Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 6 (punkty: 275-322)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
6 299 1235 Adamczyk Marta Warszawa Lirene Bike Team 299
6 313 1348 Adamiec Mariusz Sulejówek AK-SPED 290310274288272325300229
6 283 2254 Ankiewicz Tomasz Kałuszyn 283
6 315 673 Antochowski Jan Ostróda 315
6 313 1274 Bartnik Jola Marianka Mińska Grupa Rowerowa 298308305317
6 298 1514 Basiak Krzysztof Janów Lubelski 298
6 280 742 Bącławek Aurelia Grudziądz 280262
6 294 1653 Bednarczyk Katarzyna Krężnica 294
6 285 187 Belica Oliwier Tomaszów Mszowiecki 285
6 298 548 Beń Grzegorz Olsztyn Rant Bartoszyce 298
6 288 1991 Bereszka Michał Kraszew 288
6 292 2280 Bieryło Jakub Legionowo 292
6 305 2292 Bieżoński Cezary Legionowo STSmaraton Rower-Mot team 305
6 305 2294 Bieżoński Julian Nowy Dwór Mazowiecki STSmaraton Rower-Mot team 305
6 305 647 Bigoszewski Michał Warszawa 305
6 276 873 Blankiewicz Rafał WIĄZOWNA 276
6 304 1097 Błazucka Anna Maria Warszawa CNC Warszawa Blaze Technology 304237
6 311 1786 Bogatko Wojciech Skierniewice 294311277
6 282 542 Borawski Radosław Różnowo 282
6 291 1583 Bujak Nikola Radom ABSOLUTE BIKES TEAM 326355302266289278292
6 312 614 Buraczewski Grzegorz Ełk MTB TEAM EŁK 312
6 319 1919 Bylicki Maciej Warszawa ORSINO AKD 319
6 298 823 Chabowski Zbigniew Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 298
6 322 1618 Chustecki Wojtek Warszawa 322
6 321 175 Cuch Maciej Warszawa 321
6 321 281 Cygańska-Misiaszek Marzena Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 293315326304277
6 295 2232 Cyrny Rafał Warszawa Maruderzy Anty-Racing Team 295
6 290 1621 Czempiński Tomasz Warszawa 290
6 322 172 Czernik Edyta Łoziska Philips MTB Team 322
6 306 1114 Ćwiek Michał Przasnysz 306
6 317 1471 Dargiel Łukasz Biłgoraj 317
6 280 1411 Dąbrowski Piotr Łódź GHOST RIDERS 280
6 312 339 Deka Katarzyna Justynów 312
6 285 2555 Demiańczuk Jerzy Karczew 285
6 296 1323 Dobrzański Karol Łoziska 296
6 305 219 Dyból Dawid Ożarów Continental 305
6 277 456 Dzideczek Tomasz Józefów 277
6 320 1308 Ejmamultański Piotr Wólka Kozodawska 320
6 316 2313 Famulski Mateusz Legionowo 316
6 308 1534 Felczak Waldemar Warszawa Cykloza 308272
6 308 1139 Fokszej- Lalak Aleksandra Ciechanów 308
6 285 1664 Gajowiak Elżbieta 285
6 284 5 Gajowiak Rafał 284
6 299 2570 Gawroński Jan Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 266243285312277
6 305 1299 Gazarkiewicz Tomasz Societe Generale 305
6 311 2049 Glasenapp Michał Warszawa 311
6 294 857 Głowacki Krzysztof Inowrocław 294
6 283 1185 Gołaszewski Marcin Radzymin MCP Bike Team 283281
6 278 205 Gorgas Waldemar Rawa Mazowiecka 278
6 313 1312 Goździńska Agnieszka Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 313
6 284 1311 Goździński Bernard Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 284
6 277 1421 Górski Zdzisław Ciechanów T4B Bike Team 274290239285268262
6 308 1250 Grabowska Edyta Serock 308307
6 291 208 Grabski Piotr RAWA MAZOWIECKA 291
6 307 60 Gromadko Beata Warszawa VALEANT MED CYCLING TEAM 255292288274322
6 318 531 Gruca Karolina Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 356421300319361318291289317
6 276 1041 Guzińska Krystyna Piotrkow Trybunalski 276202
6 307 990 Hensoldt Roland HPE-ESKOM 307303
6 317 1502 Hołówko Marek Biłgoraj 317
6 314 886 Hrynkiewicz-Sudnik Arkadiusz Elbląg 314
6 314 908 Hrynkiewicz-Sudnik Wanesa ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 314
6 295 1187 Hunkiewicz Ewelina MCP Bike Team 295
6 288 916 Iwaniuk Wojciech BRODNICA 288
6 284 466 Janus Dawid Kętrzyn 284
6 305 148 Jarczak Bogdan Legionowo 305
6 321 1106 Jarzębski Rafał MIŃSK MAZOWIECKI Mińska Grupa Rowerowa 270321217
6 281 353 Joachim Maciej HPE-ESKOM 281
6 284 2361 Jończyk Jakub Legionowo Crazy Racing Team 284
6 320 1017 Kaczorowski Maciej Łbiska 320
6 315 2198 Kalata Andrzej STARE BALICE 309315300
6 304 1902 Kamiński Artur Warszawa 297304
6 301 883 Kamiński Paweł Brodnica 301
6 301 391 Kasprzyszak Piotr Józefów HPE-ESKOM 301
6 317 2546 Kępa Marcin. Skierdy PATNET TEAM 317
6 314 485 Kilińska Sylwia 314
6 294 1291 Kloch Andrzej józefów 294
6 316 2209 Kluska Piotr Warszawa Grupa Wirtualna Polska 316
6 319 1330 Kluz Tomasz Marki MCP Bike Team 319
6 316 1650 Kłębukowski Maciej Lublin 316
6 310 132 Kłos Jolanta Rawa Mazowiecka 310
6 309 2244 Kłudkiewicz Antonina Stare Babice IFON KolarzKlub 293309
6 320 2310 Koliński Mariusz Warszawa Crazy Racing Team 320
6 283 729 Kołodziński Łukasz Ostróda 283
6 303 1215 Kompa Ewa Gałków Mały Dell Team 273289277274302278303298307288279
6 311 1934 Kondracki Bartosz Lublin 311
6 314 656 Korzeniewski Andrzej Józefów AK-SPED 314
6 296 498 Korzus Artur Kwidzyn AKJ KWIDZYN 296
6 316 563 Kosiorek Jan EŁK 316
6 317 2150 Kostecki Sebastian ZIELONKA 317
6 295 2080 Kotowski Jakub Legionowo 295
6 321 1241 Kowalik Monika góra kalwaria Lirene Bike Team 321
6 302 1227 Kowalski Piotr 302
6 320 2528 Kozłowski Marcin Hotel Narvil 320
6 312 1016 Krogulec Łukasz 312273
6 321 2574 Krzyślak Arkadiusz Warszawa Wawa Bike Team 321
6 302 1093 Kubicka Magdalena Warszawa 302
6 275 2274 Kufera Sylwia Warszawa 275
6 293 1535 Kulesza Marcin Warszawa 293
6 308 178 Kulpa Aleksander Bydgoszcz 308
6 321 2299 Kuźdub Piotr Legionowo 321
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas