05.04
niedziela
Legionowo
I
19.04
niedziela
?
II
03.05
niedziela
Puławy
III
17.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
31.05
niedziela
?
V
14.06
niedziela
?
VI
28.06
niedziela
Brodnica
VII
02.08
niedziela
Olsztyn
VIII
15.08
sobota
Ełk
IX
06.09
niedziela
Koluszki
X
20.09
niedziela
Józefów
XI
04.10
niedziela
Piaseczno
XII
Na każde warunki

Na finale Mazovii w Piasecznie przekonajcie się o wszystkich zaletach odzieży marki SISU.

Tym, co czyni odzież SISU tak atrakcyjną dla zawodniczek i zawodników ścigających się w peletonie Mazovii, jest znakomite połączenie nowoczesnych krojów, funkcjonalnych rozwiązań oraz wytrzymałych materiałów. Ta potrójna kombinacja sprawia, że w strojach SISU świetnie poczują się zarówno doświadczeni, przejeżdżający tysiące kilometrów w sezonie kolarze, jak i ci mniej zaawansowani rowerzyści. W ofercie SISU jest też wiele dziecięcych strojów do wyboru.

Filozofia marki zakłada projektowanie takiej odzieży, która Wam pozwala na bicie rekordów i przełamywanie kolejnych barier, Waszej skórze zapewnia swobodne oddychanie, a każdy ruch niezbędny w kolarstwie górskim (czy w jakiejkolwiek innej dyscyplinie, w której się spełniacie) wykonacie z łatwością, nie czując żadnych ograniczeń.

Kto z Was jeszcze nie przekonał się o wygodzie oraz funkcjonalności odzieży SISU, ten powinien jak najszybciej nadrobić zaległości. Najlepiej zrobić to, odwiedzając stronę internetową SISU. Z ofertą SISU dla zawodników MTB będziecie mogli też zapoznać się na finałowym maratonie Mazovii, odbywającym się w Piasecznie.

2019-10-05 POWRÓT
Partnerzy