Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM3

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 2273.49 2302 Czerski Piotr FM3 Skarżysko-Kamienna power of science 8272.71280.33289.15293.96277.98277.39292.87289.1100:57:3200:39:5400:48:2200:53:5100:47:1400:52:2400:38:3400:41:19
2 1999.50 670 Pieczyński Karol FM3 Warszawa 8231.47243.95251.30246.38251.61257.26265.35252.1801:07:4700:45:5100:55:3901:04:1500:52:1100:56:3000:42:3400:47:22
3 1961.51 2369 Rdest Łukasz FM3 Sochaczew 8237.61244.84229.58241.43245.96248.32267.23246.5401:06:0200:45:4101:00:5501:05:3400:53:2300:58:3200:42:1600:48:27
4 1951.29 1787 Perzanowski Artur FM3 Pruszkow ABSOLUTE BIKES TEAM 7264.84277.21283.78278.08285.65274.48287.2500:42:1400:50:2700:55:4700:47:1300:50:5300:41:0900:41:35
5 1869.03 53 Grudny Jakub FM3 WARSZAWA Alltop stag Team 8224.36234.40231.09215.03240.84241.38250.35231.5701:09:5600:47:4301:00:3101:13:3700:54:3101:00:1300:45:0700:51:35
6 1632.09 2373 Kaźmierczak Maciej FM3 Łódź Cisowianka 6271.70268.68272.93263.13271.26284.3902:14:0000:41:1000:52:0300:58:0000:49:5400:53:3500:39:43
7 1492.30 1496 Mikołajczyk Emil FM3 Wyszków 6242.45250.25241.21248.82261.06248.5100:46:0800:55:5300:54:2600:58:2500:43:1600:48:04
8 1490.73 2399 Kaczmarek Dominik FM3 Koło TERMY UNIEJÓW 5300.00300.00300.00300.00290.7300:52:1800:37:1700:43:4600:48:2700:38:51
9 1481.82 1025 Pietrzak Gustaw FM3 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 6227.23237.14248.99246.88254.78266.8101:09:0300:47:1000:56:1000:53:1100:57:0300:42:20
10 1455.35 1206 Ziółkowski Michał FM3 Łódź Dell Team 7192.63204.46194.63217.74208.19226.28211.4201:21:2702:40:2101:08:2401:21:2001:00:1801:09:4900:49:5500:56:30
11 1411.67 2012 Mińkowski Robert FM3 Grodzisk Mazowiecki Hellmann Logistics Team 5270.36283.64281.58284.71291.3800:58:0200:39:2600:49:4000:46:0700:49:53
12 1402.71 1456 Bieniecki Tomasz FM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 6220.31229.51225.34240.18255.64231.7201:11:1300:48:4400:58:1601:00:3100:44:1100:51:33
13 1376.27 2162 Lalak Jacek FM3 Ciechanów DAMOVO BIKE TEAM 5278.60288.27277.57271.30260.5200:56:1900:38:4800:50:2300:41:3800:45:51
14 1345.46 76 Koziarski Marek FM3 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 5261.89275.07274.16275.60258.7402:12:4500:53:2400:47:4400:53:0100:40:5900:46:10
15 1331.38 2503 Pniak Szymon FM3 Łódź 6218.63229.44223.52211.52227.42220.8601:11:4600:48:4501:02:3401:08:4300:49:4000:54:05
16 1254.49 2285 Wojciechowski Marcin FM3 Warszawa 5246.91254.98248.13256.05248.4200:45:1802:43:4601:02:0500:52:5500:56:4600:48:05
17 1234.48 126 Przybysz Sebastian FM3 Warszawa Alltop STAG Team 5233.83239.40248.38245.42267.4400:47:5000:58:2501:03:4400:53:3000:42:14
18 1206.67 2136 Leśniewski Miłosz FM3 Toruń 5225.00247.73236.37254.87242.7001:09:4400:45:0900:59:1000:44:1900:49:13
19 1205.22 1997 Włazałek Mariusz FM3 Pilawa STANWEX II TEAM 5231.04242.70240.05254.58236.8502:20:1302:01:4703:18:4401:08:3100:54:0601:00:3300:44:2200:50:26
20 1181.72 1105 Brześkiewicz Arkadiusz FM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 5234.76238.49234.32245.10229.0501:06:5000:46:5400:56:0200:46:0500:52:09
21 1176.12 2440 Małysz Michał FM3 Legionowo GO SPORT AK-SPED TEAM 4293.33286.16296.63300.0001:57:0902:10:2500:53:5800:45:5300:49:0000:37:39
22 1022.75 1830 Rychter Radosław FM3 Łódź RGK 4258.27256.73261.46246.2901:00:4500:43:3400:43:1200:48:30
23 988.17 2066 Pulkowski Tomasz FM3 Warszawa 4239.79240.37244.22263.8001:05:2600:46:3200:59:3100:42:49
24 947.39 1027 Majchrzyk Paweł FM3 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 4217.97232.62239.81257.0001:11:5900:48:0500:58:1900:43:57
25 946.85 530 Gruca Marcin FM3 Warszawa Goldensubmarine RACING TEAM 5190.68218.46110.90214.31212.5001:22:1700:51:1202:06:0601:01:1601:08:2402:11:49
26 933.88 2385 Tytkiewicz Marcin FM3 Grudziądz ZADROGA RACING TEAM 4221.51233.21239.06240.1001:10:5000:56:1801:00:4800:49:45
27 926.31 2339 Golan Bolesław FM3 LEGIONOWO 4221.71240.37235.09229.1401:10:4600:46:3200:55:5101:03:26
28 843.03 2396 Ślusarczyk Konrad FM3 Warszawa HONZIKI 4209.53211.97216.04205.5001:14:5300:52:4601:04:4401:17:0202:07:0902:11:07
29 815.47 2347 Hawro Dariusz FM3 Warszawa VALEANT MED CYCLING TEAM 3257.42277.66280.3901:00:5700:40:1700:40:17
30 804.98 535 Dorsz Jacek FM3 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 3271.20271.09262.6802:01:5602:55:1300:51:3400:48:2600:55:2001:35:0601:32:41
31 767.28 27 Borysiuk Tomasz FM3 Alltop STAG Team 3241.43245.80280.0402:25:0502:05:2402:42:1201:05:3400:59:0800:40:20
32 767.01 250 Mroczka Łukasz FM3 Kopanino 3251.78257.95257.2801:02:1900:54:1300:51:02
33 763.06 2215 Baj Mateusz FM3 Góra Kalwaria 3244.39252.59266.0801:04:1200:55:2200:42:27
34 760.07 2549 Makuch Rafał FM3 Zwoleń Club Bike Zwoleń 3246.12253.73260.2201:03:4500:55:0701:00:50
35 750.45 1045 Rutkowski Rafal FM3 ORPELÓW 3252.45254.40243.6001:02:0900:43:5800:53:54
36 736.86 2376 Jakóbczyk Michał FM3 Zwoleń Club Bike Zwoleń 3238.21253.73244.9201:05:5200:55:0701:04:38
37 734.18 2557 Kulma Tomasz FM3 Mińsk Mazowiecki 3241.69245.42247.0701:04:5500:56:5900:45:43
38 682.01 1046 Zieliński Adam FM3 Łódź 3226.62227.96227.4201:09:1400:49:0400:57:44
39 677.39 1805 Zygmunt Ireneusz FM3 Osowiec 3206.27226.65244.4801:16:0400:49:2100:46:12
40 636.26 2460 Walkiewicz Tomasz FM3 GO SPORT AK-SPED TEAM 3218.47201.87215.9201:11:4901:18:2501:07:19
41 598.26 1361 Bińczak Arkadiusz FM3 Kwidzyn CYKLO KWIDZYN 2298.26300.0000:48:4400:39:49
42 576.05 533 Surdyk Maciej FM3 ZAŁUBICE NOWE KAMYK Radzymin MTB Team 2282.91293.1401:56:1501:45:0900:49:2600:49:3501:30:4801:27:46
43 575.46 2023 Skonieczny Przemysław FM3 Powiercie MTB Koło 2288.68286.7800:45:2900:50:41
44 574.67 1478 Wilczyński Dariusz FM3 Pułtusk CENTURION MTB team 2292.62282.0502:52:1600:38:3600:42:21
45 565.57 480 Oszkiel Paweł FM3 Seroki-Parcela 3182.06191.68191.8402:49:3202:42:3901:16:4901:08:3001:15:46
46 551.20 796 Ciaś Przemysław FM3 Jozefow TS Meran-Otwock 2271.69279.5100:57:4500:40:01
47 536.62 2022 Rusztyk Bartosz FM3 Kolo TERMY UNIEJÓW 2273.07263.5500:48:0500:55:09
48 520.02 2098 Chojnacki Artur FM3 warszawa 2259.20260.8201:00:3200:42:53
49 518.68 2164 Kamiński Rafał FM3 Ciechanów DAMOVO BIKE TEAM 2255.19263.4901:01:2900:42:27
50 514.45 241 Klimaszewski Mariusz FM3 Turowo 2254.64259.8101:01:3700:43:0301:28:5901:35:5001:41:01
51 510.64 2468 Surała Krzysztof FM3 WARSZAWA 2256.72253.9201:01:0700:44:03
52 510.50 1901 Czyżewski Rafał FM3 Grójec AKTYWNI GRÓJEC 2253.39257.1000:51:4900:56:32
53 496.61 2403 Chmiel Artur FM3 Warszawa NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA 2243.36253.2500:57:2800:44:36
54 489.21 1976 Kurczewski Tomasz FM3 Poddębice Lucy in The Sky 2240.04249.1702:35:1900:54:4200:58:20
55 485.12 2326 Kuźma Pawel FM3 Warszawa AprilPower 2225.11260.0201:09:4200:43:01
56 473.04 1746 Sałbut Maciej FM3 Pionki NRF HEPU RACING 2231.92241.1101:00:1801:00:17
57 470.08 1686 Rogoziński Jarosław FM3 Warszawa 2223.73246.3501:04:5800:45:51
58 462.68 1122 Winkler Szymon FM3 Rybnik Continental 2233.18229.5000:47:5800:49:13
59 460.73 2067 Sitek Wojciech FM3 Nowy Dwór Mazowiecki STSmaraton Rower-Mot team 2227.72233.0101:08:5400:56:21
60 459.96 2122 Jałowiec Marcin FM3 Toruń 2230.17229.7901:08:1000:51:59
61 458.41 1179 Zembrzuski Jacek FM3 Olsztyn 2221.70236.7100:50:2700:47:43
62 456.17 128 Świderski Dariusz FM3 Warszawa 2230.00226.1701:08:1301:01:50
63 452.93 2119 Kubiak Adam FM3 LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 2233.91219.0200:47:4900:59:57
64 434.95 1598 Łada Robert FM3 Warszawa 2229.01205.9401:01:0401:16:52
65 430.21 1498 Sosnowski Bartosz FM3 LEGIONOWO 2201.71228.5001:17:4700:48:57
66 428.79 1594 Giermak Grzegorz FM3 Białystok ABSOLUTE BIKES TEAM 2214.83213.9601:13:0201:07:56
67 416.35 1063 Drabek Kornel FM3 Warszawa Rockrider MTB Team 2211.52204.8300:53:2400:58:19
68 409.26 2466 Gawroński Grzegorz FM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 3150.58129.86128.8301:44:1201:26:0801:41:5501:37:15
69 408.17 1472 Brzozowski Krzysztof FM3 Warzszawa 2205.35202.8200:54:2801:18:03
70 406.11 1292 Turowski Krzysztof FM3 Warszawa HPE-ESKOM 2211.25194.8600:53:2801:01:18
71 394.17 1840 Wnęt Jakub FM3 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 2177.92216.2401:28:1100:52:14
72 390.69 1124 Grabowski Konrad FM3 Continental 2159.86230.8201:09:5800:48:56
73 387.58 2101 Marciniak Wojciech FM3 Ryki 2187.27200.3101:23:4701:09:49
74 385.43 1798 Gliński Rafał FM3 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 2192.57192.8601:08:1101:15:22
75 300.00 513 Czachor Piotr FM3 Isover MTB Team Lublin 1300.0001:54:1401:42:4602:04:5600:52:4601:11:21
76 300.00 1776 Stronias Paweł FM3 opoczno Team Hurom 1300.0000:46:3701:10:07
77 291.99 2432 Przybylski Piotr FM3 Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM 1291.9900:38:41
78 288.40 1272 Radomski Paweł FM3 Nowe Miasto 1288.4000:38:4701:27:00
79 286.18 114 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1286.1800:39:05
80 277.06 1091 Luchowski Jarosław FM3 Warszawa STRABAG Bike Team 1277.0600:40:46
81 273.38 2518 Fic Tomasz FM3 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1273.3800:41:19
82 271.51 1216 Kompa Tomasz FM3 Gałków Mały Dell Team 1271.5103:43:0303:00:0702:16:0103:26:5502:12:1100:53:3202:29:3601:38:18
83 268.50 276 Kalandyk Robert FM3 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1268.5001:57:5600:42:04
84 268.44 1497 Sczaniecki Michał FM3 Ciechanów 1268.4400:41:40
85 265.48 2289 Kubiak Szymon FM3 Warszawa MGG HELPEA TEAM 1265.4800:59:06
86 264.27 977 Kasprzak Marcin FM3 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1264.2702:35:2800:59:54
87 259.71 1483 Modrzejewski Paweł FM3 Warzszawa Team Larix Capital 1259.7100:43:0402:28:49
88 259.41 1537 Halwa Pawel FM3 1259.4100:43:0702:23:09
89 258.08 854 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 1258.0800:46:17
90 255.12 1993 Adamczyk Arkadiusz FM3 Pabianice 1255.1200:51:28
91 254.06 861 Podgórski Adam FM3 Rypin cykliści rypin 1254.0600:47:01
92 253.16 1677 Mroczek Paweł FM3 Warszawa 1253.1601:57:1100:44:37
93 252.34 1123 Snakowski Piotr FM3 Warszawa Continental 1252.3400:52:0201:42:21
94 251.44 1851 Ziółek Marcin FM3 Warszawa Team PKO Bank Polski 1251.4401:02:24
95 250.41 1726 Sochacki Marcin FM3 Koło 1250.4100:52:26
96 249.61 2520 Markowski Marcin FM3 Żabieniec 1249.6100:45:15
97 249.06 958 Szymański Michał FM3 Warszawa Societe Generale 1249.0600:45:21
98 247.27 1547 Marszałek Michał FM3 ABC Data Bike Team 1247.2700:45:1401:38:21
99 246.80 963 Piotrowski Tomasz FM3 Warszawa HPE-ESKOM 1246.8000:45:46
100 245.19 1784 Gibaszek Tomasz FM3 Koło MTB Koło 1245.1900:53:33
101 245.10 1099 Lodkowski Michał FM3 Osowiec Societe Generale 1245.1000:46:05
102 244.48 1177 Megger Andrzej FM3 Warszawa 1244.4800:46:12
103 243.52 2000 Kowalski Andrzej FM3 Świercze Smurfit Kappa Adventure Team 1243.5202:15:3900:58:5600:53:5501:38:0001:38:1801:37:30
104 242.30 961 Górski Andrzej FM3 Warszawa 1242.3000:46:37
105 242.04 1289 Cichowlas Piotr FM3 BLIZNE JASIŃSKIEGO 1242.0400:46:40
106 241.57 550 Siemaszko Michał FM3 Warszawa 1241.5701:04:5702:14:37
107 239.72 995 Sitarski Michał FM3 Warszawa 1239.7200:47:07
108 239.00 1121 Mazur Andrzej FM3 Wolsztyn Continental 1239.0000:46:48
109 238.22 1407 Kłysz Artur FM3 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 1238.2201:06:2701:40:34
110 237.67 2127 Bolek Remigiusz FM3 Nowa Iwiczna BBteam 1237.6701:06:01
111 235.64 2530 Kaleciński Michał FM3 Wrocław 1235.6400:47:56
112 234.06 2026 Żakiewicz Wojciech FM3 Warszawa 1234.0600:59:45
113 234.01 960 Bębenek Adam FM3 1234.0100:48:16
114 232.06 1402 Grabowski Andrzej FM3 KRĘPA Bike Team Krępa 1232.0601:02:38
115 231.81 2093 Kanownik Sławomir FM3 1231.8101:07:4101:47:21
116 230.67 787 Koloński Arkadiusz FM3 1230.6700:48:58
117 229.28 1261 Neira Navarro Albano FM3 Legionowo 1229.2800:48:47
118 224.42 1739 Nadolski Paweł FM3 Lublin 1224.4201:02:1903:02:24
119 223.80 1437 Blajerski Patryk FM3 Janów Lubelski Eska Janów Lubelski 1223.8001:10:44
120 223.66 2076 Czajka Wojciech FM3 GÓRASZKA 1223.6601:10:09
121 223.64 1520 Saj Adam FM3 Wrocław SAJ-POL Team 1223.6401:10:47
122 221.87 1956 Maj Paweł FM3 Snopków 1221.8701:03:02
123 221.47 1305 Szorski Tomasz FM3 Głosków Letnisko 1221.4700:51:00
124 220.82 1021 Gierej Piotr FM3 Łomianki Dolne 1220.8200:51:0902:06:34
125 220.06 2047 Dudzik Robert FM3 WARSZAWA SuperDrob Bike Team 1220.0601:11:18
126 217.36 2123 Dąbroś Łukasz FM3 Nowy Dwór Mazowiecki Deutsche Bank Bike Team 1217.3601:12:11
127 217.27 1644 Kumor Rafał FM3 Puławy Atol Bike Puławy 1217.2701:04:22
128 215.86 1448 Babiński Radosław FM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1215.8600:51:49
129 215.08 1438 Burda Mariusz FM3 JANÓW LUBELSKI 1215.0801:13:36
130 214.19 1792 Obodecki Bartosz FM3 1214.1901:01:18
131 214.07 1525 Krajewski Ryszard FM3 Toruń 1214.0700:52:1502:21:13
132 213.53 2039 Wolski Michał FM3 BIKE CLUB Janów Lubelski 1213.5301:14:08
133 212.98 1007 Matloch Wojciech FM3 1212.9800:53:02
134 210.86 846 Ludwinowski Sławomir FM3 Grudziądz 1210.8600:56:39
135 210.73 885 Stankiewicz Tomasz FM3 Bydgoszcz EL NORTE 1210.7300:56:41
136 209.57 2155 Stanisławski Filip FM3 Warszawa 1209.5701:14:5201:59:52
137 209.04 950 Niemczyk Michał FM3 Warszawa 1209.0401:09:32
138 208.74 1324 Janicki Adrian FM3 KOBYŁKA Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1208.7401:09:38
139 204.68 1701 Polit Krzysztof FM3 Stryków Raz na wozie Brzeziny MTB team 1204.6801:04:09
140 200.68 1003 Piotrowicz Adam FM3 Lesznowola 1200.6800:56:17
141 199.79 1417 Duda Marek FM3 Kraśnik GO SPORT AK-SPED TEAM 1199.7901:19:14
142 198.45 2085 Baran Grzegorz FM3 Kraśnik Baran Cycling Team 1198.4501:19:46
143 198.27 1047 Skorza Rafał FM3 Warszawa 1198.2700:56:58
144 196.00 2068 Wesołowski Paweł FM3 WARSZAWA 1196.0001:20:03
145 195.41 1685 Michalski Grzegorz FM3 Lenie Wielkie 1195.4101:14:23
146 193.23 889 Wyborski Krzysztof FM3 Toruń 1193.2301:01:49
147 192.42 1508 Cisłak Piotr FM3 STALOWA WOLA 1192.4201:22:16
148 186.67 2303 Laskowski Andrzej FM3 Nowy Dwór Mazowiecki STSmaraton Rower-Mot team 1186.6701:24:03
149 185.91 1358 Wilk Adam FM3 TORUŃ 1185.9101:18:1102:09:28
150 184.62 886 Hrynkiewicz-Sudnik Arkadiusz FM3 Elbląg 1184.6201:04:42
151 181.49 2049 Glasenapp Michał FM3 Warszawa 1181.4901:26:27
152 181.27 1368 Zabłocki Michał FM3 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1181.2701:20:11
153 180.93 1326 Waszkowski Grzegorz FM3 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 1180.9301:20:20
154 179.62 1697 Kośla Piotr FM3 1179.6201:13:06
155 177.76 2292 Bieżoński Cezary FM3 Legionowo STSmaraton Rower-Mot team 1177.7601:28:16
156 173.91 2194 Młynarski Tomek FM3 WARSZAWA 1173.9101:30:13
157 173.01 1535 Kulesza Marcin FM3 Warszawa 1173.0101:04:39
158 163.74 981 Wieczorek Jakub FM3 Łódź 1163.7401:08:59
159 160.90 2524 Dobrzański Arkadiusz FM3 Łoziska 1160.9001:10:12
160 139.00 915 Szumski Sławomir FM3 Toruń 1139.0001:25:56
161 102.50 1936 Czerniak Jakub FM3 Lublin 1102.5002:16:26
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas