02.08
niedziela
Olsztyn
I
15.08
sobota
Ełk
II
29.08
sobota
Brodnica
III
13.09
niedziela
Puławy
IV
20.09
niedziela
Józefów
V
04.10
niedziela
Piaseczno
VI
18.10
niedziela
Legionowo
VII
25.10
niedziela
?
VIII
08.11
niedziela
?
IX
2010-Bemowo

 Pamiątkowa
koszulka dla
pierwszych
500 zawodników

Jako organizatorzy największego cyklu maratonów zostaliśmy zaproszeni do współ organizacji wielkiego rowerowego wydarzenia, jakim będzie z pewnością warszawska część akcji „Polska na Rowery”. Są propozycje, którym się nie odmawia i ta właśnie do takich należy. W kalendarzu Mazovia MTB Marathon nie planowaliśmy wprawdzie w tym terminie żadnej imprezy, jednak możliwość udziału w tak wielkim rowerowym święcie jest wspaniałą okazją do ponownego spotkania i wspaniałego, radosnego przejazdu ulicami Warszawy. Dlatego z radością, wspólnie z Gazetą Wyborczą, zapraszamy Was do udziału w akcji „Polska na Rowery”.

Kliknij, aby zobaczyć powiększenie17 października 2010 z pewnością pozostanie w Waszej pamięci, bo przygotowaliśmy na ten dzień mnóstwo atrakcji. Między innymi możliwość spotkania z gośćmi specjalnymi imprezy – mistrzyni świata i srebrna medalistką Igrzysk w Pekinie Mają Włoszczowską, jej koleżankami i kolegami z reprezentacji Polski oraz trenerem kadry Andrzejem Piątkiem.

  • Fulcrum koła Red Metal 5 - I miejsce w kat. M
  • siodło Selle Italia SLR - I miejsce kat. K
  • wszyscy finaliści wyścigu australijskiego zdobywają nagrody m. in. opony Geax, ufundowane przez firmę BDC oraz odzież kolarska firmy CMT
  • Wśród nagród są opony Geax seria Tubelles, Tubelles TNT oraz Kevlar i siodełko Selle Italia Team Edition Carbon - takie same na jakich Maja Włoszczowska zdobyła srebrny medal olimpijski i złoty medal mistrzostw świata (Nagrody ufundowała firma Banaszek Duda Company www.bdc-bike.com).

Witamy serdecznie na Bemowie, dzielnicy położonej u zachodnich granic Warszawy. Na 2,5 tys. hektarów mieszka tu ponad 100 tysięcy ludzi, z czego 60% to osoby poniżej 30 roku życia.

Struktura demograficzna, ogromna ilość zieleni, doskonały dojazd do centrum miasta sprawiają, że Bemowo jest przyjaznym miejscem do życia ze świetlanymi perspektywami rozwoju

1
Partnerzy