Northtec MTB Zimą
Zaloguj się
2016-10-17

Choć dopiero zakończył się sezon 2016, my pracujemy już na pełnych obrotach. Poniżej terminy zimowych startów w cyklu Northtec MTB Zimą 2017. Miejscówki pojawią się wkrótce. Śledźcie naszą stronę:)

  • 22 stycznia
  • 5 lutego
  • 26 lutego
  • 12 marca

2016-03-23

Zbliża się wiosna, a wraz z nią sezon rowerowy! Spieszymy z informacją, że firma Northtec - sponsor tytularny cyklu Northtec MTB Zimą, ma dla Was - 15% zniżki na wszystkie modele rowerów!

2016-03-14

Zakończyła się siódma edycja zimowego cyklu Northtec MTB Zimą 2016. Przede wszystkim pragnę podziękować Wam, uczestnikom, którzy ścigacie się w moich imprezach i z roku na rok jest Was więcej. W tegorocznej edycji zdecydowałem się wydłużyć cykl o jedną imprezę, do optymalnej moim zdaniem długości. I mimo, że wiele osób odradzało mi ten krok, była to dobra decyzja. Z każdym kolejnym maratonem zimowym było nas na trasie więcej. Kilkakrotnie zwiększyła się także liczba startujących dzieci, co mnie cieszy szczególnie.

Dalej chciałbym podziękować gospodarzom Jabłonny, Karczewa, Długosiodła i Mrozów za pomoc w organizacji imprez. Zimowe ściganie wymaga wyjątkowo dobrej infrastruktury i specjalnych warunków dla uczestników. Gospodarze wszystkich tegorocznych edycji zapewnili nam ją udostępniając budynki szkół, sale sportowe, przebieralnie, miejsce na odpoczynek oraz przygotowując dla zawodników ciepłe posiłki czyli sławne już grochówki i żurki.

Kochani! Zimowe ściganie wpisuje się już na stałe w harmonogram startów coraz większej ilości zawodników, dlatego jak już wspomniałem, dodanie kolejnego czwartego etapu zwiększyło ogólną ilość startujących w całym cyklu Northtec MTB Zimą 2016, co pozwala mi stwierdzić, że ta impreza zyskuje miano jednego z najważniejszych ogólnopolskich cykli maratonów MTB. Świadczy o tym również fakt, że w tym roku miałem przyjemność gościć kolarzy z takich miast jak Olsztyn, Gdynia, Łódź, Toruń, Lublin, Częstochowa, a nawet z białoruskie Grodno!

Poza pierwszym etapem w Jabłonnie gdzie ścigaliśmy się po świeżutkim śniegu, aura nie do końca przypominała prawdziwą zimę, z czym przy postępujących zmianach klimatycznych musimy się w przyszłości liczyć. Tak więc ta tendencja będzie sprzyjać temu, aby zimowa przerwa w treningach i w startach zawodników MTB, skracała się.

Życzę wam miłego świątecznego odpoczynku oraz szybkiego powrotu do treningów. Wierzę, że dzięki zimowym maratonom wejdziecie w czekające nas wiosną starty z mniejszym stresem, lepszym przygotowaniem, a także jestem przekonany, iż letnie ściganie da wam większą frajdę i przede wszystkim osiągniecie lepsze wyniki.

A będzie gdzie się pościągać! Już teraz zapraszam na otwarcie sezonu Mazovia MTB Marathon 2016, które odbędzie się 3 kwietnia w Legionowie! Natomiast w dalszej części sezonu, kiedy już rozkręcicie się na dobre, warto wpisać w kalendarz prawdziwie górskie emocje, tj. moją pierwszą w historii górską etapówkę – Gwiazdę Południa, która odbędzie się terminie 30.06-3.07 pod Babią Górą. Równie gorąco zapraszam na typowo wakacyjną imprezę wśród mazurskich jezior, czyli Gwiazdę Północy (13-15 sierpnia).

Do zobaczenia na trasie!

Cezary Zamana

2016-03-13

Zdjęcia wybrane, wszystkie i spakowane. Autor: Zbyszek Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

2016-03-08

Zapraszamy Was na wyjątkowy finał kolarskiego cyklu Northtec MTB Zimą. Za oknem coraz cieplej i rower rwie się do jazdy. W najbliższa niedzielę 13 marca miłośnicy kolarstwa zjadą się do miejscowości Mrozy na ostatni etap zimowego cyklu, który będzie zarazem inauguracją sezonu letniego.

Moment przejścia między zimą i wiosną, to najlepszy czas zmierzenia się z nadchodzącym przesileniem. Warto przetrzeć się przed sezonem, aby wprowadzić organizm stopniowo w nadchodzące wyzwania letniego cyklu, na który nie możemy się już doczekać!

Zachęcamy do startu w najbliższy weekend, gdzie z pewnością spotkacie swoich przyjaciół z sektora.

Chętni będą mogli odebrać numery startowe na cykl Mazovia MTB Marathon oraz załatwić wszystkie inne formalności (oświadczenia, opłaty itd.), tak aby na pierwszym letnim maratonie nie odwiedzać już biura zawodów.

2016-03-07

Podczas finałowej edycji NORTHTEC MTB ZIMĄ wśród posiadaczy pakietu Max Zima, którzy będą mieli na swoim koncie przejechane cztery maratony zimowego cyklu, rozlosujemy wyjątkowy rower firmy Northtec.


Do zobaczenia na trasie!

Big Gravity DR 1

2016-03-07

Osoby, które posiadają zestawy startowe na cykl zimowy Northtec MTB Zimą oraz dokonały opłaty, mogą skorzystać z rejestracji telefonicznej.

O cookies   |   Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple