Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 2394.64 1545 Chrzanowska Maria FKJ Grodzisk Mazowiecki Trezado 8300.00300.00300.00300.00300.00297.44300.00297.2000:41:3400:58:3800:49:0700:54:3100:43:2000:52:3900:44:4000:57:10
2 2311.80 300 Krzyczkowska Malwina FKJ Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 13299.92280.22267.01259.31278.90287.52300.00286.53296.00282.71275.14269.17277.1601:01:3400:44:3000:56:4101:07:5000:52:5000:56:5300:48:0200:56:4700:56:1800:45:5900:56:5500:49:4701:01:18
3 2244.54 1780 Woźnica Małgorzata FK4 Łomianki ABC Data Bike Team 10287.54282.87271.16272.15279.96299.07294.69255.05250.00257.1001:04:1300:44:0500:55:4901:04:3800:52:3800:42:4800:56:3301:01:2400:53:3601:06:05
4 2241.38 312 Kapłon Aleksandra FK1 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 8264.67266.55268.19269.85283.12300.00289.00300.0001:09:4600:46:4700:56:2601:05:1101:32:5601:35:4300:45:5500:52:1200:46:2200:56:38
5 2240.04 1387 Wachnik Bożena FK5 Otwock SuperDrob Bike Team 12285.91274.87254.87255.30276.63255.35282.25281.26288.56289.99260.57251.8801:04:3500:45:2200:59:2301:08:5400:53:1601:04:0300:45:2100:51:1400:56:2300:57:2801:00:0600:53:1202:02:23
6 2169.73 2318 Księżak Karolina FK2 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 10267.80267.60260.59271.70289.16283.75275.53253.60237.94230.5801:08:5700:46:3601:07:3000:54:1400:44:1600:50:4700:59:0301:01:4500:56:1901:13:41
7 2161.40 2278 Jarmolińska Paulina FK1 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 10253.47260.42259.90156.03269.38267.46279.27287.03284.47238.1501:12:5100:47:5300:58:1401:52:4400:54:4201:01:0900:45:5000:56:4100:58:3500:56:1602:04:48
8 2131.39 2181 Bazan Iga FKM Warszawa Warszawski Klub Kolarski 11278.44264.57252.04262.58269.57269.35265.34252.43258.27251.41263.2701:06:1900:47:0801:00:0300:56:0700:47:2900:53:3001:01:1900:51:3001:00:3800:53:1801:04:32
9 2129.16 1172 Rowicka Olga FK3 Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 9262.31276.66273.18278.83278.68250.32260.49239.14248.6900:57:4201:31:4400:46:1600:52:4500:58:2100:59:4800:51:5601:00:0700:56:0201:08:19
10 2122.11 113 Płońska Aneta FK3 SEROCK Alltop STAG Team 8272.35269.26276.62280.79259.39257.99246.25259.4601:07:4800:53:3100:58:4900:59:2100:50:0701:00:4200:54:2501:05:29
11 2118.04 478 Oszkiel Milena FKJ Seroki-Parcela Sportgang Wysportowani Racing Team 11261.24252.11241.68260.41263.58281.83281.00273.20244.67230.97240.7102:32:0800:47:4401:00:0201:12:4700:56:3501:02:0300:45:2500:57:5401:01:0000:53:0800:58:0101:10:35
12 2087.91 633 Leśniewska Joanna FK3 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 10249.47253.47279.17263.36271.62267.93247.78254.57237.38248.3301:14:0100:58:0800:45:5100:54:4300:59:5401:02:1200:52:2801:01:3100:56:2701:08:25
13 2067.23 479 Oszkiel Katarzyna FK3 NC+ SPORTS TEAM 11256.15250.10238.72251.74252.78272.53262.70272.60242.24232.50248.6302:27:5000:48:4101:00:3101:13:4100:58:3201:04:4200:46:5801:01:5601:01:0800:53:4000:57:3801:08:20
14 2054.81 51 Grudna Monika FK2 WARSZAWA Alltop STAG Team 13250.09244.11234.59241.73233.37260.16263.44268.11268.79246.91253.19232.37233.0601:13:5000:51:0501:04:3101:12:4601:10:0500:49:1200:54:4201:00:4101:02:0000:52:3901:01:5100:57:4001:12:54
15 2032.18 36 Malec Agnieszka FK3 Warszawa 10261.67245.63251.41223.51269.38260.32257.97243.07242.73228.3101:10:3400:50:4601:00:1201:18:4200:47:3101:02:3001:04:3600:53:2901:04:3102:40:1401:14:25
16 2029.20 1199 Kaszewska Wiktoria FKM Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 11230.07236.73225.42198.52236.96283.53269.01262.18252.65240.29247.8500:54:1201:03:5601:05:2201:22:2300:54:0100:57:2301:01:5700:49:3501:01:5900:55:4601:08:33
17 2009.02 2402 Jedynak Katarzyna FKM Rogów LKK Luks Sławno5 10241.85243.55236.85247.99273.60246.83263.27242.16249.76217.9501:16:2100:51:1201:03:5400:59:2500:46:4701:05:5501:03:1800:53:4101:02:4201:01:29
18 2007.71 2262 Wielgo Natalia FKM Białki RKS Family Active Tłuszcz 11258.79254.66221.16218.28259.80237.43256.12252.35241.60232.37246.9501:11:2100:48:5801:08:2601:20:3500:56:4301:08:5301:05:0400:51:3101:04:4900:57:4001:08:48
19 1987.66 532 Surdyk Joanna FK3 Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 8268.36242.42243.62240.00274.25222.79257.21239.0000:46:2801:02:2601:07:0800:53:2001:00:4600:58:2101:00:5300:56:04
20 1982.58 1454 Gidaszewska Justyna FK2 WŁOCŁAWEK WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 8260.52248.90266.57259.80260.74238.54216.36231.1602:25:5800:47:5203:09:4600:59:1200:48:0100:55:2801:02:2401:05:3901:01:5601:13:30
21 1972.93 2163 Jędrzejczyk Anna FK1 AK-SPED 8252.31240.88250.74256.09236.79247.07238.22250.8401:13:1101:02:5000:58:4601:03:3200:54:5401:03:2300:56:1501:07:44
22 1948.75 537 Kramska-Dorsz Katarzyna FK2 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 10219.78234.69211.53233.64265.28255.57247.56234.52245.65231.8301:24:0100:53:0801:11:3301:03:0400:48:1500:56:2301:07:1900:55:2601:03:4500:57:48
23 1929.74 1365 Wróblewska Agata FK2 Warszawa. Crazy Racing Team 8220.32253.72259.70267.00237.30243.93217.83229.9601:14:1400:50:2701:02:3901:02:2500:54:4701:04:1201:01:3101:13:53
24 1925.33 37 Borysiuk Agnieszka FK3 Warszawa Alltop STAG Team 11225.50236.17210.60224.60228.26257.80247.64257.91242.29217.71229.7501:21:5300:52:4801:11:5201:18:1901:11:3900:49:3901:05:4201:04:3701:04:3801:01:3301:13:57
25 1923.50 1554 Korajczyk Dominika FK0 Legionowo UKK Huragan Wołomin 8247.18249.39249.57240.00267.82274.25167.73227.5700:50:2700:59:0501:05:3200:53:2001:00:4501:00:4601:33:2200:58:53
26 1913.95 2301 Czerska Elżbieta FKJ Skarżysko-Kamienna power of science 7281.41253.71265.84277.38298.90278.60258.1101:05:3700:49:0900:56:5600:51:5700:54:2600:59:4900:50:22
27 1897.25 728 Kulińska Dorota FK4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 8238.98242.82230.14256.18243.26224.03226.42235.4301:17:1601:00:4101:11:0400:56:1501:06:5301:09:5400:59:1101:12:10
28 1859.03 2279 Konopka Halina FK4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 8220.30244.27214.38232.35238.35248.46246.45214.4601:23:4900:51:0301:10:3601:03:2501:08:3700:51:3101:06:0101:02:29
29 1856.03 310 Barańczyk Kamila FK3 Jabłonna 8231.73229.65235.45230.89242.80246.52221.29217.7101:19:4100:54:1801:02:3501:10:5000:59:2101:06:0001:10:4601:01:33
30 1837.83 405 Borowska Iwona FK5 Warszawa Alumex MTB Team 14220.65214.94212.52225.71235.07222.42239.63234.88216.31243.17207.39216.20204.89205.4801:23:4100:58:0101:11:1301:17:5601:02:4101:13:3200:53:2501:01:2101:15:1301:08:3201:02:4101:12:2601:05:2401:22:41
31 1791.09 1519 Liwińska-Zygner Ewa FK3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 8188.13233.79235.01228.89258.04225.50217.00204.7401:33:3000:54:4501:01:1901:11:0501:04:3500:57:3901:12:1001:05:27
32 1778.19 1214 Czubak-Jary Asia FK3 Łódź Dell Team 10231.20220.32214.33222.94220.97215.72239.37211.57208.51213.3501:19:5200:56:3601:10:3701:18:5401:06:4101:15:4901:00:1201:14:0101:04:1601:19:38
33 1775.59 1900 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 9208.51214.12234.65227.65236.71227.51212.82204.74213.6201:10:4001:16:2300:54:3301:03:1801:08:4401:13:1501:13:3501:05:2701:19:32
34 1705.41 1844 Nesterowicz Małgorzata FK5 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 10219.65218.64209.40204.78230.15216.89199.34195.22194.91206.5701:24:0400:57:0201:10:2201:19:5200:55:3701:15:0101:05:1301:20:1301:08:4501:22:15
35 1660.87 406 Poruszek Marta FK4 Warszawa Alumex MTB Team 7236.83249.67255.55254.23227.67214.63222.2901:17:5801:45:3900:57:4301:03:4001:05:3301:08:4701:02:2601:16:26
36 1626.33 1492 Stępczyńska-Szereda Milena FK2 Ozorków Hurtap 8191.80182.21231.46227.23217.63206.14171.87197.9801:05:0101:20:5200:55:1801:03:2500:59:4401:15:5801:17:5801:25:49
37 1605.44 2265 Gajewska Julia FKM Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 6237.49259.43271.83292.36276.40267.9201:17:4500:48:0401:00:1000:55:3900:47:0200:58:27
38 1588.62 1215 Kompa Ewa FKM Gałków Mały Dell Team 13187.15190.28175.28179.09196.03189.55206.29211.29216.64183.06180.87187.46191.0801:38:4001:05:3201:26:2101:38:1301:15:1001:26:1701:02:0301:08:1201:15:0600:21:5201:11:0101:26:3501:11:2901:28:55
39 1557.42 1603 Depczyńska Dagmara FK2 ŁÓDŹ Tate & Lyle Active Team 6262.66265.43273.12272.08242.69241.4500:56:0601:01:3700:46:5201:01:1500:53:3401:10:22
40 1550.37 2492 Jakubowska Katarzyna FK4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 6276.49263.54252.38254.68233.30269.9701:06:4700:47:1900:58:2301:04:1301:01:4601:00:16
41 1511.00 2261 Miąsko Weronika FKM Pawłów RKS Family Active Tłuszcz 7237.44224.55201.84220.52221.58210.15194.9101:17:4600:55:3201:14:5901:14:1000:57:4601:14:3101:08:45
42 1454.81 2332 Zasada Aleksandra FK3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 6252.89252.86225.90246.47260.16216.5401:13:0100:49:1901:07:0000:59:4700:49:1201:01:53
43 1404.58 2817 Dykalska Martyna FKJ Rypin UKS Cykliści RYPIN 5265.88272.05290.36299.58276.7000:46:5401:00:0700:44:0500:48:0600:58:4802:11:07
44 1383.88 146 Tumaniec Joanna FK4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 6257.59241.22246.95213.84199.55224.7401:11:4101:07:2701:07:2901:13:1401:07:0901:15:36
45 1379.60 2060 Świderska Marcelina FKM Osowiec Trezado 5272.37257.03292.84300.00257.3600:45:4700:58:5300:55:5100:42:4000:52:04
46 1243.37 1783 Wichrowska Marta FK2 Aleksandrów Łódzki 6199.62213.99221.07246.55180.76181.3901:13:4900:59:4901:15:2301:03:3101:14:0801:33:40
47 1197.35 687 Rogozińska Joanna FK3 NATERKI 5251.47258.17240.22225.40222.0901:04:4201:04:3300:54:0700:59:2701:16:30
48 1127.47 1949 Popek Zuzanna FKJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 5215.84207.38244.43235.52224.3001:08:1601:18:5200:52:2201:01:1101:09:49
49 1119.15 2593 Majchrzyk Anna FK3 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 6174.66183.83179.79196.42207.46176.9801:45:4301:07:5001:24:1101:15:0101:01:4201:28:29
50 1073.66 2874 Nowak Julia FK1 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 4237.09273.89277.72284.9501:02:0900:46:4400:58:3500:58:2902:00:59
51 1038.04 784 Prejs Justyna FK2 Celestynów TS Meran-Otwock 4266.90251.41282.56237.1701:09:1100:49:3600:45:1800:56:30
52 1012.28 1100 Paterak Anna FK4 Warszawa Team PKO Bank Polski 4263.85272.15245.71230.5701:09:5900:47:0201:03:4400:58:07
53 987.09 2208 Nocuń Anna FK2 Warszawa 4250.40274.10244.06218.5402:27:0000:49:4802:44:3302:52:5701:38:5401:55:5402:10:2001:57:4502:32:5401:00:4800:53:1601:54:5201:01:1902:03:25
54 960.42 60 Gromadko Beata FK4 Warszawa VALEANT MED CYCLING TEAM 5175.08192.29186.60187.02219.4301:45:2801:04:5101:18:5801:27:2700:58:20
55 954.29 458 Grzelak Agnieszka FK2 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 4255.35235.01232.46231.4701:03:4300:55:1901:07:2201:13:24
56 953.26 1094 Sobkowiak Agnieszka FK3 Toruń IGT MTB TEAM 4247.82227.95231.97245.5200:51:3901:08:4200:57:4601:09:12
57 898.57 1985 Tabor Dorota FK3 Dębe Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 4213.86216.57225.62242.5201:08:5401:15:3100:56:4401:08:43
58 892.52 1346 Kempka Anna FK2 Józefów AK-SPED 4243.66222.22206.76219.8901:15:4700:56:0701:13:1201:05:32
59 892.02 919 Dąbrowska Ewelina FK2 Cisie Mińska Grupa Rowerowa 4236.23235.12205.52215.1501:01:0001:09:1201:05:1201:18:58
60 874.83 1359 Tomaszewska Julita FK3 Legionowo Timbud Team 3300.00292.68282.1501:39:2400:54:1400:44:2501:00:13
61 868.32 1706 Czarniawska Katarzyna FK5 Warszawa Kompren Sport Team 4207.39232.21217.15211.5701:11:0301:10:0400:59:5201:14:01
62 844.17 1303 Kaliszewska-Dembek Magdalena FK3 Warszawa ABC Data Bike Team 4216.46204.53215.68207.5000:59:0801:19:3301:17:1601:02:39
63 829.51 937 Toroszewska Monika FK3 Warszawa HPE-ESKOM 4229.22213.84195.05191.4001:02:5201:16:0501:08:4201:28:46
64 818.12 2545 Berkan Małgorzata FK3 Warszawa Bike Concept 3269.23266.74282.1501:08:3500:46:4500:45:22
65 812.38 1252 Lachowicz Alicja FKM Prostki MTB EŁK PROSTKI 3249.23278.60284.5500:50:0200:58:2400:58:34
66 797.58 2260 Wielgo Kamila FKJ Białki RKS Family Active Tłuszcz 3275.19269.22253.1601:07:0601:01:5400:51:21
67 739.37 2169 Kruczek Monika FK2 warszawa 3245.87239.01254.4901:15:0601:01:3901:05:29
68 717.16 752 Patyk Małgorzata FK2 Warszawa HPE-ESKOM 3241.04233.89242.2300:59:4701:11:1501:04:39
69 715.34 239 Urbańska Sabina FK5 Łódź 4184.05178.39166.70186.1901:10:3801:27:4701:20:2301:31:15
70 696.11 1232 Woś-Sławińska Bernadeta FK4 Jedlnia Letnisko RADOMSKA GRUPA KOLARSKA INTEGRA 3227.02233.93235.1600:56:2301:01:3601:10:52
71 693.65 797 Wiśniewska Justyna FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 3219.93234.06239.6702:51:4600:56:4201:01:3401:09:32
72 686.78 390 Bagieńska Jolanta FK3 Brwinów 3241.11200.45245.2201:04:5701:06:5101:09:17
73 686.41 1239 Chojnacka-Naskręt Izabela FK3 Warszawa Lirene Bike Team 4177.21167.68188.42153.1001:44:1201:44:5401:07:5601:42:17
74 685.51 135 Sobkowiak Justyna FK3 Wieniawa Bank Millennium 3215.34252.96217.2001:10:1700:50:3601:12:0602:53:29
75 680.74 1033 Pietrzak Agnieszka FK3 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 3224.64232.43223.6701:22:1200:53:3901:07:40
76 643.97 522 Małysz Katarzyna FK2 Legionowo GO SPORT AK-SPED TEAM 3218.13217.39208.4501:16:2400:59:4801:04:17
77 637.76 584 Kaźmierczak Dorota FK3 Łódź Cisowianka 3218.13217.69201.9401:16:2400:59:4301:24:08
78 618.52 127 Karlińska Patrycja FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 3217.58230.50170.4501:24:5201:12:1801:18:37
79 607.52 2597 Pęczalska Basia FK3 Otwock Łasiński Team 3201.14194.66211.7101:31:4801:17:4501:09:36
80 605.16 172 Czernik Edyta FK3 Łoziska Philips MTB Team 3208.61195.24201.3001:15:0401:08:3801:24:24
81 579.15 1493 Paluch Iwona FK3 Nowy Dwór Mazowiecki 3201.94195.86181.3501:01:4501:15:1401:30:11
82 549.42 1718 Wąsiewicz Magdalena FK2 Warszawa DAMOVO BIKE TEAM 2263.98285.4402:15:4000:57:2000:57:00
83 542.86 2191 Kordaczuk Jolanta FK4 GRANICA 2266.71276.1501:09:1400:58:55
84 541.64 805 Gortatowska Marlena FK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 2267.43274.2100:53:5300:59:20
85 514.91 2552 Grzesińska Paulina FK2 Piaseczno 2247.69267.2201:14:3300:47:54
86 512.43 691 Gorban Tatyana FK3 Kaliningrad 2247.20265.2301:05:4901:02:50
87 508.35 89 Kolońska Monika FK3 Nowy Dwór Mazowiecki 2250.57257.7800:51:0500:55:54
88 507.80 2003 Borys Ewa FK3 Warszawa 2247.72260.0800:59:2901:02:53
89 490.92 307 Włoszycka Magdalena FK4 STARE BABICE Polski Klub MTB 2265.65225.2702:19:3001:02:4400:59:29
90 490.75 1847 Mieszkowska Luiza FK3 Otwock TS Meran-Otwock 2254.49236.2600:49:0000:56:43
91 485.16 863 Podgórska Zuzanna FKJ Rypin cykliści rypin 2248.81236.3600:57:5501:11:53
92 482.06 1528 Rój-Karkowska Agata FK3 Płock Płocki Klub Kolarski 2239.04243.0200:52:1001:06:57
93 473.28 1597 Wyczółkowska Elżbieta FK4 Puławy 2225.06248.2201:07:1500:51:34
94 461.08 1946 Podgórska Karolina FK2 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 2231.25229.8301:05:2701:16:32
95 450.18 1931 Cywińska Weronika FK1 Lublin Trezado BikeTires.pl 2227.71222.4701:06:2801:19:04
96 443.40 236 Kowalska Aleksandra FKM Wąbrzeźno AGRO-MIL MTB green team 2222.98220.4100:58:1801:17:05
97 439.91 281 Cygańska-Misiaszek Marzena FK4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2222.37217.5402:37:1002:19:1001:13:3302:07:2702:13:0601:18:06
98 437.16 1231 Kwiatkowska-Sioch Edyta FK3 WARSZAWA 2235.15202.0100:54:2601:06:20
99 436.24 929 Nawrocka Joanna FK3 bydgoszcz VauPe 2221.41214.8301:05:0501:15:44
100 431.24 1733 Jusiak Julia FKM ETI LKKG JASTKÓW 2195.08236.1601:17:3501:14:29
101 427.11 1285 Berzyńska-Garal Joanna FK2 Warszawa Alumex MTB Team 2226.22200.9000:56:3501:06:42
102 400.93 1475 Tyszka Sylwia FK3 Warzszawa 3128.60152.39119.9401:36:5801:39:1902:10:34
103 398.01 1250 Grabowska Edyta FK2 Serock 2203.26194.7501:01:2101:17:43
104 386.21 2183 Łącka Agnieszka FK3 Nowy Dwór Mazowiecki STSmaraton Rower-Mot team 2213.43172.7801:26:3101:34:10
105 374.28 1097 Błazucka Anna Maria FK5 Warszawa CNC Warszawa Blaze Technology 2207.18167.1001:01:4701:37:22
106 354.75 1266 Ostraszewska Joanna FK4 Potulice 2181.65173.1001:08:3901:34:29
107 343.34 167 Radzimska Joanna FK2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 2167.22176.1201:33:3901:16:05
108 300.00 2455 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO SPORT AK-SPED TEAM 1300.0001:01:3301:58:3402:30:5601:38:1801:37:1001:38:0702:22:4001:44:4401:44:2801:51:48
109 300.00 2459 Tarnowska Justyna FK3 WIĄZOWNA GO SPORT AK-SPED TEAM 1300.0000:50:2702:14:4001:40:0402:01:4602:59:1701:30:5501:51:03
110 300.00 364 Głogowska Małgorzata FKJ Mrągowo MSR Mrągowo 1300.0000:55:33
111 295.92 210 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk PT Mazury Team Ełk 1295.9202:10:1601:58:3801:23:3801:41:3301:40:5202:23:5400:56:1901:44:4801:41:0102:15:3801:51:04
112 294.78 2475 Gabrylewicz Ewa FK4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 1294.7802:16:2200:56:32
113 294.25 1223 Brodowska Justyna FK3 Warszawa 1294.2500:43:30
114 293.27 642 Grudzińska Sylwia FK2 Otwock STANWEX II TEAM 2135.47157.8002:00:0601:24:55
115 277.88 828 Turalska Małgorzata FK5 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1277.8800:58:33
116 277.32 531 Gruca Karolina FK3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1277.3202:09:3300:44:5802:45:0901:44:4701:47:3401:56:0002:41:4102:19:5801:56:21
117 271.86 1053 Kurmanowska Izabela FK2 Piaseczno 1271.8600:47:05
118 267.38 503 Karapuda Natalia FK2 Olsztyn TVP Olsztyn 1267.3801:00:51
119 266.77 884 Misiarz Magdalena FK3 Warszawa 1266.7700:54:01
120 266.02 1061 Kaczorowska Marta FK2 Piaseczno 1266.0200:48:07
121 262.42 815 Kutnicka Emilia FK4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1262.4201:02:00
122 260.39 549 Kruk Urszula FK2 Olsztyn Rant Bartoszyce 1260.3901:02:29
123 260.33 1166 Walczak Magdalena FK3 Ciechanów 1260.3300:47:54
124 257.86 903 Wrońska Dorota FK4 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 1257.8600:55:53
125 257.86 902 Lewicka Katarzyna FK2 Lubawa 1257.8600:55:53
126 257.64 1495 Sczaniecka Karolina FK3 Ciechanów Mettler-Toledo 1257.6400:48:24
127 253.89 657 Wojciechowska Weronika FKJ Wyszków CATENA WYSZKÓW 1253.8901:04:05
128 251.34 755 Kruszyńska Anna FK3 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 1251.3400:57:20
129 248.24 1151 Makulska Joanna FK1 Ciechanów T4B Bike Team 1248.2400:50:14
130 248.06 1695 Praszczałek Małgorzata FK3 1248.0600:51:36
131 246.02 484 Gesek Dominika FK1 1246.0201:06:08
132 244.72 762 Nieściór Mieczysława FK4 Stękiny 1244.7201:06:29
133 244.19 2573 Widuch Michalina FKJ Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1244.1901:15:37
134 244.01 2673 Gromak Ewelina FK2 Augustów Augustowianka Active Team 1244.0100:54:55
135 243.11 520 Jaroszewicz Emilia FK2 Ełk Moto Diablo Team 1243.1101:08:33
136 243.05 521 Hyzopska Żaneta FK2 Ełk Moto Diablo Team 1243.0501:08:34
137 242.54 332 Pilarska Róża FKM Rypin cykliści rypin 1242.5400:53:36
138 240.74 712 Czyżewska Monika FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1240.7403:00:0501:07:35
139 239.53 2493 Lewandowska Izabella FK4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1239.5301:01:3102:04:47
140 239.27 605 Karwowska-Pupek Ilona FK2 Nowa Wieś Ełcka Moto Diablo Team 1239.2701:09:39
141 238.50 1202 Piela-Obidzińska Anna FK4 Łódź Dell Team 2118.83119.6702:04:0002:16:40
142 237.51 350 Nagiel Zuzanna FK2 Łódź 1237.5101:05:56
143 235.36 25 Cacko Maria FK1 Warszawa COZMOBIKE TEAM 1235.3600:52:59
144 235.21 2612 Osak- Stawarz Katarzyna FK3 Toruń 1235.2101:12:14
145 233.08 1147 Czyżewska Kamila FK2 Ciechanów JURAND Ciechanów 1233.0800:53:30
146 232.93 1440 Kicińska Agnieszka FK3 Janów Lubelski Belfer Bike Janów Lubelski 1232.9301:15:31
147 232.88 2042 Szymańska Agnieszka FK2 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1232.8801:15:32
148 231.99 649 Dawidczyk Kamila FK2 Olsztyn 1231.9901:10:08
149 230.71 386 Przyłucka Magdalena FK2 1230.7101:12:14
150 229.76 1608 Pałubska Paulina FK1 Rozprza 1229.7601:04:08
151 229.09 1269 Szewczyk Magdalena FKM Warszawa Kliwer Bike Team 1229.0900:54:26
152 227.98 379 Górska Dominika FK1 Warszawa HPE-ESKOM 1227.9801:13:06
153 227.07 2464 Kurdej Katarzyna FK2 Józefów 1227.0702:57:4001:17:28
154 226.93 2640 Frajhofer Ewa FK3 Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju 1226.9300:59:03
155 226.88 996 Owczarek Aleksandra FK2 Warszawa 1226.8800:56:25
156 226.48 1296 Sobierajska Karolina FK2 TORUŃ 1226.4801:15:01
157 226.28 2834 Kozanecka Marta FK3 Uniejów 1226.2801:15:05
158 225.41 2143 Nowak Angelika FK2 Biała Podlaska e-point bike team 1225.4101:21:55
159 223.88 1700 Więckowska-Polit Iwona FK3 Stryków Raz na wozie Brzeziny MTB team 1223.8801:05:49
160 223.50 2833 Buczkowska Kinga FK2 Toruń 1223.5001:16:01
161 222.89 908 Hrynkiewicz-Sudnik Wanesa FKJ ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 1222.8901:04:39
162 222.41 1170 Sarnowska Renata FK2 Ciechanów T4B Bike Team 1222.4100:56:04
163 221.86 283 Socha-Mudlaff Monika FK4 TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1221.8602:30:0701:53:2901:13:4302:09:1402:44:29
164 221.66 485 Kilińska Sylwia FK2 1221.6601:13:24
165 221.00 2707 Gąsiewska Magdalena FK2 Warszawa 1221.0001:00:38
166 220.52 1867 Dyjas Aneta FK2 Team PKO Bank Polski 1220.5201:00:46
167 219.69 2516 Ziółek Magdalena FK3 PZU Sport Team 1219.6901:24:03
168 219.52 2134 Naciążek Bianka FK4 Józefów Przewodnik Budowlany 1219.5201:24:07
169 218.55 1241 Kowalik Monika FK3 góra kalwaria Lirene Bike Team 1218.5500:58:34
170 217.31 1264 Szablewska Anna FK2 Szubin 1217.3100:57:23
171 216.56 2389 Łata Marietta FK2 Warszawa 1216.5601:25:16
172 214.27 1772 Marczak Daria FK2 Warszawa DSV TEAM 1214.2702:17:1501:15:56
173 213.86 1656 Wolny Małgorzata FK3 Warszawa Mettler-Toledo 1213.8601:08:54
174 213.04 1307 Szczypkowska Sylwia FK3 1213.0401:00:05
175 212.82 2858 Olszewska Marta FK0 Toruń 1212.8201:19:50
176 212.68 1488 Gajownik Katarzyna FK2 wogrodno 1212.6800:58:38
177 212.31 2751 Piątek Katarzyna FK2 Warszawa 1212.3101:03:07
178 212.17 558 Zembrzuska Małgorzata FK2 Olsztyn 1212.1701:16:41
179 211.75 1037 Wierzbicka Wioletta FK1 Pruszków 1211.7501:00:27
180 211.73 237 Pośpiech Anna FK3 ŁÓDŹ 1211.7301:01:24
181 210.58 2808 Jaśkiewicz Justyna FK3 Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM 1210.5801:20:41
182 210.01 2825 Laskowska Natalia FK0 Nowy Dwór Mazowiecki 1210.0101:20:54
183 206.34 1267 Wilczyńska Julia FKJ Pułtusk CENTURION MTB team 1206.3401:00:26
184 204.98 571 Wittlieb Iwona FK3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 1204.9801:21:18
185 204.56 725 Maler Joanna FK4 Warszawa 1204.5601:12:02
186 202.98 1139 Fokszej- Lalak Aleksandra FK3 Ciechanów 1202.9801:01:26
187 201.07 132 Kłos Jolanta FK2 Rawa Mazowiecka 1201.0701:17:53
188 199.55 2646 Idzikowska Danuta FK3 Otwock 1199.5501:07:09
189 198.67 2658 Perycz Agnieszka FK2 Warszawa 1198.6701:07:27
190 196.22 1400 Michalska Joanna FK3 TORUŃ 1196.2201:23:21
191 195.08 1622 Wawer Zuzanna FKJ PUŁAWY 1195.0801:17:35
192 193.89 1664 Gajowiak Elżbieta FK3 1193.8901:06:01
193 193.65 1235 Adamczyk Marta FK3 Warszawa Lirene Bike Team 1193.6501:20:52
194 191.93 2739 Laskowska Elwira FK2 Radzymin Bank Millennium 1191.9301:09:49
195 188.77 5409 Stępień Aleksandra FKM Tomaszów Mazowiecki 1188.7701:08:5200:20:0300:23:44
196 188.33 2694 Volchanska Iryna FK2 1188.3301:11:09
197 187.04 1187 Hunkiewicz Ewelina FK3 MCP Bike Team 1187.0401:20:55
198 186.27 1379 Ciechomska Urszula FKJ Piaseczno 1186.2701:08:43
199 184.97 1297 Cyrańska Anna FK2 1184.9701:09:12
200 182.19 2651 Benesz Magdalena FK3 JÓZEFÓW 1182.1901:13:33
201 179.73 1251 Tynel Małgorzata FK5 WARSZAWA 1179.7301:09:23
202 178.75 2125 Chodyniuk Elwira FK4 Warzsawa 1178.7501:43:18
203 177.26 1736 Stasiak Ewa FK5 Warszawa PŁONĄCE SIODŁA 1177.2601:25:23
204 177.04 2843 Czernicka Sylwia FK3 Toruń 1177.0401:35:58
205 174.91 2197 Wazowicz Magdalena FK2 WARSZAWA 1174.9101:45:34
206 174.86 2688 Rawska-Borowy Magdalena FK2 Warszawa Team PKO Bank Polski 1174.8601:16:38
207 171.75 674 Urban Anna FK2 Olsztyn 1171.7501:34:44
208 171.29 724 Krakowiak Justyna FK3 Olsztyn 1171.2901:34:59
209 171.22 621 Krupińska-Obel Katarzyna FK2 Lesznowola 1171.2201:37:20
210 165.91 2703 Kopernok Weronika FK1 Warszawa 1165.9101:20:46
211 164.34 435 Olszewska Iwona FK4 Łupstych 1164.3401:39:00
212 164.34 529 Kuklińska Justyna FK2 Nowy Dwór Mazowiecki 1164.3401:39:00
213 160.61 1637 Pałaszkiewicz Zuzanna FKJ Puławy 1160.6101:34:14
214 159.64 1399 Jeziorska Olga FK3 Warszawa 1159.6401:42:27
215 158.08 2695 Kliś Małgorzata FK2 Józefów 1158.0801:24:46
216 154.70 2609 Łukaszewicz-Bernady Joanna FK4 Warszawa 1154.7001:26:37
217 154.17 1366 Ziółkowska Monika FK3 Łódż Dell Team 1154.1701:46:05
218 149.11 2743 Siwiak Daria FKJ Sokołów Podlaski 1149.1101:29:52
219 148.01 2682 Blankiewicz Weronika FKJ Wiązowna 1148.0100:34:4901:30:32
220 147.24 1039 Grande Ana Carolina FK0 Józefosław 1147.2401:26:56
221 142.40 1938 Klejzerowicz Aleksandra FK1 Warszawa 1142.4001:46:17
222 139.53 1036 Tesla Alicja FK3 Societe Generale 1139.5301:31:44
223 139.41 1300 Gazarkiewicz Marta FK3 Societe Generale 1139.4101:31:49
224 135.14 1034 Pietrzak Judyta FK2 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 1135.1401:55:53
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas