Centrum Rowerowe wspiera nas

Znana wszystkim Wam marka Centrum Rowerowe będzie sponsorować tegoroczną Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Centrum Rowerowe to jeden z największych sklepów internetowych, który od 15 lat z powodzeniem działa na polskim rynku. Centrum Rowerowe to szeroka gama blisko 20 tys. produktów z branży rowerowej i turystycznej oraz wykwalifikowani i gotowi do pomocy doradcy.

Do nagród Centrum Rowerowe dołącza również wysokiej klasy lampki rowerowe marki Eyen. Eyen Peleton to zestaw lampek sygnalizacyjnych na przód oraz tył roweru, które skutecznie oświetlają rower oraz zaznaczają jego obecność na drodze. Wodoszczelna obudowa pozwala to na kontynuowanie jazdy nawet, kiedy na trasie pogoda się załamie i zacznie padać deszcz. Peleton wyposażone są w panele świetlne zbudowane z diod COB LED, które generują jasne i stałe światło o maksymalnej mocy 100 lm. Pracują w 5 trybach do wyboru.

Więcej o lampkach przeczytacie tutaj.

Dzięki współpracy Cisowianka Mazovia MTB Marathon z Centrum Rowerowym na wszystkich maratonach tegorocznej edycji najlepsze zawodniczki i zawodnicy z dystansów Pro i 1/2 Pro otrzymają bony na zakupy w internetowym sklepie Centrum Rowerowe.

2020-07-15 POWRÓT
Partnerzy