Autostop - wspólny dojazd na maraton (ogłoszeń: 1)

Oferuję transport Dokąd: MARATON MTB RYBNO Wyjazd:2018-10-20 Powrót:2018-10-20 Miejsce dla:x 2  i   x 2 - więcej

Forum rowerowe

Strona główna » Sezon 2018 » Gwiazda Północy » Moje przemyślenia (Urozmaicenie Gwiazdy Północy )
Moje przemyślenia [wiadomość #20609] 04-10-2018 07:16
tompalec
Junior Member
Witam.
Zakończył się sezon więc napiszę parę moich przemyśleń na temat Gwiazdy Północy.
Pan Cezary zapytał czy byśmy chcieli czasówkę. Uważam że znakomity pomysł, tylko fajnie by było żeby był to pierwszy etap miałby około 8-10km i byłby z jednak dużą ilością podjazdów, najlepiej długich i nawet mocniejszych. Trochę to nie pasuje do tego żeby Ełk był jednocześnie etapem Mazovia MTB ale myślę że gwiazda już się sama wybroni. Żeby nie było tak że cały dystans jedzie się na bardzo wysokiej prędkości. Druga sprawa to tegoroczny ostatni etap zapowiadany jako najtrudniejszy i spodziewałem się czegoś więcej. Niestety wszystkie 4 etapy wyglądały tak samo przynajmniej dla mnie, jazda w pociągu, czasem przeskok do kolejnego, czasem sił brakło i czekanie na inny. Wszystkie 4 etapy były szybkie. Więc mój ideał to najpierw czasówka, mocniejsza trudniejsza ale, później mogą być 2 etapy szybsze takie jakie są i na koniec coś naprawdę decydującego, gdzie nie będzie łatwo utrzymać się na kole.
Tak po za tym dla mnie Gwiazda Północy sama w sobie jest naprawdę świetną imprezą i będę działał w kierunku żeby za rok znowu się na niej pojawić.
Pozdrawiam Tomasz
Poprzedni wątek: Długość dystansu fit.
Idź do forum:

[ PDF ]