Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM2

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 2396.43 2212 Lech Michał FM2 Warszawa AM Cycling Team 8300.00300.00300.00300.00300.00299.73300.00296.7000:52:2300:37:3400:47:0100:53:5100:47:4200:37:3500:46:0900:40:53
2 2339.23 2317 Pilsyk Bartłomiej FM2 bielsko-biała Go sport ak-sped team 12281.13291.72292.33290.47282.84289.48299.20288.84298.06289.13284.07212.3400:55:5400:38:3800:48:1500:55:3700:46:3800:49:2600:37:3900:42:3300:46:2700:49:4100:42:4201:10:37
3 2299.70 2011 Adamski Hubert FM2 Warszawa Hellmann Logistics Team 12272.36286.89280.23290.30281.64269.49287.01290.20271.38285.11281.33297.2200:57:4200:39:1700:50:2000:55:3900:46:5000:53:0600:39:1500:42:2100:51:0100:50:2300:43:0700:50:27
4 2143.34 1270 Popławski Cezary FM2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 10227.20254.40249.06259.22252.38279.76274.23270.50268.59284.2701:09:1000:44:1800:56:3800:50:5300:56:4200:40:1600:44:4900:51:1100:53:2900:52:45
5 2116.56 920 Dembek Jarosław FM2 Warszawa ABC Data Bike Team 11229.07245.16255.01249.73249.23272.76253.58268.40266.92271.87278.2900:49:1200:57:3201:03:2100:52:4900:57:2500:41:1800:48:2800:51:3500:53:4900:44:3700:53:53
6 2111.85 2526 Zwaliński Tomasz FM2 Dąbrówno VALEANT MED CYCLING TEAM 9220.61263.01252.52261.85269.50250.31264.31258.82291.5401:11:1400:42:5100:52:1400:54:3900:41:4800:49:0600:54:2100:46:5200:51:26
7 2030.27 171 Misiak Rafał FM2 Bełchatów TANIEKOMPUTERY.PL 9239.68265.18252.78254.88256.28235.10261.77257.02242.6801:05:3400:42:3000:55:4801:03:2300:51:2801:00:5200:43:0200:47:4900:49:59
8 1879.96 1060 Kruczek Kamil FM2 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 7257.98272.61262.89268.31264.47271.57282.1301:00:5500:48:2300:54:2600:51:3600:54:1900:44:4000:53:09
9 1688.76 2074 Olesiejuk Paweł FM2 Warszawa 7207.32230.66240.64244.18245.84250.10270.0201:15:4801:01:0900:59:2800:56:4200:58:2600:48:3000:55:32
10 1650.19 1562 Grądkowski Grzegorz FM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 6275.78283.76273.46283.63267.76265.7900:56:5900:39:4300:48:1400:39:4300:45:5400:56:25
11 1644.12 1423 Podliński Sebastian FM2 LUBAWA LUKK BICI DORO LUBAWA 7230.54242.54247.24266.21185.80232.08239.7301:08:1000:46:2800:53:2100:42:1901:14:3100:52:1601:02:33
12 1595.22 2559 Szymański Dominik FM2 Ciechanów 7207.41237.43201.60240.20228.47242.04238.0801:15:4600:47:2801:10:5900:51:1001:00:3600:59:2101:02:59
13 1481.32 289 Kuliński Paweł FM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 5291.58299.57290.30299.88300.0001:59:1401:46:0001:14:2101:25:3500:42:0900:46:1300:49:2900:40:2700:49:59
14 1435.54 2238 Cywka Rafał FM2 Zwolen Club Bike Zwoleń 6216.26225.38222.62263.71255.55252.0201:12:4001:02:3501:12:3400:42:4300:47:2800:59:30
15 1400.62 2380 Garbaczuk Mateusz FM2 WARSZAWA 6198.63207.22248.31244.74246.12255.6001:19:0701:08:0400:45:2200:50:1300:58:2200:58:40
16 1364.43 1208 Graczyk Sylwester FM2 Łódź Dell Team 6232.24236.93220.38234.61213.93226.3401:07:4000:47:3400:59:5100:48:0100:56:4201:06:15
17 1300.07 897 Górnik Adam FM2 Łódź Only You Bike Team 6216.41222.51204.50224.33205.54226.8001:12:3700:50:3901:04:3000:50:1300:59:0101:06:07
18 1271.07 1602 Depczyński Mariusz FM2 Łódź 5236.10246.09261.77248.82278.2900:55:5200:58:0900:43:0200:48:4500:53:53
19 1221.66 411 Gołowicz Maciej FM2 Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 5230.50241.83246.40245.22257.7202:30:0502:17:0402:33:2801:02:0500:57:1500:58:1800:49:2800:58:11
20 1220.85 2114 Kolibowski Krzysztof FM2 Lomianki 5224.93241.93251.95250.84251.2001:09:5200:46:3500:55:5900:52:3500:56:5801:39:3701:33:1902:24:5901:39:20
21 1160.08 1841 Mołotkiewicz Jakub FM2 Warszawa Tchibo 5214.39228.60243.06224.53249.5001:13:1800:49:1800:54:1601:03:4401:00:06
22 1148.82 2386 Brąszkowski Damian FM2 Grudziadz ZADROGA RACING TEAM 4283.75286.84278.22300.0000:55:2300:45:5900:51:2600:40:58
23 1115.39 1284 Suskiewicz Marcin FM2 Pułtusk 5233.63213.74212.46224.57230.9900:48:1300:57:3001:05:1001:03:5801:04:55
24 1080.18 1530 Koźbiał Jakub FM2 Brwinów 4256.23289.14259.35275.4600:43:5900:48:4700:53:2300:52:09
25 1066.29 1341 Wójcik Przemysław FM2 Glina AK-SPED 4259.48261.06260.86284.9000:50:5000:53:0200:46:3000:52:38
26 924.01 1318 Kowalski Krzysztof FM2 HPE-ESKOM 4227.04232.03230.39234.5500:49:3700:52:5801:02:2100:51:43
27 861.67 1933 Łusiak Piotr FM2 Trawniki 3271.86290.21299.6000:51:5300:55:4000:37:36
28 798.90 1171 Trojan Gabriel FM2 Rusiec TANIEKOMPUTERY.PL 3261.08260.72277.1000:43:1000:54:0600:58:18
29 780.75 1647 Waś Michał FM2 Pruszków 3261.85261.27257.6300:53:5200:50:2900:47:05
30 777.29 2548 Potocki Łukasz FM2 Club Bike Zwoleń 3242.52267.90266.8801:04:4800:52:3901:00:32
31 736.53 1606 Dudkowski Radosław FM2 Józefów KAMYK Radzymin MTB TEAM 3226.72252.46257.3601:28:3401:01:0400:56:5400:47:08
32 722.46 1306 Patyk Wiktor FM2 HPE-ESKOM 3246.23245.42230.8100:45:4501:53:3600:58:3201:04:58
33 704.87 2420 Nesterowicz Jakub FM2 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3223.79233.64247.4402:25:4700:58:1302:44:5902:43:5401:36:5501:47:0801:51:2601:01:5203:00:4800:51:5501:00:36
34 690.18 2264 Koprowski Patryk FM2 Warszawa 3219.13237.85233.2001:11:4300:47:2301:00:29
35 657.97 1422 Bigas Grzegorz FM2 Warszawa 3174.81234.77248.4001:32:2500:56:1100:45:21
36 593.84 1226 Rysiak Tomasz FM2 Warszawa 3180.70210.63202.5101:26:5800:53:2901:08:22
37 554.83 2444 Wolf Mateusz FM2 Warszawa Zabłudów Team 2276.52278.3201:49:3102:11:5202:15:2801:16:5801:27:2001:33:5302:05:5000:51:5700:43:3501:29:49
38 542.31 1148 Piotrowicz Kamil FM2 Ciechanów JURAND Ciechanów 2277.93264.3900:40:3300:52:22
39 537.19 1344 Storzyński Maciej FM2 Szubin AK-SPED 2273.78263.4100:57:2400:42:46
40 536.78 2343 Grudziński Wojciech FM2 Warszawa 2251.71285.0801:02:2600:39:32
41 496.10 333 Bieniecki Maciej FM2 Łódź 2241.15254.9400:50:1800:58:49
42 495.57 2384 Thiel Mateusz FM2 Bielsko-Biała Skandia MTB 2244.97250.5901:04:0901:04:28
43 494.49 949 Cybulski Maciej FM2 Augustów 2250.80243.6900:44:5500:50:26
44 490.34 1132 Grabowski Artur FM2 Przasnysz Kross Staff Team 2242.37247.9700:46:3000:55:50
45 483.87 1011 Świeżyński Dominik FM2 2247.67236.2000:45:2901:00:49
46 480.97 2381 Kirdejko Grzegorz FM2 2233.28247.6901:07:2200:45:30
47 478.92 2267 Giernatowski Michał FM2 Legionowo ABC Data Bike Team 2233.04245.8701:07:2600:45:49
48 477.14 1725 Rudzki Łukasz FM2 Krasnystaw 2240.49236.6500:58:3901:08:16
49 473.24 1396 Ostoja-Chyżyński Aleksander FM2 Warszawa Circle K Cycling Team 2230.39242.8402:57:4601:02:2100:49:57
50 472.83 1818 Sonnenburg Rafał FM2 Warszawa 2236.43236.4000:47:4000:59:40
51 472.63 1133 Jaguszewski Marcin FM2 Toruń Kross Staff Team 2243.41229.2200:46:1801:00:24
52 465.65 1758 Wrona Marcin FM2 Lublin 2236.66228.9900:59:3601:10:33
53 465.31 1345 Malczyk Bartłomiej FM2 Otwock AK-SPED 2236.97228.3401:06:1900:49:20
54 457.07 1118 Raszkowski Krzysztof FM2 Warszawa Continental 2217.22239.8500:51:5300:46:5801:59:42
55 455.28 1615 Stawicki Marek FM2 Lublin Team PKO Bank Polski 2229.29226.0001:01:3101:11:29
56 446.64 1032 Domański Jarosław FM2 Nowe Miasto nad Pilicą DITTA-SERIA MTB TEAM 2213.49233.1501:01:4700:48:19
57 440.66 686 Bogucki Krzysztof FM2 Naterki 2209.09231.5701:06:1301:02:02
58 438.11 1499 Kisicki Michał FM2 TORUŃ 2213.91224.2001:13:2800:50:16
59 427.57 948 Wiśniewski Wojciech FM2 2204.38223.1800:55:0700:55:04
60 426.96 850 Musiał Piotr FM2 Lubawa 2211.53215.4300:58:0601:04:16
61 409.04 1633 Kołpak Marcin FM2 Ryki 2203.68205.3601:09:1501:18:40
62 408.92 61 Rutkowski Krzysztof FM2 Nowy Dwor Mazowiecki 2208.48200.4300:54:0201:01:19
63 407.73 1167 Kobus Tomasz FM2 Ciechanów 2212.64195.0900:53:0001:10:58
64 391.15 1852 Walczak Maciej FM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 2185.87205.2801:24:3300:54:54
65 350.58 1016 Krogulec Łukasz FM2 2186.76163.8101:00:1901:24:31
66 300.00 2337 Kamiński Krystian FM2 Wasilków Zabłudów Team 1300.0001:51:2600:47:53
67 300.00 1880 Brzęczek Rafał FM2 Łódź MaxxBike Team 1300.0001:38:1800:37:33
68 300.00 1871 Kwiatkowski Michał FM2 Ząbki Team PKO Bank Polski 1300.0002:33:0200:43:5802:11:12
69 300.00 2272 Reszke Marcin FM2 Lódz NRF HEPU RACING 1300.0001:38:4200:40:26
70 292.07 714 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1292.0703:08:2801:40:3301:58:4302:07:5901:17:5001:26:5501:24:3501:54:5600:49:1101:48:0801:28:09
71 290.58 2433 Żelazo Mateusz FM2 Otwock GO SPORT AK-SPED TEAM 1290.5801:57:4001:48:3702:09:2201:23:1900:38:4601:30:4602:12:5001:31:48
72 289.93 1719 Szymański Piotr FM2 Grodzisk Mazowiecki ABSOLUTE BIKES TEAM 1289.9300:48:39
73 282.30 2295 Olbryś Jacek FM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1282.3000:53:07
74 280.29 471 Przyłuski Karol FM2 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 1280.2902:06:1500:51:15
75 277.83 438 Kolman Tomasz FM2 Olsztyn 1277.8300:49:50
76 274.88 644 Kopeć Michał FM2 Jonkowo HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1274.8800:50:22
77 271.47 718 Barczewski Krzysztof FM2 Olsztyn 1271.4700:51:00
78 270.48 1142 Pszczółkowski Łukasz FM2 Ciechanów JURAND Ciechanów 1270.4800:41:40
79 268.00 1789 Przygoda Łukasz FM2 LEGIONOWO PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH 1268.0000:49:13
80 264.13 726 Chumowicz Bartosz FM2 Olsztyn Miejsce Marzeń 1264.1300:52:25
81 262.55 1826 Klemański Marcin FM2 Gronity 1262.5501:57:1000:52:44
82 261.89 1489 Justynowicz Arkadiusz FM2 Samolubie 1261.8900:43:0202:07:5702:24:49
83 260.56 2387 Dąbrowski Marcin FM2 Łomianki Polmo Łomianki 1260.5602:07:2101:54:4302:21:0901:24:1901:31:0100:43:1401:32:3402:17:2301:43:3801:32:45
84 258.61 1678 Koc Tomasz FM2 Warszawa LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 1258.6102:25:1700:55:20
85 258.47 1222 Granat Daniel FM2 1258.4700:43:35
86 258.29 625 Rubczewski Krzysztof FM2 Białystok 1258.2900:55:37
87 257.51 2187 Wichrowski Maciej FM2 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 1257.5102:22:0602:35:2801:26:1401:37:4801:43:5900:55:4701:47:2801:40:39
88 254.11 710 Jaworski Bartosz FM2 Kwidzyn EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1254.1100:54:29
89 254.01 2175 Teterycz Michał FM2 Białystok 1254.0101:01:52
90 253.40 2240 Muzyka Tomasz FM2 Warszawa 1253.4001:02:01
91 252.71 313 Podkowiński Sebastian FM2 Wiśniowa Góra 1252.7100:48:00
92 251.17 1853 Psut Daniel FM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 1251.1700:44:51
93 250.91 1544 Czajkowski Karol FM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1250.9102:03:2700:57:0201:36:3201:39:18
94 247.95 2521 Szczepaniak Paweł FM2 Piaseczno 1247.9500:45:26
95 246.07 2174 Poturnicki Maciej FM2 Ciechanów 1246.0700:45:48
96 245.77 439 Wieczorek Daniel FM2 Olsztyn 1245.7700:56:20
97 245.77 572 Bubienko Paweł FM2 Ełk 1245.7700:58:27
98 243.18 766 Kuprian Szymon FM2 Olsztyn 1243.1800:56:56
99 243.04 993 Kosturowski Daniel FM2 Warszawa Na skróty 1243.0400:46:21
100 242.42 1892 Wróblewski Wojciech FM2 Puławy 1242.4200:58:11
101 242.39 2182 Bobowski Robert FM2 Kunin 1242.3901:04:50
102 242.20 551 Niewiadomski Krzysztof FM2 Warszawa 1242.2001:04:5302:13:17
103 241.09 2116 Nita Łukasz FM2 Warzsawa 1241.0901:05:11
104 239.39 443 Marciak Karol FM2 Stawiguda 1239.3900:57:50
105 238.98 758 Zadrożny Grzegorz FM2 Gietrzwałd 1238.9800:57:56
106 238.86 1849 Baranowski Adam FM2 Ciechanów 1238.8600:47:11
107 238.78 802 Lasota Bartosz FM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1238.7800:57:59
108 238.43 1136 Rostkowski Marcin FM2 DZIAŁDOWO haftomaniak.pl 1238.4300:47:16
109 237.95 833 Mechliński Mateusz FM2 GRONITY 1237.9500:58:11
110 237.39 1031 Rochala Daniel FM2 DITTA-SERIA MTB TEAM 1237.3901:03:10
111 236.91 792 Cywiński Marcin FM2 Warszawa TS Meran-Otwock 1236.9101:06:20
112 236.27 514 Zuchowicz Sebastian FM2 Ełk Moto Diablo Team 1236.2701:00:48
113 236.07 1619 Jóźwicki Mariusz FM2 Puławy Puławy MTB 1236.0700:59:45
114 235.88 518 Siedlecki Dawid FM2 Ełk Moto Diablo Team 1235.8801:00:54
115 235.83 155 Kanabus Michał FM2 Jeziorko 1235.8301:03:35
116 235.06 2461 Pachla Krzysztof FM2 Bartąg 1235.0600:58:54
117 234.11 1639 Madej Michał FM2 Warszawa 1234.1101:00:15
118 233.80 720 Trojanowski Arkadiusz FM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 1233.8000:59:13
119 232.62 778 Klaczyński Robert FM2 OLSZTYN 1232.6200:59:31
120 232.22 2030 Wierzbowicz Krzysztof FM2 LUBLIN 1232.2202:21:0202:37:2001:09:34
121 232.12 1636 Ciechan Michał FM2 1232.1201:00:46
122 230.84 2522 Wysocki Bartłomiej FM2 Piaseczno 1230.8400:48:48
123 230.45 1001 Stec Rafał FM2 Ciechanów 1230.4500:48:53
124 229.64 2556 Maksymiuk Jakub FM2 Warszawa LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 1229.6401:08:26
125 228.99 589 Czopek Jarosław FM2 Ełk 1228.9901:02:44
126 225.66 1713 Miksa Michał FM2 Łódź 1225.6600:58:2701:46:29
127 225.43 302 Walczak Norbert FM2 Łódź 1225.4301:06:31
128 225.18 695 Pyzel Michał FM2 Olsztyn WMSpotters.pl 1225.1801:01:29
129 223.86 871 Pieściński Adam FM2 Grudziądz 1223.8600:54:54
130 223.09 1137 Stefanowski Grzegorz FM2 haftomaniak.pl 1223.0900:50:31
131 222.54 418 Mejcz Maciej FM2 Ełk 1222.5401:04:33
132 222.48 358 Judycki Maciej FM2 Różnowo 1222.4801:04:34
133 222.37 573 Pilczuk Piotr FM2 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1222.3701:04:36
134 222.25 606 Krajewski Piotr FM2 Ełk Moto Diablo Team 1222.2501:04:38
135 219.59 2102 Kardas Kamil FM2 Nowodwór 1219.5901:11:34
136 219.37 426 Brdak Wojciech FM2 Łukta 1219.3701:05:29
137 218.38 1885 Tarasiński Karol FM2 Radom 1218.3801:00:24
138 218.01 1631 Śledź Emil FM2 PUŁAWY 1218.0101:04:42
139 217.43 1427 Pochwatka Bartosz FM2 Łęczna 1217.4301:14:18
140 216.94 1120 Osowski Cyprian FM2 Warszawa Continental 1216.9400:51:57
141 216.23 564 Oleaczek Jakub FM2 Rumia 1216.2301:06:26
142 216.15 1301 Świerszcz Tomasz FM2 Piaseczno 1216.1500:52:07
143 214.80 918 Łukaszewski Remigiusz FM2 1214.8000:57:13
144 214.63 1649 Chrzanowski Robert FM2 Nałęczów Cisowianka 1214.6301:05:4302:53:42
145 212.95 1020 Siemiński Marcin FM2 Żyrardów Hellmann Logistics Team 1212.9500:52:54
146 212.18 461 Dziekcierów Tomasz FM2 Biskupiec Amatorzy Kwaśnych Jabłek 1212.1801:05:15
147 211.88 1279 Gołębiewski Adam FM2 Warszawa Na skróty 1211.8800:53:10
148 210.05 2560 Milczarek Bartłomiej FM2 Warszawa 1210.0501:14:49
149 205.92 1839 Słodkowski Borys FM2 1205.9201:16:19
150 203.74 2269 Grabowski Paweł FM2 Chotomów 1203.7401:17:08
151 198.40 1893 Leszko Pal FM2 Warszawa ABC Data Bike Team 1198.4001:06:29
152 194.29 2319 Gołębicki Tomasz FM2 Team PKO Bank Polski 1194.2901:20:53
153 193.46 261 Nowakowski Przemysław FM2 Łódź 1193.4601:02:42
154 193.03 568 Rachwalski Marcin FM2 Ełk 1193.0301:14:25
155 191.87 1681 Zerlotini Dos Reis Kawan FM2 Cierpice GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1191.8701:14:35
156 180.77 1227 Kowalski Piotr FM2 1180.7701:02:19
157 179.17 1428 Siemczuk Bartłomiej FM2 Janów Lubelski 1179.1701:30:10
158 178.20 857 Głowacki Krzysztof FM2 Inowrocław 1178.2001:08:58
159 169.15 542 Borawski Radosław FM2 Różnowo 1169.1501:21:51
160 162.79 1293 Berdychowski Piotr FM2 1162.7901:09:12
161 156.55 338 Kocański Krzysztof FM2 Justynów 1156.5501:17:29
162 137.68 1741 Krupa Piotr FM2 Karczew 1137.6801:42:27
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas