Zaloguj się
Rejestracja

Jak zapisać się na maraton zimowy

Karta rejestracyjna Cyklopedii

Zamim się zarejestrujesz, upewnij się czy nie masz już konta. Ponowna rejestracja spowoduje zdublowanie konta, problem z identyfikacją i generowaniem wyników zawodnika. Jeśli odnajdziesz się na tej liście, a nie masz loginu lub/i hasła, skorzystaj z przypominacza.

Kartę wypełnia się tylko jeden raz.

Imię: polskie znaki wymagane! Pole wymagane!
Nazwisko: polskie znaki wymagane! Pole wymagane!
Płeć:
Data urodzenia: Pole wymagane!
Login: (nie więcej niż 16 znaków)
Hasło: Hasło zostanie przesłane mailem
Ulica:
Nr domu:
Nr mieszkania:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Kraj:
Telefon:
Email:
Drużyna:
Jeżeli drużyny nie ma na liście, wybierz opcję
"Chcę dodać nową drużynę" i wpisz jej nazwę w tym polu:
Skąd wiesz o naszych zawodach?
Pole wymagane!Oświadczam, że zapoznałam/em się z Regulaminem znajdującym się na tej stronie internetowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Rowerowe Zielony Szlak z siedzibą w Łomiankach, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz.883).

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple