Autostop - wspólny dojazd na maraton (ogłoszeń: 2)

Szukam transportu Dokąd: GOLUB-DOBRZYŃ MTB MARATON Wyjazd:2018-09-23 Powrót:2018-09-23 Miejsce dla:x 1  i   x 1 - więcej

Oferuję transport Dokąd: Cisowianka Mazovia MTB Marathon - Toruń (2018-09-29) Wyjazd:2018-09-28 Powrót:2018-09-29 Miejsce dla:x 3  i   x 3 - więcej

Forum rowerowe

Strona główna » Sezon 2018 » Mazovia MTB Marathon » Legionowo -wrażenia (super było)
Legionowo -wrażenia [wiadomość #20421] 08-04-2018 17:37 Przejdź do następnej wiadomości
zales
Senior Member

Nieco zmieniona trasa,miejscami o interwałowym charakterze. Mi się bardzo podobało. Po 3 latach przerwy, debiut mam za sobą. Jedynie co popsuło mi dobrą zabawę, to MASAKRYCZNE skurcze które zaatakowały obydwa moje uda na jakimś 40km. Aż musiałem położyć się bo nie dałem rady stać na nogach.
Przy okazji dzięki wszystkim tym, którzy mijając mnie proponowali pomoc. Po jakichś 3 minutach takiego "relaksu" w poziomie, pozbierałem się i dojechałem do mety.

Podsumowując:
SUPER
Trasa - super
pogoda - super
Bufet - spoko
skurcze - niefajne

Odp: Legionowo -wrażenia [wiadomość #20422 jest odpowiedzią na wiadomość #20421] 08-04-2018 18:44 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Dariusz Elninjo Nagórski
Senior Member
Ja oraz kilka osób z drużyny również po dłuższej prz...erwie zdecydowaliśmy o starcie...
Świetna sprawa tak po 4 latach wrócić, zobaczyć zmiany (większość na + poza makaronem na mecie) i świetnie się bawić jadąc...
Ogólnie bardzo fajna impreza co w przypadku Czarka było już normą od dawna. Trasa na duży "+" można było się ujechać.
Niestety jadąc z 11 sektora nie mieliśmy w zasadzie szans wjazdu na dystans PRO, który był w planie ale zamknięto wjazd na ten dystans przed naszym dotarciem na rozjazd... Szkoda bo nie było żadnych informacji na ten temat i jechaliśmy bez napinki, ze nie zdążymy... Nic to... Jakiś awans w sektorach pewnie będzie w związku z tym następnym razem będzie lepiej i może uda się nie czekać na najmniejszych podjazdach jak "nowicjusze" wejdą na górkę... Dość narzekania... Myślę, że przy zachowaniu dotychczasowej jakości organizacyjnej a przez podniesienie w dużym stopniu jakości tras (tendencja od mniej więcej dwóch lat) Mazovia będzie/jest bardzo ciekawą alternatywą spędzenia czasu w wolne od handlu niedziele Wink

http://www.elninjo.eu
Odp: Legionowo -wrażenia [wiadomość #20428 jest odpowiedzią na wiadomość #20422] 09-04-2018 15:58 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
rytek
Miejsce: Warszawa
Junior Member
Trasa ok choć dystans zamanokilometrów jak zawsze nie zgadza się Smile

PS.Nagrody za podium to poważnie tylko mały oscypek poza pucharem? Smile Gdzie sponsorzy kurde?
icon6.gif  Odp: Legionowo -wrażenia [wiadomość #20431 jest odpowiedzią na wiadomość #20428] 10-04-2018 13:39 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
KAcper Perschke
Member
rytek napisał 09-04-2018 15:58
... tylko mały oscypek ...? Smile Gdzie sponsorzy kurde?
Zarabiają dudtki w zakopcu?

Odp: Legionowo -wrażenia [wiadomość #20436 jest odpowiedzią na wiadomość #20421] 12-04-2018 23:05 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Klemens
Miejsce: Otwock
Senior Member
Nowa formuła, nowa trasa no i pogoda dopisała ! Wiec i wrażenia muszą być super ☺ Bardzo podobał mi się nowy start ,slalomem przez ronda i niesamowity zjazd w tym jakby tunelu Shocked potem te wertepy z kurzem na pełnym gazie mmmmmm miodzio ☺ reszta trasy to mieszanka starych znanych letnich tras z zimowymi plus nowe single,drogi no i te...schody ☺ super ! Bałem się "sprintu" w nowej formule 1/2 pro ale efekt pozytywnie mnie zaskoczył ! Warto było ☺Ogólnie wielki plus + 😉
Odp: Legionowo -wrażenia [wiadomość #20437 jest odpowiedzią na wiadomość #20421] 13-04-2018 09:19 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
iwiniusz
Member
Witam, czy podzieli się ktoś śladem gps z legionowa? Byłbym bardzo wdzięczny, bo niedługo będę w tych stronach to bym się przejechał po całej trasie. Z góry dziękuje.

Odp: Legionowo -wrażenia [wiadomość #20441 jest odpowiedzią na wiadomość #20437] 13-04-2018 12:08 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
colinSTi
Member

https://www.gpsies.com/map.do?fileId=zuvuqufyougfgvkg

Odp: Legionowo -wrażenia [wiadomość #20444 jest odpowiedzią na wiadomość #20441] 17-04-2018 09:49 Przejdź do poprzedniej wiadomości
iwiniusz
Member
Bardzo dziękuje!

Poprzedni wątek: FILM CISOWIANKA MAZOVIA MTB LEGIONOWO
Następny wątek: Ciechanów 2018
Idź do forum:

[ PDF ]