07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Weekendowy relaks w Holiday Inn Józefów

Odkryj Holiday Inn w Józefowie, 4 – gwiazdkowy hotel otoczony malowniczą przyrodą (rzeka, las, 11 ha terenu zielonego), doskonały do rodzinnego wypoczynku. To miejsce spokojne, ale nie nudne! Okolice Józefowa i Otwocka oczarują Cię pięknem przyrody i zaciekawią swoją historią. Znajdziesz tu ścieżki spacerowe nad rzeką Świder i dobrze oznaczone rowerowe szlaki turystyczne. Mazowiecki Park Krajobrazowy odkryje przed Tobą swoje skarby, m.in.: Skansen Forteczny Przedmoście Warszawy na Dąbrowieckiej Górze czy Rezerwat Torfy. Wszystko to zaledwie 30 minut od Warszawy.

Dla całej rodziny

Hotele Holiday Inn są hotelami przyjaznymi rodzinie. Zapewniamy rodzicom szereg udogodnień w zakresie bezpieczeństwa i opieki nad dziećmi.

Co więcej, Twoje dzieci nocują u nas bezpłatnie, gdy dzielą z Tobą hotelowy pokój. Jedzą z dziecięcego menu bezpłatnie, gdy Ty skorzystasz z co najmniej jednego dania głównego w restauracji LunaSol. Co niedzielę w godzinach 13:00 - 17:00 w hotelu odbywa się brunch z animacjami dla najmłodszych.

Dzieci do lat 3 jedzą podczas brunchu z menu dziecięcego gratis, a dla dzieci do lat 14 przewidziano zniżkę 50%.

Dla smakoszy

Nocując w Holiday Inn Józefów masz pewność, że rozpoczniesz dzień wspaniałym śniadaniem w formie bufetu składającego się z blisko 100 produktów.

W hotelu działa restauracja a la carte, bar Fornax oraz Grill House. Latem zjesz tu posiłek na świeżym powietrzu wśród zieleni na jednym z trzech tarasów.

Park linowy, golf czy basen?

W hotelu skorzystasz ze SPA i różnorodnych atrakcji sportowych, m.in.: basenu z sauną (suchą i parową) i Jacuzzi, największego na Mazowszu Parku Linowego oraz Golf Park Józefów z mini golfem, 6-cio dołkowym polem golfowym typu pitch&putt, ćwiczeniowym putting green oraz strzelnicą golfową. Hotel udostępnia również swoim Gościom rowery, również elektryczne, a także korty tenisowe i boiska wielofunkcyjne do gry w piłkę.

Mini Golf składa się z 18 stacji o zróżnicowanej trudności i jest doskonałą opcją dla rodziców z małymi dziećmi nie mogącymi jeszcze skorzystać z parku linowego. Park Linowy Józefów posiada łącznie 100 przeszkód na 1211 metrach tras! Najdłuższa tyrolka zaczyna się 9 metrów nad ziemią i ma 120 metrów długości. Trasa BAMBINO przeznaczona jest dla dzieci od 125 cm wzrostu, zaś trasy PAROLE, GRANDE, EXTREMA – dla osób od 150 cm wzrostu.

Obiekty sportowe w hotelu są dostępne również w dni powszednie dla wszystkich zainteresowanych. Jeszcze tylko we wrześniu w ramach promocji „Szalony Poniedziałek” w każdy poniedziałek skorzystasz z 50% zniżki na wejście na park linowy, basen oraz mini golf.

Kulturalny Józefów

W hotelu w niedzielne popołudnia odbywają się kabarety i koncerty polskich artystów z możliwością skorzystania z brunchu w specjalnej cenie 35 PLN brutto. W najbliższym czasie w hotelu gościć będą takie gwiazdy jak.: Kasia Kowalska, Marian Opania, Sławek Uniatowski czy kabarety: Paranienormalni oraz Młodych Panów.

Konferencje i imprezy plenerowe do 5000 osób pod Warszawą

Holiday Inn Warszawa Józefów to także renomowane centrum biznesowe, z którego często korzystają firmy organizujące różnorodne eventy i integracje firmowe. Składa się ono z 12 nowoczesnych sal konferencyjno – bankietowych, największego w Polsce centralnej namiotu sferycznego 515m2 pozwalającego uzyskać niezwykłe efekty wizualne oraz 11 ha terenu zielonego na potrzebu organizacji imprez plenerowych. Teren Holiday Inn Józefów wykorzystywany był już między innymi do organizacji koncertów plenerowych, imprez artystycznych i sportowych (np. Strefa Kibica, Mazovia MTB Marathon), pikników firmowych czy programów teambuildingowych, a także klimatycznych przyjęć weselnych w plenerze.

Rezerwuj pobyt bezpośrednio

  • Możesz wybrać spośród 148 klimatyzowanych pokoi z bardzo wygodnymi łóżkami oraz balkonem, gdzie zapewnimy Tobie ciszę, spokój i znakomitą obsługę.
    Do Twojej dyspozycji są pokoje standardowe, executive o podwyższonym standardzie oraz trzy wspaniale wyposażone apartamenty. Posiadamy pokoje łączone, często wybierane przez rodziców z dziećmi. Hotel jest również przystosowany do świadczenia usług dla osób niepełnosprawnych.
  • W hotelowym lobby znajduje się biblioteczka. W hotelu Holiday Inn Józefów również samochód elektryczny (Tesla Desination Charging Station).

Opowiedz nam o swoich życzeniach, a my zajmiemy się resztą: 22 77 83 002, reservations@holiday.aquila.pl


www.holiday.aquila.pl
@HolidayInnWarszawaJozefow
Józefów, ul. Telimeny 1, GPS. 52.12318, 21.23421

2018-09-13 POWRÓT
Partnerzy