05.04
niedziela
Legionowo
I
19.04
niedziela
?
II
03.05
niedziela
Puławy
III
17.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
31.05
niedziela
?
V
14.06
niedziela
?
VI
28.06
niedziela
Brodnica
VII
02.08
niedziela
Olsztyn
VIII
15.08
sobota
Ełk
IX
06.09
niedziela
Koluszki
X
20.09
niedziela
Józefów
XI
04.10
niedziela
Piaseczno
XII
Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 4 (punkty: 356-379)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
4 359 0 Adamiec Piotr Józefów GO Sport Scrapper Team 397356343361324
4 367 0 Adamski Bartłomiej Boruty WGR Team
4 369 0 Andrzejczuk Katarzyna Warszawa GO Sport Scrapper Team 344327353336386360335342310359328
4 359 0 Antoniak Paweł Pisz Olikom Team 359
4 358 284 Arnold Waldemar Warszawa Clear Bike Team 358
4 359 9 Baczewski Jerzy łódź 378350341350360378347323334363352
4 378 0 Bakuła Marek Raszyn GEODETIC DOBRY KURS TEAM 378
4 356 0 Banach Jakub Justynpów 356
4 360 0 Bańka Piotr MARKI MCP Bike Team 360
4 356 0 Baraniecka Anna Puławy 356
4 379 0 Barbarski Dariusz Marzęcice 385356372365
4 369 0 Bazan Jacek Warszawa QUANTUM BIKE TEAM 357366369
4 371 0 Berezowski Andrzej Warszawa 371
4 366 0 Białas Piotr Piastów
4 363 0 Bielawski Krzysztof ATOL BIKE 363
4 378 0 Bieniecki Michał Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 378
4 376 0 Bińczarski Patryk 376
4 358 0 Błaszczak Katarzyna Chełm AZART PELETON CHEŁM 358
4 369 0 Błazucki Piotr JÓZEFÓW CNC Warszawa Blaze Technology 369
4 376 0 Borkowski Marcin 376
4 372 0 Borysiuk Agnieszka Warszawa Alltop STAG Team 361357352371373366360368
4 372 0 Brochacki Lech MTB EŁK PROSTKI 372
4 357 0 Brulińska Monika PŁOCK Płocki Klub Kolarski
4 361 0 Brześkiewicz Dorota Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 332348336374342349349339
4 369 0 Brzostowski Tomasz Olsztyn 369
4 356 0 Byczyk Mariusz LUBLIN 356
4 368 0 Chmielewska Magda Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 368
4 356 0 Chojecki Michał OTWOCK 356
4 356 0 Chwiej Karolina Brwinów KOMOBIKE SCOTT 356
4 363 0 Ciaś Przemysław Jozefow TS Meran-Otwock 376369346331356
4 366 0 Cichal Michał Włocławek 366
4 368 0 Cieślak Daniel Legionowo 368
4 374 0 Ciskowski Marcin Legionowo DAX Rowery Legionowo 374
4 360 0 Cyckiewicz Robert LEGIONOWO Bike Fun Legionowo 360
4 360 0 Cywińska Barbara Lublin Cywińscy 318323357366362349350359
4 365 0 Cywińska Weronika Lublin Cywińscy 372372383398337345358
4 377 0 Dąbroś Łukasz Nowy Dwór Mazowiecki Deutsche Bank Bike Team 377
4 372 0 Dąbrowski Jarosław Szczecin 372
4 366 0 Dobrzyński Seweryn Brzeźnio Scanfil Poland 366
4 365 0 Domański Krzysztof Ostróda 365
4 370 0 Dominiak Tomasz Radziejów Zryw Radziejów - Roweroskop.pl 370
4 356 0 Dorneanu Alex Bydgoszcz 356
4 359 58 Dubaj Robert Lublin Inżynieria Rowerowa lublin 359347
4 365 0 Dudzik Robert WARSZAWA SuperDrob Bike Team 365
4 362 0 Emerla Tomasz Chełm KC ODJAZD 362352
4 358 0 Enache Marius Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 358309323
4 379 0 Fidurski Wiesław Złotów LKS Drogowiec Złotów 379
4 365 0 Firmańczuk Michał Łódź 365
4 378 0 Fiszer Agnieszka Brodnica 378
4 363 0 Gabrylewicz Ewa EŁK MTB EŁK PROSTKI 362363
4 365 0 Gabryszewski Robert Lipno 336365
4 365 0 Garboliński Tomasz Warszawa 365
4 371 0 Gbyl Jacek Orle 371
4 367 0 Giedzicz Andrzej Łomianki AMMG 367350
4 372 0 Glinkowski Jerzy WARSZAWA 372
4 376 453 Gliński Szymon Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 354341290357378365367373
4 367 0 Gorban Tatyana Kaliningrad 367
4 363 0 Gorczycki Jakub CZARNOWO Continental 363
4 363 0 Gordon Piotr Warszawa FIS Bikers Team 363329360
4 367 0 Górnik Adam Łódź Only You Bike Team 367366367
4 377 0 Grabek Radek Warszawa 377
4 363 0 Grabias Ireneusz Biłgoraj 363
4 363 0 Grabski Marcin Łódź 350354333366278359
4 370 86 Grochowski Jacek warszawa 370316
4 360 0 Grochowski Paweł Puławy 360
4 370 405 Grudniewski Tomasz Otwock 364333345375
4 376 247 Grudziński Tomasz Sękocin Stary 346351361356393366341385366
4 363 0 Grzegorczyk Tadeusz Elk MTB TEAM EŁK 363
4 371 0 Grzelak Agnieszka Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 373368357349
4 370 0 Grziwa Thomas Hanau Spessart Bergziegen 370
4 368 0 Grzybek Tomasz Bochnia Sprint Team Bochnia 368
4 361 0 Grzybowski Marcin Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 343361330
4 378 0 Gumienik Marcin Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 378
4 361 0 Gumienik Paweł Janów Lubelski 361329
4 378 0 Gut Patryk Falenica 378
4 357 0 Herc Sławomir Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 357331
4 357 0 HŁasko Ania JÓZEFÓW 357
4 359 188 Hofman Tomasz Warszawa Kraft MTB Team 364335339358325392355336356337346
4 372 0 Iwański Tomasz Warszawa PRZYPAŚNIKI TEAM 372
4 365 0 Jakubiak Bartosz Legionowo 365
4 361 0 Jaroszewicz Emilia Ełk MTB EŁK PROSTKI 361
4 379 0 Jarzębowski Maciej Rypin Agrolok Sport Team 349349360369378357336374376
4 373 0 Jasiński Tomasz Zalesie Górne 373
4 372 0 Jaworski Łukasz OŻARÓW MAZOWIECKI KOMOBIKE SCOTT 361368382380374418377341352372371
4 373 0 Jaworski Mikołaj Warszawa Autobus z napisem `Koniec` 373
4 379 0 Jazgara Robert Warszawa 365379
4 378 0 Jermakowicz Bartłomiej Piaseczno COZMOBIKE TEAM 378361
4 378 0 JÓŹwiak PrzemysŁaw LUBLIN Wolni Team 378
4 363 0 Juchniewicz Artur Warszawa 363
4 373 0 Juchniewicz Dominik Warszawa 373
4 376 0 Jusiak Jacek JASTKÓW ETI LKKG JASTKÓW 376341
4 375 180 Kaczorowski Aleksander Sikory Wieliszew Heron Team 375
4 359 0 Kaczyński Michał Mrągowo MKK-Korba 359
4 360 0 Kado Mirosław Łajski Wieliszew Heron Team 334349375392372322333347
4 359 0 Kalinowska Justyna Legionowo 359
4 377 0 Kalinowski Grzegorz Olsztyn LIBRO Cycling Team 379374374345
4 371 0 Kalinowski Szymon LIBRO Cycling Team 371327
4 379 0 Kamiński Piotr Ciechanów 379
4 360 0 Kamiński Robert Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 360
4 365 0 Kamiński Witold Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 340311330367338319327389341
4 360 0 Kapica SŁawomir JANÓW LUBELSKI 360
4 357 0 Karbowiak Michał Warszawa
4 357 297 Karkowski Rafał Płock Płocki Klub Kolarski 349365301349334
4 357 156 Karpiesiuk Hubert CHOTOMÓW Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 357
4 361 275 Kaska Paweł Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 384360392372337337362
4 362 175 Kazińska Katarzyna Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 324345330369355
4 377 0 Kempka Mariusz Mława TEMPO MŁAWA 377
4 377 0 Kisicki Tomasz Radomno 359377360
4 358 0 Klech Jerzy Olsztyn 358338341
4 362 0 Klicki Tomasz Marki MCP Bike Team 362
4 369 0 Klimaszewski Mariusz Turowo 351363374353331
4 377 302 Kłudkiewicz Antonina Stare Babice IFON KolarzKlub 377372366387365360373
4 379 0 Kmieć Piotr Kutno 336378380363
4 377 0 Knapczyk Małgorzata Skrzeszew New Age Fitness - SklepRowerowy.pl
4 374 0 Kobus Cezary Piaseczno
4 360 0 Kominek Mikołaj Józefów 360
4 379 305 Komorowski Michal Kepiaste 349
4 377 0 Komur Dariusz Wrocław 377
4 368 0 Kosko Magdalena Ząbki MCP Bike Team 367368
4 378 0 Kowalczyk Michał Janówka 378
4 359 0 Kowalczyk Paweł Podlaska Grupa Rowerowa 359
4 367 0 Kowalczyk Zbigniew NOWY KRĘPIEC Mełgiewska 10 MTB Team LUBLIN 315291
4 363 0 Kowalska Małgorzata Warszawa Strabag Bike Team 363
4 359 0 Kowalski Artur Koszajec 359
4 378 0 Kowalski Daniel Warszawa 378
4 378 0 Kowalski Ireneusz Stalowa Wola 378
4 368 0 Kozanecka Marta Uniejów Dell Team 399385358335374361330333
4 366 0 Kozłowski Robert Olsztyn 366
4 372 0 Krętkowska Anna CIECHANÓW T4B team 350348315350366363
4 363 0 Krolikowski Paweł Włocławek 363
4 361 0 Król Paweł Grzegorz Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 361305
4 378 0 Królewski Karol Józefów 378
4 360 0 Kruba Beata Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 349340389358340315354
4 356 0 Krzyżanowski Paweł Włocławek 356
4 370 0 Krzyżanowski Przemysław Legionowo 370
4 374 0 Księżak Karolina Warszawa Loyalty Point Racing Team 384377380375379398380364351380
4 366 0 Kubiak Adam Loyalty Point Racing Team 366
4 376 0 Kuflewski Piotr Puławy 351373343371
4 362 0 Kulig Michal 362
4 365 0 Kulińska Dorota Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 356370354360339
4 357 0 Kuś Marcin Gołków 357
4 378 0 Lach Maciej 378
4 359 0 Laskowska Natalia Nowy Dwór Mazowiecki 359
4 365 0 Lewandowska Izabella Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 357365360
4 376 0 Lewandowski Sławomir Lipno Lipa MTB 348376
4 369 0 Lipiec Jacek Nieporęt 369
4 357 0 Lubecki Andrzej Olsztyn 357
4 376 217 Ławiak Tomasz Warszawa 357
4 373 0 Łopacz Adam 373
4 367 0 Łukasiewicz Łukasz WARSZAWA
4 367 0 Majcher Łukasz Krężnica Jary Wolni Team 367
4 356 0 Majchrzyk Paweł Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 356
4 362 0 Majek Mariusz Józefin GO Sport Scrapper Team 362
4 374 0 Majewski Maciej Piaseczno 344
4 374 0 Majewski Maciej Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 344
4 373 0 Małyska Emil LUBLIN 369362374372
4 358 0 Małyska Paweł Łódź 358
4 378 34 Małysz Katarzyna Legionowo Bike Salon Team 344353361363362373376378365372376
4 369 234 Mańka Wojciech Garbów Cisowianka
4 357 0 Mańkowska Ewelina Poznań Alltop STAG Team 357
4 372 0 Marcinek Krzysztof Lublin PZU Sport Team 353372
4 360 0 Marzoch Łukasz Ząbki 360
4 374 0 Matracki Paweł Olsztyn Personal Triathlon 374
4 370 0 Merkiewicz Olgierd Przasnysz Bel Polska MTB Chorzele 370
4 357 0 Michalonek Piotr Olsztyn 357
4 370 0 Miksa Cezary Józefów 370
4 378 0 Milkiewicz Anna Toruń 378371
4 363 0 Młynarski Tomek WARSZAWA 363
4 375 35 Mołotkiewicz Jakub Warszawa 375
4 366 0 Motylewska Marta Płock Płocki Klub Kolarski 344366
4 374 0 Moykowski Aleksander Warszawa
4 360 0 Mroczkowski Tomasz Warszawa 360
4 357 0 Mrówczyński Błażej Golub-Dobrzyń GTR- GOLUBSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE 357
4 361 0 Nadulski Grzegorz Świdnik GTCGARAGE 361323
4 379 0 Nałęcz Jan Ciechanów 357368387370
4 360 0 Nesterowicz Jakub Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 359361371365355360388355352343365
4 375 0 Nesterowicz Sambor Zielonki Wieś Sport21 Racing Team 375
4 370 0 Niewiarowska Olga Józefów 370
4 370 0 Nita Rafał Nisko BIKE CLUB Janów Lubelski 370
4 374 0 Nocuń Anna Warszawa 306328373361374363
4 363 0 Nowak Filip Warszawa 363
4 362 0 Nowak Julia Józefów GO Sport Scrapper Team 343313384357326354370
4 379 0 Nowakowski Rafał Warszawa KUŹNIA TRIATHLONU 379
4 371 0 Nowosiński Wojciech Jablonna 371
4 358 0 Nowotko Jarosław Warszawa Spinaker Team 358
4 357 0 Nożewski Adam Piaseczno IGT MTB TEAM 357
4 365 0 Obidziński Dariusz Łódź Dell Team 337315347336312376354308354
4 365 0 Orłowski Dominik Gródki 365
4 362 0 Ostrowski Paweł Brodnica 294353
4 379 0 Oszkiel Kamil Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 379327
4 364 0 Oszkiel Katarzyna NC+ SPORTS TEAM 343364
4 361 0 Pacuk Dariusz Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 344361279
4 368 0 Paluch Piotr Warszawa 368
4 356 0 Palusiński Bartek Kraków 356
4 376 0 Panasiuk Piotr Warszawa 374352377363374
4 371 0 Paprota Przemysław Płońsk AGR Płońsk 371280
4 371 0 Paszczyk Katarzyna Elk PT Mazury Team Ełk 332323347349330346330362343
4 356 0 Paszkiewicz Dariusz Piaseczno 356
4 377 324 Patalan Dariusz NOWY DWÓR MAZOWIECKI TIMBUD TEAM 376377
4 365 0 Paterak Anna Warszawa Team PKO Bank Polski 365
4 358 0 Piątek Katarzyna Warszawa 339340364340
4 379 0 Piętka Jarosław Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 366379360
4 369 0 Pikulski Wojciech Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 369
4 369 0 Piskorski Karol Zamość Roztocze Cycling Team 369369
4 370 0 Plewiński Grzegorz Bodzentyn Bodzentyn Team 370355
4 375 0 Pociask Adam NOWA WIEŚ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 375370352379379385360352367
4 370 44 Porczyk Ernest Rawa Mazowiecka 370
4 369 303 Poruszek Marta Warszawa Alumex MTB Team 359369366370372370378364350351368359
4 372 0 Przesław Damian Warszawa Wesoła 372
4 360 0 Pstrokoński Piotr Łódź 360
4 366 0 Ptaszyński Damian Grochowalsk 366
4 369 0 Pyłko Grzegorz Mława Kross Staff Team 369356
4 374 0 Pytlak Adam Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 395387412398378421332375344
4 372 0 Rach Serge Warszawa 372
4 378 0 Radzikowski Adam ELIZÓWKA BikeRoomTeam Lublin 378
4 379 0 Raszkiewicz Jacek Ostróda 379
4 371 0 Raszkiewicz Marta Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 371
4 368 0 Rogoziński Jarosław Warszawa 364354367369327338
4 361 0 Rogucki Robert Ełk PT Mazury Team Ełk 361
4 370 0 Rowińska Zofia Szczebra Suwalska Szkółka Rowerowa 370
4 358 0 Rozner Bartosz Piaseczno 335358
4 371 0 Rybicki Krzysztof Łochów 371
4 364 0 Rzepnikowski Mariusz Brodnica 364
4 357 0 Sakowicz Aleksander Gajewo 357
4 374 0 Sarnowska Renata Ciechanów T4B team 318344349365358361372365
4 363 0 Sawicka Aleksandra Warszawa ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 363
4 377 0 Siekierzyński Adrian Warszawa 366
4 363 0 Sikorski Andrzej Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 394387399363356348369346
4 369 0 Siwiak Robert Sokołów Podlaski 369
4 369 0 Siwiński Zdzisław WARSZAWA Polski Klub MTB 385385374373363355374364
4 363 0 Skomin Mariola Ełk 363
4 373 0 Skorek Marek Otwock TS Meran-Otwock 373334367
4 367 0 Skrzyniecki Piotr Brodnica 367
4 357 445 Słowik Marek Warszawa 357
4 370 0 Sobczak Mariusz Puławy 370
4 370 0 Sobiech Łukasz Warszawa 370
4 375 0 Sobkowiak Agnieszka Toruń IGT MTB TEAM 339379380396368356368
4 362 0 Sobolewski Krzysztof Warszawa - Białołęka Team PKO Bank Polski 362
4 362 0 Socha-Mudlaff Monika TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 338333358370344369354
4 364 0 Solecki Łukasz Tomaszów Mazowiecki 364
4 368 265 Stanaszek Tadeusz Karczew SuperDrob Bike Team 377354350376368335348336
4 372 0 Stapf Tomasz Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 372
4 375 0 Stefanowski Grzegorz Ciechanów haftomaniak.pl 375
4 362 0 Stępniak Anna Brwinów IFON KolarzKlub 345332359359328355331357340
4 371 0 Stryjewski Robert CIECHANÓW JURAND Ciechanów 371
4 372 0 Supińska Paula Prostki MTB EŁK PROSTKI 372
4 365 0 Surdyk Joanna Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 365
4 375 0 Szafraniec Michał Piotrków Trybunalski 375
4 364 0 Szatkowski Łukasz Warszawa Jednoosobowy Abu Ya Man Team 364
4 376 0 Szauer Rafał Lubawa LKK Ziemia Lubawska 375365375382365320337367369
4 370 0 Szczepanik Adam Zduńska Wola Endurocross 371368365358
4 358 0 Szczepanik Jacek Zduńska Wola Endurocross 358341358
4 379 0 Szczepański Tomasz Otwock 379
4 356 0 Szczygielski Andrzej LUBLIN 356
4 363 0 Szeląg Robert Będowice 363
4 361 0 Szewczyk Andrzej Warszawa 339361
4 377 0 Szpitun Maciej Lublin 377
4 376 0 Szymaniak Arkadiusz Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 374361376
4 375 192 Szymborski Artur RAWA MAZOWIECKA 375
4 358 0 Ścibisz Paweł Poznań Alltop STAG Team 358
4 370 0 Śliz Krzysztof Łódź 370
4 364 0 Ślusarczyk Konrad Warszawa HONZIKI 349389364363335336
4 374 0 Świątkowski Stanisław Piaseczno OLSH Paramedyk PKMTB 369368374374
4 367 0 Świderska Anna Ełk MTB TEAM EŁK 367328
4 363 0 Świerczewski Jan Warszawa 363326352313386324325333305347347
4 377 0 Świtkowski Jacek Szempekowo 377
4 372 0 Tabor Filip Dębe Warszawski Klub Kolarski 372
4 357 0 Taciak Sebastian Warszawa 357
4 372 0 Tajchman Tomek Otrębusy 356349367376
4 363 0 Troinski Jacek Warszawa GO Sport Scrapper Team 363
4 373 0 Trzciński Patryk JÓZEFÓW 373
4 367 0 Tumaniec Joanna Olsztyn Cryospace Olsztyn 358356371363366324362259371341
4 375 0 Tyszkiewicz Mariusz Olsztyn 375
4 371 0 Urbańska Marta Łódź Łódź Kocha Sport 330371
4 377 0 Urbański Bartłomiej Warszawa
4 370 0 Urbański Piotr Łódź 357333330372367329343351
4 359 0 Wadecki Mikołaj Sochaczew SUNRACE LEGIA ROCK MACHINE 359
4 357 0 Wal Mariusz Lublin Isover MTB Team Lublin 357
4 379 0 Walczak Maciej Warszawa Team PKO Bank Polski 379
4 362 0 Walczyk Marcin Warszawa 362
4 377 0 Walenciak Paweł Warszawa 377337361
4 368 0 Walewicz Tomasz Włocławek 355362367335349347
4 358 0 Warcaba Mateusz Dobre miasto Dobromoejski Klub Biegacza ,, odcisk` 358
4 360 0 Warzywoda Jakub Warszawa 360354
4 369 0 Wawrzyniuk Ernest Silno 348358380353
4 376 0 Wejner Olgierd Marki MCP Bike Team 370376328
4 375 0 Wekiera Michał Warszawa 375
4 375 0 Wilk Zuzanna Pasłek More Womens Team 375
4 378 0 Witeska Piotr Gdynia CST 7R MTB TEAM 378
4 372 0 Wituszyński Przemysław Warszawa Biuro Podróży MarysiaMaRysia 326346
4 366 0 Wojciechowski Marcin Warszawa 370345359334391368341364360
4 371 0 Wojtarkowski Paweł Józefów 371
4 358 0 Wolski Michał Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 358
4 358 0 Wójcik Leszek warszawa 287371344321
4 364 0 Wójcik Przemysław Glina AK-SPED 364
4 359 0 Wróbel Piotr Józefów 359
4 364 0 Wróblewska Agata Warszawa. Bar Janusz MTB Team 323339363365350323382304
4 364 0 Wróblewski Marcin Warszawa 364
4 373 0 Wyczółkowska Elżbieta Puławy 373
4 365 0 Wysocki Marcin Jakub Łódź 365
4 363 0 Yankilevich Igor Warszawa 363
4 359 0 Zaboklicka Aniela Warszawa GO Sport Scrapper Team 359320
4 379 0 Zadrożny Grzegorz Gietrzwałd 379
4 369 0 Zalewski Mirosław Warszawa TS Meran-Otwock 369
4 359 0 Zalewski Paweł Nowy Dwór Mazowiecki RB Riders 337326
4 374 135 Zaniewska Iwona Olsztyn Cryospace Olsztyn 383362356349341369365
4 376 0 Zawrot Tomasz Ciechanów JURAND Ciechanów 376
4 359 0 Zdziarski Gerard Ożarów Mazowiecki
4 378 0 Zieleniewicz Aleksander 378
4 366 0 Zieliński Marek Radom Brak 366360341
4 378 0 Zurel Waldemar Rypin 363353354367335350337381360
4 378 0 Żukowski Michał Ciechanów JURAND Ciechanów 378
4 373 0 Żwawy Robert KOŃSKOWOLA 373
Partnerzy