07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Lista startowa i osób oczekujących
Cisowianka Mazovia MTB Marathon

2019-05-05 - Rawa Mazowiecka

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
825 Adamiec Piotr FM1 GO Sport Scrapper Team Fit
924 Adamowski Jacek MM3 ½Pro
925 Adamowski Paweł MM4 ½Pro
2011 Adamski Hubert FM2 Hellmann Logistics Team Fit
1962 Adamus Jarosław MM5 ½Pro
1760 Adrian Michał FMJ LKK Luks Sławno Fit
835 Andrzejczuk Adam FM1 GO Sport Scrapper Team Fit
834 Andrzejczuk Katarzyna MK4 GO Sport Scrapper Team ½Pro
970 Andrzejczuk Piotr GM4 Bank Pekao Team Pro
1492 Arbaszewski Marcin FM2 RB Riders Fit
1454 Augustynowicz Paweł FM4 Warszawski Klub Kolarski Fit
1761 Auguścik Aleksander FMM LKK Luks Sławno Fit
9 Baczewski Jerzy FM4 Fit
649 Bagieńska Jolanta FK3 IFON KolarzKlub Fit
647 Bagieński Paweł GM3 IFON KolarzKlub Pro
1786 Baj Mateusz FM3 Fit
1972 Banaszek Paweł GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
831 Barabasz Michał FM1 GO Sport Scrapper Team
101 Baranowski Dariusz FM4 Danielo REMO Głowno
Baranowski Leszek FM3 RB Riders
1630 Barbachowski Jerzy FM4 Fit
1416 Barczak Wojciech GM4 Pro
1001 Bareja Leszek MM4 ½Pro
1217 Bartosik Marek MM3 Dell Team ½Pro
1339 Barul Sławomir MM5 NIEWIADÓW BORO ½Pro
1573 Bazan Iga FKJ Warszawski Klub Kolarski Fit
1572 Bazan Jacek MM4 QUANTUM BIKE TEAM ½Pro
333 Bąkowski Marcin GM4 Crazy Racing Team Pro
5230 Beda Bartłomiej HM1 Hobby
5223 Beda Franciszek HM2 Hobby
1791 Beda Karol GM2 atolbike.pl Puławy Pro
1505 Bendkowski Sławomir MM2 ½Pro
5141 Berkan Damian HM3 Bike Concept Hobby
1476 Berkan Małgorzata FK3 Bike Concept Fit
1853 Berkan Marek GM3 e-point bike team Pro
5143 Berkan Olga HK2 Bike Concept Hobby
120 Bernacik Paweł MM2 ½Pro
1638 Bertowski Mirosław MM7 PATNET TEAM ½Pro
1577 Betlej Maciej MM4 DODIDDONE TEAM ½Pro
1413 Bieniada Marcin MM6 WILDBORN E System ½Pro
1767 Bieniecka Nicola FKM WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
2084 Bieniecki Maciej Łagiewnicka Wataha Hobby
264 Bieniecki Tomasz FM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
1648 Bieńkowski Maciej GM4 [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team Pro
650 Bilski Artur MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
2007 Bizior Marcin MM2 MontazReklam24.pl ½Pro
1900 Błaszczyk Miłosz FMJ WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
Błędek Daniel FM3
5088 Błędek Franciszek HM3 Hobby
1923 Bodenszac Kacper FMJ cykliści rypin Fit
1405 Bolek Krzyś FMJ BBteam Fit
2086 Bolek Remigiusz MM3 NC+ SPORTS TEAM ½Pro
1019 Borkowicz Bartosz MM2 LIPA MTB ½Pro
1500 Borowicz Bartek GM2 COZMOBIKE TEAM Pro
1607 Borowska Iwona FK5 Alumex MTB Team Fit
2004 Borowski Maciej MM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
204 Borysiuk Agnieszka FK3 Alltop STAG Team Fit
205 Borysiuk Tomasz FM4 Alltop STAG Team Fit
5203 Borysiuk Zofia HK3 Alltop STAG Team Hobby
702 Brykała Stanisław FM7 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM Fit
1511 Brześkiewicz Arkadiusz FM3 Mińska Grupa Rowerowa Fit
1678 Brześkiewicz Dorota MK3 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
450 Brzózka Artur MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1172 Buczel Mateusz MM2 HPE-ESKOM ½Pro
250 Bukowski Marek MM6 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1854 Bursiuk Yevhen FM2 Dell Team Fit
405 Cabaj Diana MK2 Alumex MTB Team ½Pro
999 Cacko Kacper GM2 COZMOBIKE TEAM Pro
1342 Chmiel Artur FM3 NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA Fit
814 Chmielewski Cezary GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
1782 Chmielewski Jakub FM0 DITTA-SERIA MTB TEAM Fit
313 Chojnacki Artur FM3 Fit
819 Chrobak Tomasz GM3 GO Sport Scrapper Team Pro
1709 Chycki Maciej MM0 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1763 Chycki Radosław MM4 GO Sport Scrapper Team ½Pro
798 Ciaś Przemysław MM4 TS Meran-Otwock ½Pro
816 Cichecki Jacek GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
363 Cieślak Jacek FM5 BokserskAutoserwis Bike Team Fit
1234 Cieślak Konrad MM3 ½Pro
915 Cieślak Marcin MM4 Smurfit Kappa Adventure Team ½Pro
281 Cygańska-Misiaszek Marzena FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1629 Cywińska Barbara FKJ Cywińscy Fit
1628 Cywińska Weronika FK1 Cywińscy Fit
1614 Cywiński Andrzej FM4 Cywińscy Fit
5103 Cywiński Piotr HM2 Cywińscy Hobby
82 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin Fit
1522 Czajkowska Joanna FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
1626 Czajkowski Karol FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
796 Czarniawska Katarzyna FK5 Kompren Sport Team Fit
1127 Czarniawski Grzegorz FM1 Kompren Sport Team Fit
797 Czarniawski Waldemar FM5 Kompren Sport Team Fit
823 Czerska-Krysik Agnieszka FK3 GO Sport Scrapper Team
1214 Czubak-Jary Asia FK3 Dell Team Fit
775 Czyżewski Jacek FM6 TS Meran-Otwock Fit
1734 Damaz Arkadiusz FM4 Bar Janusz MTB Team Fit
1432 Dawid Maksymilian MM1 Cryospace Olsztyn ½Pro
73 Dąbkowski Dariusz MM4 LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA ½Pro
1504 Dąbrowska Ewelina FK2 Mińska Grupa Rowerowa Fit
1617 Dąbrowski Marcin MM2 Polmo Łomianki ½Pro
321 Depczyńska Dagmara FK2 Łagiewnicka Wataha Fit
1985 Depczyński Mariusz FM2 Łagiewnicka Wataha Fit
1552 Derwisz Artur FM4 Fit
1280 Dębowski Marcin GM3 Browerzyści.tm Pro
5184 Dobosz Antoni HM2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
359 Dobosz Jakub FM2 Fit
645 Dobrzyński Michał FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM
1346 Dobrzyński Seweryn MM2 Scanfil Poland ½Pro
5162 Drągowski Piotr HM1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
5039 Drzewiecki Franek HM2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1974 Drzewiecki Marcin MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1605 Dubaj Robert MM6 Inżynieria Rowerowa lublin ½Pro
1183 Dudek Bogumił FM5 Polski Klub MTB Fit
5210 Dudkowski Leonard HM1 KAMYK Radzymin MTB Team Hobby
1560 Dudkowski Radosław FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM Fit
5211 Dudkowski Tymoteusz HM2 KAMYK Radzymin MTB Team Hobby
1567 Dulz Marcin FM3 RB Riders Fit
1287 Dykalska Martyna FK0 cykliści rypin Fit
1237 Dyzio Piotr GM3 SuperDrob Bike Team Pro
1387 Emerla Tomasz MM4 KC ODJAZD ½Pro
633 Fabijański Dariusz MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
1451 Fajfer Jarosław MM5 Birota Ozorków ½Pro
452 Falkiewicz Krzysztof GM4 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
86 Falkowski Arkadiusz MM3 SkierVelo ½Pro
1494 Fedor Martin MM3 T4B team ½Pro
60 Fiedurek Mateusz MM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM ½Pro
323 Florczak Cezary MM2 BACHA SOCHACZEW TEAM ½Pro
632 Foryś Leszek GM4 IFON KolarzKlub Pro
1453 Furmańczyk Agnieszka MK1 ½Pro
1024 Fydrych Michał MM4 DITTA-SERIA MTB TEAM ½Pro
282 Gałkowski Marcin GM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
1730 Gaweł Andrzej FM6 Fit
130 Gembara Dariusz MM4 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1885 Gęsicki Remigiusz FM2 SISU-OWB team Fit
1374 Gierczak Przemysław GM3 Hurom Sławno Accent Pro
1657 Giez Wojciech MM2 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1457 Glinkowski Jerzy MM4 ½Pro
1635 Gliński Rafał FM3 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1636 Gliński Szymon FMJ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1379 Główczyk Piotr FM5 UKS MDK Tytan Radom Fit
1285 Golan Bolesław FM3 Fit
128 Goldman Mikołaj FM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1897 Gordon Piotr MM5 FIS Bikers Team ½Pro
1550 Goździńska Agnieszka FK3 Lesz`Go! Rogów Masters
1549 Goździński Bernard FM3 Lesz`Go! Rogów Masters
1548 Goździński Kacper FMJ Lesz`Go! Rogów Junior Fit
5201 Goździński Maciej HM3 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
52 Goździński Paweł MM7 Lesz`Go! Rogów Masters ½Pro
1973 Górecki Marek GM4 Jastrzębie Łaskie Pro
1317 Górnicki Marcin MM2 Kross Staff Team ½Pro
778 Górnik Adam FM3 Only You Bike Team Fit
263 Górski Cezary GM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
1421 Górski Zdzisław MM7 T4B team ½Pro
728 Grabowska Patrycja FK2 Fit
21 Grabowski Paweł MM3 MCP Bike Team ½Pro
5009 Grabski Franciszek HM2 Hobby
1844 Grabski Marcin MM3 ½Pro
409 Grącki Artur GM2 Alumex MTB Team Pro
1535 Gregorowicz Jakub FMJ KAMYK Radzymin MTB TEAM Fit
827 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
5157 Gregorowicz Maciej HM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM Hobby
826 Gregorowicz Marek MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1781 Grochowalski Szymon FM0 Fit
Grodzki Adam FM3 cycliści
400 Gromadko Piotr MM5 Maro Sport Team ½Pro
1291 Gronowski Marek MM5 Wieliszew Heron Team ½Pro
1481 Gruda Łukasz GM3 Pro
5204 Grudna Maria HK1 Alltop STAG Team Hobby
202 Grudna Monika FK3 Alltop STAG Team Fit
5202 Grudna Zuzanna HK3 Alltop STAG Team Hobby
1749 Grudniewski Tomasz MM4 ½Pro
203 Grudny Bartłomiej MM3 Alltop STAG Team ½Pro
1080 Grudziąż Rafał FM3 RIDE43team Fit
1718 Grudzińska Sylwia FK3 STANWEX II TEAM Fit
1719 Grudziński Jakub GM3 STANWEX II TEAM Pro
58 Grudziński Tomasz GM5 Pro
276 Grudziński Wojciech Hobby
5127 Gruszewska Zuzanna HK4 Hobby
1488 Gruszewski Hadrian FMJ TEMPO MŁAWA Fit
1575 Grzegorczuk Tomasz GM4 PATNET TEAM Pro
274 Grzybowski Hieronim FMJ WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
260 Grzybowski Marcin MM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
5160 Gumieniak Jakub HM3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
1551 Gumieniak Joanna FK2 BokserskAutoserwis Bike Team Fit
5170 Gumieniak Karolina HK2 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
453 Gumieniak Piotr GM2 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
714 Guzewicz Artur MM2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
1591 Guzewski Wojciech MM4 TCL MTB Team ½Pro
1345 Guzińska Krystyna MK4 ½Pro
Gwiazda Dawid HM3 Raz na wozie Brzeziny MTB team Hobby
1754 Gwiazda Mateusz FMJ Fit
1888 Haladyn Paweł GM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
1 Halwa Pawel FM4 Fit
1533 Hawro Dariusz FM4 VALEANT MED CYCLING TEAM Fit
808 Hofman Tomasz MM5 Kraft MTB Team ½Pro
1525 Horecki Marcin FM3 Loyalty Point Racing Team Fit
2525 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 Fit
1971 Idec Marcin MM3 Wrzosowa Team ½Pro
1377 Jaczyński Adam MM3 MCP Bike Team ½Pro
1388 Jaczyński Karol FMM MCP Bike Team Fit
Jagiełło Piotr FM4 RB Riders
1168 Jakubowska Katarzyna FK4 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` Fit
84 Jankowski Kamil FM2 Nasielsk Baszta Team
1725 Jankowski Łukasz MM3 move factory. mtb ½Pro
1507 Jankowski Michał MM2 ½Pro
1372 Jaruga Paweł MM3 ½Pro
1563 Jary Bogusław FM7 Dell Team Fit
1215 Jary Hubert MM3 Dell Team ½Pro
1562 Jary Justyna FKM Dell Team Fit
5229 Jary Tymon HM1 Dell Team Hobby
1484 Jarzębowski Maciej FM4 Agrolok Sport Team Fit
1485 Jarzębowski Mieszko FM0 cykliści rypin Fit
2016 Jarzębski Rafał FM2 Mińska Grupa Rowerowa Fit
1820 Jastrzębski Piotr MM5 Strefa Rowerowa Brzeziny ½Pro
1581 Jatelnicki Olgierd GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
1487 Jaworski Łukasz MM3 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
1601 Jedynak Jakub FM4 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
1600 Jedynak Katarzyna FKJ LKK LUKS SŁAWNO Fit
5186 Jedynak Michał HM4 LKK Luks Sławno Hobby
1556 Jedynak Mikołaj FM0 LKK Luks Sławno Fit
113 Jermakowicz Bartłomiej MM3 COZMOBIKE TEAM ½Pro
639 Jędrej Andrzej GM4 IFON KolarzKlub Pro
1257 Jędrzejczuk Tomasz MM3 Cisowianka ½Pro
1295 Jędrzejewski Paweł MM5 Trezado Wolfpack ½Pro
1757 Jurczak Piotr GM2 Continental Pro
2025 Kado Mirosław GM5 Wieliszew Heron Team Pro
1474 Kado Teresa MK4 Wieliszew Heron Team ½Pro
2093 Kalich Andrzej MM3 cykliści rypin ½Pro
5279 Kalinowski Wojciech HM1 Hobby
5252 Kalitowska Dagmara HK2 Hobby
1666 Kalitowski Maciej MM3 ½Pro
792 Kallas Arkadiusz MM3 KHOZMO ½Pro
420 Kałużny Sylwester FM2 Łagiewnicka Wataha Fit
1359 Kamiński Michał GM1 GO Sport Scrapper Team Pro
1160 Kamiński Witold MM5 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` ½Pro
169 Kamola Jerzy FM7 Fit
832 Kapłon Aleksandra FK1 GO Sport Scrapper Team
1933 Karkowski Rafał MM3 Płocki Klub Kolarski ½Pro
506 Karwowski Jakub MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
641 Kasiński Ryszard MM6 IFON KolarzKlub ½Pro
2018 Kaska Paweł MM2 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
89 Kasprzak Marcin FM3 BIKE CLUB Janów Lubelski Fit
1968 Kasprzyszak Piotr MM4 HPE-ESKOM ½Pro
609 Kasznia Wojciech GM4 DITTA-SERIA MTB TEAM Pro
5258 Kaźmierczak Kamil HM2 Cisowianka Hobby
1717 Kaźmierczak Maciej FM3 Cisowianka Fit
423 Kędziorek Piotr MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1400 Kierus Michał GM3 Dell Team Pro
268 Klasa-Lewandowska Magdalena MK3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
829 Kleczaj Barbara FK2 GO Sport Scrapper Team
161 Klementowicz Krzysztof FM4 Fit
812 Kleps Michał GM1 GO Sport Scrapper Team Pro
1894 Klimaszewska Alicja FKM Fit
1895 Klimaszewski Mariusz MM3 ½Pro
440 Klimaszewski Piotr GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
1239 Klimiuk Krzysztof GM2 SuperDrob Bike Team Pro
1992 Kluch Łukasz FM2 Fit
Kłos Jakub HM4 Hobby
Kłos Oliwia HK4 Hobby
5189 Kłucjasz Jakub HM4 Hobby
485 Kłudkiewicz Antonina FK2 IFON KolarzKlub Fit
1073 Kolibowski Krzysztof FM2
770 Koloński Arkadiusz FM3 RB Riders Fit
1999 Kołatka Anna MK1 Cryospace Olsztyn ½Pro
199 Kołatka Zbigniew MM5 ½Pro
1378 Kołnier Ewa FK2 Kompren Sport Team Fit
780 Kołowiecki Stanisław MM7 TS Meran-Otwock ½Pro
114 Kompa Ewa FKM Dell Team Fit
1216 Kompa Tomasz GM3 Dell Team Pro
5043 Konopka Alicja HK1 Hobby
Konopka Michał FM3
1696 Kopacz Wiktor MM0 LKK Luks Sławno ½Pro
106 Kopczyński Jacek FM4 Smurfit Kappa Adventure Team Fit
1939 Korpalski Arkadiusz FM2 MontazReklam24.pl Fit
46 Kosiński Włodzimierz MM3 ½Pro
1967 Kosut Tomasz MM4 ½Pro
5007 Kośla Bartosz HM4 7 Szprych Hobby
1977 Kośla Piotr FM3 7 Szprych Fit
669 Kowalczyk Łukasz MM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM ½Pro
1448 Kowalik Gabriela FKM RKS Family Active Tłuszcz Fit
5205 Kowalik Natalia HK4 Alltop STAG Team Hobby
966 Kowalski Andrzej MM3 Smurfit Kappa Adventure Team ½Pro
1242 Kowalski Ireneusz GM4 SuperDrob Bike Team Pro
1173 Kowalski Krzysztof FM2 HPE-ESKOM Fit
55 Kowalski Mariusz MM3 Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie ½Pro
1038 Kowszewicz Szymon MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
1213 Kozanecka Marta FK3 Dell Team Fit
1546 Koziarski Marek FM3 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
1669 Kozieł Ryszard FM6 DITTA-SERIA MTB TEAM Fit
12 Kozłowski Cezary MM3 PEK-MONT EKIPA MTB ½Pro
1506 Kozłowski Grzegorz MM1 ½Pro
53 Krajza Ireneusz FM6 T4B team Fit
Krakowiak Katarzyna FK3 Zamana Group
66 Krakowiak Piotr FM3 Retro Stork Team
504 Krakowski Michał GM3 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
335 Krasuski Andrzej GM5 Loyalty Point Racing Team Pro
1384 Krawczyk Makary FM0 Fit
194 Krogulski Karol MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1427 Krom Wojciech MM2 Cryospace Olsztyn ½Pro
85 Kruczek Kamil FM2 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1813 Kruczek Monika FK2 Fit
1773 Krupa Adrian FM1 IFON KolarzKlub Fit
51 Krupski Tomasz FM4 KRUPSKY RACE TEAM
1433 Krygielski Krzysztof GM3 Cryospace Olsztyn Pro
822 Krysik Robert MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
5021 Krysik Zofia HK4 Warszawski Klub Kolarski Hobby
944 Krysztofczyk Piotr GM3 Pro
1524 Księżak Karolina FK3 Loyalty Point Racing Team Fit
Kuba Aleksandra HK3 Hobby
Kuba Arkadiusz FM3
863 Kubiak Ewa MK3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1299 Kucharski Cezary MM3 Maro Sport Team ½Pro
939 Kuczewski Tomek FM6 Trezado Wolfpack Fit
1808 Kuczkowski Tomasz MM3 Grupetto Warszawa ½Pro
1266 Kuczwalska Joanna FK3 Fit
1267 Kuczwalski Mikołaj FM0 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Fit
1343 Kudła Adam MM4 Lucy in The Sky ½Pro
1101 Kuflewski Piotr GM4 Pro
1071 Kulik Ryszard GM4 PT Mazury Team Ełk Pro
289 Kulińska Dorota FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1828 Kuliński Paweł FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1039 Kulpa Aleksander MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
142 Kułakowski Paweł MM4 Cisowianka ½Pro
141 Kułakowski Tomasz MM3 Cisowianka ½Pro
Kumanowski Jan HM3 Hobby
Kunicki Borys HM1 Beznapinki Hobby
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech MM4 ½Pro
1965 Kurzawa Paweł MM3 Łódź Kocha Sport ½Pro
636 Kuszmider Magdalena Open IFON KolarzKlub Pro
444 Lalak Jacek FM3 DAMOVO BIKE TEAM Fit
432 Lange Marcin GM3 T4B team Pro
5011 Laseczka Maja HK3 Hobby
275 Laseczka Marcin MM3 ½Pro
5015 Laseczka Zofia HK1 Hobby
1906 Lasota Marcin MM3 ½Pro
1362 Lech Michał FM2 AM Cycling Team
646 Leciejewski Kamil MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
Lenarcik Jędrzej FM2 SkierVelo
1785 Leśniewski Paweł MM3 Lesz`Go! Rogów Masters ½Pro
1783 Leśniewski Piotr FMJ Lesz`Go! Rogów Junior Fit
272 Lewandowski Dominik FMJ WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
1162 Lewicki Łukasz MM2 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` ½Pro
284 Lichocka Agata MK2 ½Pro
1382 Lipa Zbigniew MM5 Bodzentyn Team ½Pro
2062 Litka Andrzej FM4 TEMPO MŁAWA Fit
1830 Loewnau Eugeniusz FM5 Fit
962 Luboińska Urszula Open Trezado Wolfpack Pro
5161 Lutecka Hania HK3 IFON KolarzKlub Hobby
634 Lutecka Małgorzata MK3 IFON KolarzKlub ½Pro
1337 Lutecki Tomasz MM3 IFON KolarzKlub ½Pro
678 Łabanowski Krzysztof GM5 GO Sport Scrapper Team Pro
911 Łasiński Paweł MM3 VISOTEC BRODNICA ½Pro
131 Łempicka Katarzyna FK3 Fit
1300 Łopatek Kamil GM2 Cryospace Olsztyn Pro
1667 Łukawczyk Marcin MM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
5045 Łyskawka Artur HM1 Hobby
Łyskawka Piotr FM2
5101 Majchrzak Jan HM1 Hobby
1753 Majchrzak Tomasz FM2 Fit
5158 Majchrzyk Michał HM2 DITTA-SERIA MTB TEAM Hobby
1668 Majchrzyk Paweł FM3 DITTA-SERIA MTB TEAM Fit
603 Malec Agnieszka MK3 ½Pro
845 Malicki Michał MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1204 Malik Witosław MM5 Dell Team ½Pro
1450 Malinowski Jacek MM5 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1294 Maliszewski Jerzy FM5 Fit
1512 Małolepszy Janusz MM4 Razem Trenujemy Sport ½Pro
828 Małysz Katarzyna FK2 GO Sport Scrapper Team Fit
5122 Małysz Maksymilian HM2 GO Sport Scrapper Team Hobby
818 Małysz Michał FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1256 Mamcarz Paweł MM3 Cisowianka ½Pro
5322 Maniecki Piotr FMM Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
931 Mańkowski Marek MM6 ½Pro
1009 Marchlewski Marcin MM1 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
Marczyk Jakub HM3 Hobby
998 Marczyk Tomasz FM3
1128 Maruszak Maciej MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
5069 Matyszczak Kalina HK4 Hobby
1517 Maykowski Tadeusz FM7 Fit
5140 Mazur Szymon HM2 Hobby
1082 Mazurek Sławomir GM4 Trezado Wolfpack Pro
266 Mączyński Czesław MM7 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
1406 Melon Michał MM2 ½Pro
5086 Michalski Jakub HM4 Hobby
2092 Mierzejewski Krzysztof MM3 ½Pro
773 Migała Zygmunt MM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
1409 Migda Marek MM4 ½Pro
1970 Mikołajczyk Paweł GM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
225 Mikołajczyk Paweł MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
5207 Miktus Rafał HM3 Alltop STAG Team Hobby
1508 Miler Damian FM0 Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko Fit
1752 Minda Ewa FK2 Bar Janusz MTB Team Fit
2014 Mińkowski Robert FM4 Hellmann Logistics Team Fit
1642 Mirkowska Magdalena FK2 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
5060 Mirkowski Adrian HM1 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
1677 Mirkowski Arkadiusz FM4 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
280 Misiaszek Michał MM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
1281 Misiaszek Sławomir GM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
105 Miziołek Andrzej GM5 Pro
1710 Młynarczyk Adam GM4 RAWA MTB Pro
1422 Modrzejewski Paweł FM3 Team Larix Capital Fit
1411 Mołotkiewicz Jakub MM2 ½Pro
427 Mościcka Izabela FK2 Alumex MTB Team Fit
1261 Możański Grzegorz FM7 COZMOBIKE TEAM Fit
1592 Mroczek Paweł FM3 Fit
842 Mrowiec Kamil GM3 GO Sport Scrapper Team Pro
285 Mudlaff Krzysztof MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
1199 Murdzia Tomasz GM2 Loyalty Point Racing Team Pro
1984 Myszkowski Rafał GM2 Loyalty Point Racing Team Pro
500 Nałęcz Jan FM6 Fit
13 Napióra Alicja MK3 Hurtap ½Pro
11 Napióra Wiktor FM7 Hurtap Fit
179 Nazarski Jacek MM3 Lesz`Go! Rogów Masters ½Pro
910 Nesterowicz Jakub FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
928 Nesterowicz Małgorzata FK5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1340 Niemczyk Rafał GM3 Polski Klub MTB Pro
115 Niesiobędzki Grzegorz MM4 LKK Ziemia Lubawska ½Pro
1016 Niewęgłowski Jarosław MM3 IT UTIL ½Pro
1518 Niewiadomski Łukasz MM3 TCL MTB Team ½Pro
1176 Niklewicz Ewa FK4 HPE-ESKOM Fit
706 Niklewicz Sebastian MM4 HPE-ESKOM ½Pro
1030 Nocuń Anna MK2 ½Pro
630 Nogalski Kamil GM2 IFON KolarzKlub Pro
211 Nowak Jan FM5 Loyalty Point Racing Team Fit
817 Nowak Julia MK1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
Nowak Piotr FM5 GERAPPA
1842 Nowak Piotr MM3 ½Pro
1580 Nowakowska Katarzyna FK2 Pro Family Cycling Team Fit
5115 Nowakowska Maja HK2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1475 Nowakowski Przemysław FM3 Fit
355 Nożewski Adam MM2 IGT MTB TEAM ½Pro
54 Obel Marcin MM3 Qodeca Cycling Team ½Pro
1201 Obidziński Dariusz MM5 Dell Team ½Pro
1161 Ochocki Andrzej FM4 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` Fit
838 Okniński Dawid GM1 GO Sport Scrapper Team Pro
269 Okruciński Kacper MM0 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
5030 Olesiejuk Aniela HK1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
6 Olesiejuk Paweł FM2 Fit
1527 Olszewska Marta FK0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1568 Olszewski Sławomir MM6 PT Mazury Team Ełk ½Pro
1528 Olszewski Tomasz MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
5200 Ołdak Anatol HM1 DAX Rowery Legionowo Hobby
5100 Ołdak Leon HM2 DAX Rowery Legionowo Hobby
1802 Ołdak Marcin FM4 DAX Rowery Legionowo Fit
1096 Ołdakowski Karol FM3
Ostaszewski Jerzy FM5 NC+ SPORTS TEAM
654 Ostoja-Chyżyński Aleksander FM2 Circle K Cycling Team
1486 Ostrowska Anna MK4 T4B team ½Pro
2053 Ostrowski Adam MM3 ADIOSTRY Team ½Pro
583 Oszkiel Jakub FM0 Fit
1564 Oszkiel Kamil MM1 NC+ SPORTS TEAM ½Pro
1803 Oszkiel Katarzyna FK3 NC+ SPORTS TEAM Fit
1534 Oszkiel Mateusz GM1 NC+ SPORTS TEAM Pro
1532 Oszkiel Paweł FM4 Fit
1801 Oszkiel Rafał GM3 Pro
1865 Paluch Iwona FK3 Fit
2195 Paradowski Jacek FM5 Nowa AMA Fit
1408 Parzych Mariusz MM4 WAWA BIKE TEAM ½Pro
310 Paszczyk Katarzyna MK4 PT Mazury Team Ełk ½Pro
351 Paszczyk Mariusz MM4 PT Mazury Team Ełk ½Pro
1403 Paszkowska-Grudziąż Anna FK3 RIDE43team Fit
388 Pawełczak Waldemar FM6 Budimex MTB Fit
1203 Pawlak Łukasz MM3 Dell Team ½Pro
640 Pawlak Łukasz GM3 IFON KolarzKlub Pro
1238 Pawlak Zofia MK4 SuperDrob Bike Team ½Pro
252 Pawłowski Stanisław MM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
5008 Pawłusiewicz Agata HK2 Bar Janusz MTB Team Hobby
1855 Pazdrowski Robert MM5 Dazar Olimpic Piaseczno ½Pro
2 Peciakowski Robert MM4 PEK-MONT EKIPA MTB ½Pro
5227 Pepliński Bartosz FMM Dell Team
1205 Pepliński Marcin FM3 Dell Team
134 Pergoł Edward FM7 Fit
1076 Perkowski Damian GM1 PT Mazury Team Ełk Pro
1777 Perzanowski Artur FM3 ABSOLUTE BIKES TEAM Fit
1022 Piasecki Andrzej MM7 Piasecki Concept ½Pro
1608 Piasecki Krzysztof FM4 cYKLIŚCI rYPIN Fit
670 Pieczyński Karol MM3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1202 Piela-Obidzińska Anna FK4 Dell Team Fit
5217 Piernikowski Aleksander HM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Hobby
1425 Pieściński Jacek MM5 Sara Workwear Wheel Brothers Racing ½Pro
1419 Pietraszek Dariusz FM3 Fit
1420 Pietraszek Mateusz FMM Fit
1640 Pietrzak Edmund FM5 DITTA-SERIA MTB TEAM Fit
1641 Pietrzak Judyta FK2 DITTA-SERIA MTB TEAM Fit
1877 Pietrzak Maciej FM1 DITTA-SERIA MTB TEAM Fit
1670 Piętka Jarosław MM4 Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock ½Pro
555 Pilarczyk Michał MM2 Wawa Bike Team ½Pro
1286 Pilsyk Bartłomiej FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1430 Piotrowski Tomasz MM4 Cryospace Olsztyn ½Pro
748 Piwowarski Tomasz MM2 EEH BIKE TEAM ½Pro
1380 Plewiński Grzegorz MM4 Bodzentyn Team ½Pro
1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team ½Pro
1489 Płoski Adam MM2 T4B team ½Pro
5255 Pniak Leon HM3 Hobby
5155 Pniak Roch HM2 Hobby
1555 Pniak Szymon FM3 Fit
1200 Pociask Adam FM4 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
404 Pociask Maciej FM0 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1439 Poczopko Andrzej GM3 Cryospace Olsztyn Pro
1440 Poczopko Aurelia MK3 Cryospace Olsztyn ½Pro
1415 Podczaski Michał FM2 Fit
230 Podębski Darek FM4 Lirene Bike Team Fit
1610 Podgórska Zuzanna FKJ cykliści rypin Fit
1609 Podgórski Adam FM3 cykliści rypin Fit
1423 Podliński Sebastian FM2 LKK Ziemia Lubawska Fit
1936 Polonis Wiktor MM3 Płocki Klub Kolarski ½Pro
74 Poluchowicz Artur GM4 Hurtap Pro
888 Pomaski Paweł GM2 T4B team Pro
1270 Popławski Cezary FM2 Bar Janusz MTB Team Fit
1946 Porczyk Ernest MM3 ½Pro
1606 Poruszek Marta FK4 Alumex MTB Team Fit
Posiewka Jacek FM2 RB Riders
642 Prętki Jarosław MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
5144 Przybylska Zofia FKM GO Sport Scrapper Team
813 Przybylski Piotr FM3 GO Sport Scrapper Team
5133 Przybylski Witek FMM GO Sport Scrapper Team
5209 Przybysz Marcel HM4 Alltop STAG Team Hobby
5208 Przybysz Nikodem HM2 Alltop STAG Team Hobby
207 Przybysz Sebastian FM3 Alltop STAG Team Fit
940 Przybysz Weronika FK3 Alltop STAG Team Fit
1402 Przygoda Łukasz MM2 PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH ½Pro
644 Przygoda Marek FM6 PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH Fit
723 Przyłuski Karol FM2 AKJ KWIDZYN Fit
1515 Puchyr Tomasz MM4 SkierVelo ½Pro
920 Pulkowski Tomasz FM3 Fit
1978 Pytlak Adam MM3 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
927 Radzimska Joanna FK2 Bar Janusz MTB Team Fit
922 Radzimski Krzysztof FM3 Bar Janusz MTB Team Fit
1417 Rajczyk Patrycjusz GM4 PATNET TEAM Pro
479 Raszewski Robert FM3 RMR Bike Team
1578 Rdest Łukasz FM3 Fit
5139 Rees Daniel HM3 Maro Sport Team Hobby
5093 Rees Maja HK2 Maro Sport Team Hobby
180 Rees Robert FM5 Maro Sport Team Fit
5014 Rogozińska Kalina HK2 Hobby
Rogozińska Kalina FKM
1686 Rogoziński Jarosław FM3 Fit
5013 Rogoziński Michał HM3 Hobby
Rogoziński Michał FMM
401 Rojda Tomasz MM4 Alumex MTB Team ½Pro
2079 Roman Piotr MM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn ½Pro
1916 Romanow Marcin GM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team Pro
Rozwadowska Amelia HK1 Hobby
1884 Rozwadowski Dariusz FM2 Fit
1931 Rój-Karkowska Agata Płocki Klub Kolarski Hobby
844 Różycka Katarzyna Open GO Sport Scrapper Team Pro
14 Ruba Zbigniew MM2 NRF HEPU RACING ½Pro
2002 Rudowski Kacper FM0 Fit
1245 Rumsicki Karol MM1 SuperDrob Bike Team ½Pro
1244 Rumsicki Sylwester GM4 SuperDrob Bike Team Pro
1976 Rutkowski Rafal FM3 Fit
1822 Rutkowski Robert GM5 SRB-DMX RT BRZEZINY Pro
147 Rytel Andrzej FM5 Siedlce Fit
216 Sachs Karol GM3 AirBike.pl Team Pro
451 Samsel Adam MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5190 Samsel Aleksander HM4 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5180 Samsel Hania HK3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5399 Sanni Faris HM3 Hobby
1559 Sarnowska Renata FK2 T4B team Fit
5147 Sasin Oskar HM3 RKS Family Active Tłuszcz Hobby
61 Sawicka Aleksandra MK3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM ½Pro
1265 Sawicki Jarosław GM5 Retro Rowery Duda Team Pro
288 Siejka Tomasz MM4 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ ½Pro
287 Siemiński Ryszard GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Hobby
961 Sienkiewicz Żaneta FK2 RB Riders Fit
1407 Siewierski Piotr MM3 WWW.ONNINEN.PL ½Pro
1692 Sikora Robert GM5 BACHA SOCHACZEW TEAM Pro
1702 Sikorski Andrzej MM4 BACHA SOCHACZEW TEAM ½Pro
1807 Sitek Wojciech FM3 RB Riders Fit
1956 Siwiński Zdzisław FM6 Polski Klub MTB Fit
1263 Skalski Mariusz GM3 Pro
1386 Skibicki Jacek MM6 ½Pro
271 Skibiński Przemysław FM0 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
1373 Skoczek Wojciech FM6 DITTA-SERIA MTB TEAM Fit
1764 Skonieczko Adam FM2 Fit
1788 Skóra Monika MK3 NaSzosie Team ½Pro
1787 Skrobisz Mariusz MM4 Birota Ozorków ½Pro
705 Skwarski Witold MM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
599 Sławiński Adam GM3 Dell Team Pro
1918 Słupek Paweł MM3 T4B team ½Pro
1622 Snowacki Przemyslaw MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
1554 Sobczak Adam FM3 WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE Fit
5185 Sobczak Filip HM3 Hobby
1804 Sobczak Karolina FK3 Hurtap Fit
88 Sobczuk Joanna MK2 Wodociągi Warszawskie ½Pro
638 Sobczyk Marcel MM0 IFON KolarzKlub ½Pro
353 Sobkowiak Agnieszka FK4 IGT MTB TEAM Fit
352 Sobkowiak Jan MM3 IGT MTB TEAM ½Pro
5092 Sobolewski Antoni HM3 Maro Sport MTB Team Hobby
1414 Sobolewski Michał MM3 Maro Sport MTB Team ½Pro
1284 Sobótka Robert FM0 Fit
283 Socha-Mudlaff Monika FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
20 Sokolnicki Sławomir GM5 T4B team Pro
1707 Solecki Łukasz GM3 Pro
267 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
964 Sosnowski Bartosz FM3 RB Riders Fit
833 Sotyn Marcin FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
1376 Sowjak Paweł MM3 Scanfil Poland ½Pro
1762 Spławska Sylwia FK3
696 Stan Jarek MM5 ½Pro
1243 Stanaszek Tadeusz MM7 SuperDrob Bike Team ½Pro
212 Staniewski Michał MM3 AirBike.pl Team ½Pro
1960 Staniszewski Olek MM2 SuperDrob Bike Team ½Pro
1452 Staniszewski Rafał MM2 ½Pro
5040 Stankiewicz Stanisław HM3 IGT MTB TEAM Hobby
1770 Stasiak Jarosław FM6 PŁONĄCE SIODŁA
1943 Stawarz Maciej GM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
220 Stec Krzysztof GM2 Bar Janusz MTB Team Pro
643 Steciuk Marek FM5 IFON KolarzKlub
5006 Stefański Maciej HM3 LUKS DWÓJKA DANIELO SPORTSWEAR STRYKÓW Hobby
1733 Stelmaszczyk Arkadiusz FM3 Bar Janusz MTB Team Fit
5041 Stelmaszczyk Staś HM3 Bar Janusz MTB Team Hobby
755 Sternicki Tomasz FM4 XC Poręby Team Fit
837 Stępień Rafał GM2 GO Sport Scrapper Team Pro
637 Stępniak Anna MK3 IFON KolarzKlub ½Pro
1040 Stokłuska Grzegorz FM7 żelazna grupa mtb Fit
1602 Strączyński Dariusz FM4 IZMOT TEAM Fit
1815 Strzemieczny Tomasz MM2 Płocki Klub Kolarski ½Pro
495 Sułkiewicz Marcin MM4 LIBRO Cycling Team ½Pro
151 Supiński Janusz MM6 MTB EŁK PROSTKI ½Pro
1027 Suskiewicz Marcin FM2 Fit
1375 Suwalski Konrad FM0 Fit
1510 Szafraniec Antoni MM1 ½Pro
1341 Szafraniec Michał MM3 ½Pro
1824 Szauer Rafał MM2 LKK Ziemia Lubawska ½Pro
957 Szczepaniak Andrzej FM4 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
5248 Szczepaniak Julia HK4 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
5167 Szczepaniak Lena HK1 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
5249 Szczepaniak Mikołaj HM3 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
969 Szczypek Łukasz FM3 PZU Sport Team Fit
231 Szklarczyk Artur MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
232 Szklarczyk Michał GM2 GO Sport Scrapper Team Pro
1385 Szpocińska Agnieszka FK1 LSKK Lityński Bełchatów Fit
402 Sztęborowski Adam GM4 Alumex MTB Team Pro
356 Sztylka Rafał MM4 IGT MTB TEAM ½Pro
5154 Szulińska Nina HK3 MTB EŁK PROSTKI Hobby
2006 Szwabowska Urszula MK4 Alumex MTB Team ½Pro
1839 Szymaniak Arkadiusz MM4 Maro Sport Team ½Pro
5307 Szymańska Amelia HK3 cykliści rypin Hobby
1706 Szymański Emilian FM7 Fit
1756 Szymański Michał FM3 Fit
1708 Szymborski Artur MM4 ½Pro
1969 Szymerski Paweł FM4 PEK-MONT EKIPA MTB Fit
1553 Szyszko Mateusz FMJ Warszawski Klub Kolarski Fit
5042 Szyszko Piotr HM4 Warszawski Klub Kolarski Hobby
175 Śliwa Tadeusz MM3 TCL MTB Team ½Pro
1882 Ślusarczyk Konrad FM3 HONZIKI Fit
1769 Ślusarczyk Michał MM3 ½Pro
1623 Ślusarz Jerzy GM4 Pro
2096 Świątek Mariusz MM6 ½Pro
1412 Świątkowski Maciej FM4 Crazy Racing Team Fit
1547 Świątkowski Stanisław FM1 OLSH Paramedyk PKMTB Fit
840 Świderski Paweł GM2 GO Sport Scrapper Team Pro
949 Świderski Tadeusz MM4 Timbud Team ½Pro
700 Świerczewski Jan MM3 ½Pro
5164 Świerczyńska Zuzanna HK1 Lucy in The Sky Hobby
958 Świerczyński Tomasz GM2 Lucy in The Sky Pro
930 Tarasiński Jarosław FM6 power of science Fit
1593 Tężycki Jarosław FM3 SIEMANO Bike Team Fit
1298 Tomanek Szymon FM4 Fit
1860 Toroszewski Jakub FMJ HPE-ESKOM Fit
1861 Toroszewski Maciej FM4 HPE-ESKOM Fit
841 Trawkowski Paweł FM4 GO Sport Scrapper Team
824 Troinska Agnieszka MK3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1429 Tumaniec Dariusz MM4 Cryospace Olsztyn ½Pro
1428 Tumaniec Joanna FK4 Cryospace Olsztyn Fit
1174 Turowski Krzysztof FM3 HPE-ESKOM Fit
1418 Tyrała Mirosław FM5 Niewiadów Boro Fit
1633 Urbańska Sabina FK5 Fit
1240 Urbański Michał MM3 SuperDrob Bike Team ½Pro
226 Urbański Piotr MM5 ½Pro
1301 Urbański Zbyszek MM6 Rawa Mazowiecka ½Pro
2043 Wach Arkadiusz MM0 Hurom Sławno Accent ½Pro
1236 Wachnik Bożena FK5 SuperDrob Bike Team Fit
1235 Wachnik Wojtek MM6 SuperDrob Bike Team ½Pro
1948 Wacinowski Marcin MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
1771 Wadecki Bogdan MM5 Sunrace Legia Rock Machine ½Pro
157 Walewicz Tomasz MM4 ½Pro
1509 Warda Adrian FM0 Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy w Radomsku Fit
1645 Warzywoda Jakub MM2 ½Pro
160 Waś Michał FM2 Fit
983 Waśniewski Arkadiusz GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
985 Wawrzyniak Sławomir MM5 Cryospace Olsztyn ½Pro
1909 Wawrzyniuk Ernest MM3 ½Pro
2005 Wejner Olgierd MM4 MCP Bike Team ½Pro
5099 Werbiński Jakub HM3 Hobby
1465 Werbiński Piotr MM2 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ ½Pro
1163 Werner Arkadiusz FM3 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` Fit
608 Wester Stanisław MM3 RB Riders ½Pro
821 Węgrzynowski Bartosz FMJ GO Sport Scrapper Team Fit
820 Węgrzynowski Mariusz MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
83 Wichrowski Maciej MM2 ½Pro
5094 Wielgat Filip HM1 Hobby
1482 Wielgat Michał MM2 MTB EŁK PROSTKI ½Pro
1497 Wielgo Natalia FKM RKS Family Active Tłuszcz Fit
1410 Wilczyński Dariusz FM3 CENTURION MTB team Fit
525 Wilczyński Jan MM7 CENTURION MTB team ½Pro
273 Winiecki Kacper FMM WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
784 Wiśniewska Justyna FK2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM Fit
628 Wiśniewski Dariusz GM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
1766 Witkowski Andrzej MM7 SuperDrob Bike Team ½Pro
5120 Wojciechowski Igor HM3 Hobby
2020 Wojciechowski Marcin MM4 ½Pro
2022 Wojnar Mariusz FM6 NGK Korba Fit
5110 Wojtczak Marcelina HK3 Hobby
1479 Wolak Artur FM4 Bank Pekao Team Fit
5136 Wolak Faustyna HK2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1545 Wolański Maciej FM5 UKS MDK Tytan Radom Fit
1031 Wolf Mateusz MM2 ½Pro
1426 Wołosiuk Jarosław GM2 Cryospace Olsztyn Pro
1913 Woroniecki Dawid GM3 NC+ SPORTS TEAM Pro
1241 Woźnica Dariusz GM5 SuperDrob Bike Team Pro
1780 Woźnica Małgorzata FK4 ABC Data Bike Team Fit
1779 Woźnica Mariusz FM4 ABC Data Bike Team Fit
Wódka Artur FM2 RB Riders
108 Wójcik Leszek MM4 ½Pro
1703 Wrona Milena FK3 Fit
1989 Wroniecki Adam FM2 Fit
183 Wroniecki Waldemar FM2 Fit
1890 Wronka Miłosz FM3 Fit
303 Wróblewska Agata FK2 Bar Janusz MTB Team Fit
Wróblewska Daria HK3 Hobby
1599 Wrzesień Marcin MM2 RAWA MTB ½Pro
1833 Wrzesień Robert MM5 Niewiadów Boro ½Pro
1570 Wrzesiński Jacek MM4 ½Pro
1491 Wyszkowski Arkadiusz MM2 T4B team ½Pro
5017 Wyszomierski Adam HM4 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1864 Zacharewicz Paweł MM1 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1863 Zacharewicz Radosław MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1446 Zachwieja Eugeniusz FM6 Fit
1597 Zakrzewski Paweł MM2 Lipa MTB ½Pro
704 Zakrzewski Piotr MM2 HPE-ESKOM ½Pro
300 Zalewski Eryk MM0 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1075 Zalewski Pawel GM3 PT Mazury Team Ełk Pro
1279 Zalewski Paweł MM3 RB Riders ½Pro
77 Zalewski Robert MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5010 Zalewski Szymon HM3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
2003 Zamana Cezary MM5 Zamana Group ½Pro
87 Zaród Łukasz FM3 GO Sport Scrapper Team
1772 Zdanowski Bartosz MM3 ½Pro
5128 Zelcer Bartosz HM3 Hobby
1483 Zelcer Michał MM3 ZELCERY ½Pro
1383 Zieleniewicz Aleksander FM6 Fit
146 Zieliński Krzysztof MM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
90 Zielkowski Marcin MM2 ½Pro
1582 Zienkiewicz Jan MM7 PATNET TEAM ½Pro
1468 Zięba Julia MK1 Hurom Sławno Accent ½Pro
1208 Ziółkowska Monika FK3 Dell Team Fit
5226 Ziółkowska Natalia HK3 Dell Team Hobby
1938 Ziółkowski Dariusz MM3 Timbud Team ½Pro
631 Ziółkowski Jarosław GM3 IFON KolarzKlub Pro
1206 Ziółkowski Michał MM3 Dell Team ½Pro
1207 Ziółkowski Mikołaj FMJ Dell Team Fit
1542 Ziółkowski Tomasz FM4 LESZ`GO! ROGÓW MASTERS Fit
2088 Zurel Michał MM3 cykliści rypin ½Pro
1665 Zurel Waldemar MM6 ½Pro
967 Zwaliński Tomasz MM2 VALEANT MED CYCLING TEAM ½Pro
Zygmunt Bruno FMM
Zygmunt Ireneusz FM3
Zygmunt Tymoteusz FMM KKS Opty Grodzisk Mazowiecki
1381 Zyguła Sławomir FM5 Bodzentyn Team Fit
810 Żarlińska Olga MK2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
2000 Żebrowski Jędrzej FM1 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
528 Żuchliński Adam FM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
2009 Żywółko Jarosław MM4 Cisowianka ½Pro