Autostop - wspólny dojazd na maraton (ogłoszeń: 0)

Forum rowerowe

Strona główna » Sezon 2016 » Mazovia MTB Marathon  » Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016!
Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19878] 17-10-2016 13:05 Przejdź do następnej wiadomości
mazoviamtb
Junior Member

Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016![ 86 głosów ]
1. Legionowo 0 / 0%
2. Józefów 7 / 8%
3. Puławy 14 / 16%
4. Łódź 3 / 3%
5. Rogów 1 / 1%
6. Ciechanów 3 / 3%
7. Łopuszna 6 / 7%
8. Olsztyn 3 / 3%
9. Grudziądz 19 / 22%
10. Ełk 3 / 3%
11. Brodnica 4 / 5%
12. Toruń 5 / 6%
13. Rawa Maz. 1 / 1%
14. Kielce 17 / 20%
15. Piaseczno 0 / 0%

Głosujemy na najlepszą waszym zdaniem trasę w minionym sezonie.

Zachęcamy także do komentarzy i spostrzeżeń na temat poszczególnych tras. Wasze opinie pomagają nam w ulepszaniu cyklu i uniknięciu błędów w przyszłości.

Zatem śmiało piszcie i dyskutujcie Smile

Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19879 jest odpowiedzią na wiadomość #19878] 17-10-2016 21:21 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Wąbrzeźno
Junior Member
Podobala mi sie trasa w Toruniu. Dosyc szybka a wlasnie takie lubie.
Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19880 jest odpowiedzią na wiadomość #19879] 17-10-2016 22:01 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
K@$K@
Miejsce: Otwock
Junior Member
Moją trasą, moim miejscem są Puławy. Urocze i czarodziejskie miejsce gdzie wszystko się zaczęło. Tam pokochała Mazovie, tam " zakochałam się w odliczaniu Jerzego", tam moje dziecko miało swój pierwszy wyścig mini mini. To pierwsza moja bardzo wymagająca trasa... wąwozy.. zjazdy podjazdy. Super!

Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19881 jest odpowiedzią na wiadomość #19878] 17-10-2016 23:30 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Karol_Gor
Miejsce: Izabelin
Member
Poza konkurencją była oczywiście Łopuszna. Ale z pozostałych, "standardowych" tras to, w kolejności: Brodnica, Józefów, Puławy. Dobre były też w Ełku, Olsztynie i Grudziądzu.

Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19882 jest odpowiedzią na wiadomość #19881] 18-10-2016 11:22 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Pawel83
Miejsce: Milanówek
Junior Member
1. Kielce-> Moim zdaniem
✓ optymalne długości zjazdów i podjazdów
✓ optymalna liczba przewyższeń
✓ zróżnicowany teren (każdy typ nawierzchni korzenie, kamienie - nawet podkłady kolejowy i mały pump-track Smile )
✓ piękne widoki
✓ fajne single
✓ bufety w idealnych miejscach
✓ blisko Warszawy
+ unikalny start z hali (nie smażyliśmy się przez to na słońcu)
+ mógłbym tu długo jeszcze pisać...
- spory korek przed mostkiem na początku (w sumie nie wiem czemu - bo można było go przejechać bez problemów) - ale cóż - widocznie nie dało się inaczej.
Mimo problemów technicznych bawiłem się tutaj najlepiej (pomijając Gwiazdę Południa)

2. Puławy - Nie byłem w tym roku - ale ponieważ w 2015 było super - zapewne w 2016 bawiliście się podobnie Smile
3. Grudziądz - Również fajna trasa

Nie byłem w Łopusznej (ani w 2015 ani w 2016) stąd brak w moim zestawieniu.

Zapraszam do drużyny!
Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19883 jest odpowiedzią na wiadomość #19882] 18-10-2016 14:51 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
vireless
Miejsce: Łaskarzew
Member
Niestety nie udało się przejechać tylu maratonów ile bym chciał ale trochę się zebrało. Tak więc moja subiektywna lista:
1) Józefów nie kończące się single, dużo ścigania z fajną atmosferą a na dodatek w pobliżu Wawy. Gdyby był jeszcze kawałek solidnej góry to byłoby wszystko.
2) Olsztyn / Brodnica/ Ełk mazurskie maratony to must have dla Mazovi, do czasu zasmakowania w „górskich" maratonach były wyznacznikiem fantastycznej zabawy. W tym roku również zapewniły wielkiego banana na ryjku
3) Łopuszna podwójna wspinaczka na Turbacz pokazała w jakim miejscu rozwoju każdy z nas się znajduje. Koniecznie w przyszłym roku!

Ponieważ w Kielcach nie byłem ale jeździłem u innych to jestem pewien że w przyszłym roku powinien być utrzymany ten kierunek tym bardziej że z wawy to wcale nie tak daleko.

[Uaktualnione dnia: 18-10-2016 14:52]

zgłoś wiadomość moderatorowi

Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19884 jest odpowiedzią na wiadomość #19883] 18-10-2016 16:57 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Bodzio826
Miejsce: Kanie
Junior Member
Dla mnie jako jedyny prawdziwie górski etap Łopuszna poza konkurencją, żeby się nie powtarzać tym razem zagłosowałem na Kielce.
3. Grudziądz - prawie 90 km i 1100 przewyższenia
4.Puławy (te 4 trasy wybijały się z pozostałych)
5. Łódź
6.Ełk (z zeszłego roku bo w tym nie byłem)
7. Brodnica
8.Ciechanów
9.Olsztyn
10.Rogów (problemy z oznaczeniem trasy i niebezpieczny ostatni kilometr z samochodami)
11.Józefów (może trochę za nisko ?)
12. Rawa (fajne ostatnie 7 km to za mało, poza tym nuda, dobrze ze chociaż wiało i był piach)
13. Legionowo (trochę trudniejsze niż w poprzednich latach, brawo)
14. Toruń (niestety gorszy niż w poprzednich, trasa skrócona i płaska
15. Piaseczno (jak zawsze u mnie mocne ostatnie miejsce)

Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19885 jest odpowiedzią na wiadomość #19884] 18-10-2016 23:27 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Klemens
Senior Member
Trudny wybór ! Szkoda ze tylko jeden głos można oddać ☺ Przede wszystkim w moim odczuciu poziom trudności tras na Mazovii wzrósł i to co ciekawe i charakterystyczne w tym roku,ze ostro w kość dały odcinki fitowe czyli ostatnie 10 km co na mega i giga było sporym zaskoczeniem szczególnie na trasach mazurskich.
Dla mnie rewelacja sezonu był - niesamowity Grudziądz ! ( godny zastępca Suprasla choć za Supraslem tesknie ) z naprawdę trudna interwalowa trasa no i przede wszystkim dlatego bo nowy wiec ciekawy☺ I podobnie jak- Łódź z bardzo ciężką i ciekawa końcówka trasy -Puławy ze swoimi wąwozami jak zawsze niezawodne i naprawdę mocno mtbowe☺
-Ełk zachwyca singlami i trudnymi podjazdami ale tegoroczne odwrócenie kierunku trochę osłabiło wg mnie jakość. -Kielce podobnie jak Grudziądz super nowość no i do tego prawdzie górskie kolarstwo bez dwóch zdań, -
Olsztyn świetny!, czarujący Józefów ale jeśli mam być obiektywny i skupić się tylko na trasie to bez dwóch zdań..Łopuszna! I to jest mój głos ☺ feler tylko ma taki ze dla nas Mazowszan podobnie jak Grudziądz ma daleki dojazd no ale coś za coś jak to zazwyczaj bywa ☺
icon14.gif  Odp: Grudziądz nr 1 Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19886 jest odpowiedzią na wiadomość #19878] 19-10-2016 10:45 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
MichałBorkowski
Miejsce: GRUDZIĄDZ
Junior Member
Jak dla mnie GRUDZIĄDZ Evil or Very Mad był optymalną trasą dla miłośnika jazdy na rowerze górskim. Trasa zlokalizowana w leśnych terenach, urozmaicona, dużo podjazdów (jak na trasę zlokalizowaną poza teren górskim). Nie było za dużo grząskiego piachu- czego nie lubię. Przewyższenie 1100 metrów na Giga i 600 metrów na Mega dało w kość ale jazda po tych terenach cieszyła co rekompensowało ból Smile.
Odp: Grudziądz nr 1 Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19887 jest odpowiedzią na wiadomość #19886] 19-10-2016 12:35 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
tompalec
Junior Member
Było kilka fajnych miejscówek, ale nie to jest dla mnie najważniejsze. Chciałbym żeby organizatorzy popracowali nad trasami na przyszły sezon, żeby nie było takich sytuacji jak np w Ełku gdzie po 3-4 kilometrach kilkadziesiąt osób stało w korku, w Kielcach, po wjeździe w las też singiel gdzie ludzie szli na płaskim!. Chodzi o to żeby pierwsze 10 km było jak najbardziej interwałowe ale i szerokie żeby Ci co czują się lepiej na podjeździe nie byli hamowani przez tych którzy przez pierwsze pare kilometrów na asfaltach mkną na czele sektorów. Nie mam tu żadnych pretensji do zawodników bo to są zawody amatorskie więc każdy jeździ tak jak potrafi, wystarczy odpowiednio ułożyć pierwszą część trasy żeby było więcej miejsca na wyprzedzanie. Wiadomo pierwsze 2-3km są bardziej rozbiegowe ale później żeby wszyscy nie wjeżdżali nagle w krętego singla w lesie i jeszcze na podjeździe.
Pozdrower, Tomek. Razz

Głos poszedł na Puławy, chociaż Brodnica, Grudziądz i Kielce też były fajne.

[Uaktualnione dnia: 19-10-2016 12:42]

Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19888 jest odpowiedzią na wiadomość #19881] 19-10-2016 15:34 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Karol_Gor
Miejsce: Izabelin
Member
Karol_Gor napisał 17-10-2016 23:30
Poza konkurencją była oczywiście Łopuszna. Ale z pozostałych, "standardowych" tras to, w kolejności: Brodnica, Józefów, Puławy. Dobre były też w Ełku, Olsztynie i Grudziądzu.

P.s.
Podkreślę jeszcze fajny efekt pracy jaką wykonali twórcy trasy w Brodnicy (trasa była dużo bardziej urozmaicona i trudniejsza niż w poprzednich latach, choć zawsze ją lubiłem), znacznie lepszy Józefów (teraz lepszy nawet od poprowadzonego po tych samych terenach Wawra na Poland Bike) i w ogóle wyższą jakość tras niż w 2014 i 2015. Aa, zmiana po kilku wyścigach ryżu z uncle bensem na coś, co się da bez skrzywienia zjeść, też na plus. No i obsługa w Łopusznej, a wiem, że też na całej Gwieździe Południa, czyli np szarlotka na Turbaczu - pierwsza klasa.

Nie jechałem w Łodzi, Kielcach i Piasecznie.

[Uaktualnione dnia: 19-10-2016 15:59]

Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 20Ło16! [wiadomość #19890 jest odpowiedzią na wiadomość #19878] 23-10-2016 16:26 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Semp
Miejsce: Olsztyn
Member
1. Grudziądz - za profil, podłoże i kibiców na trasie
2. Łódż - za moje zaskoczenie,że w centum Polski są wzniesienia
3. Olszytyn - za trasę, w tym zjad w kiekunku jeziora Giłwa po fajnym zboczu oraz miejscówke na zakończenie - malowniczy amfiteatr plus resto izotonikiem na chmielu dla spragnionych

Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 20Ło16! [wiadomość #19892 jest odpowiedzią na wiadomość #19890] 25-10-2016 08:21 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
bra_tek
Miejsce: Gdynia
Junior Member
1. Puławy
2. Grudziądz
3. Olsztyn
4. Ełk
Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 20Ło16! [wiadomość #19897 jest odpowiedzią na wiadomość #19892] 04-11-2016 11:50 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
ostzbi
Junior Member
1.Rawa Maz
2.Ciechanów
3.Toruń
4.Kielce

Osobiście uważam że niekoniecznie suma przewyższeń musi decydować o skali trudności maratonu i najlepiej byłoby aby trasy szybkie,dynamiczne przeplatały się z tymi gdzie selekcja odbywa się na wymagających podjazdach.
Reasumując moją myśl to nie trzeba wiele zmieniać jednakże każdy może mieć inne zdanie Laughing
Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 20Ło16! [wiadomość #19898 jest odpowiedzią na wiadomość #19897] 04-11-2016 16:03 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
piotrek2001
Miejsce: Wąbrzerźno
Junior Member
Moim zdaniem najciekawsza trasa była w Grudziądzu. Lubię trochę trudniejsze trasy. Wielkim atutem tej trasy było dużo singli i szybkich odcinków. Lubię gdy trasa jest szybka a za razem jest parę trudniejszych odcinków. Było kilka sporadycznych podjazdów gdzie można było rozerwać grupkę i zaatakować pozycję wyżej. Z trasy zostało wyciśnięte najwięcej ile można było, pomimo bardzo płaskiego terenu były fajne podjazdy, piękne widoki w lesie. Trasa była na początku szeroka co umożliwiło swobodne wyprzedzanie, single na szczęście nie były na samym końcu a pod koniec za co doceniam a nie jak np w Piasecznie. Najlepsza trasa a w dodatku całkiem nowa w cyklu ,,Mazovia MTB marathon" więc myślę, że w przyszłym sezonie zawodnicy wheel brothers wycisną jeszcze trochę z tego terenu. Smile

Kamiński
Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 20Ło16! [wiadomość #19899 jest odpowiedzią na wiadomość #19898] 04-11-2016 16:44 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Aldona
Junior Member
Najbardziej podobała mi się trasa w Grudziądzu. Najbardziej urozmaicona, były i zjazdy, i dużo podjazdów, ale nie zabójczych, które potrafią zdołować, tylko akurat takich, aby naprawdę się sprawdzić. Dodatkowo super lokalizacja- po wyścigu bliziutko plaża nad jeziorem, można było się naprawdę zrelaksować.
Na drugim miejscu Puławy. Trasa ciekawa, piękna krajobrazowo, no i te charakterystyczne wąwozy, co nieźle dały w kość, ale są niekwestionowaną wizytówką tego miejsca. Ex-aequo z Puławami stawiam Olsztyn- tez zróżnicowany teren, i błoto, i piach, i finałowy singiel nad jeziorem.
Nie przypadł mi zupełnie do gustu Toruń- płaski jak stół, w zasadzie czułam się jak na zajęciach ze spinningu. Nie było się gdzie sprawdzić, żadnych wyzwań, zero adrenaliny.
Aha- jeżdżę na FIT.
Swoja drogą, ciekawe, że najwyższe notowania mają trasy z dala od Warszawy...
Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 20Ło16! [wiadomość #19900 jest odpowiedzią na wiadomość #19899] 05-11-2016 13:15 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Slawko
Junior Member
Mimo długich, wewnętrznych rozterek (Józefów? Rogów?) obstawiłem jednak Puławy. To skądinąd piękne miejsce, rozdarte mistycznymi niemal wąwozami, w których z regularnością metronomu zaliczałem kraksy w każdym z nich. Sentyment siłą rzeczy do tego miejsca pozostał nie tylko psychiczny, ale i czysto fizyczny - pierwszy wąwóz odciśnięty mam na udzie, drugi zaś na żebrach. Pozostałe wąwozy trwałych śladów nie zostawiły - poza tymi psychicznymi, ale te się nie liczą. Tak widowiskowej kraksy, jak właśnie tam, nie zaliczyłem w chyba żadnym innym maratonie. Oczywiście znaczenie ma i selektywność trasy, jej niebywały, trącającym tolkienowskimi klimatami urok, wyzwania techniczne jak i odcinki pozwalające na złapanie tchu. Nie długie co prawda, ale zawsze.
Z tym maratonem mam chyba najwięcej ciekawych wspomnień (zresztą, żadnego innego nie ukończyłem z zerwaną linką tylnego hamulca oraz siodłem, przekrzywionym o 40 stopni do góry). Niektóre maratony zlewają się w jedną, wielką, zmęczoną plamę, bez jakiś specjalnych punktów szczególnych. Ot, las, piach, podjazd, wjazd na metę na ostatnich nogach. Z Puław pamiętam chyba najwięcej szczegółów, w tym kolegę, który widząc mnie lecącego za rowerem potrójnym tulupem z elementem axela zapytał, czy nie trzeba karetki wzywać. Nie trzeba było, poobijany do granic możliwości ale maraton ukończyłem.
Mój głos oddaję na Puławy.
Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19901 jest odpowiedzią na wiadomość #19878] 05-11-2016 19:24 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Mariusz W.
Miejsce: wieś
Junior Member
Brodnica !
Dlaczego ? Bo dostałem solidnie w kość, pojechałem w maratonie z "marszu" bez większego przygotowania, przypomniały mi się początki w Mazovi Razz Ale także piękna trasa.
Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19902 jest odpowiedzią na wiadomość #19878] 05-11-2016 20:34 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
carver
Junior Member
KIELCE - to trasa uzasadniająca w cyklu Mazovii istnienie członu "MTB".

Zalety:
- już z samego miasta można w kilka stron wyprowadzić maratony,
- dzięki centralnemu położeniu w kraju równocześnie możliwy jest dojazd z przynajmniej kilku sporych ościennych aglomeracji - w miarę szybki, a wkrótce jeszcze szybszy Wink
- bez trudu można generować dłuższe i krótsze trasy o urozmaiconym charakterze i zróżnicowanym stopniu trudności,
- tradycja ścigania MTB - a więc swego rodzaju "gotowce" z dotychczas organizowanej Świętokrzyskiej Ligi Rowerowej oraz masa opcji ich zmiany, modyfikacji czy wytyczenia od nowa

Wady edycji 2016:
- niezgodność nawet poprawianej do ostatniej chwili mapy z trasą, nie mówiąc o śladzie - mimo, że dzień wcześniej objeżdżał ją quad (niszcząc niepotrzebnie nawierzchnię),
- pierwotne wytyczenie trasy przez tereny dużo wcześniej zamknięte przez nadleśnictwo z powodu ścinki wiatrołomów
- nienajlepsze miejscami oznakowanie - brak wykrzykników w niebezpiecznych miejscach,
- brak zagrychy na drugim bufecie - a straszny głód mnie dopadł !,
- trochę za dużo asfaltowych dłużyzn.

Trzymam jednak kciuki za kolejne edycje - w Kielcach bądź okolicach.
Pozdrawiam
S
Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19904 jest odpowiedzią na wiadomość #19902] 06-11-2016 22:05 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
mrjarzab
Miejsce: Mińsk Mazowiecki
Junior Member
Było kilka fajnych edycji w tym roku. Udało się być na ośmiu letnich, trzech zimowych i Gwieździe Północy. Najbardziej w pamięć zapadły mi jednak Kielce. Był to mój pierwszy dystans MEGA na Mazovii po roku jeżdżenia w FITach. Nie ukrywam, że dostałem ostro w kość. Ciekawie poprowadzona trasa wymagającymi singlami, solidne podjazdy, ale i bardzo wymagające zjazdy, które zweryfikowały i sprzęt i umiejętności. Odcinek przez wiadukt po podkładach rozłożył mnie i obawiałem się że złapię snejka w za mało napompowanych oponach Smile Po Kielkach tak naprawdę posmakowałem trochę gór, może niższych ale już jednak trzeba wymagać od siebie więcej. Kielce tak na prawdę obnażyły wszystkie braki Smile Po przyjeździe zastanawiałem się czy MTB jest jednak dla mnie, ale satysfakcja wygrała ze zmordowanym organizmem Smile Trzeba trenować i zdobywać więcej.

W Kielcach fajna organizacja:
+ bufety w odpowiednich miejscach
+ świetny dojazd z chyba kilku kierunków
+ sporo technicznych odcinków gdzie trzeba już trochę pomyśleć
+ nietypowy start z hali
Zastrzeżeń brak Smile

Kolejne w pamięci zapadły mi Puławy. Miałem wrażenie, że szybko je przejechałem jeszcze w FITcie to jednak było gdzie się zmęczyć i gdzie uważać na zjazdach.
Do zobaczenia w styczniu! Smile
Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19906 jest odpowiedzią na wiadomość #19878] 08-11-2016 17:04 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
mazoviamtb
Junior Member
Przypominamy, że osoby, które wezmą udział w ankiecie i uzasadnią swój wybór w komentarzach będą miały szansę otrzymać koszulkę kolarską Mazovia MTB Marathon model 2016!

Spośród waszych wypowiedzi wybierzemy komisyjnie tę najciekawszą. Zatem chwytajcie z klawiaturę i do dzieła!

[Uaktualnione dnia: 08-11-2016 17:05]

Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19910 jest odpowiedzią na wiadomość #19906] 15-11-2016 22:30 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Lutoslaw
Junior Member
Kielce:

- na dzień dobry 200% do mocy po spotkaniu z mistrzynią Mają
- nietypowy i fajny start z hali
- trasa, widoki
- super mi się jechało i pomimo kapcia utrzymałem sektor
Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19913 jest odpowiedzią na wiadomość #19878] 17-11-2016 20:46 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
marcinndm
Junior Member
1. Legionowo
Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19914 jest odpowiedzią na wiadomość #19878] 21-11-2016 11:43 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
mazoviamtb
Junior Member
Zakończyliśmy naszą ankietę! Zwyciężyła w niej edycja w Grudziądzu Smile

Nagroda za najciekawszy wpis wędruje do użytkownika "Slawko". Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim forumowiczom za głosowanie i komentarze!

Do zobaczenia wkrótce na zimowych maratonach z cyklu Northtec MTB Zimą!

Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19916 jest odpowiedzią na wiadomość #19878] 23-11-2016 17:22 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
sadurek
Junior Member
Puławy, proszę o więcej w pionie na mega. góra dół góra dół góra dół- bdb; płasko - ndst Smile i coś do "butowania" by się przydało.
Pozdrawiam sympatycznie i dziękuję za super bufety.
Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #19917 jest odpowiedzią na wiadomość #19916] 27-11-2016 12:34 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
maciek_m
Junior Member
Dla mnie Łódź!!!

Odp: Najlepsza trasa Mazovia MTB Marathon 2016! [wiadomość #20017 jest odpowiedzią na wiadomość #19917] 06-04-2017 12:37 Przejdź do poprzedniej wiadomości
atsisum
Miejsce: Dębica
Junior Member
Już dano po ankiecie, ale mnie najbardziej podobała się trasa Toruń. praca biuro rachunkowe

Ver­ba vo­lant, scrip­ta ma­nent. (łac.)

[Uaktualnione dnia: 07-04-2017 08:35]

Poprzedni wątek: Nagrody Kross
Idź do forum:

[ PDF ]