Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 5 (punkty: 323-355)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
5 333 2383 Adamowski Jacek Warszawa 333
5 344 2246 Adamowski Paweł Warszawa 344
5 354 2379 Adamus Jarosław Częstochowa 308317328300374333
5 334 671 Andrejczuk Adam Chojnice 334
5 344 2453 Andrzejczuk Katarzyna Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 307338309318336313369335318352330
5 338 1714 Bandura Agata warszawa Trek Velonews 292283338
5 337 2085 Baran Grzegorz Kraśnik Baran Cycling Team 337
5 346 310 Barańczyk Kamila Jabłonna 338349363338342349342
5 325 1629 Bartoszewicki Aleksander Otwock 325
5 352 1843 Becz Karol Białobrzegi Radzio Rowery 352
5 343 197 Berezowski Andrzej Warszawa 343
5 339 1986 Bernacik Paweł Warszawa 317308336341292337
5 338 2165 Bertowski Mirosław Warszawa PATNET TEAM 295334287319327300358242308355321
5 332 1285 Berzyńska-Garal Joanna Warszawa Alumex MTB Team 332
5 345 2037 Bialik Jerzy WARSZAWA New Age Fitness - SklepRowerowy.pl 345
5 333 1479 Biela Paweł RADOMSKO 281333295
5 351 1538 Bieniek Baltazar Płock 351323
5 351 1309 Biernacki Piotr Piaseczno Crazy Racing Team 351
5 340 1625 Bilewicz Jacek Warszawa ideonet.pl - polskiekarty.pl 323305340
5 350 1728 Błaszczak Katarzyna Chełm AZART PELETON CHEŁM 350
5 338 2087 Błażewski Bartosz MYBIKE.PL 338
5 339 368 Bogdański Konrad Ełk 339
5 334 1197 Bogucki Grzegorz Puławy IGT MTB TEAM 334322
5 333 2126 Bolek Stanisław Nowa Iwiczna BBteam 333
5 326 777 Borkowska Małgorzata Warszawa 334311316316336286
5 340 405 Borowska Iwona Warszawa Alumex MTB Team 322326335345362326352331307346326334
5 341 1452 Borowski Maciej Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 324339298342340341268314
5 336 2531 Bożko Agnieszka Orłów Racing Team 299336
5 354 1486 Bożko Marcin Warszawa Orłów Team 354
5 347 1472 Brzozowski Krzysztof Warzszawa 347345
5 340 1080 Brzózka Artur BokserskAutoserwis Bike Team 268303285341286331339
5 331 378 Buczel Mateusz Warszawa HPE-ESKOM 316331
5 326 1316 Buczyński Jakub Chojnów 326
5 339 835 Budzisz Tomasz Olsztyn 339
5 324 65 Burski Andrzej Warszawa Crazy Racing Team 324275
5 347 62 Cacko Ireneusz WARSZAWA COZMOBIKE TEAM 331346304317377284
5 338 1213 Cackowski Robert Żabieniec 338
5 341 2141 Cegielski Adam Pruszków www.adamcegielski.pl 341
5 346 189 Chinowski Bartosz Rawa Mazowiecka 346
5 347 303 Chojnacki Rafał Warszawa Crazy Racing Team 334334359322
5 340 604 Choynowski Andrzej Łomianki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 340
5 334 1764 Chwiej Karolina Brwinów KOMOBIKE SCOTT 319327329302338
5 340 2077 Chyczewski Rafał Warszawa 340
5 349 160 Cibor Piotr Warszawa Pędzące Kaloryfery 320326331366314
5 355 2401 Cieślak Krzysztof Piaseczno 318347264362336
5 327 1508 Cisłak Piotr STALOWA WOLA 327
5 330 2368 Cupryniak Sebastian SIERADZ SZWED MEBLE MTB TEAM 330
5 334 2040 Cybart Robert BIKE CLUB Janów Lubelski 334
5 329 992 Cyganek Maciej WARSZAWA 329
5 327 158 Cyniak Wojtek Warszawa 327
5 340 2452 Czajkowski Mariusz Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 340
5 336 1706 Czarniawska Katarzyna Warszawa Kompren Sport Team 320329342327
5 339 1214 Czubak-Jary Asia Łódź Dell Team 337334338341341316337327
5 354 1147 Czyżewska Kamila Ciechanów JURAND Ciechanów 354
5 341 712 Czyżewska Monika Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 256341
5 350 1624 Czyżewski Rafał Warszawa 350
5 344 153 Danielewicz Tomasz Józefosław 344
5 329 649 Dawidczyk Kamila Olsztyn 329
5 345 257 Dąbkowski Dariusz Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 327319355351325360358291350340340
5 333 919 Dąbrowska Ewelina Cisie Mińska Grupa Rowerowa 333333
5 345 1509 Dąbrowski Jerzy CHEŁM 345
5 345 2171 Dąbrowski Ryszard Kobyłka Retro Rowery Duda Team 345
5 346 2221 Dembowski Marek Piaseczno Probis Bike Team 346
5 353 1906 Dobrzyński Seweryn Brzeźnio Scanfil Poland 353331353
5 339 2519 Dominiak Michał Piaseczno 339
5 352 1063 Drabek Kornel Warszawa Rockrider MTB Team 352348
5 339 1417 Duda Marek Kraśnik GO SPORT AK-SPED TEAM 339
5 353 461 Dziekcierów Tomasz Biskupiec Amatorzy Kwaśnych Jabłek 353
5 354 1723 Dzioba Mariusz Lipsko 312354
5 349 1290 Furman Sławomir Piaseczno 349
5 350 150 Gajewski Krzysztof KSIĄŻENICE Maro Sport Team 350
5 323 1488 Gajownik Katarzyna wogrodno 323
5 325 1144 Gembara Marzena Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 270325
5 349 484 Gesek Dominika 349
5 354 2547 Giedzicz Andrzej Łomianki AMMG 350354
5 333 1282 Giez Robert Warszawa 333
5 350 1798 Gliński Rafał Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 333318330351349
5 332 1800 Gliński Szymon Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 294286316348
5 339 1209 Gładysz Marcin Wiśniowa Góra Dell Team 339331
5 335 1958 Głogowski Jerzy WARSZAWA Retro Rowery Duda Team 335
5 333 2319 Gołębicki Tomasz Team PKO Bank Polski 333
5 354 1279 Gołębiewski Adam Warszawa Na skróty 354
5 331 2196 Gołoś Marcin PRUSZKÓW 331
5 352 85 Gorczycki Piotr CZARNOWO Continental 352322
5 337 1532 Goszczyński Łukasz Wieliszew Heron Team 337
5 325 379 Górska Dominika Warszawa HPE-ESKOM 325
5 349 2269 Grabowski Paweł Chotomów 349
5 345 2723 Grabski Marcin Łódź 308324314349340
5 330 1263 Gramann Andrzej Krubin Wieliszew Heron Team 342326302359327279321332
5 342 1638 Graniczny Piotr Warszawa 342
5 333 2533 Grocholewicz Mariusz ŁÓDŹ 333
5 346 1065 Grochowski Jacek warszawa 346
5 341 2407 Gruba Przemysław Lublin KC ODJAZD 318297333348
5 324 530 Gruca Marcin Warszawa Goldensubmarine RACING TEAM 327370189371350279309320328
5 352 588 Grzebieniak Piotr Słupsk 352
5 352 921 Grzeszkiewicz Maciej Warszawa 352
5 345 1453 Grzybowski Marcin Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 322342353322336335
5 329 811 Gutowski Tomasz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 329
5 327 966 Hałoń Paweł Warszawa HPE-ESKOM 327290298
5 327 412 Hibner Ilona Warszawa 327278
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas