Zaloguj się
Finał Pucharu Mazowsza!

W niedzielę 1 października zapraszamy Was na przedostatni maraton MTB w tym sezonie. Będzie to jednocześnie rozstrzygający wyścig Pucharu Mazowsza, po którym poznamy zwycięzców naszej mazowieckiej klasyfikacji. Ta edycja swoją bazę będzie miała nad Zalewem Ruda k. Mławy. Sama trasa, to jest bajka! Wiedzie przez rezerwat Dębowa Góra, który położony jest na styku województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego.

Będziecie mieli okazję przemierzać tereny, które są pozostałością po dawnej Puszczy Mławskiej. Ta ciekawa kraina swój wyjątkowy charakter zawdzięcza pagórkowatą rzeźbą terenu i delikatnym nachyleniom zboczy. Stojąc w sercu rezerwatu ma się wrażenie, że gościmy gdzieś na obszarach typowo górskich.

Rezerwat, to unikalny krajobraz leśny, którego punktem kulminacyjnym jest Dębowa Góra wznosząca się na wysokość 185 m. n.p.m. Na trasie spotkacie dostojne dęby, lipy, jesiony czy modrzewie. Natomiast tuż przed metą, przy samym zlewie Ruda, zmierzycie się z mocnymi technicznie singlami, czyli to co tygryski lubią najbardziej! Jednym słowem zapamiętacie tę trasę na długo.

Maraton będzie więc dość intensywny krajobrazowo, natomiast same dystanse wyglądają następująco - Hobby 8 km, Fit 24 km, Mega 44 km i Giga 65 km. Z

Chcemy zaproponować Wam tym razem oddzielenie dystansu Fit, który pojedzie 4 minuty po Mega i Giga. Liczymy, że te zmiany urozmaicą Wam ten wyjątkowy maraton, który będzie finałową areną rywalizacji Pucharu Mazowsza.

Do zobaczenia na trasie!

2017-09-28 POWRÓT

 

Informatycy w Piasecznie
17.06.2018 - Piaseczno - foto z maratonu
Mazovia 24h Marathon - ostatnia szansa na zapisy!
Konkurs MASZ BUFF – EDYCJA PIASECZNO
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas