Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 4798.99 1000 Borowicz Bartek GM2 Warszawa COZMOBIKE TEAM 13587.20599.72600.00600.00598.59599.84599.58585.81589.50596.82600.00599.93599.9202:37:0202:20:3102:36:5502:38:5701:46:0802:05:2902:23:2102:35:4302:38:0402:27:4202:13:4302:28:5202:09:29
2 4779.27 2055 Mioduszewski Artur GM3 Warszawa Trezado 10595.35599.94599.94524.54593.21600.00599.72557.18599.85591.2602:34:5302:36:5602:38:5802:01:0702:17:0002:05:2702:23:1902:43:4302:13:4502:31:0301:21:31
3 4771.32 1076 Perkowski Damian GM1 PT Mazury Team Ełk 10588.51600.00590.65599.06594.32600.00556.79590.31597.22599.7702:36:4102:20:2702:39:2401:46:0302:06:3902:23:1502:43:5002:37:5102:27:3602:09:31
4 4722.91 888 Cacko Kacper GM2 Warszawa COZMOBIKE TEAM 11564.21575.81576.19595.38599.76599.51572.63574.89596.89599.93579.4302:43:2602:26:2102:43:2402:16:3002:05:3002:23:2202:39:1802:42:0502:27:4102:13:4402:34:08
5 4712.49 1588 Kuczyński Adrian GM2 Żyrardów ABSOLUTE BIKES TEAM 8590.40598.68592.78593.14595.34594.81576.50570.8301:39:1902:22:4401:46:0702:17:0602:06:5402:28:0402:14:5302:34:5502:16:05
6 4676.11 1572 Gindorowicz Wiktor GM1 Wasilków ABSOLUTE BIKES TEAM 8590.40598.87593.72592.91573.64557.13575.01594.4402:22:4401:46:1901:46:0502:16:5302:06:5702:29:5002:43:4402:42:0302:14:58
7 4666.88 2862 Wyżlic Michał GM3 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 9587.08587.11559.75576.32590.27599.58562.62569.56594.3402:37:0402:23:3202:48:1201:50:1402:17:4102:23:2102:42:0802:43:3602:28:1901:21:40
8 4656.70 969 Nogalski Kamil GM2 Łódź IFON KolarzKlub 9576.73580.69581.24594.08560.84561.21596.95594.88570.9002:26:0702:42:0801:49:1802:06:4201:50:4002:42:3902:46:0202:27:4002:14:5202:16:04
9 4649.48 270 Ziółkowski Jarosław GM3 Łódź IFON KolarzKlub 11557.72587.52580.69581.24539.40593.22573.57531.53583.35579.12570.7602:45:2002:23:2602:42:0801:49:1802:30:4002:06:5302:29:5102:51:3702:17:3202:34:1302:16:06
10 4638.67 2437 Bujan Michał GM2 Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM 11523.67573.72575.97588.27593.92576.07520.12595.14571.91543.91563.6502:56:0502:26:5301:48:3401:50:1802:18:0902:06:4402:29:1202:55:2301:55:3702:28:0702:20:1702:44:1202:17:49
11 4608.37 1582 Bielecki Łukasz GM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 8566.05590.24585.30599.65559.53572.39564.24570.9701:43:3701:34:2701:46:1602:48:2901:47:3802:08:3602:23:2001:42:0802:46:3202:20:1002:38:1702:16:03
12 4538.81 1581 Chowaniec Sebastian GM2 Nowy Dwór Mazowiecki ABSOLUTE BIKES TEAM 14567.27571.06565.47566.55556.30560.10574.14543.36538.97527.73566.15568.07532.88528.7402:42:3302:27:3402:46:3002:48:2001:54:1202:25:0602:11:0602:38:1102:49:1502:56:3402:35:4202:21:1402:47:3602:26:55
13 4519.87 1585 Zakrzewski Jerzy GM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 10503.83560.37526.91560.84566.08520.46595.68582.22564.06563.7203:03:0102:30:2302:58:4102:50:0302:31:5002:55:1601:29:0502:27:5902:17:4802:38:2002:17:48
14 4508.07 2446 Świderski Paweł GM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 10567.39569.32576.67563.89443.12528.66594.54543.13545.52547.6202:42:3101:53:3402:47:3101:50:1002:13:2903:13:5802:52:3302:28:1602:27:4302:43:4302:21:51
15 4488.62 2054 Abramczyk Roman GM3 Płochocin Trezado 9547.13570.36551.71561.17576.24574.00501.85561.11546.9102:48:3202:27:4502:50:3902:49:5701:50:1502:11:0803:01:4602:22:5902:43:18
16 4460.01 1294 Klimaszewski Piotr GM4 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 12546.79527.06566.14556.90564.03561.40517.90523.97569.94561.11509.95533.7002:34:0702:58:3801:52:1302:25:5602:13:2702:33:0602:56:0802:57:5002:34:4002:22:5902:55:0802:25:33
17 4458.52 73 Górecki Marek GM4 Buczek Jastrzębie Łaskie 10544.12561.18535.45539.68566.56558.49563.82561.46559.80543.0902:49:2802:30:1002:55:5002:56:4301:52:0802:25:3102:13:3002:33:0502:37:2802:23:02
18 4444.80 2587 Trzciński Paweł GM4 Wyszków Catena Wyszków 9546.00570.42535.40566.44573.38512.86523.92582.22547.0202:48:5302:27:4402:55:5102:12:5302:29:5402:57:5202:57:5102:17:4802:43:16
19 4428.34 773 Trawkowski Paweł GM4 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 9531.57551.66566.39559.49569.14501.55571.30535.06543.7202:53:2802:50:4002:01:0901:52:1002:14:3202:31:0103:05:4702:20:2602:46:5502:22:52
20 4381.06 1930 Pietrak Marcin GM2 Warszawa 13522.44550.78526.71553.56541.08563.75539.21513.14512.54554.11551.85520.76513.0802:56:3002:33:0003:01:0401:54:4602:30:1202:13:3102:39:2402:57:4603:01:4802:39:0502:25:2302:51:3002:31:24
21 4378.34 77 Zalewski Robert GM3 Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 9552.95504.10551.96541.56574.07541.30492.28551.34561.0501:50:1102:32:2403:06:4602:52:4702:04:4602:30:0402:11:0702:38:4703:05:1802:39:5302:23:0000:54:29
22 4375.83 2448 Mrowiec Kamil GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 11517.16545.50531.27526.71554.93550.49561.34511.28554.69550.90526.3902:58:1802:34:2902:57:1303:01:0401:54:2902:27:3802:33:0702:58:2502:38:5502:25:3802:49:40
23 4343.21 68 Trybuła Zdzisław GM3 Warszawa Trezado 8548.28562.98548.44523.88559.74551.28515.89532.7202:33:4201:58:1101:17:0402:13:4202:36:4302:57:5202:37:2902:25:3202:53:0702:25:49
24 4336.84 1382 Dyzio Piotr GM3 Józefów SuperDrob Bike Team 8544.06538.46564.96563.05503.54544.79534.26543.7202:53:0302:57:0701:52:2702:13:4103:05:0301:27:1302:27:1602:47:1002:22:52
25 4324.51 1075 Zalewski Pawel GM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 9542.51514.95553.39550.61481.67528.83568.13518.59547.4901:46:4702:35:2003:02:5002:16:0102:36:0603:09:2302:56:1202:21:1302:52:1302:21:53
26 4324.01 1385 Klimiuk Krzysztof GM2 Otwock SuperDrob Bike Team 9525.31530.08533.91553.05497.85569.38542.52534.15535.6003:01:3301:59:5102:32:1302:16:0603:07:1002:34:4902:27:5302:47:1202:25:02
27 4316.62 2065 Kruba Emil GM3 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 11525.81539.67534.91531.64536.07496.75513.58570.00551.35527.16503.9802:55:2202:36:0901:58:4602:32:5202:40:2003:03:3803:01:2602:34:3902:25:3102:49:2502:34:08
28 4313.39 214 Jędrej Andrzej GM4 Brwinów IFON KolarzKlub 11510.86513.97526.66553.40554.24484.10513.39565.67551.28526.59521.5803:00:3003:03:1103:01:0501:54:4802:26:3803:08:2603:01:3002:35:5002:25:3202:49:3602:28:56
29 4312.59 278 Lutecki Tomasz GM3 Łódź IFON KolarzKlub 12477.44535.05462.05511.55540.45516.38544.65480.91565.67544.36527.53538.5103:13:0802:37:3003:23:4603:06:2601:57:3302:37:2302:18:1203:09:4102:35:5002:27:2302:49:1802:24:15
30 4279.91 1380 Rumsicki Sylwester GM4 Otwock SuperDrob Bike Team 8513.17526.62553.56540.30544.51503.58555.16543.0103:03:2803:01:0601:54:4602:30:2502:18:1403:05:0202:38:4702:27:4501:30:24
31 4265.07 1451 Wrona Patryk GM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 9551.57513.17553.72534.91413.92552.95543.01489.10526.6401:45:2502:32:4703:03:2801:54:4402:31:5601:29:2603:40:2302:39:2502:27:4503:02:3602:27:30
32 4254.94 2230 Milewski Bartosz GM2 Warszawa 9524.07511.60545.09529.22533.77491.15568.77551.28488.2602:40:4802:02:4303:06:2501:56:3302:33:3402:21:0103:09:4302:34:5902:25:3203:02:5501:44:12
33 4242.30 1281 Misiaszek Sławomir GM5 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 8522.34540.25553.16513.77559.91523.55525.80503.5302:56:3202:35:5901:54:5102:38:1102:14:2602:44:1002:47:3902:57:22
34 4173.59 2534 Skalski Mariusz GM3 Stanisławów 9526.74503.12513.89522.52522.47547.62523.61500.57513.6201:58:0102:39:5903:07:0803:05:3502:01:3502:35:3302:17:2702:44:0903:02:1403:01:2501:33:50
35 4170.13 140 Kaźmierczak Tomasz GM3 Grudziądz AGRO-MIL MTB green team 9494.95518.69540.22499.20540.22529.85374.29525.75521.2603:06:1802:42:2801:57:3602:42:4802:19:2002:42:1304:08:5702:47:4002:33:55
36 4122.92 91 Miziołek Andrzej GM5 Warszawa 11479.01514.89489.22505.72536.81504.25461.83539.75530.21496.40494.8803:12:3002:43:4003:12:2702:40:4202:20:1302:50:2703:17:3102:43:1902:31:1902:59:5502:36:58
37 4116.30 121 Frolov Evgeny GM1 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 8523.87540.77511.73518.63536.29521.65486.75476.6102:56:0102:35:5003:03:5902:25:0802:40:1601:59:4802:33:4803:03:2902:42:59
38 4103.55 2210 Kieliszek Paweł GM3 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 9504.29529.00483.01531.11477.81553.18510.04480.51512.4003:02:5102:39:1803:17:2701:59:3703:15:0102:39:2102:37:1803:05:5202:31:36
39 4101.80 1450 Dłoniak Sławomir GM5 Bogdany WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 9507.11525.62511.83535.48521.91479.56511.31489.15499.3903:01:5001:55:4302:00:5202:38:4702:20:3402:44:4103:10:1302:52:2403:02:3502:35:33
40 4083.65 876 Wacławek Bogusław GM4 Kanie VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 9514.34518.69498.55486.68477.81544.25533.92509.42469.8402:03:3102:36:4102:52:2403:07:2603:15:0102:41:5802:30:1602:55:1902:45:20
41 4069.32 1210 Sławiński Adam GM3 ZGIERZ Dell Team 13392.52474.49461.44500.59520.24497.32510.13502.63468.20507.58533.74497.09454.8003:54:5502:57:3603:24:0203:10:3102:02:0702:43:2502:27:3302:51:0003:14:5002:53:4002:30:1902:59:4002:50:48
42 4048.56 678 Łabanowski Krzysztof GM4 WARSZAWA GO SPORT AK-SPED TEAM 12435.43446.91471.66508.04473.46507.15515.49492.77485.23538.87505.65495.3602:10:3503:13:3203:30:4003:22:1202:05:0302:51:3902:28:2502:46:4403:05:0703:12:0202:43:3502:38:4002:36:49
43 4024.72 1388 Woźnica Dariusz GM5 Otwock SuperDrob Bike Team 10484.08510.73485.39482.44508.24437.40458.68538.59518.11497.1303:10:2902:45:0003:13:5803:17:4102:05:0001:31:5203:28:3303:23:0902:43:4002:34:5102:59:39
44 4023.48 1071 Kulik Ryszard GM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 11481.26503.61472.44500.24535.86491.42430.66457.14528.00507.57475.5203:11:3602:47:2003:19:1702:07:0002:20:2802:54:5403:31:4903:23:5002:46:5702:38:0403:07:49
45 4012.27 2324 Olejniczak Przemysław GM3 Kurnos Drugi LSKK Lityński Bełchatów 7561.17587.52576.50593.64593.30553.12547.0202:44:1902:23:2601:50:1202:16:5402:06:5202:25:0302:43:16
46 3968.26 975 Uczkiewicz Jarek GM3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB Team 8479.35503.81472.72514.27517.08498.21507.52475.3103:12:2202:47:1603:19:1002:03:3202:25:3402:52:3102:38:0503:07:54
47 3943.28 1081 Falkiewicz Krzysztof GM4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 10437.46491.94466.05465.02493.68504.20539.31489.66447.11493.4203:30:4702:51:1803:22:0102:54:4602:32:2802:50:2802:43:2702:43:5103:19:4502:37:26
48 3938.31 2057 Kuczewski Tomek GM5 Warszawa Trezado 9498.60474.94506.02502.68438.59492.37499.72480.25483.7402:06:0401:48:2202:12:5202:07:2502:51:0702:28:4502:50:5903:27:5902:59:0202:40:3303:05:5802:40:35
49 3918.95 476 Oszkiel Rafał GM3 Seroki-Parcela Sportgang Wysportowani Racing Team 8493.23489.54513.86514.10524.35449.77461.52472.6001:58:4501:46:0603:10:5303:14:4902:03:3802:38:0502:23:3303:22:4903:21:5401:35:1201:55:2102:44:22
50 3897.85 1692 Sikora Robert GM5 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 10437.74492.09475.50493.31504.27433.56440.15528.16498.32466.0503:30:3902:51:1502:18:5703:20:3402:08:4702:29:1603:30:2403:31:4202:46:5402:41:0003:11:38
51 3877.01 1574 Babij Tomasz GM3 Otrębusy ABSOLUTE BIKES TEAM 14476.41491.13442.26473.42494.97463.83520.90457.10451.14429.90483.99472.36431.35456.6703:13:3302:51:3503:32:5303:21:2702:08:2102:55:1302:24:3003:08:0203:22:1203:36:4503:02:0802:49:5103:27:0302:50:06
52 3860.77 2190 Szczepański Artur GM3 Dorotowo Centrum Rowerowe Olsztyn Team 8473.32503.96517.44510.14442.35507.46422.37483.7403:14:4902:47:1302:25:2802:48:2903:30:3902:38:0603:31:2702:40:35
53 3810.39 322 Stec Krzysztof GM2 Bar Janusz MTB Team 9447.62499.53435.07482.15504.54453.43488.31462.63472.1703:26:0002:48:4203:36:2403:17:4802:05:5502:46:0002:44:1803:13:0302:44:31
54 3803.15 1256 Błazucki Piotr GM2 Warszawa CNC Warszawa Blaze Technology 11457.41414.09434.85483.61499.25469.20401.29493.88485.02447.48467.2903:04:1403:47:2203:39:1902:11:2202:30:4603:03:1103:47:1902:58:2902:45:2503:19:3502:46:14
55 3769.83 248 Młynarczyk Adam GM4 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 8452.57465.98475.58509.33426.36503.38488.26448.3702:04:5203:28:0203:24:4002:13:3502:27:4703:38:3302:55:0702:44:1902:53:15
56 3753.17 2591 Jawnik Mirosław GM3 Celestynów KOMOBIKE SCOTT 7532.54512.24559.16540.90554.34518.89535.1102:53:0903:06:1101:53:3702:30:1502:35:0302:55:4801:27:1902:46:54
57 3699.10 1216 Kompa Tomasz GM3 Gałków Mały Dell Team 8413.41467.86460.91480.62503.14465.62472.31435.2203:43:0303:00:0702:16:0103:26:5502:12:1100:53:3202:29:3601:38:1802:11:0100:52:2503:09:1902:49:5201:39:3902:58:29
58 3679.81 705 Skwarski Witold GM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 8461.63462.43469.95459.67474.34455.20434.00462.5903:19:4503:02:1402:15:1102:56:4802:38:4103:08:4902:13:2103:34:4203:13:04
59 3671.93 2270 Grzegorczuk Tomasz GM4 Warszawa PATNET TEAM 10458.16421.06443.03470.07451.42501.52425.58461.14431.62454.9802:19:0303:03:5603:43:3603:35:1602:15:0903:00:0202:30:0502:17:1303:38:5701:43:5902:53:5903:26:5502:50:44
60 3607.16 1464 Kolanowski Marek GM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 8446.68462.93440.21389.36496.15471.11444.00456.7203:26:2602:23:5102:17:1403:04:3703:54:1702:57:4002:50:1803:21:0902:50:05
61 3456.07 344 Grudziński Tomasz GM5 Sękocin Stary 8420.54458.16465.48448.68462.06427.33374.24399.6003:39:1603:03:5602:19:2902:24:2302:16:2903:01:0802:42:5403:21:0804:03:4503:43:3001:49:04
62 3437.78 2051 Woźnica Łukasz GM1 Sulejówek Trezado 6583.42569.15580.29542.44582.93579.5601:44:2701:53:1102:43:2802:12:1502:28:0702:48:1002:17:3802:34:0601:21:54
63 3230.03 2586 Bralewski Mirosław GM5 Wyszków CATENA WYSZKÓW 6544.17561.05516.34512.49561.18534.7902:49:2702:30:1201:25:4702:56:4003:01:4902:22:5802:47:00
64 3212.98 90 Szewczyk Marcin GM2 Warszawa Ośka Warszawa 6529.59520.79524.83574.00541.85521.9202:54:0703:00:4702:34:5102:11:0802:05:4402:28:0402:51:07
65 3120.48 880 Pomaski Paweł GM2 Ciechanów T4B Bike Team 6526.36513.61543.53531.03501.65504.3102:00:0402:40:0602:38:1402:18:2902:00:1802:31:0502:58:0202:34:02
66 3111.34 1257 Gruda Łukasz GM3 6478.10513.48521.09491.80556.15550.7203:12:5201:42:4502:04:1003:05:4402:01:5503:05:2902:38:3002:25:41
67 3055.61 1280 Żuchliński Adam GM4 Suchy Dwór GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 6514.71522.24524.53505.89461.13527.1102:59:0902:35:3702:23:3002:49:5403:17:4902:47:14
68 3044.21 2683 Macieja Krzysztof GM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 6522.98524.97504.31517.14476.47498.3402:56:1902:01:0102:41:0902:25:3303:11:2702:59:13
69 2943.01 1765 Czapliński Jan GM2 Brwinów KOMOBIKE SCOTT 5593.32598.77596.99583.50570.4302:38:4101:46:0602:16:0802:36:2002:43:2101:18:18
70 2893.51 1244 Podębski Darek GM4 Warszawa Lirene Bike Team 6490.90518.03438.38487.02494.08465.1001:59:2101:46:0102:09:2502:25:1803:28:0502:24:4603:01:0002:42:2302:47:01
71 2828.26 402 Sztęborowski Adam GM3 Warszawa Alumex MTB Team 6476.33459.85509.04467.84412.88502.3302:56:5502:56:4402:27:5203:03:4303:40:5602:10:1802:39:43
72 2785.20 1189 Kudlak Marcin GM3 Marki MCP Bike Team 5549.31562.24547.89570.12555.6502:47:5202:29:5302:28:2002:34:3702:19:48
73 2771.58 1567 Kubicz Maciej GM4 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 5543.16570.55575.37536.75545.7602:49:4602:27:4201:58:2901:50:2501:13:4702:49:5702:50:4401:21:50
74 2770.98 1812 Barczak Wojciech GM4 Bydgoszcz 6462.54452.17491.00482.25444.00439.0401:41:2702:42:4403:10:0502:25:3602:33:1802:59:3202:46:2203:21:0902:56:56
75 2729.19 1557 Kołacz Konrad GM2 Puławy ABSOLUTE BIKES TEAM 5527.65556.85561.11539.91543.6602:58:2602:38:1802:22:5902:45:2502:22:53
76 2646.21 1836 Dąbkowski Wojciech GM2 Warszawa Load-Lok Systemy Mocowania Ładunków 5510.72509.05562.98540.11523.3503:00:3301:40:4401:54:4502:04:4802:13:4202:39:0802:50:39
77 2609.67 117 Szklarczyk Michał GM2 Warszawa ADIOSTRY Team 5525.91485.35555.92538.46504.0301:41:5202:05:5402:00:4801:55:0303:11:5902:38:3402:29:0001:50:3002:34:07
78 2566.87 2450 Chrobak Tomasz GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 5473.40514.89539.80529.75509.0303:14:4702:43:4002:43:1802:31:2702:55:27
79 2538.33 1870 Wacławski Bartosz GM3 Wilcza Góra Team PKO Bank Polski 5475.15514.94499.38530.89517.9703:14:0402:43:3903:08:3201:59:4002:25:1901:47:55
80 2469.82 536 Rowicki Rafał GM3 Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 5507.97506.53498.74495.55461.0301:58:2701:47:2302:09:3202:05:0402:28:3602:52:2000:58:2002:18:1602:57:5301:36:0703:13:4300:58:29
81 2441.62 1333 Bednarz Robert GM3 Warszawa 5467.95492.93498.41517.56464.7803:17:0303:11:0003:11:2102:02:4502:47:08
82 2417.39 291 Foryś Leszek GM3 Łódz IFON KolarzKlub 5479.23499.08462.16477.47499.4401:57:0702:10:1701:16:4702:49:3502:52:1303:21:3703:07:0302:35:32
83 2370.12 161 Jatelnicki Olgierd GM4 Kamionka LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 5461.51492.80498.59426.62490.6003:19:4801:47:1702:17:2402:08:5502:30:5802:08:1603:38:2502:43:3201:50:16
84 2317.46 2426 Kamiński Michał GM1 Biała Podlaska GO SPORT AK-SPED TEAM 4536.73598.96594.39587.3802:51:4801:44:5401:46:0402:06:3802:35:18
85 2179.50 1589 Rajkowski Ireneusz GM2 Radom ABSOLUTE BIKES TEAM 4535.04555.45547.99541.0201:44:5802:55:5802:51:4201:55:5602:30:1302:14:46
86 2124.60 306 Niemczyk Rafał GM3 Stare Babice Polski Klub MTB 4528.78539.85553.72502.2602:54:2302:36:0602:11:0201:54:4401:59:4302:57:49
87 2078.98 1859 Kisiel Krzysztof GM4 Głosków Team PKO Bank Polski 4523.85493.15525.62536.3701:51:2402:40:5203:10:5502:00:5202:20:2002:08:2500:46:15
88 2062.47 1668 Sachs Karol GM2 Warszawa AirBike.pl Team 4502.41543.66496.63519.7702:06:2702:18:2702:41:3302:29:27
89 2044.20 2513 Grządka Przemysław GM3 Warszawa PZU Sport Team 4481.18516.25541.42505.3403:11:3802:43:1402:28:1102:56:44
90 2024.06 29 Krakowski Michał GM3 Jabłonna BokserskAutoserwis Bike Team 4510.83517.50486.97508.7702:44:5802:25:2703:03:2402:32:41
91 2008.08 1660 Orszulak Adam GM2 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 4504.61458.55531.56513.3602:05:5402:57:1402:45:5002:36:17
92 1957.80 1909 Pilarski Marek GM2 Łódź 4518.54496.61484.81457.8402:02:3102:43:3903:12:1203:15:04
93 1846.98 1404 Korajczyk Mariusz GM4 Legionowo Wieliszew Heron Team 4468.90481.77440.21456.0902:59:4302:11:5203:04:3702:04:5803:24:1801:32:48
94 1834.30 538 Klaus Albert GM3 Piaseczno KAMYK Radzymin MTB Team 4438.37431.27482.18482.4902:02:5301:51:0802:19:4001:18:1501:34:0201:31:0303:16:0403:31:3103:02:4902:46:1702:14:0701:02:15
95 1799.56 111 Majewski Tomasz GM4 Kobyłka-Boguty Retro Stork Team 3600.00599.79599.7802:33:4102:20:3002:13:4601:21:38
96 1791.23 552 Truszczyński Piotr GM2 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 3599.15592.31599.7802:32:1502:37:1902:13:46
97 1780.68 1184 Wojciechowski Mateusz GM2 Wólka Radzymińska MCP Bike Team 4423.86471.41422.88462.5403:37:3302:14:4603:12:1102:42:44
98 1775.32 1578 Gukiewicz Łukasz GM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 3590.77599.43585.1202:36:0502:20:3502:35:54
99 1662.35 1731 Posadzy Tomasz GM4 Stara Wieś VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 3547.44574.95539.9702:51:5902:10:5502:52:34
100 1644.09 2462 Kołodziejek Paweł GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 3525.36571.30547.4302:55:3102:20:2602:21:54
101 1634.36 2095 Kulesza Łukasz GM3 Kobyłka Retro Stork Team 3556.47539.58538.3101:46:0902:05:3501:54:1002:30:3702:39:4002:02:2801:23:28
102 1623.08 2078 Suchecki Michał GM2 Marki MCP Bike Team 3531.78541.87549.4302:53:2402:35:3102:27:55
103 1572.31 1747 Jachorek Mirosław GM3 Zamość Roztocze Cycling Team 3507.91525.79538.6003:05:2203:01:2302:19:45
104 1570.61 2405 Żero Artur GM5 Ząbki 3498.39547.55524.6702:13:2001:52:5902:22:2002:14:3702:43:0402:17:2802:43:49
105 1548.80 922 Wiśniewski Dariusz GM5 Gdynia GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3524.73484.44539.6402:43:4803:08:1802:06:0702:43:21
106 1547.32 110 Ślusarz Jerzy GM4 Warszawa 3519.86499.82527.6301:52:2202:42:0603:08:2203:00:45
107 1492.28 2354 Marciniak Artur GM4 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 3513.95506.36471.9802:19:5302:43:5802:28:3901:38:3302:44:35
108 1465.23 2595 Łasiński Jarosław GM3 Otwock Łasiński Team 3491.83472.44500.9603:07:2903:19:1702:06:49
109 1463.61 2086 Pęczkowski Andrzej GM4 Jabłonna DAMOVO BIKE TEAM 3468.90511.35483.3603:16:3902:18:1602:27:1202:45:59
110 1463.32 2297 Kurowski Michał GM3 Warszawa POLA-K 3469.38492.14501.8003:16:2702:51:1402:39:53
111 1463.19 2335 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie BokserskAutoserwis Bike Team 3488.40481.22493.5703:08:4803:15:3903:04:49
112 1451.76 45 Mikołajczyk Paweł GM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 3448.02510.02493.7203:25:4902:22:3801:20:0902:27:3502:42:30
113 1415.74 957 Nowakowski Rafał GM4 Warszawa KUŹNIA TRIATHLONU 3466.74470.53478.4603:00:3302:15:0102:47:41
114 1404.93 1590 Oszkiel Kamil GM1 Seroki-Parcela ABSOLUTE BIKES TEAM 3486.29476.36442.2801:57:4601:48:5002:11:3403:16:0702:13:2203:26:1502:17:2300:49:02
115 1404.12 1195 Somow Dariusz GM5 Warszawa IGT MTB TEAM 3463.17484.16456.7903:19:0502:35:2803:15:31
116 1396.51 1474 Tyszka Dariusz GM3 Warszawa 3479.72438.38478.4102:55:4003:34:4602:47:42
117 1363.87 1804 Ciuchta Rafał GM1 Warszawa HPE-ESKOM 3455.14436.43472.3102:19:3503:06:1302:39:22
118 1353.94 1211 Kierus Michał GM3 Lodz Dell Team 3458.70436.39458.8502:18:3003:06:1401:34:0702:54:51
119 1348.08 1556 Gronowski Marek GM5 michałów-reginów Wieliszew Heron Team 3452.50429.13466.4503:06:1403:09:2302:41:22
120 1346.87 317 Proniewicz Piotr GM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 3427.55451.42467.9003:17:0602:20:4402:40:5201:58:3301:41:4502:07:55
121 1346.01 2138 Wypych Krzysztof GM2 WARSZAWA 3424.57469.61451.8303:37:1102:15:1702:57:34
122 1344.66 894 Wasiak Damian GM2 Wyszków CATENA WYSZKÓW 3477.85426.69440.1202:59:5203:33:4703:31:43
123 1311.58 562 Gogulski Grzegorz GM4 Toruń TORUŃ 3437.37434.68439.5402:02:0503:05:4903:17:4402:24:2802:26:4201:46:1503:02:32
124 1296.31 1178 Pacuk Dariusz GM4 Toruń WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 3450.16406.76439.4003:07:1203:19:4803:10:2603:20:37
125 1200.00 2596 Piasecki Patryk GM2 Mrągowo Cryospace Olsztyn 2600.00600.0002:28:5102:09:28
126 1199.93 1553 Kuszmider Kamil GM1 Płońsk CATENA WYSZKÓW 2599.93600.0002:20:2802:35:18
127 1179.05 998 Karwat Kamil GM2 Józefów świat rowerów Merida Team 2599.68579.3702:05:3102:34:09
128 1169.10 895 Góralewski Łukasz GM2 WYSZKóW CATENA WYSZKÓW 2598.61570.4902:23:3502:43:20
129 1133.41 942 Gaca Paweł GM4 Bydgoszcz Metro Nieruchomości 2570.91562.5102:30:3302:42:10
130 1132.66 1753 Mazur Grzegorz GM2 Lublin MetroBikes.pl 2569.23563.4302:45:2402:49:16
131 1129.64 1112 Lewandowicz Michał GM2 Toruń vinci-wheels.com 2567.45562.1902:42:3002:32:53
132 1124.37 1871 Kwiatkowski Michał GM2 Ząbki Team PKO Bank Polski 2550.66573.7002:33:0200:43:5802:11:1201:42:52
133 1111.25 832 Mikielski Witold GM2 Olsztynek Bliska Team 2545.68565.5602:47:1002:17:21
134 1104.16 1761 Górecki Karol GM2 Izabelin MYBIKE.PL 2548.10556.0602:33:4502:49:19
135 1103.46 215 Farion Paweł GM2 Bydgoszcz KOMOBIKE SCOTT 2533.52569.9402:37:5702:34:40
136 1101.66 1760 Banasik Sławomir GM3 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 2558.59543.0702:48:3302:27:44
137 1090.30 1397 Kąkol Sławomir GM5 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 2527.33562.9802:34:0702:13:4200:54:37
138 1083.65 1113 Mitas Jarosław GM4 Warszawa Klinika Rowerów 2559.77523.8802:25:1102:57:52
139 1058.18 1954 Gula Konrad GM3 Stara Wieś VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2540.15518.0302:02:5902:19:2102:45:55
140 1058.07 1903 Roszkowski Jarosław GM2 Marki MCP Bike Team 2559.74498.3301:53:3001:24:3903:06:59
141 1057.04 1410 Piotrowski Tomasz GM3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2532.79524.2502:38:1002:01:1101:28:0901:51:3501:34:18
142 1038.17 1480 Lorenc Robert GM4 Skierniewice SkierVelo 2527.84510.3302:39:3902:02:2802:39:1501:26:5801:51:39
143 1033.58 2543 Berkan Marek GM3 Warszawa e-point bike team 2514.84518.7501:55:0102:43:4102:25:06
144 1030.47 173 Dąbrowski Robert GM3 Kleszczów 2532.74497.7402:30:3601:48:3102:36:04
145 1029.94 1890 Grzela Dominik GM1 Kielce SAP Serwis Team 2508.92521.0203:05:0002:24:28
146 1026.35 664 Kalkowski Radosław GM3 Pruszków VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2543.60482.7601:50:4201:41:4102:04:1002:10:3802:18:2803:13:0101:35:0801:28:5101:52:5901:36:55
147 1021.41 2089 Cyranowicz Robert GM4 warszawa 2487.50533.9203:09:0902:37:50
148 1017.68 1981 Rumik Grzegorz GM3 Lublin-Bystrzyca Nowa BIKE CLUB Janów Lubelski 2491.60526.0803:11:3103:01:17
149 1014.13 2193 Sibiński Dariusz GM3 Płock Płocki Klub Kolarski 2498.23515.8901:58:3801:46:0702:43:0701:34:3602:35:31
150 991.06 1734 Grajczyk Krzysztof GM3 Chełm AZART PELETON CHEŁM 2496.48494.5703:09:3803:12:50
151 991.03 2225 Wrzesiński Jacek GM4 Warszawa 2478.97512.0603:12:3102:04:0401:59:2502:08:01
152 986.15 2216 Gabrylewicz Kazimierz GM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 2488.66497.4903:08:4203:07:18
153 981.21 1616 Gontek Łukasz GM2 LUBLIN LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 2480.36500.8503:16:0003:10:25
154 979.05 2091 Brygier Jacek GM4 Płock Płocki Klub Kolarski 2484.42494.6303:10:2102:53:46
155 977.58 1617 Flis Robert GM2 Zofianka Górna BIKE CLUB Janów Lubelski 2464.06513.5203:22:5303:05:43
156 972.78 1246 Sudnik Irek GM4 józefosław Lirene Bike Team 2514.07458.7101:44:1102:04:1002:03:3503:23:0801:33:24
157 972.66 2355 Gliszczyński Michał GM3 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2506.83465.8303:01:5603:24:44
158 971.55 32 Matynia Dariusz GM2 MARKI MCP BIKE TEAM 2481.85489.7003:11:2202:52:0502:17:5202:13:1001:52:0901:37:14
159 969.63 78 Cieciera Maciej GM3 Halinów 2460.64508.9901:52:4802:03:2103:13:5302:32:37
160 959.59 2321 Kubecki Michał GM3 Łódź 2474.01485.5803:14:3201:16:2002:47:2201:30:0801:57:53
161 940.56 1193 Łuczyński Robert GM4 Warszawa IGT MTB TEAM 2465.78474.7802:11:2302:41:3602:48:59
162 940.10 2250 Bogaczyk Maciej GM2 Wrocław POLSKI KLUB MTB 2438.02502.0803:30:3102:29:55
163 935.63 80 Żuczkowski Marcin GM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 2488.40447.2301:56:4502:55:5903:23:58
164 932.85 882 Kułakowski Tomasz GM3 Olsztyn Cisowianka 2473.12459.7303:01:4002:11:2603:14:16
165 929.25 525 Wilczyński Jan GM5 Pułtusk CENTURION MTB team 2466.22463.0203:00:4501:33:3802:12:5002:31:5201:36:0502:47:46
166 925.39 1711 Kozłowski Konrad GM5 Łódź TABULUS MTB BIKE TEAM 2470.65454.7402:14:5902:58:43
167 924.55 407 Owsianko Maciej GM2 Warszawa Alumex MTB Team 2445.24479.3103:27:0602:55:49
168 913.21 2439 Majek Mariusz GM4 Józefin GO SPORT AK-SPED TEAM 2461.28451.9303:19:5403:06:2801:33:0902:11:0201:35:1901:40:25
169 878.06 1811 Maszerowski Dawid GM1 SUŁOCIN 2443.09434.9703:03:2503:17:36
170 866.39 410 Bućko Kamil GM2 Warszawa Alumex MTB Team 2394.82471.5703:53:3302:58:42
171 849.78 2539 Zacharewicz Radosław GM4 Łomianki LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 2426.88422.9002:17:0203:10:2302:05:0303:03:41
172 836.40 165 Rusek Piotr GM4 Warszawa 2421.49414.9103:10:2103:35:15
173 823.78 1913 Woroniecki Dawid GM3 Łaskarzew NC+ SPORTS TEAM 2414.33409.4602:32:4402:33:2003:18:2902:43:17
174 804.78 2200 Wacławek Adam GM4 Kanie 2430.81373.9702:19:5002:54:4301:51:1403:58:49
175 600.00 1793 Budziński Marcin GM1 Sławno Hurom Sławno Accent 1600.0001:45:53
176 600.00 1375 Przybytek Michał GM2 Dobrzyń nad Wisłą ASE TREK GDYNIA 1600.0002:15:27
177 600.00 779 Korc Artur GM4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1600.0002:32:02
178 600.00 337 Packi Daniel GM2 Tomaszów Mazowiecki Team Hurom 1600.0002:26:55
179 599.87 2630 Rejch Mateusz GM2 IFON KolarzKlub 1599.8702:28:53
180 598.40 1794 Budzyiński Tomasz GM2 Sławno Hurom Sławno Accent 1598.4001:46:10
181 593.46 1078 Wierzbowicz Maciej GM3 Skarżysko Kamienna MetroBikes.pl 1593.4602:06:50
182 588.65 295 Gajewski Piotr GM3 Łódź MOVLINK Bike Team 1588.6502:29:45
183 587.32 1259 Szafran Arkadiusz GM2 Zelów LSKK Lityński Bełchatów 1587.3202:23:29
184 585.95 1827 Głowacki Roger GM3 Grodzisk Mazowiecki KOMOBIKE SCOTT 1585.9502:23:49
185 584.57 2873 Majkowski Daniel GM2 Gdynia FTI Racing Team 1584.5702:12:53
186 584.50 2632 Pawełczak Bartłomiej GM2 TORUŃ 1584.5002:12:54
187 583.35 956 Berner Piotr GM2 Warszawa MYBIKE.PL 1583.3502:17:32
188 580.01 1802 Wiktor Wojciech GM1 Poznań PYRCYK Poznań 1580.0101:49:32
189 575.07 682 Mróz Marcin GM3 MTB EŁK PROSTKI 1575.0702:42:02
190 565.24 798 Ciunel Paweł GM2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1565.2402:41:23
191 563.41 2130 Sobczak Bartosz GM3 Warszawa Trezado 1563.4101:41:0801:18:4702:38:31
192 562.91 1810 Michnowski Jakub GM1 Białystok UKS Wygoda Białystok 1562.9102:16:1802:45:32
193 561.99 795 Czetyrko Grzegorz GM2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1561.9902:42:19
194 556.14 1662 Jackowski Rafał GM3 Nowe ZADROGA RACING TEAM 1556.1401:54:14
195 555.00 1370 Szczygielski Pawel GM2 Szczytno THE BARBERS GDANSK 1555.0002:26:26
196 554.20 2184 Bukalski Paweł GM3 radom KOMOBIKE SCOTT 1554.2001:46:2401:54:38
197 547.02 2106 Majkowski Krzysztof GM1 Dobrzyń T4B Bike Team 1547.0201:45:0701:54:4201:10:2401:15:5801:56:3802:43:16
198 546.85 1896 Wójtowicz Wiesław GM4 Chełm AZART PELETON CHEŁM 1546.8502:52:10
199 545.76 381 Sobczyk Marcel GM1 Warszawa IFON KolarzKlub 1545.7601:49:0802:09:5601:58:5901:24:0901:43:1202:50:4401:19:1501:41:4801:27:09
200 543.60 1982 Sieniuć Jakub GM3 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1543.6002:18:28
201 540.99 169 Duda Robert GM4 warszawa Retro Stork Team 1540.9901:41:0701:35:5102:19:08
202 540.66 1356 Dulęba Robert GM3 Radziejów Zryw Radziejów - Roweroskop.pl 1540.6602:30:1901:22:03
203 536.42 1797 Koziróg Jacek GM3 Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 1536.4201:58:2601:26:03
204 536.34 1920 Socha Tomasz GM5 ŁÓDŹ 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 1536.3401:58:27
205 533.64 1082 Giez Wojciech GM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1533.6401:56:3102:00:4001:09:5501:24:2801:27:1501:43:0202:25:34
206 532.74 1735 Anasiak Nikodem GM1 RADOM NRF HEPU RACING 1532.7402:08:5102:06:1101:15:2801:30:1402:45:28
207 528.83 509 Małecki Marek GM4 Ełk MTB TEAM EŁK 1528.8301:47:2902:56:12
208 528.61 2456 Gregorowicz Marek GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1528.6101:42:2702:39:2501:57:2701:17:1501:24:4201:20:5901:54:2701:21:1601:29:59
209 527.19 206 Fydrych Michał GM4 Rawa Mazowiecka Rawska Grupa Kolarska 1527.1902:32:11
210 526.32 1899 Próchniak Stanisław GM2 Szczekarków 1526.3202:06:3103:01:12
211 523.88 398 Muśko Patryk GM1 Grabówka Muśko-Team 1523.8802:57:52
212 520.93 1722 Żeszczyński Cezary GM3 Warszawa Dirty40 1520.9303:00:44
213 520.02 116 Szklarczyk Artur GM2 Warszawa OLSH Paramedyk PKMTB 1520.0202:04:3002:19:3502:13:2302:14:0801:18:1401:15:5501:33:0401:30:4902:12:5202:12:5101:38:4902:34:1701:55:1701:41:07
214 519.03 764 Badura Patryk GM2 Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM 1519.0302:55:45
215 518.56 194 Mandes Michał GM3 Laski VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 1518.5602:34:43
216 517.12 516 Dawid Maksymilian GM1 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1517.1202:56:24
217 516.29 700 Łopatek Kamil GM2 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1516.2902:56:41
218 516.00 2276 Żywicki Adam GM2 Nałęczów Cisowianka 1516.0002:58:42
219 515.49 1845 Wódka Wojciech GM3 Warszawa 1515.4902:00:2502:26:01
220 514.21 1817 Gumowski Łukasz GM3 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1514.2102:43:53
221 513.50 834 Zieliński Arkadiusz GM3 Warszawa Polski Klub MTB 1513.5001:44:4803:03:2101:55:03
222 513.22 2213 Krzemiński Jarosław GM4 Warszawa 1513.2201:50:1002:44:1202:04:4802:09:0901:14:3801:30:0101:27:0701:49:5701:34:28
223 512.85 1362 Mróz Krzysztof GM3 Kwidzyn Orbit One Cycling Kwidzyn 1512.8502:38:28
224 512.47 142 Tumaniec Dariusz GM4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1512.4701:45:0701:37:3803:06:0601:10:3401:17:1201:21:3701:48:4402:02:0301:27:1901:22:3601:43:1301:28:57
225 512.45 914 Kiselev Iurii GM5 KALININGRAD 1512.4501:21:1901:50:4303:01:50
226 511.72 2048 Nazarski Jacek GM3 Brzeziny Lesz`Go! Rogów Masters 1511.7201:56:3701:46:0302:11:2302:04:0901:26:4901:25:2602:12:4501:34:3901:27:2301:48:5501:36:38
227 511.69 1506 Chachaj Adam GM3 AZART PELETON CHEŁM 1511.6903:06:23
228 511.29 2542 Zacharewicz Dominik GM3 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1511.2901:56:3202:27:13
229 511.19 1988 Haladyn Paweł GM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1511.1903:00:23
230 510.62 1915 Kaseja Jan GM2 Warszawa niezlakorba.pl 1510.6202:04:25
231 510.54 2241 Smołuch Przemek GM3 Marki MCP Bike Team 1510.5401:56:2202:39:1102:00:1102:11:1301:28:4601:50:06
232 509.46 1803 Gębara Rafał GM2 Kraków Decathlon 1509.4602:04:42
233 509.46 1600 Jopkiewicz Wojciech GM3 Łódź 1509.4602:04:42
234 508.59 1503 Antoniuk Artur GM3 Kraśnik Baran Cycling Team 1508.5903:07:31
235 505.17 2139 Iwan Dominik GM3 Pruszków KOMOBIKE SCOTT 1505.1701:59:3202:46:4902:07:3201:20:42
236 505.08 2137 Latoszek Krzysztof GM3 Warszawa Wawa Bike Team 1505.0803:02:3401:25:4301:57:35
237 503.96 1473 Kamiński Wojciech GM5 Warzszawa 1503.9602:47:13
238 503.12 1371 Pawikowski Łukasz GM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 1503.1202:41:32
239 501.51 2257 Pieściński Jacek GM5 Grudziądz 1501.5101:53:3602:48:0202:04:1002:12:0901:18:5501:27:0101:28:3301:57:3702:10:3601:32:3901:27:2501:49:3701:37:10
240 500.30 1228 Pieńkowski Peter GM2 Lipniki 1500.3002:30:27
241 500.02 1405 Brodowski Rafał GM3 Karczew Polski Klub MTB 1500.0202:42:32
242 498.40 2293 Bartnik Tomasz GM3 Warszawa Ośka Warszawa 1498.4002:00:3602:07:2801:31:05
243 497.88 1661 Stodulny Rafał GM2 SNG Wild Ducks 1497.8802:07:36
244 497.07 94 Kozłowski Grzegorz GM1 Wiskitki 1497.0702:49:3201:59:45
245 491.67 576 Tumialevich Mikhail GM4 Grodno MTB EŁK PROSTKI 1491.6703:09:31
246 491.53 1799 Kucharski Daniel GM2 Żakowice 1491.5302:09:15
247 490.51 2465 Kleps Michał GM1 OTWOCK GO SPORT AK-SPED TEAM 1490.5102:02:1602:10:2501:15:0401:51:3002:38:22
248 490.44 225 Fiedurek Mateusz GM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 1490.4403:08:0101:37:3901:56:0402:10:1601:12:0501:24:4401:20:5601:44:1401:29:1401:38:03
249 490.26 680 Siess Mateusz GM2 Warszawa T4B Bike Team 1490.2601:59:0201:47:0002:09:3502:12:5101:55:19
250 489.89 1708 Rutkowski Robert GM5 Brzeziny DOMAX RACING TEAM 1489.8902:09:41
251 489.26 714 Guzewicz Artur GM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1489.2603:08:2801:40:3301:58:4302:07:5901:17:5001:26:5501:24:3501:54:5600:49:1101:48:0801:28:0901:50:5400:55:41
252 489.18 1478 Wilczyński Dariusz GM3 Pułtusk CENTURION MTB team 1489.1802:52:1600:38:3600:42:2100:49:1802:11:12
253 486.88 1996 Ciesielski Przemysław GM5 Katowice 1486.8802:10:29
254 485.25 2409 Karpiesiuk Łukasz GM3 Chotomów LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1485.2501:57:1601:44:1402:06:5901:15:0801:23:2101:28:2901:30:3101:58:0702:40:05
255 484.31 2330 Klimiuk Tomasz GM3 Piaseczno TTS PSE Team 1484.3101:47:5301:30:1602:35:2502:23:3001:35:17
256 483.25 1516 Siwczak Jerzy GM3 Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1483.2503:17:21
257 482.81 1546 Łuczak Kamil GM2 Michałów-Reginów Wieliszew Heron Team 1482.8102:00:0402:18:3702:11:3501:28:0402:07:2202:16:0401:37:42
258 481.85 2438 Majek Maciej GM1 Halinów GO SPORT AK-SPED TEAM 1481.8503:11:2201:15:1001:31:5302:14:0302:01:41
259 480.95 535 Dorsz Jacek GM3 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 1480.9502:01:5602:55:1300:51:3400:48:2600:55:2001:35:0601:32:4100:50:3700:52:1300:44:1200:51:3300:45:56
260 480.82 50 Świderski Michał GM3 Radonie Trezado 1480.8201:50:1301:41:1502:04:0903:18:2101:15:0601:26:5401:25:3001:48:1401:32:03
261 480.26 1995 Wróblewski Wojciech GM3 Zgierz SNG Wild Ducks 1480.2602:12:17
262 480.19 367 Orzechowski Hubert GM3 Radom TRENUJROWER.PL 1480.1903:14:03
263 479.51 699 Bąkowski Marcin GM3 Warszawa Crazy Racing Team 1479.5103:12:1801:42:4402:06:5801:14:2001:21:3801:26:5902:12:5201:33:0201:27:1901:50:1701:36:47
264 479.23 2583 Demiańczuk Tomasz GM2 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 1479.2301:59:4202:12:3401:35:1102:14:1401:34:3501:57:55
265 478.15 1914 Kaseja Maciej GM5 izabelin niezlakorba.pl 1478.1502:12:52
266 477.35 1809 Głębocki Jarosław GM4 Piaseczno PROBIS BIKE TEAM 1477.3502:37:41
267 476.72 982 Banul Rafał GM3 Chorzele Cryospace Olsztyn 1476.7201:25:4903:11:2102:04:08
268 475.35 2865 Girau-Tur Gabriel GM2 Ciechanów JURAND Ciechanów 1475.3502:43:25
269 474.98 2576 Niklewicz Sebastian GM4 Julianów HPE-ESKOM 1474.9803:14:0801:35:5502:20:5301:31:52
270 474.64 469 Mazurek Patryk GM2 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1474.6402:49:02
271 474.29 2388 Tereszczuk Jacek GM5 Lublin wydolność.pl Lublin 1474.2903:14:2501:49:0402:09:3102:12:5101:16:5401:31:0601:30:2102:09:5402:13:5501:58:3201:40:25
272 473.64 2290 Boruch Dariusz GM2 Nałęczów Cisowianka 1473.6403:14:4102:04:04
273 473.46 1164 Kamiński Radosław GM3 Ciechanów T4B Bike Team 1473.4601:44:0103:12:40
274 473.03 879 Żywólko Jarosław GM4 Olsztyn Cisowianka 1473.0303:01:4202:07:07
275 472.99 1699 Tomczak Paweł GM3 Głowno TomczakTeam 1472.9902:14:19
276 472.31 1455 Gidaszewski Grzegorz GM2 WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1472.3101:56:4502:20:0401:21:2702:39:2201:33:4102:16:1301:47:3602:00:5701:42:06
277 472.17 1658 Dudek Mirosław GM2 Łódź SNG Wild Ducks 1472.1702:14:33
278 470.09 455 Banaszek Paweł GM4 Tłuszcz LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1470.0901:45:0601:37:4001:58:1101:27:4501:51:5303:18:1301:31:5801:52:2501:37:36
279 469.60 643 Byber Remi GM4 Galgenen VC Wädenswil 1469.6003:14:15
280 469.32 2115 Kucharski Cezary GM3 LESZNO Maro Sport Team 1469.3201:54:5002:53:10
281 468.31 2014 Sosna Andrzej GM4 Niewodnica Korycka MPS Bike Team 1468.3103:16:5402:16:30
282 468.14 2809 Wilamowski Łukasz GM2 biskupiec Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM 1468.1402:45:56
283 468.03 2371 Dąbrowski Andrzej GM4 Łódź 1468.0303:17:01
284 465.82 2558 Słomka Robert GM3 Uszczyn 1465.8202:10:3701:25:2101:36:1002:52:1401:44:47
285 465.73 2541 Zacharewicz Jacek GM3 Józefosław LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1465.7302:28:5802:41:37
286 465.47 1643 Telenda Piotr GM3 Puławy Puławy 1465.4703:22:16
287 465.33 1687 Maślany Janusz GM3 Gostynin 1465.3302:54:39
288 465.29 668 Sarnacki Przemyslaw GM2 Wyszków Catena Wyszków 1465.2903:16:03
289 464.68 945 Sierocki Marcin GM3 Olsztyn 1464.6803:04:5802:18:26
290 464.46 2192 Kordaczuk Tomasz GM4 Granica 1464.4602:11:1602:16:4702:13:4402:18:15
291 461.17 1319 Wasilewski Rafał GM2 Piaseczno 1461.1702:43:13
292 460.40 665 Syrwid Wojciech GM4 Olsztyn 1460.4003:18:08
293 459.79 1831 Bukowski Leszek GM5 PŁOCK PTT DELTA PŁOCK 1459.7902:04:2601:28:3903:06:56
294 457.37 2205 Dąbrowski Maciej GM4 warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1457.3703:04:1502:20:40
295 457.34 2036 Sulowski Janusz GM3 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1457.3403:28:32
296 457.32 2188 Mączewski Andrzej GM5 Grudziądz AGRO-MIL MTB green team 1457.3203:21:3801:55:2501:25:22
297 457.32 663 Wojciechowski Wojciech GM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1457.3203:19:28
298 457.06 357 Skowronek Marcin GM3 Warszawa PLUS SCOTT MTB TEAM 1457.0603:23:52
299 456.67 1712 Stanisławski Marcin GM3 Jaracza Sng wild ducks 1456.6702:19:07
300 456.52 2577 Zakrzewski Piotr GM2 Nisko HPE-ESKOM 1456.5203:21:5902:16:0101:34:3502:11:19
301 456.23 1992 Woskowicz Marcin GM3 Łódź 1456.2302:19:15
302 455.58 118 Florczak Cezary GM2 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 1455.5803:22:2401:39:4301:56:2101:10:3901:16:2801:24:2701:53:0202:04:0701:27:4101:34:21
303 454.94 627 Matelski Rafał GM3 Świeradów-Zdrój Mitsubishi Materials MTB Team 1454.9403:24:49
304 454.12 2233 Ludwicki Piotr GM3 Warszawa 1454.1202:17:3901:58:1102:24:3702:24:2801:36:1702:45:4502:26:4002:02:4101:44:57
305 454.09 2590 Mikucki Piotr GM3 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1454.0902:06:4601:45:0502:56:41
306 454.09 2538 Podlewski Krzysztof GM3 Sulejów 1454.0902:08:1001:24:1401:42:3302:56:41
307 453.08 1994 Jaźwiecki Michał GM2 klęk SNG Wild Ducks 1453.0802:20:13
308 452.67 275 Fabijański Dariusz GM4 Łódź IFON KolarzKlub 1452.6701:47:3501:40:3801:58:4301:13:0701:21:1401:27:0101:23:1703:21:3101:59:4901:29:1601:27:1701:44:4701:38:15
309 451.01 2149 Juchniewicz Artur GM4 Warszawa 1451.0103:24:27
310 450.91 824 Wiśniewski Dariusz GM5 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1450.9103:22:18
311 449.33 2227 Paluchowski Paweł GM3 Warszawa MGG HELPEA TEAM 1449.3303:25:13
312 448.98 2656 Kępka Grzegorz GM3 Józefów XBOX BIKE TEAM 1448.9803:18:55
313 447.51 363 Cieślak Jacek GM5 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1447.5103:26:0301:46:2902:14:1701:26:1201:31:5701:32:4102:09:0901:36:5601:32:28
314 446.43 877 Ołdakowski Karol GM3 Olsztyn 1446.4301:31:2903:24:2000:51:27
315 445.51 1657 Kolasiński Tomasz GM3 Łódź 1445.5102:22:36
316 445.47 1088 Samsel Adam GM3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1445.4701:51:5901:41:5301:14:4901:22:4401:29:0601:42:0103:20:29
317 443.00 2083 Bieńkowski Maciej GM4 Warszawa [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team 1443.0003:28:09
318 438.38 2296 Sobczyk Bartłomiej GM3 Warszawa POLA-K 1438.3802:15:3901:40:2903:03:01
319 437.72 997 Bańka Piotr GM3 MARKI MCP Bike Team 1437.7201:57:3003:05:4001:32:1701:37:1801:52:3101:34:36
320 436.73 1607 Skroński Tomasz GM5 Sochaczew DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW 1436.7302:25:28
321 436.43 1965 Sikora Paweł GM2 Ostrów Mazowiecka Bikeholic Team 1436.4302:25:3402:20:06
322 435.69 1376 Grzędzicki Michał GM3 Grudziądz 1435.6901:25:4903:29:22
323 432.84 667 Antoniak Adam GM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1432.8403:30:45
324 431.55 2535 Jastrzębski Stanisław GM5 WYSZKÓW CATENA WYSZKÓW 1431.5502:01:1803:26:57
325 429.62 55 Marciniak Wojciech GM5 WARSZAWA VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 1429.6203:34:3801:52:0601:18:2201:32:1502:12:5201:35:0601:28:5001:52:4401:37:12
326 429.17 637 Kwiatkowski Robert GM4 Piątnica Grupa Szalonych Rowerzystów GSzR 1429.1703:37:07
327 427.69 420 Solarek Piotr GM3 Warszawa 1427.6903:37:52
328 427.06 2032 Sabat Paweł GM4 Józefów Polski Klub MTB 1427.0603:35:55
329 422.39 921 Grzeszkiewicz Maciej GM2 Warszawa 1422.3903:23:29
330 418.94 1624 Czyżewski Rafał GM2 Warszawa 1418.9403:44:44
331 417.77 818 Sudoł Dariusz GM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1417.7703:38:21
332 411.30 661 Kaczmarczyk Marek GM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1411.3003:41:47
333 411.22 1328 Kurowski Dariusz GM3 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 1411.2203:17:38
334 407.60 604 Choynowski Andrzej GM4 Łomianki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1407.6003:30:5202:17:4601:58:55
335 405.08 1595 Marciniak Krzysztof GM5 Łomianki Dolne ABSOLUTE BIKES TEAM 1405.0802:36:5001:45:44
336 402.74 359 Świętek Grzegorz GM5 Klewiska 1402.7403:51:22
337 401.35 825 Sirocki Rafał GM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1401.3503:47:17
338 399.97 495 Sułkiewicz Marcin GM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 1399.9702:02:2801:43:1902:27:1002:32:5601:46:2201:42:5403:14:13
339 399.97 490 Kalinowski Grzegorz GM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 1399.9701:39:5902:25:0103:14:13
340 399.97 491 Wawrzyn Wojciech GM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 1399.9701:37:1602:21:4703:14:13
341 398.77 2404 Sawicki Andrzej GM5 Lublin INżYNIERIA ROWEROWA 1398.7703:51:1402:30:3902:23:5301:22:3001:39:0202:12:04
342 398.14 335 Miller Sebastian GM3 Warszawa 1398.1402:00:3101:52:0002:19:4301:23:1403:49:0702:27:30
343 396.35 2660 Królewski Karol GM2 Józefów 1396.3503:45:20
344 393.86 1873 Smagalski Michał GM3 Milanówek Team PKO Bank Polski 1393.8602:39:5502:41:1801:54:2001:42:33
345 388.44 1910 Pilśniak Mirosław GM5 Warszawa 1388.4402:43:33
346 381.69 579 Łuszcz Wojciech GM5 Legionowo 1381.6904:01:35
347 377.55 936 Świerczewski Jan GM3 Warszawa 1377.5502:24:5502:00:0002:28:0702:34:2901:28:2301:46:1501:39:5301:42:0002:23:4903:56:33
348 358.74 2714 Kalisz Andrzej GM5 Chełmża 1358.7403:36:32
349 358.74 2664 Strzelecki Piotr GM5 Chełmża 1358.7403:36:32
350 337.85 466 Janus Dawid GM2 Kętrzyn 1337.8504:30:00
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas