Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

Hobby Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 1599.14 5008 Surdyk Filip HM4 Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 9200.00200.00200.00200.00199.78200.00200.00198.87199.3600:13:4500:14:4400:12:1800:07:5000:40:2200:15:1200:16:3400:17:2400:14:4500:15:37
2 1596.09 5101 Węgrzynowski Bartosz HM4 Otwock GO SPORT AK-SPED TEAM 10189.29197.59200.00195.43198.70200.00199.80200.00200.00200.0000:15:3400:12:2700:15:5100:08:0100:17:5800:17:3200:16:3500:14:4000:15:3400:17:51
3 1595.02 5012 Rowicki Nikodem HM4 Stare Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 11183.54197.54199.73199.81200.00189.40199.60199.62199.10188.50199.6300:14:5900:14:5500:12:1900:17:4000:17:5100:16:0200:16:3600:17:2600:14:4400:16:3100:17:53
4 1593.32 5005 Gregorowicz Jakub HM4 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 10196.20196.23198.12197.48199.63200.00199.81199.32199.15199.8100:14:0100:15:0100:12:2500:07:5600:17:5300:15:1100:17:2500:14:4300:15:3800:17:52
5 1557.30 5009 Mrowiński Antoni HM3 Radzymin KAMYK Radzymin MTB TEAM 12185.60190.72187.07199.25185.77197.97185.73197.22194.41198.20186.80192.4500:14:4900:15:2700:13:0900:17:4300:08:2600:18:0200:16:2100:16:4800:17:5400:14:4800:16:4000:18:33
6 1531.51 1221 Gruca Michał HM3 Radzymin KAMYK Radzymin MTB TEAM 8185.81190.93192.19186.14198.52185.92197.42194.5900:14:4800:15:2600:12:4800:08:2500:17:5900:16:2000:16:4700:17:5300:56:1700:49:05
7 1516.98 5006 Gregorowicz Maciej HM3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 9186.02182.64191.94173.11197.42177.76191.91197.53191.7600:14:4700:16:0800:12:4900:09:0300:18:0500:17:0500:18:0800:14:5100:18:37
8 1476.85 5169 Kłucjasz Jakub HM3 Bełchatów 10179.35186.50190.45195.21187.57174.86180.16170.87173.44182.7600:15:2000:15:4800:12:5500:18:0500:19:0200:17:2200:19:1900:17:1000:17:5700:19:32
9 1476.32 5170 Szyszko Piotr HM3 Otwock Warszawski Klub Kolarski 11180.13178.05178.48178.26180.42194.28173.32189.99178.32182.42192.2800:15:1600:16:3300:13:4700:17:4700:08:4100:18:0300:19:0700:18:1900:16:2700:17:0400:18:34
10 1464.21 5220 Wścisły Czarek HM3 Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 10176.62130.85174.32178.37181.07164.29176.40192.09193.41191.9400:16:4100:18:4800:20:1500:08:4700:19:4300:18:2900:18:4700:18:0700:15:1000:18:36
11 1388.99 5300 Woźniak Szymon HM2 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 14159.42164.16160.09176.77170.67170.29173.30180.60151.45166.92171.85174.43161.45171.0900:17:1500:17:5700:15:2200:17:5600:20:4100:09:1200:20:3600:19:2500:20:0300:19:5100:20:1500:16:4900:19:1700:20:52
12 1378.59 5035 Kaszewski Dawid HM2 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 12164.02181.71164.18164.95169.98178.50157.07169.62176.05166.82161.59170.9500:16:4600:16:1300:14:5900:21:2400:09:1300:20:0000:19:2000:19:3200:19:4600:17:3500:19:1600:20:53
13 1377.62 5042 Żytowiecki Jacek HM3 Wieliszew Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 11165.83166.17170.24172.62170.29174.29159.81172.14176.88158.71175.0000:16:3500:17:4400:14:2700:20:2700:09:1200:20:2900:20:4400:20:1300:16:3500:19:3700:20:24
14 1371.31 5020 Zalewski Szymon HM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 11154.78163.25167.58171.22165.78172.19182.96154.02173.57169.88168.1300:17:4600:18:0300:18:5500:20:3700:09:2700:20:4400:19:1000:19:4300:20:0300:17:1600:21:14
15 1352.80 5171 Gasek Bernard HM3 otwock Warszawski Klub Kolarski 9165.00166.48171.63165.92176.51166.92170.87165.02169.4600:16:4000:17:4200:14:2000:21:3100:19:5200:19:5100:20:2200:18:5200:21:04
16 1350.38 5151 Jedynak Michał HM3 Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 11157.74168.54169.66167.96174.15163.70168.05168.12170.21149.68159.8500:17:2600:17:2900:14:3000:21:0100:20:3000:18:3300:19:4300:20:4200:17:1400:20:4800:22:20
17 1334.54 5034 Karpiesiuk Hubert HM4 CHOTOMÓW Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 8156.70170.49170.83171.08166.08169.56158.31171.5000:17:3300:17:1700:14:2400:20:3800:09:2600:17:1800:19:4000:20:49
18 1280.09 5015 Dudkowski Tymoteusz HM2 Józefów KAMYK Radzymin MTB Team 10154.35150.92161.68165.49143.92160.97173.71160.29143.69152.6700:17:4900:16:1800:21:5000:09:2800:21:0600:20:3500:20:0200:18:1800:21:4000:23:23
19 1238.14 5316 Drzewiecki Franciszek HM1 WARSZAWA Warszawski Klub Kolarski 8157.72162.40163.23138.03166.64156.44140.14153.5500:09:5600:21:5900:21:2900:22:0000:20:5300:18:4500:22:1300:23:15
20 1237.46 5082 Ołdak Leon HM1 Legionowo DAX ROWERY 10140.19154.41153.92149.21162.64163.61148.13152.10139.61153.4400:19:3700:19:0500:22:5600:10:3000:21:5700:21:2600:20:3000:21:4700:22:1800:23:16
21 1214.75 5285 Wojciechowski Igor HM3 Warszawa 11146.12150.61150.95148.53163.76151.04136.68151.87147.03147.67150.3200:20:1000:16:2000:21:0000:23:4600:09:3400:23:1300:22:1300:21:4900:19:5700:21:0500:23:45
22 1205.35 5217 Kaźmierczak Kamil HM1 Łódź Cisowianka 11131.58145.63144.71155.77154.04145.96153.99153.40151.85138.37142.5100:20:5400:20:1400:17:0000:20:2100:22:5500:10:4400:23:1100:21:3600:22:5500:22:3000:25:03
23 1176.50 5013 Rogoziński Michał HM2 Warszawa 11141.39150.21143.58149.06150.88150.11143.85136.11134.04129.90147.4200:19:2700:19:3700:17:0800:21:1600:10:2300:23:4700:23:0200:25:3400:21:5300:23:5800:24:13
24 1159.54 5033 Karpiesiuk Igor HM3 Chotomów Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 8139.95158.99148.64144.47137.63146.06138.47145.3200:19:3900:18:3200:16:3300:24:2600:11:2300:20:0500:22:2900:24:34
25 1159.30 5016 Dudkowski Leonard HM1 Józefów KAMYK Radzymin MTB Team 10131.47136.16148.74138.24135.46151.64151.52154.93124.12142.6100:20:5500:18:0400:23:4400:11:2000:22:2500:21:5100:22:5800:18:5600:25:0500:25:02
26 1157.17 5028 Kozłowski Maciej HM1 Chotomów NRF HEPU RACING 10132.21149.96145.56142.58153.92146.42152.67129.40133.85127.6800:20:4800:19:3900:16:5400:22:1400:22:5600:10:4200:23:2300:23:2800:26:0000:24:23
27 1153.67 5245 Przybylski Witek HM1 Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM 10134.69146.60140.57146.87141.48134.17151.63141.03138.47147.0100:20:2500:20:0600:17:3000:21:3500:24:5700:22:3800:22:5700:20:4800:22:2900:24:17
28 1115.34 5038 Maniecki Piotr HM3 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 6184.36188.29178.94193.33193.19177.2300:14:5500:15:3900:18:3100:18:0000:15:1100:17:34
29 1102.24 5046 Sasin Oskar HM2 Pasek RKS Family Active Tłuszcz 11129.41138.34142.47127.57113.5097.21128.69125.63140.69143.80151.2700:21:1500:21:1800:17:1600:24:5100:31:0600:16:0700:27:1500:27:4200:20:5100:21:3900:23:36
30 1099.34 5100 Małysz Maksymilian HM2 Legionowo GO SPORT AK-SPED TEAM 10128.71144.85137.43139.99138.24143.18130.02131.93120.28133.7100:21:2200:16:5900:23:0400:25:1300:11:2000:24:5600:25:2900:22:1400:25:5300:26:42
31 1098.04 5303 Przybysz Nikodem HM2 Warszawa Alltop STAG Team 8132.24139.91142.37138.79148.96133.74126.22135.8300:22:1700:17:3500:22:1600:25:2600:23:5800:21:5600:24:4000:26:17
32 1087.52 5304 Przybysz Marcel HM3 Warszawa Alltop STAG Team 8136.31142.88149.29137.35145.02117.96128.47130.2100:21:3700:17:1300:21:1400:25:4200:24:3700:24:5200:24:1400:27:25
33 1080.86 5022 Gumieniak Jakub HM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 7134.26160.14158.37156.31156.66152.60162.5200:20:2900:18:2400:20:0100:22:3500:22:2300:19:5400:21:58
34 1075.02 5159 Szczepański Piotr HM1 TORUŃ 1493.48112.25113.36121.38125.55119.90129.50130.52116.12142.30137.46138.58129.90141.2000:29:2500:26:1500:21:4200:26:0700:28:0700:13:0400:27:3400:26:5200:26:0900:23:1700:25:1900:21:1000:23:5800:25:17
35 1065.52 5142 Cywiński Piotr HM1 Turka 8130.74137.83122.12135.15139.29137.50126.56136.3500:18:4900:23:0000:24:5200:24:3100:24:5900:21:2000:24:3600:26:11
36 1019.04 5156 Pniak Leon HM2 Łódź 9119.31132.93136.29131.28122.19107.24120.71119.97136.3500:23:0300:22:1000:18:0300:11:5600:29:1300:28:1900:24:1800:25:5700:26:11
37 1013.55 5314 Drągowski Piotr HM1 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 10109.50117.19103.22118.99133.29129.34126.62137.07121.54129.5000:22:2800:27:0300:34:1200:13:1000:26:4700:25:3700:27:2900:21:2400:25:3700:27:34
38 938.42 5208 Górczyński Konrad HM4 Radzymin KAMYK Radzymin MTB TEAM 5184.98188.89200.00199.81164.7400:14:5200:15:3600:17:3900:17:5200:18:26
39 935.50 5204 Klaus Patryk HM1 Piaseczno KAMYK Radzymin MTB Team 10105.70110.36115.13108.50132.02120.81109.19120.80109.43117.7600:26:0100:26:4200:21:2200:32:3200:11:5200:29:3300:32:0700:24:1700:28:2700:30:19
40 929.93 5162 Maluchnik Kacper HM3 Działdowo Lee Cougan MTB Team 7128.71142.24137.63133.93112.47138.44136.5200:21:2200:20:4300:11:2300:26:1100:27:0000:23:5600:26:09
41 922.53 5094 Stelmaszczyk Staś HM2 W-wa Ursynów ORSINO AKD 6146.72144.99164.25152.57163.72150.2800:20:0500:16:5800:21:2100:21:4300:17:5500:20:43
42 911.78 5061 Kruba Maciej HM1 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 9112.6894.22107.57106.49119.61120.00121.21101.74122.4700:26:0900:37:2800:32:3600:28:3100:27:4200:29:0000:24:1200:30:3600:29:09
43 899.32 5225 Ziółkowski Mikołaj HM4 Łódź Dell Team 8108.41116.50121.84111.06137.83101.6689.64112.3800:25:2200:21:0700:26:0100:31:4700:11:2200:35:0700:34:4400:31:46
44 897.18 5274 Kośla Bartosz HM3 Gałków Duży 7 Szprych 6143.44147.19156.24143.23153.64153.4400:17:0900:23:5900:22:5100:23:0800:22:3900:19:07
45 895.30 5229 Jary Tymon HM1 Łódz Dell Team 1086.75110.78113.36111.82108.95112.17105.36117.88101.08114.9800:31:4200:26:3600:21:4200:28:2100:32:2400:13:5800:33:1700:24:5300:30:4800:31:03
46 887.25 5026 Dembek Bartosz HM1 Warszawa ABC Data Bike Team 1394.29105.43111.48108.31106.97105.86117.69109.9388.2897.12114.51104.65112.5000:29:1000:27:5700:22:0400:29:1600:33:0000:14:4800:30:2000:31:5400:34:2400:34:0700:25:3700:29:4500:31:44
47 885.41 5425 Zelcer Bartosz HM3 Czaplinek 5175.62178.46176.71172.32182.3000:18:5200:19:3000:16:3600:18:0400:19:35
48 866.99 5085 Samsel Aleksander HM4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 5155.51177.33172.62180.77180.7600:17:4100:16:3700:20:2700:08:4000:19:45
49 817.85 5115 Barańczyk Szymon HM1 Jabłonna 887.72108.73110.20123.0499.7687.26104.4596.6900:31:2100:27:0600:32:0200:12:4400:35:0900:34:4800:28:0500:32:12
50 799.33 5104 Majchrzyk Michał HM2 RAWA MAZOWIECKA DITTA-SERIA MTB TEAM 6121.86127.19137.82142.24135.66134.5600:22:3400:23:1000:17:5100:24:4900:26:1900:21:48
51 747.17 5154 Pniak Roch HM1 Łódż 7100.36109.61107.50114.91111.50106.0597.2300:27:2400:26:5300:22:5300:13:3800:32:0100:33:0400:31:14
52 745.36 5172 Rogalski Maciej HM2 WARSZAWA Warszawski Klub Kolarski 4176.28181.52196.88190.6800:15:3600:16:1400:18:0800:15:23
53 706.47 5116 Szczepaniak Mikołaj HM2 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Junior 5139.83138.02138.89151.59138.1500:19:4000:21:2100:25:2500:23:3300:21:14
54 666.84 5093 Brześkiewicz Szymon HM2 Mińsk Mazowiecki 794.1993.5693.9295.5983.27106.02100.2800:31:1700:33:5300:37:3500:36:4100:36:2800:27:4000:35:36
55 637.38 5105 Witczak Przemysław HM2 Warszawa 5125.95133.74132.97133.52111.1900:21:5000:22:0200:18:3000:11:4400:28:00
56 610.92 5032 Hawro Maciej HM1 Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 5113.64135.27129.43118.20114.3900:24:1200:21:4700:27:3500:24:4900:27:13
57 608.43 5357 Dolota Iwo HM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 4156.46147.65160.84143.4700:22:4900:20:3400:20:3600:21:42
58 585.78 5211 Ślusarczyk Wojciech HM4 WARSZAWA 5115.06129.71125.30121.2294.4800:23:5400:22:4300:19:3800:26:0900:36:50
59 565.87 5150 Stankiewicz Stanisław HM3 IGT MTB TEAM 4142.42140.69137.15145.6200:25:0400:20:5100:22:4200:24:31
60 560.34 5330 Orzechowski Stanisław HM4 Otwock 4142.21150.00133.42134.7200:11:0100:23:4800:26:1700:26:30
61 539.64 5383 Wieczorek Szymon HM3 Łódź 4133.63150.64134.38120.9900:26:2500:10:2400:26:3400:28:59
62 534.75 5262 Stefański Maciej HM3 Styków 3176.50174.15184.1000:20:0000:19:5900:15:56
63 523.72 5165 Mazur Szymon HM2 Warszawa 4124.06131.81134.56133.2900:22:1000:24:0300:26:1400:26:47
64 480.60 5256 Brylak Dawid HM1 Serock 4118.50127.68128.06106.3600:24:5200:19:1600:27:2300:28:33
65 473.00 5088 Zygmunt Tymoteusz HM3 Osowiec KKS Opty Grodzisk Mazowiecki 3148.38157.02167.6100:18:3200:18:4600:21:18
66 471.65 5187 Troinski Tymoteusz HM1 GO SPORT AK-SPED TEAM 4108.84122.10114.63126.0700:25:1600:24:0800:13:4000:28:19
67 466.18 5125 Berkan Damian HM2 Warszawa Bike Concept 3154.21149.58162.4000:17:5000:19:4200:21:59
68 443.64 5176 Smoliński Mikołaj HM1 Warszawa 494.94128.88114.58105.2400:28:5800:27:4200:25:3600:29:35
69 437.55 5281 Grudniewski Jacek HM2 OTWOCK 3145.85144.69147.0100:16:5200:22:5400:24:17
70 419.41 5134 Dąbrowski Szymon HM2 Płock 3150.64136.75132.0100:10:2400:21:2700:23:35
71 418.19 5346 Piernikowski Aleksander HM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 3147.80139.54130.8500:10:3600:25:3500:27:17
72 413.43 5080 Malicki Bartosz HM2 Łomianki Dolne Bike Concept 3126.53137.94148.9600:21:4400:17:5000:23:58
73 407.60 5210 Klimaszewski Stanisław HM2 Turowo 3133.43138.52135.6400:22:0500:25:2900:11:33
74 401.51 5163 Merkiewicz Antoni HM2 Przasnyż 3126.24142.41132.8600:21:4700:23:1600:23:26
75 400.63 5394 Bogucki Jakub HM4 Naterki 3123.19138.34139.0900:24:3900:23:5700:25:40
76 392.35 5454 Laskowski Jakub HM3 NOWE MIASTO LUBAWSKIE 3137.07120.82134.4600:25:3500:25:0800:26:33
77 385.90 5375 Kalinowski Wojciech HM1 Ząbki 4105.2699.9191.7089.0400:33:5500:35:0600:33:0700:34:58
78 372.72 5201 Adamczyk Piotr HM2 Warszawa Lirene Bike Team 3135.34117.49119.9000:26:0500:24:5800:25:58
79 370.86 5051 Babiński Mateusz HM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 3122.10134.29114.4700:24:0800:11:4000:30:24
80 352.60 5059 Świderski Konstanty HM3 Osowiec Trezado 2171.83180.7700:14:1900:08:40
81 347.55 5259 Witczak Michał HM1 WARSZAWA 483.1689.7893.0781.5400:35:2600:27:2400:16:5000:38:11
82 345.25 5363 Buczyński Kacper HM2 Różnowo 3105.20120.12119.9300:28:5200:27:3500:29:46
83 324.65 5031 Gołąb Michał HM3 Jabłonna Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 2159.11165.5300:17:1700:21:34
84 323.13 5066 Kieliszek Janek HM4 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2163.40159.7300:18:0200:22:06
85 315.25 0 Leontjew Wład HM2 2154.28160.9700:19:4100:20:35
86 314.05 5168 Łasiński Krzysztof HM2 Łasiński Team 2155.51158.5300:17:4100:22:16
87 307.14 5482 Pytlakowski Antoni HM3 Ożarów Mazowiecki 2157.73149.4100:22:3800:19:38
88 305.94 5143 Bednarek Samuel HM3 Sambor Tczew 2142.68163.2600:21:1700:21:52
89 305.76 0 Werbiński Jakub HM3 Łódź 2151.38154.3900:23:3500:19:00
90 305.26 5205 Dąbski Bartosz HM3 MICHAŁÓW-REGINÓW 2143.23162.0300:19:1200:22:02
91 292.75 5272 Dzioba Kasper HM4 Lipsko 2149.85142.9000:16:2500:22:11
92 291.55 5389 Marczyk Jakub HM2 Rogów 2143.98147.5600:24:3100:23:35
93 278.49 5334 Goździński Maciej HM2 Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 2142.23136.2600:25:0600:24:19
94 269.18 5260 Lorenc Adam HM1 skierniewice 2136.63132.5500:21:3400:26:56
95 257.16 5247 Jakubowicz Jakub HM2 Dobre 2119.54137.6200:24:3900:25:39
96 255.31 5269 Beda Franciszek HM1 Puławy 2138.98116.3300:17:4200:27:15
97 255.04 5040 Rosiński Dominik HM3 Warszawa 2130.97124.0700:18:4700:25:33
98 254.44 5341 Gościński Gabriel HM2 Toruń 2125.84128.6100:12:2700:27:16
99 252.43 5437 Jaśniewski Kacper HM4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 2123.47128.9600:28:2400:27:41
100 243.62 5261 Lorenc Antoni HM2 skierniewice 2122.61121.0200:24:0200:29:30
101 242.24 5373 Pikulski Maciej HM1 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 2126.00116.2400:28:2000:26:47
102 231.41 5232 Chróst Mikołaj HM2 Mińsk Mazowiecki 2112.87118.5400:27:3500:30:07
103 228.92 5152 Lewczuk Aleksander HM3 Urzut 2118.03110.8900:23:1800:22:11
104 228.00 5450 Gliński Mateusz HM3 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 2109.96118.0400:30:0800:24:51
105 219.98 0 Kunicki Borys HM1 Zalesie Górne 2111.27108.7100:32:0500:26:59
106 217.30 5270 Beda Bartłomiej HM1 PUŁAWY 2107.42109.8800:22:5400:28:51
107 211.98 5284 Sanni Faris HM2 OTWOCK 2102.86109.1200:30:1600:32:43
108 208.38 5095 Zygmunt Bruno HM2 Osowiec 2100.68107.6900:29:1600:33:09
109 195.68 5278 Rapa Maksymilian HM1 Krasnystaw 296.7298.9600:25:2600:32:02
110 192.56 5490 Auguścik Aleksander HM3 LKK Luks Sławno 1192.5600:15:14
111 192.45 5417 Kaźmierowski Jan HM3 Sokółka SKK SOKÓŁ 1192.4500:17:13
112 189.95 5296 Grabski Franciszek HM1 Łódź 294.7795.1900:37:1500:30:49
113 188.59 5486 Ożgo Maksymilian HM1 MICHAŁOWICE 291.1097.4900:32:1200:31:56
114 184.94 0 Świerczyński Beniamin HM3 Brzeziny Raz na wozie Brzeziny MTB team 1184.9400:18:49
115 184.49 5491 Sapieja Adam HM3 LKK Luks Sławno 1184.4900:15:54
116 183.48 0 Polit Igor HM4 Stryków LUKS DWÓJKA DANIELO SPORTSWEAR STRYKÓW 1183.4801:02:4100:18:58
117 182.48 0 Kwiatkowski Oliwier HM4 BRODNICA 1182.4800:19:13
118 180.42 0 Janicki Adam HM4 KOBYŁKA Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1180.4200:08:41
119 179.04 5227 Pepliński Bartosz HM2 Łódź Dell Team 287.5291.5200:40:2000:32:03
120 178.57 1458 Winiecki Kacper HM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1178.5700:15:2400:46:4301:00:0600:52:0100:55:5500:52:1700:58:4500:53:0001:04:41
121 177.50 5445 Parzych Maciej HM4 Mrągowo MSR Mrągowo 1177.5000:18:40
122 176.50 5243 Rutkowski Kacper HM2 Orpelów 289.7086.8000:32:5100:40:40
123 174.54 5406 Wyszomierski Adam HM4 Warszawa WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1174.5400:18:59
124 173.61 5056 Wolny Michał HM2 Warszawa WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1173.6100:20:20
125 173.46 0 Strzelecki Michał HM4 Wola Cyrusowa 1173.4600:20:21
126 172.79 5092 Tyburski Milosz HM4 Brudzeń Duży 1172.7900:09:04
127 172.48 5133 Kunce Kacper HM4 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1172.4800:18:03
128 172.43 5267 Wrona Maciej HM4 Warszawa 1172.4300:14:16
129 171.82 0 Nużka Bogusław HM4 Płoszewice 1171.8200:18:27
130 170.73 0 Gwiazda Dawid HM3 Brzeziny Raz na wozie Brzeziny MTB team 1170.7300:20:23
131 168.88 5058 Świderski Ignacy HM3 Osowiec Trezado 1168.8800:14:34
132 166.18 0 Rozner Bartosz HM3 Piaseczno 1166.1800:21:29
133 165.80 5403 Osiecki Piotr HM3 KĘTRZYN Bike Team Kętrzyn 1165.8000:19:59
134 165.49 5127 Ciepłucha Bartłomiej HM4 1165.4900:09:28
135 163.57 2645 Kłos Jakub HM4 Rawa Mazowiecka 1163.5700:17:5601:00:33
136 159.55 5446 Jakubiak Wiktor HM2 Mrągowo 1159.5500:20:46
137 159.38 5378 Biernacki Jakub HM4 Piaseczno Crazy Racing Team 1159.3800:22:24
138 159.27 1255 Jaczyński Karol HM4 Marki 1159.2700:17:1601:27:2701:08:34
139 159.25 5431 Kunce Wojciech HM4 Oźarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1159.2500:19:33
140 158.79 0 Muszak Filip HM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1158.7900:20:52
141 158.08 5343 Trawiński Witold HM4 Toruń 1158.0800:22:11
142 157.14 5039 Piasecki Jan HM3 RADZYMIN Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1157.1400:17:30
143 154.64 5071 Machowicz Franciszek HM2 legionowo 1154.6400:17:47
144 154.59 5131 Schuetz Mikołaj HM3 Brodnica 1154.5900:22:41
145 153.66 0 Gruza Mateusz HM3 Kłosków 1153.6600:23:14
146 151.52 5408 Obel Aleksander HM4 Lesznowola 1151.5200:21:52
147 151.52 5422 Trybuś Maciej HM2 Munsingiel CENTURION MTB team 1151.5200:21:52
148 150.77 5311 Kuflewski Leon HM2 puławy 1150.7700:16:19
149 150.31 0 Malczewski Daniel HM3 Radom 1150.3100:16:22
150 149.22 0 Dominiak Jędrzej HM3 Radziejów Zryw Radziejów - Roweroskop.pl 1149.2200:23:30
151 149.18 5317 Sulowski Piotr HM3 Janów Lubelski 1149.1800:21:15
152 148.73 5322 Sałbut Mikołaj HM4 Pionki 1148.7300:10:32
153 148.73 5498 Lizut Mikołaj HM3 Warszawa 1148.7300:20:56
154 146.35 5218 Kozłowski Dominik HM4 Bielsk 1146.3500:20:45
155 146.21 5249 Bieliński Filip HM3 bydgoszcz 1146.2100:24:25
156 142.90 5439 Koc Filip HM4 TORUŃ 1142.9000:24:59
157 142.69 5324 Burda Dominik HM4 Janów Lubelski 1142.6900:22:13
158 142.35 0 Iwaniuk Adam HM3 Brodnica 1142.3500:24:38
159 141.70 0 Wszeborowski Aleksander HM2 Ełk 1141.7000:23:23
160 141.29 5367 Oczkowski Adam HM2 Ożarów Mazowiecki 1141.2900:25:16
161 139.36 5203 Krzyżykowski Adam HM2 GRĘBOCIN 1139.3600:25:37
162 139.24 5084 Adamowski Ignacy HM3 Warszawa 1139.2400:19:45
163 138.44 5328 Jankiowski Mikołaj HM3 Płock 1138.4400:11:19
164 137.96 5400 Suhak Damian HM3 Białystok AGR Podlasie 1137.9600:24:01
165 137.93 0 Drzazga Jacek HM4 Wolice Kolonia 1137.9300:22:59
166 137.43 5130 Wojtal Jakub HM3 Lipno 1137.4300:11:24
167 136.17 5312 Dawid Mikołaj HM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1136.1700:22:18
168 135.06 0 Zaurski Maciej HM3 Justynów 1135.0600:25:46
169 134.97 0 Zaurski Bartosz HM2 Justynów 1134.9700:25:47
170 134.39 5189 Skrzydło Kajetan HM3 1134.3900:23:10
171 134.10 0 Polatowski Patryk HM3 Łódź SP 34 Łódź 1134.1000:25:57
172 133.90 5179 Musiał Szymon HM3 Bydgoszcz 1133.9000:11:42
173 133.57 5374 Pudełko Igor HM3 Janów Lubelski 1133.5700:23:44
174 133.19 5147 Kurdynowski Filip HM3 Barczewo 1133.1900:22:48
175 132.53 0 Wilczyński Patryk HM2 Nowy Dwór Mazowiecki 1132.5300:20:45
176 132.03 5000 Jędrej Bruno HM2 Brwinów IFON KolarzKlub 1132.0300:23:00
177 131.74 5122 Kamiński Bartosz HM3 Ciechanów 1131.7400:22:22
178 131.28 5090 Kozłowski Aleksander HM1 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 1131.2800:11:56
179 131.27 5478 Gawroński Bartosz HM2 1131.2700:23:43
180 130.19 5091 Liwiński Ksawery HM2 Warszawa 1130.1900:22:38
181 130.02 0 Wróblewski Adrian HM1 Warszawa 1130.0200:25:29
182 129.85 5404 Głodowski Dawid HM2 Kętrzyn 1129.8500:25:31
183 129.80 0 Puc Marcin HM3 Brodnica 1129.8000:27:01
184 129.74 5360 Rumik Konrad HM3 Bystrzyca Nowa 1129.7400:24:26
185 129.51 0 Kacperski Oskar HM2 EŁK 1129.5100:25:35
186 129.31 5153 Pasiewicz Mateusz HM2 legionowo 1129.3100:21:16
187 129.03 5475 Bartoszek Mateusz HM2 Gdańsk 1129.0300:22:44
188 128.69 0 Ołowski Sergiusz HM3 Bytom 1128.6900:24:38
189 128.46 5286 Kacprzyński Mikołaj HM2 Puławy 1128.4600:19:09
190 128.34 0 Świędrych Adam HM1 Warszawa 1128.3400:27:49
191 128.26 5371 Stafecki Wojciech HM2 Warszawa 1128.2600:27:50
192 127.35 5369 Zakrzewski Borys HM3 Koczargi Stare 1127.3500:28:02
193 127.27 5313 Olesiejuk Krzysztof HM1 Warszawa 271.9655.3100:34:1101:04:33
194 127.00 5487 Zajączkowski Antoni HM1 Łomianki 262.2564.7500:50:0100:55:08
195 126.15 5242 Młodzik Tymoteusz HM4 Toruń 1126.1500:28:18
196 125.84 5257 Wdzięczkowski Robert HM2 Legionowo 1125.8400:23:25
197 125.41 5376 Wójcik Marcel HM3 Chojnów 1125.4100:28:28
198 125.29 5388 Bernat Filip HM2 Józefów 1125.2900:24:51
199 125.14 0 Żukowski Borys HM2 Olsztyn 1125.1400:24:16
200 124.88 0 Batorowicz Jakub HM3 Olsztyn 1124.8800:24:19
201 124.88 5399 Janiak Franciszek HM2 Warszawa 1124.8800:24:19
202 124.83 5233 Wabnic Edwin HM3 Koło 1124.8300:12:33
203 124.75 5464 Pieszak Staś HM3 Złotoja 1124.7500:28:37
204 124.72 5149 Jedliński Wiktor HM3 LEGIONOWO 1124.7200:22:03
205 124.71 0 Wójcik Michał HM3 Olsztyn 1124.7100:24:21
206 124.53 5452 Koc Franek HM2 TORUŃ 1124.5300:28:40
207 123.97 5161 Piotrowski Staś HM2 Konstancin 1123.9700:22:11
208 122.86 5137 Topa Mikołaj HM2 Ciechanów Team PKO Bank Polski 1122.8600:23:59
209 122.78 5251 Paczkowski Wiktor HM1 Dąbrowa 1122.7800:24:00
210 122.75 5275 Drzewiecki Piotr HM2 Skarżysko Kościelne 1122.7500:29:05
211 122.59 0 Mróz Szymon HM1 1122.5900:20:04
212 121.38 0 Buczyński Andrzej HM2 CHOSZCZÓW 1121.3800:20:16
213 121.30 5427 Kaflik Michał HM2 JÓZEFÓW 1121.3000:25:40
214 121.09 5362 Kurek Maciej HM1 Piaseczno 1121.0900:29:29
215 120.71 0 Ciniecki Mateusz HM2 Łódź 1120.7100:24:18
216 120.38 5323 Burda Miłosz HM2 Janów Lubelski 1120.3800:26:20
217 120.07 5350 Teper Jędrzej HM2 Nowa Wieś WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1120.0700:29:24
218 119.93 5428 Winiarski Stanisław HM3 Toruń 1119.9300:29:46
219 119.67 5410 Kozłowski Michał HM3 Warszawa 1119.6700:26:01
220 119.54 5240 Smoliński Paweł HM2 CIECHANÓW 1119.5400:24:39
221 119.48 5167 Zaród Kacper HM1 Łomianki GO SPORT AK-SPED TEAM 1119.4800:23:01
222 118.15 5414 Bruszewski Max HM2 Warszawa 1118.1500:26:21
223 117.80 0 Sikora Marcel HM1 KIELCE 1117.8000:20:53
224 117.77 5421 Mickiewicz Jakub HM2 Ełk 1117.7700:28:08
225 117.08 5420 Oleaczek Aleksander HM2 Rumia 1117.0800:28:18
226 117.04 5237 Sychowiec Marek HM2 Józefów 1117.0400:26:36
227 116.71 5483 Jędrzejczyk Aleksander HM3 Rawa Mazowiecka 1116.7100:25:08
228 115.29 5352 Sobieski Marcin HM2 Marianka 1115.2900:30:58
229 115.22 5368 Potrzebowski Piotr HM2 Warszawa 1115.2200:30:59
230 114.95 5338 Szelenbaum Cezary HM2 Warszawa 1114.9500:27:05
231 114.53 5293 Wojtarkowski Jakub HM2 Józefów 1114.5300:27:11
232 113.56 5477 Oświeciński Jakub HM2 1113.5600:27:25
233 113.29 5471 Pietrzak Tadeusz HM1 Łódź 1113.2900:30:43
234 112.84 5280 Fila Franciszek HM2 Otwiock 1112.8400:21:48
235 112.70 5078 Niewierowski Piotr HM1 Legionowo 1112.7000:24:24
236 112.54 0 Dziadosz Franciszek HM1 Warszawa 1112.5400:28:10
237 112.30 5291 Herman Gabriel HM2 Łódź 1112.3000:31:26
238 112.21 5442 Sakson Stanisław HM4 1112.2100:31:49
239 112.15 5347 Cisłak Kacper HM3 STALOWA WOLA 1112.1500:28:16
240 111.94 5070 Klekotka Mateusz HM2 Warszawa 1111.9400:24:34
241 111.85 5449 Dach-Troicki Krzysztof HM2 Toruń 1111.8500:31:55
242 111.71 5047 Wrzosek Jakub HM2 Legionowo 1111.7100:24:37
243 111.65 0 Muszyński Antek HM2 Puławy 1111.6500:22:02
244 110.40 5423 Radzio Oskar HM3 Góra Kalwaria SuperBike.pl Tri Team 1110.4000:28:12
245 109.96 5206 Siatkowski Dawid HM3 Olsztyn 1109.9600:27:37
246 109.01 5348 Kośla Maciej HM2 Gałków Duży 1109.0100:32:23
247 109.01 5354 Świerszcz Adam HM1 Piaseczno 1109.0100:32:45
248 108.84 5199 Stępień Michał HM1 Cieląc 1108.8400:26:57
249 108.67 5398 Błażyński Wiktor HM1 Łódź 1108.6700:32:29
250 108.55 5184 Wekiera Stanisław HM2 Warszawa 1108.5500:25:20
251 108.33 5252 Zembrzuski Kacper HM2 Olsztyn 1108.3300:27:12
252 108.29 0 Kozak Mateusz HM2 Gołąb 1108.2900:22:43
253 107.62 5230 Napiórkowski Karol HM3 Olsztyn 1107.6200:28:13
254 107.42 5480 Wciśliński Franciszek HM2 Zakręt 1107.4200:28:59
255 107.21 5024 Gielniewski Aleks HM2 Legionowo 1107.2100:25:39
256 106.94 0 Struś Szymon HM2 Dobrzyń Nad Wisłą 1106.9400:14:39
257 106.77 0 Baluta Piotr HM3 Ełk 1106.7700:31:02
258 106.71 5402 Niedźwiecka Maja HM2 Ełk 1106.7100:31:03
259 106.03 5306 Skrzyniarz Wojciech HM1 Warszawa 1106.0300:23:12
260 105.73 0 Kokoszka Justyna HM2 Lublin 1105.7300:29:59
261 105.45 0 Melon Oskar HM2 RAWA MAZOWIECKA 1105.4500:27:49
262 105.16 0 Rolewicz Szymon HM2 Legionowo 1105.1600:26:09
263 103.76 5345 Domin Tomasz HM3 Rzeszów 1103.7600:30:33
264 103.72 5265 Suliński Maciej HM1 Warszawa 1103.7200:23:43
265 103.71 0 Błędek Franciszek HM2 Rawa Mazowiecka 1103.7100:28:17
266 103.66 5191 Kliś Kacper HM1 józefów 1103.6600:30:02
267 103.64 5382 Pieczyński Stanisław HM2 Warszawa 1103.6400:29:18
268 103.64 5379 Stannat Kacper HM4 1103.6400:29:18
269 102.76 5190 Hryckiewicz Leon HM2 Mysiadło 1102.7600:29:33
270 102.55 5048 Pieśko Hubert HM2 Legionowo 1102.5500:26:49
271 100.97 5241 Wilczyński Alan HM2 Pułtusk 1100.9700:29:11
272 100.21 5062 Hermanowicz Adam HM1 Łódź 1100.2100:15:38
273 98.89 5453 Koc Antoni HM1 Toruń 198.8900:36:06
274 98.26 0 Śmigielski Kuba HM1 Łódź 198.2600:35:25
275 97.90 5424 Lustig Jan HM1 Koronowo 197.9000:36:28
276 97.85 5413 Dworczyk Adam HM1 Toruń 197.8500:36:29
277 97.77 0 Komorski Filip HM1 Brodnica 197.7700:35:52
278 97.75 0 Rolewicz Kuba HM4 Legionowo 197.7500:28:08
279 97.72 5474 Bartoszek Borys HM1 Gdańsk 197.7200:30:01
280 96.98 0 Markowski Dawid HM3 CIECHANÓW 196.9800:30:23
281 96.81 5366 Akus-Piotrowski Oliwier HM3 Olsztyn 196.8100:31:22
282 96.57 0 Nowak Franciszek HM1 Piaseczno 196.5700:36:58
283 95.88 5466 Lewandowski Aleksander HM2 Mała Nieszawka 195.8800:37:14
284 95.19 5295 Lelonkiewicz Błażej HM1 Skierniewice KTK Enigma Skierniewice 195.1900:30:49
285 94.95 0 Adaszek Franciszek HM1 Piaseczno 194.9500:37:36
286 94.95 5455 Brandykowski Dominik HM2 Toruń 194.9500:37:36
287 94.75 5318 Sudoł Łukasz HM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 194.7500:32:03
288 93.87 5359 Schröder Antoni HM2 Piaseczno 193.8700:38:02
289 93.81 5235 Ignacy Wabnic HM1 Koło 193.8100:16:42
290 93.80 5177 Ambroziewicz Tomasz HM1 Legionowo 193.8000:29:19
291 93.64 5063 Wesołowski Szymon HM2 Warszawa 193.6400:29:22
292 93.62 0 Lepieszkiewicz Jan HM1 Warszawa Psi Patrol 193.6200:38:08
293 93.17 5353 Skiba Igor HM2 Nowe Grobice 193.1700:38:19
294 92.18 0 Waszczyszyn Paweł HM2 Jabłonna 192.1800:29:50
295 91.36 5405 Wyrzykowski Dawid HM2 Ełk 191.3600:36:16
296 90.53 5193 Marcinkowski Kacper HM2 Toruń 190.5300:38:44
297 90.11 0 Utko Tomasz HM1 Legionowo 190.1100:30:31
298 90.02 5180 Gościniak-Zliczewski Eryk HM2 Warszawa 190.0200:30:33
299 89.67 0 Cieśla Piotr HM1 Łódź 189.6700:39:22
300 89.51 5337 Siwiak Paweł HM2 Sokołów Podlaski 189.5100:34:47
301 88.84 5339 Ołdak Anatol HM1 Legionowo 188.8400:40:11
302 88.36 0 Kwieciński Dominik HM2 Ciechanów 188.3600:33:21
303 88.01 5271 Kumor Jakub HM1 Puławy 188.0100:27:57
304 87.99 5192 Blankiewicz Dominik HM1 Wiązowna 187.9900:35:23
305 87.85 5209 Kozioił Mikołaj HM2 Dywity 187.8500:34:34
306 87.09 5499 Panufnik Jurand HM1 187.0900:35:45
307 87.05 5072 Koper Krzysztof HM1 Józefów 187.0500:35:46
308 85.62 0 Zienkiewicz Borys HM1 Parczewo 185.6200:35:28
309 85.45 0 Lipiec Mateusz HM1 Warszawa 185.4500:18:20
310 85.37 5391 Wnęt Wiktor HM1 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 185.3700:41:49
311 83.90 5326 Blajerski Mateusz HM2 Janów Lubelski Eska Janów Lubelski 183.9000:37:47
312 83.60 5327 Rząd Gabriel HM2 Janów Lubelski 183.6000:37:55
313 83.36 5139 Jeziorek Norbert HM2 Ciechanów Team PKO Bank Polski 183.3600:35:21
314 83.14 0 Wojtowicz Igor HM1 Warszawa 183.1400:35:17
315 82.50 5074 Nowakowski Kajetan HM1 Legionowo 182.5000:33:20
316 81.68 5185 Wekiera Karol HM1 Warszawa 181.6800:33:40
317 80.13 5288 Lejnert Benjamin HM2 Warszawa 180.1300:30:42
318 80.09 5287 Lejnert Tymon HM1 Warszawa 180.0900:30:43
319 79.35 5497 Laskowski Jan HM1 Warszawa 179.3500:39:14
320 78.35 5465 Pieszak Adam HM2 Złotoja 178.3500:45:34
321 77.51 5253 Zembrzuski Oliwer HM1 177.5100:38:01
322 70.89 5344 Bondar Antoni HM1 Olsztyn 170.8900:42:50
323 69.39 5181 Oleksiak Szymon HM1 WARSZAWA 169.3900:39:38
324 69.30 5064 Wesołowski Leon HM1 Warszawa 169.3000:39:41
325 66.79 5356 Dominiak Borys HM1 Piaseczno 166.7900:53:27
326 66.59 5065 Nowakowski Filip HM2 LEGIONOWO 166.5900:41:18
327 65.92 0 Pawak Aleksander HM2 165.9200:41:43
328 65.09 5186 Kaczor Mikołaj HM1 Warszawa 165.0900:47:50
329 64.48 5029 Paluch Damian HM2 Nowy Dwór Mazowiecki 164.4800:42:39
330 64.33 5212 Pieczlewicz Ignacy HM2 Józefów 164.3300:48:24
331 59.33 0 Utko Jakub HM2 Legionowo 159.3300:46:21
332 58.87 5236 Uściński Jan HM1 Dębe Wielkie STANWEX II TEAM 158.8700:52:53
333 54.67 5332 Michalak Nikodem HM1 Warszawa 154.6700:56:57
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas