Petla Karkonosko-Izerska

 

Regulamin Rejestracja Lista startowa Forum Kontakt

PKI odwołane

Z wielkim żalem zawiadamiam, że tegoroczna PKI zostaje odwołana. Szosowy maraton rowerowy w tym roku się nie odbędzie.

Jest do dla mnie bardzo trudna decyzja - jedyny szosowy wyścig, który organizuję muszę w tym roku odwołać. Żal mi ogromnie, że nie będę mógł z Wami na szosówce zdobyć Przełęczy Karkonoskiej i Stogu Izerskiego. Wierzę, że stanie się to w przyszłym roku - nie ma drugiego takiej szosowej imprezy w Polsce.

2010.07.13

więcej

Po raz piąty!

Już po raz piąty Cezary Zamana wraz ze swoim stowarzyszeniem Zielony Szlak zaprasza na jedyny wyścig, który dzięki swojej formule pozwala uczestnikom na przeżycie prawdziwego szosowego wyścigu etapowego w ciągu dwóch dni.

2010.06.09

więcej

Pętla 2010


 Pamiątkowa
koszulka dla
każdego zawodnika
Pętla Karkonosko-Izerska to jedyny amatorski wyścig szosowy rozgrywany jako połączenie odcinków wyścigowych i wolnych przejazdów. Taka formuła pozwala na wielokrotne dołączanie do peletonu i przeżywanie ponownych jego podziałów, jak na największych wyścigach szosowych. Kluczowym odcinkiem każdego dnia są finałowe, najtrudniejsze w Polsce asfaltowe podjazdy pod Stóg Izerski (1.100 m n.p.m.) i słynną Przełęcz Karkonosko-Izerską (1.200 m n.p.m.), na której nachyleni drogi dochodzi do 25%. To właśnie końcowe podjazdy pozwalają uświadomić sobie i poczuć, co przeżywają zawodowi kolarze podczas wspinaczek na alpejskie czy pirenejskie szczyty.

2010.03.25

więcej

Mapy etapów 2010


 
Dzień I
Dzień II

2010.01.29

Foto z Pętli Karkonosko-Izerskiej

Kliknij, aby zobaczyć powiększenie
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieZdjęcia wybrane i wszystkie (etap I i etap II). Autor: Zbyszek Kowalski.

2009.07.29

IV edycja Pętli Karkonosko-Izerskiej za nami

Dziękuję wszystkim, którzy pomimo niezbyt przyjaznej pogody pojawili się na starcie kolejnej edycji Pętli. Bardzo Was podziwiam i serdecznie gratuluję startu, niezależnie od zajętego miejsca. Zdaję sobie sprawę, jak trudny jest to wyścig. Pokonaliśmy najcięższe podjazdy w Polsce. Satysfakcja ze startu jest naprawdę ogromna. Jest to wyjątkowy wyścig. Bardzo go lubię i już dziś, tu w górach przygotowuje trasy jubileuszowej, V edycji (2010) mojej ukochanej Pętli.

2009.07.27

więcej

[1] [2] [3] [4]
Maraton zimowy Mazovia MTB Marathon Mazovia12h Gwiazda Mazurska Mazovia24h Zabłyśnij na drodze
OLSH   Peritus   Jagu
rowertour
 
Polska na rowery   Sport.pl
Jelenia Góra Mirsk Piechowice
POwiat Jeleniogórski Podgórzyn Stara Kamienica Świeradów Zdrój Województwo Dolnośląskie
regulaminwynikiarchiwumforumkontakt
© 2004-2012 Zielony Szlak. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple / Cyklopedia/3w4u.eu