07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
05.10
sobota
Piaseczno
XIII

BIURO ZAWODÓW
Piaseczno
ul. 1 Maja 16 (stadion miejski)

START i META
Piaseczno-Żabieniec
dukt leśny przy ul. Leśnej

RODZAJ START DYSTANS
Hobby
Fit
½Pro
Pro
10:30
11:40
12:00
12:00
6 km
20 km
45 km
68 km


BUFETY
Fit: 14 km
½Pro: 19, 29 km
Pro: 19, 42, 52 km

ROZJAZDY
Fit/½Pro 9 km
½Pro/Pro 39 km (limit wjazdu: 14:00)

OPŁATA STARTOWA

Patrz pkt 4 regulaminu


LISTA STARTOWA

Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zdjęcia wybrane. Autor: Zbyszek Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zwycięzcą na dystansie Pro został Jarosław Wołosiuk, który 58 km pokonał z czasem 02:10:42. Za nim przyjechał Kamil Karwat z czasem 02:12:09. Trzecie miejsce zajął Ernest Kurowski z czasem 02:15:42. Wśród kobiet najlepsza była Urszula Luboińska z czasem 02:41:05, za którą na metę kolejno wjechały: Magdalena Kuszmider z czasem 02:48:40.

Na dystansie ½Pro zwyciężył Karol Rumsicki, który 38 km pokonał z czasem 01:26:41. Tuż za nim wjechał Adam Płoski z czasem 01:26:42. Trzeci był Marcin Marchlewski z czasem 01:26:58. Wśród kobiet najszybsza była Justyna Tarnowska z czasem 01:39:03, za którą na metę kolejno wjechały: Anna Kołatka z czasem 01:41:27 i Anna Ostrowska z czasem 01:44:26.

Zwycięzcą na dystansie Fit został Michał Lech, który 18 km przejechał z czasem 00:40:17. Za nim finiszował Robert Zalewski z czasem 00:41:25. Trzecie miejsce zajął Mikołaj Kuczwalski z czasem 00:41:41. Wśród kobiet najlepsza była Martyna Dykalska z czasem 00:50:56, za którą na metę kolejno wjechały: Jolanta Bagieńska z czasem 00:51:41 i Katarzyna Gregorowicz z czasem 00:52:18.

Na Hobby triumfował Maciej Gregorowicz, który 6 km pokonał z czasem 00:21:13. Drugi przyjechał Adam Wyszomierski z czasem 00:21:30. Trzeci był Maciej Stefański z czasem 00:21:32. Wśród kobiet najlepsza była Zuzanna Gruszewska z czasem 00:21:34, za którą na metę kolejno wjechały: Aleksandra Gajewska z czasem 00:22:28 i Zofia Borysiuk z czasem 00:24:02.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

22.09.2019 - Józefów   |  

Na pewno znacie tę markę. Na maratonach Mazovii towarzyszy Wam od lat, ubierając Was w szykowne, ale i funkcjonalne kolarskie stroje.

22.09.2019 - Józefów   |  

Podczas maratonu w Józefowie przy zakupie 1 produktu z kolekcji dziecięcej, drugi otrzymacie gratis!

22.09.2019 - Józefów   |  

Za niewielkie pieniądze będziecie mogli kupić sportową odzież wielkiego formatu.

Więcej
Etapy
07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
05.10
sobota
Piaseczno
XIII
Partnerzy