Gratulujemy zwycięzcom z Piaseczna!

To te zawodniczki i zawodnicy okazali się najszybsi podczas Piaseczno Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

W walce na dystansie Pro najlepiej sprawdzili się Karol Rumsicki (SuperDrob Bike Team) oraz Bartłomiej Kwapisz (RIDE43TEAM), którzy ten dystans pokonali w identycznym czasie 1:26:26. O jedną szprychę za nimi na mecie zameldował się Paweł Kowalski (Sklepbicykl.pl – Perfectsource). Pośród kobiet zwyciężczynią na tym najtrudniejszym dystansie zwyciężyła Magdalena Kosko (MCP Bike Team, 1:34:49).

Równie zacięta była rywalizacja na dystansie ½ Pro, gdzie różnice między pierwszą trójką wyniosły raptem dwie sekundy. Pierwszy na metę wpadł Leonard Granica (Warszawski Klub Kolarski, 00:56:59), chwilę później pomiar czasu skasował Adama Płoskiego (T4B Team, 00:57:00), a już za mrugnięcie oka później finiszował Michał Lech (AM Cycling Team, 00:57:01). W klasyfikacji generalnej kobiet dystansu ½ Pro triumfowała Izabela Kamińska (Sklepbicykl.pl – Perfectsource) z czasem 01:00:40. Druga na mecie była Anna Sajnóg (Rafbike cycling team, 01:03:36), a trzecia Urszula Luboińska (Trezado Bike on Wax, 01:05:55).