Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM2

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 3964.91 1577 Skalski Kacper MM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 11495.92500.00472.94490.03494.19498.39485.64472.86489.97500.00496.4001:38:0401:32:5001:50:5101:07:4301:11:4601:22:4401:19:3001:44:0601:52:5801:25:5301:18:46
2 3945.73 2050 Rządca Jacek MM2 Warszawa Trezado 8485.20486.46494.73500.00499.39485.45499.03495.4601:40:1401:35:2501:45:5801:10:5601:22:3401:41:2401:26:0301:18:55
3 3847.48 188 Górnicki Marcin MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 8492.32459.60500.00481.38481.45499.70499.71433.3201:38:4701:54:0401:58:0201:08:5601:13:4001:22:3101:25:5601:30:14
4 3778.96 1984 Myszkowski Rafał MM2 Konstancin-Jeziorna LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 11453.81468.86425.76486.07465.30483.20458.99424.48462.28480.33473.9401:47:1001:39:0002:03:0802:01:2501:11:1901:25:2001:24:0701:55:5801:59:4401:29:2401:22:30
5 3727.09 2495 Lewicki Łukasz MM2 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 8463.40394.81472.81465.65488.26476.65492.73472.7901:44:5701:57:3401:10:1101:16:1001:24:2701:21:0001:27:0901:22:42
6 3720.28 388 Leciejewski Kamil MM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 8456.37475.26438.52465.08483.68467.98456.77476.6401:46:3401:37:4001:59:3301:11:2101:25:1501:22:3001:47:4601:22:02
7 3634.11 118 Florczak Cezary MM2 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 8465.49450.58469.69463.82457.17435.49445.95445.9203:22:2401:39:4301:56:2101:10:3901:16:2801:24:2701:53:0202:04:0701:27:41
8 3631.19 449 Grudziński Jakub MM2 Otwock STANWEX II TEAM 8421.76465.06451.68453.25471.78436.07461.63469.9502:04:1802:06:5401:13:2801:18:1501:27:2401:52:5301:59:5401:23:12
9 3622.74 714 Guzewicz Artur MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 9461.63441.60461.13455.67474.40456.45428.29397.12443.5603:08:2801:40:3301:58:4302:07:5901:17:5001:26:5501:24:3501:54:5600:49:1101:48:0801:28:09
10 3562.37 581 Sypuła Piotr MM2 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 8410.52439.77440.88437.23465.21428.63473.36466.7701:58:2802:14:1201:15:1601:21:0701:28:3802:09:0801:30:4301:23:46
11 3502.28 1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team 10407.48434.55410.75446.87434.37447.94424.27423.65456.58434.0401:59:2101:46:4902:07:3802:12:0401:21:3901:32:0301:31:0002:10:3901:34:0301:30:05
12 3464.39 1716 Zygner Tomasz MM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 10410.29423.90398.52428.43417.42457.39443.60409.64438.71444.6601:58:3201:49:3002:11:3302:17:4501:24:5801:30:0901:27:0202:00:1002:06:1001:27:56
13 3443.73 116 Szklarczyk Artur MM2 Warszawa OLSH Paramedyk PKMTB 11390.63332.54393.04439.99424.16467.18443.05425.12370.48416.64434.5602:04:3002:19:3502:13:2302:14:0801:18:1401:15:5501:33:0401:30:4902:12:5202:12:5101:38:4902:34:17
14 3401.27 901 Sotyn Marcin MM2 Celestynów GO SPORT AK-SPED TEAM 8415.37392.40450.74431.98435.84423.14424.63427.1701:57:0502:13:3602:10:5601:16:4901:28:3501:56:2002:10:2101:31:32
15 3375.27 2071 Słupek Paweł MM2 Ciechanów T4B Bike Team 7480.80486.72472.79489.79489.71476.37479.0801:41:0901:35:2201:50:5301:07:4501:24:1201:43:2001:55:32
16 3360.01 2444 Wolf Mateusz MM2 Warszawa Zabłudów Team 8423.83397.56435.65431.14406.11439.20391.19435.3301:49:3102:11:5202:15:2801:16:5801:27:2001:33:5302:05:5000:51:5700:43:3501:29:49
17 3351.70 1575 Wacinowski Marcin MM2 GRODZISK MAZOWIECKI ABSOLUTE BIKES TEAM 7472.68488.06476.84459.40472.00495.48487.2301:15:0201:24:2901:20:5801:47:0901:57:1601:26:4001:20:15
18 3277.90 143 Krom Wojciech MM2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 7453.67468.22458.62452.64469.33491.79483.6101:47:1201:39:0801:24:1101:48:4501:57:5601:27:1901:20:51
19 3225.63 2387 Dąbrowski Marcin MM2 Łomianki Polmo Łomianki 9381.89404.62371.41393.56389.67417.09402.89414.36421.5602:07:2101:54:4302:21:0901:24:1901:31:0100:43:1401:32:3402:17:2301:43:3801:32:45
20 3090.85 120 Jankowski Kamil MM2 Nasielsk Nasielsk Baszta Team 9382.74402.57364.48386.60368.10316.15362.32420.10403.9302:07:0401:55:1802:23:5001:25:5001:36:2102:35:4202:32:4601:42:1301:36:48
21 3022.48 1343 Łukasiak Łukasz MM2 Józefów AK-SPED 7427.73443.40454.32466.97398.64404.56426.8601:53:4201:44:4102:09:5401:28:1801:36:5102:16:4901:31:36
22 2974.22 932 Giziński Łukasz MM2 Zielonka ABSOLUTE BIKES TEAM 6495.75492.56499.12499.89486.89500.0001:38:0601:46:2601:06:2901:17:1401:41:0601:50:42
23 2939.56 2433 Żelazo Mateusz MM2 Otwock GO SPORT AK-SPED TEAM 7413.31427.34405.24425.69425.36416.69425.9301:57:4001:48:3702:09:2201:23:1900:38:4601:30:4602:12:5001:31:48
24 2910.33 600 Kielman Jan MM2 Józefów 7395.02427.93375.22416.53432.06438.33425.2302:03:0701:48:2802:19:4301:19:4001:35:2601:37:5801:31:57
25 2903.42 1104 Kaska Paweł MM2 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 9356.94337.04313.73373.76409.60325.35307.87395.53391.4602:16:1502:17:4302:47:0601:28:4701:40:4002:31:1802:59:4701:48:3401:39:53
26 2816.73 1084 Gumieniak Piotr MM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 6432.75482.82464.32466.75474.99495.1001:52:2302:02:1401:11:2801:22:4301:43:3801:26:44
27 2772.28 2253 Strzemieczny Tomasz MM2 PŁOCK Sportgang Wysportowani Racing Team 6456.37397.97476.09475.96499.13466.7701:46:3401:56:3801:09:4201:14:3101:26:0201:23:46
28 2611.51 2187 Wichrowski Maciej MM2 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 7342.25337.21384.81362.64396.54399.58388.4702:22:0602:35:2801:26:1401:37:4801:43:5900:55:4701:47:2801:40:39
29 2521.85 31 Wojciechowski Krystian MM2 Wieniec WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 7355.85359.63343.95395.90365.55365.10335.8602:16:4002:09:0401:43:0701:44:0901:45:3701:57:3701:56:25
30 2483.28 2242 Kruszewski Andrzej MM2 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 6397.60418.61416.18440.92390.29419.6802:02:1902:20:5901:19:4401:33:3102:21:4901:33:10
31 2417.23 129 Ruba Zbigniew MM2 Pionki NRF HEPU RACING 6372.38359.36417.40398.43441.39428.2702:10:3602:25:5301:19:3001:29:0101:33:2501:30:09
32 2400.31 1546 Łuczak Kamil MM2 Michałów-Reginów Wieliszew Heron Team 6386.59378.20402.73386.48406.79439.5302:00:0402:18:3702:11:3501:28:0402:07:2202:16:0401:37:42
33 2393.97 1082 Giez Wojciech MM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 5449.94489.09474.61488.16492.1701:56:3102:00:4001:09:5501:24:2801:27:15
34 2370.37 1989 Wroniecki Adam MM2 TORUŃ 6364.25404.97400.52424.28398.09378.2502:13:3101:54:3701:22:5101:37:1101:36:5902:26:20
35 2361.05 2420 Nesterowicz Jakub MM2 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 7333.60317.76360.08342.39331.05370.03306.1402:25:4700:58:1302:44:5902:43:5401:36:5501:47:0801:51:2601:01:5203:00:4800:51:5501:00:36
36 2351.84 1455 Gidaszewski Grzegorz MM2 WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 6397.57374.29407.41412.12361.37399.0901:56:4502:20:0401:21:2702:39:2201:33:4102:16:1301:47:36
37 2310.59 1391 Staniszewski Olek MM2 Wiązowna SuperDrob Bike Team 5457.94475.17430.49488.55458.4401:46:1202:04:1201:17:0501:24:2401:24:13
38 2250.63 2334 Ginalski Łukasz MM2 Łomianki Polmo Łomianki 6375.35399.40396.93406.84326.50345.6102:09:3401:56:1301:23:3601:41:2102:30:4602:40:09
39 2221.19 30 Marciniak Marcin MM2 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 5437.74457.68467.59474.40383.7701:51:0601:41:2501:10:5801:26:5501:41:53
40 2056.82 2298 Horszwald Wiktor MM2 Warszawa Tchibo 5381.09406.74430.86428.70409.4202:07:3701:21:3501:35:4201:40:1001:35:30
41 2047.54 1986 Bernacik Paweł MM2 Warszawa 6334.71326.36357.84362.12310.09356.4302:25:1802:40:3801:32:4401:53:5202:18:2901:49:42
42 1982.26 2370 Gajewski Karol MM2 Stare Lipiny Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 5420.04416.92379.75366.71398.8401:55:4701:51:2002:18:0302:14:1401:38:02
43 1981.81 246 Karalus Łukasz MM2 RAWA MAZOWIECKA RAWA MTB 5385.72387.76432.46356.71419.1502:06:0502:15:1202:16:2802:35:1001:33:17
44 1909.01 1679 Szauer Rafał MM2 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 5364.82414.47395.10355.50379.1101:37:1301:39:2901:37:4302:18:2802:26:00
45 1888.89 1593 Oksiuta Maciej MM2 Białystok ABSOLUTE BIKES TEAM 5350.01376.50392.49371.12398.7702:18:5702:03:1702:30:2201:35:3401:43:24
46 1886.05 137 Wierzbicki Maciej MM2 Warszawa Bank Millennium 5355.68400.71382.83364.18382.6502:16:4401:42:5401:40:5102:15:1002:24:39
47 1865.52 2160 Warzywoda Jakub MM2 Warszawa 5346.80373.37383.84398.71362.7902:20:1402:04:1901:26:2701:43:2502:32:34
48 1854.48 1018 Jasiński Marcin MM2 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 4429.94500.00500.00424.5401:53:0701:06:2201:22:2801:55:57
49 1791.73 83 Wroniecki Waldemar MM2 Toruń 5358.52340.27364.92392.39335.6202:15:3902:34:0401:30:5601:45:0502:44:55
50 1753.53 160 Cibor Piotr MM2 Warszawa Pędzące Kaloryfery 5339.43345.62350.52389.18328.7902:16:4502:31:4101:41:1101:45:5702:29:43
51 1742.68 284 Jarecki Piotr MM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 5342.37327.04381.44353.18338.6602:22:0301:41:2801:48:0601:49:1902:06:48
52 1741.43 505 Pilarczyk Michał MM2 Warszawa Wawa Bike Team 4421.80454.69421.71443.2301:55:1801:42:0502:04:1901:14:52
53 1739.31 1527 Kowalski Rafał MM2 Łódź Lucy in The Sky 4403.97424.16457.72453.4501:54:5401:18:1401:30:0501:34:42
54 1706.50 289 Kuliński Paweł MM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4407.88437.89446.31414.4101:59:1401:46:0001:14:2101:25:3500:42:0900:46:1300:49:2900:40:2700:49:59
55 1699.06 2236 Zegar Marcin MM2 WARSZAWA 6302.91293.66315.44277.09207.37302.5802:33:1401:53:0002:10:4302:19:2003:57:2302:21:55
56 1679.61 1565 Małysa Krzysztof MM2 Radom ABSOLUTE BIKES TEAM 4376.30439.93434.24429.1402:19:1902:14:0901:16:2501:36:05
57 1671.51 2020 Werbiński Piotr MM2 Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 4400.93436.95413.43420.2001:22:4601:34:2201:43:5201:33:03
58 1656.65 1669 Staniec Maciej MM2 Warszawa AirBike.pl Team 4418.23429.45402.03406.9401:56:1701:48:0502:10:2401:36:05
59 1646.02 2377 Tereszczuk Jakub MM2 Warszawa 4404.27406.66429.28405.8102:00:1802:08:5501:17:1801:36:21
60 1619.60 2583 Demiańczuk Tomasz MM2 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 4406.29433.20366.71413.3901:59:4202:12:3401:35:1102:14:1401:34:35
61 1600.06 1101 Bodziony Kamil MM2 Mińska Grupa Rowerowa 4390.21410.04393.48406.3302:04:3801:53:1202:13:1401:21:40
62 1593.69 2028 Gacek Marcin MM2 Nowa Iwiczna 4384.00418.17378.20413.3202:06:3901:51:0002:18:3701:34:36
63 1583.17 1240 Koc Andrzej MM2 Mysiadło Lirene Bike Team 4378.37412.81381.77410.2102:08:3201:39:5302:24:5901:35:19
64 1560.80 2114 Kolibowski Krzysztof MM2 Lomianki 4413.92413.73339.52393.6201:09:5200:46:3500:55:5900:52:3500:56:5801:39:3701:33:1902:24:5901:39:20
65 1541.80 124 Jermakowicz Bartłomiej MM2 Piaseczno COZMOBIKE TEAM 4360.87402.46385.85392.6202:14:4601:55:2001:26:0001:30:20
66 1500.00 2499 Baranek Paweł MM2 Warszawa Kellys 3500.00500.00500.0001:37:1601:44:5101:18:12
67 1499.95 2147 Szewczyk Andrzej MM2 Warszawa 4377.78388.32351.88381.9702:08:4401:59:3202:28:5901:47:57
68 1499.25 1886 Wołosiuk Jarosław MM2 OLSZTYN Cryospace Olsztyn 3499.25500.00500.0001:06:2801:17:1301:38:27
69 1497.00 2251 Malt Michał MM2 Szwecja 4356.81383.29367.04389.8602:16:1802:01:0602:22:5001:25:07
70 1473.49 1174 Łukaszewski Łukasz MM2 Witowo (Szczytno) Trezado 3491.35492.24489.9001:34:2801:18:2601:52:59
71 1393.99 44 Stępień Rafał MM2 Łódź GO SPORT AK-SPED TEAM 3425.05475.91493.0301:54:2501:37:3201:23:38
72 1360.31 1702 Świerczyński Tomasz MM2 Łódź Lucy in The Sky 3469.24452.89438.1801:10:4301:34:4901:29:14
73 1346.27 1573 Szymczak Krzysztof MM2 Kutno Absolute Bikes Team 3444.95458.51442.8101:49:1801:41:1401:28:18
74 1343.90 2110 Podgórski Adam MM2 Dębe Wielkie LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 3437.88456.78449.2501:51:0401:41:3701:31:47
75 1307.18 2121 Jaruga Paweł MM2 Łódź 3418.65445.47443.0601:56:1001:19:3701:28:15
76 1299.92 117 Szklarczyk Michał MM2 Warszawa ADIOSTRY Team 3455.66416.40427.8601:41:5202:05:5402:00:4801:55:0303:11:5902:38:3402:29:00
77 1296.78 2422 Choiński Grzegorz MM2 Warszawa 3407.71446.17442.8901:59:1701:44:0201:33:06
78 1291.34 2577 Zakrzewski Piotr MM2 Nisko HPE-ESKOM 3433.89435.95421.5003:21:5902:16:0101:34:3502:11:19
79 1259.00 680 Siess Mateusz MM2 Warszawa T4B Bike Team 3408.57433.80416.6401:59:0201:47:0002:09:3502:12:51
80 1197.03 1103 Wawryszuk Patryk MM2 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 3397.06417.54382.4302:02:2901:51:1002:17:05
81 1189.54 1635 Marciniak Adam MM2 Ryki AM Brakes Team 3356.75409.93422.8602:26:5702:23:5801:32:28
82 1173.71 2350 Dziubiński Przemysław MM2 Grójec Radzio Rowery 3385.57399.96388.1802:06:0801:22:5801:31:22
83 1169.70 1544 Czajkowski Karol MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 3376.00399.95393.7602:03:2700:57:0201:36:3201:39:18
84 1158.61 2348 Grzela Piotr MM2 Warszawa 3351.19398.77408.6602:18:2901:56:2401:40:54
85 1156.93 1759 Kępczyński Seweryn MM2 Płock Crazy Racing Team 3345.43383.25428.2502:31:4601:26:3501:36:17
86 1142.71 487 Ostromecki Szymon MM2 Ciechanów T4B Bike Team 3384.71415.49342.5102:06:2501:51:4302:23:43
87 1101.60 1906 Dobrzyński Seweryn MM2 Brzeźnio Scanfil Poland 3375.66352.08373.8601:28:2002:01:5801:44:35
88 1081.74 1234 Hryszczyk Michał MM2 Warszawa e-point bike team 3333.64382.34365.7602:25:4602:01:2402:23:20
89 1057.75 2488 Osiak Marcin MM2 Warszawa 3333.26382.82341.6802:25:5602:01:1502:33:26
90 1048.69 1526 Kawa Bartłomiej MM2 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 3358.61317.63372.4402:09:2602:45:0301:44:59
91 1038.77 1757 Rejmak Sylwester MM2 Cisowianka 3329.30369.01340.4602:39:1202:39:5601:37:28
92 1004.29 411 Gołowicz Maciej MM2 Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 3324.04338.64341.6102:30:0502:17:0402:33:2801:02:0500:57:1500:58:1800:49:2800:58:11
93 988.19 1484 Kowalkowski Mariusz MM2 Lubawa Cryospace Olsztyn 2493.79494.3901:34:0001:39:34
94 961.62 2437 Bujan Michał MM2 Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM 2482.88478.7402:56:0502:26:5301:48:3401:50:1802:18:0902:06:4402:29:1202:55:2301:55:3702:28:0702:20:17
95 958.09 1749 Kleczaj Jarosław MM2 Radom NRF HEPU RACING 2463.19494.9001:53:1101:59:15
96 949.89 2457 Chrzanowski Piotr MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 2477.73472.1601:41:4801:51:02
97 940.05 2140 Długołęcki Marek MM2 Komorów KOMOBIKE SCOTT 2459.96480.0901:45:4401:36:41
98 917.65 1836 Dąbkowski Wojciech MM2 Warszawa Load-Lok Systemy Mocowania Ładunków 2460.79456.8603:00:3301:40:4401:54:4502:04:4802:13:4202:39:08
99 914.88 2329 Filipiak Andrzej MM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 2441.12473.7601:50:1501:27:02
100 893.04 1451 Wrona Patryk MM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 2461.34431.7001:45:2502:32:4703:03:2801:54:4402:31:5601:29:2603:40:2302:39:2502:27:45
101 890.57 1942 Kieszko Stanisław MM2 Lublin WYDOLNOŚĆ PL 2422.56468.0102:04:0402:06:06
102 870.89 2358 Bulejak Piotr MM2 Ciechanów T4B Bike Team 2420.10450.7901:55:4601:42:58
103 853.93 1106 Jarzębski Rafał MM2 MIŃSK MAZOWIECKI Mińska Grupa Rowerowa 3286.24340.72226.9703:03:0902:01:0103:36:53
104 849.64 1872 Solski Nikodem MM2 Lublin Team PKO Bank Polski 2407.18442.4602:08:4502:13:23
105 840.92 739 Piasecki Piotr MM2 Włocławek jubilermonika.pl 2420.42420.5101:31:5001:32:59
106 840.88 1645 Beda Karol MM2 Puławy atolbike.pl Puławy 2406.08434.8002:09:0602:15:44
107 837.59 1580 Wieszczyk Tomasz MM2 Stare Babice ABSOLUTE BIKES TEAM 2434.48403.1101:51:5601:27:59
108 831.55 1125 Przęzak Marcin MM2 Ciechanów Kross Staff Team 2428.33403.2201:48:2201:35:45
109 831.13 1755 Majcher Łukasz MM2 Krężnica Jary Wolni Team 2392.99438.1302:13:2402:14:42
110 828.58 1589 Rajkowski Ireneusz MM2 Radom ABSOLUTE BIKES TEAM 2463.32365.2601:44:5802:55:5802:51:4201:55:5602:30:1302:14:46
111 820.48 2029 Lesiak Jaroslaw MM2 Grodzisk Mazowiecki 2420.95399.5301:55:3202:11:13
112 814.24 880 Pomaski Paweł MM2 Ciechanów T4B Bike Team 2405.05409.1902:00:0402:40:0602:38:1402:18:2902:00:1802:31:05
113 812.08 1754 Jóźwiak Przemysław MM2 Łódź Wolni Team 2381.46430.6202:17:2602:17:03
114 809.63 706 Dziedzic Grzegorz MM2 Grudziądz 2409.86399.7701:26:3202:03:08
115 803.98 308 Staniszewski Jakub MM2 Głowno KOMOBIKE SCOTT 2400.26403.7201:47:1701:36:51
116 798.64 2024 Galanciak Piotr MM2 Łódź CERI International Łódź 2386.53412.1101:25:5101:44:12
117 795.90 32 Matynia Dariusz MM2 MARKI MCP BIKE TEAM 2380.26415.6403:11:2202:52:0502:17:5202:13:10
118 792.10 1911 Wacławek Łukasz MM2 Warszawa Polonia Warszawa MTB 2389.93402.1701:25:0601:36:00
119 791.17 199 Karłowicz Maciej MM2 warszawa 2376.42414.7502:09:1201:39:25
120 788.67 2505 Starosielec Marcin MM2 Ząbki Algotech Polska 2372.62416.0402:10:3101:51:34
121 783.43 596 Kuśmierski Paweł MM2 Pruszków 2367.12416.3002:30:4601:43:09
122 782.87 492 Rutkowski Grzegorz MM2 Reszel LIBRO Cycling Team 2401.06381.8101:36:1602:24:58
123 780.88 1505 Harla Michał MM2 Warszawa 2421.75359.1302:19:5602:17:04
124 776.67 1822 Klink Artur MM2 Olsztyn 2409.14367.5301:53:2702:13:56
125 775.47 1089 Schabowicz Krzysztof MM2 Komorów 2396.41379.0601:44:0101:43:09
126 770.20 1683 Borkowicz Bartosz MM2 Lipno LIPA MTB 2371.90398.3001:35:2201:36:56
127 768.73 597 Orłowski Dominik MM2 Gródki 2352.96415.7702:36:4901:43:17
128 768.21 1924 Klepacz Filip MM2 Warszawa Joli Road Cycling Club 2401.47366.7401:55:3702:22:57
129 766.93 1489 Justynowicz Arkadiusz MM2 Samolubie 2384.72382.2100:43:0202:07:5702:24:49
130 763.56 736 Barczak Wojciech MM2 OLSZTYN 2386.79376.7701:39:4902:10:39
131 760.63 2511 Zawistowski Piotr MM2 Warszawa PZU Sport Team 2403.37357.2602:00:3401:55:25
132 751.65 1287 Tomaszewski Marcin MM2 Świdnik 2403.52348.1201:42:1101:52:19
133 734.78 2013 Urbański Maciej MM2 Warszawa 2346.64388.1402:20:1801:46:14
134 716.11 2322 Kokoszka Paweł MM2 Warszawa 2337.07379.0402:24:1701:48:47
135 715.42 1538 Bieniek Baltazar MM2 Płock 2372.48342.9502:04:3701:43:25
136 715.02 770 Pac Arkadiusz MM2 2344.95370.0702:22:4202:29:34
137 714.62 342 Skonieczko Adam MM2 Łódź 2366.03348.5901:57:1901:52:10
138 710.59 1569 Wągrodzki Rafał MM2 Pruszków ABSOLUTE BIKES TEAM 2356.42354.1702:16:2701:50:24
139 708.84 1209 Gładysz Marcin MM2 Wiśniowa Góra Dell Team 2357.69351.1502:15:5802:12:11
140 705.00 1127 Sosnowski Kacper MM2 Kross Staff Team 2360.61344.3902:08:4302:22:56
141 678.05 2030 Wierzbowicz Krzysztof MM2 LUBLIN 2344.84333.2102:21:0202:37:2001:09:34
142 677.57 378 Buczel Mateusz MM2 Warszawa HPE-ESKOM 2333.64343.9302:25:4602:40:56
143 671.70 1098 Kowalski Bartosz MM2 Nowa Iwiczna MBS MTB Team 2370.69301.0101:51:1403:03:53
144 643.97 990 Hensoldt Roland MM2 HPE-ESKOM 2326.56317.4202:06:1602:01:38
145 499.36 1765 Czapliński Jan MM2 Brwinów KOMOBIKE SCOTT 1499.3602:38:4101:46:0602:16:0802:36:2002:43:2101:18:18
146 489.68 1588 Kuczyński Adrian MM2 Żyrardów ABSOLUTE BIKES TEAM 1489.6801:39:1902:22:4401:46:0702:17:0602:06:5402:28:0402:14:53
147 488.64 1229 Rybak Mateusz MM2 Piaseczno MYBIKE.PL 1488.6401:24:23
148 487.10 1903 Roszkowski Jarosław MM2 Marki MCP Bike Team 1487.1001:53:3001:24:3903:06:59
149 482.52 743 Grędziński Bartosz MM2 Mława Kross Staff Team 1482.5201:42:01
150 481.85 1796 Gierczak Przemysław MM2 Opoczno Hurom Sławno Accent 1481.8501:08:52
151 481.23 1332 Cichocki Rafał MM2 Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 1481.2301:13:42
152 480.88 2598 Hałas Jarosław MM2 PSZCZYNA bikeBoard 1480.8801:41:08
153 478.30 464 Wróblewski Michał MM2 Giżycko Szprycha Giżycko 1478.3001:42:55
154 475.11 1420 Semeniuk Paweł MM2 Biała Podlaska AZART PELETON CHEŁM 1475.1102:04:13
155 472.19 1880 Brzęczek Rafał MM2 Łódź MaxxBike Team 1472.1901:38:1800:37:33
156 470.28 2272 Reszke Marcin MM2 Lódz NRF HEPU RACING 1470.2801:38:4200:40:26
157 467.48 2331 Januszewski Rafał MM2 Legionowo KAMYK Radzymin MTB TEAM 1467.4801:44:02
158 463.97 1416 Nawłatyna Adam MM2 Lublin MetroBikes.pl 1463.9702:07:12
159 463.25 2553 Różański Mateusz MM2 GILICKIBIKE TEAM 1463.2501:44:59
160 461.62 2446 Świderski Paweł MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1461.6202:42:3101:53:3402:47:3101:50:1002:13:2903:13:5802:52:3302:28:1602:27:43
161 457.72 309 Bejger Jakub MM2 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 1457.7201:33:49
162 450.66 2585 Parys Robert MM2 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1450.6601:47:55
163 444.45 252 Perliński Jurek MM2 Zelów 1444.4501:36:37
164 440.22 90 Szewczyk Marcin MM2 Warszawa Ośka Warszawa 1440.2202:54:0703:00:4702:34:5102:11:0802:05:4402:28:04
165 439.49 1373 Jurczak Piotr MM2 BYDGOSZCZ ZADROGA RACING TEAM 1439.4901:20:42
166 438.88 399 Hanke Mateusz MM2 Mrągowo RENAULT TEAM 1438.8802:06:07
167 436.43 2337 Kamiński Krystian MM2 Wasilków Zabłudów Team 1436.4301:51:2600:47:53
168 433.51 432 Marzec Piotr MM2 Bartoszyce Rant Bartoszyce 1433.5101:53:33
169 430.94 978 Adamek Michał MM2 Wrocław 1430.9401:35:41
170 427.20 2230 Milewski Bartosz MM2 Warszawa 1427.2002:40:4802:02:4303:06:2501:56:3302:33:3402:21:0103:09:4302:34:5902:25:32
171 426.63 1468 Łomicz Axel MM2 Chodel Decathlon Lublin Czechów 1426.6302:18:20
172 426.11 1225 Kapłon Michał MM2 1426.1101:36:46
173 424.60 259 Dyderski Przemysław MM2 Struża 1424.6001:41:08
174 424.07 1770 Grabowicz Bartosz MM2 Team PKO Bank Polski 1424.0701:37:14
175 423.98 583 Twarkowski Łukasz MM2 Ełk 1423.9802:10:33
176 423.56 2517 Gołębiowski Rafał MM2 Piaseczno 1423.5601:37:21
177 422.56 2290 Boruch Dariusz MM2 Nałęczów Cisowianka 1422.5603:14:4102:04:04
178 421.63 721 Sieroński Marcin MM2 Gdynia FTI Racing Team 1421.6301:56:45
179 419.32 1377 Nogal Jakub MM2 1419.3201:38:20
180 418.66 1424 Michałek Marcin MM2 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1418.6602:20:58
181 414.37 1899 Próchniak Stanisław MM2 Szczekarków 1414.3702:06:3103:01:12
182 413.96 740 Dudkiewicz Artur MM2 Świedziebnia 1413.9601:33:16
183 413.94 1146 Stryjewski Robert MM2 CIECHANÓW JURAND Ciechanów 1413.9401:52:08
184 413.21 371 Chmielewski Mateusz MM2 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1413.2102:13:57
185 413.20 2082 Kalicki Grzegorz MM2 Warszawa Tatrzańska Grupa Kroksa 1413.2001:57:42
186 410.06 2252 Charucki Rafał MM2 Ostrów Mazowiecka 1410.0601:58:36
187 408.98 1750 Jadach Michał MM2 Chodel Mexicana 1408.9802:08:11
188 407.98 1329 Jończyk Michał MM2 Garwolin 1407.9801:41:04
189 407.98 845 Zakrzewski Paweł MM2 Okrąg Lipa MTB 1407.9801:34:38
190 407.60 2481 Lipiński Marek MM2 Piaseczno T-MobileCyclingTeam 1407.6001:59:19
191 407.15 196 Kucharski Łukasz MM2 Rawa Mazowiecka 1407.1501:36:02
192 407.10 1825 Bilicki Paweł MM2 Płońsk 1407.1001:54:01
193 403.59 1286 Kupis-Baran Karol MM2 Warszawa 1403.5901:42:10
194 403.52 1019 Makowski Michał MM2 Warszawa Decathlon Team 1403.5201:42:11
195 403.49 174 Behnke Przemek MM2 Płock Polski Klub MTB 1403.4901:27:54
196 403.09 2072 Myszkowski Jarosław MM2 Legionowo R1DE43team 1403.0902:00:39
197 402.86 1149 Kraśniewski Piotr MM2 Ciechanów T4B Bike Team 1402.8601:55:13
198 401.87 2248 Giera Marcin MM2 Cegielnia Radzymin 1401.8702:01:01
199 401.23 1042 Zawiasa Adam MM2 Skierniewice Bocian Team 1401.2301:42:46
200 400.27 56 Stępień Mikołaj MM2 Łódź 1400.2701:37:41
201 400.04 809 Namiotko Wojciech MM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1400.0402:03:03
202 398.92 634 Górnicki Michał MM2 Legionowo Bike Fun Legionowo 1398.9202:18:45
203 398.92 351 Furtak Sławomir MM2 Chotomów Bike Fun Legionowo 1398.9202:18:45
204 396.75 1470 Krzepisz Paweł MM2 Jastków 1396.7502:28:45
205 396.16 1826 Klemański Marcin MM2 Gronity 1396.1601:57:1000:52:44
206 394.41 1790 Bokuń Leszek MM2 Komorów 1394.4101:24:08
207 394.02 1963 Meyer Grzegorz MM2 Bełchatów 1394.0201:24:13
208 393.83 1654 Budny Łukasz MM2 KRASNE 1393.8302:13:07
209 393.02 624 Sadowski Krzysztof MM2 Białystok 1393.0202:20:50
210 392.44 1510 Żarnicki Kamil MM2 Turka 1392.4402:30:23
211 390.64 746 Grabowski Gaweł MM2 Brodnica 1390.6401:38:50
212 389.90 471 Przyłuski Karol MM2 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 1389.9002:06:1500:51:15
213 389.17 2220 Jasiński Piotr MM2 Warszawa 1389.1702:04:58
214 387.23 1713 Miksa Michał MM2 Łódź 1387.2300:58:2701:46:29
215 384.88 1766 Kłaptocz Marek MM2 Czechowice-Dziedzice 1384.8801:26:13
216 384.86 1628 Jasiński Grzegorz MM2 Ostrów Mazowiecka Bikeholic Team 1384.8602:16:13
217 383.59 87 Kościński Bartłomiej MM2 Lidzbark 1383.5901:40:39
218 383.02 1431 Kamiński Paweł MM2 Lublin 1383.0202:34:05
219 381.61 1072 Stempniak Sebastian MM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 1381.6101:48:03
220 381.34 2480 Grzegorczyk Krzysztof MM2 Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik 1381.3402:07:32
221 381.02 639 Barczyk Karol MM2 Toruń 1381.0202:25:16
222 380.31 1126 Makulski Piotr MM2 Ciechanów Kross Staff Team 1380.3102:02:03
223 379.12 209 Piasecki Jarek MM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1379.1201:43:08
224 378.12 669 Leciejewski Mateusz MM2 Człuchów Alltop STAG Team 1378.1202:10:11
225 377.59 2469 Peńsko Jan MM2 i-Sport team 1377.5902:08:48
226 375.30 1808 Radzyński Piotr MM2 Piaseczno 1375.3001:49:52
227 374.67 1606 Dudkowski Radosław MM2 Józefów KAMYK Radzymin MTB TEAM 1374.6701:28:3401:01:0400:56:5400:47:08
228 373.02 561 Remiś Szymon MM2 Mścieszowice 1373.0202:28:23
229 372.34 2211 Vasin Vladimir MM2 Warszawa Vladimir 1372.3402:10:37
230 371.72 1843 Becz Karol MM2 Białobrzegi Radzio Rowery 1371.7202:10:50
231 368.74 1339 Kubiak Przemysław MM2 Poznań Kibolski KS 1368.7401:36:11
232 368.43 2421 Oszwałdowski Robert MM2 Toruń 1368.4302:12:00
233 368.32 1769 Szlassa Marcin MM2 Ławki e-point bike team 1368.3201:51:57
234 368.14 1923 Obidziński Piotr MM2 Warszawa Kliwer bike team 1368.1402:06:05
235 367.66 987 Sobociński Michał MM2 PRAŻMÓW 1367.6601:52:09
236 366.14 1283 Szamburski Jacek MM2 Włodzimierzów 1366.1401:52:37
237 365.63 588 Grzebieniak Piotr MM2 Słupsk 1365.6302:31:23
238 365.44 2142 Trojanek Łukasz MM2 Warszawa 1365.4402:13:05
239 361.03 1461 Żaba Piotr MM2 Lublin 1361.0302:43:28
240 360.29 1829 Wrzesień Marcin MM2 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1360.2902:14:59
241 360.02 2141 Cegielski Adam MM2 Pruszków www.adamcegielski.pl 1360.0202:15:05
242 358.74 1118 Raszkowski Krzysztof MM2 Warszawa Continental 1358.7400:51:5300:46:5801:59:42
243 358.12 2263 Wrzesiński Jakub MM2 Legionowo 1358.1202:15:48
244 357.56 1532 Goszczyński Łukasz MM2 Wieliszew Heron Team 1357.5602:09:49
245 356.81 0 Karwowski Jakub MM2 Ożarów Mazowiecki DSV TEAM 1356.81
246 354.69 917 Puc Patryk MM2 Brodnica 1354.6901:48:51
247 353.83 1282 Giez Robert MM2 Warszawa 1353.8301:56:32
248 353.14 1680 Pyłko Grzegorz MM2 Mława Kross Staff Team 1353.1401:40:26
249 353.03 1854 Szypulski Jakub MM2 Team PKO Bank Polski 1353.0301:56:48
250 352.52 149 Jankowski Michał MM2 Sieradz 1352.5201:50:55
251 351.36 1965 Sikora Paweł MM2 Ostrów Mazowiecka Bikeholic Team 1351.3602:25:3402:20:06
252 350.46 182 Nowiński Artur MM2 Warszawa 1350.4601:51:34
253 348.26 551 Niewiadomski Krzysztof MM2 Warszawa 1348.2601:04:5302:13:17
254 347.03 1317 Wójcik Michał MM2 Chojnów 1347.0301:58:49
255 346.69 1316 Buczyński Jakub MM2 Chojnów 1346.6901:58:56
256 346.11 1005 Król Paweł Grzegorz MM2 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 1346.1101:59:08
257 343.47 641 Wyrzykowski Arkadiusz MM2 Ełk 1343.4702:41:09
258 343.31 722 Hryckiewicz Łukasz MM2 Mysiadło Roche Polska sp. z o.o. 1343.3102:23:23
259 343.08 415 Wierzbowicz Michał MM2 Warszawa 1343.0802:41:20
260 342.67 316 Pstrokoński Piotr MM2 Łódź 1342.6702:05:19
261 340.51 1471 Dargiel Łukasz MM2 Biłgoraj 1340.5102:53:19
262 340.40 1017 Kaczorowski Maciej MM2 Łbiska 1340.4002:01:08
263 339.86 1306 Patyk Wiktor MM2 HPE-ESKOM 1339.8600:45:4501:53:3600:58:3201:04:58
264 339.76 1649 Chrzanowski Robert MM2 Nałęczów Cisowianka 1339.7601:05:4302:53:42
265 339.46 175 Cuch Maciej MM2 Warszawa 1339.4601:55:11
266 337.97 659 Tomaszkiewicz Mariusz MM2 Olsztyn 1337.9702:25:39
267 337.54 2528 Kozłowski Marcin MM2 Hotel Narvil 1337.5402:24:05
268 336.63 1774 Szegda Łukasz MM2 Puławy 1336.6302:35:44
269 335.06 2150 Kostecki Sebastian MM2 ZIELONKA 1335.0602:25:09
270 334.75 1678 Koc Tomasz MM2 Warszawa LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 1334.7502:25:1700:55:20
271 333.22 2507 Mocny Michał MM2 KRAKÓW 1333.2202:25:57
272 331.54 468 Sajnacki Daniel MM2 LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1331.5401:57:56
273 330.24 450 Szczepański Wojciech MM2 Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 1330.2402:27:16
274 329.33 585 Wróblewski Marcin MM2 Warszawa 1329.3302:48:04
275 328.06 601 Szukieć Krzysztof MM2 1328.0602:48:43
276 328.05 1419 Małek Wojciech MM2 Janów Lubelski Fat-Szlat 1328.0502:59:54
277 325.88 178 Kulpa Aleksander MM2 Bydgoszcz 1325.8801:59:59
278 325.53 628 Mudlaff Kamil MM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1325.5301:58:36
279 324.80 1114 Ćwiek Michał MM2 Przasnysz 1324.8002:06:57
280 320.46 251 Staniszewski Rafał MM2 Koluszki 1320.4602:14:00
281 315.84 2033 Sierański Tomasz MM2 Józefów 1315.8402:33:59
282 311.85 548 Beń Grzegorz MM2 Olsztyn Rant Bartoszyce 1311.8502:37:51
283 310.50 498 Korzus Artur MM2 Kwidzyn AKJ KWIDZYN 1310.5002:38:32
284 308.91 650 Tarkowian Karol MM2 Słupy 1308.9102:39:21
285 308.85 875 Stypułkowski Marcin MM2 1308.8502:39:23
286 308.26 2280 Bieryło Jakub MM2 Legionowo 1308.2602:37:46
287 306.87 1050 Pośnik Daniel MM2 Dobrzenica 1306.8702:14:22
288 305.27 233 Sochacki Adam MM2 Łódź Żadna Rewelacja 1305.2702:20:40
289 299.80 2361 Jończyk Jakub MM2 Legionowo Crazy Racing Team 1299.8002:42:13
290 298.33 2254 Ankiewicz Tomasz MM2 Kałuszyn 1298.3302:43:01
291 282.44 776 Byszewski Łukasz MM2 Olsztyn 1282.4402:54:17
292 278.19 648 Basiak Arkadiusz MM2 Olsztyn 1278.1902:56:57
293 276.91 1396 Ostoja-Chyżyński Aleksander MM2 Warszawa Circle K Cycling Team 1276.9102:57:4601:02:2100:49:57
294 275.15 1364 Goc Łukasz MM2 Majki Małe 1275.1502:08:54
295 274.45 2111 Sak Michał MM2 Grębocin IT UTIL 1274.4502:57:12
296 260.01 1055 Sachmata Jacek MM2 Piaseczno KUŹNIA TRIATHLONU 1260.0102:38:35
297 257.68 750 Jaguszewski Michał MM2 TORUŃ 1257.6802:29:50
298 245.08 646 Grajkowski Grzegorz MM2 1245.0803:20:51
299 236.03 243 Pączyński Przemysław MM2 Łódź 1236.0303:01:56
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas