18.07
sobota
Mława
I
08.08
sobota
Nidzica
II
15.08
sobota
Ełk
III
29.08
sobota
Brodnica
IV
05.09
sobota
Łódź
V
13.09
niedziela
Puławy
VI
20.09
niedziela
Józefów
VII
04.10
niedziela
Piaseczno
VIII
18.10
niedziela
Legionowo
IX
25.10
niedziela
?
X
Nasi zawodnicy
Młody, utalentowany, ambitny i niesamowicie skuteczny – Bartosz Karczmarski, uczeń Zespołu Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie, może być wzorem dla początkujących sportowców. Nastolatek przez kilka miesięcy dominował na trasach kolarskich MTB, a szkołę z powodzeniem reprezentował w biegach na orientację.
- Lubię agresywną jazdę, ale zgodnie z zasadami fair play. Ma po prostu wygrać ten, kto w danym dniu jest najsilniejszy – mówi zwycięzca klasyfikacji generalnej Fit w sezonie 2012.

Jeden z nas, Rafał założył się że w wakacje wjedzie w określonym czasie 2,5 h na Mont Ventoux (było to jeszcze w 2011 roku …. Nikt nie myślał o startach w Mazovii). Niestety paskudny wypadek na MTB Mazovia w Olsztynie (kilkadziesiąt metrów przed metą złamał obojczyk) pokrzyżował mu plany. Kilka tygodni później zrodził się pomysł, aby wspólnie wyjechać do Francji i pokonać Mont Ventoux, jako zwieńczenie sezonu rowerowego.

Po dwóch etapach tegorocznego cyklu w Klasyfikacji Generalnej Drużynowej prowadzi RETRO MBIKE TEAM. O prezentację grupy poprosiliśmy opiekuna Tomasza Majewskiego.

Od momentu powstania Mazovia skupia z roku na rok coraz więcej uczestników. Rok 2010 zakończył się ponad dziesięcioma tysiącami osób zarejestrowanych w naszym systemie. Wielu z Was jeździ od samego początku. Są też osoby, które od niedawna zaczęły pojawiać się na naszych maratonach. Wszystkich razem połączyła Mazovia i wspólnie tworzymy jej historię.

1
Partnerzy