07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Lista startowa i osób oczekujących
Cisowianka Mazovia MTB Marathon

2019-04-14 - Mława

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
825 Adamiec Piotr FM1 GO Sport Scrapper Team Fit
924 Adamowski Jacek MM3 ½Pro
925 Adamowski Paweł MM4 ½Pro
2011 Adamski Hubert FM2 Hellmann Logistics Team Fit
1962 Adamus Jarosław MM5 ½Pro
835 Andrzejczuk Adam FM1 GO Sport Scrapper Team Fit
834 Andrzejczuk Katarzyna MK4 GO Sport Scrapper Team ½Pro
970 Andrzejczuk Piotr GM4 Bank Pekao Team Pro
1492 Arbaszewski Marcin FM2 RB Riders Fit
5218 Babiński Mateusz HM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Hobby
265 Babiński Radosław MM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
9 Baczewski Jerzy FM4 Fit
649 Bagieńska Jolanta FK3 IFON KolarzKlub Fit
647 Bagieński Paweł GM3 IFON KolarzKlub Pro
2051 Balkowski Robert GM3 Kross Staff Team Pro
1972 Banaszek Paweł GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
1437 Banul Konrad MM1 Cryospace Olsztyn ½Pro
1438 Banul Rafał MM3 Cryospace Olsztyn ½Pro
831 Barabasz Michał FM1 GO Sport Scrapper Team
2067 Baranek Paweł MM2 AirBike.pl Team ½Pro
101 Baranowski Dariusz FM4 Danielo REMO Głowno
Baranowski Leszek FM3 RB Riders
1630 Barbachowski Jerzy FM4 Fit
1416 Barczak Wojciech GM4 Pro
1001 Bareja Leszek MM4 ½Pro
1217 Bartosik Marek MM3 Dell Team ½Pro
333 Bąkowski Marcin GM4 Crazy Racing Team Pro
Beda Bartłomiej FMM
Beda Franciszek FMM
Beda Karol FM2 atolbike.pl Puławy
5141 Berkan Damian HM3 Bike Concept Hobby
1476 Berkan Małgorzata FK3 Bike Concept Fit
1853 Berkan Marek GM3 e-point bike team Pro
5143 Berkan Olga HK2 Bike Concept Hobby
120 Bernacik Paweł MM2 ½Pro
1638 Bertowski Mirosław MM7 PATNET TEAM ½Pro
1577 Betlej Maciej MM4 DODIDDONE TEAM ½Pro
2084 Bieniecki Maciej Łagiewnicka Wataha Hobby
1648 Bieńkowski Maciej GM4 [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team Pro
650 Bilski Artur MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
2078 Biranowski Michał MM2 TEMPO Mława ½Pro
2007 Bizior Marcin MM2 MontazReklam24.pl ½Pro
1900 Błaszczyk Miłosz FMJ WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
1923 Bodenszac Kacper FMJ cykliści rypin Fit
2086 Bolek Remigiusz MM3 NC+ SPORTS TEAM ½Pro
5083 Boniakowski Szymon HM3 Hobby
1019 Borkowicz Bartosz MM2 LIPA MTB ½Pro
1500 Borowicz Bartek GM2 COZMOBIKE TEAM Pro
1607 Borowska Iwona FK5 Alumex MTB Team Fit
2004 Borowski Maciej MM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
Boruszewski Jarosław MM4 ½Pro
204 Borysiuk Agnieszka FK3 Alltop STAG Team Fit
205 Borysiuk Tomasz FM4 Alltop STAG Team Fit
5203 Borysiuk Zofia HK3 Alltop STAG Team Hobby
1443 Brąszkowski Damian FM2 ZADROGA RACING TEAM Fit
702 Brykała Stanisław FM7 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM Fit
1511 Brześkiewicz Arkadiusz FM3 Mińska Grupa Rowerowa Fit
1678 Brześkiewicz Dorota MK3 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
450 Brzózka Artur MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1172 Buczel Mateusz MM2 HPE-ESKOM ½Pro
250 Bukowski Marek MM6 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1854 Bursiuk Yevhen FM2 Dell Team Fit
405 Cabaj Diana MK2 Alumex MTB Team ½Pro
999 Cacko Kacper GM2 COZMOBIKE TEAM Pro
934 Chęć Joanna FK2 Fit
814 Chmielewski Cezary GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
1945 Chodnikiewicz Jarosław GM2 Deutsche Bank Bike Team Pro
819 Chrobak Tomasz GM3 GO Sport Scrapper Team Pro
798 Ciaś Przemysław MM4 TS Meran-Otwock ½Pro
816 Cichecki Jacek GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
363 Cieślak Jacek FM5 BokserskAutoserwis Bike Team Fit
1234 Cieślak Konrad MM3 ½Pro
915 Cieślak Marcin MM4 Smurfit Kappa Adventure Team ½Pro
1629 Cywińska Barbara FKJ Cywińscy Fit
1628 Cywińska Weronika FK1 Cywińscy Fit
1614 Cywiński Andrzej FM4 Cywińscy Fit
5103 Cywiński Piotr HM2 Cywińscy Hobby
82 Czachor Piotr MM4 Isover MTB Team Lublin ½Pro
1522 Czajkowska Joanna FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
1626 Czajkowski Karol FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
796 Czarniawska Katarzyna FK5 Kompren Sport Team Fit
1127 Czarniawski Grzegorz FM1 Kompren Sport Team Fit
797 Czarniawski Waldemar FM5 Kompren Sport Team Fit
823 Czerska-Krysik Agnieszka FK3 GO Sport Scrapper Team
2045 Czeszejko Łukasz FM3 Fit
1214 Czubak-Jary Asia FK3 Dell Team Fit
1432 Dawid Maksymilian MM1 Cryospace Olsztyn ½Pro
73 Dąbkowski Dariusz MM4 LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA ½Pro
1617 Dąbrowski Marcin MM2 Polmo Łomianki ½Pro
1920 Dąbrowski Tomasz MM3 XBOX BIKE TEAM ½Pro
321 Depczyńska Dagmara FK2 Łagiewnicka Wataha Fit
1985 Depczyński Mariusz FM2 Łagiewnicka Wataha Fit
262 Dłoniak Sławomir MM6 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
1889 Dłużniewski Marcel FMJ UKS Cykliści RYPIN Fit
Dobosz Antoni HM2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
645 Dobrzyński Michał FM3 IFON KolarzKlub
5162 Drągowski Piotr HM1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1605 Dubaj Robert MM6 Inżynieria Rowerowa lublin ½Pro
5210 Dudkowski Leonard HM1 KAMYK Radzymin MTB Team Hobby
1560 Dudkowski Radosław FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM Fit
5211 Dudkowski Tymoteusz HM2 KAMYK Radzymin MTB Team Hobby
1567 Dulz Marcin MM3 RB Riders ½Pro
1287 Dykalska Martyna FK0 cykliści rypin Fit
1237 Dyzio Piotr GM3 SuperDrob Bike Team Pro
633 Fabijański Dariusz MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
452 Falkiewicz Krzysztof GM4 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
86 Falkowski Arkadiusz MM3 SkierVelo ½Pro
1494 Fedor Martin MM3 T4B team ½Pro
2063 Fidurski Wiesław MM6 LKS Drogowiec Złotów ½Pro
60 Fiedurek Mateusz MM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM ½Pro
323 Florczak Cezary MM2 BACHA SOCHACZEW TEAM ½Pro
632 Foryś Leszek GM4 IFON KolarzKlub Pro
2050 Furman Grzegorz MM3 Kross Staff Team ½Pro
1024 Fydrych Michał MM4 RAWA MTB ½Pro
1537 Gabrylewicz Kazimierz GM5 MTB EŁK PROSTKI Pro
5152 Gajewska Aleksandra HK3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
2071 Gajewska Julia FKM Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
5153 Gajewska Małgosia HK1 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
2072 Gajewski Karol MM3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin ½Pro
282 Gałkowski Marcin FM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
667 Garbaczuk Mateusz FM2 Fit
1730 Gaweł Andrzej FM6 Fit
130 Gembara Dariusz MM4 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1885 Gęsicki Remigiusz FM2 GTR- GOLUBSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE Fit
5215 Gidaszewska Zosia HK2 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Hobby
377 Gidaszewski Grzegorz FM2 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
5216 Gidaszewski Michał HM1 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Hobby
1657 Giez Wojciech MM2 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
2068 Giziński Łukasz MM3 Szukam drużyny ½Pro
1635 Gliński Rafał FM3 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1636 Gliński Szymon FMJ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1816 Głowacki Krzysztof FM3 Fit
1285 Golan Bolesław FM3 Fit
128 Goldman Mikołaj FM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1897 Gordon Piotr MM5 FIS Bikers Team ½Pro
1550 Goździńska Agnieszka FK3 Lesz`Go! Rogów Masters
1549 Goździński Bernard FM3 Lesz`Go! Rogów Masters
1548 Goździński Kacper FMJ Lesz`Go! Rogów Junior Fit
5201 Goździński Maciej HM3 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
52 Goździński Paweł MM7 Lesz`Go! Rogów Masters ½Pro
188 Górnicki Marcin MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
778 Górnik Adam FM3 Only You Bike Team Fit
2008 Górnik Mirosław MM5 ½Pro
263 Górski Cezary GM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
1421 Górski Zdzisław MM7 T4B team ½Pro
21 Grabowski Paweł MM3 MCP Bike Team ½Pro
409 Grącki Artur GM2 Alumex MTB Team Pro
1535 Gregorowicz Jakub FMJ KAMYK Radzymin MTB TEAM Fit
827 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
5157 Gregorowicz Maciej HM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM Hobby
826 Gregorowicz Marek MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
5064 Grędzińska Michalina HK2 Hobby
2046 Grędziński Bartosz GM2 Kross Staff Team Pro
Grodzki Adam FM3 cycliści
400 Gromadko Piotr MM5 Maro Sport Team ½Pro
1291 Gronowski Marek MM5 Wieliszew Heron Team ½Pro
1481 Gruda Łukasz GM3 Pro
1749 Grudniewski Tomasz MM4 ½Pro
206 Grudny Jakub FM3 Alltop stag Team Fit
1719 Grudziński Jakub GM3 STANWEX II TEAM Pro
58 Grudziński Tomasz GM5 Pro
276 Grudziński Wojciech FM2 Fit
5127 Gruszewska Zuzanna HK4 Hobby
1488 Gruszewski Hadrian FMJ TEMPO MŁAWA Fit
1575 Grzegorczuk Tomasz GM4 PATNET TEAM Pro
5160 Gumieniak Jakub HM3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5170 Gumieniak Karolina HK2 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
453 Gumieniak Piotr GM2 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
714 Guzewicz Artur MM2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
1591 Guzewski Wojciech MM4 TCL MTB Team ½Pro
1888 Haladyn Paweł GM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
1 Halwa Pawel FM4 Fit
1533 Hawro Dariusz FM4 VALEANT MED CYCLING TEAM Fit
2061 Hermann Mariusz GM2 Kross UKS CENTER Czernice Borowe Pro
808 Hofman Tomasz MM5 Kraft MTB Team ½Pro
1525 Horecki Marcin FM3 Loyalty Point Racing Team Fit
1468 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 Fit
Jagiełło Piotr FM4 RB Riders
2077 Janicki Adrian FM3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
5148 Jankowska Zuzanna HK3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
2075 Jankowski Damian FMM TEMPO MŁAWA Fit
84 Jankowski Kamil FM2 Nasielsk Baszta Team
1725 Jankowski Łukasz MM3 move factory. mtb ½Pro
2070 Jankowski Paweł FM3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
2076 Jankowski Piotr FM3 TEMPO MŁAWA Fit
1215 Jary Hubert MM3 Dell Team ½Pro
1562 Jary Justyna FKM Dell Team Fit
5229 Jary Tymon HM1 Dell Team Hobby
1484 Jarzębowski Maciej FM4 Agrolok Sport Team Fit
1485 Jarzębowski Mieszko FM0 cykliści rypin Fit
2016 Jarzębski Rafał FM2 Mińska Grupa Rowerowa Fit
228 Jasieniecki Wiesław FM6 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
2049 Jastrzębowski Janusz MM4 Kross Staff Team ½Pro
1581 Jatelnicki Olgierd GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
1487 Jaworski Łukasz MM3 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
1910 Jazgara Robert MM3 ½Pro
Jeglińska Anita FM2 Fit
1911 Jegliński Łukasz GM2 TWISTER TEAM Pro
113 Jermakowicz Bartłomiej MM3 COZMOBIKE TEAM ½Pro
639 Jędrej Andrzej FM4 IFON KolarzKlub
1896 Jędrusik Wojciech FM3 TEMPO MŁAWA Fit
1257 Jędrzejczuk Tomasz MM3 Cisowianka ½Pro
1295 Jędrzejewski Paweł MM5 Trezado ½Pro
2025 Kado Mirosław GM5 Wieliszew Heron Team Pro
1474 Kado Teresa MK4 Wieliszew Heron Team ½Pro
2093 Kalich Andrzej MM3 cykliści rypin ½Pro
5279 Kalinowski Wojciech HM1 Hobby
5252 Kalitowska Dagmara HK2 Hobby
1666 Kalitowski Maciej MM3 ½Pro
850 Kallas Arkadiusz FM3 KHOZMO Fit
420 Kałużny Sylwester FM2 Łagiewnicka Wataha Fit
815 Kamiński Michał GM1 GO Sport Scrapper Team Pro
1160 Kamiński Witold MM5 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` ½Pro
1344 Kanownik Sławomir MM3 MCP Bike Team ½Pro
832 Kapłon Aleksandra FK1 GO Sport Scrapper Team
1891 Karczewski Sławomir FM5 Fit
1933 Karkowski Rafał MM3 Płocki Klub Kolarski ½Pro
506 Karwowski Jakub MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
641 Kasiński Ryszard MM6 IFON KolarzKlub ½Pro
5250 Kaszewski Dawid HM3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
609 Kasznia Wojciech GM4 DITTA-SERIA MTB TEAM Pro
1915 Kazińska Katarzyna MK3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1941 Kempka Mariusz MM3 TEMPO MŁAWA ½Pro
1000 Kędziorek Piotr MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1400 Kierus Michał GM3 Dell Team Pro
447 Kirdejko Grzegorz FM2 Fit
1812 Kisicki Tomasz MM2 ½Pro
268 Klasa-Lewandowska Magdalena FK3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
2056 Klech Jerzy MM3 ½Pro
829 Kleczaj Barbara FK2 GO Sport Scrapper Team
161 Klementowicz Krzysztof FM4 Fit
812 Kleps Michał FM1 GO Sport Scrapper Team
2415 Klicki Tomasz MM3 MCP Bike Team ½Pro
1894 Klimaszewska Alicja FKM Fit
1895 Klimaszewski Mariusz MM3 ½Pro
440 Klimaszewski Piotr GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
5082 Klimaszewski Stanisław HM3 Hobby
2074 Klimek Andrzej MM5 TEMPO MŁAWA ½Pro
1239 Klimiuk Krzysztof GM2 SuperDrob Bike Team Pro
1493 Kłos Rafał MM2 T4B team ½Pro
2048 Kłosowski Krzysztof MM2 Kross Staff Team ½Pro
1464 Kolanowski Marek GM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
Kolibowski Krzysztof FM2
770 Koloński Arkadiusz FM3 RB Riders Fit
1999 Kołatka Anna MK1 Cryospace Olsztyn ½Pro
199 Kołatka Zbigniew MM5 ½Pro
114 Kompa Ewa FKM Dell Team Fit
1216 Kompa Tomasz GM3 Dell Team Pro
2065 Komur Dariusz FM3 Fit
2064 Komur Grzegorz MM3 ½Pro
106 Kopczyński Jacek FM4 Smurfit Kappa Adventure Team Fit
5059 Kornacka Alicja HK3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
5058 Kornacka Katarzyna Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
1939 Korpalski Arkadiusz FM2 MontazReklam24.pl Fit
46 Kosiński Włodzimierz GM3 Pro
848 Kosko Magdalena MK2 MCP Bike Team ½Pro
2054 Koss Przemysław FM5 Lew Lębork Fit
5007 Kośla Bartosz HM4 7 Szprych Hobby
1977 Kośla Piotr FM3 7 Szprych Fit
669 Kowalczyk Łukasz MM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM ½Pro
2052 Kowalczyk Wojciech FM1 KOMOBIKE SCOTT
1448 Kowalik Gabriela FKM RKS Family Active Tłuszcz Fit
5205 Kowalik Natalia HK4 Alltop STAG Team Hobby
966 Kowalski Andrzej MM3 Smurfit Kappa Adventure Team ½Pro
1242 Kowalski Ireneusz GM4 SuperDrob Bike Team Pro
55 Kowalski Mariusz FM3 Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie Fit
1038 Kowszewicz Szymon MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
1817 Kozakowski Tomasz FM3 OMIDA CYCLO TEAM Fit
1213 Kozanecka Marta FK3 Dell Team Fit
1546 Koziarski Marek FM3 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
1431 Koziorowski Grzegorz MM1 Cryospace Olsztyn ½Pro
12 Kozłowski Cezary MM3 PEK-MONT EKIPA MTB ½Pro
1013 Koźbiał Jakub FM2 ABSOLUTE BIKES TEAM Fit
53 Krajza Ireneusz FM6 T4B team Fit
Krakowiak Katarzyna FK3 Zamana Group
66 Krakowiak Piotr FM3 Retro Stork Team
504 Krakowski Michał GM3 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
1519 Krasuski Andrzej GM5 Loyalty Point Racing Team Pro
194 Krogulski Karol MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1427 Krom Wojciech MM2 Cryospace Olsztyn ½Pro
1914 Król Zbigniew GM4 COZMOBIKE TEAM Pro
1434 Kruba Beata MK3 Cryospace Olsztyn ½Pro
1435 Kruba Emil GM3 Cryospace Olsztyn Pro
5172 Kruba Maciej HM2 Cryospace Olsztyn Hobby
85 Kruczek Kamil FM2 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1813 Kruczek Monika FK2 Fit
51 Krupski Tomasz FM4 KAWA DLA KOLARZY CYCLING TEAM
1433 Krygielski Krzysztof GM3 Cryospace Olsztyn Pro
822 Krysik Robert MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
5021 Krysik Zofia HK4 Warszawski Klub Kolarski Hobby
944 Krysztofczyk Piotr GM3 Pro
1809 Krzykalska Daria FKJ Fit
1524 Księżak Karolina FK3 Loyalty Point Racing Team Fit
843 Księżopolska Magdalena FK2 GO Sport Scrapper Team
1942 Kubiak Ewa MK3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
2081 Kubit Marcin GM1 Pro
1299 Kucharski Cezary MM3 Maro Sport Team ½Pro
5063 Kuczalska Weronika HK2 Hobby
939 Kuczewski Tomek MM6 Trezado ½Pro
1808 Kuczkowski Tomasz MM3 Grupetto Warszawa ½Pro
1266 Kuczwalska Joanna FK3 Fit
1267 Kuczwalski Mikołaj FM0 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Fit
1071 Kulik Ryszard GM4 PT Mazury Team Ełk Pro
289 Kulińska Dorota FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1828 Kuliński Paweł FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1039 Kulpa Aleksander MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
142 Kułakowski Paweł MM4 Cisowianka ½Pro
141 Kułakowski Tomasz MM3 Cisowianka ½Pro
5062 Kuprian Jan HM1 Hobby
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech MM4 ½Pro
913 Kurowski Michał GM3 POLA-K Pro
636 Kuszmider Magdalena Open IFON KolarzKlub Pro
1297 Kuśmierski Paweł MM2 ½Pro
444 Lalak Jacek FM3 DAMOVO BIKE TEAM Fit
432 Lange Marcin GM3 T4B team Pro
5011 Laseczka Maja HK3 Hobby
275 Laseczka Marcin MM3 ½Pro
5015 Laseczka Zofia HK1 Hobby
1906 Lasota Marcin MM3 ½Pro
Lech Michał FM2 AM Cycling Team
646 Leciejewski Kamil MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
1874 Leszczyński Krzysztof MM3 DWOT ½Pro
1167 Lewandowska Izabella FK4 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` Fit
1471 Lewandowski Bartłomiej MM3 Levi-Thule ½Pro
272 Lewandowski Dominik FMJ WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
1166 Lewandowski Jacek MM4 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` ½Pro
1162 Lewicki Łukasz MM2 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` ½Pro
1929 Lipowski Konrad FM0 Fit
2062 Litka Andrzej FM4 Fit
1830 Loewnau Eugeniusz FM5 Fit
962 Luboińska Urszula Open Trezado Pro
5161 Lutecka Hania HK3 IFON KolarzKlub Hobby
634 Lutecka Małgorzata MK3 IFON KolarzKlub ½Pro
635 Lutecki Tomasz MM3 IFON KolarzKlub ½Pro
678 Łabanowski Krzysztof GM5 GO Sport Scrapper Team Pro
911 Łasiński Paweł MM3 VISOTEC BRODNICA ½Pro
1322 Łuczak Kamil MM2 MCP Bike Team ½Pro
103 Malec Agnieszka MK3 ½Pro
845 Malicki Michał MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1204 Malik Witosław MM5 Dell Team ½Pro
1450 Malinowski Jacek MM5 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1294 Maliszewski Jerzy FM5 Fit
1980 Maluchnik Jarosław MM3 LC MTB TEAM ½Pro
107 Małyska Emil MM3 ½Pro
828 Małysz Katarzyna FK2 GO Sport Scrapper Team Fit
5122 Małysz Maksymilian HM2 GO Sport Scrapper Team Hobby
818 Małysz Michał FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1256 Mamcarz Paweł MM3 Cisowianka ½Pro
2043 Maniecki Piotr FMM Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
1940 Maniecki Tomasz FM3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
931 Mańkowski Marek MM6 ½Pro
1619 Marchlewski Marcin MM1 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
1128 Maruszak Maciej MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
1814 Maszerowski Dawid MM1 PŁOCKI KLUB KOLARSKI ½Pro
1517 Maykowski Tadeusz FM7 Fit
5140 Mazur Szymon HM2 Hobby
1544 Mazurek Sławomir GM4 Trezado Pro
266 Mączyński Czesław MM7 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
1892 Miazga Robert FM1 Fit
2092 Mierzejewski Krzysztof MM3 ½Pro
773 Migała Zygmunt MM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
225 Mikołajczyk Paweł MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1970 Mikołajczyk Paweł GM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
493 Milewski Jacek MM4 LIBRO Cycling Team ½Pro
2014 Mińkowski Robert FM4 Hellmann Logistics Team Fit
5060 Mirkowski Adrian HM1 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
280 Misiaszek Michał MM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
1281 Misiaszek Sławomir GM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
105 Miziołek Andrzej GM5 Pro
1831 Mościcka Izabela FK2 Fit
1261 Możański Grzegorz FM7 COZMOBIKE TEAM Fit
1592 Mroczek Paweł FM3 Fit
1924 Mroczka Łukasz FM3 Fit
842 Mrowiec Kamil FM3 GO Sport Scrapper Team
1903 Mrówczyński Błażej MM1 GTR- GOLUBSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE ½Pro
285 Mudlaff Krzysztof MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
1199 Murdzia Tomasz GM2 Loyalty Point Racing Team Pro
1984 Myszkowski Rafał GM2 Loyalty Point Racing Team Pro
500 Nałęcz Jan FM6 Fit
13 Napióra Alicja MK3 Hurtap ½Pro
11 Napióra Wiktor FM7 Hurtap Fit
1886 Nawrot Paweł FM3 JURAND Ciechanów Fit
179 Nazarski Jacek MM3 Lesz`Go! Rogów Masters ½Pro
910 Nesterowicz Jakub FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
928 Nesterowicz Małgorzata FK5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
115 Niesiobędzki Grzegorz MM4 LKK Ziemia Lubawska ½Pro
1016 Niewęgłowski Jarosław MM3 IT UTIL ½Pro
1518 Niewiadomski Łukasz MM3 TCL MTB Team ½Pro
1176 Niklewicz Ewa FK4 HPE-ESKOM Fit
1175 Niklewicz Sebastian MM4 HPE-ESKOM ½Pro
1030 Nocuń Anna MK2 ½Pro
630 Nogalski Kamil GM2 IFON KolarzKlub Pro
211 Nowak Jan FM5 Loyalty Point Racing Team Fit
817 Nowak Julia FK1 GO Sport Scrapper Team
Nowak Piotr FM5 GERAPPA
1842 Nowak Piotr MM3 ½Pro
1580 Nowakowska Katarzyna FK2 Pro Family Cycling Team Fit
5115 Nowakowska Maja HK2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1475 Nowakowski Przemysław FM3 Fit
5174 Nowicki Tymon HM1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
54 Obel Marcin FM3 Qodeca Cycling Team
1201 Obidziński Dariusz MM5 Dell Team ½Pro
1161 Ochocki Andrzej FM4 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` Fit
838 Okniński Dawid GM1 GO Sport Scrapper Team Pro
269 Okruciński Kacper MM0 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
5030 Olesiejuk Aniela HK1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
5066 Olesiejuk Krzysztof FMM
6 Olesiejuk Paweł FM2 Fit
1557 Olewnik Piotr FM3 SZYBKIE KLAPKI KUBOTA Fit
2044 Olpeter Adam MM4 AKJ Kwidzyn ½Pro
1527 Olszewska Marta FK0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1568 Olszewski Sławomir MM6 PT Mazury Team Ełk ½Pro
1528 Olszewski Tomasz MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
5200 Ołdak Anatol HM1 DAX Rowery Legionowo Hobby
5100 Ołdak Leon HM2 DAX Rowery Legionowo Hobby
1802 Ołdak Marcin FM4 DAX Rowery Legionowo Fit
2069 Orłowski Dominik MM2 ½Pro
1639 Orszulak Adam GM2 Maro Sport Team Pro
Ostaszewski Jerzy FM5 NC+ SPORTS TEAM
1486 Ostrowska Anna MK4 T4B team ½Pro
2053 Ostrowski Adam MM3 ADIOSTRY Team ½Pro
1531 Oszkiel Jakub FM0 Fit
1564 Oszkiel Kamil MM1 NC+ SPORTS TEAM ½Pro
1803 Oszkiel Katarzyna FK3 NC+ SPORTS TEAM Fit
1534 Oszkiel Mateusz GM1 NC+ SPORTS TEAM Pro
1532 Oszkiel Paweł FM4 Fit
1801 Oszkiel Rafał GM3 Sportgang Wysportowani Racing Team Pro
254 Pacuk Dariusz GM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
5219 Pacuk Zosia HK3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Hobby
1865 Paluch Iwona FK3 Fit
1930 Paprzycki Dariusz FM6 Cross Fit
2195 Paradowski Jacek FM5 Nowa AMA Fit
1408 Parzych Mariusz MM4 WAWA BIKE TEAM ½Pro
310 Paszczyk Katarzyna MK4 PT Mazury Team Ełk ½Pro
351 Paszczyk Mariusz MM4 PT Mazury Team Ełk ½Pro
388 Pawełczak Waldemar FM6 Budimex MTB Fit
640 Pawlak Łukasz GM3 IFON KolarzKlub Pro
1203 Pawlak Łukasz MM3 Dell Team ½Pro
1238 Pawlak Zofia MK4 SuperDrob Bike Team ½Pro
252 Pawłowski Stanisław MM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
1855 Pazdrowski Robert MM5 Dazar Olimpic Piaseczno ½Pro
2 Peciakowski Robert MM4 PEK-MONT EKIPA MTB ½Pro
5227 Pepliński Bartosz FMM Dell Team
1205 Pepliński Marcin FM3 Dell Team
134 Pergoł Edward FM7 Fit
1076 Perkowski Damian GM1 PT Mazury Team Ełk Pro
1777 Perzanowski Artur FM3 ABSOLUTE BIKES TEAM Fit
1805 Petryczko Igor MM3 T4B team ½Pro
1022 Piasecki Andrzej MM7 Piasecki Concept ½Pro
1608 Piasecki Krzysztof FM4 cYKLIŚCI rYPIN Fit
1596 Piątek Katarzyna FK3 Fit
670 Pieczyński Karol MM3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1202 Piela-Obidzińska Anna FK4 Dell Team Fit
5217 Piernikowski Aleksander HM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Hobby
1425 Pieściński Jacek MM5 Sara Workwear Wheel Brothers Racing ½Pro
2073 Pietrzak Jakub FM1 Bike Team Krępa Fit
1912 Pietrzak Tomasz FM4 Fit
555 Pilarczyk Michał MM2 Wawa Bike Team ½Pro
1286 Pilsyk Bartłomiej FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1543 Piotrowicz Kamil MM2 T4B team ½Pro
1430 Piotrowski Tomasz MM4 Cryospace Olsztyn ½Pro
1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team ½Pro
213 Płońska Aneta FK3 Alltop STAG Team Fit
1489 Płoski Adam MM2 T4B team ½Pro
5255 Pniak Leon HM3 Hobby
5155 Pniak Roch HM2 Hobby
1555 Pniak Szymon FM3 Fit
1200 Pociask Adam FM4 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
404 Pociask Maciej FM0 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1439 Poczopko Andrzej GM3 Cryospace Olsztyn Pro
1440 Poczopko Aurelia MK3 Cryospace Olsztyn ½Pro
230 Podębski Darek FM4 Lirene Bike Team Fit
1610 Podgórska Zuzanna FKJ cykliści rypin Fit
1609 Podgórski Adam FM3 cykliści rypin Fit
1423 Podliński Sebastian FM2 LKK Ziemia Lubawska Fit
74 Poluchowicz Artur GM4 Hurtap Pro
5084 Poluchowicz Oliwia HK3 Hurtap Hobby
888 Pomaski Paweł GM2 T4B team Pro
1991 Popek Zuzanna FK0 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
1270 Popławski Cezary FM2 Bar Janusz MTB Team Fit
1606 Poruszek Marta FK4 Alumex MTB Team Fit
Posiewka Jacek FM2 RB Riders
642 Prętki Jarosław MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
1499 Przęzak Marcin MM2 Kross Staff Team ½Pro
5144 Przybylska Zofia FKM GO Sport Scrapper Team
813 Przybylski Piotr FM3 GO Sport Scrapper Team
5133 Przybylski Witek FMM GO Sport Scrapper Team
933 Przygoda Marek FM6 PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH Fit
1835 Przyłuski Karol FM2 AKJ KWIDZYN Fit
1515 Puchyr Tomasz MM4 SkierVelo ½Pro
920 Pulkowski Tomasz FM3 Fit
501 Pyłko Grzegorz MM3 Kross Staff Team ½Pro
5016 Pyłko Maria HK2 Hobby
1978 Pytlak Adam MM3 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
1313 Radziszewska Katarzyna Open MCP Bike Team Pro
1578 Rdest Łukasz FM3 Fit
180 Rees Robert FM5 Maro Sport Team Fit
5014 Rogozińska Kalina FKM
Rogozińska Kalina FKM
1686 Rogoziński Jarosław FM3 Fit
5013 Rogoziński Michał HM3 Hobby
Rogoziński Michał FMM
401 Rojda Tomasz MM4 Alumex MTB Team ½Pro
2079 Roman Piotr MM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn ½Pro
1916 Romanow Marcin MM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team ½Pro
1811 Rostkowski Marcin MM3 haftomaniak.pl ½Pro
1884 Rozwadowski Dariusz FM2 Fit
1931 Rój-Karkowska Agata FK3 Płocki Klub Kolarski Fit
844 Różycka Katarzyna Open GO Sport Scrapper Team Pro
14 Ruba Zbigniew MM2 NRF HEPU RACING ½Pro
2002 Rudowski Kacper FM0 LKK Ziemia Lubawska Fit
5061 Rudziński Marcel HM1 Hobby
1934 Rudziński Paweł MM3 TWISTER TEAM ½Pro
1245 Rumsicki Karol MM1 SuperDrob Bike Team ½Pro
1244 Rumsicki Sylwester MM4 SuperDrob Bike Team ½Pro
147 Rytel Andrzej FM5 Siedlce Fit
216 Sachs Karol GM3 AirBike.pl Team Pro
451 Samsel Adam MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5190 Samsel Aleksander HM4 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5180 Samsel Hania HK3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5020 Sanni Faris HM3 Hobby
5147 Sasin Oskar HM3 RKS Family Active Tłuszcz Hobby
61 Sawicka Aleksandra MK3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM ½Pro
1265 Sawicki Jarosław GM5 Retro Rowery Duda Team Pro
1444 Sielski Michał FM3 ZADROGA RACING TEAM Fit
1935 Siemiaszko Dariusz FM3 Dobry Kurs Fit
287 Siemiński Ryszard GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Hobby
961 Sienkiewicz Żaneta FK2 RB Riders Fit
1692 Sikora Robert GM5 BACHA SOCHACZEW TEAM Pro
1702 Sikorski Andrzej MM4 BACHA SOCHACZEW TEAM ½Pro
1807 Sitek Wojciech FM3 RB Riders Fit
1956 Siwiński Zdzisław FM6 Polski Klub MTB
1263 Skalski Mariusz GM3 Pro
1165 Skibiński Daniel MM3 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` ½Pro
271 Skibiński Przemysław FM0 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
380 Skumiał Norbert MM3 ½Pro
705 Skwarski Witold MM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
1210 Sławiński Adam GM3 Dell Team Pro
1918 Słupek Paweł MM3 T4B team ½Pro
2015 Snakowski Piotr FM3 Continental Fit
1622 Snowacki Przemyslaw MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
1804 Sobczak Karolina FK3 Hurtap Fit
88 Sobczuk Joanna MK2 Wodociągi Warszawskie ½Pro
638 Sobczyk Marcel FM0 IFON KolarzKlub
1284 Sobótka Robert FM0 Fit
283 Socha-Mudlaff Monika FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1966 Sokolnicki Sławomir GM5 T4B team Pro
267 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
964 Sosnowski Bartosz FM3 RB Riders Fit
2047 Sosnowski Kacper MM2 Kross Staff Team ½Pro
833 Sotyn Marcin FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
696 Stan Jarek MM5 ½Pro
1243 Stanaszek Tadeusz MM7 SuperDrob Bike Team ½Pro
212 Staniewski Michał MM3 AirBike.pl Team ½Pro
1960 Staniszewski Olek MM2 SuperDrob Bike Team ½Pro
1943 Stawarz Maciej GM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
220 Stec Krzysztof FM2 Bar Janusz MTB Team
643 Steciuk Marek FM5 IFON KolarzKlub
1733 Stelmaszczyk Arkadiusz FM3 Bar Janusz MTB Team
837 Stępień Rafał GM2 GO Sport Scrapper Team Pro
637 Stępniak Anna MK3 IFON KolarzKlub ½Pro
1040 Stokłuska Grzegorz FM7 żelazna grupa mtb Fit
1893 Strek Marek MM4 ½Pro
1815 Strzemieczny Tomasz MM2 Płocki Klub Kolarski ½Pro
495 Sułkiewicz Marcin MM4 LIBRO Cycling Team ½Pro
151 Supiński Janusz MM6 MTB EŁK PROSTKI ½Pro
1027 Suskiewicz Marcin FM2 Fit
1800 Suszek Mirosław MM4 TEMPO MŁAWA ½Pro
1824 Szauer Rafał MM2 LKK Ziemia Lubawska ½Pro
957 Szczepaniak Andrzej FM4 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
5248 Szczepaniak Julia HK4 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
5249 Szczepaniak Mikołaj HM3 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
1436 Szczepański Artur MM3 Cryospace Olsztyn ½Pro
231 Szklarczyk Artur MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
232 Szklarczyk Michał GM2 GO Sport Scrapper Team Pro
402 Sztęborowski Adam GM4 Alumex MTB Team Pro
5154 Szulińska Nina HK3 MTB EŁK PROSTKI Hobby
2006 Szwabowska Urszula MK4 Alumex MTB Team ½Pro
1839 Szymaniak Arkadiusz MM4 Maro Sport Team ½Pro
5123 Szymańska Amelia HK3 cykliści rypin Hobby
1969 Szymerski Paweł FM4 PEK-MONT EKIPA MTB Fit
175 Śliwa Tadeusz MM3 TCL MTB Team ½Pro
1882 Ślusarczyk Konrad FM3 HONZIKI Fit
1623 Ślusarz Jerzy GM4 Pro
2096 Świątek Mariusz MM6 ½Pro
840 Świderski Paweł MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
700 Świerczewski Jan MM3 ½Pro
2080 Tadrzak Wiesław MM5 TEMPO MŁAWA ½Pro
2066 Tadrzak Zbigniew FM3 Fit
930 Tarasiński Jarosław FM6 power of science Fit
1298 Tomanek Szymon MM4 ½Pro
841 Trawkowski Paweł FM4 GO Sport Scrapper Team
824 Troinska Agnieszka MK3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1429 Tumaniec Dariusz MM4 Cryospace Olsztyn ½Pro
1428 Tumaniec Joanna FK4 Cryospace Olsztyn Fit
1633 Urbańska Sabina FK5 Fit
1240 Urbański Michał MM3 SuperDrob Bike Team ½Pro
226 Urbański Piotr MM5 ½Pro
1236 Wachnik Bożena FK5 SuperDrob Bike Team Fit
1235 Wachnik Wojtek FM6 SuperDrob Bike Team Fit
648 Wacinowski Marcin FM2 IFON KolarzKlub
836 Walkiewicz Tomasz FM3 GO Sport Scrapper Team
1645 Warzywoda Jakub MM2 ½Pro
160 Waś Michał FM2 Fit
983 Waśniewski Arkadiusz GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
491 Wawrzyn Wojciech MM4 LIBRO Cycling Team ½Pro
Wawrzyniak Sławomir MM5 Cryospace Olsztyn ½Pro
1909 Wawrzyniuk Ernest MM3 ½Pro
1907 Wenderlich Paweł MM3 ½Pro
1163 Werner Arkadiusz FM3 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` Fit
608 Wester Stanisław MM3 RB Riders ½Pro
Węgorz Grzegorz FM3 2 koła Fit
821 Węgrzynowski Bartosz FMJ GO Sport Scrapper Team Fit
820 Węgrzynowski Mariusz FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
83 Wichrowski Maciej MM2 ½Pro
1482 Wielgat Michał MM2 MTB EŁK PROSTKI ½Pro
1497 Wielgo Natalia FKM RKS Family Active Tłuszcz Fit
187 Wierzchowski Paweł FM5 Fit
1410 Wilczyński Dariusz FM3 CENTURION MTB team Fit
525 Wilczyński Jan MM7 CENTURION MTB team ½Pro
784 Wiśniewska Justyna FK2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM Fit
1246 Witkowski Andrzej MM7 SuperDrob Bike Team ½Pro
1937 Wnęt Jakub FM3 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
5065 Wnęt Wiktor FMM WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
5120 Wojciechowski Igor HM3 Hobby
2020 Wojciechowski Marcin MM4 ½Pro
2022 Wojnar Mariusz FM6 NGK Korba Fit
1479 Wolak Artur FM4 Fit
5136 Wolak Faustyna HK2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1031 Wolf Mateusz MM2 ½Pro
1426 Wołosiuk Jarosław GM2 Cryospace Olsztyn Pro
1913 Woroniecki Dawid GM3 NC+ SPORTS TEAM Pro
2055 Woźniak Maciej MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
1241 Woźnica Dariusz GM5 SuperDrob Bike Team Pro
Wódka Artur FM2 RB Riders
108 Wójcik Leszek MM4 ½Pro
1112 Wrona Patryk GM2 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
1890 Wronka Miłosz FM3 Fit
303 Wróblewska Agata FK2 Crazy Racing Team Fit
1570 Wrzesiński Jacek MM4 ½Pro
1491 Wyszkowski Arkadiusz MM2 T4B team ½Pro
5017 Wyszomierski Adam HM4 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1864 Zacharewicz Paweł MM1 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1863 Zacharewicz Radosław MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1446 Zachwieja Eugeniusz FM6 Fit
1597 Zakrzewski Paweł MM2 Lipa MTB ½Pro
1170 Zakrzewski Piotr FM2 HPE-ESKOM
300 Zalewski Eryk MM0 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1075 Zalewski Pawel GM3 PT Mazury Team Ełk Pro
1279 Zalewski Paweł MM3 RB Riders ½Pro
77 Zalewski Robert MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5010 Zalewski Szymon HM3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
2003 Zamana Cezary MM5 Zamana Group ½Pro
1932 Zduńczyk Dariusz FM4 PZU Sport Team
5128 Zelcer Bartosz HM3 Hobby
1483 Zelcer Michał MM3 ZELCERY ½Pro
5130 Zelcer Zuzanna HK2 Hobby
146 Zieliński Krzysztof MM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
1827 Zieliński Marek MM3 Brak ½Pro
90 Zielkowski Marcin MM2 ½Pro
1582 Zienkiewicz Jan FM7 PATNET TEAM
1208 Ziółkowska Monika FK3 Dell Team Fit
5226 Ziółkowska Natalia HK3 Dell Team Hobby
1938 Ziółkowski Dariusz MM3 Timbud Team ½Pro
631 Ziółkowski Jarosław GM3 IFON KolarzKlub Pro
1206 Ziółkowski Michał MM3 Dell Team ½Pro
1207 Ziółkowski Mikołaj FMJ Dell Team Fit
1542 Ziółkowski Tomasz FM4 Fit
2088 Zurel Michał GM3 cykliści rypin Pro
1665 Zurel Waldemar MM6 ½Pro
967 Zwaliński Tomasz MM2 VALEANT MED CYCLING TEAM ½Pro
Zygmunt Bruno FMM
Zygmunt Ireneusz FM3
Zygmunt Tymoteusz FMM KKS Opty Grodzisk Mazowiecki
2000 Żebrowski Jędrzej FM1 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
528 Żuchliński Adam FM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
5149 Żytowiecki Jacek HM3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
2009 Żywółko Jarosław MM4 Cisowianka ½Pro