Zaloguj się
Kto z czołowej 10?

Kto w maratonie w Józefowie ma przywilej startu z pierwszych miejsc? Przedstawiamy oficjalną listę liderów poszczególnych kategorii generalnych.

Dystans PRO
Top 10 klasyfikacji generalnej OPEN mężczyzn:

1. Borowicz Bartek (COZMOBIKE TEAM)
2. Perkowski Damian (PT Mazury Team Ełk)
3. Mioduszewski Artur (Trezado)
4. Cacko Kacper (COZMOBIKE TEAM)
5. Gindorowicz Wiktor (ABSOLUTE BIKES TEAM)
6. Wyżlic Michał (KOMOBIKE SCOTT)
7. Nogalski Kamil (IFON KolarzKlub)
8. Bujan Michał (GO SPORT AK-SPED)
9. Ziółkowski Jarosław (IFON KolarzKlub)
10. Chowaniec Sebastian (ABSOLUTE BIKES TEAM)

Top 5 klasyfikacji generalnej OPEN Pań:

1. Luboińska Urszula (Trezado)
2. Kleczaj Barbara (GO SPORT AK-SPED TEAM)
3. Lutecka Małgorzata (IFON KolarzKlub)
4. Kosko Magdalena (MCP Bike Team
5. Sawicka Aleksandra (ABSOLUTE BIKES TEAM)

Dystans 1/2 PRO
Top 10 klasyfikacji generalnej OPEN mężczyzn:

1. Skalski Kacper (ABSOLUTE BIKES TEAM)
2. Rządca Jacek (Trezado)
3. Paczkowski Andrzej (virtualbike.pl)
4. Marchlewski Marcin (LUKK BICI DORO LUBAWA)
5. Górnicki Marcin (GO SPORT AK-SPED TEAM)
6. Drzewiecki Marcin (LOYALTY POINT powered by Hotel Zamek Ryn)
7. Barabasz Michał (GO SPORT AK-SPED TEAM)
8. Jawnik Mariusz (KOMOBIKE SCOTT)
9. Mrożewski Krzysztof (MYBIKE.PL)
10. Tumaniec Dariusz (Centrum Rowerowe Olsztyn Team)

Top 5 klasyfikacji generalnej OPEN Pań:

1. Kuszmider Magdalena (IFON KolarzKlub)
2. Macutkiewicz Izabela (Trezado)
3. Błazucka Urszula (CNC Warszawa Blaze Technology)
4. Paszczyk Katarzyna (PT Mazury Team Ełk)
5. Gregorowicz Katarzyna (GO SPORT AK-SPED TEAM)


Dystans FIT
Top 10 klasyfikacji generalnej OPEN mężczyzn:

1. Tarasiński Jarosław (power of science)
2. Lech Michał (AM Cycling Team)
3. Rytel Andrzej (Siedlce)
4. Krzyczkowski Michał (Klub Kolarski Legia 1928 Intercars)
5. Klimaszewski Maciej (Warszawski Klub Kolarski)
6. Pilsyk Bartłomiej (Go sport ak-sped team)
7. Czerski Piotr (power of science)
8. Adamski Hubert (Hellmann Logistics Team)
9. Wachnik Wojtek (SuperDrob Bike Team)
10. Mińkowski Robert (Hellmann Logistics Team)

Top 5 klasyfikacji generalnej OPEN Pań:

1. Bazan Iga (Warszawski Klub Kolarski)
2. Wielgo Natalia (RKS Family Active Tłuszcz)
3. Jedynak Katarzyna (LKK Luks Sławno5)
4. Kaszewska Wiktoria (Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin)
5. Kompa Ewa (Dell Team)

2018-09-19 POWRÓT

 

28.10.2018 - Mława - EPILOG
Opis trasy epilogu Mazovii
Co Was czeka na epilogu w Mławie?
Zapraszamy do Mławy na epilog Mazovii
29.09.2018 - Toruń - foto z maratonu
29.09.2018 - Toruń - foto z Hobby
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas