Zaloguj się
Liderzy przodem

Kto w następnym maratonie w Ełku (12.08) ma przywilej startu z pierwszych miejsc? Przedstawiamy oficjalną listę liderów poszczególnych kategorii generalnych.

Dystans PRO
Top 10 klasyfikacji generalnej OPEN mężczyzn:

1. Borowicz Bartek (COZMOBIKE TEAM)
2. Mioduszewski Artur (Trezado)
3. Ziółkowski Jarosław (IFON KolarzKlub)
4. Chowaniec Sebastian (ABSOLUTE BIKES TEAM)
5. Górecki Marek (Jastrzębie Łaskie)
6. Pietrak Marcin (RKS Family Active)
7. Mrowiec Kamil (GO SPORT AK-SPED TEAM)
8. Skalski Mariusz
9. Perkowski Damian (PT Mazury Team Ełk)
10. Cacko Kacper (COZMOBIKE TEAM)

Top 5 klasyfikacji generalnej OPEN Pań:

1. Lutecka Małgorzata (IFON KolarzKlub)
2. Kosko Magdalena (MCP Bike Team
3. Luboińska Urszula (Trezado)
4. Sawicka Aleksandra (ABSOLUTE BIKES TEAM)
5. Kleczaj Barbara (GO SPORT AK-SPED TEAM)

Dystans 1/2 PRO
Top 10 klasyfikacji generalnej OPEN mężczyzn:

1. Skalski Kacper (ABSOLUTE BIKES TEAM)
2. Drzewiecki Marcin (LOYALTY POINT powered by Hotel Zamek Ryn)
3. Jawnik Mariusz (KOMOBIKE SCOTT)
4. Myszkowski Rafał (LOYALTY POINT powered by Hotel Zamek Ryn)
5. Grudny Bartłomiej (Alltop STAG Team)
6. Bartosik Marek (Dell Team)
7. Krysik Robert (GO SPORT AK-SPED TEAM)
8. Laseczka Marcin
9. Świderski Wojciech (STANWEX II TEAM)
10. Kostrzewa Bogusław (Retro Stork Team)

Top 5 klasyfikacji generalnej OPEN Pań:

1. Błazucka Urszula (CNC Warszawa Blaze Technology)
2. Macutkiewicz Izabela (Trezado)
3. Kuszmider Magdalena (IFON KolarzKlub)
4. Radziszewska Katarzyna (MCP Bike Team)
5. Andrzejczuk Katarzyna (GO SPORT AK-SPED TEAM)

Dystans FIT
Top 10 klasyfikacji generalnej OPEN mężczyzn:

1. Tarasiński Jarosław (power of science)
2. Pilsyk Bartłomiej (Go sport ak-sped team)
3. Czerski Piotr (power of science)
4. Adamski Hubert (Hellmann Logistics Team)
5. Wachnik Wojtek (SuperDrob Bike Team)
6. Guzenda Michał (MCP Bike Team)
7. Damaz Arkadiusz (ORSINO AKD)
8. Lech Michał (AM Cycling Team)
9. Rytel Andrzej (Siedlce)
10. Eryk Zalewski (BokserskAutoserwis Bike Team)

Top 5 klasyfikacji generalnej OPEN Pań:

1. Krzyczkowska Malwina (Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin)
2. Wachnik Bożena (SuperDrob Bike Team)
3. Jarmolińska Paulina (BokserskAutoserwis Bike Team)
4. Grudna Monika (Alltop STAG Team)
5. Księżak Karolina (LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)

2018-08-06 POWRÓT

 

28.10.2018 - Mława - EPILOG
Opis trasy epilogu Mazovii
Co Was czeka na epilogu w Mławie?
Zapraszamy do Mławy na epilog Mazovii
29.09.2018 - Toruń - foto z maratonu
29.09.2018 - Toruń - foto z Hobby
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas