Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM2

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 3437.11 1577 Skalski Kacper MM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 7495.92500.00472.94490.03494.19498.39485.6401:38:0401:32:5001:50:5101:07:4301:11:4601:22:4401:19:30
2 3315.70 116 Szklarczyk Artur MM2 Warszawa OLSH Paramedyk PKMTB 8390.63332.54393.04439.99424.16467.18443.05425.1202:04:3002:19:3502:13:2302:14:0801:18:1401:15:5501:33:0401:30:49
3 3241.98 1984 Myszkowski Rafał MM2 Konstancin-Jeziorna LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 7453.81468.86425.76486.07465.30483.20458.9901:47:1001:39:0002:03:0802:01:2501:11:1901:25:2001:24:07
4 3006.23 1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team 7407.48434.55410.75446.87434.37447.94424.2701:59:2101:46:4902:07:3802:12:0401:21:3901:32:0301:31:00
5 2979.55 1716 Zygner Tomasz MM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 7410.29423.90398.52428.43417.42457.39443.6001:58:3201:49:3002:11:3302:17:4501:24:5801:30:0901:27:02
6 2914.45 188 Górnicki Marcin MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 6492.32459.60500.00481.38481.45499.7001:38:4701:54:0401:58:0201:08:5601:13:4001:22:31
7 2786.87 388 Leciejewski Kamil MM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 6456.37475.26438.52465.08483.68467.9801:46:3401:37:4001:59:3301:11:2101:25:1501:22:30
8 2761.56 2495 Lewicki Łukasz MM2 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 6463.40394.81472.81465.65488.26476.6501:44:5701:57:3401:10:1101:16:1001:24:2701:21:00
9 2750.88 714 Guzewicz Artur MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 6461.63441.60461.13455.67474.40456.4503:08:2801:40:3301:58:4302:07:5901:17:5001:26:5501:24:35
10 2533.49 2444 Wolf Mateusz MM2 Warszawa 6423.83397.56435.65431.14406.11439.2001:49:3102:11:5202:15:2801:16:5801:27:2001:33:53
11 2465.79 2050 Rządca Jacek MM2 Warszawa Trezado 5485.20486.46494.73500.00499.3901:40:1401:35:2501:45:5801:10:5601:22:34
12 2419.81 2071 Słupek Paweł MM2 Ciechanów T4B Bike Team 5480.80486.72472.79489.79489.7101:41:0901:35:2201:50:5301:07:4501:24:12
13 2417.23 129 Ruba Zbigniew MM2 Pionki NRF HEPU RACING 6372.38359.36417.40398.43441.39428.2702:10:3602:25:5301:19:3001:29:0101:33:2501:30:09
14 2358.24 2387 Dąbrowski Marcin MM2 Łomianki Polmo Łomianki 6381.89404.62371.41393.56389.67417.0902:07:2101:54:4302:21:0901:24:1901:31:0100:43:1401:32:34
15 2310.59 1391 Staniszewski Olek MM2 Wiązowna SuperDrob Bike Team 5457.94475.17430.49488.55458.4401:46:1202:04:1201:17:0501:24:2401:24:13
16 2306.74 118 Florczak Cezary MM2 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 5465.49450.58469.69463.82457.1703:22:2401:39:4301:56:2101:10:3901:16:2801:24:27
17 2263.53 449 Grudziński Jakub MM2 Otwock STANWEX II TEAM 5421.76465.06451.68453.25471.7802:04:1802:06:5401:13:2801:18:1501:27:24
18 2193.61 1043 Sypuła Piotr MM2 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 5410.52439.77440.88437.23465.2101:58:2802:14:1201:15:1601:21:0701:28:38
19 2191.07 1343 Łukasiak Łukasz MM2 Józefów AK-SPED 5427.73443.40454.32466.97398.6401:53:4201:44:4102:09:5401:28:1801:36:51
20 2126.34 901 Sotyn Marcin MM2 Celestynów GO SPORT AK-SPED TEAM 5415.37392.40450.74431.98435.8401:57:0502:13:3602:10:5601:16:4901:28:35
21 2096.95 2433 Żelazo Mateusz MM2 Otwock GO SPORT AK-SPED TEAM 5413.31427.34405.24425.69425.3601:57:4001:48:3702:09:2201:23:1900:38:4601:30:46
22 2054.91 2420 Nesterowicz Jakub MM2 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 6333.60317.76360.08342.39331.05370.0302:25:4700:58:1302:44:5902:43:5401:36:5501:47:0801:51:26
23 2046.77 600 Kielman Jan MM2 Józefów 5395.02427.93375.22416.53432.0602:03:0701:48:2802:19:4301:19:4001:35:26
24 1992.12 1989 Wroniecki Adam MM2 TORUŃ 5364.25404.97400.52424.28398.0902:13:3101:54:3701:22:5101:37:1101:36:59
25 1987.33 932 Giziński Łukasz MM2 Zielonka ABSOLUTE BIKES TEAM 4495.75492.56499.12499.8901:38:0601:46:2601:06:2901:17:14
26 1904.50 120 Jankowski Kamil MM2 Nasielsk Nasielsk Baszta Team 5382.74402.57364.48386.60368.1002:07:0401:55:1802:23:5001:25:5001:36:21
27 1901.80 1082 Giez Wojciech MM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 4449.94489.09474.61488.1601:56:3102:00:4001:09:5501:24:28
28 1888.89 1593 Oksiuta Maciej MM2 Białystok ABSOLUTE BIKES TEAM 5350.01376.50392.49371.12398.7702:18:5702:03:1702:30:2201:35:3401:43:24
29 1846.64 1084 Gumieniak Piotr MM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 4432.75482.82464.32466.7501:52:2302:02:1401:11:2801:22:43
30 1837.42 30 Marciniak Marcin MM2 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 4437.74457.68467.59474.4001:51:0601:41:2501:10:5801:26:55
31 1823.45 2187 Wichrowski Maciej MM2 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 5342.25337.21384.81362.64396.5402:22:0602:35:2801:26:1401:37:4801:43:59
32 1820.89 31 Wojciechowski Krystian MM2 Wieniec WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 5355.85359.63343.95395.90365.5502:16:4002:09:0401:43:0701:44:0901:45:37
33 1806.38 2253 Strzemieczny Tomasz MM2 PŁOCK Sportgang Wysportowani Racing Team 4456.37397.97476.09475.9601:46:3401:56:3801:09:4201:14:31
34 1791.08 1104 Kaska Paweł MM2 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 5356.94337.04313.73373.76409.6002:16:1502:17:4302:47:0601:28:4701:40:40
35 1741.43 505 Pilarczyk Michał MM2 Warszawa Wawa Bike Team 4421.80454.69421.71443.2301:55:1801:42:0502:04:1901:14:52
36 1706.50 289 Kuliński Paweł MM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4407.88437.89446.31414.4101:59:1401:46:0001:14:2101:25:3500:42:09
37 1679.61 1565 Małysa Krzysztof MM2 Radom ABSOLUTE BIKES TEAM 4376.30439.93434.24429.1402:19:1902:14:0901:16:2501:36:05
38 1673.31 2242 Kruszewski Andrzej MM2 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 4397.60418.61416.18440.9202:02:1902:20:5901:19:4401:33:31
39 1600.06 1101 Bodziony Kamil MM2 Mińska Grupa Rowerowa 4390.21410.04393.48406.3302:04:3801:53:1202:13:1401:21:40
40 1591.38 1455 Gidaszewski Grzegorz MM2 WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 4397.57374.29407.41412.1201:56:4502:20:0401:21:2702:39:2201:33:41
41 1578.52 2334 Ginalski Łukasz MM2 Łomianki Polmo Łomianki 4375.35399.40396.93406.8402:09:3401:56:1301:23:3601:41:21
42 1541.80 124 Jermakowicz Bartłomiej MM2 Piaseczno COZMOBIKE TEAM 4360.87402.46385.85392.6202:14:4601:55:2001:26:0001:30:20
43 1502.73 2160 Warzywoda Jakub MM2 Warszawa 4346.80373.37383.84398.7102:20:1402:04:1901:26:2701:43:25
44 1499.95 2147 Szewczyk Andrzej MM2 Warszawa 4377.78388.32351.88381.9702:08:4401:59:3202:28:5901:47:57
45 1497.00 2251 Malt Michał MM2 Szwecja 4356.81383.29367.04389.8602:16:1802:01:0602:22:5001:25:07
46 1456.10 83 Wroniecki Waldemar MM2 Toruń 4358.52340.27364.92392.3902:15:3902:34:0401:30:5601:45:05
47 1437.59 1575 Wacinowski Marcin MM2 GRODZISK MAZOWIECKI ABSOLUTE BIKES TEAM 3472.68488.06476.8401:15:0201:24:2901:20:58
48 1429.94 1018 Jasiński Marcin MM2 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 3429.94500.00500.0001:53:0701:06:2201:22:28
49 1424.74 160 Cibor Piotr MM2 Warszawa Pędzące Kaloryfery 4339.43345.62350.52389.1802:16:4502:31:4101:41:1101:45:57
50 1404.02 284 Jarecki Piotr MM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4342.37327.04381.44353.1802:22:0301:41:2801:48:0601:49:19
51 1393.99 2445 Stępień Rafał MM2 Łódź GO SPORT AK-SPED TEAM 3425.05475.91493.0301:54:2501:37:3201:23:38
52 1381.03 1986 Bernacik Paweł MM2 Warszawa 4334.71326.36357.84362.1202:25:1802:40:3801:32:4401:53:52
53 1380.52 143 Krom Wojciech MM2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 3453.67468.22458.6201:47:1201:39:0801:24:11
54 1343.90 2110 Podgórski Adam MM2 Dębe Wielkie LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 3437.88456.78449.2501:51:0401:41:3701:31:47
55 1296.78 2422 Choiński Grzegorz MM2 Warszawa 3407.71446.17442.8901:59:1701:44:0201:33:06
56 1285.86 1527 Kowalski Rafał MM2 Łódź Lucy in The Sky 3403.97424.16457.7201:54:5401:18:1401:30:05
57 1249.72 1669 Staniec Maciej MM2 Warszawa AirBike.pl Team 3418.23429.45402.0301:56:1701:48:0502:10:24
58 1240.21 2377 Tereszczuk Jakub MM2 Warszawa 3404.27406.66429.2802:00:1802:08:5501:17:18
59 1218.69 2298 Horszwald Wiktor MM2 Warszawa Tchibo 3381.09406.74430.8602:07:3701:21:3501:35:42
60 1216.71 2370 Gajewski Karol MM2 Stare Lipiny Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 3420.04416.92379.7501:55:4701:51:2002:18:03
61 1205.94 246 Karalus Łukasz MM2 RAWA MAZOWIECKA RAWA MTB 3385.72387.76432.4602:06:0502:15:1202:16:28
62 1197.03 1103 Wawryszuk Patryk MM2 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 3397.06417.54382.4302:02:2901:51:1002:17:05
63 1189.11 2236 Zegar Marcin MM2 WARSZAWA 4302.91293.66315.44277.0902:33:1401:53:0002:10:4302:19:20
64 1180.37 2028 Gacek Marcin MM2 Nowa Iwiczna 3384.00418.17378.2002:06:3901:51:0002:18:37
65 1174.40 1679 Szauer Rafał MM2 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 3364.82414.47395.1001:37:1301:39:2901:37:43
66 1173.71 2350 Dziubiński Przemysław MM2 Grójec Radzio Rowery 3385.57399.96388.1802:06:0801:22:5801:31:22
67 1167.52 1546 Łuczak Kamil MM2 Michałów-Reginów Wieliszew Heron Team 3386.59378.20402.7302:00:0402:18:3702:11:3501:28:04
68 1158.61 2348 Grzela Piotr MM2 Warszawa 3351.19398.77408.6602:18:2901:56:2401:40:54
69 1156.93 1759 Kępczyński Seweryn MM2 Płock Crazy Racing Team 3345.43383.25428.2502:31:4601:26:3501:36:17
70 1139.22 137 Wierzbicki Maciej MM2 Warszawa Bank Millennium 3355.68400.71382.8302:16:4401:42:5401:40:51
71 1081.74 1234 Hryszczyk Michał MM2 Warszawa e-point bike team 3333.64382.34365.7602:25:4602:01:2402:23:20
72 1057.75 2488 Osiak Marcin MM2 Warszawa 3333.26382.82341.6802:25:5602:01:1502:33:26
73 1038.77 1757 Rejmak Sylwester MM2 Cisowianka 3329.30369.01340.4602:39:1202:39:5601:37:28
74 1004.29 1360 Gołowicz Maciej MM2 Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 3324.04338.64341.6102:30:0502:17:0402:33:2801:02:05
75 1000.00 2499 Baranek Paweł MM2 Warszawa Kellys 2500.00500.0001:37:1601:44:51
76 999.25 1886 Wołosiuk Jarosław MM2 OLSZTYN Cryospace Olsztyn 2499.25500.0001:06:2801:17:13
77 983.60 1174 Łukaszewski Łukasz MM2 Witowo (Szczytno) 2491.35492.2401:34:2801:18:26
78 958.09 1749 Kleczaj Jarosław MM2 Radom NRF HEPU RACING 2463.19494.9001:53:1101:59:15
79 949.89 2457 Chrzanowski Piotr MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 2477.73472.1601:41:4801:51:02
80 940.05 2140 Długołęcki Marek MM2 Komorów KOMOBIKE SCOTT 2459.96480.0901:45:4401:36:41
81 917.65 1836 Dąbkowski Wojciech MM2 Warszawa Load-Lok Systemy Mocowania Ładunków 2460.79456.8603:00:3301:40:4401:54:4502:04:4802:13:4202:39:08
82 914.88 2329 Filipiak Andrzej MM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 2441.12473.7601:50:1501:27:02
83 903.46 1573 Szymczak Krzysztof MM2 Kutno Absolute Bikes Team 2444.95458.5101:49:1801:41:14
84 893.04 1451 Wrona Patryk MM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 2461.34431.7001:45:2502:32:4703:03:2801:54:4402:31:5601:29:26
85 890.57 1942 Kieszko Stanisław MM2 Lublin WYDOLNOŚĆ PL 2422.56468.0102:04:0402:06:06
86 872.06 117 Szklarczyk Michał MM2 Warszawa ADIOSTRY Team 2455.66416.4001:41:5202:05:5402:00:48
87 870.89 2358 Bulejak Piotr MM2 Ciechanów T4B Bike Team 2420.10450.7901:55:4601:42:58
88 869.84 2577 Zakrzewski Piotr MM2 Nisko HPE-ESKOM 2433.89435.9503:21:5902:16:0101:34:35
89 864.12 2121 Jaruga Paweł MM2 Łódź 2418.65445.4701:56:1001:19:37
90 849.64 1872 Solski Nikodem MM2 Lublin Team PKO Bank Polski 2407.18442.4602:08:4502:13:23
91 842.37 680 Siess Mateusz MM2 Warszawa 2408.57433.8001:59:0201:47:0002:09:35
92 840.88 1645 Beda Karol MM2 Puławy atolbike.pl Puławy 2406.08434.8002:09:0602:15:44
93 839.49 2583 Demiańczuk Tomasz MM2 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 2406.29433.2001:59:4202:12:3401:35:11
94 837.87 2020 Werbiński Piotr MM2 Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 2400.93436.9501:22:4601:34:22
95 837.59 1580 Wieszczyk Tomasz MM2 Stare Babice ABSOLUTE BIKES TEAM 2434.48403.1101:51:5601:27:59
96 831.55 1125 Przęzak Marcin MM2 Ciechanów Kross Staff Team 2428.33403.2201:48:2201:35:45
97 831.13 1755 Majcher Łukasz MM2 Krężnica Jary Wolni Team 2392.99438.1302:13:2402:14:42
98 827.65 2114 Kolibowski Krzysztof MM2 Lomianki 2413.92413.7301:09:5200:46:3500:55:5900:52:3500:56:5801:39:3701:33:19
99 820.48 2029 Lesiak Jaroslaw MM2 Grodzisk Mazowiecki 2420.95399.5301:55:3202:11:13
100 812.08 1754 Jóźwiak Przemysław MM2 Łódź Wolni Team 2381.46430.6202:17:2602:17:03
101 800.19 1990 Ostromecki Szymon MM2 Ciechanów T4B Bike Team 2384.71415.4902:06:2501:51:43
102 792.10 1911 Wacławek Łukasz MM2 Warszawa Polonia Warszawa MTB 2389.93402.1701:25:0601:36:00
103 791.19 1240 Koc Andrzej MM2 Mysiadło Lirene Bike Team 2378.37412.8102:08:3201:39:53
104 791.17 199 Karłowicz Maciej MM2 warszawa 2376.42414.7502:09:1201:39:25
105 788.67 2505 Starosielec Marcin MM2 Ząbki Algotech Polska 2372.62416.0402:10:3101:51:34
106 775.94 1544 Czajkowski Karol MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 2376.00399.9502:03:2700:57:0201:36:32
107 770.20 1683 Borkowicz Bartosz MM2 Lipno LIPA MTB 2371.90398.3001:35:2201:36:56
108 768.21 1924 Klepacz Filip MM2 Warszawa Joli Road Cycling Club 2401.47366.7401:55:3702:22:57
109 766.69 1635 Marciniak Adam MM2 Ryki AM Brakes Team 2356.75409.9302:26:5702:23:58
110 760.63 2511 Zawistowski Piotr MM2 Warszawa PZU Sport Team 2403.37357.2602:00:3401:55:25
111 734.78 2013 Urbański Maciej MM2 Warszawa 2346.64388.1402:20:1801:46:14
112 716.11 2322 Kokoszka Paweł MM2 Warszawa 2337.07379.0402:24:1701:48:47
113 715.42 1538 Bieniek Baltazar MM2 Płock 2372.48342.9502:04:3701:43:25
114 708.84 1209 Gładysz Marcin MM2 Wiśniowa Góra Dell Team 2357.69351.1502:15:5802:12:11
115 678.05 2030 Wierzbowicz Krzysztof MM2 LUBLIN 2344.84333.2102:21:0202:37:2001:09:34
116 676.25 1526 Kawa Bartłomiej MM2 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 2358.61317.6302:09:2602:45:03
117 643.97 990 Hensoldt Roland MM2 HPE-ESKOM 2326.56317.4202:06:1602:01:38
118 626.97 1106 Jarzębski Rafał MM2 MIŃSK MAZOWIECKI Mińska Grupa Rowerowa 2286.24340.7203:03:0902:01:01
119 493.79 1484 Kowalkowski Mariusz MM2 Cryospace Olsztyn 1493.7901:34:00
120 489.68 1588 Kuczyński Adrian MM2 Żyrardów ABSOLUTE BIKES TEAM 1489.6801:39:1902:22:4401:46:0702:17:0602:06:54
121 488.64 1229 Rybak Mateusz MM2 Piaseczno MYBIKE.PL 1488.6401:24:23
122 487.10 1903 Roszkowski Jarosław MM2 Marki MCP Bike Team 1487.1001:53:3001:24:39
123 482.88 2437 Bujan Michał MM2 Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM 1482.8802:56:0502:26:5301:48:3401:50:1802:18:0902:06:4402:29:12
124 481.85 1796 Gierczak Przemysław MM2 Opoczno Hurom Sławno Accent 1481.8501:08:52
125 481.23 1332 Cichocki Rafał MM2 Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 1481.2301:13:42
126 480.88 2598 Hałas Jarosław MM2 PSZCZYNA bikeBoard 1480.8801:41:08
127 475.11 1420 Semeniuk Paweł MM2 Biała Podlaska AZART PELETON CHEŁM 1475.1102:04:13
128 472.19 1880 Brzęczek Rafał MM2 Łódź MaxxBike Team 1472.1901:38:1800:37:33
129 470.28 2272 Reszke Marcin MM2 Lódz NRF HEPU RACING 1470.2801:38:42
130 469.24 1702 Świerczyński Tomasz MM2 Łódź Lucy in The Sky 1469.2401:10:43
131 467.48 2331 Januszewski Rafał MM2 Legionowo KAMYK Radzymin MTB TEAM 1467.4801:44:02
132 463.97 1416 Nawłatyna Adam MM2 Lublin MetroBikes.pl 1463.9702:07:12
133 463.32 1589 Rajkowski Ireneusz MM2 Radom ABSOLUTE BIKES TEAM 1463.3201:44:5802:55:5802:51:4201:55:5602:30:13
134 463.25 2553 Różański Mateusz MM2 GILICKIBIKE TEAM 1463.2501:44:59
135 461.62 2446 Świderski Paweł MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1461.6202:42:3101:53:3402:47:3101:50:1002:13:2903:13:58
136 450.66 2585 Parys Robert MM2 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1450.6601:47:55
137 439.49 1373 Jurczak Piotr MM2 BYDGOSZCZ ZADROGA RACING TEAM 1439.4901:20:42
138 436.43 2337 Kamiński Krystian MM2 Wasilków Zabłudów Team 1436.4301:51:26
139 430.94 978 Adamek Michał MM2 Wrocław 1430.9401:35:41
140 427.20 2230 Milewski Bartosz MM2 Warszawa 1427.2002:40:4802:02:4303:06:2501:56:3302:33:3402:21:01
141 426.63 1468 Łomicz Axel MM2 Chodel Decathlon Lublin Czechów 1426.6302:18:20
142 426.11 1225 Kapłon Michał MM2 1426.1101:36:46
143 424.07 1770 Grabowicz Bartosz MM2 Team PKO Bank Polski 1424.0701:37:14
144 423.56 2517 Gołębiowski Rafał MM2 Piaseczno 1423.5601:37:21
145 422.56 2290 Boruch Dariusz MM2 Nałęczów Cisowianka 1422.5603:14:4102:04:04
146 421.75 1505 Harla Michał MM2 Warszawa 1421.7502:19:56
147 420.42 739 Piasecki Piotr MM2 Włocławek jubilermonika.pl 1420.4201:31:50
148 419.32 1377 Nogal Jakub MM2 1419.3201:38:20
149 418.66 1424 Michałek Marcin MM2 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1418.6602:20:58
150 414.37 1899 Próchniak Stanisław MM2 Szczekarków 1414.3702:06:3103:01:12
151 413.96 740 Dudkiewicz Artur MM2 Świedziebnia 1413.9601:33:16
152 413.94 1146 Stryjewski Robert MM2 CIECHANÓW JURAND Ciechanów 1413.9401:52:08
153 413.20 2082 Kalicki Grzegorz MM2 Warszawa Tatrzańska Grupa Kroksa 1413.2001:57:42
154 410.06 2252 Charucki Rafał MM2 Ostrów Mazowiecka 1410.0601:58:36
155 409.86 1325 Dziedzic Grzegorz MM2 Grudziądz 1409.8601:26:32
156 409.14 1822 Klink Artur MM2 Olsztyn 1409.1401:53:27
157 408.98 1750 Jadach Michał MM2 Chodel Mexicana 1408.9802:08:11
158 407.98 1329 Jończyk Michał MM2 Garwolin 1407.9801:41:04
159 407.98 845 Zakrzewski Paweł MM2 Okrąg Lipa MTB 1407.9801:34:38
160 407.60 2481 Lipiński Marek MM2 Piaseczno T-MobileCyclingTeam 1407.6001:59:19
161 407.10 1825 Bilicki Paweł MM2 Płońsk 1407.1001:54:01
162 405.05 880 Pomaski Paweł MM2 Ciechanów T4B Bike Team 1405.0502:00:0402:40:0602:38:1402:18:29
163 403.59 1286 Kupis-Baran Karol MM2 Warszawa 1403.5901:42:10
164 403.52 1019 Makowski Michał MM2 Warszawa Decathlon Team 1403.5201:42:11
165 403.52 1287 Tomaszewski Marcin MM2 Świdnik 1403.5201:42:11
166 403.49 174 Behnke Przemek MM2 Płock Polski Klub MTB 1403.4901:27:54
167 403.09 2072 Myszkowski Jarosław MM2 Legionowo R1DE43team 1403.0902:00:39
168 402.86 1149 Kraśniewski Piotr MM2 Ciechanów T4B Bike Team 1402.8601:55:13
169 401.87 2248 Giera Marcin MM2 Cegielnia Radzymin 1401.8702:01:01
170 401.23 1042 Zawiasa Adam MM2 Skierniewice Bocian Team 1401.2301:42:46
171 401.06 492 Rutkowski Grzegorz MM2 Reszel LIBRO Cycling Team 1401.0601:36:16
172 396.75 1470 Krzepisz Paweł MM2 Jastków 1396.7502:28:45
173 396.41 1089 Schabowicz Krzysztof MM2 Komorów 1396.4101:44:01
174 396.16 1826 Klemański Marcin MM2 Gronity 1396.1601:57:10
175 394.41 1790 Bokuń Leszek MM2 Komorów 1394.4101:24:08
176 394.02 1963 Meyer Grzegorz MM2 Bełchatów 1394.0201:24:13
177 393.83 1654 Budny Łukasz MM2 KRASNE 1393.8302:13:07
178 392.44 1510 Żarnicki Kamil MM2 Turka 1392.4402:30:23
179 390.64 746 Grabowski Gaweł MM2 Brodnica 1390.6401:38:50
180 389.17 2220 Jasiński Piotr MM2 Warszawa 1389.1702:04:58
181 387.23 1713 Miksa Michał MM2 Łódź 1387.2300:58:2701:46:29
182 386.79 736 Barczak Wojciech MM2 OLSZTYN 1386.7901:39:49
183 386.53 2024 Galanciak Piotr MM2 Łódź CERI International Łódź 1386.5301:25:51
184 384.88 1766 Kłaptocz Marek MM2 Czechowice-Dziedzice 1384.8801:26:13
185 384.86 1628 Jasiński Grzegorz MM2 Ostrów Mazowiecka Bikeholic Team 1384.8602:16:13
186 383.59 87 Kościński Bartłomiej MM2 Lidzbark 1383.5901:40:39
187 383.02 1431 Kamiński Paweł MM2 Lublin 1383.0202:34:05
188 381.61 1072 Stempniak Sebastian MM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 1381.6101:48:03
189 381.34 2480 Grzegorczyk Krzysztof MM2 Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik 1381.3402:07:32
190 380.31 1126 Makulski Piotr MM2 Ciechanów Kross Staff Team 1380.3102:02:03
191 380.26 32 Matynia Dariusz MM2 MARKI MCP BIKE TEAM 1380.2603:11:2202:52:0502:17:52
192 377.59 2469 Peńsko Jan MM2 i-Sport team 1377.5902:08:48
193 375.66 1906 Dobrzyński Seweryn MM2 Brzeźnio Scanfil Poland 1375.6601:28:20
194 375.30 1808 Radzyński Piotr MM2 Piaseczno 1375.3001:49:52
195 374.67 1606 Dudkowski Radosław MM2 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1374.6701:28:34
196 372.34 2211 Vasin Vladimir MM2 Warszawa Vladimir 1372.3402:10:37
197 371.72 1843 Becz Karol MM2 Białobrzegi Radzio Rowery 1371.7202:10:50
198 370.69 1098 Kowalski Bartosz MM2 Nowa Iwiczna MBS MTB Team 1370.6901:51:14
199 368.74 1339 Kubiak Przemysław MM2 Poznań Kibolski KS 1368.7401:36:11
200 368.43 2421 Oszwałdowski Robert MM2 Toruń 1368.4302:12:00
201 368.32 1769 Szlassa Marcin MM2 Ławki e-point bike team 1368.3201:51:57
202 368.14 1923 Obidziński Piotr MM2 Warszawa Kliwer bike team 1368.1402:06:05
203 367.66 987 Sobociński Michał MM2 PRAŻMÓW 1367.6601:52:09
204 366.14 1283 Szamburski Jacek MM2 Włodzimierzów 1366.1401:52:37
205 365.44 2142 Trojanek Łukasz MM2 Warszawa 1365.4402:13:05
206 361.03 1461 Żaba Piotr MM2 Lublin 1361.0302:43:28
207 360.61 1127 Sosnowski Kacper MM2 Kross Staff Team 1360.6102:08:43
208 360.29 1829 Wrzesień Marcin MM2 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1360.2902:14:59
209 360.02 2141 Cegielski Adam MM2 Pruszków www.adamcegielski.pl 1360.0202:15:05
210 358.12 2263 Wrzesiński Jakub MM2 Legionowo 1358.1202:15:48
211 357.56 1532 Goszczyński Łukasz MM2 Wieliszew Heron Team 1357.5602:09:49
212 356.81 0 Karwowski Jakub MM2 Ożarów Mazowiecki DSV TEAM 1356.81
213 356.42 1569 Wągrodzki Rafał MM2 Pruszków ABSOLUTE BIKES TEAM 1356.4202:16:27
214 354.69 917 Puc Patryk MM2 Brodnica 1354.6901:48:51
215 353.83 1282 Giez Robert MM2 Warszawa 1353.8301:56:32
216 353.14 1680 Pyłko Grzegorz MM2 Mława Kross Staff Team 1353.1401:40:26
217 353.03 1854 Szypulski Jakub MM2 Team PKO Bank Polski 1353.0301:56:48
218 348.26 551 Niewiadomski Krzysztof MM2 Warszawa 1348.2601:04:5302:13:17
219 347.03 1317 Wójcik Michał MM2 Chojnów 1347.0301:58:49
220 346.69 1316 Buczyński Jakub MM2 Chojnów 1346.6901:58:56
221 346.11 1005 Król Paweł Grzegorz MM2 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 1346.1101:59:08
222 340.51 1471 Dargiel Łukasz MM2 Biłgoraj 1340.5102:53:19
223 340.40 1017 Kaczorowski Maciej MM2 Łbiska 1340.4002:01:08
224 339.86 1306 Patyk Wiktor MM2 HPE-ESKOM 1339.8600:45:4501:53:36
225 339.76 1649 Chrzanowski Robert MM2 Nałęczów Cisowianka 1339.7601:05:4302:53:42
226 337.54 2528 Kozłowski Marcin MM2 Hotel Narvil 1337.5402:24:05
227 336.63 1774 Szegda Łukasz MM2 Puławy 1336.6302:35:44
228 335.06 2150 Kostecki Sebastian MM2 ZIELONKA 1335.0602:25:09
229 334.75 1678 Koc Tomasz MM2 Warszawa LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 1334.7502:25:1700:55:20
230 333.64 2578 Buczel Mateusz MM2 HPE-ESKOM 1333.6402:25:46
231 333.22 2507 Mocny Michał MM2 KRAKÓW 1333.2202:25:57
232 330.24 450 Szczepański Wojciech MM2 Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 1330.2402:27:16
233 328.05 1419 Małek Wojciech MM2 Janów Lubelski Fat-Szlat 1328.0502:59:54
234 325.53 628 Mudlaff Kamil MM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1325.5301:58:36
235 324.80 1114 Ćwiek Michał MM2 Przasnysz 1324.8002:06:57
236 315.84 2033 Sierański Tomasz MM2 Józefów 1315.8402:33:59
237 308.26 2280 Bieryło Jakub MM2 Legionowo 1308.2602:37:46
238 306.87 1050 Pośnik Daniel MM2 Dobrzenica 1306.8702:14:22
239 299.80 2361 Jończyk Jakub MM2 Legionowo Crazy Racing Team 1299.8002:42:13
240 298.33 2254 Ankiewicz Tomasz MM2 Kałuszyn 1298.3302:43:01
241 275.15 1364 Goc Łukasz MM2 Majki Małe 1275.1502:08:54
242 274.45 2111 Sak Michał MM2 Grębocin IT UTIL 1274.4502:57:12
243 260.01 1055 Sachmata Jacek MM2 Piaseczno KUŹNIA TRIATHLONU 1260.0102:38:35
244 257.68 750 Jaguszewski Michał MM2 TORUŃ 1257.6802:29:50
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas