Petla Karkonosko-Izerska

 

Regulamin Rejestracja Lista startowa Forum Kontakt

Najtrudniejszy podjazd w Polsce ponownie do zdobycia!

Mam ogromną przyjemność ponownie zaprosić Was na Pętlę Karkonosko-Izerską 2008. Cieszę się bardzo, że ta niezwykła impreza rozwija się z roku na rok. W tym roku będzie imprezą również dwudniową, ale z nowymi trasami – I etap: 141,7 km, kierunek Przedgórze Izerskie – II etap: 86,4 km, kierunek Kotlina Jeleniogórska z kulminacyjnym wjazdem na górę – symbol imprezy – Przełęcz Karkonoska.

Formuła ścigania zostaje ta sama: polega na pokonywaniu odcinków punktowanych i „przejazdówek”. Trasa będzie profesjonalnie zabezpieczona, uczestnicy na trasie będą mogli korzystać z bufetów, a po maratonie z posiłku regeneracyjnego. Podczas maratonu prowadzone będą osobne klasyfikacje, dla jadących na rowerach szosowych i górskich.

Wzorem lat poprzednich dla zawodnika, który pobije rekord czasu wjazdu na Przełęcz Karkonoską ustanowiony poprzednio przez Darka Baranowskiego (35 min. 23 sek.) przygotowaliśmy specjalną nagrodę – rower szosowy firmy Olsh.

Warto być z nami na tej wyjątkowej imprezie. Jestem przekonany, że po pokonaniu całej trasy, wszyscy lepiej zrozumieją, na czym polega jazda po prawdziwych górach, a tematów do rozmów na pewno nie zabraknie.

2008.02.14

wstecz

Maraton zimowy Mazovia MTB Marathon Mazovia12h Gwiazda Mazurska Mazovia24h Zabłyśnij na drodze
OLSH   Peritus   Jagu
rowertour
 
Polska na rowery   Sport.pl
Jelenia Góra Mirsk Piechowice
POwiat Jeleniogórski Podgórzyn Stara Kamienica Świeradów Zdrój Województwo Dolnośląskie
regulaminwynikiarchiwumforumkontakt
© 2004-2012 Zielony Szlak. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple / Cyklopedia/3w4u.eu