07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Rating:
88.7%
88.7%
Starty: 6/1/13
Rating:
87.2%
87.2%
Starty: 1/12/49
Rating:
83.8%
83.8%
Starty: 0/28/46
Rating:
77.6%
77.6%
Starty: 0/5/9
Rating:
74.9%
74.9%
Starty: 0/4/7
Rating:
74.6%
74.6%
Starty: 0/9/13
Rating:
74.3%
74.3%
Starty: 0/1/1
Starty: 0/11/14
Starty: 0/48/53
Starty: 0/10/19
Starty: 0/16/19
Starty: 0/41/58
Starty: 0/17/28
Starty: 0/26/35
Starty: 0/1/4
Starty: 0/3/9
Starty: 0/15/18
Starty: 0/1/1
Razem: 18

Wskaźnik słupkowy jest średnią ratingów zawodnika w sezonie 2019 w kategorii Open

W drużynie

Drużyna zdobyła 484.81 punktów na tym maratonie. Punktował: Anna Świderska (M:484.81).

Team jest teraz na 89 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-04-13 Przeczytaj

W zawodach wystartował 1 zawodnik.

½Pro (63 km) jechała Anna Świderska (czas 01:50:48, śr. 0.0 km/h, 484.81 pkt).

2019-04-13 Przeczytaj

Awans o 40 pozycji!

Drużyna zdobyła 2708.16 punktów na tym maratonie. Punktowali: Marek Małecki (G:581.38), Dariusz Golub (M:481.49), Tomasz Dadura (M:448.47), Krzysztof Gołaszewski (M:416.32), Dawid Bernat (M:391.41), Wojciech Zalewski (M:389.09).

Team jest teraz na 71 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2018-08-12 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 12 zawodników, łącznie pokonując 554 km w czasie 22:01:02.

Pro (45 km) jechał Marek Małecki (czas 02:56:12, śr. 0.0 km/h, 581.38 pkt).

½Pro (64 km) jechali: Dariusz Golub (czas 02:02:28, śr. 0.0 km/h, 481.49 pkt), Tomasz Dadura (czas 02:07:07, śr. 0.0 km/h, 448.47 pkt), Krzysztof Gołaszewski (czas 02:16:56, śr. 0.0 km/h, 416.32 pkt), Dawid Bernat (czas 02:25:39, śr. 0.0 km/h, 391.41 pkt), Wojciech Zalewski (czas 02:31:33, śr. 0.0 km/h, 389.09 pkt), Sławomir Skutnik (czas 02:38:41, śr. 0.0 km/h, 371.60 pkt).

Fit (25 km) jechali: Sławomir Olszewski (czas 00:50:00, śr. 30.0 km/h, 277.30 pkt), Henryk Krasowski (czas 00:51:05, śr. 29.4 km/h, 271.42 pkt), Ireneusz Turek (czas 01:05:31, śr. 22.9 km/h, 248.79 pkt), Tadeusz Grzegorczyk (czas 01:01:24, śr. 24.4 km/h, 225.81 pkt), Grzegorz Buraczewski (czas 01:15:59, śr. 19.7 km/h, 194.06 pkt).

2018-08-12 Przeczytaj
123456 ...
Losowe zdjęcia z galerii zawodników
Partnerzy