Wspomnijmy Legionowo!

W najbliższą niedzielę 5 kwietnia bądźmy wszyscy myślami na trasie w Legionowie.

W związku z panoszącą się po Polsce epidemią koronawirusa, musieliśmy przełożyć start tegorocznego sezonu Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Normalnie, w najbliższą niedzielę 5 kwietnia wszyscy widzielibyśmy się w Legionowie na inauguracji cyklu. Mamy jednak pomysł, aby w szczególny sposób wspomnieć naszą imprezę.

Zachęcamy Was, by tego dnia włożyć na siebie strój z logiem Mazovii, przejechać na trenażerze dystans maratonu i pomyśleć o nas w ciepły sposób. My też wsiądziemy na stacjonarne rowery, łącząc się myślami z Wami i peletonem Mazovii. Zróbcie tego dnia fotkę, napiszcie kilka słów komentarza bądź otuchy - i podzielcie się tym na naszym fan page.

Oto zachęta od samego Cezarego Zamany:

Brakuje mi Was, moje zawodniczki i zawodnicy. W najbliższą niedzielę ruszmy się razem: bądźmy aktywni, na trenażerach, podczas przebieżek po okolicy czy nawet zajmując się porządkami wokół siebie. Miło mi będzie, gdy ubierzecie się w stroje Mazovii, ale tego dnia warto być także i w strojach własnych drużyn. Dołączcie do naszego peletonu z najlepszą atmosferą!
Bądźmy tego dnia razem!
2020-04-02 POWRÓT
Partnerzy