Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

Hobby Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 1598.65 5008 Surdyk Filip HM4 Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 8200.00200.00200.00200.00199.78200.00200.00198.8700:13:4500:14:4400:12:1800:07:5000:40:2200:15:1200:16:3400:17:2400:14:45
2 1586.78 5005 Gregorowicz Jakub HM4 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 8196.20196.23198.12197.48199.63200.00199.81199.3200:14:0100:15:0100:12:2500:07:5600:17:5300:15:1100:17:2500:14:43
3 1584.79 5012 Rowicki Nikodem HM4 Stare Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 9183.54197.54199.73199.81200.00189.40199.60199.62199.1000:14:5900:14:5500:12:1900:17:4000:17:5100:16:0200:16:3600:17:2600:14:44
4 1580.81 5101 Węgrzynowski Bartosz HM4 Otwock GO SPORT AK-SPED TEAM 8189.29197.59200.00195.43198.70200.00199.80200.0000:15:3400:12:2700:15:5100:08:0100:17:5800:17:3200:16:3500:14:40
5 1550.61 5009 Mrowiński Antoni HM3 Radzymin KAMYK Radzymin MTB TEAM 10185.60190.72187.07199.25185.77197.97185.73197.22194.41198.2000:14:4900:15:2700:13:0900:17:4300:08:2600:18:0200:16:2100:16:4800:17:5400:14:48
6 1531.51 1221 Gruca Michał HM3 Radzymin KAMYK Radzymin MTB TEAM 8185.81190.93192.19186.14198.52185.92197.42194.5900:14:4800:15:2600:12:4800:08:2500:17:5900:16:2000:16:4700:17:5300:56:17
7 1498.33 5006 Gregorowicz Maciej HM3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 8186.02182.64191.94173.11197.42177.76191.91197.5300:14:4700:16:0800:12:4900:09:0300:18:0500:17:0500:18:0800:14:51
8 1464.96 5169 Kłucjasz Jakub HM3 Bełchatów 8179.35186.50190.45195.21187.57174.86180.16170.8700:15:2000:15:4800:12:5500:18:0500:19:0200:17:2200:19:1900:17:10
9 1457.92 5170 Szyszko Piotr HM3 Otwock Warszawski Klub Kolarski 9180.13178.05178.48178.26180.42194.28173.32189.99178.3200:15:1600:16:3300:13:4700:17:4700:08:4100:18:0300:19:0700:18:1900:16:27
10 1436.56 5019 Wścisły Czarek HM3 Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 9176.62130.85174.32178.37181.07164.29176.40192.09193.4100:16:4100:18:4800:20:1500:08:4700:19:4300:18:2900:18:4700:18:0700:15:10
11 1384.83 5300 Woźniak Szymon HM2 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 12159.42164.16160.09176.77170.67170.29173.30180.60151.45166.92171.85174.4300:17:1500:17:5700:15:2200:17:5600:20:4100:09:1200:20:3600:19:2500:20:0300:19:5100:20:1500:16:49
12 1371.83 5035 Kaszewski Dawid HM2 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 10164.02181.71164.18164.95169.98178.50157.07169.62176.05166.8200:16:4600:16:1300:14:5900:21:2400:09:1300:20:0000:19:2000:19:3200:19:4600:17:35
13 1368.45 5042 Żytowiecki Jacek HM3 Wieliszew Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 9165.83166.17170.24172.62170.29174.29159.81172.14176.8800:16:3500:17:4400:14:2700:20:2700:09:1200:20:2900:20:4400:20:1300:16:35
14 1366.43 5020 Zalewski Szymon HM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 10154.78163.25167.58171.22165.78172.19182.96154.02173.57169.8800:17:4600:18:0300:18:5500:20:3700:09:2700:20:4400:19:1000:19:4300:20:0300:17:16
15 1350.38 5151 Jedynak Michał HM3 Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 9157.74168.54169.66167.96174.15163.70168.05168.12170.2100:17:2600:17:2900:14:3000:21:0100:20:3000:18:3300:19:4300:20:4200:17:14
16 1271.33 5015 Dudkowski Tymoteusz HM2 Józefów KAMYK Radzymin MTB Team 8154.35150.92161.68165.49143.92160.97173.71160.2900:17:4900:16:1800:21:5000:09:2800:21:0600:20:3500:20:0200:18:18
17 1224.21 5082 Ołdak Leon HM1 Legionowo DAX ROWERY 8140.19154.41153.92149.21162.64163.61148.13152.1000:19:3700:19:0500:22:5600:10:3000:21:5700:21:2600:20:3000:21:47
18 1209.92 5285 Wojciechowski Igor HM3 Warszawa 9146.12150.61150.95148.53163.76151.04136.68151.87147.0300:20:1000:16:2000:21:0000:23:4600:09:3400:23:1300:22:1300:21:4900:19:57
19 1205.35 5217 Kaźmierczak Kamil HM1 Łódź Cisowianka 9131.58145.63144.71155.77154.04145.96153.99153.40151.8500:20:5400:20:1400:17:0000:20:2100:22:5500:10:4400:23:1100:21:3600:22:55
20 1183.32 5171 Gasek Bernard HM3 otwock Warszawski Klub Kolarski 7165.00166.48171.63165.92176.51166.92170.8700:16:4000:17:4200:14:2000:21:3100:19:5200:19:5100:20:22
21 1165.19 5013 Rogoziński Michał HM2 Warszawa 9141.39150.21143.58149.06150.88150.11143.85136.11134.0400:19:2700:19:3700:17:0800:21:1600:10:2300:23:4700:23:0200:25:3400:21:53
22 1157.17 5028 Kozłowski Maciej HM1 Chotomów NRF HEPU RACING 9132.21149.96145.56142.58153.92146.42152.67129.40133.8500:20:4800:19:3900:16:5400:22:1400:22:5600:10:4200:23:2300:23:2800:26:00
23 1148.17 5016 Dudkowski Leonard HM1 Józefów KAMYK Radzymin MTB Team 8131.47136.16148.74138.24135.46151.64151.52154.9300:20:5500:18:0400:23:4400:11:2000:22:2500:21:5100:22:5800:18:56
24 1137.05 5245 Przybylski Witek HM1 Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM 8134.69146.60140.57146.87141.48134.17151.63141.0300:20:2500:20:0600:17:3000:21:3500:24:5700:22:3800:22:5700:20:48
25 1094.34 5100 Małysz Maksymilian HM2 Legionowo GO SPORT AK-SPED TEAM 8128.71144.85137.43139.99138.24143.18130.02131.9300:21:2200:16:5900:23:0400:25:1300:11:2000:24:5600:25:2900:22:14
26 1046.30 5046 Sasin Oskar HM2 Pasek RKS Family Active Tłuszcz 9129.41138.34142.47127.57113.5097.21128.69125.63140.6900:21:1500:21:1800:17:1600:24:5100:31:0600:16:0700:27:1500:27:4200:20:51
27 1045.20 5159 Szczepański Piotr HM1 TORUŃ 1293.48112.25113.36121.38125.55119.90129.50130.52116.12142.30137.46138.5800:29:2500:26:1500:21:4200:26:0700:28:0700:13:0400:27:3400:26:5200:26:0900:23:1700:25:1900:21:10
28 1004.74 5034 Karpiesiuk Hubert HM4 CHOTOMÓW Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 6156.70170.49170.83171.08166.08169.5600:17:3300:17:1700:14:2400:20:3800:09:2600:17:18
29 975.22 5314 Drągowski Piotr HM1 Warszawa 8109.50117.19103.22118.99133.29129.34126.62137.0700:22:2800:27:0300:34:1200:13:1000:26:4700:25:3700:27:2900:21:24
30 944.46 5316 Drzewiecki Franciszek HM1 WARSZAWA Warszawski Klub Kolarski 6157.72162.40163.23138.03166.64156.4400:09:5600:21:5900:21:2900:22:0000:20:5300:18:45
31 938.42 5208 Górczyński Konrad HM4 Radzymin KAMYK Radzymin MTB TEAM 5184.98188.89200.00199.81164.7400:14:5200:15:3600:17:3900:17:5200:18:26
32 938.11 5038 Maniecki Piotr HM3 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 5184.36188.29178.94193.33193.1900:14:5500:15:3900:18:3100:18:0000:15:11
33 922.52 5204 Klaus Patryk HM1 Piaseczno KAMYK Radzymin MTB Team 8105.70110.36115.13108.50132.02120.81109.19120.8000:26:0100:26:4200:21:2200:32:3200:11:5200:29:3300:32:0700:24:17
34 918.34 5022 Gumieniak Jakub HM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 6134.26160.14158.37156.31156.66152.6000:20:2900:18:2400:20:0100:22:3500:22:2300:19:54
35 897.18 5274 Kośla Bartosz HM3 Gałków Duży 7 Szprych 6143.44147.19156.24143.23153.64153.4400:17:0900:23:5900:22:5100:23:0800:22:3900:19:07
36 880.17 5026 Dembek Bartosz HM1 Warszawa ABC Data Bike Team 1194.29105.43111.48108.31106.97105.86117.69109.9388.2897.12114.5100:29:1000:27:5700:22:0400:29:1600:33:0000:14:4800:30:2000:31:5400:34:2400:34:0700:25:37
37 875.74 5033 Karpiesiuk Igor HM3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 6139.95158.99148.64144.47137.63146.0600:19:3900:18:3200:16:3300:24:2600:11:2300:20:05
38 869.95 5156 Pniak Leon HM2 Łódź 7119.31132.93136.29131.28122.19107.24120.7100:23:0300:22:1000:18:0300:11:5600:29:1300:28:1900:24:18
39 867.07 5229 Jary Tymon HM1 Łódz Dell Team 886.75110.78113.36111.82108.95112.17105.36117.8800:31:4200:26:3600:21:4200:28:2100:32:2400:13:5800:33:1700:24:53
40 866.99 5085 Samsel Aleksander HM4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 5155.51177.33172.62180.77180.7600:17:4100:16:3700:20:2700:08:4000:19:45
41 836.00 5303 Przybysz Nikodem HM2 Warszawa Alltop STAG Team 6132.24139.91142.37138.79148.96133.7400:22:1700:17:3500:22:1600:25:2600:23:5800:21:56
42 828.83 5304 Przybysz Marcel HM3 Warszawa Alltop STAG Team 6136.31142.88149.29137.35145.02117.9600:21:3700:17:1300:21:1400:25:4200:24:3700:24:52
43 802.62 5196 Cywiński Piotr HM1 Turka 6130.74137.83122.12135.15139.29137.5000:18:4900:23:0000:24:5200:24:3100:24:5900:21:20
44 799.33 5104 Majchrzyk Michał HM2 RAWA MAZOWIECKA DITTA-SERIA MTB TEAM 6121.86127.19137.82142.24135.66134.5600:22:3400:23:1000:17:5100:24:4900:26:1900:21:48
45 793.41 5162 Maluchnik Kacper HM3 Działdowo Lee Cougan MTB Team 6128.71142.24137.63133.93112.47138.4400:21:2200:20:4300:11:2300:26:1100:27:0000:23:56
46 781.78 5061 Kruba Maciej HM1 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 7112.6894.22107.57106.49119.61120.00121.2100:26:0900:37:2800:32:3600:28:3100:27:4200:29:0000:24:12
47 772.25 5094 Stelmaszczyk Staś HM2 W-wa Ursynów ORSINO AKD 5146.72144.99164.25152.57163.7200:20:0500:16:5800:21:2100:21:4300:17:55
48 747.17 5154 Pniak Roch HM1 Łódż 7100.36109.61107.50114.91111.50106.0597.2300:27:2400:26:5300:22:5300:13:3800:32:0100:33:0400:31:14
49 745.36 5172 Rogalski Maciej HM2 WARSZAWA Warszawski Klub Kolarski 4176.28181.52196.88190.6800:15:3600:16:1400:18:0800:15:23
50 721.16 5115 Barańczyk Szymon HM1 Jabłonna 787.72108.73110.20123.0499.7687.26104.4500:31:2100:27:0600:32:0200:12:4400:35:0900:34:4800:28:05
51 706.47 5116 Szczepaniak Mikołaj HM2 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Junior 5139.83138.02138.89151.59138.1500:19:4000:21:2100:25:2500:23:3300:21:14
52 697.31 5225 Ziółkowski Mikołaj HM4 Łódź Dell Team 6108.41116.50121.84111.06137.83101.6600:25:2200:21:0700:26:0100:31:4700:11:2200:35:07
53 585.78 5211 Ślusarczyk Wojciech HM4 WARSZAWA 5115.06129.71125.30121.2294.4800:23:5400:22:4300:19:3800:26:0900:36:50
54 566.56 5093 Brześkiewicz Szymon HM2 Mińsk Mazowiecki 694.1993.5693.9295.5983.27106.0200:31:1700:33:5300:37:3500:36:4100:36:2800:27:40
55 539.64 5383 Wieczorek Szymon HM3 Łódź 4133.63150.64134.38120.9900:26:2500:10:2400:26:3400:28:59
56 534.75 5262 Stefański Maciej HM3 Styków 3176.50174.15184.1000:20:0000:19:5900:15:56
57 530.79 5425 Zelcer Bartosz HM3 Czaplinek 3175.62178.46176.7100:18:5200:19:3000:16:36
58 526.19 5105 Witczak Przemysław HM2 Warszawa 4125.95133.74132.97133.5200:21:5000:22:0200:18:3000:11:44
59 523.72 5165 Mazur Szymon HM2 Warszawa 4124.06131.81134.56133.2900:22:1000:24:0300:26:1400:26:47
60 496.53 5032 Hawro Maciej HM1 Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 4113.64135.27129.43118.2000:24:1200:21:4700:27:3500:24:49
61 480.60 5256 Brylak Dawid HM1 Serock 4118.50127.68128.06106.3600:24:5200:19:1600:27:2300:28:33
62 473.00 5088 Zygmunt Tymoteusz HM3 Osowiec KKS Opty Grodzisk Mazowiecki 3148.38157.02167.6100:18:3200:18:4600:21:18
63 471.65 5187 Troinski Tymoteusz HM1 GO SPORT AK-SPED TEAM 4108.84122.10114.63126.0700:25:1600:24:0800:13:4000:28:19
64 466.18 5125 Berkan Damian HM2 Warszawa Bike Concept 3154.21149.58162.4000:17:5000:19:4200:21:59
65 464.96 5357 Dolota Iwo HM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 3156.46147.65160.8400:22:4900:20:3400:20:36
66 425.63 5330 Orzechowski Stanisław HM4 Otwock 3142.21150.00133.4200:11:0100:23:4800:26:17
67 413.43 5080 Malicki Bartosz HM2 Łomianki Dolne Bike Concept 3126.53137.94148.9600:21:4400:17:5000:23:58
68 407.60 5210 Klimaszewski Stanisław HM2 Turowo 3133.43138.52135.6400:22:0500:25:2900:11:33
69 370.86 5051 Babiński Mateusz HM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 3122.10134.29114.4700:24:0800:11:4000:30:24
70 352.60 5059 Świderski Konstanty HM3 Osowiec Trezado 2171.83180.7700:14:1900:08:40
71 338.40 5176 Smoliński Mikołaj HM1 Warszawa 394.94128.88114.5800:28:5800:27:4200:25:36
72 324.65 5031 Gołąb Michał HM3 Jabłonna Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 2159.11165.5300:17:1700:21:34
73 323.13 5066 Kieliszek Janek HM4 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2163.40159.7300:18:0200:22:06
74 315.25 0 Leontjew Wład HM2 2154.28160.9700:19:4100:20:35
75 314.05 5168 Łasiński Krzysztof HM2 Łasiński Team 2155.51158.5300:17:4100:22:16
76 307.14 5482 Pytlakowski Antoni HM3 Ożarów Mazowiecki 2157.73149.4100:22:3800:19:38
77 305.76 5449 Werbiński Jakub HM3 Łódź 2151.38154.3900:23:3500:19:00
78 305.26 5205 Dąbski Bartosz HM3 MICHAŁÓW-REGINÓW 2143.23162.0300:19:1200:22:02
79 296.86 5375 Kalinowski Wojciech HM1 Ząbki 3105.2699.9191.7000:33:5500:35:0600:33:07
80 292.75 5272 Dzioba Kasper HM4 Lipsko 2149.85142.9000:16:2500:22:11
81 291.55 5389 Marczyk Jakub HM2 Rogów 2143.98147.5600:24:3100:23:35
82 290.54 5281 Grudniewski Jacek HM2 OTWOCK 2145.85144.6900:16:5200:22:54
83 287.39 5134 Dąbrowski Szymon HM2 Płock 2150.64136.7500:10:2400:21:27
84 287.34 5346 Piernikowski Aleksander HM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 2147.80139.5400:10:3600:25:35
85 283.11 5150 Stankiewicz Stanisław HM3 IGT MTB TEAM 2142.42140.6900:25:0400:20:51
86 278.49 5334 Goździński Maciej HM2 Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 2142.23136.2600:25:0600:24:19
87 269.18 5260 Lorenc Adam HM1 skierniewice 2136.63132.5500:21:3400:26:56
88 268.65 0 Merkiewicz Antoni HM2 Przasnyż 2126.24142.4100:21:4700:23:16
89 266.01 5259 Witczak Michał HM1 WARSZAWA 383.1689.7893.0700:35:2600:27:2400:16:50
90 261.54 0 Bogucki Jakub HM4 Naterki 2123.19138.3400:24:3900:23:57
91 257.89 0 Laskowski Jakub HM3 NOWE MIASTO LUBAWSKIE 2137.07120.8200:25:3500:25:08
92 257.16 5247 Jakubowicz Jakub HM2 Dobre 2119.54137.6200:24:3900:25:39
93 255.31 5269 Beda Franciszek HM1 Puławy 2138.98116.3300:17:4200:27:15
94 255.04 5040 Rosiński Dominik HM3 Warszawa 2130.97124.0700:18:4700:25:33
95 254.44 5341 Gościński Gabriel HM2 Toruń 2125.84128.6100:12:2700:27:16
96 252.83 5201 Adamczyk Piotr HM2 Warszawa Lirene Bike Team 2135.34117.4900:26:0500:24:58
97 243.62 5261 Lorenc Antoni HM2 skierniewice 2122.61121.0200:24:0200:29:30
98 228.92 5152 Lewczuk Aleksander HM3 Urzut 2118.03110.8900:23:1800:22:11
99 228.00 5450 Gliński Mateusz HM3 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 2109.96118.0400:30:0800:24:51
100 225.32 5363 Buczyński Kacper HM2 Różnowo 2105.20120.1200:28:5200:27:35
101 219.98 5142 Kunicki Borys HM1 Zalesie Górne 2111.27108.7100:32:0500:26:59
102 217.30 5270 Beda Bartłomiej HM1 PUŁAWY 2107.42109.8800:22:5400:28:51
103 208.38 5095 Zygmunt Bruno HM2 Osowiec 2100.68107.6900:29:1600:33:09
104 195.68 5278 Rapa Maksymilian HM1 Krasnystaw 296.7298.9600:25:2600:32:02
105 192.56 5490 Auguścik Aleksander HM3 LKK Luks Sławno 1192.5600:15:14
106 192.45 5417 Kaźmierowski Jan HM3 Sokółka SKK SOKÓŁ 1192.4500:17:13
107 189.95 5296 Grabski Franciszek HM1 Łódź 294.7795.1900:37:1500:30:49
108 184.94 0 Świerczyński Beniamin HM3 Brzeziny Raz na wozie Brzeziny MTB team 1184.9400:18:49
109 184.49 5491 Sapieja Adam HM3 LKK Luks Sławno 1184.4900:15:54
110 183.48 0 Polit Igor HM4 Stryków LUKS DWÓJKA DANIELO SPORTSWEAR STRYKÓW 1183.4801:02:4100:18:58
111 182.48 0 Kwiatkowski Oliwier HM4 BRODNICA 1182.4800:19:13
112 180.42 0 Janicki Adam HM4 KOBYŁKA Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1180.4200:08:41
113 179.04 5227 Pepliński Bartosz HM2 Łódź Dell Team 287.5291.5200:40:2000:32:03
114 178.57 1458 Winiecki Kacper HM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1178.5700:15:2400:46:4301:00:0600:52:0100:55:5500:52:1700:58:45
115 177.50 5445 Parzych Maciej HM4 Mrągowo MSR Mrągowo 1177.5000:18:40
116 176.50 5243 Rutkowski Kacper HM2 Orpelów 289.7086.8000:32:5100:40:40
117 174.54 5406 Wyszomierski Adam HM4 Warszawa WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1174.5400:18:59
118 173.61 5056 Wolny Michał HM2 Warszawa WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1173.6100:20:20
119 173.46 0 Strzelecki Michał HM4 Wola Cyrusowa 1173.4600:20:21
120 172.79 5092 Tyburski Milosz HM4 Brudzeń Duży 1172.7900:09:04
121 172.43 5267 Wrona Maciej HM4 Warszawa 1172.4300:14:16
122 171.82 0 Nużka Bogusław HM4 Płoszewice 1171.8200:18:27
123 170.73 0 Gwiazda Dawid HM3 Brzeziny Raz na wozie Brzeziny MTB team 1170.7300:20:23
124 168.88 5058 Świderski Ignacy HM3 Osowiec Trezado 1168.8800:14:34
125 166.18 0 Rozner Bartosz HM3 Piaseczno 1166.1800:21:29
126 165.80 5403 Osiecki Piotr HM3 KĘTRZYN Bike Team Kętrzyn 1165.8000:19:59
127 165.49 5127 Ciepłucha Bartłomiej HM4 1165.4900:09:28
128 163.57 5476 Kłos Jakub HM4 Rawa Mazowiecka 1163.5700:17:56
129 159.55 5446 Jakubiak Wiktor HM2 Mrągowo 1159.5500:20:46
130 159.38 5378 Biernacki Jakub HM4 Piaseczno Crazy Racing Team 1159.3800:22:24
131 159.27 1255 Jaczyński Karol HM4 Marki 1159.2700:17:1601:27:2701:08:34
132 158.79 0 Muszak Filip HM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1158.7900:20:52
133 158.08 5343 Trawiński Witold HM4 Toruń 1158.0800:22:11
134 157.14 5039 Piasecki Jan HM3 RADZYMIN Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1157.1400:17:30
135 154.64 5071 Machowicz Franciszek HM2 legionowo 1154.6400:17:47
136 154.59 5131 Schuetz Mikołaj HM3 Brodnica 1154.5900:22:41
137 153.66 0 Gruza Mateusz HM3 Kłosków 1153.6600:23:14
138 151.52 5408 Obel Aleksander HM4 Lesznowola 1151.5200:21:52
139 151.52 5422 Trybuś Maciej HM2 Munsingiel CENTURION MTB team 1151.5200:21:52
140 150.77 5311 Kuflewski Leon HM2 puławy 1150.7700:16:19
141 150.31 0 Malczewski Daniel HM3 Radom 1150.3100:16:22
142 149.22 0 Dominiak Jędrzej HM3 Radziejów Zryw Radziejów - Roweroskop.pl 1149.2200:23:30
143 149.18 5317 Sulowski Piotr HM3 Janów Lubelski 1149.1800:21:15
144 148.73 5322 Sałbut Mikołaj HM4 Pionki 1148.7300:10:32
145 146.35 5218 Kozłowski Dominik HM4 Bielsk 1146.3500:20:45
146 142.69 5324 Burda Dominik HM4 Janów Lubelski 1142.6900:22:13
147 142.68 5143 Bednarek Samuel HM3 Sambor Tczew 1142.6800:21:17
148 142.35 0 Iwaniuk Adam HM3 Brodnica 1142.3500:24:38
149 141.70 0 Wszeborowski Aleksander HM2 Ełk 1141.7000:23:23
150 141.29 5367 Oczkowski Adam HM2 Ożarów Mazowiecki 1141.2900:25:16
151 139.24 5084 Adamowski Ignacy HM3 Warszawa 1139.2400:19:45
152 138.44 5328 Jankiowski Mikołaj HM3 Płock 1138.4400:11:19
153 137.96 5400 Suhak Damian HM3 Białystok AGR Podlasie 1137.9600:24:01
154 137.93 0 Drzazga Jacek HM4 Wolice Kolonia 1137.9300:22:59
155 137.43 5130 Wojtal Jakub HM3 Lipno 1137.4300:11:24
156 136.17 5312 Dawid Mikołaj HM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1136.1700:22:18
157 135.06 0 Zaurski Maciej HM3 Justynów 1135.0600:25:46
158 134.97 0 Zaurski Bartosz HM2 Justynów 1134.9700:25:47
159 134.10 0 Polatowski Patryk HM3 Łódź SP 34 Łódź 1134.1000:25:57
160 133.90 5179 Musiał Szymon HM3 Bydgoszcz 1133.9000:11:42
161 133.57 5374 Pudełko Igor HM3 Janów Lubelski 1133.5700:23:44
162 133.19 5147 Kurdynowski Filip HM3 Barczewo 1133.1900:22:48
163 132.53 0 Wilczyński Patryk HM2 Nowy Dwór Mazowiecki 1132.5300:20:45
164 132.03 5000 Jędrej Bruno HM2 Brwinów IFON KolarzKlub 1132.0300:23:00
165 131.74 5122 Kamiński Bartosz HM3 Ciechanów 1131.7400:22:22
166 131.28 5090 Kozłowski Aleksander HM1 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 1131.2800:11:56
167 130.19 5091 Liwiński Ksawery HM2 Warszawa 1130.1900:22:38
168 130.02 0 Wróblewski Adrian HM1 Warszawa 1130.0200:25:29
169 129.85 5404 Głodowski Dawid HM2 Kętrzyn 1129.8500:25:31
170 129.80 0 Puc Marcin HM3 Brodnica 1129.8000:27:01
171 129.74 5360 Rumik Konrad HM3 Bystrzyca Nowa 1129.7400:24:26
172 129.51 0 Kacperski Oskar HM2 EŁK 1129.5100:25:35
173 129.31 5153 Pasiewicz Mateusz HM2 legionowo 1129.3100:21:16
174 129.03 5475 Bartoszek Mateusz HM2 Gdańsk 1129.0300:22:44
175 128.69 0 Ołowski Sergiusz HM3 Bytom 1128.6900:24:38
176 128.46 5286 Kacprzyński Mikołaj HM2 Puławy 1128.4600:19:09
177 128.34 0 Świędrych Adam HM1 Warszawa 1128.3400:27:49
178 128.26 5371 Stafecki Wojciech HM2 Warszawa 1128.2600:27:50
179 127.35 5369 Zakrzewski Borys HM3 Koczargi Stare 1127.3500:28:02
180 126.00 5373 Pikulski Maciej HM1 Ożarów Mazowiecki 1126.0000:28:20
181 125.84 5257 Wdzięczkowski Robert HM2 Legionowo 1125.8400:23:25
182 125.41 5376 Wójcik Marcel HM3 Chojnów 1125.4100:28:28
183 125.14 0 Żukowski Borys HM2 Olsztyn 1125.1400:24:16
184 124.88 0 Batorowicz Jakub HM3 Olsztyn 1124.8800:24:19
185 124.88 5399 Janiak Franciszek HM2 Warszawa 1124.8800:24:19
186 124.83 5233 Wabnic Edwin HM3 Koło 1124.8300:12:33
187 124.72 5149 Jedliński Wiktor HM3 LEGIONOWO 1124.7200:22:03
188 124.71 0 Wójcik Michał HM3 Olsztyn 1124.7100:24:21
189 123.97 5161 Piotrowski Staś HM2 Konstancin 1123.9700:22:11
190 123.47 0 Jaśniewski Kacper HM4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 1123.4700:28:24
191 122.86 5137 Topa Mikołaj HM2 Ciechanów Team PKO Bank Polski 1122.8600:23:59
192 122.78 5251 Paczkowski Wiktor HM1 Dąbrowa 1122.7800:24:00
193 122.75 5275 Drzewiecki Piotr HM2 Skarżysko Kościelne 1122.7500:29:05
194 122.59 0 Mróz Szymon HM1 1122.5900:20:04
195 121.38 0 Buczyński Andrzej HM2 CHOSZCZÓW 1121.3800:20:16
196 121.09 5362 Kurek Maciej HM1 Piaseczno 1121.0900:29:29
197 120.71 5489 Ciniecki Mateusz HM2 Łódź 1120.7100:24:18
198 120.38 5323 Burda Miłosz HM2 Janów Lubelski 1120.3800:26:20
199 120.07 5350 Teper Jędrzej HM2 Nowa Wieś WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1120.0700:29:24
200 119.54 5240 Smoliński Paweł HM2 CIECHANÓW 1119.5400:24:39
201 119.48 5167 Zaród Kacper HM1 Łomianki GO SPORT AK-SPED TEAM 1119.4800:23:01
202 117.80 0 Sikora Marcel HM1 KIELCE 1117.8000:20:53
203 117.77 5421 Mickiewicz Jakub HM2 Ełk 1117.7700:28:08
204 117.08 5420 Oleaczek Aleksander HM2 Rumia 1117.0800:28:18
205 116.71 5483 Jędrzejczyk Aleksander HM3 Rawa Mazowiecka 1116.7100:25:08
206 115.29 5352 Sobieski Marcin HM2 Marianka 1115.2900:30:58
207 115.22 5368 Potrzebowski Piotr HM2 Warszawa 1115.2200:30:59
208 113.29 5471 Pietrzak Tadeusz HM1 Łódź 1113.2900:30:43
209 112.84 5280 Fila Franciszek HM2 Otwiock 1112.8400:21:48
210 112.70 5078 Niewierowski Piotr HM1 Legionowo 1112.7000:24:24
211 112.54 0 Dziadosz Franciszek HM1 Warszawa 1112.5400:28:10
212 112.30 5291 Herman Gabriel HM2 Łódź 1112.3000:31:26
213 112.15 5347 Cisłak Kacper HM3 STALOWA WOLA 1112.1500:28:16
214 111.94 5070 Klekotka Mateusz HM2 Warszawa 1111.9400:24:34
215 111.71 5047 Wrzosek Jakub HM2 Legionowo 1111.7100:24:37
216 111.65 0 Muszyński Antek HM2 Puławy 1111.6500:22:02
217 109.96 5206 Siatkowski Dawid HM3 Olsztyn 1109.9600:27:37
218 109.01 5348 Kośla Maciej HM2 Gałków Duży 1109.0100:32:23
219 109.01 5354 Świerszcz Adam HM1 Piaseczno 1109.0100:32:45
220 108.84 5199 Stępień Michał HM1 Cieląc 1108.8400:26:57
221 108.67 5398 Błażyński Wiktor HM1 Łódź 1108.6700:32:29
222 108.55 5184 Wekiera Stanisław HM2 Warszawa 1108.5500:25:20
223 108.33 5252 Zembrzuski Kacper HM2 Olsztyn 1108.3300:27:12
224 108.29 0 Kozak Mateusz HM2 Gołąb 1108.2900:22:43
225 107.62 5230 Napiórkowski Karol HM3 Olsztyn 1107.6200:28:13
226 107.21 5024 Gielniewski Aleks HM2 Legionowo 1107.2100:25:39
227 106.94 0 Struś Szymon HM2 Dobrzyń Nad Wisłą 1106.9400:14:39
228 106.77 0 Baluta Piotr HM3 Ełk 1106.7700:31:02
229 106.71 5402 Niedźwiecka Maja HM2 Ełk 1106.7100:31:03
230 106.03 5306 Skrzyniarz Wojciech HM1 Warszawa 1106.0300:23:12
231 105.73 0 Kokoszka Justyna HM2 Lublin 1105.7300:29:59
232 105.45 5473 Melon Oskar HM2 RAWA MAZOWIECKA 1105.4500:27:49
233 105.16 0 Rolewicz Szymon HM2 Legionowo 1105.1600:26:09
234 103.76 5345 Domin Tomasz HM3 Rzeszów 1103.7600:30:33
235 103.72 5265 Suliński Maciej HM1 Warszawa 1103.7200:23:43
236 103.71 5148 Błędek Franciszek HM2 Rawa Mazowiecka 1103.7100:28:17
237 103.64 5382 Pieczyński Stanisław HM2 Warszawa 1103.6400:29:18
238 103.64 5379 Stannat Kacper HM4 1103.6400:29:18
239 102.76 5190 Hryckiewicz Leon HM2 Mysiadło 1102.7600:29:33
240 102.55 5048 Pieśko Hubert HM2 Legionowo 1102.5500:26:49
241 100.97 5241 Wilczyński Alan HM2 Pułtusk 1100.9700:29:11
242 100.21 5062 Hermanowicz Adam HM1 Łódź 1100.2100:15:38
243 98.71 5358 Majewska Maria HM2 Łoziska 198.7100:36:10
244 98.26 0 Śmigielski Kuba HM1 Łódź 198.2600:35:25
245 97.77 0 Komorski Filip HM1 Brodnica 197.7700:35:52
246 97.75 0 Rolewicz Kuba HM4 Legionowo 197.7500:28:08
247 97.72 5474 Bartoszek Borys HM1 Gdańsk 197.7200:30:01
248 96.98 0 Markowski Dawid HM3 CIECHANÓW 196.9800:30:23
249 96.81 5366 Akus-Piotrowski Oliwier HM3 Olsztyn 196.8100:31:22
250 96.57 0 Nowak Franciszek HM1 Piaseczno 196.5700:36:58
251 95.19 5295 Lelonkiewicz Błażej HM1 Skierniewice KTK Enigma Skierniewice 195.1900:30:49
252 94.95 0 Adaszek Franciszek HM1 Piaseczno 194.9500:37:36
253 94.75 5318 Sudoł Łukasz HM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 194.7500:32:03
254 93.87 5359 Schröder Antoni HM2 Piaseczno 193.8700:38:02
255 93.81 5235 Ignacy Wabnic HM1 Koło 193.8100:16:42
256 93.80 5177 Ambroziewicz Tomasz HM1 Legionowo 193.8000:29:19
257 93.64 5063 Wesołowski Szymon HM2 Warszawa 193.6400:29:22
258 93.62 0 Lepieszkiewicz Jan HM1 Warszawa Psi Patrol 193.6200:38:08
259 93.17 5353 Skiba Igor HM2 Nowe Grobice 193.1700:38:19
260 92.18 0 Waszczyszyn Paweł HM2 Jabłonna 192.1800:29:50
261 91.36 5405 Wyrzykowski Dawid HM2 Ełk 191.3600:36:16
262 91.10 5486 Ożgo Maksymilian HM1 MICHAŁOWICE 191.1000:32:12
263 90.53 5193 Marcinkowski Kacper HM2 Toruń 190.5300:38:44
264 90.11 0 Utko Tomasz HM1 Legionowo 190.1100:30:31
265 90.02 5180 Gościniak-Zliczewski Eryk HM2 Warszawa 190.0200:30:33
266 89.67 0 Cieśla Piotr HM1 Łódź 189.6700:39:22
267 88.36 0 Kwieciński Dominik HM2 Ciechanów 188.3600:33:21
268 88.01 5271 Kumor Jakub HM1 Puławy 188.0100:27:57
269 87.85 5209 Kozioił Mikołaj HM2 Dywity 187.8500:34:34
270 85.62 0 Zienkiewicz Borys HM1 Parczewo 185.6200:35:28
271 85.45 0 Lipiec Mateusz HM1 Warszawa 185.4500:18:20
272 85.37 5391 Wnęt Wiktor HM1 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 185.3700:41:49
273 83.90 5326 Blajerski Mateusz HM2 Janów Lubelski Eska Janów Lubelski 183.9000:37:47
274 83.60 5327 Rząd Gabriel HM2 Janów Lubelski 183.6000:37:55
275 83.36 5139 Jeziorek Norbert HM2 Ciechanów Team PKO Bank Polski 183.3600:35:21
276 83.14 5484 Wojtowicz Igor HM1 Warszawa 183.1400:35:17
277 82.50 5074 Nowakowski Kajetan HM1 Legionowo 182.5000:33:20
278 81.68 5185 Wekiera Karol HM1 Warszawa 181.6800:33:40
279 80.13 5288 Lejnert Benjamin HM2 Warszawa 180.1300:30:42
280 80.09 5287 Lejnert Tymon HM1 Warszawa 180.0900:30:43
281 77.51 5253 Zembrzuski Oliwer HM1 177.5100:38:01
282 71.96 5313 Olesiejuk Krzysztof HM1 Warszawa 171.9600:34:11
283 70.89 5344 Bondar Antoni HM1 Olsztyn 170.8900:42:50
284 69.39 5181 Oleksiak Szymon HM1 WARSZAWA 169.3900:39:38
285 69.30 5064 Wesołowski Leon HM1 Warszawa 169.3000:39:41
286 66.79 5356 Dominiak Borys HM1 Piaseczno 166.7900:53:27
287 66.59 5065 Nowakowski Filip HM2 LEGIONOWO 166.5900:41:18
288 65.92 0 Pawak Aleksander HM2 165.9200:41:43
289 64.48 5029 Paluch Damian HM2 Nowy Dwór Mazowiecki 164.4800:42:39
290 59.33 0 Utko Jakub HM2 Legionowo 159.3300:46:21
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas