18.07
sobota
Mława
I
08.08
sobota
Nidzica
II
16.08
niedziela
Ełk
III
29.08
sobota
Brodnica
IV
05.09
sobota
Łódź
V
13.09
niedziela
Puławy
VI
20.09
niedziela
Józefów
VII
04.10
niedziela
Piaseczno
VIII
18.10
niedziela
Legionowo
IX
Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 2 (punkty: 409-441)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
2 415 332 Antoniuk Artur Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik 415
2 431 221 Badura Roman BYTOM ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 431
2 430 173 Białek Tomasz Jasienica KAMYK Radzymin MTB TEAM 430
2 423 341 Bogdański Stanisław WARSZAWA APOTEX INTRA TEAM 423
2 435 395 Bronikowski Przemysław WIĄZOWNA MCP Bike Team 435
2 427 254 Budny Łukasz KRASNE STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team 427
2 427 384 Celiński Marcin Otwock GO Sport Scrapper Team 427
2 425 410 Dąbrowski Dariusz Piaseczno Loyalty Point (powered by DECATHLON) 425
2 435 261 Drzewiecki Marcin Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 435
2 423 102 Duda Robert warszawa Retr 423
2 435 264 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team 435
2 428 314 Fedor Martin Ciechanów T4B team 428
2 439 134 Głowacki Roger Grodzisk Mazowiecki KOMOBIKE SCOTT 439
2 418 444 Godlewski Dominik Warszawa Warszawski Klub Kolarski 418
2 436 357 Gromek Arkadiusz Piaseczno Mettler-Toledo 436
2 439 346 Gruda Łukasz Rzeczyca 439
2 427 292 Grzelak Mateusz Pomiechówek Timbud Team 427
2 413 104 Grzyb Piotr Toruń Retro Stork Team 413
2 416 129 Gutowski Kamil Prostki MTB EŁK PROSTKI 416
2 441 366 Hałas Jarosław PSZCZYNA 441
2 413 317 Jackowiak Janek Toruń Akademia Michała Kwiatkowskiego COPERNICUS 413
2 437 409 Jednorowski Rafał Warszawa Trotec Laser Team 437
2 410 320 Kamiński Tomasz Legionowo Bike Fun Legionowo 410
2 431 415 Kielak Hubert Tłuszcz 431
2 421 214 Klimaszewski Piotr Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 421
2 409 170 Korzeniewski Bartosz Jozefow AK-SPED 409
2 437 193 Kozłowski Cezary Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 437
2 441 71 Król Zbigniew Warszawa COZMOBIKE TEAM 441
2 413 205 Krzyczkowska Malwina Warszawa Warszawski Klub Kolarski 413
2 427 286 Kubacki Igor Galindia 427
2 426 448 Kuśmierz Sylwester Marki MCP Bike Team 426
2 418 378 Lach Aleksandra Wołomin 418
2 424 131 Leciejewski Kamil OŻARÓW MAZOWIECKI IFON KolarzKlub 424
2 435 119 Malinowski Jacek PŁOCK Płocki Klub Kolarski 435
2 435 249 Małczak Waldemar BEŁCHATÓW LSKK Lityński Bełchatów 435
2 423 109 Michalski Maciej Warszawa Retro Stork Team 423
2 440 200 Migała Zygmunt Siedlce HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 440
2 412 187 Mroczek Paweł Warszawa 412
2 418 349 Murdzia Tomasz Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 418
2 412 128 Nwakowski Tomasz Gniezno 412
2 433 142 Perzanowski Artur Pruszkow IFON KolarzKlub 433
2 430 84 Plocek Przemysław Łódź Fujitsu Łódź Team 430
2 416 36 Poluchowicz Artur Łęczyca 416
2 417 139 Praxmajer Marcin Płock Płocki Klub Kolarski 417
2 426 353 Radziszewski Konrad Warszawa 426
2 409 244 Rdzanek Igor Janówka PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL 409
2 419 8 Sadowski Marcin Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM 419
2 412 248 Siewier Dariusz Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów 412
2 431 293 Skalski Mariusz Stanisławów Timbud Team 431
2 416 2 Skowronek Marcin Warszawa 416
2 434 407 Sładek Karol Michałowice-Osiedle 434
2 419 165 Sowjak Paweł Błaszki Scanfil Poland 419
2 428 10 Staniak Mariusz Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM 428
2 419 258 Staniewski Michał Warszawa AirBike.pl Team 419
2 431 171 Stękiel Jerzy Warszawa T4B team 431
2 415 327 Strumnik Sebastain Timbud Team 415
2 422 143 Szymański Hubert kiełpin 422
2 413 207 Szymkowski Artur Jabłonna 413
2 419 304 Ślesicki Grzegorz Warszawa 419
2 422 319 Świderski Tadeusz Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 422
2 423 229 Talmont Piotr Warszawa 423
2 433 296 Tomaszewska Julita Legionowo Timbud Team 433
2 440 240 Węgrzyn Fryderyk Łaskarzew 440
2 430 117 Zalewski Eryk Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 430
Partnerzy