Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 3731.70 1974 Drzewiecki Marcin MM3 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 8464.50472.14444.97460.61472.35459.42482.92474.7901:44:4201:37:3101:57:4902:01:2701:09:5501:16:4801:25:2201:21:19
2 3484.49 2436 Krysik Robert MM3 Stefanówka GO SPORT AK-SPED TEAM 8421.68441.58413.01420.82446.28432.39465.21443.5201:55:2001:44:1602:06:5602:12:5601:14:0001:21:3601:28:3701:27:03
3 3445.89 2504 Laseczka Marcin MM3 Warszawa 8406.46441.36421.14427.74427.32432.04457.72432.1001:59:3901:44:1902:04:2902:10:4701:17:1701:21:4001:30:0401:29:21
4 3428.08 1577 Skalski Kacper MM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 7495.92495.96472.94487.69491.64498.29485.6401:38:0401:32:5001:50:5101:07:4301:11:4601:22:4401:19:30
5 3414.08 451 Świderski Wojciech MM3 Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 8416.56432.25394.92417.53440.14408.21460.79443.6901:56:4501:46:3102:12:4502:13:5901:15:0201:26:2601:29:2801:27:01
6 3400.34 1200 Bartosik Marek MM3 Łódz Dell Team 8431.21438.70324.18435.85442.40427.25452.69448.0701:52:4701:44:5702:41:4302:08:2101:14:3901:22:3501:31:0401:26:10
7 3302.66 2584 Jawnik Mariusz MM1 KOMOBIKE SCOTT 7471.48482.28462.85469.31472.35467.85476.5501:43:0901:35:2801:53:1601:59:1201:09:5501:28:0701:21:01
8 3301.66 1203 Pawlak Łukasz MM3 Łódź Dell Team 8396.95432.99392.45411.18420.17397.71433.42416.7902:02:3101:46:2002:13:3502:16:0301:18:3601:28:4301:35:0701:32:38
9 3285.56 116 Szklarczyk Artur MM2 Warszawa OLSH Paramedyk PKMTB 8390.63329.85393.04417.06422.13464.76442.96425.1202:04:3002:19:3502:13:2302:14:0801:18:1401:15:5501:33:0401:30:49
10 3279.29 2204 Mrożewski Krzysztof MM6 Warszawa MYBIKE.PL 7465.69472.30441.66477.93462.43482.63476.6501:44:2601:37:2901:58:4201:09:0601:16:1801:25:2501:21:00
11 3220.31 2333 Betlej Maciej MM4 DODIDDONE TEAM 8398.36410.96386.90397.83421.51356.46444.16404.1302:02:0501:52:0202:15:3002:20:3701:18:2101:38:5901:32:4901:35:32
12 3210.54 1984 Myszkowski Rafał MM2 Konstancin-Jeziorna LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 7453.81465.07425.76460.74463.08483.11458.9901:47:1001:39:0002:03:0802:01:2501:11:1901:25:2001:24:07
13 3177.04 52 Grudny Bartłomiej MM3 Warszawa Bródno Alltop STAG Team 7453.74454.28434.46440.53456.15486.05451.8201:47:1101:41:2102:00:4001:14:5801:17:2101:24:4901:25:27
14 3174.53 275 Fabijański Dariusz MM4 Łódź IFON KolarzKlub 7452.05457.52441.60451.68434.35473.76463.5801:47:3501:40:3801:58:4301:13:0701:21:1401:27:0101:23:17
15 3145.47 2256 Jaworski Łukasz MM3 Błonie KOMOBIKE SCOTT 8368.06400.89366.78394.74399.58385.54429.80400.0902:12:0801:54:5102:22:5602:21:4301:22:3901:31:3101:35:5501:36:30
16 3102.09 1384 Urbański Michał MM3 Karczew SuperDrob Bike Team 8400.33397.83347.19387.45393.47377.97412.94384.9302:01:2901:55:4402:31:0002:24:2301:23:5601:33:2101:39:5001:40:18
17 3073.80 75 Śliwa Tadeusz MM3 Teresin TCL MTB Team 8362.12390.51374.06388.03383.64369.01419.95386.4702:14:1801:57:5402:20:0902:24:1001:26:0501:35:3701:38:1001:39:54
18 3050.27 1777 Klementowicz Krzysztof MM4 Otwock 7433.39438.98416.68439.75432.48464.42424.5801:52:1301:44:5302:05:4901:15:0601:21:3501:28:4601:30:56
19 2986.32 2509 Kostrzewa Bogusław MM5 Kobyłka Retro Stork Team 7435.00445.28402.91427.42404.55444.79426.3801:51:4801:43:2402:10:0701:17:1601:27:1301:32:4101:30:33
20 2977.10 1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team 7407.48431.03410.75423.59432.13447.85424.2701:59:2101:46:4902:07:3802:12:0401:21:3901:32:0301:31:00
21 2975.90 212 Kozłowski Cezary MM3 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 7401.76377.34413.12438.00436.58457.80451.3002:01:0302:02:0102:06:5401:15:2401:20:4901:30:0301:25:33
22 2951.55 1716 Zygner Tomasz MM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 7410.29420.47398.52406.11415.26457.29443.6001:58:3201:49:3002:11:3302:17:4501:24:5801:30:0901:27:02
23 2932.32 936 Świerczewski Jan MM3 Warszawa 8335.60383.68353.94362.12373.66332.08412.73378.5102:24:5502:00:0002:28:0702:34:2901:28:2301:46:1501:39:5301:42:00
24 2909.72 1331 Kalitowski Maciej MM3 Nowy Dwór Mazowiecki 8352.88377.96327.01364.40360.40361.39397.92367.7602:17:4902:01:4902:40:1902:33:3101:31:3801:37:3801:43:3601:44:59
25 2883.51 188 Górnicki Marcin MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 6492.32459.60473.95479.09478.96499.6001:38:4701:54:0401:58:0201:08:5601:13:4001:22:31
26 2877.96 74 Dyrek Dariusz MM6 Mościska COZMOBIKE TEAM 7408.23386.95402.55405.30415.34435.71423.8801:52:4702:15:2902:18:5801:21:2901:24:5701:34:3701:31:05
27 2867.20 22 Gromadko Piotr MM5 Warszawa 7410.75429.63387.71402.02391.67435.63409.7801:58:2401:47:1002:15:1302:19:0901:45:0901:30:0501:34:3801:34:13
28 2827.80 470 Kłosiński Krzysztof MM3 Ząbki 7388.60418.24385.81420.25378.51424.42411.9702:05:0901:50:0502:15:5301:18:3501:33:1301:37:0801:33:43
29 2827.39 1110 Marchlewski Marcin MM0 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 6465.61480.02478.51482.67488.64431.9401:44:2701:35:5501:09:0101:13:0601:24:2201:29:23
30 2792.79 2411 Zienkiewicz Jan MM7 Warszawa www.patnet.com.pl PATNET TEAM 8331.03364.73329.61338.70354.09334.65389.10350.8802:26:5502:06:1402:39:0302:45:1001:33:1601:45:2601:45:5701:50:02
31 2780.72 388 Leciejewski Kamil MM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 6456.37471.42438.52462.86483.58467.9801:46:3401:37:4001:59:3301:11:2101:25:1501:22:30
32 2778.37 1563 Worach Piotr MM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 6461.34464.99434.46469.88488.16459.5301:45:2501:39:0102:00:4001:10:1701:24:2701:24:01
33 2774.33 225 Fiedurek Mateusz MM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 6471.50451.68429.44458.15486.53477.0403:08:0101:37:3901:56:0402:10:1601:12:0501:24:4401:20:56
34 2765.59 321 Milewski Ireneusz MM6 Warszawa 7391.31404.11393.12407.97361.82395.06412.1902:04:1701:53:5600:53:0702:22:1801:20:5701:37:3101:44:2101:33:40
35 2755.33 911 Łasiński Paweł MM3 Brodnica VISOTEC BRODNICA 6448.72452.20457.41449.09474.58473.3301:48:2301:41:4901:12:1201:18:3401:26:5201:21:34
36 2753.61 2495 Lewicki Łukasz MM2 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 6463.40391.62470.55463.24488.16476.6501:44:5701:57:3401:10:1101:16:1001:24:2701:21:00
37 2727.98 1973 Peciakowski Robert MM4 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 6439.86464.91431.54468.11453.32470.2501:50:3401:39:0202:01:2901:10:3301:17:5001:27:40
38 2727.16 2166 Kamiński Piotr MM0 wąbrzeżno KOMOBIKE SCOTT 6458.20416.29457.62458.13467.14469.7801:40:2902:05:5601:12:1001:17:0101:28:1501:22:11
39 2720.67 714 Guzewicz Artur MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 6457.90441.60437.10453.32474.30456.4503:08:2801:40:3301:58:4302:07:5901:17:5001:26:5501:24:35
40 2715.49 1087 Malinowski Jacek MM5 PŁOCK BokserskAutoserwis Bike Team 6444.95453.76444.34454.98473.85443.6001:49:1801:41:2801:57:5901:17:3301:27:0001:27:02
41 2708.74 2180 Steciuk Marek MM5 Łódź IFON KolarzKlub 6443.94445.85453.12444.56467.76453.5001:49:3301:57:3501:12:5301:19:2201:28:0801:25:08
42 2663.39 1642 Chabros Marcin MM1 Puławy 6414.59430.04442.79455.46465.03455.4702:06:2702:10:0501:14:3501:17:2801:28:3901:24:46
43 2639.95 2300 Jędrzejczuk Tomasz MM3 Warszawa Cisowianka 7390.73385.39343.17379.60371.21402.33367.5202:04:2801:59:2802:32:4601:27:0001:35:0301:42:2801:45:03
44 2630.51 2257 Pieściński Jacek MM5 Grudziądz 6428.11422.21423.32447.10473.76436.0101:53:3602:48:0202:04:1002:12:0901:18:5501:27:0101:28:33
45 2625.71 1204 Malik Witosław MM4 Łódź Dell Team 7356.90388.10335.70378.54389.91395.25381.3202:16:1601:58:3802:36:1002:27:4701:24:4200:58:4701:44:1801:41:15
46 2623.17 1960 Toruszewski Zdzisław MM6 Jasienica RKS Family Active 7368.39381.67351.81373.23362.69408.91376.4802:12:0102:00:3802:29:0102:29:5301:37:1701:40:4901:42:33
47 2617.89 808 Hofman Tomasz MM5 Warszawa Kraft MTB Team 7366.95394.64338.52390.91321.44414.46390.9702:12:3201:56:4002:34:5201:24:2901:49:4601:39:2801:38:45
48 2611.80 1964 Gordon Piotr MM5 Warszawa FIS Bikers Team 7373.29395.94356.39365.87344.55402.85372.9102:10:1701:56:1702:27:0602:32:5401:35:5100:59:0401:42:2001:43:32
49 2610.19 133 Gembara Dariusz MM4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 6439.47412.80432.08434.26454.60436.9901:44:4602:07:0001:16:2601:21:1501:30:4101:28:21
50 2586.88 2483 Pazdrowski Robert MM5 ZALESIE GÓRNE Dazar Olimpic Piaseczno 6419.80429.83410.59432.55457.29436.8301:55:5101:47:0702:07:4101:16:2101:30:0901:28:23
51 2568.49 2409 Karpiesiuk Łukasz MM3 Chotomów LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 6414.72441.72412.85439.55423.32436.3301:57:1601:44:1402:06:5901:15:0801:23:2101:28:29
52 2566.73 383 Kasiński Ryszard MM6 Łódź IFON KolarzKlub 6424.93440.38408.24439.84410.75442.5901:54:2701:44:3302:08:2501:15:0501:25:5401:27:14
53 2561.14 666 Staniewski Michał MM3 Warszawa AirBike.pl Team 6388.65421.56420.02429.64452.86448.4102:05:0801:49:1302:04:4901:16:5201:31:0201:26:06
54 2558.44 166 Horecki Marcin MM3 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 6394.64426.31408.78437.51465.21425.9802:03:1401:48:0002:16:5101:15:2901:28:3701:30:38
55 2557.30 2388 Tereszczuk Jacek MM6 Lublin wydolność.pl Lublin 6422.14404.77421.09429.45452.52427.3203:14:2501:49:0402:09:3102:12:5101:16:5401:31:0601:30:21
56 2549.75 401 Rojda Tomasz MM4 Warszawa Alumex MTB Team 6413.37434.83410.37411.95452.61426.6101:57:3901:45:5302:07:4501:25:3901:31:0501:30:30
57 2542.09 2058 Mazurek Sławomir MM3 Żyrardów Trezado 6379.71411.34439.06448.23429.05434.7002:18:0402:16:0001:15:1301:18:4301:36:0501:28:49
58 2537.31 2286 Świderski Tadeusz MM4 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 6409.77406.37423.49406.88460.79430.0201:58:4101:53:1801:17:5901:26:4301:29:2801:29:47
59 2528.16 737 Migała Zygmunt MM6 Siedlce HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 6406.63432.86407.94424.30410.43446.0001:59:3601:46:2202:17:0801:17:5001:25:5801:32:26
60 2515.88 257 Dąbkowski Dariusz MM4 Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 7344.92337.75361.50371.83342.45382.60374.8402:21:0002:35:1302:34:4501:28:4901:43:0201:47:4501:43:00
61 2511.94 1601 Poluchowicz Artur MM3 Łęczyca Hurtap 6409.31439.96408.14430.93396.37427.2401:58:4901:44:3902:08:2702:09:4901:29:0101:30:22
62 2510.50 2454 Andrzejczuk Piotr MM4 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 6416.26429.76397.31410.43431.98424.7601:56:5001:47:0802:11:5702:16:1801:16:2701:23:04
63 2503.12 2444 Wolf Mateusz MM2 Warszawa 6420.41397.56412.96429.08404.01439.1101:49:3102:11:5202:15:2801:16:5801:27:2001:33:53
64 2491.40 2168 Jakubowski Dominik MM0 Brodnica KOMOBIKE SCOTT 5495.84500.00498.57496.99500.0001:38:0501:32:0501:45:0901:06:2701:10:34
65 2487.94 1102 Pytlak Adam MM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 6406.97397.71411.79420.34434.86416.2601:59:3002:11:4902:15:5101:18:3401:34:4801:32:45
66 2483.97 1887 Radziejewski Krzysztof MM3 Łódź RGK 6398.36412.99411.95402.78435.25422.6402:02:0501:51:2901:20:1001:27:3601:34:4301:31:21
67 2459.17 2050 Rządca Jacek MM2 Warszawa Trezado 5485.20482.53494.73497.42499.2901:40:1401:35:2501:45:5801:10:5601:22:34
68 2457.71 262 Ruziewicz Wojciech MM4 Warszawa MCP Bike Team 6375.93413.86391.33429.64397.71449.2402:09:2201:51:1502:13:5801:16:5201:28:4301:31:46
69 2435.46 538 Klaus Albert MM3 Piaseczno KAMYK Radzymin MTB Team 6395.77414.29375.36422.04375.22452.7702:02:5301:51:0802:19:4001:18:1501:34:0201:31:0303:16:04
70 2429.54 1212 Jary Hubert MM3 Łódź Dell Team 7314.71356.96318.63358.60379.96327.05373.6302:34:3202:08:5902:44:3202:36:0001:26:5501:47:5301:43:20
71 2413.45 2071 Słupek Paweł MM2 Ciechanów T4B Bike Team 5480.80482.79472.79487.45489.6101:41:0901:35:2201:50:5301:07:4501:24:12
72 2413.09 129 Ruba Zbigniew MM2 Pionki NRF HEPU RACING 6372.38359.36415.41396.37441.30428.2702:10:3602:25:5301:19:3001:29:0101:33:2501:30:09
73 2409.35 315 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech MM4 Warszawa 7267.63369.52320.28366.60333.54397.67354.1003:01:4302:04:3602:43:4101:30:0501:45:4701:43:4001:49:02
74 2408.93 159 Bukowski Marek MM6 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 6370.59411.09379.39421.42430.47395.9802:11:1401:52:0002:18:1101:18:2201:35:4601:37:30
75 2408.22 1877 Paczkowski Andrzej MM3 Nowa Wieś virtualbike.pl 5467.82477.75487.69489.41485.5401:38:2501:49:4401:07:4301:24:1401:19:31
76 2368.92 2589 Bazan Jacek MM4 Warszawa QUANTUM BIKE TEAM 6390.84400.89377.66386.18419.59393.7602:04:2601:54:5102:18:4901:25:3101:38:1501:38:03
77 2358.91 2561 Oniśk Damian MM0 Łochów WERTEPOWIEC ŁOCHÓW 5449.55471.01486.89483.39468.0701:48:1101:37:4501:12:2801:25:1701:22:29
78 2354.34 2430 Barabasz Michał MM1 Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM 5467.48472.38469.44458.13486.9101:44:0201:37:2801:59:1001:17:0101:24:40
79 2351.07 2387 Dąbrowski Marcin MM2 Łomianki Polmo Łomianki 6381.89401.35371.41391.68387.66417.0902:07:2101:54:4302:21:0901:24:1901:31:0100:43:1401:32:34
80 2341.27 2456 Gregorowicz Marek MM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 5474.70446.36456.74486.72476.7401:42:2702:39:2501:57:2701:17:1501:24:4201:20:59
81 2335.67 2165 Bertowski Mirosław MM7 Warszawa PATNET TEAM 7311.59351.51304.44324.86345.93316.44380.8902:36:0502:10:5902:52:1202:52:1201:35:2801:51:3001:48:14
82 2332.32 142 Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 5462.66471.58468.00457.04473.0401:45:0701:37:3803:06:0601:10:3401:17:1201:21:37
83 2329.30 145 Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 5462.59466.24449.85482.54468.0701:45:0801:38:4501:18:2601:25:2601:22:29
84 2325.26 1340 Celiński Marcin MM3 Otwock AK-SPED 5457.75448.78460.22486.43472.0801:40:3501:56:4901:16:4001:24:4501:21:47
85 2307.18 2476 Zaród Łukasz MM3 Łomianki GO SPORT AK-SPED TEAM 5453.81457.67457.73474.76463.2101:47:1001:40:3601:12:0901:26:5001:23:21
86 2306.21 534 Mrowiński Adam MM3 Radzymin KAMYK Radzymin MTB TEAM 5458.05434.22466.78460.92486.2401:40:3102:00:4401:10:4501:16:3301:24:47
87 2301.95 972 Cieślak Marcin MM4 Legionowo Smurfit Kappa Adventure Team 6372.29387.01373.52361.45414.32393.3602:10:3801:58:5801:28:2501:37:3701:39:3001:38:09
88 2298.35 118 Florczak Cezary MM2 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 5461.72450.58467.45461.42457.1703:22:2401:39:4301:56:2101:10:3901:16:2801:24:27
89 2283.68 1391 Staniszewski Olek MM2 Wiązowna SuperDrob Bike Team 5457.94450.42428.43488.45458.4401:46:1202:04:1201:17:0501:24:2401:24:13
90 2259.96 105 Papis Paweł MM3 MARKI MCP Bike Team 5432.55448.39440.53452.16486.3401:52:2601:42:4101:14:5801:18:0201:24:4601:28:57
91 2259.11 941 Dobrzyński Michał MM3 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 5448.68439.44458.03481.51431.4601:42:3701:59:1801:17:0201:25:3701:29:29
92 2252.19 1074 Piechowski Zdzisław MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 5454.13422.04452.60467.32456.0901:41:2302:04:1301:12:5801:28:1301:24:39
93 2236.53 151 Paszczyk Mariusz MM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 5418.11448.24453.23473.94443.0101:56:1901:42:4301:12:5201:26:5901:27:09
94 2234.71 449 Grudziński Jakub MM2 Otwock STANWEX II TEAM 5421.76440.83449.52450.91471.6802:04:1802:06:5401:13:2801:18:1501:27:24
95 2232.40 2447 Chmielewski Cezary MM4 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 5454.51410.75443.28458.04465.8201:41:1802:07:3802:06:1201:12:0601:28:30
96 2232.40 50 Świderski Michał MM3 Radonie Trezado 5441.25454.73422.27439.75474.4001:50:1301:41:1502:04:0903:18:2101:15:0601:26:54
97 2195.14 2213 Krzemiński Jarosław MM4 Warszawa 5441.45420.07433.15442.50457.9701:50:1002:44:1202:04:4802:09:0901:14:3801:30:01
98 2194.54 475 Oszkiel Mateusz MM1 Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 6325.82411.21372.56271.32413.67399.9602:29:1601:51:5802:20:4303:26:1101:19:5001:28:13
99 2187.39 1088 Samsel Adam MM3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 5434.29451.91441.41426.47433.3101:51:5901:41:5301:14:4901:22:4401:29:06
100 2181.43 699 Bąkowski Marcin MM3 Warszawa Crazy Racing Team 5448.17412.90444.28432.22443.8603:12:1801:42:4402:06:5801:14:2001:21:3801:26:59
101 2176.97 2048 Nazarski Jacek MM3 Brzeziny Lesz`Go! Rogów Masters 5417.04434.15399.02474.85451.9101:56:3701:46:0302:11:2302:04:0901:26:4901:25:26
102 2172.80 1348 Adamiec Mariusz MM3 Sulejówek AK-SPED 7305.87325.92289.80304.85286.93345.41314.0202:39:0002:21:1603:00:5401:48:2002:02:5801:59:2102:02:57
103 2166.24 1043 Sypuła Piotr MM2 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 5410.52416.85438.77434.97465.1201:58:2802:14:1201:15:1601:21:0701:28:38
104 2163.72 1343 Łukasiak Łukasz MM2 Józefów AK-SPED 5427.73439.82430.65466.87398.6401:53:4201:44:4102:09:5401:28:1801:36:51
105 2158.05 1634 Kuczkowski Tomasz MM3 Łomianki XBOX BIKE TEAM 5394.72420.93439.36437.67465.3802:12:4902:12:5401:15:1001:20:3701:28:35
106 2153.95 144 Chalot Sebastian MM3 Warszawa 5420.89437.87405.40432.17457.6301:55:3301:45:0902:09:1901:16:2501:30:05
107 2143.17 2423 Witczak Tomasz MM3 Warszawa 6307.32365.02328.68377.21355.68409.2502:38:1502:06:0802:39:3001:27:3301:39:1201:40:44
108 2123.20 363 Cieślak Jacek MM5 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 5432.38416.59409.32448.34416.5603:26:0301:46:2902:14:1701:26:1201:31:5701:32:41
109 2121.12 1453 Grzybowski Marcin MM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 6339.58359.00374.36339.48357.29351.4102:23:1302:08:1501:28:1301:43:5601:55:2301:49:52
110 2116.82 397 Bagieński Paweł MM3 Brwinów IFON KolarzKlub 5415.49442.35421.14393.20444.6301:57:0301:44:0502:12:5001:29:4401:26:50
111 2113.58 1975 Romaniuk Sebastian MM3 Marki MCP Bike Team 5404.38423.63421.60444.47419.5002:00:1601:48:4101:18:2001:32:4501:32:02
112 2100.79 901 Sotyn Marcin MM2 Celestynów GO SPORT AK-SPED TEAM 5415.37392.40427.25429.92435.8401:57:0502:13:3602:10:5601:16:4901:28:35
113 2096.72 482 Oszkiel Jakub MM0 Seroki-Parcela 6331.59366.53341.16340.38368.24348.8202:26:4002:05:3702:33:4002:44:2101:29:4101:41:09
114 2093.92 1452 Borowski Maciej MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 6342.13356.08315.21362.58361.04356.8802:22:0902:09:1802:46:1901:31:0501:54:1101:48:11
115 2091.95 2031 Skumiał Norbert MM3 WARSZAWA 5412.79423.89395.06418.74441.4601:57:4901:48:3702:12:4201:18:5201:33:23
116 2091.29 2433 Żelazo Mateusz MM2 Otwock GO SPORT AK-SPED TEAM 5413.31423.89405.24423.48425.3601:57:4001:48:3702:09:2201:23:1900:38:4601:30:46
117 2082.90 1570 Wysocki Marcin MM3 Pruszków ABSOLUTE BIKES TEAM 6345.61368.68318.89354.41336.73358.5902:20:4302:04:5302:44:2401:33:1101:44:4701:47:40
118 2082.40 1181 Kubisiak Kacper MM3 Marki MCP Bike Team 5407.45414.28398.68442.49419.5001:53:0001:19:4301:28:3001:33:1001:32:02
119 2066.08 502 Kołatka Zbigniew MM4 IŁAWA 5415.73404.22398.38435.78411.9701:50:4501:21:4201:28:3401:34:3601:33:43
120 2058.38 2379 Adamus Jarosław MM5 Częstochowa 6324.66323.33347.88316.02397.48349.0302:29:4802:53:0101:34:5601:51:3901:43:4301:50:37
121 2055.81 986 Tomczuk Artur MM3 Ząbki-Warszawa 5429.29390.26420.17403.90412.1902:42:2701:47:1502:14:2001:18:3601:42:0401:33:40
122 2041.24 600 Kielman Jan MM2 Józefów 5395.02424.48375.22414.54431.9802:03:0701:48:2802:19:4301:19:4001:35:26
123 2034.99 1524 Klicki Tomasz MM3 Marki MCP Bike Team 5396.31419.26386.88433.49399.0502:02:4301:49:4901:31:1201:35:0601:36:45
124 2034.12 575 Kosiński Włodzimierz MM3 Kozłów Biskupi 5397.11400.71399.73421.87414.6902:02:2801:54:5402:11:0901:18:1701:25:05
125 2032.72 2420 Nesterowicz Jakub MM2 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 6333.60317.76341.32340.76329.34369.9502:25:4700:58:1302:44:5902:43:5401:36:5501:47:0801:51:26
126 1986.85 1989 Wroniecki Adam MM2 TORUŃ 5364.25401.70398.61424.20398.0902:13:3101:54:3701:22:5101:37:1101:36:59
127 1984.95 932 Giziński Łukasz MM2 Zielonka ABSOLUTE BIKES TEAM 4495.75492.56496.74499.8901:38:0601:46:2601:06:2901:17:14
128 1980.56 141 Bielewski Eryk MM1 Rogóźno AGRO-MIL MTB green team 5385.42411.70408.81386.81387.8302:06:1101:51:5001:20:4701:31:1301:39:33
129 1976.74 2056 Pepla Daniel MM4 Wieruchów Trezado 4496.37482.88497.49500.0001:45:3701:55:5101:06:2301:22:27
130 1948.40 2474 Tomanek Szymon MM3 Warszawa 5375.55394.19346.00399.01433.6402:09:3001:56:4802:31:3101:22:4601:35:04
131 1945.81 67 Frąckiewicz Marek MM4 Warszawa Retro Rowery Duda Team 5385.93395.43358.87390.98414.6002:06:0101:56:2602:26:0501:24:2801:39:26
132 1932.98 2441 Węgrzynowski Mariusz MM3 Otwock GO SPORT AK-SPED TEAM 5405.42366.99385.32374.82400.4301:53:3402:22:5102:25:1101:34:0801:36:25
133 1924.45 355 Kowalski Mariusz MM3 Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 6314.24353.89311.87298.55298.34347.5602:34:4602:10:0602:48:0601:50:3701:58:1601:51:05
134 1921.15 1381 Rumsicki Karol MM1 Otwock Warszawski Klub Kolarski 4446.82487.69496.83489.8002:05:1201:07:4301:11:0101:24:10
135 1902.98 2177 Krupa Robert MM3 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 4474.63477.28471.87479.2001:42:2801:36:2801:51:0601:08:55
136 1902.56 2249 Sikorski Andrzej MM4 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 5359.58379.93385.81363.12414.1102:15:1502:01:1101:25:3601:37:1001:39:33
137 1898.77 1904 Sawicki Mateusz MM1 Żyrardów ABSOLUTE BIKES TEAM 5384.81404.35347.95401.44360.2202:06:2301:53:5202:30:4001:22:1601:37:57
138 1897.50 120 Jankowski Kamil MM2 Nasielsk Nasielsk Baszta Team 5382.74399.32364.48384.76366.2002:07:0401:55:1802:23:5001:25:5001:36:21
139 1892.24 282 Mudlaff Krzysztof MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 5384.48362.98359.97410.88373.9301:59:4501:30:5901:38:0101:40:2001:43:15
140 1883.55 93 Małyska Emil MM3 LUBLIN szukam drużyny 5333.41391.01372.73377.35409.0502:25:5201:57:4502:20:3902:28:1501:40:47
141 1882.22 2417 Paluszyński Andrzej MM3 Józefów 5374.29392.51334.56359.12421.7402:09:5601:57:1802:36:4201:38:1501:37:45
142 1874.22 1922 Januszkiewicz Daniel MM3 ZABORÓW 5343.98368.07391.98408.81361.3902:13:5102:22:2602:22:4301:20:4701:37:38
143 1873.95 1082 Giez Wojciech MM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 4449.94463.60472.35488.0601:56:3102:00:4001:09:5501:24:28
144 1863.40 1593 Oksiuta Maciej MM2 Białystok ABSOLUTE BIKES TEAM 5350.01373.46372.04369.20398.6902:18:5702:03:1702:30:2201:35:3401:43:24
145 1859.08 2233 Ludwicki Piotr MM3 Warszawa 5353.31389.58362.51387.23366.4502:17:3901:58:1102:24:3702:24:2801:36:1702:45:45
146 1853.29 2106 Majkowski Krzysztof MM1 Dobrzyń majkowski-instalacje.pl 4462.66457.06469.11464.4601:45:0701:54:4201:10:2401:15:58
147 1847.54 72 Banaszek Paweł MM4 Tłuszcz LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 4462.73471.42443.59469.8001:45:0601:37:4001:58:1101:27:45
148 1843.48 2069 Lange Marcin MM3 Ciechanów T4B Bike Team 4449.55464.75446.17483.0101:48:1101:39:0401:57:3001:25:21
149 1841.26 2291 Kułakowski Paweł MM4 Gdynia Cisowianka 5348.17377.91380.33367.28367.5802:19:4102:01:5001:26:5001:36:0401:45:02
150 1831.92 123 Drópiewski Michał MM1 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 4454.06449.52469.53458.8001:41:2401:13:2801:27:4801:24:09
151 1831.45 1522 Bilski Artur MM4 5349.82373.73342.61387.21378.0802:39:5501:28:2201:42:5901:46:2801:42:07
152 1831.39 30 Marciniak Marcin MM2 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 4437.74453.99465.36474.3001:51:0601:41:2501:10:5801:26:55
153 1829.09 1064 Wójcik Leszek MM4 warszawa 5350.47329.93354.06393.15401.4802:18:4602:19:3302:28:0401:24:0001:42:41
154 1819.66 2187 Wichrowski Maciej MM2 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 5342.25337.21382.97360.77396.4602:22:0602:35:2801:26:1401:37:4801:43:59
155 1819.27 1084 Gumieniak Piotr MM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 4432.75457.66462.10466.7501:52:2302:02:1401:11:2801:22:43
156 1816.13 31 Wojciechowski Krystian MM2 Wieniec WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 5355.85356.73342.17395.82365.5502:16:4002:09:0401:43:0701:44:0901:45:37
157 1814.40 2487 Grabowski Paweł MM3 Serock 5347.84377.80346.46342.28400.0202:19:4902:01:5202:31:1901:43:0501:36:31
158 1798.43 2253 Strzemieczny Tomasz MM2 PŁOCK Sportgang Wysportowani Racing Team 4456.37394.76473.82473.5001:46:3401:56:3801:09:4201:14:31
159 1786.49 1104 Kaska Paweł MM2 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 5356.94334.32313.73371.97409.5202:16:1502:17:4302:47:0601:28:4701:40:40
160 1775.91 273 Prętki Jarosław MM3 IFON KolarzKlub 4445.56452.94414.02463.3801:49:0901:41:3902:15:0701:28:58
161 1773.79 88 Marciniak Daniel MM1 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 4403.04464.83435.40470.5202:00:4001:39:0302:08:2901:27:37
162 1769.97 62 Cacko Ireneusz MM5 WARSZAWA COZMOBIKE TEAM 5349.46363.34322.02334.70400.4402:19:1002:06:4302:42:4801:45:2501:42:57
163 1764.47 635 Leśniewski Paweł MM3 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 4411.62438.87466.08447.8901:58:0901:15:1501:28:2701:26:12
164 1760.04 381 Sobczyk Marcel MM0 Warszawa IFON KolarzKlub 4445.63354.35470.16489.9001:49:0802:09:5601:58:5901:24:09
165 1756.24 513 Czachor Piotr MM3 Isover MTB Team Lublin 4425.74448.02419.62462.8601:54:1401:42:4602:04:5600:52:4601:11:21
166 1750.23 2052 Jędrzejewski Paweł MM5 Łomianki Trezado 4411.28424.71465.64448.5902:07:2802:11:4301:28:3201:26:04
167 1750.14 533 Surdyk Maciej MM3 ZAŁUBICE NOWE KAMYK Radzymin MTB Team 4418.35437.87454.02439.9001:56:1501:45:0900:49:2600:49:3501:30:4801:27:46
168 1746.88 1263 Gramann Andrzej MM7 Krubin Wieliszew Heron Team 5359.28345.15319.02381.01342.4202:08:0901:35:4101:50:3601:48:1201:52:45
169 1744.69 1735 Anasiak Nikodem MM1 RADOM NRF HEPU RACING 4406.87443.34437.61456.8702:08:5102:06:1101:15:2801:30:14
170 1742.57 664 Kalkowski Radosław MM3 Pruszków VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 4439.33452.79422.21428.2301:50:4201:41:4102:04:1002:10:3802:18:28
171 1735.64 505 Pilarczyk Michał MM2 Warszawa Wawa Bike Team 4421.80451.02421.71441.1201:55:1801:42:0502:04:1901:14:52
172 1733.28 1190 Sobkowiak Jan MM3 Toruń IGT MTB TEAM 4422.96441.86410.75457.7201:54:5901:44:1202:07:3801:30:04
173 1725.73 1248 Wysocki Grzegorz MM6 GÓRA Lirene Bike Team 5344.10365.41331.98361.32322.9102:21:2002:06:0002:37:5501:31:2401:49:16
174 1720.41 1591 Cieślak Sylwester MM3 Kajetany ABSOLUTE BIKES TEAM 4388.08422.04469.80440.4802:24:0901:18:1501:27:4501:27:39
175 1719.81 1392 Witkowski Andrzej MM7 Józefów SuperDrob Bike Team 4405.82428.23428.89456.8702:09:1102:10:3801:22:1601:30:14
176 1716.17 1752 Cichorz Dariusz MM4 Lublin INżYNIERIA ROWEROWA 4411.18420.88431.51452.6102:07:3002:12:5501:16:3201:31:05
177 1709.07 2096 Koziorowski Grzegorz MM1 Olsztynek Cryospace Olsztyn 4402.70435.04435.24436.0902:00:4601:45:5001:21:0401:28:32
178 1705.31 2489 Ostraszewski Zbigniew MM5 Potulice SISU-OWB team 4434.61439.54440.14391.0201:51:5401:44:4501:15:0201:30:1400:47:48
179 1699.97 1111 Czarniawski Waldemar MM5 Warszawa Kompren Sport Team 5323.15343.59353.21308.29371.7302:30:3002:14:0001:33:3001:54:2701:50:54
180 1698.69 289 Kuliński Paweł MM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4407.88434.36444.18412.2701:59:1401:46:0001:14:2101:25:3500:42:09
181 1692.58 41 Stelmaszczyk Arkadiusz MM3 Ursynów ORSINO AKD 4406.12425.59416.32444.5401:59:4501:48:1101:24:4501:26:51
182 1683.02 2435 Adamiec Piotr MM1 Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM 4434.90403.43391.17453.5201:45:5202:18:4001:30:1201:30:54
183 1676.97 2424 Kalinowski Michał MM3 Warszawa Bike Concept 4409.66393.48420.97452.8601:58:4302:13:1401:18:2701:31:02
184 1673.90 702 Brykała Stanisław MM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 4417.81396.63429.36430.1001:56:2401:56:0501:16:5501:29:46
185 1669.94 2418 Zurel Michał MM3 Rypin cykliści rypin 4428.17381.61427.61432.5501:53:3502:00:3902:02:3601:16:21
186 1654.53 1565 Małysa Krzysztof MM2 Radom ABSOLUTE BIKES TEAM 4376.30417.01432.17429.0502:19:1902:14:0901:16:2501:36:05
187 1649.42 2242 Kruszewski Andrzej MM2 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 4397.60396.80414.19440.8302:02:1902:20:5901:19:4401:33:31
188 1625.96 1445 Mączyński Czesław MM7 Płock WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 4407.88418.18383.27416.6201:59:1401:50:0602:16:4701:38:57
189 1620.41 1865 Seferyniak Jacek MM3 Warszawa Team PKO Bank Polski 4397.98408.96369.23444.2302:02:1201:52:3502:21:5901:32:48
190 1615.21 1186 Cieloch Tomasz MM3 Marki MCP Bike Team 4404.38420.54384.91405.3802:00:1601:49:2902:16:1201:21:28
191 1594.81 1101 Bodziony Kamil MM2 Mińska Grupa Rowerowa 4390.21406.73393.48404.3902:04:3801:53:1202:13:1401:21:40
192 1586.63 335 Miller Sebastian MM3 Warszawa 4403.54411.09375.22396.7802:00:3101:52:0002:19:4301:23:14
193 1586.23 1455 Gidaszewski Grzegorz MM2 WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 4394.36374.29405.46412.1201:56:4502:20:0401:21:2702:39:2201:33:41
194 1582.66 1955 Niewiarowski Kazimierz MM6 Przasnysz Kross Staff Team 4383.90399.67403.18395.9202:06:4101:55:1201:42:1501:37:31
195 1580.02 2449 Cichecki Jacek MM4 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 4349.54394.27419.19417.0102:19:0802:12:5801:18:4701:32:35
196 1576.02 1943 Wasiak Rafał MM3 Józefosław 4360.47396.06421.67397.8202:25:2601:23:2301:37:4601:37:03
197 1573.47 983 Waśniewski Arkadiusz MM4 Ząbki LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 4357.60396.23398.05421.6002:16:0001:56:1201:22:5801:37:47
198 1573.32 2334 Ginalski Łukasz MM2 Łomianki Polmo Łomianki 4375.35396.17395.04406.7602:09:3401:56:1301:23:3601:41:21
199 1567.92 1833 Uliczny Marcin MM3 Płock Płocki Klub Kolarski 4389.07399.84387.31391.7002:05:0001:55:0901:25:1601:38:34
200 1556.15 2405 Żero Artur MM5 Ząbki 4364.75407.51368.33415.5602:13:2001:52:5902:22:2002:14:3702:43:0402:17:2802:43:49
201 1553.37 2404 Sawicki Andrzej MM6 Lublin INżYNIERIA ROWEROWA 4347.99388.80400.30416.2703:51:1402:30:3902:23:5301:22:3001:39:02
202 1542.15 1666 Zielonka Włodzimierz MM3 Płock AirBike.pl Team 4381.89392.30380.00387.9602:07:2101:24:1101:32:5101:39:31
203 1534.68 124 Jermakowicz Bartłomiej MM2 Piaseczno COZMOBIKE TEAM 4360.87399.21384.01390.5902:14:4601:55:2001:26:0001:30:20
204 1533.92 2000 Kowalski Andrzej MM3 Świercze Smurfit Kappa Adventure Team 4358.52360.03419.38395.9802:15:3900:58:5600:53:5501:38:0001:38:1801:37:30
205 1526.66 1815 Stanaszek Tadeusz MM7 Karczew SuperDrob Bike Team 4377.39377.14360.16411.9802:02:0001:27:3401:37:5801:40:04
206 1509.74 1310 Goździński Paweł MM6 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 4354.00381.93378.37395.4402:17:2302:00:3301:27:1701:44:15
207 1497.80 2160 Warzywoda Jakub MM2 Warszawa 4346.80370.36382.01398.6302:20:1402:04:1901:26:2701:43:25
208 1496.74 2147 Szewczyk Andrzej MM2 Warszawa 4377.78385.18351.88381.8902:08:4401:59:3202:28:5901:47:57
209 1492.04 2251 Malt Michał MM2 Szwecja 4356.81380.20367.04388.0002:16:1802:01:0602:22:5001:25:07
210 1481.42 2374 Ładzieński Gustaw MM7 Dziechciniec 4350.34386.53346.88397.6702:18:4901:59:0701:41:4301:43:40
211 1478.32 46 Niewęgłowski Jarosław MM3 Toruń IT UTIL 4336.37359.14379.23403.5702:24:3502:08:1201:27:0501:42:09
212 1473.99 1275 Szczepaniak Andrzej MM3 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 4364.80372.10360.67376.4302:13:1902:03:4401:31:3401:49:31
213 1472.09 2146 Loewnau Eugeniusz MM5 Olsztyn 4342.57392.12373.17364.2302:21:5801:57:2501:34:3301:46:00
214 1469.30 157 Walewicz Tomasz MM4 Włocławek 4357.77376.77373.80360.9502:15:5602:02:1201:28:2101:37:45
215 1468.08 2005 Wejner Olgierd MM4 Marki MCP Bike Team 4377.39341.75348.82400.1102:02:0002:33:2401:41:0901:43:02
216 1463.28 1998 Jaczyński Adam MM3 Marki MCP Bike Team 4341.17381.35390.21350.5502:22:3302:00:4401:24:3801:40:39
217 1462.94 1552 Sobolewski Grzegorz MM3 Warszawa Plankton dla domu 4361.63337.17399.79364.3402:07:1902:35:2901:43:0701:45:58
218 1454.28 83 Wroniecki Waldemar MM2 Toruń 4358.52340.27363.18392.3102:15:3902:34:0401:30:5601:45:05
219 1454.17 1347 Stasiak Wojciech MM3 Warszawa AK-SPED 4346.64362.25344.40400.8902:20:1801:31:1001:42:2701:42:50
220 1451.74 1838 Moruzgała Mariusz MM3 Łódź Hurtap 4359.89367.56335.13389.1602:15:0801:29:5101:45:1701:45:5602:04:23
221 1450.16 1582 Bielecki Łukasz MM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 3469.36487.47493.3301:43:3701:34:2701:46:1602:48:2901:47:3802:08:3602:23:20
222 1441.81 98 Maluchnik Jarosław MM3 Działdowo Lee Cougan MTB Team 4338.32376.16341.51385.8302:23:4502:02:2401:43:1901:40:04
223 1435.04 1575 Wacinowski Marcin MM2 GRODZISK MAZOWIECKI ABSOLUTE BIKES TEAM 3470.24487.97476.8401:15:0201:24:2901:20:58
224 1432.43 2118 Jazgara Robert MM3 Warszawa 4371.44367.89360.28332.8202:10:5602:22:3001:37:5602:03:52
225 1427.45 1018 Jasiński Marcin MM2 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 3429.94497.61499.9001:53:0701:06:2201:22:28
226 1424.03 2328 Kornak Łukasz MM3 GRUDZIĄDZ ZADROGA RACING TEAM 3474.16479.32470.5501:42:3401:08:5401:14:59
227 1420.11 160 Cibor Piotr MM2 Warszawa Pędzące Kaloryfery 4336.68345.62348.71389.1002:16:4502:31:4101:41:1101:45:57
228 1405.29 1584 Tratkiewicz Łukasz MM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 4365.02337.05367.15336.0702:06:0801:37:5901:52:1701:54:53
229 1402.38 284 Jarecki Piotr MM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4342.37325.48381.36353.1802:22:0301:41:2801:48:0601:49:19
230 1401.10 2419 Zurel Waldemar MM6 Rybin 4340.77357.84335.50367.0002:22:4302:08:4001:00:3801:45:1001:45:12
231 1390.04 2445 Stępień Rafał MM2 Łódź GO SPORT AK-SPED TEAM 3425.05472.06492.9301:54:2501:37:3201:23:38
232 1379.25 1986 Bernacik Paweł MM2 Warszawa 4334.71326.36356.13362.0502:25:1802:40:3801:32:4401:53:52
233 1378.79 1816 Szczawiński Witold MM0 Lubawa Terra Lubavia 3448.97458.23471.5901:42:3301:17:0001:27:25
234 1376.73 143 Krom Wojciech MM2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 3453.67464.44458.6201:47:1201:39:0801:24:11
235 1376.56 256 Kłęk Piotr MM4 Warszawa Emek Bike Team 4334.29350.35322.91369.0102:25:2902:11:2502:42:2101:51:43
236 1359.73 2407 Gruba Przemysław MM4 Lublin KC ODJAZD 4335.48314.20339.76370.2802:24:5802:46:5102:44:3901:51:20
237 1347.28 156 Niesiobędzki Grzegorz MM3 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 4291.92350.44328.93375.9902:46:3602:11:2301:47:1601:42:41
238 1340.12 2110 Podgórski Adam MM2 Dębe Wielkie LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 3437.88453.09449.1601:51:0401:41:3701:31:47
239 1340.11 2494 Lewandowski Jacek MM4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 3446.86442.92450.3301:48:5001:43:5701:25:44
240 1324.54 1201 Obidziński Dariusz MM5 Łódź Dell Team 4330.91341.09301.09351.4502:26:5802:14:5903:05:4801:57:18
241 1307.61 1390 Kowalski Ireneusz MM4 Otwock SuperDrob Bike Team 3425.43443.88438.3001:54:1900:37:2900:47:1801:14:2401:20:30
242 1307.39 1980 Bogdański Marcin MM3 Sieradz bajkszop.com 3428.24437.06442.1001:53:3401:59:5701:14:42
243 1305.66 2508 Lasek Marcin MM3 Legionowo 4310.43338.04331.70325.4902:36:4002:16:1202:38:0301:48:24
244 1294.97 2431 Popis Maciej MM3 Dąbrówka TS Meran-Otwock 4297.94350.75286.03360.2502:43:1402:11:1603:03:1701:54:26
245 1293.08 2422 Choiński Grzegorz MM2 Warszawa 3407.71442.57442.8001:59:1701:44:0201:33:06
246 1281.17 2017 Pałka Marek MM3 Warszawa Elwing 3402.48441.78436.9102:00:5001:33:1901:28:22
247 1280.48 1527 Kowalski Rafał MM2 Łódź Lucy in The Sky 3400.71422.13457.6301:54:5401:18:1401:30:05
248 1279.02 55 Marciniak Wojciech MM5 WARSZAWA VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 3410.72421.42446.8803:34:3801:52:0601:18:2201:32:15
249 1270.99 1176 Ryniec Bartosz MM0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 3452.09413.64405.2700:38:5701:13:0301:25:1801:35:16
250 1266.65 2465 Kleps Michał MM1 OTWOCK GO SPORT AK-SPED TEAM 3397.76428.95439.9402:02:1602:10:2501:15:04
251 1258.09 2496 Skibiński Daniel MM3 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 3431.71399.06427.3201:46:3901:28:2501:30:21
252 1257.22 1080 Brzózka Artur MM3 BokserskAutoserwis Bike Team 4273.24320.42300.71362.8403:24:4401:43:0401:57:2001:53:37
253 1250.76 1785 Błaszczyk Grzegorz MM4 Płock Płocki Klub Kolarski 3408.47411.07431.2201:20:5101:25:5001:29:32
254 1248.90 535 Dorsz Jacek MM3 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 3398.85433.49416.5602:01:5602:55:1300:51:3400:48:2600:55:2001:35:0601:32:41
255 1247.75 291 Foryś Leszek MM3 Łódz IFON KolarzKlub 3415.26402.39430.1101:57:0702:10:1701:16:4702:49:3502:52:13
256 1246.62 288 Gałkowski Marcin MM3 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3398.52424.61423.4902:02:0201:48:2601:17:59
257 1246.25 1669 Staniec Maciej MM2 Warszawa AirBike.pl Team 3418.23425.98402.0301:56:1701:48:0502:10:24
258 1244.59 2075 Dużyński Sebastian MM3 Marki MCP Bike Team 3398.63414.54431.4202:02:0001:51:0401:16:33
259 1244.06 536 Rowicki Rafał MM3 Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 3410.58428.76404.7201:58:2701:47:2302:09:3202:05:0402:28:3602:52:20
260 1240.26 2515 Zduńczyk Dariusz MM3 Słupy PZU Sport Team 3392.73426.38421.1502:03:5001:47:5901:18:25
261 1238.16 2377 Tereszczuk Jakub MM2 Warszawa 3404.27406.66427.2302:00:1802:08:5501:17:18
262 1234.48 1590 Oszkiel Kamil MM1 Seroki-Parcela ABSOLUTE BIKES TEAM 3412.96423.05398.4701:57:4601:48:5002:11:3403:16:0702:13:22
263 1233.12 1889 Kamecki Jerzy MM4 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 3402.91394.82435.4001:21:5801:29:2201:34:41
264 1227.16 2139 Iwan Dominik MM3 Pruszków KOMOBIKE SCOTT 3406.86411.07409.2301:59:3202:46:4902:07:3201:20:42
265 1219.46 786 Lesiak Daniel MM3 Otwock TS Meran-Otwock 3391.47408.11419.8802:04:1401:52:4901:38:11
266 1216.67 1951 Michalak Jacek MM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 3365.42402.99448.2602:23:2801:21:5701:31:58
267 1216.66 2298 Horszwald Wiktor MM2 Warszawa Tchibo 3381.09404.80430.7702:07:3701:21:3501:35:42
268 1216.24 1879 Mroczkowski Tomasz MM3 Warszawa 3386.04388.98441.2201:59:1602:23:4901:33:26
269 1216.03 1529 Tomaszewski Bogdan MM3 Marki Timbud Team 3407.81384.38423.8301:52:5401:25:5501:37:16
270 1215.28 1732 Jusiak Jacek MM3 ETI LKKG JASTKÓW 3380.86402.75431.6802:17:3902:18:5401:35:30
271 1213.34 2370 Gajewski Karol MM2 Stare Lipiny Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 3420.04413.55379.7501:55:4701:51:2002:18:03
272 1207.58 1586 Kowalczyk Łukasz MM3 Pionki ABSOLUTE BIKES TEAM 3380.07404.47423.0402:17:5601:21:3901:37:27
273 1205.21 2057 Kuczewski Tomek MM5 Warszawa Trezado 3385.77424.87394.5702:06:0401:48:2202:12:5202:07:2502:51:0702:28:4502:50:59
274 1200.21 1068 Parzyszek Marek MM4 Warszawa 3397.71396.46406.0502:02:1701:56:0801:21:20
275 1193.77 444 Moczydłowski Piotr MM3 Ząbki 3411.70383.22398.8501:51:5002:16:4801:36:48
276 1193.66 1103 Wawryszuk Patryk MM2 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 3397.06414.17382.4302:02:2901:51:1002:17:05
277 1187.96 2558 Słomka Robert MM3 Uszczyn 3372.34386.94428.6802:10:3701:25:2101:36:10
278 1185.19 2236 Zegar Marcin MM2 WARSZAWA 4300.47292.26315.38277.0902:33:1401:53:0002:10:4302:19:20
279 1183.41 246 Karalus Łukasz MM2 RAWA MAZOWIECKA RAWA MTB 3385.72387.76409.9302:06:0502:15:1202:16:28
280 1181.53 1044 Smoliński Marcin MM3 Warszawa 3366.91387.94426.6902:12:3301:58:4101:36:37
281 1181.10 2316 Merkiewicz Olgierd MM3 Przasnysz Bel Polska MTB Chorzele 3380.59406.61393.9002:07:4701:53:1401:38:01
282 1180.08 2443 Mikołajczyk Paweł MM1 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 3378.13373.53428.4302:08:3702:29:4601:17:05
283 1176.99 2028 Gacek Marcin MM2 Nowa Iwiczna 3384.00414.79378.2002:06:3901:51:0002:18:37
284 1175.33 2145 Witaszewski Marek MM4 Warszawa Velove 3386.59416.29372.4502:05:4801:50:3601:34:44
285 1175.01 1917 Jankowski Łukasz MM3 STAROWA GÓRA move factory. mtb 3403.07347.90424.0301:21:5601:41:2501:31:03
286 1174.07 2581 Piętka Jarosław MM4 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 3377.98390.60405.4902:08:4001:24:3301:41:40
287 1173.54 1237 Badowski Jacek MM4 Piaseczno Lirene Bike Team 3364.15388.30421.0900:59:2502:23:5801:25:0301:37:54
288 1172.43 1679 Szauer Rafał MM2 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 3362.94414.39395.1001:37:1301:39:2901:37:43
289 1169.80 2350 Dziubiński Przemysław MM2 Grójec Radzio Rowery 3385.57398.05386.1702:06:0801:22:5801:31:22
290 1164.33 2582 Szczypek Łukasz MM3 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 3382.54409.81371.9802:07:0801:52:2102:20:56
291 1163.95 2382 Karkowski Rafał MM3 Płock Płocki Klub Kolarski 3364.34402.76396.8602:13:2901:54:1901:23:13
292 1162.31 1546 Łuczak Kamil MM2 Michałów-Reginów Wieliszew Heron Team 3383.47378.20400.6402:00:0402:18:3702:11:3501:28:04
293 1155.31 2348 Grzela Piotr MM2 Warszawa 3351.19395.55408.5702:18:2901:56:2401:40:54
294 1155.02 1759 Kępczyński Seweryn MM2 Płock Crazy Racing Team 3345.43381.42428.1602:31:4601:26:3501:36:17
295 1154.12 1846 Szczawiński Sławomir MM4 Lubawa Terra Lubavia 3385.93353.66414.5301:59:1801:39:4601:39:27
296 1151.81 109 Jasiński Tomasz MM5 Zalesie Górne 3379.31390.74381.7702:08:1301:57:5001:47:59
297 1150.37 409 Barnaś Paweł MM3 Warszawa Alumex MTB Team 3362.26382.09406.0202:14:1502:00:3001:41:32
298 1149.90 1421 Górski Zdzisław MM7 Ciechanów T4B Bike Team 4288.91305.32253.53302.1502:48:2002:30:4803:26:4701:49:18
299 1148.00 2538 Podlewski Krzysztof MM3 Sulejów 3379.45392.07376.4802:08:1001:24:1401:42:33
300 1139.14 137 Wierzbicki Maciej MM2 Warszawa Bank Millennium 3355.68400.63382.8302:16:4401:42:5401:40:51
301 1134.23 2353 Bober Zbigniew MM7 LEŚNIEWO GÓRNE T4B Bike Team 3344.43399.55390.2502:21:1201:55:1401:38:56
302 1130.19 1967 Sadowski Karol MM4 Kanie Maro Sport 3363.66365.25401.2802:13:4401:30:2501:42:44
303 1127.96 102 Bareja Leszek MM4 Warszawa 3379.70351.96396.3002:08:0502:28:5701:23:2000:57:19
304 1121.51 241 Klimaszewski Mariusz MM3 Turowo 3371.14368.17382.2001:01:3700:43:0301:28:5901:35:5001:41:01
305 1118.48 782 Zalewski Mirosław MM6 Warszawa TS Meran-Otwock 3374.58391.73352.1602:09:5001:57:3202:28:52
306 1103.58 1236 Adamczyk Waldemar MM3 SKRZYNNO Lirene Bike Team 3363.98342.45397.1601:30:4401:43:0201:43:48
307 1089.73 2311 Kuflikowski Paweł MM3 Warszawa Crazy Racing Team 3339.93357.48392.3102:23:0402:26:3901:45:05
308 1083.26 1738 Dubaj Robert MM6 Lublin 3349.31370.39363.5602:30:0502:31:0201:37:03
309 1082.40 303 Chojnacki Rafał MM5 Warszawa Crazy Racing Team 3352.20354.14376.0602:18:0502:28:0201:42:40
310 1080.62 1576 Skrzydel Andrzej MM4 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 3343.51361.85375.2602:32:3702:34:3601:42:53
311 1078.65 1234 Hryszczyk Michał MM2 Warszawa e-point bike team 3333.64379.26365.7602:25:4602:01:2402:23:20
312 1078.59 2406 Wekiera Michał MM3 Warszawa 3346.39341.57390.6302:20:2402:33:2901:45:32
313 1074.02 1944 Herc Sławomir MM4 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 3335.95375.49362.5802:36:0302:28:5901:53:42
314 1068.49 2132 Ławiak Tomasz MM3 Warszawa 3339.78338.94389.7702:23:0801:44:0601:45:46
315 1067.69 286 Siemiński Ryszard MM4 Toruń-Brzozówka GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3345.03333.07389.5901:26:0701:35:4301:45:5601:45:49
316 1064.31 2415 Świątek Mariusz MM6 Świdnik 3340.29347.82376.2002:22:5502:40:5001:49:35
317 1055.03 1393 Baranowski Tadeusz MM5 Wiązowna SuperDrob Bike Team 3346.51340.24368.2802:20:2102:34:0502:31:54
318 1054.66 2488 Osiak Marcin MM2 Warszawa 3333.26379.73341.6802:25:5602:01:1502:33:26
319 1048.95 1327 Orzechowski Paweł MM3 Otwock 3326.90369.79352.2701:47:5601:51:2901:49:36
320 1031.63 1477 Mańkowski Marek MM6 Grudziądz 3356.82318.54356.2702:09:0201:50:4601:48:22
321 1030.71 2109 Gaweł Andrzej MM6 Olsztyn 3341.09319.69369.9302:22:3501:50:2201:44:22
322 1025.58 27 Borysiuk Tomasz MM3 Alltop STAG Team 3335.21367.16323.2102:25:0502:05:2402:42:1201:05:3400:59:0800:40:20
323 1017.92 1757 Rejmak Sylwester MM2 Cisowianka 3329.30349.78338.8302:39:1202:39:5601:37:28
324 1007.89 1948 Komorowski Robert MM4 Warszawa Team PKO Bank Polski 3296.44346.84364.6102:56:5101:35:1301:53:04
325 1001.55 1360 Gołowicz Maciej MM2 Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 3324.04335.91341.6102:30:0502:17:0402:33:2801:02:05
326 1000.88 2723 Grabski Marcin MM3 Łódź 3326.06343.47331.3502:40:4701:36:0901:46:29
327 1000.00 2499 Baranek Paweł MM2 Warszawa Kellys 2500.00500.0001:37:1601:44:51
328 996.87 1886 Wołosiuk Jarosław MM2 OLSZTYN Cryospace Olsztyn 2496.87500.0001:06:2801:17:13
329 988.70 1997 Włazałek Mariusz MM3 Pilawa STANWEX II TEAM 3346.84378.06263.8002:20:1302:01:4703:18:4401:08:3100:54:0601:00:3300:44:2200:50:26
330 987.22 1623 Wawer Adrian MM0 Puławy ETI LKKG Lublin 2487.22500.0001:47:3601:51:53
331 982.90 1086 Krogulski Karol MM3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 3294.07317.60371.2303:10:1401:43:5901:51:03
332 979.63 1174 Łukaszewski Łukasz MM2 Witowo (Szczytno) 2487.39492.2401:34:2801:18:26
333 974.19 2568 Majewski Bartosz MM3 Warszawa Wawa Bike Team 3336.18349.73288.2902:24:4002:11:3903:01:51
334 961.31 169 Duda Robert MM4 warszawa Retro Stork Team 2480.96480.3501:41:0701:35:5102:19:08
335 953.33 2594 Łasiński Piotr MM4 Warszawa Łasiński Team 3330.69298.12324.5202:27:0402:55:5101:41:46
336 949.89 2457 Chrzanowski Piotr MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 2477.73472.1601:41:4801:51:02
337 936.17 2140 Długołęcki Marek MM2 Komorów KOMOBIKE SCOTT 2459.96476.2101:45:4401:36:41
338 932.30 1749 Kleczaj Jarosław MM2 Radom NRF HEPU RACING 2463.19469.1101:53:1101:59:15
339 929.43 2588 Nowakowski Paweł MM3 Warszawa WESO-LUCKY MTB TEAM 2460.32469.1101:45:3901:10:24
340 928.80 2051 Woźnica Łukasz MM1 Sulejówek Trezado 2465.61463.1901:44:2701:53:1102:43:2802:12:1502:28:07
341 920.84 984 Banul Konrad MM0 Chorzele Cryospace Olsztyn 2465.73455.1101:28:3101:24:50
342 920.67 1567 Kubicz Maciej MM4 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 2442.47478.2002:49:4602:27:4201:58:2901:50:2501:13:47
343 914.79 2329 Filipiak Andrzej MM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 2441.12473.6701:50:1501:27:02
344 913.93 1836 Dąbkowski Wojciech MM2 Warszawa Load-Lok Systemy Mocowania Ładunków 2457.06456.8603:00:3301:40:4401:54:4502:04:4802:13:4202:39:08
345 902.11 1480 Lorenc Robert MM4 Skierniewice SkierVelo 2428.08474.0302:39:3902:02:2802:39:1501:26:58
346 902.05 1083 Górczyński Tomasz MM3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2435.00467.0501:51:4801:28:16
347 901.42 68 Trybuła Zdzisław MM3 Warszawa Trezado 2443.59457.8302:33:4201:58:1101:17:0402:13:4202:36:43
348 899.76 1573 Szymczak Krzysztof MM2 Kutno Absolute Bikes Team 2444.95454.8101:49:1801:41:14
349 898.78 1751 Miszczuk Andrzej MM4 LUBLIN Inżynieria Rowerowa 2448.91449.8701:56:4702:04:21
350 897.72 2327 Sielski Michał MM3 Grudziądz ZADROGA RACING TEAM 2436.37461.3501:51:2701:11:35
351 893.04 1451 Wrona Patryk MM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 2461.34431.7001:45:2502:32:4703:03:2801:54:4402:31:5601:29:26
352 890.02 2321 Kubecki Michał MM3 Łódź 2432.64457.3803:14:3201:16:2002:47:2201:30:08
353 888.02 2438 Majek Maciej MM1 Halinów GO SPORT AK-SPED TEAM 2439.36448.6703:11:2201:15:1001:31:53
354 882.02 1614 Mycielski Maciej MM3 Otwock IBOX Mała Liga Cycling Team 2431.60450.4202:01:2802:04:12
355 881.07 2307 Siwiński Łukasz MM3 Julianów Polski Klub MTB 2419.86461.2201:55:5001:29:23
356 875.61 2095 Kulesza Łukasz MM3 Retro Stork Team 2458.16417.4501:46:0902:05:3501:54:1002:30:3702:39:40
357 875.33 1130 Furman Grzegorz MM3 Krasiniec Kross Staff Team 2439.33436.0101:44:4801:28:33
358 874.99 2128 Kawalec Marcin MM3 Solec 2428.11446.8801:53:3601:32:15
359 874.69 1652 Joński Emil MM3 Puławy atolbike.pl Puławy 2441.54433.1501:58:4402:09:09
360 874.18 2281 Kallas Arkadiusz MM3 2413.14461.0401:57:4301:29:25
361 872.18 1543 Gierulski Daniel Grzegorz MM3 Warszawa Ramę na Ramię 2441.65430.5401:44:1502:01:46
362 870.31 1257 Gruda Łukasz MM3 Rzeczyca 2448.09422.2103:12:5201:42:4502:04:1003:05:4402:01:55
363 868.68 1665 Małecki Adam MM3 Dobre Zryw Radziejów - Roweroskop.pl 2416.32452.3501:24:4501:25:21
364 868.38 117 Szklarczyk Michał MM2 Warszawa ADIOSTRY Team 2451.98416.4001:41:5202:05:5402:00:48
365 867.25 2358 Bulejak Piotr MM2 Ciechanów T4B Bike Team 2420.10447.1501:55:4601:42:58
366 866.59 81 Rocki Mariusz MM3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2422.10444.4801:55:1301:14:18
367 866.18 1942 Kieszko Stanisław MM2 Lublin WYDOLNOŚĆ PL 2422.56443.6302:04:0402:06:06
368 864.14 1246 Sudnik Irek MM4 józefosław Lirene Bike Team 2441.93422.2101:44:1102:04:1002:03:35
369 861.82 2121 Jaruga Paweł MM2 Łódź 2418.65443.1701:56:1001:19:37
370 856.16 78 Cieciera Maciej MM3 Halinów 2431.15425.0101:52:4802:03:21
371 855.87 2293 Bartnik Tomasz MM3 Warszawa Ośka Warszawa 2403.26452.6102:00:3602:07:2801:31:05
372 855.44 1632 Osek Dariusz MM3 Lublin MetroBikes.pl 2418.23437.2202:05:2102:07:57
373 848.90 2090 Szymczak Marcin MM3 Płock Płocki Klub Kolarski 2422.35426.5601:55:0901:22:43
374 847.14 2577 Zakrzewski Piotr MM2 Nisko HPE-ESKOM 2411.29435.8603:21:5902:16:0101:34:35
375 846.65 1129 Jastrzębowski Janusz MM4 Mława Kross Staff Team 2424.09422.5601:48:3401:31:22
376 845.89 2425 Malicki Dominik MM3 Łomianki Dolne Bike Concept 2388.77457.1202:14:5101:30:11
377 845.20 1119 Puchała Łukasz MM3 KRAKÓW Continental 2407.03438.1801:53:0701:34:05
378 843.82 2193 Sibiński Dariusz MM3 Płock Sportgang Wysportowani Racing Team 2409.95433.8801:58:3801:46:0702:43:07
379 843.49 476 Oszkiel Rafał MM3 Seroki-Parcela Sportgang Wysportowani Racing Team 2409.54433.9501:58:4501:46:0603:10:5303:14:4902:03:3802:38:0502:23:33
380 841.77 1244 Podębski Darek MM4 Warszawa Lirene Bike Team 2407.48434.2901:59:2101:46:0102:09:2502:25:18
381 839.41 2583 Demiańczuk Tomasz MM2 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 2406.29433.1101:59:4202:12:3401:35:11
382 838.86 680 Siess Mateusz MM2 Warszawa 2408.57430.3001:59:0201:47:0002:09:35
383 837.77 785 Wierzbicki Jerzy MM6 Warszawa TS Meran-Otwock 2407.54430.2301:59:2001:47:01
384 835.87 2020 Werbiński Piotr MM2 Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 2399.01436.8601:22:4601:34:22
385 835.77 1539 Ciepłucha Łukasz MM3 Płock Płocki Klub Kolarski 2428.03407.7401:47:3401:26:32
386 835.51 1580 Wieszczyk Tomasz MM2 Stare Babice ABSOLUTE BIKES TEAM 2434.48401.0201:51:5601:27:59
387 832.27 997 Bańka Piotr MM3 Marki MCP Bike Team 2413.90418.3701:57:3003:05:4001:32:17
388 832.01 1941 Raczkiewicz Mariusz MM3 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 2402.96429.0602:10:0602:10:23
389 830.21 2207 Supiński Janusz MM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 2409.54420.6601:58:4501:49:27
390 828.09 1125 Przęzak Marcin MM2 Ciechanów Kross Staff Team 2424.87403.2201:48:2201:35:45
391 827.57 2114 Kolibowski Krzysztof MM2 Lomianki 2413.84413.7301:09:5200:46:3500:55:5900:52:3500:56:5801:39:3701:33:19
392 826.59 1872 Solski Nikodem MM2 Lublin Team PKO Bank Polski 2407.18419.4102:08:4502:13:23
393 825.56 280 Misiaszek Michał MM0 Toruń - Toporzysko GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2397.93427.6302:02:1301:47:40
394 821.47 1848 Bieniada Marcin MM6 Warszawa Fitness Trocinowa Falenica 2418.24403.2201:38:3401:35:45
395 820.48 2029 Lesiak Jaroslaw MM2 Grodzisk Mazowiecki 2420.95399.5301:55:3202:11:13
396 818.22 1645 Beda Karol MM2 Puławy atolbike.pl Puławy 2406.08412.1402:09:0602:15:44
397 817.65 2330 Klimiuk Tomasz MM3 Piaseczno TTS PSE Team 2426.77390.8801:47:5301:30:1602:35:25
398 817.47 2484 Sowjak Paweł MM3 Błaszki Scanfil Poland 2394.43423.0402:03:1801:18:04
399 817.12 2440 Małysz Michał MM3 Legionowo GO SPORT AK-SPED TEAM 2415.14401.9801:57:0902:10:2500:53:5800:45:5300:49:0000:37:39
400 817.07 1408 Parzych Mariusz MM4 LIDZBARK WARMIŃSKI WAWA BIKE TEAM 2405.84411.2301:59:5002:07:29
401 814.74 2108 Wójcik Marcin MM3 Lublin szukam drużyny 2398.82415.9202:11:2702:14:30
402 810.71 161 Jatelnicki Olgierd MM4 Kamionka LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 2429.16381.5503:19:4801:47:1702:17:2402:08:5502:30:58
403 810.52 2217 Gajdziński Dariusz MM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 2394.86415.6602:03:1001:50:46
404 810.24 1648 Burakowski Robert MM3 Lublin 2393.34416.9002:13:1702:14:11
405 808.30 1755 Majcher Łukasz MM2 Krężnica Jary Wolni Team 2392.99415.3102:13:2402:14:42
406 803.68 1354 Żebrowski Jędrzej MM0 Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2371.34432.3401:35:0101:29:18
407 800.59 1737 Piasecki Andrzej MM7 Mrągowo Cryospace Olsztyn 2388.62411.9702:14:5401:33:43
408 796.84 1990 Ostromecki Szymon MM2 Ciechanów T4B Bike Team 2384.71412.1302:06:2501:51:43
409 796.50 218 Górski Paweł MM4 Nowy Dwór Mazowiecki Chyże Małpy 2387.00409.5002:05:4001:52:26
410 794.47 1389 Chromiński Mariusz MM3 Karczew 2391.57402.9101:57:3502:10:07
411 791.56 2131 Wołoszczuk Wojciech MM3 Warszawa IBOX Mała Liga Cycling Team 2397.44394.1202:02:2202:13:01
412 791.15 2391 Nawrot Paweł MM3 CIECHANÓW JURAND Ciechanów 2375.98415.1602:09:2101:50:54
413 791.10 1240 Koc Andrzej MM2 Mysiadło Lirene Bike Team 2378.37412.7302:08:3201:39:53
414 791.09 199 Karłowicz Maciej MM2 warszawa 2376.42414.6702:09:1201:39:25
415 790.24 1911 Wacławek Łukasz MM2 Warszawa Polonia Warszawa MTB 2388.07402.1701:25:0601:36:00
416 789.64 1754 Jóźwiak Przemysław MM2 Łódź Wolni Team 2381.46408.1802:17:2602:17:03
417 788.85 1831 Bukowski Leszek MM5 PŁOCK PTT DELTA PŁOCK 2390.84398.0102:04:2601:28:3903:06:56
418 787.75 1940 Klewaczew Andrzej MM5 Orło Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka 2377.25410.5002:18:5801:20:27
419 785.78 2188 Mączewski Andrzej MM5 Grudziądz AGRO-MIL MTB green team 2398.92386.8603:21:3801:55:2501:25:22
420 785.42 1192 Sztylka Rafał MM3 Warszawa IGT MTB TEAM 2372.62412.8002:10:3101:39:52
421 785.30 2505 Starosielec Marcin MM2 Ząbki Algotech Polska 2372.62412.6802:10:3101:51:34
422 784.61 2512 Rumianek Paweł MM3 PZU Sport Team 2375.84408.7802:09:2401:40:51
423 781.29 2599 Rzeczkowski Zbigniew MM4 Grójec 2388.24393.0602:05:1601:29:46
424 779.83 176 Wrona Paweł MM3 WARSZAWA 2387.77392.0602:05:2502:13:43
425 779.59 45 Mikołajczyk Paweł MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 2367.55412.0403:25:4902:22:3801:20:0902:27:35
426 778.19 1216 Kompa Tomasz MM3 Gałków Mały Dell Team 2385.43392.7603:43:0303:00:0702:16:0103:26:5502:12:1100:53:3202:29:3601:38:18
427 777.61 1188 Hunkiewicz Wojciech MM4 Marki MCP Bike Team 2383.64393.9602:16:3901:38:00
428 774.53 1258 Bachański Rafał MM3 Otwock 2390.46384.0701:57:5502:16:30
429 773.15 2565 Radzio Bartosz MM3 GRÓJEC 2384.00389.1502:06:3901:30:40
430 772.91 1544 Czajkowski Karol MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 2372.96399.9502:03:2700:57:0201:36:32
431 772.41 1169 Ludwinowski Dariusz MM4 Grudziądz AGRO-MIL MTB green team 2387.99384.4201:58:4001:40:26
432 771.12 1117 Cybulski Marcin MM3 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 2367.15403.9701:29:5701:42:03
433 768.79 2296 Sobczyk Bartłomiej MM3 Warszawa POLA-K 2358.52410.2702:15:3901:40:29
434 768.38 1823 Sztuka Artur MM3 WARSZAWA proBiznes MTB Team 2395.83372.5501:56:1901:43:38
435 768.27 1683 Borkowicz Bartosz MM2 Lipno LIPA MTB 2369.98398.3001:35:2201:36:56
436 765.36 1953 Gnatiuk Krzysztof MM5 Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 2362.80402.5502:24:3002:18:58
437 764.96 1924 Klepacz Filip MM2 Warszawa Joli Road Cycling Club 2398.23366.7401:55:3702:22:57
438 764.93 1460 Piwowar Maciej MM0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 2375.94388.9901:01:1400:39:3902:19:2701:24:5400:51:5400:40:1900:45:50
439 763.30 344 Grudziński Tomasz MM6 Sękocin Stary 2375.85387.4503:39:1603:03:5602:19:2902:24:2302:16:2903:01:0802:42:5403:21:08
440 763.02 2550 Kulesza Krzysztof MM4 Warszawa 2369.55393.4702:11:3601:23:56
441 762.89 1763 Bielak Stanisław MM4 JANÓW LUBELSKI Bike Club Janów Lubelski 2366.10396.8002:23:1202:20:59
442 760.64 1715 Bandura Jacek MM3 Chorzów Trek Velonews 2360.01400.6301:31:4401:42:54
443 760.56 2511 Zawistowski Piotr MM2 Warszawa PZU Sport Team 2403.37357.1802:00:3401:55:25
444 757.50 2271 Kozłowski Piotr MM3 Chotomów NRF HEPU RACING 2383.39374.1102:06:5102:29:32
445 753.73 780 Kołowiecki Stanisław MM7 Otwock TS Meran-Otwock 2376.08377.6502:09:1902:01:55
446 751.05 2590 Mikucki Piotr MM3 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 2383.64367.4102:06:4601:45:05
447 749.64 495 Sułkiewicz Marcin MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 2375.95373.6902:02:2801:43:19
448 747.46 1626 Trujnara Jarosław MM3 Lublin 2349.58397.8802:29:5802:20:36
449 745.33 1635 Marciniak Adam MM2 Ryki AM Brakes Team 2356.75388.5702:26:5702:23:58
450 743.83 54 Gawron Marek MM5 Bełchatów Warach-Rowery 2379.31364.5302:01:2302:23:49
451 742.64 2247 Klech Jerzy MM3 Olsztyn 2360.11382.5302:15:0301:26:20
452 742.22 1791 Mędel Piotr MM4 Książenice 2356.58385.6401:32:3701:46:54
453 742.10 692 Rosiński Michał MM3 WARSZAWA Kona Bikers 2366.52375.5702:23:0202:28:57
454 741.12 2547 Giedzicz Andrzej MM3 Łomianki AMMG 2369.41371.7002:11:3902:03:52
455 741.03 1555 Kuflewski Piotr MM4 Puławy 2373.05367.9802:10:2202:22:28
456 740.96 1707 Skrzypnik Łukasz MM3 Łódź 2379.02361.9401:27:0801:37:29
457 739.72 964 Grzesiński Marek MM5 Warszawa 2353.65386.0602:17:3101:46:47
458 737.72 1862 Kaźmierczak Bartek MM3 Wiktorów Team PKO Bank Polski 2350.38387.3302:18:4801:46:26
459 735.29 1895 Brodzik Andrzej MM5 Lublin BARAN CYCLING TEAM 2354.90380.3802:27:4302:27:04
460 734.70 2013 Urbański Maciej MM2 Warszawa 2346.64388.0602:20:1801:46:14
461 729.57 493 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 2359.47370.1102:08:0501:44:19
462 729.21 1134 Petryczko Igor MM3 Ciechanów T4B Bike Team 2389.19340.0201:58:1802:34:11
463 729.00 2340 Rutkowski Łukasz MM3 Warszawa LENOVO 2343.90385.1002:21:2502:16:08
464 723.99 2199 Ochędzan Grzegorz MM3 Jabłonna Bike Fun Legionowo 2355.20368.7902:16:5501:29:33
465 720.73 2152 Grudniewski Tomasz MM4 Otwock 2378.72342.0102:08:2502:33:17
466 717.95 1135 Falejczyk Paweł MM3 Ciechanów T4B Bike Team 2385.45332.5101:59:2702:37:40
467 716.58 2366 Lewczuk Sławomir MM3 Urzut IFON KolarzKlub 2362.03354.5402:14:2002:27:52
468 716.03 2322 Kokoszka Paweł MM2 Warszawa 2337.07378.9602:24:1701:48:47
469 714.77 1655 Urbański Piotr MM5 Łódź 2341.70373.0801:36:3901:50:30
470 713.80 1183 Strach Daniel MM3 radzymin MCP Bike Team 2387.11326.6902:05:3802:20:56
471 710.64 1538 Bieniek Baltazar MM2 Płock 2369.47341.1802:04:3701:43:25
472 709.48 1143 Kobus Krzysztof MM6 Gdynia 2366.43343.0602:05:3901:42:51
473 706.00 1209 Gładysz Marcin MM2 Wiśniowa Góra Dell Team 2357.69348.3202:15:5802:12:11
474 705.02 2218 Ruciński Grzegorz MM3 Warszawa 2356.62348.4001:55:3601:50:49
475 697.56 2363 Lichoń Jacek MM4 Sulejówek sporTTeam 2354.13343.4302:17:2002:32:39
476 694.29 1197 Bogucki Grzegorz MM3 Puławy IGT MTB TEAM 2352.46341.8302:17:5902:00:36
477 691.05 1723 Dzioba Mariusz MM3 Lipsko 2330.10360.9502:38:4902:34:59
478 689.99 790 Kasprzak Tomasz MM5 Otwock TS Meran-Otwock 2333.56356.4302:25:4802:27:05
479 687.47 1721 Kochański Sebastian MM3 Lublin 2322.71364.7602:42:2702:33:22
480 681.88 1952 Adamczyk Krzysztof MM4 Lublin 2317.12364.7602:45:1902:33:22
481 678.05 2030 Wierzbowicz Krzysztof MM2 LUBLIN 2344.84333.2102:21:0202:37:2001:09:34
482 676.75 1819 Nasiłowski Jarosław MM5 Warszawa Wawa Bike Team 2360.69316.0702:07:3902:45:52
483 676.51 1950 Sajna Marian MM7 Nowy Dwór Mazowiecki 2339.58336.9302:23:1302:16:39
484 674.44 1599 Brandt Ryszard MM6 Sieradz 2297.08377.3602:56:2801:27:31
485 673.35 1526 Kawa Bartłomiej MM2 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 2355.72317.6302:09:2602:45:03
486 668.71 408 Zakrzewski Grzegorz MM7 Warszawa Alumex MTB Team 2318.55350.1602:24:3201:57:44
487 667.48 1939 Kowalik Marcin MM3 Lubartów Aldik Nova Team 2301.15366.3402:54:0501:52:32
488 662.41 1625 Bilewicz Jacek MM4 Warszawa ideonet.pl - polskiekarty.pl 2339.67322.7502:15:3302:42:26
489 661.40 2025 Kłoszewski Artur MM4 Piaseczno ABC Data Bike Team 2295.77365.6302:57:1501:52:45
490 657.11 2198 Kalata Andrzej MM4 STARE BALICE 2326.47330.6402:28:5802:19:15
491 651.39 966 Hałoń Paweł MM4 Warszawa HPE-ESKOM 2347.55303.8401:58:3702:07:04
492 651.31 967 Wojtanek Tomasz MM5 Warszawa HPE-ESKOM 2347.55303.7601:58:3702:07:06
493 650.04 1479 Biela Paweł MM4 RADOMSKO 2295.77354.2702:35:4001:56:22
494 647.88 1868 Perschke Kacper MM4 Team PKO Bank Polski 2328.01319.8602:28:1602:08:53
495 643.91 990 Hensoldt Roland MM2 HPE-ESKOM 2326.49317.4202:06:1602:01:38
496 634.16 1902 Kamiński Artur MM3 Warszawa 2315.70318.4602:10:3502:01:14
497 626.90 1106 Jarzębski Rafał MM2 MIŃSK MAZOWIECKI Mińska Grupa Rowerowa 2286.24340.6603:03:0902:01:01
498 616.30 1651 Mroczkowski Mirosław Jan MM7 WARSZAWA WTC 2297.33318.9702:56:1901:50:37
499 596.86 1185 Gołaszewski Marcin MM3 Radzymin MCP Bike Team 2298.27298.5902:43:0302:18:04
500 571.95 2396 Ślusarczyk Konrad MM3 Warszawa HONZIKI 2277.49294.4601:14:5300:52:4601:04:4401:17:0202:07:0902:11:07
501 569.94 480 Oszkiel Paweł MM3 Seroki-Parcela 2286.87283.0702:49:3202:42:3901:16:4901:08:3001:15:46
502 565.47 2001 Owczarek Jarosław MM5 Warszawa 2276.12289.3602:56:0802:39:07
503 500.00 1710 Wach Arkadiusz MM0 Sławno Hurom Sławno Accent 1500.0001:06:03
504 499.76 2426 Kamiński Michał MM1 Biała Podlaska GO SPORT AK-SPED TEAM 1499.7602:51:4801:44:5401:46:0402:06:38
505 497.39 1253 Gryn Szymon MM0 EŁK MTB EŁK PROSTKI 1497.3901:32:34
506 493.47 1374 Kluszczyński Maciej MM1 Dobrzyń nad Wisłą 1493.4701:11:30
507 493.16 2100 Oleszkiewicz Arkadiusz MM3 Warszawa COZMOBIKE TEAM 1493.1601:38:37
508 493.10 1572 Gindorowicz Wiktor MM1 Wasilków ABSOLUTE BIKES TEAM 1493.1002:22:4401:46:1901:46:0502:16:5302:06:5702:29:50
509 492.72 2184 Bukalski Paweł MM3 radom KOMOBIKE SCOTT 1492.7201:46:2401:54:38
510 489.80 1484 Kowalkowski Mariusz MM2 Cryospace Olsztyn 1489.8001:34:00
511 489.68 1588 Kuczyński Adrian MM2 Żyrardów ABSOLUTE BIKES TEAM 1489.6801:39:1902:22:4401:46:0702:17:0602:06:54
512 488.54 1229 Rybak Mateusz MM2 Piaseczno MYBIKE.PL 1488.5401:24:23
513 487.39 1548 Brauliński Michał MM1 Płońsk Power of Science Training Centre 1487.3901:34:28
514 487.01 1903 Roszkowski Jarosław MM2 Marki MCP Bike Team 1487.0101:53:3001:24:39
515 482.88 2437 Bujan Michał MM2 Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM 1482.8802:56:0502:26:5301:48:3401:50:1802:18:0902:06:4402:29:12
516 480.88 2598 Hałas Jarosław MM2 PSZCZYNA bikeBoard 1480.8801:41:08
517 480.88 2130 Sobczak Bartosz MM3 1480.8801:41:08
518 480.57 2586 Bralewski Mirosław MM5 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1480.5702:49:2702:30:1201:25:47
519 479.55 1796 Gierczak Przemysław MM2 Opoczno Hurom Sławno Accent 1479.5501:08:52
520 478.74 1332 Cichocki Rafał MM2 Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 1478.7401:13:42
521 477.24 930 Kaczyński Mariusz MM3 Nowe Miasto Lubawskie KOMOBIKE SCOTT 1477.2401:20:54
522 474.79 914 Kiselev Iurii MM5 KALININGRAD 1474.7901:21:19
523 474.55 2566 Kwapisz Bartłomiej MM3 Piaseczno t-bike.pl Racing Team 1474.5501:42:29
524 473.09 1835 Kościelny Paweł MM4 Warszawa Klub Kolarski Legia 1928 Intercars 1473.0901:42:48
525 471.00 1776 Stronias Paweł MM3 opoczno Team Hurom 1471.0000:46:3701:10:07
526 470.55 1356 Dulęba Robert MM3 Radziejów Zryw Radziejów - Roweroskop.pl 1470.5502:30:1901:22:03
527 469.71 1014 Pietrzak Andrzej MM3 Mysiadło IFON KolarzKlub 1469.7101:27:46
528 468.38 1880 Brzęczek Rafał MM2 Łódź MaxxBike Team 1468.3801:38:1800:37:33
529 468.17 862 Olender Tomasz MM1 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 1468.1701:22:28
530 467.48 2331 Januszewski Rafał MM2 Legionowo KAMYK Radzymin MTB TEAM 1467.4801:44:02
531 467.23 976 Lorenz Daniel MM3 Kibolski KS 1467.2301:28:14
532 467.00 1702 Świerczyński Tomasz MM2 Łódź Lucy in The Sky 1467.0001:10:43
533 466.48 2272 Reszke Marcin MM2 Lódz NRF HEPU RACING 1466.4801:38:42
534 464.06 2158 Zieliński Arkadiusz MM3 Warszawa Polski Klub MTB 1464.0601:44:4803:03:21
535 463.32 1589 Rajkowski Ireneusz MM2 Radom ABSOLUTE BIKES TEAM 1463.3201:44:5802:55:5802:51:4201:55:5602:30:13
536 463.25 2553 Różański Mateusz MM2 GILICKIBIKE TEAM 1463.2501:44:59
537 462.88 47 Błachucki Paweł MM3 WARSZAWA Alltop STAG Team 1462.8801:45:04
538 461.76 773 Trawkowski Paweł MM4 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1461.7602:53:2802:50:4002:01:0901:52:1002:14:3202:31:01
539 461.62 2446 Świderski Paweł MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1461.6202:42:3101:53:3402:47:3101:50:1002:13:2903:13:58
540 461.20 2477 Rostek Jerzy MM5 Kraśnik ERKADO RT KRAŚNIK 1461.2001:45:27
541 458.65 988 Lasek Artur MM3 Warszawa 1458.6501:29:53
542 458.15 1604 Najdrowski Rafał MM4 Grudziadz Nowa Wieś Wheel brothers 1458.1501:12:05
543 455.44 1075 Zalewski Pawel MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 1455.4401:46:4702:35:2003:02:5002:16:0102:36:06
544 450.66 2585 Parys Robert MM2 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1450.6601:47:55
545 450.42 2137 Latoszek Krzysztof MM3 Warszawa Wawa Bike Team 1450.4203:02:3401:25:43
546 450.36 1420 Semeniuk Paweł MM2 Biała Podlaska AZART PELETON CHEŁM 1450.3602:04:13
547 449.89 982 Banul Rafał MM3 Chorzele Cryospace Olsztyn 1449.8901:25:49
548 449.73 1918 Kamiński Krzysztof MM3 Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 1449.7301:13:26
549 449.20 2073 Matkowski Jakub MM0 Chotomów 1449.2001:48:16
550 448.61 1782 Krawczyk Wojtek MM3 łodź Raz na wozie Brzeziny MTB team 1448.6101:13:37
551 448.10 1304 Grzyb Paweł MM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 1448.1001:32:00
552 447.05 2035 Jędruszczak Robert MM3 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1447.0501:32:13
553 445.35 1927 Zięba Bartosz MM0 Nidzica Rant Bartoszyce 1445.3501:43:23
554 443.86 741 Kalich Andrzej MM3 Rypin cykliści rypin 1443.8601:26:59
555 443.77 1272 Radomski Paweł MM3 Nowe Miasto 1443.7700:38:4701:27:00
556 442.99 2021 Modranka Waldemar MM3 Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 1442.9901:14:33
557 442.64 1164 Kamiński Radosław MM3 Ciechanów T4B Bike Team 1442.6401:44:01
558 442.57 2439 Majek Mariusz MM4 Józefin GO SPORT AK-SPED TEAM 1442.5703:19:5403:06:2801:33:09
559 441.39 77 Zalewski Robert MM3 Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 1441.3901:50:1102:32:2403:06:4602:52:4702:04:4602:30:0402:11:0702:38:47
560 440.73 2061 Świderski Cyprian MM0 Radonie Trezado 1440.7301:44:2800:49:4600:52:4100:45:52
561 439.79 1416 Nawłatyna Adam MM2 Lublin MetroBikes.pl 1439.7902:07:12
562 437.79 94 Kozłowski Grzegorz MM1 Wiskitki 1437.7902:49:3201:59:45
563 437.22 1373 Jurczak Piotr MM2 BYDGOSZCZ ZADROGA RACING TEAM 1437.2201:20:42
564 436.56 1859 Kisiel Krzysztof MM4 Głosków Team PKO Bank Polski 1436.5601:51:2402:40:5203:10:5502:00:5202:20:20
565 436.43 2337 Kamiński Krystian MM2 Wasilków Zabłudów Team 1436.4301:51:26
566 434.25 1096 Burek Piotr MM1 1434.2501:34:56
567 434.04 2062 Świderski Antoni MM0 Osowiec Trezado 1434.0402:00:4700:48:1900:37:30
568 433.00 200 Krzyczkowski Michał MM1 Warszawa Klub Kolarski Legia 1928 Intercars 1433.0001:52:1900:47:4200:48:0500:37:3800:39:47
569 432.81 110 Ślusarz Jerzy MM4 Warszawa 1432.8101:52:2202:42:0603:08:2203:00:45
570 431.07 1979 Drzewiecki Grzegorz MM3 SKARŻYSKO KOŚCIELNE LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1431.0701:35:38
571 430.85 978 Adamek Michał MM2 Wrocław 1430.8501:35:41
572 429.89 1542 Małecki Łukasz MM1 Ciechanów 1429.8901:47:06
573 428.45 1467 Topyła Marek MM3 Lubartów 1428.4502:10:34
574 428.39 1194 Somow Norbert MM4 Warszawa IGT MTB TEAM 1428.3901:36:14
575 427.20 2230 Milewski Bartosz MM2 Warszawa 1427.2002:40:4802:02:4303:06:2501:56:3302:33:3402:21:01
576 426.99 1398 Bijak Cezary MM3 Płock Płocki Klub Kolarski 1426.9901:22:38
577 426.28 1954 Gula Konrad MM3 Stara Wieś VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 1426.2802:02:5902:19:2102:45:55
578 426.02 1225 Kapłon Michał MM2 1426.0201:36:46
579 425.29 1056 Szymaniak Arkadiusz MM4 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 1425.2901:36:56
580 424.76 1814 Pacocha Igor MM0 Łódź 1424.7601:17:45
581 423.98 1770 Grabowicz Bartosz MM2 Team PKO Bank Polski 1423.9801:37:14
582 423.91 2466 Gawroński Grzegorz MM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1423.9101:44:1201:26:0801:41:5501:37:15
583 423.51 2115 Kucharski Cezary MM3 LESZNO Maro Sport Team 1423.5101:54:5002:53:10
584 423.47 2517 Gołębiowski Rafał MM2 Piaseczno 1423.4701:37:21
585 423.23 1357 Kozłowski Jacek MM3 Płock Płocki Klub Kolarski 1423.2301:23:22
586 422.84 2543 Berkan Marek MM3 Warszawa e-point bike team 1422.8401:55:0102:43:4102:25:06
587 422.80 751 Wszołek Artur MM3 CHEŁMNO 1422.8001:31:19
588 422.78 1724 Chojnacki Adam MM4 POZNAŃ 1422.7802:04:00
589 422.56 2290 Boruch Dariusz MM2 Nałęczów Cisowianka 1422.5603:14:4102:04:04
590 422.03 877 Ołdakowski Karol MM3 Olsztyn 1422.0301:31:29
591 421.55 2364 Makowski Piotr MM4 Warszawa Kliwer Bike Team 1421.5501:55:22
592 421.15 1882 Pacocha Patryk MM3 Łódź 1421.1501:18:25
593 421.15 1884 Świerczyński Samuel MM0 Brzeziny 1421.1501:18:25
594 420.42 739 Piasecki Piotr MM2 Włocławek jubilermonika.pl 1420.4201:31:50
595 420.26 1388 Woźnica Dariusz MM5 Otwock SuperDrob Bike Team 1420.2603:10:2902:45:0003:13:5803:17:4102:05:0001:31:52
596 420.16 965 Maciejewski Mariusz MM4 łbiska-piaseczno 1420.1601:38:07
597 419.24 1377 Nogal Jakub MM2 1419.2401:38:20
598 419.17 1547 Marszałek Michał MM3 ABC Data Bike Team 1419.1700:45:1401:38:21
599 419.17 1322 Cieśla Paweł MM3 Zgorzała EDC Bikers 1419.1701:38:21
600 418.39 5335 Michalski Michał MM1 Elizówka 1418.3901:38:32
601 417.93 2241 Smołuch Przemek MM3 Marki MCP Bike Team 1417.9301:56:2202:39:11
602 417.73 1412 Jacniacki Mateusz MM0 Urzędów erkado RT kraśnik 1417.7302:13:55
603 417.57 2473 Sadowski Waldemar MM3 Białystok Zabłudów Team 1417.5701:56:28
604 417.33 2542 Zacharewicz Dominik MM3 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1417.3301:56:3202:27:13
605 416.56 80 Żuczkowski Marcin MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1416.5601:56:4502:55:59
606 415.85 1531 Lipka Rafał MM3 Legionowo Wieliszew Heron Team 1415.8501:50:43
607 415.41 1672 Góralski Piotr MM4 Płock AirBike.pl Team 1415.4101:50:50
608 414.37 1899 Próchniak Stanisław MM2 Szczekarków 1414.3702:06:3103:01:12
609 413.96 740 Dudkiewicz Artur MM2 Świedziebnia 1413.9601:33:16
610 413.20 2082 Kalicki Grzegorz MM2 Warszawa Tatrzańska Grupa Kroksa 1413.2001:57:42
611 413.18 1150 Kołodziej Marcin MM3 Jurand Ciechanów 1413.1801:51:26
612 412.92 898 Witeska Piotr MM4 Gdynia CST 7R MTB TEAM 1412.9201:33:30
613 412.34 525 Wilczyński Jan MM6 Pułtusk CENTURION MTB team 1412.3403:00:4501:33:38
614 412.09 2534 Skalski Mariusz MM3 Stanisławów 1412.0901:58:0102:39:5903:07:0803:05:3502:01:3502:35:3302:17:2702:44:09
615 411.74 2491 Ochocki Andrzej MM4 BRODNICA Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1411.7401:58:0700:37:4000:50:2400:37:4100:41:46
616 411.28 2554 Betka Maciej MM3 Kalisz GILICKIBIKE TEAM 1411.2801:58:15
617 411.23 1512 Mach Tomasz MM3 Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1411.2302:16:02
618 411.15 2365 Rusin Bartosz MM4 Jabłonna Heidelberg Bike Team 1411.1501:05:0201:40:16
619 411.15 1376 Grzędzicki Michał MM3 Grudziądz 1411.1501:25:49
620 410.60 1146 Stryjewski Robert MM2 CIECHANÓW JURAND Ciechanów 1410.6001:52:08
621 410.29 2564 Wojewódzki Daniel MM1 ŁOCHÓW 1410.2901:58:32
622 410.22 1211 Kierus Michał MM3 Lodz Dell Team 1410.2202:18:3003:06:1401:34:07
623 410.08 1767 Goluch Marcin MM3 Łódź Kraft MTB Team 1410.0801:20:32
624 410.06 2252 Charucki Rafał MM2 Ostrów Mazowiecka 1410.0601:58:36
625 409.93 1407 Kłysz Artur MM3 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 1409.9301:06:2701:40:34
626 409.72 970 Kondratowicz Sebastian MM3 Warszawa Schneider Electric 1409.7201:40:37
627 409.14 2342 Powierża Paweł MM4 warszawa 1409.1401:58:52
628 408.98 1750 Jadach Michał MM2 Chodel Mexicana 1408.9802:08:11
629 408.71 1315 Tężycki Jarosław MM3 Józefosław SIEMANO Bike Team 1408.7101:40:52
630 408.45 1342 Korzeniewski Bartosz MM1 Jozefow AK-SPED 1408.4502:08:21
631 407.98 845 Zakrzewski Paweł MM2 Okrąg Lipa MTB 1407.9801:34:38
632 407.90 1329 Jończyk Michał MM2 Garwolin 1407.9001:41:04
633 407.74 1325 Dziedzic Grzegorz MM2 Grudziądz 1407.7401:26:32
634 407.60 2481 Lipiński Marek MM2 Piaseczno T-MobileCyclingTeam 1407.6001:59:19
635 407.15 1491 Pągowski Krzysztof MM5 WARSZAWA Diana Meble Triathlon Team 1407.1501:53:05
636 407.14 1500 Beda Tomasz MM4 Biłgoraj 1407.1402:17:24
637 407.05 2027 Gumienik Marcin MM3 1407.0502:17:26
638 406.96 1067 Skorupa Grzegorz MM3 Warszawa www.desperados.opoczno.pl 1406.9601:41:18
639 406.80 247 Fronc Szymon MM0 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1406.8001:21:11
640 406.75 781 Shevchenko Vadym MM4 Otwock TS Meran-Otwock 1406.7501:59:3400:51:3601:22:59
641 406.75 1515 Gruca Krzysztof MM6 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1406.7502:17:32
642 406.69 1224 Ślesicki Grzegorz MM4 Warszawa 1406.6901:41:22
643 406.41 2479 Rusowicz Waldemar MM6 Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik 1406.4101:59:40
644 406.31 1513 Obel Marcin MM3 Lesznowola 1406.3102:17:41
645 405.83 1822 Klink Artur MM2 Olsztyn 1405.8301:53:27
646 405.83 1145 Maliszewski Krzysztof MM5 Ciechanów JURAND Ciechanów 1405.8301:53:27
647 405.73 202 Starachowski Tomasz MM5 Warszawa Bike Concept 1405.7301:59:52
648 405.50 2540 Olszewski Sławomir MM6 Ełk MTB TEAM EŁK 1405.5001:59:56
649 405.05 880 Pomaski Paweł MM2 Ciechanów T4B Bike Team 1405.0502:00:0402:40:0602:38:1402:18:29
650 404.88 1978 Krupiński Krzysztof MM3 Koło MTB Koło 1404.8801:21:34
651 404.63 2312 Skiba Robert MM4 Nowe Grobice 1404.6301:41:53
652 404.56 1230 Damentka Marcin MM3 Warszawa 1404.5601:41:54
653 404.40 1468 Łomicz Axel MM2 Chodel Decathlon Lublin Czechów 1404.4002:18:20
654 404.31 1778 Gromek Arkadiusz MM4 Piaseczno Mettler-Toledo 1404.3101:21:41
655 404.23 1115 Kobus Cezary MM4 Piaseczno 1404.2301:41:59
656 403.82 1825 Bilicki Paweł MM2 Płońsk 1403.8201:54:01
657 403.51 1286 Kupis-Baran Karol MM2 Warszawa 1403.5101:42:10
658 403.44 1019 Makowski Michał MM2 Warszawa Decathlon Team 1403.4401:42:11
659 403.44 1287 Tomaszewski Marcin MM2 Świdnik 1403.4401:42:11
660 403.37 1196 Rydel Marcin MM3 Nowy Dwór Mazowiecki IGT MTB TEAM 1403.3702:00:34
661 403.09 2072 Myszkowski Jarosław MM2 Legionowo R1DE43team 1403.0902:00:39
662 402.94 844 Zaborowski Stanisław MM1 Lipno MTB Lipno Zielona Lipa.pl 1402.9401:35:49
663 402.78 1123 Snakowski Piotr MM3 Warszawa Continental 1402.7800:52:0201:42:21
664 402.72 1040 Gosiewski Marcin MM4 Józefosław 1402.7201:42:22
665 402.52 2576 Niklewicz Sebastian MM4 Julianów HPE-ESKOM 1402.5203:14:0801:35:55
666 402.02 1443 Lipiński Andrzej MM3 Milejów Inżynieria Rowerowa lublin 1402.0202:19:09
667 401.93 2112 Jakubczyk Marcin MM3 Warszawa MGG DOBRY KURS TEAM 1401.9302:01:00
668 401.93 1703 Dreksler Marcin MM3 Łódź Lucy in The Sky 1401.9301:22:10
669 401.87 2248 Giera Marcin MM2 Cegielnia Radzymin 1401.8702:01:01
670 401.40 174 Behnke Przemek MM2 Płock Polski Klub MTB 1401.4001:27:54
671 401.35 2016 Świątek Artur MM3 Piaseczno 1401.3501:42:43
672 401.15 1042 Zawiasa Adam MM2 Skierniewice Bocian Team 1401.1501:42:46
673 401.06 492 Rutkowski Grzegorz MM2 Reszel LIBRO Cycling Team 1401.0601:36:16
674 400.93 2535 Jastrzębski Stanisław MM6 WYSZKÓW CATENA WYSZKÓW 1400.9302:01:18
675 400.39 1436 Skiba Norbert MM1 Rudnik nad Sanem BIKE CLUB Janów Lubelski 1400.3902:19:43
676 400.33 1673 Ryciuk Tomasz MM3 Warszawa AirBike.pl Team 1400.3302:01:29
677 400.09 306 Niemczyk Rafał MM3 Stare Babice Polski Klub MTB 1400.0902:54:2302:36:0602:11:0201:54:44
678 399.84 1875 Paprota Przemysław MM3 Płońsk AGR Płońsk 1399.8401:55:09
679 399.77 1505 Harla Michał MM2 Warszawa 1399.7702:19:56
680 399.61 1149 Kraśniewski Piotr MM2 Ciechanów T4B Bike Team 1399.6101:55:13
681 399.01 2009 Starosta Krzysztof MM3 Łódz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 1399.0101:22:46
682 397.88 1450 Dłoniak Sławomir MM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1397.8803:01:5001:55:4302:00:5202:38:4702:20:3402:44:41
683 396.93 491 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 1396.9301:37:16
684 396.84 1424 Michałek Marcin MM2 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1396.8402:20:58
685 396.33 1089 Schabowicz Krzysztof MM2 Komorów 1396.3301:44:01
686 396.04 2467 Ogłoblin Adam MM1 WARSZAWA i-Sport team 1396.0402:02:48
687 395.45 2214 Grela Wiesław MM7 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1395.4502:02:59
688 393.83 1654 Budny Łukasz MM2 KRASNE 1393.8302:13:07
689 392.96 1826 Klemański Marcin MM2 Gronity 1392.9601:57:10
690 392.53 1790 Bokuń Leszek MM2 Komorów 1392.5301:24:08
691 392.20 2243 Paszko Paweł MM0 BIAŁYSTOK 1392.2002:04:00
692 392.18 1128 Michałek Krzysztof MM3 Ciechanów Kross Staff Team 1392.1801:57:24
693 392.14 1963 Meyer Grzegorz MM2 Bełchatów 1392.1401:24:13
694 391.29 1517 Zając Dariusz MM3 Gorzyce 1391.2902:22:58
695 391.20 1409 Herc Przemysław MM3 Zamość Roztocze Cycling Team 1391.2002:23:00
696 391.07 1006 Szymański Cezary MM1 Łomianki 1391.0701:45:25
697 390.94 222 Łukasiewicz Marcin MM5 Warszawa GERAPPA 1390.9402:04:24
698 390.64 746 Grabowski Gaweł MM2 Brodnica 1390.6401:38:50
699 390.51 2173 Muszyński Piotr MM4 Mława 1390.5101:21:3801:45:34
700 390.40 276 Kalandyk Robert MM3 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1390.4001:57:5600:42:04
701 390.26 1894 Mazur Janusz MM4 Lublin Orzły Team 1390.2602:14:20
702 390.21 1705 Jastrzębski Piotr MM4 Brzeziny Strefa Rowerowa Brzeziny 1390.2101:24:38
703 389.90 1595 Marciniak Krzysztof MM7 Łomianki Dolne ABSOLUTE BIKES TEAM 1389.9002:36:5001:45:44
704 389.48 248 Młynarczyk Adam MM4 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1389.4802:04:5203:28:0203:24:4002:13:3502:27:47
705 389.17 2220 Jasiński Piotr MM2 Warszawa 1389.1702:04:58
706 389.14 2019 Dąbrowski Robert MM4 Łomianki XBOX 360 BIKE TEAM 1389.1401:24:52
707 388.91 2153 Schrewe Michael MM4 Warszawa 1388.9102:05:03
708 387.88 1864 Mikołajun Maciej MM3 Zielonka Team PKO Bank Polski 1387.8802:05:23
709 387.67 2472 Brochacki Marek MM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1387.6702:05:27
710 387.52 1403 Praxmajer Marcin MM4 Płock Płocki Klub Kolarski 1387.5201:31:03
711 387.45 1321 Borzęcki Adam MM4 Jastrzębie 1387.4501:46:24
712 387.33 1891 Partyka Wojciech MM1 AZS Politechnika Świętokrzyska 1387.3302:15:21
713 387.15 1713 Miksa Michał MM2 Łódź 1387.1500:58:2701:46:29
714 386.79 736 Barczak Wojciech MM2 OLSZTYN 1386.7901:39:49
715 386.15 490 Kalinowski Grzegorz MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 1386.1501:39:59
716 385.29 2176 Dudman Mateusz MM0 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1385.2900:54:5902:16:04
717 384.86 1628 Jasiński Grzegorz MM2 Ostrów Mazowiecka Bikeholic Team 1384.8602:16:13
718 384.68 2024 Galanciak Piotr MM2 Łódź CERI International Łódź 1384.6801:25:51
719 384.43 806 Postój Andrzej MM6 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1384.4301:01:1701:59:46
720 384.02 2093 Kanownik Sławomir MM3 1384.0201:07:4101:47:21
721 383.59 87 Kościński Bartłomiej MM2 Lidzbark 1383.5901:40:39
722 383.05 1766 Kłaptocz Marek MM2 Czechowice-Dziedzice 1383.0501:26:13
723 382.59 1501 Obszyński Jacek MM3 Biłgoraj 1382.5902:26:13
724 382.35 1845 Wódka Wojciech MM3 Warszawa 1382.3502:00:2502:26:01
725 381.99 328 Stapf Tomasz MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1381.9901:32:22
726 381.54 1072 Stempniak Sebastian MM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 1381.5401:48:03
727 381.44 925 Wolszczak Hubert MM3 Brwinów NRF HEPU RACING 1381.4401:41:13
728 381.34 2480 Grzegorczyk Krzysztof MM2 Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik 1381.3402:07:32
729 380.26 32 Matynia Dariusz MM2 MARKI MCP BIKE TEAM 1380.2603:11:2202:52:0502:17:52
730 379.93 1533 Kordowski Konrad MM3 Wieliszew Heron Team 1379.9302:01:11
731 379.74 1605 Pałubski Zbigniew MM3 Milejowiec 1379.7401:26:58
732 379.44 848 Szpont Rafał MM3 Grudziądz 1379.4401:41:45
733 379.37 1051 Kamiński Mirosław MM6 Pęchery 1379.3701:48:40
734 378.21 1302 Schröder Steffen MM3 Piaseczno RC03 Ilbenstadt 1378.2101:49:00
735 377.98 2007 Siejka Tomasz MM4 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1377.9802:08:4000:56:2000:40:17
736 377.83 940 Toroszewski Maciej MM4 Warszawa HPE-ESKOM 1377.8301:42:11
737 377.75 1062 Taperek Grzegorz MM6 Piaseczno 1377.7501:49:08
738 377.59 2469 Peńsko Jan MM2 i-Sport team 1377.5902:08:48
739 377.29 1692 Sikora Robert MM5 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 1377.2903:30:3902:51:1502:18:5703:20:3402:08:4702:29:16
740 377.24 1126 Makulski Piotr MM2 Ciechanów Kross Staff Team 1377.2402:02:03
741 377.13 1481 Gogulski Grzegorz MM4 Toruń TORUŃ 1377.1302:02:0503:05:4903:17:44
742 376.97 745 Tomaszewski Paweł MM3 Brodnica Behrendt SBS 1376.9701:42:25
743 376.54 1507 Jachymek Arkadiusz MM3 Lublin 1376.5402:28:34
744 376.08 1470 Krzepisz Paweł MM2 Jastków 1376.0802:28:45
745 375.92 2308 Bebak Bartłomiej MM0 Częstochowa 1375.9201:07:5801:27:5100:44:1100:47:21
746 375.45 881 Mańka Adam MM3 Gdańsk 1375.4501:42:50
747 375.40 2315 Sobolewski Krzysztof MM4 Warszawa - Białołęka Team PKO Bank Polski 1375.4002:09:33
748 375.23 1808 Radzyński Piotr MM2 Piaseczno 1375.2301:49:52
749 375.20 748 Dominiak Tomasz MM3 Radziejów Zryw Radziejów - Roweroskop.pl 1375.2001:42:54
750 375.20 924 Zalewski Jacek MM4 Brodnica 1375.2001:42:54
751 375.14 943 Wawrzyniuk Ernest MM3 Silno 1375.1401:42:55
752 374.90 1414 Gruszka Robert MM3 Wierzchowiny Roztocze Cycling Team 1374.9002:29:13
753 374.72 856 Romanowicz Krzysztof MM4 Gutkowo Michelin Team 1374.7201:43:02
754 374.72 851 Adamczak Jarosław MM4 POZNAŃ Komorniki MTB Team 1374.7201:43:02
755 373.87 1906 Dobrzyński Seweryn MM2 Brzeźnio Scanfil Poland 1373.8701:28:20
756 373.87 837 Różyło Marek MM7 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1373.8701:43:16
757 373.29 2185 Warzyński Artur MM5 Warszawa 1373.2902:10:17
758 373.08 1309 Biernacki Piotr MM3 Piaseczno Crazy Racing Team 1373.0801:50:30
759 372.88 1606 Dudkowski Radosław MM2 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1372.8801:28:34
760 372.69 2205 Dąbrowski Maciej MM4 warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1372.6903:04:1502:20:40
761 372.43 678 Łabanowski Krzysztof MM4 WARSZAWA GO SPORT AK-SPED TEAM 1372.4302:10:3503:13:3203:30:4003:22:1202:05:0302:51:3902:28:2502:46:44
762 372.34 2211 Vasin Vladimir MM2 Warszawa Vladimir 1372.3402:10:37
763 372.23 1048 Pankiewicz Roman MM3 Piaseczno 1372.2301:50:45
764 371.99 1510 Żarnicki Kamil MM2 Turka 1371.9902:30:23
765 371.72 1843 Becz Karol MM2 Białobrzegi Radzio Rowery 1371.7202:10:50
766 371.70 1486 Bożko Marcin MM3 Warszawa Orłów Team 1371.7002:03:52
767 371.00 1704 Siewierski Piotr MM3 Łódź WWW.ONNINEN.PL 1371.0001:29:01
768 370.82 849 Kowszewicz Szymon MM3 Tryszczyn 1370.8201:44:07
769 370.63 2351 Mroczek Mariusz MM3 Pruszków VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 1370.6302:11:13
770 370.62 1098 Kowalski Bartosz MM2 Nowa Iwiczna MBS MTB Team 1370.6201:51:14
771 370.49 2192 Kordaczuk Tomasz MM4 Granica 1370.4902:11:1602:16:47
772 370.21 783 Skorek Marek MM3 Otwock TS Meran-Otwock 1370.2102:04:22
773 370.16 1193 Łuczyński Robert MM4 Warszawa IGT MTB TEAM 1370.1602:11:2302:41:36
774 369.20 1610 Radzikowski Jarosław MM4 Łódź 1369.2001:29:27
775 369.18 1314 Witecki Maciej MM3 Piaseczno 1369.1801:51:40
776 368.99 747 Kraska Wojciech MM6 Łódź 1368.9901:44:38
777 368.68 96 Sokolnicki Andrzej MM4 WARSZAWA DAMOVO BIKE TEAM 1368.6802:04:53
778 368.43 2421 Oszwałdowski Robert MM2 Toruń 1368.4302:12:00
779 368.28 1413 Józefczuk Jarosław MM1 Cyców Decathlon Lublin Czechów 1368.2802:31:54
780 368.24 1769 Szlassa Marcin MM2 Ławki e-point bike team 1368.2401:51:57
781 367.70 1807 Kłosowicz Sebastian MM3 PIASECZNO 1367.7001:52:07
782 367.59 987 Sobociński Michał MM2 PRAŻMÓW 1367.5901:52:09
783 367.42 1065 Grochowski Jacek MM5 warszawa 1367.4201:52:12
784 367.37 180 Pawełczak Waldemar MM6 Warszawa Budimex MTB 1367.3702:12:2300:44:3400:54:5301:03:1100:55:5800:41:32
785 367.23 753 Kaczorowski Aleksander MM7 Sikory 1367.2301:45:08
786 367.19 1435 Grzyb Andrzej MM3 Kielce MetroBikes.pl 1367.1902:32:21
787 366.95 2092 Klimkiewicz Piotr MM3 LEGIONOWO MCP Bike Team 1366.9502:12:32
788 366.83 1339 Kubiak Przemysław MM2 Poznań Kibolski KS 1366.8301:36:11
789 366.59 2088 Kuźnicki Mariusz MM3 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1366.5902:32:36
790 366.35 76 Koziarski Marek MM3 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 1366.3502:12:4500:53:2400:47:4400:53:0100:40:5900:46:10
791 366.27 1913 Woroniecki Dawid MM3 Łaskarzew NC+ SPORTS TEAM 1366.2702:32:4402:33:2003:18:29
792 366.22 1537 Halwa Pawel MM3 1366.2200:43:0702:23:09
793 366.11 1511 Krawczyk Przemysław MM3 Niemce Baran Cycling Team 1366.1102:32:48
794 366.06 1283 Szamburski Jacek MM2 Włodzimierzów 1366.0601:52:37
795 365.63 1691 Kurowski Marek MM5 Warszawa PATNET TEAM 1365.6301:52:45
796 365.44 2142 Trojanek Łukasz MM2 Warszawa 1365.4402:13:05
797 365.30 2221 Dembowski Marek MM6 Piaseczno Probis Bike Team 1365.3002:13:08
798 365.26 867 Kraśnicki Adam MM4 Toruń 1365.2601:45:42
799 365.17 1923 Obidziński Piotr MM2 Warszawa Kliwer bike team 1365.1702:06:05
800 364.84 1842 Nowaczewski Piotrek Sebastian MM3 Grójec AKTYWNI GRÓJEC 1364.8402:13:18
801 364.44 1464 Kolanowski Marek MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1364.4403:26:2602:23:5102:17:1403:04:37
802 364.25 2037 Bialik Jerzy MM5 WARSZAWA New Age Fitness - SklepRowerowy.pl 1364.2502:13:31
803 364.25 2345 Pykało Wojciech MM4 Warszawa W swoim tempie 1364.2502:13:31
804 363.48 2246 Adamowski Paweł MM4 Warszawa 1363.4802:13:48
805 363.06 1431 Kamiński Paweł MM2 Lublin 1363.0602:34:05
806 361.76 1638 Graniczny Piotr MM3 Warszawa 1361.7602:24:55
807 361.59 1897 Markowski Przemysław MM3 Stara Iwiczna 1361.5902:24:59
808 361.41 1069 Kucharczyk Paweł MM0 Rogóźno 1361.4101:54:04
809 360.57 1504 Tarasiuk Karol MM4 ŚWIDNIK 1360.5702:35:09
810 360.29 1829 Wrzesień Marcin MM2 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1360.2902:14:59
811 360.02 2141 Cegielski Adam MM2 Pruszków www.adamcegielski.pl 1360.0202:15:05
812 359.78 2519 Dominiak Michał MM3 Piaseczno 1359.7801:54:35
813 358.92 2077 Chyczewski Rafał MM4 Warszawa 1358.9202:15:30
814 358.79 1213 Cackowski Robert MM3 Żabieniec 1358.7901:54:54
815 358.43 2452 Czajkowski Mariusz MM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1358.4302:15:41
816 358.12 2263 Wrzesiński Jakub MM2 Legionowo 1358.1202:15:48
817 357.70 1127 Sosnowski Kacper MM2 Kross Staff Team 1357.7002:08:43
818 357.70 973 Kuczmara Daniel MM3 Warszawa Polski Klub MTB 1357.7001:55:15
819 357.64 2234 Miller Piotr MM4 Warszawa Xerox Team 1357.6402:15:59
820 357.20 2087 Błażewski Bartosz MM4 MYBIKE.PL 1357.2002:16:09
821 356.99 2527 Mulik Piotr MM3 Hotel Narvil 1356.9902:16:14
822 356.81 0 Karwowski Jakub MM2 Ożarów Mazowiecki DSV TEAM 1356.81
823 356.42 1569 Wągrodzki Rafał MM2 Pruszków ABSOLUTE BIKES TEAM 1356.4202:16:27
824 356.16 1249 Lontkowski Karol MM0 Lubawa 1356.1600:46:0801:39:0400:46:55
825 356.16 1049 Kukułka Tomasz MM3 Warszawa 1356.1601:55:45
826 355.23 1883 Świerczyński Dariusz MM4 Brzeziny 1355.2301:32:58
827 354.90 2539 Zacharewicz Radosław MM4 Łomianki LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1354.9002:17:0203:10:23
828 354.69 917 Puc Patryk MM2 Brodnica 1354.6901:48:51
829 354.67 1532 Goszczyński Łukasz MM2 Wieliszew Heron Team 1354.6702:09:49
830 354.04 1958 Głogowski Jerzy MM6 WARSZAWA Retro Rowery Duda Team 1354.0402:17:22
831 353.76 1282 Giez Robert MM2 Warszawa 1353.7601:56:32
832 353.49 1494 Knyszewski Jerzy MM7 Warszawa SZCZEŚLIWI HUMAN-SKILLS 1353.4902:10:15
833 353.13 2041 Rainer Krzysztof MM3 Pysznica ACS Stal Rustica Team 1353.1302:38:25
834 352.95 1854 Szypulski Jakub MM2 Team PKO Bank Polski 1352.9501:56:48
835 352.75 980 Jarosz Hubert MM0 1352.7501:56:52
836 352.28 1483 Modrzejewski Paweł MM3 Warzszawa Team Larix Capital 1352.2800:43:0402:28:49
837 352.22 1824 Kowalski Edmund MM4 1352.2202:10:43
838 352.16 2148 Maślak Radek MM4 Kwirynów Crazy Racing Team 1352.1602:18:06
839 351.82 1820 Szelenbaum Paweł MM3 1351.8202:10:52
840 351.58 1509 Dąbrowski Jerzy MM7 CHEŁM 1351.5802:39:07
841 351.52 2383 Adamowski Jacek MM3 Warszawa 1351.5202:18:21
842 351.41 1646 Kumor Apoloniusz MM3 Puławy 1351.4102:29:11
843 351.31 1680 Pyłko Grzegorz MM2 Mława Kross Staff Team 1351.3101:40:26
844 351.19 2416 Stelmach Marcin MM3 Toruń Retro Rowery Duda Team 1351.1902:18:29
845 351.10 2533 Grocholewicz Mariusz MM3 ŁÓDŹ 1351.1002:18:31
846 349.75 2270 Grzegorczuk Tomasz MM4 Warszawa PATNET TEAM 1349.7502:19:0303:03:5603:43:3603:35:1602:15:0903:00:0202:30:05
847 349.38 2196 Gołoś Marcin MM3 PRUSZKÓW 1349.3802:19:12
848 349.19 1079 Krupa Adrian MM1 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1349.1902:30:0800:44:53
849 348.46 2368 Cupryniak Sebastian MM3 SIERADZ SZWED MEBLE MTB TEAM 1348.4602:19:34
850 348.04 2314 Krzyżanowski Przemysław MM1 Guielniów 1348.0402:19:44
851 347.92 100 Nagórski Dariusz MM4 Kwirynów Crazy Racing Team 1347.9202:19:47
852 347.79 2200 Wacławek Adam MM4 Kanie 1347.7902:19:5002:54:43
853 347.79 1812 Barczak Wojciech MM4 Bydgoszcz 1347.7901:41:2702:42:4403:10:05
854 347.67 2354 Marciniak Artur MM4 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 1347.6702:19:5302:43:5802:28:39
855 346.96 1317 Wójcik Michał MM2 Chojnów 1346.9601:58:49
856 346.62 1316 Buczyński Jakub MM2 Chojnów 1346.6201:58:56
857 346.04 1005 Król Paweł Grzegorz MM2 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 1346.0401:59:08
858 345.99 1059 Szulc Maciej MM3 Zalesie Górne 1345.9901:59:09
859 345.49 2081 Góral Piotr MM6 Józefosław Roche Diagnostics MTB Team 1345.4902:20:4600:44:52
860 345.45 131 Zalewski Tomasz MM3 Grójec 1345.4502:20:47
861 345.44 551 Niewiadomski Krzysztof MM2 Warszawa 1345.4401:04:5302:13:17
862 345.41 1709 Pluta Tomasz MM3 Warszawa QUANTUM BIKE TEAM 1345.4102:20:48
863 344.33 1629 Bartoszewicki Aleksander MM4 Otwock 1344.3302:32:15
864 344.15 1462 Rybczyński Dariusz MM4 Lublin KC ODJAZD 1344.1502:42:33
865 343.73 1010 Sławiński Bartosz MM0 Jedlnia Letnisko RADOMSKA GRUPA KOLARSKA INTEGRA 1343.7301:59:5600:51:03
866 343.17 360 Letachowicz Piotr MM3 Warszawa 1343.1701:42:49
867 342.22 1461 Żaba Piotr MM2 Lublin 1342.2202:43:28
868 342.02 550 Siemaszko Michał MM3 Warszawa 1342.0201:04:5702:14:37
869 341.41 2575 Niklewicz Damian MM1 Julianów HPE-ESKOM 1341.4102:22:27
870 341.27 1288 Pazdan Piotr MM4 ZĄBKI Team PKO Bank Polski 1341.2702:00:48
871 340.83 1415 Pieczykolan Artur MM4 Zamość 1340.8302:44:08
872 340.79 1682 Krzyżanowski Paweł MM3 Włocławek 1340.7901:43:32
873 340.69 2040 Cybart Robert MM4 BIKE CLUB Janów Lubelski 1340.6902:44:12
874 340.68 1618 Chustecki Wojtek MM4 Warszawa 1340.6802:33:53
875 340.33 1017 Kaczorowski Maciej MM2 Łbiska 1340.3302:01:08
876 340.00 1308 Ejmamultański Piotr MM5 Wólka Kozodawska 1340.0002:01:15
877 339.86 1306 Patyk Wiktor MM2 HPE-ESKOM 1339.8600:45:4501:53:36
878 339.56 891 Kumor Patryk MM0 Dębówka 1339.5601:53:42
879 339.47 1907 Wierzchowski Paweł MM5 Warszawa 1339.4701:37:1700:46:2300:52:03
880 338.99 2299 Kuźdub Piotr MM4 Legionowo 1338.9902:23:28
881 338.71 2574 Krzyślak Arkadiusz MM4 Warszawa Wawa Bike Team 1338.7102:23:35
882 338.56 1367 Wywrot Tomasz MM3 Otwock 1338.5601:44:13
883 337.67 1926 Mańka Wojciech MM3 Garbów Cisowianka 1337.6702:16:21
884 337.54 2528 Kozłowski Marcin MM2 Hotel Narvil 1337.5402:24:05
885 337.46 2310 Koliński Mariusz MM3 Warszawa Crazy Racing Team 1337.4602:24:07
886 337.21 977 Kasprzak Marcin MM3 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1337.2102:35:2800:59:54
887 336.99 1856 Paradowski Waldemar MM7 Warszawa Team PKO Bank Polski 1336.9902:24:19
888 336.83 1919 Bylicki Maciej MM3 Warszawa ORSINO AKD 1336.8302:24:23
889 336.63 1774 Szegda Łukasz MM2 Puławy 1336.6302:35:44
890 336.09 1330 Kluz Tomasz MM3 Marki MCP Bike Team 1336.0901:44:59
891 335.66 1813 Styczeń Wojciech MM3 Płock 1335.6601:45:07
892 335.23 1650 Kłębukowski Maciej MM3 Lublin 1335.2302:36:23
893 335.14 926 Osenkowski Adam MM4 Toruń MEGALIA Toruń 1335.1401:55:12
894 335.11 1781 Krawczyk Dawid MM0 ŁÓDŹ Raz na wozie Brzeziny MTB team 1335.1101:38:33
895 335.06 2150 Kostecki Sebastian MM2 ZIELONKA 1335.0602:25:09
896 334.75 1678 Koc Tomasz MM2 Warszawa LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 1334.7502:25:1700:55:20
897 334.67 2546 Kępa Marcin. MM3 Skierdy PATNET TEAM 1334.6702:25:19
898 333.79 2209 Kluska Piotr MM4 Warszawa Grupa Wirtualna Polska 1333.7902:25:42
899 333.64 2578 Buczel Mateusz MM2 HPE-ESKOM 1333.6402:25:46
900 333.22 2507 Mocny Michał MM2 KRAKÓW 1333.2202:25:57
901 332.99 2086 Pęczkowski Andrzej MM4 Jabłonna DAMOVO BIKE TEAM 1332.9903:16:3902:18:1602:27:12
902 331.94 1720 Machlarz Mariusz MM4 Motycz 1331.9402:37:56
903 331.29 2097 Mielewczyk Artur MM3 Warszawa i-Sport team 1331.2902:26:48
904 330.24 450 Szczepański Wojciech MM2 Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 1330.2402:27:16
905 329.54 1934 Kondracki Bartosz MM3 Lublin 1329.5402:39:05
906 329.45 1395 Mirosz Sławomir MM3 Piaseczno 1329.4502:05:08
907 329.16 2410 Mrozek Waldemar MM3 Legionowo 1329.1602:27:45
908 329.15 1612 Paras Robert MM3 Piotrków Trybunalski 1329.1501:40:20
909 327.83 1873 Smagalski Michał MM3 Milanówek Team PKO Bank Polski 1327.8302:39:5502:41:18
910 327.30 1338 Lewandowski Robert MM3 Toruń MOTO-SPEC Toruń 1327.3001:47:48
911 327.01 971 Liczbarski Maciej MM3 1327.0102:06:04
912 326.96 1551 Leszczyński Krzysztof MM3 Warszawa 1326.9602:20:49
913 326.54 1198 Malewicz Grzegorz MM4 Urzut IGT MTB TEAM 1326.5402:21:00
914 326.47 2541 Zacharewicz Jacek MM3 Józefosław LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1326.4702:28:5802:41:37
915 325.67 317 Proniewicz Piotr MM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1325.6703:17:0602:20:4402:40:5201:58:33
916 325.53 628 Mudlaff Kamil MM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1325.5301:58:36
917 325.04 866 Świątek Jaromir MM3 Olsztyn 1325.0401:48:33
918 324.73 2346 Szewczyk Benedykt MM7 Płock Płocki Klub Kolarski 1324.7302:29:4600:45:5800:57:0701:02:41
919 324.73 1114 Ćwiek Michał MM2 Przasnysz 1324.7302:06:57
920 324.05 1243 Naskręt Arkadiusz MM4 Warszawa Lirene Bike Team 1324.0501:07:2502:52:38
921 323.72 2375 Śmieszek Michał MM3 warszawa Team 29er 1323.7202:30:14
922 322.77 1502 Hołówko Marek MM3 Biłgoraj 1322.7702:53:19
923 322.77 1471 Dargiel Łukasz MM2 Biłgoraj 1322.7702:53:19
924 322.09 2155 Stanisławski Filip MM3 Warszawa 1322.0901:14:5201:59:52
925 322.06 1649 Chrzanowski Robert MM2 Nałęczów Cisowianka 1322.0601:05:4302:53:42
926 321.20 744 Włodarczyk Mariusz MM3 Klonowy Dwór HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1321.2002:43:13
927 320.71 985 Zieńczyk Robert MM3 1320.7102:00:23
928 320.13 2367 Szwed Marek MM3 SIERADZ SZWED MEBLE MTB TEAM 1320.1302:31:55
929 320.12 2285 Wojciechowski Marcin MM3 Warszawa 1320.1200:45:1802:43:4601:02:0500:52:5500:56:4600:48:05
930 317.87 1004 Nowak Mariusz MM4 Płock 1317.8701:51:00
931 316.59 2043 Tondos Stanisław MM3 1316.5902:56:42
932 315.84 2033 Sierański Tomasz MM2 Józefów 1315.8402:33:59
933 315.34 883 Kamiński Paweł MM3 Brodnica 1315.3402:02:26
934 313.61 1743 Trzciński Marcin MM3 Piaseczno 1313.6102:47:10
935 313.12 1976 Kurczewski Tomasz MM3 Poddębice Lucy in The Sky 1313.1202:35:1900:54:4200:58:20
936 312.10 2044 Zacharewicz Paweł MM1 Łomianki LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1312.1001:53:03
937 311.75 2080 Kotowski Jakub MM4 Legionowo 1311.7502:36:00
938 311.25 2232 Cyrny Rafał MM3 Warszawa Maruderzy Anty-Racing Team 1311.2502:36:15
939 310.96 1419 Małek Wojciech MM2 Janów Lubelski Fat-Szlat 1310.9602:59:54
940 309.63 2471 Spyra Krzysztof MM4 warszawa 1309.6302:37:04
941 308.50 1961 Teper Paweł MM3 Nowa Wieś WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1308.5001:47:03
942 308.26 2280 Bieryło Jakub MM2 Legionowo 1308.2602:37:46
943 306.97 1621 Czempiński Tomasz MM3 Warszawa 1306.9702:50:47
944 306.81 1050 Pośnik Daniel MM2 Dobrzenica 1306.8102:14:22
945 306.70 1739 Nadolski Paweł MM3 Lublin 1306.7001:02:1903:02:24
946 305.50 1205 Pepliński Marcin MM3 Dell Team 1305.5001:48:06
947 305.20 445 Gołowicz Andrzej MM6 Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 1305.2002:39:2101:05:0201:02:46
948 305.04 1021 Gierej Piotr MM3 Łomianki Dolne 1305.0400:51:0902:06:34
949 304.04 904 Snowacki Przemyslaw MM3 Bydgoszcz CSU Bydgoszcz 1304.0402:06:59
950 301.94 916 Iwaniuk Wojciech MM3 BRODNICA 1301.9402:07:52
951 301.10 1677 Mroczek Paweł MM3 Warszawa 1301.1001:57:1100:44:37
952 300.84 1015 Winiarski Artur MM3 Łódź MTB TEAM WROCŁAW 1300.8402:17:02
953 300.24 2277 Bińczyk Jacek MM4 Naruszewo Cisowianka 1300.2401:57:3100:46:15
954 300.21 69 Kędziorek Piotr MM1 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1300.2102:42:0000:45:4601:00:3301:06:1400:51:5900:57:21
955 299.80 2361 Jończyk Jakub MM2 Legionowo Crazy Racing Team 1299.8002:42:13
956 299.25 2135 Piotrowski Ryszard MM4 Legionowo-Józefów 1299.2502:42:31
957 298.33 2254 Ankiewicz Tomasz MM2 Kałuszyn 1298.3302:43:01
958 298.21 1358 Wilk Adam MM3 TORUŃ 1298.2101:18:1102:09:28
959 296.23 1378 Praszczałek Marcin MM5 ZŁOTOKŁOS-PIASECZNO 1296.2302:19:10
960 295.75 1696 Steinhauer Maciej MM3 Brzeziny 1295.7501:51:40
961 294.00 1641 Różycki Marek MM5 Puławy 1294.0002:58:19
962 292.99 1801 Łomżyński Adam MM3 Warszawa 1292.9901:52:43
963 292.89 530 Gruca Marcin MM3 Warszawa Goldensubmarine RACING TEAM 1292.8901:22:1700:51:1202:06:0601:01:1601:08:2402:11:49
964 292.20 65 Burski Andrzej MM7 Warszawa Crazy Racing Team 1292.2001:23:0202:21:05
965 290.08 1363 Quinones-Garcia Alejandro MM4 Błonie 1290.0802:01:38
966 287.13 1206 Ziółkowski Michał MM3 Łódź Dell Team 1287.1301:21:2702:40:2101:08:2401:21:2001:00:1801:09:4900:49:5500:56:30
967 286.60 1141 Balkowski Robert MM3 Przasnysz Kross Staff Team 1286.6002:40:39
968 284.77 1689 Jamrych Marcin MM3 1284.7702:03:54
969 280.74 2490 Zachwieja Eugeniusz MM6 Wyględy 1280.7402:53:1401:09:1400:57:1501:07:1600:54:41
970 275.82 1558 Prószyński Romuald MM4 PUŁAWY PUŁAWIANIN PUŁAWY 1275.8203:10:04
971 275.28 2008 Skrzypski Andrzej MM6 Pabianice 1275.2801:59:58
972 274.45 2111 Sak Michał MM2 Grębocin IT UTIL 1274.4502:57:12
973 273.73 1364 Goc Łukasz MM2 Majki Małe 1273.7302:08:54
974 271.34 2563 Kulesza Michał MM4 Warszawa 1271.3402:59:1400:49:43
975 269.74 2523 Szydło Adam MM3 Józefosław onlajnowo.pl 1269.7402:32:50
976 265.99 860 Batorski Wojciech MM3 TORUŃ 1265.9902:25:09
977 261.77 2309 Wieczorek Dariusz MM5 1261.7703:05:47
978 261.04 859 Gorzkiewicz Jacek MM3 Toruń 1261.0402:27:54
979 259.96 1055 Sachmata Jacek MM2 Piaseczno KUŹNIA TRIATHLONU 1259.9602:38:35
980 258.87 1810 Michnowski Jakub MM1 Białystok UKS Wygoda Białystok 1258.8702:16:18
981 257.68 750 Jaguszewski Michał MM2 TORUŃ 1257.6802:29:50
982 255.46 1430 Kupczak Jarosław MM5 Kraków 1255.4603:38:59
983 249.85 1525 Krajewski Ryszard MM3 Toruń 1249.8500:52:1502:21:13
984 235.08 2117 Wiśniewski Piotr MM3 Łódź 1235.0803:26:53
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas