Road Tour VR: Agrykola

Ruszamy z kolejnym e-kolarskim wyzwaniem. Razem z naszym technologicznym partnerem iFON - Telefonia Internetowa zapraszamy Was na emocjonujący wyścig po warszawskich ulicach, łącznie ze słynnym podjazdem na Agrykolę.

Zaplanowany na 21 maja wyścig Road Tour VR: Agrykola ma trzy kluczowe wyróżniki. Prowadząca po Warszawie trasa, współpraca z ekspertami Centrum Medycyny Sportowej i prowadzenie na żywo zaawansowanych pomiarów oraz niezawodne działanie, gwarantujące maksymalne sportowe emocje.

Tym razem Cezary Zamana oraz iFON - Telefonia Internetowa zapraszają Was do stolicy kraju. To tu, na liczącej 33 kilometrów trasie, będzie można powalczyć o zwycięstwo. Najtrudniejszą, obowiązkową do pokonania jedenaście razy przeszkodą okaże się zapewne znany mazowieckim kolarzom podjazd na Agrykolę. Ale i zjazd serpentyną po ul. Pięknej 70 km/h będzie wymagać dynamicznego kręcenia. Warszawskie ulice zmuszą do trzymania mocnego tempa i pilnowania rywali z peletonu. Charakterystyka trasy na pewno będzie zachęcała zawodników do kolarskich ucieczek.

Dzięki uprzejmości dyrektora dr. med. Roberta Fereca bazą zawodów będzie Centrum Medycyny Sportowej. Bogata infrastruktura CMS pozwoli na porównanie wirtualnego ścigania się z realnymi możliwościami wydolnościowymi zawodników. Nad wszystkim będzie czuwał med. Robert Pietruszyński, lekarz kadry PZKoL, zabezpieczający medycznie m.in. cztery ostatnie igrzyska olimpijskie.

Trzecim filarem majowego wyścigu będzie niezawodna technologia oferowana przez platformę Rouvy i okiełznana przez iFON.pl. By ruszyć na warszawską wirtualną trasę, wystarczy mieć konto na wspomnianej platformie oraz smart trenażer. Konfiguracja jest prosta oraz intuicyjna, więc po kilku chwilach można bez kłopotu przenieść się do peletonu złożonego z kolarzy z całej Polski.

Więcej o wyścigu tutaj. Zapisy na wyścig trwają tutaj.


Obowiązujące klasyfikacje:
Kobiety - klasyfikacja open

Mężczyźni - klasyfikacja open
Kategorie wiekowe u mężczyzn:
- kat. M19 (do 19 lat)
- kat. M20 (20-29 lat)
- kat. M30 (30-39 lat)
- kat. M40 (40-49 lat)
- kat. M50 (50-59 lat)
- kat. M60 (60 lat i więcej)

2020-05-18 POWRÓT
Partnerzy