Gratulujemy zwycięzcom z Łodzi!

Nasze wyrazy uznania dla najlepszych zawodniczek i zawodników. Wszystkim startującym dziękujemy za udział w maratonie.

Na metę najszybciej dotarł Jan Czapliński (KOMOBIKE SCOTT), który dystans Pro pokonał w 2:33:48. Szprychę, a raczej sekundę za nim był Bartek Borowicz (COZMOBIKE TEAM, 2:33:49). Podium dystansu Pro uzupełnił Aleksander Piech (AWF Katowice, 2:41:57). Wśród Pań z dystansu Pro najlepsza okazała się Anna Urban (Volskwagen Samochody Dostawcze MTB Team) z czasem 3:00:30. Wyprzedziła ona na trasie Magdalenę Kosko (MCP Bike Team, 3:02:18). Na dystansie ½ Pro bezkonkurencyjny okazał się Michał Wyżlic (Komobike Scott), który dojechał na metę w czasie 1:44:58. Swoje zwycięstwo wyszarpał drugiemu Michałowi Bujanowi (GO Sport Scrappet Team, 1:45:00). Trzeci finiszował Rafał Brzęczek (Brazzers, 1:45:33). Wśród Pań na dystansie ½ Pro triumfowała Urszula Luboińska (Trezado Bike on Wax), która zmagania ukończyła z czasem 1:58:03. Druga na mecie była Anna Sajnóg (Rafbike cycling team, 1:58:42), a trzecia Alicja Napióra (Hurtap, 2:07:54).