07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
05.10
sobota
Piaseczno
XIII
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. GM4

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Janów Lubelski
2019-04-28
Rawa Mazowiecka
2019-05-05
Puławy
2019-05-19
Andrespol
2019-06-02
Ciechanów
2019-06-16
Brodnica
2019-06-30
Olsztyn
2019-07-28
Ełk
2019-08-15
Zarzeczewo
2019-09-08
Józefów
2019-09-22
Piaseczno
2019-10-05
1 4706.16 1973 Górecki Marek GM4 Buczek Jastrzębie Łaskie 9571.46600.00600.00600.00551.97538.51600.00590.37592.3602:23:1902:53:2002:20:4803:14:4602:40:5703:11:4503:47:5701:55:1402:29:08
2 4569.04 1244 Rumsicki Sylwester GM4 Otwock SuperDrob Bike Team 8584.63570.36579.42536.69600.00526.61584.74586.5902:21:4902:28:0703:21:4102:45:3202:59:5903:16:0503:53:5402:30:36
3 4523.67 440 Klimaszewski Piotr GM4 Warszawa Loyalty Point Racing Team 10522.99565.23546.21578.73520.45577.90484.33576.16581.20575.2602:36:3602:26:4102:34:4002:49:1602:50:4203:06:5203:33:1203:57:2301:57:0302:33:34
4 4447.19 633 Fabijański Dariusz GM4 Łódź IFON KolarzKlub 8570.43564.09599.63534.48552.10504.98600.00521.4901:33:4901:38:1602:28:0603:27:1002:43:2202:46:1303:15:3603:24:2901:53:2302:49:24
5 4320.60 333 Bąkowski Marcin GM4 Warszawa Crazy Racing Team 9524.61576.83534.83577.14499.52531.32478.28552.34524.0102:36:0702:23:4403:38:3002:49:4402:57:5103:23:1503:35:5402:03:1002:48:35
6 4297.42 452 Falkiewicz Krzysztof GM4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 8436.18576.90523.69550.49581.65545.70589.25493.5603:07:4602:23:4302:41:1903:32:1702:48:2502:42:4803:03:1603:29:13
7 4287.97 1071 Kulik Ryszard GM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 9514.29553.04527.66573.70491.42531.32468.02548.29548.2602:39:1502:29:5503:41:2802:50:4503:00:4703:23:1503:40:3804:09:2702:04:05
8 4073.85 970 Andrzejczuk Piotr GM4 Warszawa Bank Pekao Team 8497.17534.85510.04499.94450.43493.55548.63539.2602:44:4402:35:0102:45:3803:53:4503:03:4903:49:1504:37:0702:04:0002:43:49
9 4018.76 816 Cichecki Jacek GM4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 9448.73502.08509.17500.65508.83426.49491.21517.73540.3603:02:3102:45:0802:45:5503:53:2503:32:1404:02:0704:38:2602:11:2402:43:29
10 3996.45 639 Jędrej Andrzej GM4 Brwinów IFON KolarzKlub 7599.86554.36539.90535.12578.72588.49600.0002:18:1303:30:4802:44:3303:12:5803:56:2001:55:3602:27:14
11 3897.81 1416 Barczak Wojciech GM4 Bydgoszcz 8464.02450.54484.91531.38462.71470.08539.49494.6702:56:3003:50:5002:54:1303:04:2103:12:0003:39:4002:38:0602:06:0602:58:35
12 3715.06 632 Foryś Leszek GM4 Łódz IFON KolarzKlub 7533.78565.87546.15493.36544.02483.35548.5302:33:2602:26:3102:34:4103:56:5203:00:0403:33:3802:33:4102:41:03
13 3548.79 1970 Mikołajczyk Paweł GM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 7513.37501.52521.48546.19481.74475.97508.5102:39:3202:45:1902:42:0002:16:3302:59:2103:04:2503:46:5302:12:4002:46:2602:13:47
14 3437.84 263 Górski Cezary GM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 6532.05567.49562.45600.00589.00586.8502:33:5602:26:0602:30:1202:43:1601:55:3002:30:32
15 3329.91 814 Chmielewski Cezary GM4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 6517.59576.63563.89576.46508.88586.4602:38:1402:23:4702:29:4902:13:3402:49:5603:22:5502:30:38
16 3298.01 1972 Banaszek Paweł GM4 Tłuszcz Loyalty Point Racing Team 6537.34587.32555.67570.81486.69560.1802:32:2502:21:1002:32:0202:51:3703:32:1000:58:2702:37:42
17 2969.92 1464 Kolanowski Marek GM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 6466.36501.83515.44484.40508.51493.3802:55:3702:45:1303:10:0303:42:5602:13:4702:59:03
18 2606.50 74 Poluchowicz Artur GM4 Łęczyca Hurtap 5501.38547.44527.62477.66552.4102:43:2102:31:2702:40:0704:04:3902:57:2001:50:4402:38:1601:41:09
19 1935.31 1575 Grzegorczuk Tomasz GM4 Warszawa PATNET TEAM 4466.36515.24495.82457.9002:55:3702:40:5502:50:2303:14:0102:16:38
20 1923.99 1648 Bieńkowski Maciej GM4 Warszawa [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team 4442.07499.41519.09463.4303:05:1602:46:0103:08:4303:11:4201:52:37
21 1891.51 402 Sztęborowski Adam GM4 Warszawa Alumex MTB Team 4438.79475.23493.74483.7503:06:3902:57:4601:51:0103:38:4303:02:37
22 1652.90 1242 Kowalski Ireneusz GM4 Otwock SuperDrob Bike Team 3546.18556.60550.1202:29:5701:35:0803:06:5102:33:3401:54:1002:16:4501:44:3001:54:3202:03:2902:15:0401:24:2201:35:27
23 1643.22 1623 Ślusarz Jerzy GM4 Warszawa 3537.11541.34564.7702:32:2903:12:0702:53:27
24 1424.89 1417 Rajczyk Patrycjusz GM4 Warszawa PATNET TEAM 3475.85456.52492.5102:57:3201:54:0403:56:3302:36:2802:59:22
25 1200.00 1249 Trzciński Paweł GM4 Wyszków Catena Wyszków 2600.00600.0002:16:3001:41:5702:28:04
26 1153.79 841 Trawkowski Paweł GM4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2559.92593.8802:38:4003:50:18
27 1075.66 1082 Mazurek Sławomir GM4 Żyrardów Trezado Wolfpack 2513.75561.9102:39:2502:27:3301:53:3401:39:5401:43:1801:50:1102:17:0201:21:4401:34:16
28 1063.84 143 Rogala Marcin GM4 Komornica RIDE43team 2500.87562.9702:43:3101:49:0802:22:5402:36:55
29 986.03 1581 Jatelnicki Olgierd GM4 Kamionka Loyalty Point Racing Team 2503.95482.0802:42:3103:04:1702:04:07
30 931.81 254 Pacuk Dariusz GM4 Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2470.28461.5302:56:1803:32:1502:54:07
31 600.00 1914 Król Zbigniew GM4 Warszawa COZMOBIKE TEAM 1600.0002:18:11
32 600.00 662 Korc Artur GM4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1600.0002:52:06
33 576.15 1536 Duda Robert GM4 warszawa Rowery Duda 1576.1502:22:09
34 572.74 1995 Wójtowicz Wiesław GM4 Chełm AZART PELETON CHEŁM 1572.7403:01:35
35 555.70 1996 Grajczyk Krzysztof GM4 Chełm AZART PELETON CHEŁM 1555.7003:07:09
36 539.89 1390 Skrzyniarz Przemysław GM4 Warszawa 1539.8903:36:27
37 529.07 424 Żychowicz Tomasz GM4 włocławek 1529.0702:08:35
38 515.69 1404 Korajczyk Mariusz GM4 Legionowo 1515.6902:38:49
39 512.10 1710 Młynarczyk Adam GM4 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1512.1002:44:5801:53:17
40 508.92 610 Byber Remigiusz GM4 1508.9203:22:54
41 503.49 1191 Siwiak Robert GM4 Sokołów Podlaski 1503.4903:52:06
42 494.33 1458 Bielawski Krzysztof GM4 ATOL BIKE 1494.3303:56:24
43 487.77 593 Szerla Tomasz GM4 Gościcino 1487.7703:31:42
44 486.59 401 Rojda Tomasz GM4 Warszawa Alumex MTB Team 1486.5901:44:3801:49:3302:53:3702:08:3101:45:4201:54:3601:58:4902:08:5302:38:3801:32:4401:43:47
45 481.76 929 Antolak Ryszard GM4 Warszawa IBOX Mała Liga Cycling Team 1481.7602:50:00
46 474.49 1430 Piotrowski Tomasz GM4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1474.4901:26:5801:31:5201:22:3401:38:2903:07:1401:47:5002:08:2601:23:1701:35:16
47 457.16 935 Juchniewicz Artur GM4 Warszawa 1457.1602:59:09
48 454.03 983 Waśniewski Arkadiusz GM4 Ząbki Loyalty Point Racing Team 1454.0303:00:2301:40:1701:51:3701:58:4802:40:38
49 450.83 890 Szczepanik Jacek GM4 Zduńska Wola Endurocross 1450.8302:07:5502:12:5502:30:54
50 442.11 1101 Kuflewski Piotr GM4 Puławy 1442.1103:05:1501:41:1802:21:3901:50:32
Partnerzy