Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM1

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 3905.78 2584 Jawnik Mariusz MM1 Cekestynów KOMOBIKE SCOTT 9500.00494.76463.07499.86484.27477.59500.00448.46486.2401:43:0901:35:2801:53:1601:59:1201:09:5501:28:0701:21:0101:54:2801:59:55
2 3905.02 2430 Barabasz Michał MM1 Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM 8495.75484.61500.00461.05497.05476.12500.00490.4401:44:0201:37:2801:59:1001:17:0101:24:4001:47:4901:27:2401:21:06
3 3465.54 1381 Rumsicki Karol MM1 Otwock Warszawski Klub Kolarski 7475.91500.00500.00500.00500.00489.64500.0002:05:1201:07:4301:11:0101:24:1001:56:3701:29:1501:19:33
4 3314.52 123 Drópiewski Michał MM1 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 7465.81460.87479.31481.38476.70482.78467.6701:41:2401:13:2801:27:4801:24:0902:02:1901:30:3101:25:03
5 3223.72 475 Oszkiel Mateusz MM1 Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 9345.52421.85372.73288.98424.11402.51390.12421.40445.4602:29:1601:51:5802:20:4303:26:1101:19:5001:28:1302:11:3502:18:2201:38:06
6 3029.36 2443 Mikołajczyk Paweł MM1 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 7401.00397.84439.24432.40446.47456.71455.7002:08:3702:29:4601:17:0501:58:4302:10:3601:35:4101:27:17
7 2737.76 1642 Chabros Marcin MM1 Puławy 6414.79458.04453.97458.37474.71477.8802:06:2702:10:0501:14:3501:17:2801:28:3901:24:46
8 2593.02 2096 Koziorowski Grzegorz MM1 Olsztynek Cryospace Olsztyn 6427.06446.30438.01457.55379.22444.8802:00:4601:45:5001:21:0401:28:3202:15:2202:11:04
9 2419.19 141 Bielewski Eryk MM1 Rogóźno AGRO-MIL MTB green team 6408.73422.35419.13389.27406.91372.7902:06:1101:51:5001:20:4701:31:1301:39:3302:17:42
10 2396.22 2106 Majkowski Krzysztof MM1 Dobrzyń T4B Bike Team 5490.65457.28480.94467.42499.9301:45:0701:54:4201:10:2401:15:5801:56:38
11 2308.87 88 Marciniak Daniel MM1 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 5427.42476.86463.74480.31460.5402:00:4001:39:0302:08:2901:27:3701:26:22
12 2105.94 2435 Adamiec Piotr MM1 Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM 5446.16429.69393.66462.96373.4701:45:5202:18:4001:30:1201:30:5402:17:27
13 1945.10 1904 Sawicki Mateusz MM1 Żyrardów ABSOLUTE BIKES TEAM 5408.08414.81348.12411.57362.5102:06:2301:53:5202:30:4001:22:1601:37:57
14 1794.30 1735 Anasiak Nikodem MM1 RADOM NRF HEPU RACING 4407.06472.20448.65466.3802:08:5102:06:1101:15:2801:30:1402:45:28
15 1695.02 1590 Oszkiel Kamil MM1 Seroki-Parcela ABSOLUTE BIKES TEAM 4437.94434.00398.66424.4201:57:4601:48:5002:11:3403:16:0702:13:2203:26:1502:17:23
16 1329.74 2465 Kleps Michał MM1 OTWOCK GO SPORT AK-SPED TEAM 3421.82456.87451.0402:02:1602:10:2501:15:04
17 1291.39 2438 Majek Maciej MM1 Halinów GO SPORT AK-SPED TEAM 3450.44458.01382.9403:11:2201:15:1001:31:5302:14:03
18 982.75 862 Olender Tomasz MM1 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 2491.21491.5401:22:2801:44:26
19 957.18 2051 Woźnica Łukasz MM1 Sulejówek Trezado 2493.78463.4101:44:2701:53:1102:43:2802:12:1502:28:0702:48:1002:17:38
20 835.18 1342 Korzeniewski Bartosz MM1 Jozefow AK-SPED 2408.65426.5302:08:2102:00:21
21 802.84 2575 Niklewicz Damian MM1 Julianów HPE-ESKOM 2362.06440.7802:22:2702:12:17
22 500.00 2426 Kamiński Michał MM1 Biała Podlaska GO SPORT AK-SPED TEAM 1500.0002:51:4801:44:5401:46:0402:06:3802:35:18
23 500.00 1548 Brauliński Michał MM1 Płońsk Power of Science Training Centre 1500.0001:34:28
24 500.00 791 Andrzejczyk Piotr MM1 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1500.0001:42:40
25 496.62 1374 Kluszczyński Maciej MM1 Dobrzyń nad Wisłą 1496.6201:11:30
26 493.34 1572 Gindorowicz Wiktor MM1 Wasilków ABSOLUTE BIKES TEAM 1493.3402:22:4401:46:1901:46:0502:16:5302:06:5702:29:5002:43:4402:42:0302:14:58
27 467.40 414 Mozolewski Jakub MM1 Sowlany SKK Sokól 1467.4002:04:45
28 459.19 200 Krzyczkowski Michał MM1 Warszawa Klub Kolarski Legia 1928 Intercars 1459.1901:52:1900:47:4200:48:0500:37:3800:39:4700:46:0600:48:4700:40:4500:49:08
29 456.79 238 Traczyk Damian MM1 Kiełczówka 1456.7901:35:40
30 443.29 1096 Burek Piotr MM1 1443.2901:34:56
31 441.02 1542 Małecki Łukasz MM1 Ciechanów 1441.0201:47:06
32 438.00 94 Kozłowski Grzegorz MM1 Wiskitki 1438.0002:49:3201:59:45
33 435.11 2564 Wojewódzki Daniel MM1 ŁOCHÓW 1435.1101:58:32
34 428.49 121 Frolov Evgeny MM1 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1428.4902:56:0102:35:5003:03:5902:25:0802:40:1601:59:4802:33:48
35 427.10 5335 Michalski Michał MM1 Elizówka 1427.1001:38:32
36 426.46 1436 Skiba Norbert MM1 Rudnik nad Sanem BIKE CLUB Janów Lubelski 1426.4602:19:43
37 422.77 844 Zaborowski Stanisław MM1 Lipno MTB Lipno Zielona Lipa.pl 1422.7701:35:49
38 419.99 2467 Ogłoblin Adam MM1 WARSZAWA i-Sport team 1419.9902:02:48
39 399.21 1006 Szymański Cezary MM1 Łomianki 1399.2101:45:25
40 396.82 82 Budziński Piotr MM1 LKK Luks Sławno 1396.8201:40:14
41 392.25 1413 Józefczuk Jarosław MM1 Cyców Decathlon Lublin Czechów 1392.2502:31:54
42 387.51 1891 Partyka Wojciech MM1 AZS Politechnika Świętokrzyska 1387.5102:15:21
43 372.25 788 Zieliński Mateusz MM1 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1372.2502:17:54
44 369.10 2314 Krzyżanowski Przemysław MM1 Guielniów 1369.1002:19:44
45 364.07 190 Rowicki Przemysław MM1 Warszawa 1364.0701:49:15
46 349.36 1079 Krupa Adrian MM1 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1349.3602:30:0800:44:5300:54:0900:44:5100:54:19
47 342.37 1138 Tokarski Damian MM1 Ciechanów 1342.3700:44:5402:29:56
48 318.36 69 Kędziorek Piotr MM1 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1318.3602:42:0000:45:4601:00:3301:06:1400:51:5900:57:2101:01:4001:00:4400:47:40
49 314.09 2044 Zacharewicz Paweł MM1 Łomianki LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1314.0901:53:03
50 308.74 729 Kołodziński Łukasz MM1 Ostróda 1308.7402:46:16
51 308.52 457 Miazga Robert MM1 Otłowiec 1308.5202:46:23
52 275.76 839 Grabowski Jakub MM1 Olsztyn 1275.7603:06:09
53 265.93 559 Ochnio Jakub MM1 Warszawa HPE-ESKOM 1265.9303:13:02
54 260.52 1810 Michnowski Jakub MM1 Białystok UKS Wygoda Białystok 1260.5202:16:1802:45:32
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas