Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Kobiety, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 3963.98 272 Kuszmider Magdalena MK2 Legionowo IFON KolarzKlub 9480.89475.77493.22500.00489.94500.00499.93500.00500.0001:59:0202:17:1302:16:3101:28:3601:32:4501:30:3402:00:1502:10:4201:34:30
2 3951.54 26 Macutkiewicz Izabela MK1 Warszawa Trezado 8500.00490.83500.00500.00500.00470.23500.00490.4701:54:2901:52:4402:10:3403:18:1701:18:1901:30:5301:36:1802:00:1401:30:58
3 3610.93 2157 Błazucka Urszula MK2 Warszawa CNC Warszawa Blaze Technology 10431.09466.23441.25452.26463.32450.51442.87424.20444.50449.9902:12:4701:58:4102:27:5702:28:5301:24:3101:40:5201:42:1502:21:4301:46:1801:39:09
4 3580.78 210 Paszczyk Katarzyna MK4 Elk PT Mazury Team Ełk 8439.42466.42468.21447.48448.94417.77450.86441.6802:10:1601:58:3801:23:3801:41:3301:40:5202:23:5400:56:1901:44:4801:41:01
5 3578.68 2455 Gregorowicz Katarzyna MK3 GO SPORT AK-SPED TEAM 8466.69432.53450.66467.67461.53421.38451.15427.0901:01:3301:58:3402:30:5601:38:1801:37:1001:38:0702:22:4001:44:4401:44:28
6 3575.86 1163 Zaniewska Iwona MK4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 8438.86473.95443.05444.71445.85426.46451.94451.0502:10:2601:56:4501:28:2301:42:1101:41:3402:20:5801:44:3301:38:55
7 3504.32 1640 Napióra Alicja MK3 Sokolniki Las Hurtap 9430.39456.04434.22439.99447.77435.14422.34414.84438.4202:13:0002:01:2002:35:0401:40:4101:41:2901:44:0402:34:4401:53:5401:41:46
8 3482.95 1449 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 10438.07460.34424.48425.62440.61433.26393.56412.17428.57431.9802:10:4002:00:1201:32:1501:44:0501:43:0801:44:3102:32:4502:38:3301:50:1501:43:17
9 3426.21 108 Radziszewska Katarzyna MK2 Warszawa MCP Bike Team 7464.81500.00497.90494.01496.73495.01477.7502:03:0901:50:4002:11:0701:19:1601:29:1101:31:4802:05:50
10 3342.72 1878 Ejchart Małgorzata MK3 Warszawa virtualbike.pl 7487.45475.36493.70489.29460.55469.84466.5401:53:3102:17:2001:19:1901:32:3302:10:3203:40:1501:40:3401:35:38
11 3334.34 2453 Andrzejczuk Katarzyna MK4 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 11380.85426.84407.55390.26422.12415.18432.16412.17406.19412.12398.8402:30:1802:09:3802:40:1102:52:3201:32:4601:46:4201:45:0901:49:5202:28:0001:54:3901:51:52
12 3307.51 380 Stępniak Anna MK3 Brwinów IFON KolarzKlub 8414.04446.54421.18379.93423.90425.33396.50400.0902:18:1502:03:5502:35:0001:56:3601:47:1201:46:2801:59:1001:51:31
13 3195.30 501 Kołatka Anna MK1 Iława Cryospace Olsztyn 7462.46448.98455.29450.59465.08459.63453.2701:59:3901:27:1301:37:1801:40:5101:37:2201:42:4801:38:26
14 3165.62 531 Gruca Karolina MK3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 8441.85395.30422.78422.45390.37371.82337.58383.4702:09:3300:44:5802:45:0901:44:4701:47:3401:56:0002:41:4102:19:5801:56:21
15 3155.07 1837 Troinska Agnieszka MK3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 7439.08469.86466.40470.90426.89436.22445.7202:10:2201:57:4601:34:5901:36:3002:33:0501:48:1901:40:06
16 3138.67 1383 Pawlak Zofia MK4 Karczew SuperDrob Bike Team 10401.37396.56383.72365.25389.44407.79404.71360.15381.36373.7302:22:3702:19:3202:50:0803:04:2101:40:3301:48:3801:52:1703:01:2702:03:5401:59:23
17 3119.79 2208 Nocuń Anna MK2 Warszawa 9389.40396.74389.32395.94382.23348.66384.57393.18388.4202:27:0000:49:4802:44:3302:52:5701:38:5401:55:5402:10:2001:57:4502:32:5401:00:4800:53:1601:54:52
18 3116.66 2120 Kubiak Ewa MK3 LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 7442.31468.40456.92419.52434.94444.36450.2202:09:2501:58:0801:25:4202:23:1802:30:1501:46:2001:39:06
19 3006.88 403 Cabaj Diana MK2 Warszawa Alumex MTB Team 7424.88450.44450.81441.97404.37410.32424.0802:10:1401:26:5601:38:1601:42:4902:28:4002:39:1601:51:25
20 2992.09 394 Księżopolska Magdalena MK2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 7405.92443.79438.99443.22450.05397.95412.1702:21:0102:04:4102:33:2301:28:2101:38:2602:31:0402:38:33
21 2818.62 2059 Zawistowska Justyna MK1 Wołomin Trezado 6472.62477.22474.57479.00449.18466.0402:01:0702:16:4802:21:5301:21:4501:41:1001:37:10
22 2749.88 2064 Kruba Beata MK3 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 7424.88402.04411.92364.49369.56393.42383.5802:10:1401:37:2401:49:5602:44:5602:56:5002:00:0601:56:19
23 2652.07 1583 Bujak Nikola MK1 Radom ABSOLUTE BIKES TEAM 7404.44448.10398.31352.10355.02341.02353.0702:21:3202:03:2902:43:5402:05:4902:07:3303:11:3802:06:22
24 2586.86 130 Kazińska Katarzyna MK3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 6400.95447.08441.90436.29438.98421.6702:22:4602:03:4602:27:4402:34:2001:43:3102:22:34
25 2545.63 1107 Brześkiewicz Dorota MK3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 6412.35425.62441.06433.53442.65390.4102:18:4902:38:1201:28:4701:44:4901:42:1802:33:59
26 2416.66 777 Borkowska Małgorzata MK3 Warszawa 6421.69410.80387.64417.92412.67365.9302:11:1302:38:5502:53:4201:46:0001:49:4402:44:17
27 2405.86 2362 Sobieska Ilona MK2 Pasłęk 6392.69429.44406.98411.11416.53349.1102:25:4602:08:5101:48:5101:50:3201:48:4302:52:12
28 2338.76 122 Terentieva Hanna MK1 Warszawa 6390.55423.85414.87394.11346.39368.9902:26:3402:10:3301:49:3201:54:5402:53:3302:00:55
29 2068.39 1764 Chwiej Karolina MK2 Brwinów KOMOBIKE SCOTT 5421.00410.46435.24386.15415.5402:35:0401:35:2401:41:4702:35:4102:37:16
30 1993.80 1821 Januszkiewicz Joanna MK4 Feliksów 5413.40333.39390.38434.93421.7002:13:5103:15:4902:52:2901:30:0201:45:03
31 1938.56 2459 Tarnowska Justyna MK3 WIĄZOWNA GO SPORT AK-SPED TEAM 4500.00454.11493.70490.7400:50:2702:14:4001:40:0402:01:4602:59:1701:30:55
32 1856.21 1592 Zych Agnieszka MK3 Piaseczno ABSOLUTE BIKES TEAM 4468.68471.06467.72448.7402:02:0801:36:2801:36:4902:13:58
33 1651.62 793 Lesiak Katarzyna MK3 Otwock TS Meran-Otwock 4414.44433.59379.63423.9602:18:0702:07:3702:51:5801:47:11
34 1623.05 1108 Wawryszuk Nina MK1 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 4392.65424.34380.85425.2202:25:4702:10:2402:51:2501:46:52
35 1458.58 281 Cygańska-Misiaszek Marzena MK4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4364.21397.60356.55340.2202:37:1002:19:1001:13:3302:07:2702:13:06
36 1393.01 2544 Niklewicz Ewa MK3 Julianów HPE-ESKOM 4349.46380.74354.70308.1102:43:4801:59:2102:07:4003:32:06
37 1368.68 8 Sobczuk Joanna MK2 Warszawa Klinika Rowerów 3466.64451.36450.6701:34:5602:24:4701:39:00
38 1315.38 1351 Teperek Małgorzata MK2 Karczew AK-SPED 4320.59343.19358.61292.9902:58:3302:41:1402:06:4303:25:11
39 1138.79 234 Moćko Beata MK4 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 3395.90401.39341.5103:39:1802:44:5401:50:2202:56:02
40 1136.96 1714 Bandura Agata MK2 warszawa Trek Velonews 3366.59374.47395.8901:46:4901:58:1801:54:47
41 1121.99 1274 Bartnik Jola MK4 Marianka Mińska Grupa Rowerowa 3375.99356.68389.3102:27:1002:52:1902:07:2401:56:19
42 1065.29 283 Socha-Mudlaff Monika MK4 TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3368.60345.06351.6202:30:0701:53:2901:13:4302:09:14
43 983.22 730 Ostrowska Anna MK4 Chorzele T4B Bike Team 2484.81498.4102:04:0002:11:07
44 958.73 84 Kosko Magdalena MK2 Ząbki MCP Bike Team 2479.28479.4501:59:2602:56:0503:30:3902:12:1203:10:1502:31:4602:57:2803:24:2603:32:0301:38:3302:38:40
45 951.44 312 Kapłon Aleksandra MK1 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 2476.69474.7501:09:4600:46:4700:56:2601:05:1101:32:5601:35:4300:45:5500:52:12
46 948.70 2325 Kamińska Izabela MK2 Pęchery PATNET TEAM 2480.96467.7501:59:0101:37:09
47 874.82 2427 Mrozowska Monika MK2 Klaudyny GO SPORT AK-SPED TEAM 2426.78448.0402:32:5801:27:24
48 846.72 2235 Kruszewska Izabela MK3 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2411.47435.2502:19:0701:29:5804:17:37
49 796.20 2531 Bożko Agnieszka MK3 Orłów Racing Team 2371.70424.5002:34:0002:10:21
50 787.80 2514 Kozłowska Magdalena MK2 Warszawa PZU Sport Team 2378.58409.2202:31:1202:15:13
51 781.80 412 Hibner Ilona MK2 Warszawa 2413.66368.1402:13:4602:00:20
52 765.17 1144 Gembara Marzena MK4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2356.41408.7503:03:1001:35:48
53 754.18 2244 Kłudkiewicz Antonina MK2 Stare Babice IFON KolarzKlub 2364.09390.0802:37:1302:21:51
54 736.17 1454 Gidaszewska Justyna MK2 WŁOCŁAWEK WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 2392.16344.0202:25:5800:47:5203:09:4600:59:1200:48:0100:55:2801:02:2401:05:39
55 697.22 1459 Macieja Edyta MK4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 2336.39360.8302:50:1002:33:21
56 679.00 742 Bącławek Aurelia MK3 Grudziądz 2344.05334.9402:11:3702:59:29
57 582.44 1041 Guzińska Krystyna MK4 Piotrkow Trybunalski 2323.58258.8602:20:2603:52:14
58 500.00 97 Zięba Julia MK1 LKK Luks Sławno 1500.0001:29:14
59 476.86 541 Janczarska Marzena MK3 Gdańsk 1476.8602:06:04
60 474.83 1667 Demczuk Ewa MK4 WARSZAWA AirBike.pl Team 1474.8301:56:32
61 474.08 297 Morytko Natalia MK1 Obypy KOMOBIKE SCOTT 1474.0801:39:40
62 467.28 1550 Syguła Joanna MK3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 1467.2801:58:25
63 458.78 164 Rusek Marta MK1 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1458.7801:37:15
64 453.82 2451 Czajkowska Dorota MK3 Mysiadło GO SPORT AK-SPED TEAM 1453.8202:06:08
65 451.97 1832 Różycka Katarzyna MK2 Cząstków Maz. 1451.9702:06:39
66 447.63 1688 Maślana Katarzyna MK2 Gostynin 1447.6301:38:58
67 447.02 654 Raszkiewicz Marta MK2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1447.0202:14:29
68 445.67 1359 Tomaszewska Julita MK3 Legionowo Timbud Team 1445.6701:39:2400:54:1400:44:25
69 441.75 1627 Wójcik Aleksandra MK3 Grójec WGR Team 1441.7502:27:47
70 441.53 103 Klasa-Lewandowska Magdalena MK2 Toruń MOTO-SPEC Toruń 1441.5301:40:20
71 438.51 892 Motylewska Marta MK2 Płock Płocki Klub Kolarski 1438.5101:43:16
72 434.74 1613 Krawczyk Małgorzata MK1 Zielona Góra 1434.7402:30:10
73 426.87 1172 Rowicka Olga MK3 Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 1426.8700:57:4201:31:4400:46:1600:52:4500:58:2100:59:4800:51:5601:00:07
74 421.93 1718 Wąsiewicz Magdalena MK2 Warszawa DAMOVO BIKE TEAM 1421.9302:15:4000:57:2000:57:00
75 419.76 2475 Gabrylewicz Ewa MK4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 1419.7602:16:2200:56:32
76 410.41 1676 Rząsowska Anna MK2 Osieck AirBike.pl Team 1410.4102:39:04
77 405.41 253 Plich Anna MK3 Bełchatów 1405.4101:56:33
78 403.62 1972 Prusinowska Aneta MK2 Łódź 1403.6201:37:01
79 402.73 709 Łukasiewicz Olga MK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1402.7302:22:08
80 399.41 2529 Sulewska Dorota MK3 Warszawa Skandia MTB 1399.4102:23:19
81 398.19 629 Krzymowska Marta MK3 Warszawa KK Cyklon Warszawa 1398.1902:44:07
82 397.63 890 Szaryńska Paulina MK2 Warszawa 1397.6301:53:53
83 397.14 2412 Mikołajczyk Marta MK3 Łódź Crazy Racing Team 1397.1402:24:08
84 396.65 307 Włoszycka Magdalena MK4 STARE BABICE Polski Klub MTB 1396.6502:19:3001:02:44
85 394.12 1806 Sawicka Aleksandra MK3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 1394.1203:40:5503:20:0403:46:3003:50:3602:21:0502:45:5203:22:3502:32:3203:12:03
86 387.63 1653 Bednarczyk Katarzyna MK2 Krężnica 1387.6302:48:25
87 387.20 479 Oszkiel Katarzyna MK3 NC+ SPORTS TEAM 1387.2002:27:5000:48:4101:00:3101:13:4100:58:3201:04:4200:46:5801:01:5601:01:0800:53:40
88 384.56 1312 Goździńska Agnieszka MK3 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 1384.5602:49:56
89 378.54 2015 Stypułkowska-Sosna Katarzyna MK4 Niewodnica Korycka MPS Bike Team 1378.5402:31:13
90 377.71 2305 Strakowska Monika MK3 Wiktorów Rądo Zaborów 1377.7102:31:33
91 376.79 230 Micherdzińska Martyna MK1 Warszawa 1376.7902:05:24
92 376.26 478 Oszkiel Milena MK1 Seroki-Parcela Sportgang Wysportowani Racing Team 1376.2602:32:0800:47:4401:00:0201:12:4700:56:3501:02:0300:45:2500:57:5401:01:0000:53:08
93 375.07 2349 Ozimkiewicz Agata MK4 Leszno Klinika Rowerów 1375.0702:32:37
94 370.64 406 Poruszek Marta MK4 Warszawa Alumex MTB Team 1370.6401:17:5801:45:3900:57:4301:03:4001:05:3301:08:47
95 365.38 339 Deka Katarzyna MK2 Justynów 1365.3802:09:19
96 365.34 760 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn PZU Sport Team 1365.3402:44:33
97 362.90 2493 Lewandowska Izabella MK4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1362.9001:01:3102:04:47
98 361.26 1406 Żarnicka Anna MK2 Turka 1361.2603:06:23
99 360.41 868 Pawłów-Pyrka Katarzyna MK2 Akademia Kolarstwa Olsztyn 1360.4102:46:48
100 359.66 423 Orłowska Dorota MK2 Chotomów Bike Fun Legionowo 1359.6603:01:42
101 359.48 675 Stapel Weronika MK1 Bartoszyce Rant Bartoszyce 1359.4802:47:14
102 358.94 1058 Szulc Izabella MK3 Zalesie Górne 1358.9402:06:36
103 358.76 1959 Olejniczak Agnieszka MK3 Lódz Team PKO Bank Polski 1358.7601:49:09
104 356.24 2470 Talarek Renata MK2 i-Sport team 1356.2402:40:41
105 353.22 1093 Kubicka Magdalena MK4 Warszawa 1353.2202:08:39
106 353.21 826 Stypułkowska Dominika MK2 1353.2102:50:12
107 350.80 733 Ochrymczuk Anna MK3 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1350.8003:06:06
108 350.27 1469 Praszczałek Hanna MK1 Złotokłos Algorytm - Dynamik 1350.2702:09:44
109 349.18 923 Mańka Agnieszka MK3 Gdańsk 1349.1802:09:41
110 341.71 2274 Kufera Sylwia MK4 Warszawa 1341.7102:47:31
111 333.25 797 Wiśniewska Justyna MK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1333.2502:51:4600:56:4201:01:3401:09:32
112 331.09 1772 Marczak Daria MK2 Warszawa DSV TEAM 1331.0902:17:1501:15:56
113 330.37 769 Bertel Alicja MK3 1330.3703:01:58
114 322.19 2464 Kurdej Katarzyna MK2 Józefów 1322.1902:57:4001:17:28
115 321.79 299 Szcześniak Elżbieta MK1 1321.7902:18:39
116 321.37 1795 Karasińska Dominika MK1 Grudziąc AGRO-MIL MTB green team 1321.3702:01:51
117 317.86 712 Czyżewska Monika MK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1317.8603:00:0501:07:35
118 306.11 974 Sosnowicz Nina MK3 Warszawa Team PKO Bank Polski 1306.1102:28:27
119 291.97 235 Sowa Alicja MK3 Łódź Żadna Rewelacja 1291.9702:41:50
120 284.83 1898 Zięba-Wójtowicz Agnieszka MK4 Lublin 1284.8303:49:12
121 274.40 557 Sieniawska Karolina MK2 Olsztyn 1274.4003:39:05
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas