07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII

BIURO ZAWODÓW, START I META
Tereny zielone nad stawami przy ul. Marysińskiej w Andrespolu

RODZAJ START DYSTANS
Hobby
Fit
½Pro
Pro
10:30
11:40
12:00
12:00
6 km
20 km
42 km
68 km


BUFETY
Fit - 10 km
½Pro - 29 km
Pro - 29, 54 km

ROZJAZDY
½Pro/Pro 33 km (14:00)

OPŁATA STARTOWA

Patrz pkt 4 regulaminu


LISTA STARTOWA

Zdjęcia wybrane, wszystkie i spakowane. Autor: Zbyszek Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Na Pro triumfował Przemysław Gierczak, który 70 km pokonał z czasem 02:49:17. Za nim przyjechał Daniel Packi z czasem 02:50:44. Trzeci był Jan Czapliński z czasem 02:54:14. Wśród kobiet najlepsza była Magdalena Kosko z czasem 03:53:03.

Na dystansie ½Pro zwyciężył Paweł Trzciński, który 42 km przejechał z czasem 01:41:57. Tuż za nim wjechał Marek Kulik z czasem 01:41:58. Trzeci wjechał Paweł Wachnik z czasem 01:43:35. Wśród kobiet najlepsza była Julia Zięba z czasem 01:59:24, za którą na metę wjechała Anna Ostrowska z czasem 02:07:12 i Joanna Sobczuk z czasem 02:13:18.

Na Fit triumfował Michał Lech, który 22 km przejechał z czasem 00:47:59. Drugi przyjechał Piotr Szymański z czasem 00:49:00. Trzecie miejsce zajął Artur Perzanowski z czasem 00:49:27. Wśród kobiet najszybsza była Katarzyna Makowska z czasem 00:54:04, za którą na metę wjechała Natalia Wielgo z czasem 00:56:01 i Katarzyna Gregorowicz z czasem 00:59:27.

Na Hobby triumfował Maciej Gregorowicz, który 6 km przejechał z czasem 00:13:08. Tuż za nim wjechał Michał Jedynak z czasem 00:13:13. Trzecie miejsce zajął Adam Wyszomierski z czasem 00:13:26. Wśród kobiet najlepsza była Zofia Krysik z czasem 00:13:24, za którą na metę kolejno wjechały: Natalia Kowalik z czasem 00:14:26 i Zuzanna Grudna z czasem 00:14:40.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

Trener i-Sport Artur Mielewczyk radzi, jak wzmocnić się przed naszymi zawodami.

Zregenerujcie siły i odkryjcie kawał świata dzięki wyprawie rejsem ekspedycyjnym.

19.05.2019 - Puławy   |  

Odcinek specjalny w Puławach na długo zapadnie Wam w pamięć.

W naszej ofercie znów są rowerowe okulary.

Więcej
Etapy
07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Partnerzy