07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Lista startowa i osób oczekujących
Cisowianka Mazovia MTB Marathon

2019-05-19 - Puławy

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
825 Adamiec Piotr FM1 GO Sport Scrapper Team
924 Adamowski Jacek FM3
925 Adamowski Paweł FM4
2011 Adamski Hubert FM2 Hellmann Logistics Team
1962 Adamus Jarosław MM5 ½Pro
835 Andrzejczuk Adam FM1 GO Sport Scrapper Team
834 Andrzejczuk Katarzyna FK4 GO Sport Scrapper Team
970 Andrzejczuk Piotr FM4 Bank Pekao Team
1492 Arbaszewski Marcin FM2 RB Riders
9 Baczewski Jerzy FM4
649 Bagieńska Jolanta FK3 IFON KolarzKlub Fit
647 Bagieński Paweł FM3 IFON KolarzKlub
1972 Banaszek Paweł FM4 Loyalty Point Racing Team
831 Barabasz Michał FM1 GO Sport Scrapper Team
1529 Baranek Paweł FM3
101 Baranowski Dariusz FM4 Danielo REMO Głowno
Baranowski Leszek FM3 RB Riders
1630 Barbachowski Jerzy FM4 Fit
1416 Barczak Wojciech GM4 Pro
1001 Bareja Leszek FM4
1217 Bartosik Marek MM3 Dell Team ½Pro
333 Bąkowski Marcin FM4 Crazy Racing Team
Beda Bartłomiej FMM
Beda Franciszek FMM
Beda Karol FM2 atolbike.pl Puławy
5141 Berkan Damian HM3 Bike Concept Hobby
1476 Berkan Małgorzata FK3 Bike Concept Fit
1853 Berkan Marek GM3 e-point bike team Pro
5143 Berkan Olga HK2 Bike Concept Hobby
120 Bernacik Paweł FM2
1638 Bertowski Mirosław FM7 PATNET TEAM
1577 Betlej Maciej FM4 DODIDDONE TEAM
2084 Bieniecki Maciej Łagiewnicka Wataha Hobby
1648 Bieńkowski Maciej GM4 [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team Pro
650 Bilski Artur MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
2007 Bizior Marcin FM2 MontazReklam24.pl
2086 Bolek Remigiusz MM3 NC+ SPORTS TEAM ½Pro
1019 Borkowicz Bartosz MM2 LIPA MTB ½Pro
1500 Borowicz Bartek GM2 COZMOBIKE TEAM Pro
1607 Borowska Iwona FK5 Alumex MTB Team Fit
702 Brykała Stanisław FM7 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
450 Brzózka Artur MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1172 Buczel Mateusz FM2 HPE-ESKOM
250 Bukowski Marek FM6 Loyalty Point Racing Team
1854 Bursiuk Yevhen FM2 Dell Team Fit
405 Cabaj Diana MK2 Alumex MTB Team ½Pro
999 Cacko Kacper FM2 COZMOBIKE TEAM
814 Chmielewski Cezary FM4 GO Sport Scrapper Team
819 Chrobak Tomasz FM3 GO Sport Scrapper Team
798 Ciaś Przemysław MM4 TS Meran-Otwock ½Pro
816 Cichecki Jacek FM4 GO Sport Scrapper Team
363 Cieślak Jacek FM5 BokserskAutoserwis Bike Team Fit
1234 Cieślak Konrad MM3 ½Pro
1629 Cywińska Barbara FKJ Cywińscy
1628 Cywińska Weronika FK1 Cywińscy
1614 Cywiński Andrzej FM4 Cywińscy
5103 Cywiński Piotr FMM Cywińscy
82 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin
1522 Czajkowska Joanna FK3 GO Sport Scrapper Team
1626 Czajkowski Karol FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
796 Czarniawska Katarzyna FK5 Kompren Sport Team Fit
1127 Czarniawski Grzegorz FM1 Kompren Sport Team
797 Czarniawski Waldemar FM5 Kompren Sport Team
823 Czerska-Krysik Agnieszka FK3 GO Sport Scrapper Team
1214 Czubak-Jary Asia FK3 Dell Team Fit
73 Dąbkowski Dariusz FM4 LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA
1617 Dąbrowski Marcin FM2 Polmo Łomianki
321 Depczyńska Dagmara FK2 Łagiewnicka Wataha
1985 Depczyński Mariusz FM2 Łagiewnicka Wataha
Dobosz Antoni HM2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
645 Dobrzyński Michał FM3 IFON KolarzKlub
5162 Drągowski Piotr FMM Warszawski Klub Kolarski
1605 Dubaj Robert MM6 Inżynieria Rowerowa lublin ½Pro
5210 Dudkowski Leonard FMM KAMYK Radzymin MTB Team
1560 Dudkowski Radosław FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM
5211 Dudkowski Tymoteusz FMM KAMYK Radzymin MTB Team
1567 Dulz Marcin FM3 RB Riders
633 Fabijański Dariusz MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
452 Falkiewicz Krzysztof GM4 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
86 Falkowski Arkadiusz FM3 SkierVelo
1494 Fedor Martin FM3 T4B team
60 Fiedurek Mateusz FM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
323 Florczak Cezary FM2 BACHA SOCHACZEW TEAM
632 Foryś Leszek GM4 IFON KolarzKlub Pro
282 Gałkowski Marcin FM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1730 Gaweł Andrzej FM6
130 Gembara Dariusz MM4 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1657 Giez Wojciech MM2 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1635 Gliński Rafał FM3 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1636 Gliński Szymon FMJ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1285 Golan Bolesław FM3
128 Goldman Mikołaj FM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1897 Gordon Piotr FM5 FIS Bikers Team
1550 Goździńska Agnieszka FK3 Lesz`Go! Rogów Masters
1549 Goździński Bernard FM3 Lesz`Go! Rogów Masters
1548 Goździński Kacper FMJ Lesz`Go! Rogów Junior
5201 Goździński Maciej FMM Lesz`Go! Rogów Junior
52 Goździński Paweł FM7 Lesz`Go! Rogów Masters
188 Górnicki Marcin FM2 GO Sport Scrapper Team
778 Górnik Adam FM3 Only You Bike Team
21 Grabowski Paweł FM3 MCP Bike Team
409 Grącki Artur GM2 Alumex MTB Team Pro
1535 Gregorowicz Jakub FMJ KAMYK Radzymin MTB TEAM
827 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team
5157 Gregorowicz Maciej FMM KAMYK Radzymin MTB TEAM
826 Gregorowicz Marek FM3 GO Sport Scrapper Team
400 Gromadko Piotr MM5 Maro Sport Team ½Pro
1291 Gronowski Marek FM5 Wieliszew Heron Team
1481 Gruda Łukasz FM3
1749 Grudniewski Tomasz FM4
1719 Grudziński Jakub GM3 STANWEX II TEAM Pro
58 Grudziński Tomasz FM6
276 Grudziński Wojciech Hobby
1575 Grzegorczuk Tomasz FM4 PATNET TEAM
5160 Gumieniak Jakub HM3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5170 Gumieniak Karolina HK2 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
453 Gumieniak Piotr GM2 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
714 Guzewicz Artur FM2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
1591 Guzewski Wojciech MM4 TCL MTB Team ½Pro
1 Halwa Pawel FM4
1533 Hawro Dariusz FM4 VALEANT MED CYCLING TEAM
808 Hofman Tomasz FM5 Kraft MTB Team
1525 Horecki Marcin FM3 Loyalty Point Racing Team
1468 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 Fit
Jagiełło Piotr FM4 RB Riders
84 Jankowski Kamil FM2 Nasielsk Baszta Team
1725 Jankowski Łukasz MM3 move factory. mtb ½Pro
1215 Jary Hubert FM3 Dell Team
1562 Jary Justyna FKM Dell Team
5229 Jary Tymon FMM Dell Team
1484 Jarzębowski Maciej FM4 Agrolok Sport Team Fit
1485 Jarzębowski Mieszko FM0 cykliści rypin Fit
2016 Jarzębski Rafał FM2 Mińska Grupa Rowerowa Fit
1581 Jatelnicki Olgierd FM4 Loyalty Point Racing Team
1487 Jaworski Łukasz MM3 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
113 Jermakowicz Bartłomiej MM3 COZMOBIKE TEAM ½Pro
639 Jędrej Andrzej FM4 IFON KolarzKlub
1257 Jędrzejczuk Tomasz FM3 Cisowianka
1295 Jędrzejewski Paweł MM5 Trezado ½Pro
2025 Kado Mirosław FM5 Wieliszew Heron Team
1474 Kado Teresa FK4 Wieliszew Heron Team
2093 Kalich Andrzej FM3 cykliści rypin
5279 Kalinowski Wojciech HM1 Hobby
5252 Kalitowska Dagmara HK2 Hobby
1666 Kalitowski Maciej MM3 ½Pro
850 Kallas Arkadiusz FM3 KHOZMO Fit
420 Kałużny Sylwester FM2 Łagiewnicka Wataha
815 Kamiński Michał FM1 GO Sport Scrapper Team
832 Kapłon Aleksandra FK1 GO Sport Scrapper Team
1933 Karkowski Rafał MM3 Płocki Klub Kolarski ½Pro
506 Karwowski Jakub FM2 IFON KolarzKlub
641 Kasiński Ryszard MM6 IFON KolarzKlub ½Pro
609 Kasznia Wojciech GM4 DITTA-SERIA MTB TEAM Pro
1000 Kędziorek Piotr FM1 GO Sport Scrapper Team
1400 Kierus Michał GM3 Dell Team Pro
829 Kleczaj Barbara FK2 GO Sport Scrapper Team
812 Kleps Michał FM1 GO Sport Scrapper Team
1895 Klimaszewski Mariusz FM3
440 Klimaszewski Piotr FM4 Loyalty Point Racing Team
Kolibowski Krzysztof FM2
770 Koloński Arkadiusz FM3 RB Riders
114 Kompa Ewa FKM Dell Team Fit
1216 Kompa Tomasz GM3 Dell Team Pro
1939 Korpalski Arkadiusz FM2 MontazReklam24.pl Fit
46 Kosiński Włodzimierz FM3
5007 Kośla Bartosz HM4 7 Szprych Hobby
1977 Kośla Piotr FM3 7 Szprych Fit
669 Kowalczyk Łukasz FM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
1448 Kowalik Gabriela FKM RKS Family Active Tłuszcz
55 Kowalski Mariusz FM3 Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
1213 Kozanecka Marta FK3 Dell Team Fit
12 Kozłowski Cezary FM3 PEK-MONT EKIPA MTB
53 Krajza Ireneusz FM6 T4B team
Krakowiak Katarzyna FK3 Zamana Group
66 Krakowiak Piotr FM3 Retro Stork Team
504 Krakowski Michał GM3 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
1519 Krasuski Andrzej FM6 Loyalty Point Racing Team
194 Krogulski Karol MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
85 Kruczek Kamil FM2 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
51 Krupski Tomasz FM4 KAWA DLA KOLARZY CYCLING TEAM
822 Krysik Robert FM3 GO Sport Scrapper Team
944 Krysztofczyk Piotr GM3 Pro
1524 Księżak Karolina FK3 Loyalty Point Racing Team
843 Księżopolska Magdalena FK2 GO Sport Scrapper Team
1942 Kubiak Ewa FK3 Loyalty Point Racing Team
939 Kuczewski Tomek FM6 Trezado Fit
1808 Kuczkowski Tomasz MM3 Grupetto Warszawa ½Pro
1828 Kuliński Paweł FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1039 Kulpa Aleksander MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
142 Kułakowski Paweł FM4 Cisowianka
141 Kułakowski Tomasz FM3 Cisowianka
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech FM4
636 Kuszmider Magdalena FK2 IFON KolarzKlub
444 Lalak Jacek FM3 DAMOVO BIKE TEAM Fit
432 Lange Marcin FM3 T4B team
5011 Laseczka Maja FKM
275 Laseczka Marcin FM3
5015 Laseczka Zofia FKM
Lech Michał FM2 AM Cycling Team
646 Leciejewski Kamil MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
1830 Loewnau Eugeniusz FM5
962 Luboińska Urszula Open Trezado Pro
5161 Lutecka Hania FKM IFON KolarzKlub
634 Lutecka Małgorzata MK3 IFON KolarzKlub ½Pro
635 Lutecki Tomasz MM3 IFON KolarzKlub ½Pro
678 Łabanowski Krzysztof FM5 GO Sport Scrapper Team
911 Łasiński Paweł MM3 VISOTEC BRODNICA ½Pro
811 Majek Mariusz FM4 GO Sport Scrapper Team
103 Malec Agnieszka MK3 ½Pro
845 Malicki Michał FM2 GO Sport Scrapper Team
1204 Malik Witosław MM5 Dell Team ½Pro
828 Małysz Katarzyna FK2 GO Sport Scrapper Team Fit
5122 Małysz Maksymilian HM2 GO Sport Scrapper Team Hobby
818 Małysz Michał FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1256 Mamcarz Paweł FM3 Cisowianka
2043 Maniecki Piotr FMM Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
931 Mańkowski Marek MM6 ½Pro
1128 Maruszak Maciej MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
1517 Maykowski Tadeusz FM7
1544 Mazurek Sławomir FM4 Trezado
2092 Mierzejewski Krzysztof FM3
773 Migała Zygmunt FM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
225 Mikołajczyk Paweł FM1 GO Sport Scrapper Team
2014 Mińkowski Robert FM4 Hellmann Logistics Team
280 Misiaszek Michał FM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1281 Misiaszek Sławomir FM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
105 Miziołek Andrzej GM5 Pro
Mogielnicki Bruno HM2 Hobby
Mogielnicki Jacek Hobby
1831 Mościcka Izabela FK2 Fit
1261 Możański Grzegorz FM7 COZMOBIKE TEAM
842 Mrowiec Kamil FM3 GO Sport Scrapper Team
285 Mudlaff Krzysztof FM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1199 Murdzia Tomasz FM2 Loyalty Point Racing Team
1984 Myszkowski Rafał FM2 Loyalty Point Racing Team
500 Nałęcz Jan FM6 Fit
13 Napióra Alicja FK3 Hurtap
11 Napióra Wiktor FM7 Hurtap
179 Nazarski Jacek FM3 Lesz`Go! Rogów Masters
910 Nesterowicz Jakub FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
928 Nesterowicz Małgorzata FK5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
115 Niesiobędzki Grzegorz FM4 LKK Ziemia Lubawska
1016 Niewęgłowski Jarosław MM3 IT UTIL ½Pro
1518 Niewiadomski Łukasz FM3 TCL MTB Team
1176 Niklewicz Ewa FK4 HPE-ESKOM Fit
1175 Niklewicz Sebastian MM4 HPE-ESKOM ½Pro
1030 Nocuń Anna MK2 ½Pro
630 Nogalski Kamil GM2 IFON KolarzKlub Pro
211 Nowak Jan FM5 Loyalty Point Racing Team
817 Nowak Julia FK1 GO Sport Scrapper Team
Nowak Piotr FM5 GERAPPA
1842 Nowak Piotr FM3
5115 Nowakowska Maja FKM Warszawski Klub Kolarski
1475 Nowakowski Przemysław FM3 Fit
54 Obel Marcin FM3 Qodeca Cycling Team
1201 Obidziński Dariusz FM5 Dell Team
838 Okniński Dawid FM1 GO Sport Scrapper Team
5030 Olesiejuk Aniela FKM Warszawski Klub Kolarski
6 Olesiejuk Paweł FM2
1527 Olszewska Marta FK0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1528 Olszewski Tomasz FM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
5200 Ołdak Anatol HM1 DAX Rowery Legionowo Hobby
5100 Ołdak Leon FMM DAX Rowery Legionowo
1802 Ołdak Marcin FM4 DAX Rowery Legionowo
Ostaszewski Jerzy FM5 NC+ SPORTS TEAM
1486 Ostrowska Anna FK5 T4B team
2053 Ostrowski Adam FM3 ADIOSTRY Team
1531 Oszkiel Jakub FM0
1564 Oszkiel Kamil FM1 NC+ SPORTS TEAM
1803 Oszkiel Katarzyna FK3 NC+ SPORTS TEAM
1534 Oszkiel Mateusz FM1 NC+ SPORTS TEAM
1532 Oszkiel Paweł FM4
1801 Oszkiel Rafał FM3 Sportgang Wysportowani Racing Team
1865 Paluch Iwona FK3
2195 Paradowski Jacek FM5 Nowa AMA Fit
1408 Parzych Mariusz FM4 WAWA BIKE TEAM
388 Pawełczak Waldemar FM6 Budimex MTB
640 Pawlak Łukasz GM3 IFON KolarzKlub Pro
1203 Pawlak Łukasz MM3 Dell Team ½Pro
1855 Pazdrowski Robert FM5 Dazar Olimpic Piaseczno
2 Peciakowski Robert FM4 PEK-MONT EKIPA MTB
5227 Pepliński Bartosz FMM Dell Team
1205 Pepliński Marcin FM3 Dell Team
134 Pergoł Edward FM7 Fit
1777 Perzanowski Artur FM3 ABSOLUTE BIKES TEAM Fit
1608 Piasecki Krzysztof FM4 cYKLIŚCI rYPIN
670 Pieczyński Karol FM3 Loyalty Point Racing Team
1202 Piela-Obidzińska Anna FK4 Dell Team Fit
1425 Pieściński Jacek FM5 Sara Workwear Wheel Brothers Racing
555 Pilarczyk Michał FM2 Wawa Bike Team
1286 Pilsyk Bartłomiej FM3 GO Sport Scrapper Team
1430 Piotrowski Tomasz MM4 Cryospace Olsztyn ½Pro
1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team ½Pro
1489 Płoski Adam FM2 T4B team
5255 Pniak Leon HM3 Hobby
5155 Pniak Roch HM2 Hobby
1555 Pniak Szymon FM3
1200 Pociask Adam FM4 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
404 Pociask Maciej FM0 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
230 Podębski Darek FM4 Lirene Bike Team
1610 Podgórska Zuzanna FKJ cykliści rypin
1609 Podgórski Adam FM3 cykliści rypin
1423 Podliński Sebastian FM2 LKK Ziemia Lubawska Fit
74 Poluchowicz Artur FM4 Hurtap
888 Pomaski Paweł GM2 T4B team Pro
1270 Popławski Cezary FM2 Bar Janusz MTB Team Fit
1606 Poruszek Marta FK4 Alumex MTB Team Fit
Posiewka Jacek FM2 RB Riders
642 Prętki Jarosław FM4 IFON KolarzKlub
5144 Przybylska Zofia FKM GO Sport Scrapper Team
813 Przybylski Piotr FM3 GO Sport Scrapper Team
5133 Przybylski Witek FMM GO Sport Scrapper Team
1835 Przyłuski Karol FM2 AKJ KWIDZYN Fit
1515 Puchyr Tomasz FM4 SkierVelo
920 Pulkowski Tomasz FM3
1978 Pytlak Adam MM3 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
1578 Rdest Łukasz FM3
180 Rees Robert FM5 Maro Sport Team
5014 Rogozińska Kalina FKM
Rogozińska Kalina FKM
1686 Rogoziński Jarosław FM3
Rogoziński Michał FMM
5013 Rogoziński Michał FMM
401 Rojda Tomasz MM4 Alumex MTB Team ½Pro
2079 Roman Piotr FM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
1916 Romanow Marcin GM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team Pro
1931 Rój-Karkowska Agata Płocki Klub Kolarski Hobby
844 Różycka Katarzyna FK2 GO Sport Scrapper Team
14 Ruba Zbigniew FM2 NRF HEPU RACING
147 Rytel Andrzej FM5 Siedlce
216 Sachs Karol FM3 AirBike.pl Team
451 Samsel Adam MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5190 Samsel Aleksander HM4 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5180 Samsel Hania HK3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5020 Sanni Faris FMM
5147 Sasin Oskar FMM RKS Family Active Tłuszcz
61 Sawicka Aleksandra FK3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
1265 Sawicki Jarosław FM5 Retro Rowery Duda Team
961 Sienkiewicz Żaneta FK2 RB Riders
1692 Sikora Robert GM5 BACHA SOCHACZEW TEAM Pro
1702 Sikorski Andrzej MM4 BACHA SOCHACZEW TEAM ½Pro
1807 Sitek Wojciech FM3 RB Riders
1956 Siwiński Zdzisław FM6 Polski Klub MTB
1263 Skalski Mariusz FM3
705 Skwarski Witold FM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
1210 Sławiński Adam GM3 Dell Team Pro
1918 Słupek Paweł FM3 T4B team
1804 Sobczak Karolina FK3 Hurtap Fit
88 Sobczuk Joanna FK2 Wodociągi Warszawskie
638 Sobczyk Marcel FM0 IFON KolarzKlub
283 Socha-Mudlaff Monika FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1966 Sokolnicki Sławomir FM5 T4B team
964 Sosnowski Bartosz FM3 RB Riders
833 Sotyn Marcin FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
696 Stan Jarek MM5 ½Pro
1943 Stawarz Maciej FM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
220 Stec Krzysztof FM2 Bar Janusz MTB Team
643 Steciuk Marek FM5 IFON KolarzKlub
1733 Stelmaszczyk Arkadiusz FM3 Bar Janusz MTB Team
837 Stępień Rafał FM2 GO Sport Scrapper Team
637 Stępniak Anna FK3 IFON KolarzKlub
1040 Stokłuska Grzegorz FM7 żelazna grupa mtb
1815 Strzemieczny Tomasz FM2 Płocki Klub Kolarski
495 Sułkiewicz Marcin FM4 LIBRO Cycling Team
151 Supiński Janusz FM6 MTB EŁK PROSTKI
1027 Suskiewicz Marcin FM2
1824 Szauer Rafał MM2 LKK Ziemia Lubawska ½Pro
957 Szczepaniak Andrzej FM4 Lesz`Go! Rogów Masters
5248 Szczepaniak Julia FKM Lesz`Go! Rogów Junior
5249 Szczepaniak Mikołaj FMM Lesz`Go! Rogów Junior
231 Szklarczyk Artur MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
232 Szklarczyk Michał FM2 GO Sport Scrapper Team
402 Sztęborowski Adam FM4 Alumex MTB Team
5154 Szulińska Nina FKM MTB EŁK PROSTKI
1969 Szymerski Paweł FM4 PEK-MONT EKIPA MTB Fit
175 Śliwa Tadeusz FM3 TCL MTB Team
1882 Ślusarczyk Konrad FM3 HONZIKI
1623 Ślusarz Jerzy GM4 Pro
2096 Świątek Mariusz MM6 ½Pro
840 Świderski Paweł FM2 GO Sport Scrapper Team
700 Świerczewski Jan MM3 ½Pro
930 Tarasiński Jarosław FM6 power of science
1298 Tomanek Szymon FM4
841 Trawkowski Paweł FM4 GO Sport Scrapper Team
824 Troinska Agnieszka MK3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1633 Urbańska Sabina FK5 Fit
226 Urbański Piotr MM5 ½Pro
648 Wacinowski Marcin FM2 IFON KolarzKlub
836 Walkiewicz Tomasz FM3 GO Sport Scrapper Team
1645 Warzywoda Jakub FM2
160 Waś Michał FM2
983 Waśniewski Arkadiusz FM4 Loyalty Point Racing Team
Wawrzyniak Sławomir MM5 Cryospace Olsztyn ½Pro
608 Wester Stanisław FM3 RB Riders
Węgorz Grzegorz FM3 2 koła Fit
821 Węgrzynowski Bartosz FMJ GO Sport Scrapper Team
820 Węgrzynowski Mariusz FM3 GO Sport Scrapper Team
83 Wichrowski Maciej FM2
1482 Wielgat Michał MM2 MTB EŁK PROSTKI ½Pro
1497 Wielgo Natalia FKM RKS Family Active Tłuszcz
1410 Wilczyński Dariusz FM3 CENTURION MTB team
525 Wilczyński Jan FM7 CENTURION MTB team
784 Wiśniewska Justyna FK2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
5120 Wojciechowski Igor FMM
2020 Wojciechowski Marcin FM4
2022 Wojnar Mariusz FM6 NGK Korba
1479 Wolak Artur FM4
5136 Wolak Faustyna FKM Warszawski Klub Kolarski
1031 Wolf Mateusz FM2
1426 Wołosiuk Jarosław GM2 Cryospace Olsztyn Pro
1913 Woroniecki Dawid GM3 NC+ SPORTS TEAM Pro
Wódka Artur FM2 RB Riders
108 Wójcik Leszek FM4
1890 Wronka Miłosz FM3
303 Wróblewska Agata Crazy Racing Team Hobby
1570 Wrzesiński Jacek FM4
1491 Wyszkowski Arkadiusz FM2 T4B team
5017 Wyszomierski Adam FMM Warszawski Klub Kolarski
1864 Zacharewicz Paweł FM1 Loyalty Point Racing Team
1863 Zacharewicz Radosław FM4 Loyalty Point Racing Team
1446 Zachwieja Eugeniusz FM6 Fit
1597 Zakrzewski Paweł MM2 Lipa MTB ½Pro
1170 Zakrzewski Piotr FM2 HPE-ESKOM
300 Zalewski Eryk FMJ BokserskAutoserwis Bike Team
1279 Zalewski Paweł FM3 RB Riders
77 Zalewski Robert FM3 BokserskAutoserwis Bike Team
5010 Zalewski Szymon FMM BokserskAutoserwis Bike Team
2003 Zamana Cezary FM5 Zamana Group
90 Zielkowski Marcin FM2
1582 Zienkiewicz Jan FM7 PATNET TEAM
1208 Ziółkowska Monika FK3 Dell Team Fit
5226 Ziółkowska Natalia HK3 Dell Team Hobby
631 Ziółkowski Jarosław FM3 IFON KolarzKlub
1206 Ziółkowski Michał MM3 Dell Team ½Pro
1207 Ziółkowski Mikołaj FMJ Dell Team Fit
1542 Ziółkowski Tomasz FM4
2088 Zurel Michał FM3 cykliści rypin
1665 Zurel Waldemar FM6
967 Zwaliński Tomasz FM2 VALEANT MED CYCLING TEAM
Zygmunt Bruno FMM
Zygmunt Ireneusz FM3
Zygmunt Tymoteusz FMM KKS Opty Grodzisk Mazowiecki
2000 Żebrowski Jędrzej FM1 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
528 Żuchliński Adam FM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
2009 Żywółko Jarosław FM4 Cisowianka
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Kat. Drużyna
Gnypek Jakub FM2
Jachorek Mirosław FM3 Roztocze Cycling Team
268 Klasa-Lewandowska Magdalena FK3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
Łuczkiewicz Kamil FM2 Notus Finanse Team
Maj Piotr FM4 Multimedia Runners Puławy