07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Lista startowa i osób oczekujących
Cisowianka Mazovia MTB Marathon

2019-07-28 - Olsztyn

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
825 Adamiec Piotr MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
924 Adamowski Jacek MM3 ½Pro
925 Adamowski Paweł MM4 ½Pro
2011 Adamski Hubert FM2 Hellmann Logistics Team Fit
1962 Adamus Jarosław MM5 ½Pro
834 Andrzejczuk Katarzyna MK4 GO Sport Scrapper Team ½Pro
970 Andrzejczuk Piotr FM4 Bank Pekao Team Fit
1492 Arbaszewski Marcin FM2 RB Riders
Bachor Amelia HK2 Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM Hobby
9 Baczewski Jerzy FM4 Fit
649 Bagieńska Jolanta FK3 IFON KolarzKlub Fit
647 Bagieński Paweł GM3 IFON KolarzKlub Pro
1972 Banaszek Paweł GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
831 Barabasz Michał MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
2067 Baranek Paweł FM2 AirBike.pl Team
101 Baranowski Dariusz FM4 Danielo REMO Głowno
Baranowski Leszek FM3 RB Riders
1630 Barbachowski Jerzy FM4 Fit
224 Barbarski Dariusz MM4 ½Pro
1416 Barczak Wojciech GM4 Pro
1001 Bareja Leszek FM4 Fit
1217 Bartosik Marek MM3 Dell Team ½Pro
333 Bąkowski Marcin GM4 Crazy Racing Team Pro
5230 Beda Bartłomiej FMM
5223 Beda Franciszek FMM
1791 Beda Karol FM2 atolbike.pl Puławy
5141 Berkan Damian HM3 Bike Concept Hobby
1476 Berkan Małgorzata FK3 Bike Concept Fit
1853 Berkan Marek GM3 e-point bike team Pro
5143 Berkan Olga HK2 Bike Concept Hobby
120 Bernacik Paweł MM2 ½Pro
1638 Bertowski Mirosław MM7 PATNET TEAM ½Pro
1577 Betlej Maciej FM4 DODIDDONE TEAM
1413 Bieniada Marcin FM6 WILDBORN E System
2084 Bieniecki Maciej Łagiewnicka Wataha Hobby
1648 Bieńkowski Maciej GM4 [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team Pro
650 Bilski Artur MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
2086 Bolek Remigiusz MM3 NC+ SPORTS TEAM ½Pro
1019 Borkowicz Bartosz MM2 LIPA MTB ½Pro
1500 Borowicz Bartek GM2 COZMOBIKE TEAM Pro
1607 Borowska Iwona FK5 Alumex MTB Team Fit
702 Brykała Stanisław FM7 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM Fit
1678 Brześkiewicz Dorota MK3 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
450 Brzózka Artur MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1172 Buczel Mateusz MM2 HPE-ESKOM ½Pro
250 Bukowski Marek MM6 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1854 Bursiuk Yevhen FM2 Dell Team Fit
999 Cacko Kacper GM2 COZMOBIKE TEAM Pro
814 Chmielewski Cezary GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
819 Chrobak Tomasz GM3 GO Sport Scrapper Team Pro
1709 Chycki Maciej MM0 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1763 Chycki Radosław MM4 GO Sport Scrapper Team ½Pro
798 Ciaś Przemysław MM4 TS Meran-Otwock ½Pro
816 Cichecki Jacek GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
363 Cieślak Jacek FM5 BokserskAutoserwis Bike Team Fit
1234 Cieślak Konrad MM3 ½Pro
281 Cygańska-Misiaszek Marzena FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1629 Cywińska Barbara FKJ Cywińscy
1628 Cywińska Weronika FK1 Cywińscy
1614 Cywiński Andrzej FM4 Cywińscy
5103 Cywiński Piotr FMM Cywińscy
82 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin
1522 Czajkowska Joanna FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
1626 Czajkowski Karol FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
796 Czarniawska Katarzyna FK5 Kompren Sport Team Fit
1127 Czarniawski Grzegorz FM1 Kompren Sport Team Fit
797 Czarniawski Waldemar FM5 Kompren Sport Team
823 Czerska-Krysik Agnieszka FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
1214 Czubak-Jary Asia FK3 Dell Team Fit
1734 Damaz Arkadiusz FM4 Bar Janusz MTB Team Fit
73 Dąbkowski Dariusz MM4 LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA ½Pro
1504 Dąbrowska Ewelina FK2 Mińska Grupa Rowerowa Fit
1617 Dąbrowski Marcin MM2 Polmo Łomianki ½Pro
884 Demiańczuk Tomasz MM3 Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock ½Pro
321 Depczyńska Dagmara FK2 Łagiewnicka Wataha Fit
1985 Depczyński Mariusz FM2 Łagiewnicka Wataha Fit
5184 Dobosz Antoni HM2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
645 Dobrzyński Michał FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM
5162 Drągowski Piotr HM1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1974 Drzewiecki Marcin MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1605 Dubaj Robert MM6 Inżynieria Rowerowa lublin ½Pro
1183 Dudek Bogumił FM5 Polski Klub MTB Fit
5210 Dudkowski Leonard HM1 KAMYK Radzymin MTB Team Hobby
1560 Dudkowski Radosław FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM Fit
5211 Dudkowski Tymoteusz HM2 KAMYK Radzymin MTB Team Hobby
1567 Dulz Marcin FM3 RB Riders Fit
1387 Emerla Tomasz GM4 KC ODJAZD Pro
633 Fabijański Dariusz MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
452 Falkiewicz Krzysztof GM4 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
86 Falkowski Arkadiusz MM3 SkierVelo ½Pro
1494 Fedor Martin MM3 T4B team ½Pro
60 Fiedurek Mateusz FM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
323 Florczak Cezary MM2 BACHA SOCHACZEW TEAM ½Pro
632 Foryś Leszek GM4 IFON KolarzKlub Pro
282 Gałkowski Marcin GM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
1730 Gaweł Andrzej FM6 Fit
130 Gembara Dariusz MM4 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1885 Gęsicki Remigiusz FM2 SISU-OWB team Fit
1635 Gliński Rafał FM3 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1636 Gliński Szymon FMJ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1285 Golan Bolesław FM3
128 Goldman Mikołaj FM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1897 Gordon Piotr FM5 FIS Bikers Team Fit
1550 Goździńska Agnieszka FK3 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
1549 Goździński Bernard FM3 Lesz`Go! Rogów Masters
1548 Goździński Kacper FMJ Lesz`Go! Rogów Junior Fit
5201 Goździński Maciej HM3 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
52 Goździński Paweł MM7 Lesz`Go! Rogów Masters ½Pro
1317 Górnicki Marcin MM2 Kross Staff Team ½Pro
778 Górnik Adam FM3 Only You Bike Team Fit
681 Górski Bartosz FM4 CSU Racing Team Bydgoszcz Fit
21 Grabowski Paweł MM3 MCP Bike Team ½Pro
409 Grącki Artur GM2 Alumex MTB Team Pro
1535 Gregorowicz Jakub FMJ KAMYK Radzymin MTB TEAM Fit
827 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
5157 Gregorowicz Maciej HM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM Hobby
826 Gregorowicz Marek MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
Grodzki Adam FM3 cycliści
400 Gromadko Piotr MM5 Maro Sport Team ½Pro
1291 Gronowski Marek FM5 Wieliszew Heron Team
1481 Gruda Łukasz GM3 Pro
1749 Grudniewski Tomasz FM4
1080 Grudziąż Rafał FM3 Fit
1719 Grudziński Jakub GM3 STANWEX II TEAM Pro
58 Grudziński Tomasz MM6 ½Pro
276 Grudziński Wojciech Hobby
1575 Grzegorczuk Tomasz GM4 PATNET TEAM Pro
5160 Gumieniak Jakub HM3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5170 Gumieniak Karolina HK2 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
453 Gumieniak Piotr GM2 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
714 Guzewicz Artur MM2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
1591 Guzewski Wojciech MM4 TCL MTB Team ½Pro
1 Halwa Pawel FM4
1533 Hawro Dariusz FM4 VALEANT MED CYCLING TEAM Fit
808 Hofman Tomasz MM5 Kraft MTB Team ½Pro
1525 Horecki Marcin FM3 Loyalty Point Racing Team Fit
2525 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 Fit
Jagiełło Piotr FM4 RB Riders
84 Jankowski Kamil FM2 Nasielsk Baszta Team Fit
1725 Jankowski Łukasz MM3 move factory. mtb ½Pro
1215 Jary Hubert MM3 Dell Team ½Pro
1562 Jary Justyna FKM Dell Team Fit
5229 Jary Tymon HM1 Dell Team Hobby
2016 Jarzębski Rafał FM2 Mińska Grupa Rowerowa Fit
1581 Jatelnicki Olgierd GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
1487 Jaworski Łukasz MM3 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
1601 Jedynak Jakub FM4 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
113 Jermakowicz Bartłomiej MM3 COZMOBIKE TEAM ½Pro
639 Jędrej Andrzej GM4 IFON KolarzKlub Pro
1257 Jędrzejczuk Tomasz FM3 Cisowianka
1295 Jędrzejewski Paweł MM5 Trezado Wolfpack ½Pro
2025 Kado Mirosław GM5 Wieliszew Heron Team Pro
1474 Kado Teresa MK4 Wieliszew Heron Team ½Pro
2093 Kalich Andrzej MM3 cykliści rypin ½Pro
5279 Kalinowski Wojciech HM1 Hobby
5252 Kalitowska Dagmara HK2 Hobby
1666 Kalitowski Maciej MM3 ½Pro
420 Kałużny Sylwester FM2 Łagiewnicka Wataha Fit
1359 Kamiński Michał FM1 GO Sport Scrapper Team
832 Kapłon Aleksandra FK1 GO Sport Scrapper Team Fit
1480 Kapuściński Krzysztof FM3 Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM Fit
1933 Karkowski Rafał MM3 Płocki Klub Kolarski ½Pro
506 Karwowski Jakub MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
641 Kasiński Ryszard MM6 IFON KolarzKlub ½Pro
2018 Kaska Paweł MM2 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
89 Kasprzak Marcin FM3 BIKE CLUB Janów Lubelski
609 Kasznia Wojciech GM4 DITTA-SERIA MTB TEAM Pro
5258 Kaźmierczak Kamil HM2 Cisowianka Hobby
1717 Kaźmierczak Maciej FM3 Cisowianka Fit
1000 Kędziorek Piotr MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1400 Kierus Michał GM3 Dell Team Pro
829 Kleczaj Barbara Open GO Sport Scrapper Team Pro
Klemański Marcin FM2
812 Kleps Michał GM1 GO Sport Scrapper Team Pro
1895 Klimaszewski Mariusz MM3 ½Pro
440 Klimaszewski Piotr GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
1332 Kochański Dariusz FM4 Fit
1073 Kolibowski Krzysztof MM2 ½Pro
Kolman Tomasz FM2 Fit
770 Koloński Arkadiusz FM3 RB Riders Fit
199 Kołatka Zbigniew MM5 ½Pro
114 Kompa Ewa FKM Dell Team Fit
1216 Kompa Tomasz GM3 Dell Team Pro
1939 Korpalski Arkadiusz FM2 MontazReklam24.pl Fit
46 Kosiński Włodzimierz MM3 ½Pro
1977 Kośla Piotr FM3 7 Szprych Fit
669 Kowalczyk Łukasz FM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
1448 Kowalik Gabriela FKM RKS Family Active Tłuszcz Fit
55 Kowalski Mariusz MM3 Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie ½Pro
1038 Kowszewicz Szymon MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
1213 Kozanecka Marta FK3 Dell Team Fit
1546 Koziarski Marek FM3 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
Kozioł Marcin MM4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team ½Pro
12 Kozłowski Cezary MM3 PEK-MONT EKIPA MTB ½Pro
53 Krajza Ireneusz FM6 T4B team Fit
Krakowiak Katarzyna FK3 Zamana Group
66 Krakowiak Piotr FM3 Retro Stork Team
504 Krakowski Michał GM3 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
1519 Krasuski Andrzej MM6 Loyalty Point Racing Team ½Pro
194 Krogulski Karol MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
85 Kruczek Kamil FM2 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1813 Kruczek Monika FK2
51 Krupski Tomasz FM4 KRUPSKY RACE TEAM
822 Krysik Robert MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
5021 Krysik Zofia HK4 Warszawski Klub Kolarski Hobby
944 Krysztofczyk Piotr GM3 Pro
1524 Księżak Karolina FK3 Loyalty Point Racing Team Fit
862 Kubiak Adam FM3 Loyalty Point Racing Team Fit
863 Kubiak Ewa MK3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
939 Kuczewski Tomek FM6 Trezado Wolfpack Fit
1808 Kuczkowski Tomasz MM3 Grupetto Warszawa ½Pro
757 Kujanek Mateusz MM2 Eco Energy Home Bike Team ½Pro
1828 Kuliński Paweł FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1039 Kulpa Aleksander MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
142 Kułakowski Paweł MM4 Cisowianka ½Pro
141 Kułakowski Tomasz MM3 Cisowianka ½Pro
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech FM4 Fit
636 Kuszmider Magdalena Open IFON KolarzKlub Pro
444 Lalak Jacek FM3 DAMOVO BIKE TEAM Fit
432 Lange Marcin GM3 T4B team Pro
5011 Laseczka Maja HK3 Hobby
275 Laseczka Marcin MM3 ½Pro
5015 Laseczka Zofia HK1 Hobby
1362 Lech Michał FM2 AM Cycling Team Fit
646 Leciejewski Kamil MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
Lenarcik Jędrzej FM2 SkierVelo
2062 Litka Andrzej FM4 TEMPO MŁAWA Fit
1830 Loewnau Eugeniusz FM5 Fit
5161 Lutecka Hania HK3 IFON KolarzKlub Hobby
634 Lutecka Małgorzata MK3 IFON KolarzKlub ½Pro
1337 Lutecki Tomasz MM3 IFON KolarzKlub ½Pro
678 Łabanowski Krzysztof FM5 GO Sport Scrapper Team
911 Łasiński Paweł MM3 VISOTEC BRODNICA ½Pro
811 Majek Mariusz FM4 GO Sport Scrapper Team
845 Malicki Michał GM2 GO Sport Scrapper Team Pro
1204 Malik Witosław MM5 Dell Team ½Pro
1450 Malinowski Jacek MM5 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1294 Maliszewski Jerzy FM5 Fit
828 Małysz Katarzyna FK2 GO Sport Scrapper Team Fit
5122 Małysz Maksymilian HM2 GO Sport Scrapper Team Hobby
818 Małysz Michał FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1256 Mamcarz Paweł MM3 Cisowianka ½Pro
1498 Maniecki Piotr FMM Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
931 Mańkowski Marek MM6 ½Pro
Markiewicz Łukasz MM3 ½Pro
1128 Maruszak Maciej MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
803 Matuszewska Joanna MK3 ½Pro
971 Matuszewski Krzysztof MM6 LTM Masters Team ½Pro
1517 Maykowski Tadeusz FM7 Fit
1082 Mazurek Sławomir MM4 Trezado Wolfpack ½Pro
2092 Mierzejewski Krzysztof MM3 ½Pro
773 Migała Zygmunt MM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
225 Mikołajczyk Paweł MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
738 Milkiewicz Anna FK4 Fit
2014 Mińkowski Robert FM4 Hellmann Logistics Team Fit
1642 Mirkowska Magdalena FK2 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
5060 Mirkowski Adrian HM1 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
1677 Mirkowski Arkadiusz FM4 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
280 Misiaszek Michał FM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1281 Misiaszek Sławomir GM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
105 Miziołek Andrzej GM5 Pro
1831 Mościcka Izabela FK2 Fit
1261 Możański Grzegorz FM7 COZMOBIKE TEAM Fit
842 Mrowiec Kamil FM3 GO Sport Scrapper Team
1199 Murdzia Tomasz FM2 Loyalty Point Racing Team
1984 Myszkowski Rafał GM2 Loyalty Point Racing Team Pro
500 Nałęcz Jan FM6 Fit
13 Napióra Alicja FK3 Hurtap
11 Napióra Wiktor FM7 Hurtap Fit
179 Nazarski Jacek FM3 Lesz`Go! Rogów Masters
736 Nessel Maria FK4 Fit
910 Nesterowicz Jakub FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
928 Nesterowicz Małgorzata FK5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
115 Niesiobędzki Grzegorz MM4 LKK Ziemia Lubawska ½Pro
1016 Niewęgłowski Jarosław MM3 IT UTIL ½Pro
1518 Niewiadomski Łukasz MM3 TCL MTB Team ½Pro
1176 Niklewicz Ewa FK4 HPE-ESKOM Fit
1030 Nocuń Anna MK2 ½Pro
630 Nogalski Kamil GM2 IFON KolarzKlub Pro
211 Nowak Jan FM5 Loyalty Point Racing Team Fit
817 Nowak Julia MK1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
Nowak Piotr FM5 GERAPPA
1842 Nowak Piotr MM3 ½Pro
1580 Nowakowska Katarzyna FK2 Pro Family Cycling Team Fit
5115 Nowakowska Maja HK2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1475 Nowakowski Przemysław FM3 Fit
54 Obel Marcin FM3 Qodeca Cycling Team
1201 Obidziński Dariusz MM5 Dell Team ½Pro
733 Ochrymczuk Anna MK3 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
838 Okniński Dawid FM1 GO Sport Scrapper Team
5030 Olesiejuk Aniela HK1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
6 Olesiejuk Paweł FM2 Fit
5200 Ołdak Anatol HM1 DAX Rowery Legionowo Hobby
5100 Ołdak Leon HM2 DAX Rowery Legionowo Hobby
1802 Ołdak Marcin FM4 DAX Rowery Legionowo Fit
1096 Ołdakowski Karol FM3 Fit
Ostaszewski Jerzy FM5 NC+ SPORTS TEAM
1486 Ostrowska Anna MK4 T4B team ½Pro
2053 Ostrowski Adam MM3 ADIOSTRY Team ½Pro
1531 Oszkiel Jakub MM0 ½Pro
1564 Oszkiel Kamil FM1 NC+ SPORTS TEAM
1803 Oszkiel Katarzyna FK3 NC+ SPORTS TEAM
1534 Oszkiel Mateusz FM1 NC+ SPORTS TEAM
1532 Oszkiel Paweł FM4 Fit
1801 Oszkiel Rafał FM3 Sportgang Wysportowani Racing Team
804 Papelbon Roman MM3 LTM Masters Team ½Pro
2195 Paradowski Jacek FM5 Nowa AMA Fit
1408 Parzych Mariusz MM4 WAWA BIKE TEAM ½Pro
1403 Paszkowska-Grudziąż Anna FK3 RIDE43team Fit
388 Pawełczak Waldemar FM6 Budimex MTB Fit
1203 Pawlak Łukasz MM3 Dell Team ½Pro
640 Pawlak Łukasz GM3 IFON KolarzKlub Pro
Pawlicki Marcin FM2 WMR Team
Pawlicki Robert FM2 WMR Team Fit
Pawlicki Wojciech FM5 WMR Team Fit
2 Peciakowski Robert MM4 PEK-MONT EKIPA MTB ½Pro
5227 Pepliński Bartosz FMM Dell Team
1205 Pepliński Marcin FM3 Dell Team
1777 Perzanowski Artur FM3 ABSOLUTE BIKES TEAM Fit
1608 Piasecki Krzysztof FM4 cYKLIŚCI rYPIN Fit
670 Pieczyński Karol MM3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1202 Piela-Obidzińska Anna FK4 Dell Team Fit
1425 Pieściński Jacek MM5 Sara Workwear Wheel Brothers Racing ½Pro
1670 Piętka Jarosław MM4 Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock ½Pro
555 Pilarczyk Michał MM2 Wawa Bike Team ½Pro
1286 Pilsyk Bartłomiej FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1430 Piotrowski Tomasz MM4 Cryospace Olsztyn ½Pro
748 Piwowarski Tomasz MM2 EEH BIKE TEAM ½Pro
1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team ½Pro
1489 Płoski Adam MM2 T4B team ½Pro
5255 Pniak Leon HM3 Hobby
1555 Pniak Szymon FM3 Fit
1200 Pociask Adam FM4 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
404 Pociask Maciej FM0 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
230 Podębski Darek FM4 Lirene Bike Team
1610 Podgórska Zuzanna FKJ cykliści rypin Fit
1609 Podgórski Adam FM3 cykliści rypin Fit
1423 Podliński Sebastian FM2 LKK Ziemia Lubawska Fit
74 Poluchowicz Artur MM4 Hurtap ½Pro
888 Pomaski Paweł GM2 T4B team Pro
1270 Popławski Cezary FM2 Bar Janusz MTB Team Fit
1606 Poruszek Marta FK4 Alumex MTB Team Fit
642 Prętki Jarosław MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
5144 Przybylska Zofia FKM GO Sport Scrapper Team
813 Przybylski Piotr FM3 GO Sport Scrapper Team
5133 Przybylski Witek FMM GO Sport Scrapper Team
644 Przygoda Marek FM6 PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH Fit
723 Przyłuski Karol FM2 AKJ KWIDZYN Fit
1515 Puchyr Tomasz MM4 SkierVelo ½Pro
920 Pulkowski Tomasz FM3
501 Pyłko Grzegorz MM3 Kross Staff Team ½Pro
1978 Pytlak Adam MM3 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
927 Radzimska Joanna FK2 Bar Janusz MTB Team Fit
922 Radzimski Krzysztof FM3 Bar Janusz MTB Team Fit
1417 Rajczyk Patrycjusz GM4 PATNET TEAM Pro
1578 Rdest Łukasz FM3 Fit
Rogozińska Kalina FKM
5014 Rogozińska Kalina HK2 Hobby
1686 Rogoziński Jarosław FM3 Fit
5013 Rogoziński Michał HM3 Hobby
Rogoziński Michał FMM
401 Rojda Tomasz MM4 Alumex MTB Team ½Pro
2079 Roman Piotr MM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn ½Pro
1916 Romanow Marcin GM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team Pro
1884 Rozwadowski Dariusz FM2 Fit
1931 Rój-Karkowska Agata Płocki Klub Kolarski Hobby
844 Różycka Katarzyna Open GO Sport Scrapper Team Pro
14 Ruba Zbigniew FM2 NRF HEPU RACING
147 Rytel Andrzej FM5 Siedlce Fit
216 Sachs Karol GM3 AirBike.pl Team Pro
451 Samsel Adam MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5190 Samsel Aleksander HM4 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5180 Samsel Hania HK3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5399 Sanni Faris HM3 Hobby
5147 Sasin Oskar HM3 RKS Family Active Tłuszcz Hobby
61 Sawicka Aleksandra FK3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Sidoruk Grzegorz MM3 ½Pro
287 Siemiński Ryszard FM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
961 Sienkiewicz Żaneta FK2 RB Riders Fit
1692 Sikora Robert GM5 BACHA SOCHACZEW TEAM Pro
1702 Sikorski Andrzej MM4 BACHA SOCHACZEW TEAM ½Pro
1807 Sitek Wojciech FM3 RB Riders Fit
1956 Siwiński Zdzisław FM6 Polski Klub MTB Fit
1263 Skalski Mariusz MM3 ½Pro
380 Skumiał Norbert MM3 ½Pro
705 Skwarski Witold MM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
1210 Sławiński Adam GM3 Dell Team Pro
1918 Słupek Paweł MM3 T4B team ½Pro
1804 Sobczak Karolina FK3 Hurtap Fit
88 Sobczuk Joanna MK2 Wodociągi Warszawskie ½Pro
638 Sobczyk Marcel FM0 IFON KolarzKlub
283 Socha-Mudlaff Monika FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1966 Sokolnicki Sławomir GM5 T4B team Pro
964 Sosnowski Bartosz FM3 RB Riders Fit
833 Sotyn Marcin FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
696 Stan Jarek MM5 ½Pro
1943 Stawarz Maciej MM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
220 Stec Krzysztof GM2 Bar Janusz MTB Team Pro
643 Steciuk Marek FM5 IFON KolarzKlub
1733 Stelmaszczyk Arkadiusz FM3 Bar Janusz MTB Team Fit
755 Sternicki Tomasz FM4 XC Poręby Team Fit
837 Stępień Rafał MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
637 Stępniak Anna MK3 IFON KolarzKlub ½Pro
1040 Stokłuska Grzegorz FM7 żelazna grupa mtb Fit
1815 Strzemieczny Tomasz MM2 Płocki Klub Kolarski ½Pro
Styczeń Roman FM4 Hydropress MTB Team Elbląg Fit
495 Sułkiewicz Marcin MM4 LIBRO Cycling Team ½Pro
151 Supiński Janusz MM6 MTB EŁK PROSTKI ½Pro
1027 Suskiewicz Marcin FM2 Fit
Szafrański Marek FM4 Fit
1824 Szauer Rafał MM2 LKK Ziemia Lubawska ½Pro
957 Szczepaniak Andrzej FM4 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
5248 Szczepaniak Julia HK4 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
5249 Szczepaniak Mikołaj HM3 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
231 Szklarczyk Artur MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
232 Szklarczyk Michał MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
402 Sztęborowski Adam GM4 Alumex MTB Team Pro
5154 Szulińska Nina HK3 MTB EŁK PROSTKI Hobby
1969 Szymerski Paweł FM4 PEK-MONT EKIPA MTB Fit
175 Śliwa Tadeusz MM3 TCL MTB Team ½Pro
1882 Ślusarczyk Konrad FM3 HONZIKI Fit
1623 Ślusarz Jerzy GM4 Pro
2096 Świątek Mariusz MM6 ½Pro
Świderski Daniel MM2 ½Pro
840 Świderski Paweł MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
949 Świderski Tadeusz MM4 Timbud Team ½Pro
930 Tarasiński Jarosław FM6 power of science
1593 Tężycki Jarosław FM3 SIEMANO Bike Team Fit
1298 Tomanek Szymon FM4 Fit
841 Trawkowski Paweł GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
824 Troinska Agnieszka MK3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
Tyrka Janusz FM4 Fit
1948 Wacinowski Marcin MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
157 Walewicz Tomasz MM4 ½Pro
1645 Warzywoda Jakub FM2
160 Waś Michał FM2 Fit
983 Waśniewski Arkadiusz MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
985 Wawrzyniak Sławomir MM5 Cryospace Olsztyn ½Pro
Wehner Luke HM3 ATV Haltern Hobby
Wehner Theo HM1 ATV Haltern Hobby
608 Wester Stanisław MM3 RB Riders ½Pro
821 Węgrzynowski Bartosz FMJ GO Sport Scrapper Team Fit
820 Węgrzynowski Mariusz MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
83 Wichrowski Maciej MM2 ½Pro
Wieczorek Daniel FM2 Fit
1482 Wielgat Michał MM2 MTB EŁK PROSTKI ½Pro
1410 Wilczyński Dariusz MM3 CENTURION MTB team ½Pro
784 Wiśniewska Justyna FK2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM Fit
744 Włodarczyk Mariusz MM3 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
5120 Wojciechowski Igor HM3 Hobby
2020 Wojciechowski Marcin MM4 ½Pro
2022 Wojnar Mariusz FM6 NGK Korba
1479 Wolak Artur FM4 Bank Pekao Team Fit
5136 Wolak Faustyna HK2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1031 Wolf Mateusz MM2 ½Pro
1426 Wołosiuk Jarosław GM2 Cryospace Olsztyn Pro
1913 Woroniecki Dawid GM3 NC+ SPORTS TEAM Pro
108 Wójcik Leszek MM4 ½Pro
1890 Wronka Miłosz FM3 Fit
303 Wróblewska Agata FK2 Bar Janusz MTB Team Fit
1570 Wrzesiński Jacek MM4 ½Pro
1491 Wyszkowski Arkadiusz MM2 T4B team ½Pro
1864 Zacharewicz Paweł FM1 Loyalty Point Racing Team
1863 Zacharewicz Radosław MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1446 Zachwieja Eugeniusz FM6 Fit
1597 Zakrzewski Paweł MM2 Lipa MTB ½Pro
704 Zakrzewski Piotr MM2 HPE-ESKOM ½Pro
300 Zalewski Eryk MM0 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1279 Zalewski Paweł MM3 RB Riders ½Pro
77 Zalewski Robert MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5010 Zalewski Szymon HM3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
2003 Zamana Cezary FM5 Zamana Group Fit
87 Zaród Łukasz MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
Zieliński Miłosz GM2 Sikorski Cycles Pro
90 Zielkowski Marcin MM2 ½Pro
1582 Zienkiewicz Jan MM7 PATNET TEAM ½Pro
1208 Ziółkowska Monika FK3 Dell Team Fit
5226 Ziółkowska Natalia HK3 Dell Team Hobby
1938 Ziółkowski Dariusz MM3 Timbud Team ½Pro
631 Ziółkowski Jarosław GM3 IFON KolarzKlub Pro
1206 Ziółkowski Michał MM3 Dell Team ½Pro
1207 Ziółkowski Mikołaj FMJ Dell Team Fit
1542 Ziółkowski Tomasz FM4 LESZ`GO! ROGÓW MASTERS Fit
2088 Zurel Michał MM3 cykliści rypin ½Pro
1665 Zurel Waldemar MM6 ½Pro
967 Zwaliński Tomasz MM2 VALEANT MED CYCLING TEAM ½Pro
Zygmunt Bruno FMM
Zygmunt Ireneusz FM3
Zygmunt Tymoteusz FMM KKS Opty Grodzisk Mazowiecki
Żak Tomasz FM2
810 Żarlińska Olga FK2 GO Sport Scrapper Team Fit
2000 Żebrowski Jędrzej MM1 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
883 Żmuda Hubert MM1 ½Pro
Żółtański Jakub FM3
528 Żuchliński Adam GM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
2009 Żywółko Jarosław FM4 Cisowianka
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Kat. Drużyna
Akus Kasia FK3 Energy Family
Bartosiewicz Adrian FM2
Bigas Filip FMM
515 Bigas Grzegorz FM2 Fit
892 Chudy Kacper FMM Endurocross Fit
Cioch Adam FM7
699 Drajczyk Paweł MM3 Płocki Klub Kolarski ½Pro
Galicki Bartłomiej FM3 MTB KWIDZYN TEAM
771 Gogulski Grzegorz MM4 TORUŃ ½Pro
Gorban Daria FKM
Gorban Tatyana FK3
Grocholewicz Mariusz FM4
1169 Grzelak Agnieszka FK3 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` Fit
1484 Jarzębowski Maciej FM4 Agrolok Sport Team Fit
1485 Jarzębowski Mieszko FM0 cykliści rypin Fit
694 Jaworski Marek MM7 Autobus z napisem `Koniec` ½Pro
896 Kalinowska Joanna FK3 cykliści rypin Fit
Kamińska Anna FK4
1812 Kisicki Tomasz MM2 ½Pro
268 Klasa-Lewandowska Magdalena MK3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
161 Klementowicz Krzysztof MM4 ½Pro
895 Koprek Tomasz FM3 Fit
Kotowicz Rafał FM2
2052 Kowalczyk Wojciech MM1 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
Kozłowski Mariusz FM2
Kozłowski Robert FM3
877 Krętkowska Anna FK1 T4B team Fit
Kulesza Patryk FM0
752 Leciejewski Mateusz MM2 Alltop STAG Team ½Pro
1792 Leśniak Piotr FM1 Fit
1115 Ludwicki Piotr MM3 ½Pro
103 Malec Agnieszka MK3 ½Pro
Marciniak Krzysztof FM7 ABSOLUTE BIKES TEAM
Marczak Daria FK2 DSV TEAM
Martyniuk Paweł FM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Molga Adam FM2
Mularczyk Anna FK2
Nawrocka Joanna FK3 VauPe
Nawrocki Dariusz FM5 VauPe
Niesporek Łukasz FM2
Ostoja-Chyżyński Aleksander FM2 Circle K Cycling Team
Ostrowski Mateusz FM2
Pawłów-Pyrka Katarzyna FK2 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Pączkowski Łukasz FM2 712.pl
Płochocki Konrad FM3
Postój Andrzej FM6 Akademia Kolarstwa Olsztyn Fit
Rybiński Mirosław FM4
Sawicki Artur FM3
1893 Strek Marek MM4 Lipa MTB ½Pro
1308 Supryk Bartosz MM3 AGR Welodrom ½Pro
1412 Świątkowski Maciej FM4 Crazy Racing Team Fit
1547 Świątkowski Stanisław FM1 OLSH Paramedyk PKMTB
Tomaszkiewicz Mariusz FM2
Tyszkiewicz Mariusz FM3
Warcaba Mateusz FMM MTB Wolny Strzelec
Wojtkiewicz JarosŁaw FM4
Wojtkowski-Paczóski Jan FM7
Zadrożny Grzegorz FM2