18.07
sobota
Mława
I
08.08
sobota
Nidzica
II
16.08
niedziela
Ełk
III
05.09
sobota
Łódź
IV
13.09
niedziela
Puławy
V
20.09
niedziela
Józefów
VI
04.10
niedziela
Piaseczno
VII
18.10
niedziela
Legionowo
VIII
PATNET TEAM


Utworzenie PATNET TEAM to był czysty spontan, data niepamiętna. Zajawka, jaką stała się dla braci bliźniaków fotografia maratonów MTB zrodziła pomysł założenia własnego teamu i tak się narodził. Od przypadku do przypadku do grupy zaczęli przybywać kolejni amatorzy, których łączy jedna z wielu pasji tj. "jazda na rowerze".

Członkowie drużyny za cel nadrzędny postawili sobie dobrą zabawę czerpaną ze wspólnych treningów, wycieczek i uczestnictwa w wyścigach MTB. Drużyna została objęta opieką sponsorską wyłącznie przez samych uczestników i ludzi dobrego serca ;P czyli:

1. Prezes teamu – Patrycjusz Rajczyk (nr startowy 51) motto: „passio MTB - cierpienie, męka którą kocham!”

2. Brat Prezesa - Radosław Rajczyk (nr startowy 54) motto: „Flaga na maszt, Rajd jest nasz. A rower jest wielce OK! Rower to jest świat.”

3. Trener osobisty prezesa J - Anna Rajczyk (nr startowy 52 ) motto: "Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem"

4. Członek teamu - Marek Kurowski (nr startowy 522) info: mam wiele pasji, a rower jest jedną z nich

5. Członek teamu – Wiktor Nowotka (nr startowy jeszcze niezdecydowany :)) info: Szwajcarski staw biodrowy firmy Sultzer (AM Poznań), angielskie śruby w kolanie (Carolina Medical Center), krzywo złożone połamane palce prawej ręki (ortopedia na Barskiej)

6. Członek teamu - Sławomir Marach (nr startowy 53) info: liczy się tylko MTB

7. Członek teamu - Sławomir Wysocki (nr startowy 826) "błyskawiczna merida"

8. Członek teamu – Dariusz Cedel (nr startowy 899)

9. Członek teamu – Jan Zienkiewicz (nr startowy 643) "wieczny finisher"

Prezes PATNET TEAM rzekł pewnego razu: „Wynik rzecz ważna, ale dojechać do mety sprawa najważniejsza! ;) Toteż w sezonie 2010 nie przemęczaliśmy się zbytnio i do mety w drużynowej klasyfikacji generalnej dojechaliśmy na pozycji 50/205.

Treningi odbywamy, gdy czas mamy. Są dla nas dobrą okazją do spotkania, z naturą obcowania, czasu wolnego wypełnieniem i od dnia codziennego wybawieniem .

Mazovia MTB to dla nas czysta gratka. Radocha i poczucie totalnego zmęczenia po ukończeniu każdego maratonu dają uczucie spełnienia. Na szczęście nie trwa to długo i już po paru dniach, pojawia się kolejny głód adrenaliny zmieszany z potrzebą ujechania się na maksa.

Zapraszamy na stronę internetową www.patnet.com.pl i profil w Cyklopedii.

2011-02-02 POWRÓT
Partnerzy