Zaloguj się
Wyniki

Klasyfikacja Sisu dla najwytrwalszych (zasady)

Startów Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna
Master - prznajmniej 180 naszych maratonów na koncie
187 (15) Bukowski Marek Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
Ekspert (złoty) - prznajmniej 140 naszych maratonów na koncie
153 (19) Malec Agnieszka Warszawa
152 (17) Zalewski Robert Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team
151 (14) Tomczuk Artur Ząbki-Warszawa
150 (16) Sikora Robert Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM
150 (11) Skwarski Witold Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
145 (12) Mazurek Sławomir Żyrardów Trezado
142 (20) Woźnica Dariusz Otwock SuperDrob Bike Team
142 (21) Zienkiewicz Jan Warszawa www.patnet.com.pl PATNET TEAM
141 (11) Kowalski Ireneusz Otwock SuperDrob Bike Team
140 (5) Niewiarowski Kazimierz Przasnysz Kross Staff Team
Ekspert (srebrny) - prznajmniej 120 naszych maratonów na koncie
135 (23) Klementowicz Krzysztof Otwock
130 (11) Cieślak Jacek Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
129 (11) Cacko Kacper Warszawa COZMOBIKE TEAM
128 (16) Zieliński Krzysztof Olsztyn WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team
128 (11) Ziółkowski Jarosław Łódź IFON KolarzKlub
127 (19) Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team
126 (25) Grudziński Tomasz Sękocin Stary
124 (7) Witkowski Andrzej Józefów SuperDrob Bike Team
123 (13) Borowicz Bartek Warszawa COZMOBIKE TEAM
123 (15) Nowak Jan Tłuszcz LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
121 (11) Kasiński Ryszard Łódź IFON KolarzKlub
121 (12) Kolanowski Marek Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team
121 (6) Staniszewski Olek Wiązowna SuperDrob Bike Team
120 (9) Wacławek Bogusław Kanie VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM
120 (7) Zamana Cezary Łomianki Zamana Group
Ekspert (brązowy) - prznajmniej 100 naszych maratonów na koncie
117 (23) Tumaniec Dariusz Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team
113 (15) Bazan Jacek Warszawa QUANTUM BIKE TEAM
112 (13) Chmielewski Cezary Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM
109 (12) Klimiuk Krzysztof Otwock SuperDrob Bike Team
108 (9) Ładzieński Gustaw Dziechciniec
107 (11) Miziołek Andrzej Warszawa
107 (17) Nesterowicz Jakub Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
105 (15) Cichecki Jacek Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM
104 (11) Mioduszewski Artur Warszawa Trezado
102 (3) Kołodziejek Paweł Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM
102 (8) Majewski Tomasz Kobyłka-Boguty Retro Stork Team
100 (9) Białek Tomasz Jasienica KAMYK Radzymin MTB TEAM
100 (20) Fabijański Dariusz Łódź IFON KolarzKlub
100 (11) Ginalski Łukasz Łomianki Polmo Łomianki
100 (18) Kowalski Mariusz Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
100 (17) Rumsicki Karol Otwock Warszawski Klub Kolarski
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas