Northtec MTB Zim±
Zaloguj się
22.01 - Jabłonna (Chotomów) - Start już za 2 dni!
BIURO ZAWODÓW
Chotomów, ul. Partyzantów 23 (gimnazjum)

START i META
Chotomów, ul. Gen. Lucjana Żeligowskiego
na skraju lasu Chotomowskiego

DYSTANSE
Hobby
Fit
Mega
7 km
25 km
44 km

BUFETY
17, 36 km

ROZJAZDY
Fit/Mega 24 km
Mega: limit wjazdu - 12.30

OPŁATA STARTOWA

Patrz pkt 4 regulaminu


Nie masz jak dojechać na zawody?

ZABIERZ SIĘ AUTOSTOPEM!


3 godziny temu

Nie wiecie, jak ubrać się na rower zim±? Szukacie wysokiej jako¶ci ubrań, które pozwol± Wam ¶cigać się i trenować podczas dużych mrozów? Nie ma problemu! Zapraszamy do sklepu MAZOVIA SHOP BY SISU podczas najbliższych zawodów w Chotomowie.

przedwczoraj

Zbliża się pierwszy w tym roku zimowy maraton MTB, który odbędzie się 22 stycznia (niedziela) w Chotomowie w gminie Jabłonna k. Warszawy. Od rana dostępna będzie gor±c± kawa i herbata oraz ciepły posiłek i ciasto na mecie maratonu. Dodatkowo organizujemy depozyt rowerowy, gdzie można zostawić rower aby spokojnie zje¶ć, przebrać się czy wzi±ć udział w dekoracji. Całe zaplecze zorganizowane jest w ogrzewanych budynkach z zapleczem sanitarnym.

2017-01-11

Od tego sezonu uruchomili¶my szybkie zapisy na maraton. Teraz, aby zgłosić swój start wystarczy wej¶ć w zakładkę wybranej imprezy i klikn±ć w przycisk "wystartuj w zawodach".

Najbliższe
wydarzenia

Wystartuj we wszystkich
imprezach organizowanych
przez Zamana Group
!

WIĘCEJ

 
UBRANIA AKCESORIA
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple