Zaloguj się
Rating:
98.8%
98.8%
Starty: 0/22/35
Rating:
98.7%
98.7%
Starty: 0/53/120
Rating:
98%
98%
Starty: 0/15/20
Rating:
97.5%
97.5%
Starty: 0/6/17
Rating:
96.9%
96.9%
Starty: 0/38/49
Rating:
95%
95%
Starty: 0/11/11
Rating:
94.8%
94.8%
Starty: 0/7/7
Rating:
93.7%
93.7%
Starty: 0/28/28
Rating:
93.7%
93.7%
Starty: 0/26/59
Rating:
90.8%
90.8%
Starty: 0/38/57
Rating:
89.7%
89.7%
Starty: 0/28/42
Rating:
89.6%
89.6%
Starty: 0/85/111
Rating:
89.1%
89.1%
Starty: 0/23/48
Rating:
89%
89%
Starty: 0/39/51
Rating:
88.2%
88.2%
Starty: 0/32/38
Rating:
88.1%
88.1%
Starty: 0/21/25
Rating:
88%
88%
Starty: 0/106/146
Rating:
87.1%
87.1%
Starty: 0/20/36
Rating:
84.6%
84.6%
Starty: 0/43/81
Rating:
83.9%
83.9%
Starty: 0/10/10
Rating:
83.4%
83.4%
Starty: 0/38/139
Rating:
83.4%
83.4%
Starty: 0/26/28
Rating:
83.2%
83.2%
Starty: 0/24/28
Rating:
83.2%
83.2%
Starty: 0/46/73
Rating:
83.1%
83.1%
Starty: 0/86/122
Rating:
81.6%
81.6%
Starty: 0/3/3
Rating:
81.2%
81.2%
Starty: 0/77/121
Rating:
81.1%
81.1%
Starty: 0/8/20
Rating:
80.9%
80.9%
Starty: 0/12/22
Rating:
80.7%
80.7%
Starty: 0/33/53
Rating:
79.8%
79.8%
Starty: 0/18/20
Rating:
79.6%
79.6%
Starty: 0/12/21
Rating:
78.9%
78.9%
Starty: 0/40/68
Rating:
77.4%
77.4%
Starty: 0/60/79
Rating:
76.2%
76.2%
Starty: 0/63/79
Rating:
76%
76%
Starty: 0/28/39
Rating:
74.7%
74.7%
Starty: 0/7/7
Rating:
69.8%
69.8%
Starty: 0/7/15
Rating:
68.8%
68.8%
Starty: 0/10/11
Rating:
68.5%
68.5%
Starty: 0/6/6
Rating:
67.8%
67.8%
Starty: 0/7/7
Rating:
64%
64%
Starty: 0/4/4
Rating:
60.2%
60.2%
Starty: 0/1/1
Rating:
55.4%
55.4%
Starty: 0/3/3
Starty: 0/65/69
Starty: 0/28/30
Starty: 0/13/13
Starty: 0/27/30
Starty: 0/1/1
Starty: 0/42/42
Starty: 0/1/1
Starty: 0/44/44
Starty: 0/3/3
Starty: 0/27/29
Starty: 0/8/8
Razem: 55

Wskaźnik słupkowy jest średnią ratingów zawodnika w sezonie 2018 w kategorii Open

W drużynie

Drużyna zdobyła 2105.16 punktów na tym maratonie. Punktowali: Kamil Mrowiec (G:560.00), Paweł Trawkowski (G:545.16), Michał Kamiński (M:500.00), Barbara Kleczaj (M:500.00).

Team jest teraz na 6 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2017-10-18

W zawodach wystartowało 33 zawodników, łącznie pokonując 1365 km w czasie 12:01:04.

Giga (77 km) jechali: Kamil Mrowiec (czas 03:01:46, śr. 25.4 km/h, 560.00 pkt), Paweł Trawkowski (czas 03:06:43, śr. 24.7 km/h, 545.16 pkt), Piotr Przybylski (czas 03:33:47, śr. 21.6 km/h, 461.82 pkt).

Mega (54 km) jechali: Michał Kamiński (czas 01:55:51, śr. 28.0 km/h, 500.00 pkt), Barbara Kleczaj (czas 02:22:10, śr. 22.8 km/h, 500.00 pkt), Cezary Chmielewski (czas 02:12:47, śr. 24.4 km/h, 477.53 pkt), Magdalena Szczęsna (czas 02:41:56, śr. 20.0 km/h, 473.86 pkt), Jacek Cichecki (czas 02:19:15, śr. 23.3 km/h, 455.36 pkt), Andrzej Sawicki (czas 02:31:46, śr. 21.3 km/h, 448.22 pkt), Krzysztof Łabanowski (czas 02:31:33, śr. 21.4 km/h, 418.40 pkt), Grzegorz Gawroński (czas 02:27:09, śr. 22.0 km/h, 393.70 pkt), Anna Siennicka (czas 03:12:20, śr. 16.8 km/h, 388.39 pkt), Piotr Kędziorek (czas 03:10:25, śr. 17.0 km/h, 304.20 pkt).

Fit (32 km) jechali: Justyna Tarnowska (czas 01:19:47, śr. 24.1 km/h, 400.00 pkt), Robert Sawa (czas 01:09:41, śr. 27.6 km/h, 399.52 pkt), Marek Gregorowicz (czas 01:09:44, śr. 27.5 km/h, 399.24 pkt), Michał Barabasz (czas 01:12:28, śr. 26.5 km/h, 392.09 pkt), Marcin Górnicki (czas 01:09:36, śr. 27.6 km/h, 387.84 pkt), Piotr Andrzejczuk (czas 01:18:01, śr. 24.6 km/h, 382.65 pkt), Katarzyna Gregorowicz (czas 01:23:55, śr. 22.9 km/h, 380.30 pkt), Piotr Adamiec (czas 01:14:34, śr. 25.7 km/h, 373.27 pkt), Katarzyna Andrzejczuk (czas 01:33:36, śr. 20.5 km/h, 370.01 pkt), Jacek Olbryś (czas 01:13:10, śr. 26.2 km/h, 368.93 pkt), Marcin Sotyn (czas 01:20:03, śr. 24.0 km/h, 354.94 pkt), Bartłomiej Pilsyk (czas 01:17:07, śr. 24.9 km/h, 350.03 pkt), Mateusz Żelazo (czas 01:19:47, śr. 24.1 km/h, 338.33 pkt), Marcin Przęzak (czas 01:19:53, śr. 24.0 km/h, 337.91 pkt), Mariusz Węgrzynowski (czas 01:23:33, śr. 23.0 km/h, 333.21 pkt), Karol Czajkowski (czas 01:22:28, śr. 23.3 km/h, 327.32 pkt), Hubert Łabanowski (czas 01:33:24, śr. 20.6 km/h, 304.21 pkt), Tomasz Walkiewicz (czas 01:37:42, śr. 19.7 km/h, 284.95 pkt).

Hobby (9 km) jechali: Zofia Przybylska (czas 00:33:25, śr. 16.2 km/h, 164.49 pkt), Bartosz Węgrzynowski (czas 00:25:00, śr. 21.6 km/h, 164.40 pkt).

2017-10-18

Spadek o 1 pozycję.

Drużyna zdobyła 2139.54 punktów na tym maratonie. Punktowali: Kamil Mrowiec (G:597.09), Paweł Trawkowski (G:566.51), Michał Kamiński (M:500.00), Barbara Kleczaj (M:475.94).

Team jest teraz na 6 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2017-10-04

W zawodach wystartowało 32 zawodników, łącznie pokonując 1198 km w czasie 07:01:05.

Giga (73 km) jechali: Kamil Mrowiec (czas 02:55:22, śr. 25.0 km/h, 597.09 pkt), Paweł Trawkowski (czas 03:04:50, śr. 23.7 km/h, 566.51 pkt), Andrzej Sawicki (czas 03:52:40, śr. 18.8 km/h, 508.02 pkt), Piotr Przybylski (czas 03:43:33, śr. 19.6 km/h, 435.12 pkt).

Mega (49 km) jechali: Michał Kamiński (czas 01:46:35, śr. 27.6 km/h, 500.00 pkt), Barbara Kleczaj (czas 02:14:23, śr. 21.9 km/h, 475.94 pkt), Cezary Chmielewski (czas 02:05:57, śr. 23.3 km/h, 454.68 pkt), Rafał Stępień (czas 01:59:44, śr. 24.6 km/h, 445.09 pkt), Krzysztof Łabanowski (czas 02:10:28, śr. 22.5 km/h, 438.94 pkt), Anna Siennicka (czas 03:04:07, śr. 16.0 km/h, 425.55 pkt), Grzegorz Gawroński (czas 02:16:22, śr. 21.6 km/h, 416.28 pkt), Magdalena Szczęsna (czas 02:32:22, śr. 19.3 km/h, 405.49 pkt), Mariusz Węgrzynowski (czas 02:22:13, śr. 20.7 km/h, 399.16 pkt), Piotr Kędziorek (czas 02:22:25, śr. 20.6 km/h, 374.20 pkt).

Fit (24 km) jechali: Michał Barabasz (czas 00:56:05, śr. 25.7 km/h, 400.00 pkt), Dorota Czajkowska (czas 01:03:17, śr. 22.8 km/h, 400.00 pkt), Marek Gregorowicz (czas 00:54:36, śr. 26.4 km/h, 393.04 pkt), Robert Sawa (czas 00:54:37, śr. 26.4 km/h, 392.92 pkt), Marcin Górnicki (czas 00:54:30, śr. 26.4 km/h, 390.21 pkt), Katarzyna Andrzejczuk (czas 01:16:28, śr. 18.8 km/h, 382.04 pkt), Piotr Andrzejczuk (czas 01:01:15, śr. 23.5 km/h, 375.18 pkt), Jacek Olbryś (czas 00:57:35, śr. 25.0 km/h, 369.32 pkt), Katarzyna Gregorowicz (czas 01:08:51, śr. 20.9 km/h, 367.66 pkt), Piotr Adamiec (czas 01:02:37, śr. 23.0 km/h, 348.04 pkt), Marcin Sotyn (czas 01:04:39, śr. 22.3 km/h, 347.00 pkt), Bartłomiej Pilsyk (czas 01:02:35, śr. 23.0 km/h, 339.81 pkt), Marcin Przęzak (czas 01:03:31, śr. 22.7 km/h, 334.82 pkt), Mariusz Czajkowski (czas 01:07:42, śr. 21.3 km/h, 316.99 pkt), Karol Czajkowski (czas 01:10:06, śr. 20.5 km/h, 303.38 pkt), Hubert Łabanowski (czas 01:18:10, śr. 18.4 km/h, 286.99 pkt), Tomasz Walkiewicz (czas 01:20:54, śr. 17.8 km/h, 265.27 pkt).

Hobby (8 km) jechał Bartosz Węgrzynowski (czas 00:16:33, śr. 29.0 km/h, 170.39 pkt).

2017-10-04
123456 ...
Losowe zdjęcia z galerii zawodników
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple