Nazwiska alfabetycznie, kolumnami na kolejnych kartkach. "S" - Sektor, (Liczba w nawiasie) - numer startowy
Klasyfikacja sektorowa: , 2018-12-31

S Nazwisko i Imię  
7Achramowicz Adam, Olsztyn
5Adamczyk Arkadiusz, Pabianice
5Adamczyk Marcin, Zalesie Górne-piaseczno
7Adamczyk Waldemar, SKRZYNNO
8Adamiec Mariusz, Sulejówek
3Adamiec Piotr (1117), Józefów
6Adamowski Jacek, Warszawa
3Adamski Hubert (2011), Warszawa
1Adrjanowski Krzysztof
2Akifer Sergey, Kaliningrad
9Aleksandrowicz Łukasz, Lidzbark
6Anasiak Nikodem, RADOM
5Andrejczuk Paweł, Białystok
5Andruszkiewicz Adam, Gdańsk
8Andrzejczuk Katarzyna, Warszawa
2Andrzejczuk Piotr, Warszawa
2Andrzejewski Krzysztof, Poznań
4Antolak Rafał, WARSZAWA
2Antolak Ryszard, Warszawa
6Antoniak Piotr, Warszawa
4Antos Grzegorz, Warszawa
3Archiciński Paweł, Warszawa
2Arnold Waldemar, Warszawa
8Augustyniak Artur, Olsztyn
5Augustynowicz Paweł, Warszawa
8Babiński Radosław, Włocławek
6Bachański Rafał, Otwock
8Baczewski Jerzy, łódź
8Baćmaga Tomasz, Radom
4Badowski Jacek, Piaseczno
8Badura Barbara, Olsztyn
2Bagieński Paweł, Brwinów
5Baj Mateusz, Góra Kalwaria
1Bakuła Marek, Raszyn
9Balkowski Robert, Przasnysz
6Bałdyga Grzegorz, Warszawa
4Bałdyga Stanisław, Szczytno
1Banasik Sławomir, Warszawa
1Banaszek Norbert, Boża Wola
1Banaszek Paweł, Tłuszcz
1Banaszewski Jacek, Białystok
9Banaś Janusz, Ciechanów
7Bandura Agata, warszawa
6Bandura Jacek, Chorzów
2Banul Konrad, Chorzele
1Banul Rafał, Chorzele
8Bańcerowski Łukasz, Piaseczno
2Barabasz Michał (1996), Józefów
3Baranek Paweł, Piaseczno
1Baranek Paweł, Warszawa
10Baranowski Karol, Prabuty
10Baranowski Mateusz, Prabuty
2Baranowski Michał, Dziekanów Leśny
8Baranowski Robert, ZABORÓW
4Baranowski Tadeusz, Wiązowna
1Barańczyk Piotr, Jabłonna
4Barczak Wojciech, Bydgoszcz
7Barczak Wojciech, OLSZTYN
3Bareja Leszek (102), Warszawa
6Barnaś Paweł, Warszawa
3Bartnik Tomasz, Warszawa
1Bartolewski Marcin, Częstochowa
1Bartolewski Wojciech, Częstochowa
7Bartosiak Tomasz, BRWINÓW
2Bartosik Marek, Łódz
4Bartoszewicki Aleksander, Otwock
5Bartoszewicz Tomasz, Olsztyn
1Barul Sławomir, NIEWIADÓW BORO
4Bator Marek, PIASECZNO
4Bazan Jacek, Warszawa
2Baziak Piotr, Nowy Sacz
8Bąk Marcel, Otwock
3Bąk Piotr, Łódź
1Bąkowski Marcin, Warszawa
3Beda Karol, Puławy
6Bednarczyk Katarzyna, Krężnica
9Bednarek Dariusz
7Bednarek Łukasz, Warszawa
2Bednarz Robert (1333), Warszawa
7Bedra Józef, Legionowo
6Bedyk Mateusz
4Behnke Przemek, Płock
8Berkan Małgorzata, Warszawa
S Nazwisko i Imię  
2Berkan Marek, Warszawa
7Bernacik Paweł, RAWA MAZOWIECKA
5Bernady Krzysztof (181), Warszawa
5Bernardziak Kacper, Łęczyca
5Bernat Dawid, Ełk
1Berton Massimo
7Bertowski Mirosław, Warszawa
2Betka Maciej, Kalisz
3Betlej Maciej
9Bęś Michał, Legionowo
5Białkowski Albert, Warszawa
8Bicka Ilona, Warszawa
2Bicki Artur, Warszawa
2Bidas Bartosz, Płońsk
5Bielak Stanisław, JANÓW LUBELSKI
4Bielak Witold, Łódz
10Bielec Mariusz, Lidzbark Warmiński
1Bielecki Łukasz, Warszawa
6Bielewski Eryk, Rogóźno
1Bienenda Piotr, Olsztyn
3Bieniada Marcin, Warszawa
8Bieniecki Tomasz, Włocławek
9Bieżoński Cezary, Legionowo
4Biffis Terence, Warsaw
6Bilewicz Jacek, Warszawa
7Bilicki Miłosz, Grudziądz
3Bilicki Paweł, Płońsk
9Biłyk Marek, Kazimierz
2Bińczak Arkadiusz, Kwidzyn
8Bińczyk Jacek, Naruszewo
3Bis Marcin, Warszawa
4Bizior Marcin, Warszawa
8Blajewski Patryk, Janów Lubelski
2Bluszcz Piotr, Łódź
2Błachucki Paweł, WARSZAWA
10Błasik Szymon, Łask
9Błaszczak Dariusz, LEGIONOWO
10Błaszczyk Kamil
6Błazucka Urszula, Warszawa
4Błazucki Piotr, Warszawa
5Błażejewski Jakub
1Błoński Tomasz, Warszawa
5Bober Zbigniew, LEŚNIEWO GÓRNE
5Bochenek Wojciech, Warszawa
9Bocheńska-Szlasa Małgorzata, Piaseczno
2Bocian Mariusz, Warszawa
9Bodek Gabriel, Olsztyn
6Bogaczyk Maciej, Wrocław
10Bogdański Karol, Skierniewice
2Bogdański Marcin, Sieradz
8Bogucki Grzegorz, Puławy
9Bogucki Zbigniew, Warszawa
8Bogutczak Adrian, Starowa Góra
10Boiński Tomasz, WARSZAWA
5Bojarski Grzegorz, Olsztyn
2Bojdecki Filip, Warszawa
2Bokuniewicz Łukasz, Ełk
6Bolek Remigiusz, Nowa Iwiczna
8Bolek Stanisław, Nowa Iwiczna
10Bombała Wojtek, Warszawa
7Bondar Krzysztof, Olsztyn
5Borgosz Lech, Warszawa
4Borkowicz Bartosz, Lipno
7Borkowska Małgorzata (777), Warszawa
2Borkowski Krzysztof, Warszawa
8Borkowski Maciej, Gdańsk
6Borkowski Marcin, Legionowo
1Borowicz Bartek (1000), Warszawa
8Borowiec Tomasz, Ciecierzyn
9Borowik Joanna, Nowe Opole
6Borowski Jarosław, Radomin
6Borowski Maciej, Włocławek
2Boruch Dariusz, Nałęczów
7Borysiuk Tomasz (27)
3Bosek Damian
7Botul Aleksandra, GŁUCHÓW
6Bożyczko Adam, Elbląg
3Bożyczko Łukasz, Elbląg
2Bralewski Adrian, Knurowiec
1Bralewski Mirosław, Wyszków
7Brandt Ryszard, Sieradz
8Branecki Konrad, elbląg
9Breś Stanisław, Koszęcin
S Nazwisko i Imię  
2Brochacki Lech
5Brochacki Marek, Ełk
5Brodacka Anna, Puławy
6Brodowska Justyna, Warszawa
3Brodowski Rafał, Karczew
7Bronicki Adam, JÓZEFÓW
3Brygier Jacek, Płock
4Bryk Daniel, Szczytno
2Brykała Stanisław, Olsztyn
7Brześkiewicz Arkadiusz, Mińsk Mazowiecki
6Brześkiewicz Dorota, Mińsk Mazowiecki
6Brzozowicz Grzegorz, Chotomów
5Brzóska Piotr, Olsztyn
1Buczyński Adam, Różnowo-Olsztyn
9Buczyński Grzegorz, CHOSZCZÓW
7Buczyński Mateusz, JÓZEFÓW
9Buczyński Piotr, Warszawa
3Budziński Dawid, Warszawa
2Budzyński Grzegorz, Brwilno
1Bujan Michał, Wiązowna
1Bukalski Paweł, radom
3Bukowski Marek, Warszawa
3Bulejak Piotr, Ciechanów
8Burda Mariusz, JANÓW LUBELSKI
9Burski Andrzej, Warszawa
3Byber Remigiusz
5Bylicki Maciej, Warszawa
5Cacko Ireneusz (62), WARSZAWA
1Cacko Kacper (888), Warszawa
6Cacko Maria (25), Warszawa
8Cacko Marta, Warszawa
10Cackowski Robert, Żabieniec
1Car Piotr, Białystok
2Celiński Marcin, Otwock
3Chabowski Tomasz, Olsztyn
5Chabowski Zbigniew, Olsztyn
2Chalot Sebastian, Warszawa
8Charkiewicz Andrzej, Prabuty
4Charkiewicz Jan, BIAŁYSTOK
5Chądzyński Marek, Warszawa
3Chłopik Dawid, Józefów
5Chmiel Artur, Warszawa
1Chmiel Radomir, Olsztyn
2Chmielewski Cezary, Warszawa
8Chmielewski Mateusz, Ełk
8Chmielik Iwona, Warszawa
5Chmura Robert, Sochaczew
7Chodnikiewicz Jarosław, warszawa
3Choiński Grzegorz, Warszawa
4Chojnacki Artur, warszawa
4Chojnowski Piotr
3Chomiankiewicz Piotr, Łódź
8Choynowski Andrzej, Łomianki
2Chrobak Tomasz, Warszawa
2Chromiński Mariusz, Karczew
10Chrzanowski Maciej, Grodzisk Mazowiecki
1Chrzanowski Piotr, Ełk
6Chumowicz Bartosz, Olsztyn
7Chustecki Wojtek (294), Warszawa
8Chwiej Karolina, Brwinów
3Chyczewski Rafał, Warszawa
8Chyl Jakub, Mława
3Ciaś Przemysław, Jozefow
3Cibor Piotr, Warszawa
9Ciborowski Kamil, Stawiguda
2Cichacka Klaudia, KOŃSKIE
3Cichecki Jacek, Warszawa
1Cichocki Rafał, Sulejówek
3Cichosz Jacek
8Cichowlas Piotr, BLIZNE JASIŃSKIEGO
6Cichy Filip, Kalisz
9Ciechacka Aneta, Toruń
3Cieciera Maciej (78), Halinów
10Ciemiewski Mariusz, Ciechanów
6Ciemiński Bartłomiej, Władysławów
1Cieńciała Jakub, Iskrzyczyn
4Ciepłucha Jakub, Płock
2Ciepłucha Łukasz, Płock
6Ciesielski Daniel
4Cieśla Maja, Zgorzała
2Cieśla Paweł, Zgorzała
3Cieślak Jacek (363), Warszawa
4Cieślak Konrad, Otwock
S Nazwisko i Imię  
5Cieślak Marcin (1972), Legionowo
10Cieślak Michał, karczew
5Cieślak Piotr, łódź
9Cieślik Dariusz, TORUŃ
6Cioch Adam, warszawa
4Ciołko Jarosław, Białystok
7Cioroch Marek, Warszawa
9Ciota Mariusz, Nowa Dąbia
10Ciszak Tomasz
3Ciuchta Rafał, Warszawa
1Ciunel Paweł, Olsztyn
10Cobel Jolanta, Warszawa
5Cupryniak Sebastian, SIERADZ
9Cybula Krzysztof, Stary Pożóg
2Cybulski Andrzej
7Cybulski Marcin (632), Rogów
6Cyckiewicz Robert, LEGIONOWO
6Cygan Bartek, Piaseczno
9Cygańska-Misiaszek Marzena, Toruń
3Cyranowicz Robert, warszawa
5Cywiński Marcin, Warszawa
9Cywiński Paweł, Łódź
6Czachorowski Tomasz, ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
3Czajkowska Dorota, Mysiadło
3Czajkowski Karol, Warszawa
4Czajkowski Mariusz, Warszawa
1Czapliński Jan, Brwinów
6Czapliński Patryk, Lidzbark
7Czapski Piotr, Podkowa Leśna
4Czarnecki Andrzej, Warszawa
4Czarniawski Grzegorz (1337), Warszawa
6Czarniawski Waldemar (1111), Warszawa
3Czarnowski Robert (1970), RASZYN
9Czarzasty Wojciech, Nidzica
10Czech Jacek, Warszawa
8Czempinski Tomasz, Warszawa
7Czerniakiewicz Tomasz, Warszawa
7Czerski Piotr, Skarżysko-Kamienna
6Czerwiński Kacper, Ełk
10Członka Tomek, Warszawa
3Czobot Igor, Olsztyn
10Czubak-Jary Asia, Łódź
10Czwartosz-Liber Katarzyna, Warszawa
8Czyżewski Jacek, Józefów
6Czyżewski Rafał, Warszawa
8Ćmieliński Tomasz, Warszawa
10Ćwiek Leszek
4Dadura Tomasz, Ełk
3Dakszewicz Kacper, Olsztyn
8Dalak Tymon, Warszawa
3Dałek Jakub, OTWOCK
3Damaz Arkadiusz (42), Warszawa
4Damentka Marcin, Warszawa
4Damięcki Tomasz, Olsztyn
1Danielewski Kacper, Nowe Miasto Lubawskie
7Daniszewski Marek, Olsztyn
2Dawid Maksymilian (516), Olsztyn
8Dąbkowski Dariusz, Naterki
7Dąbkowski Michał, Olsztyn
1Dąbkowski Wojciech, Warszawa
3Dąbrowa Marcin, Warszawa
5Dąbrowski Andrzej, Łódź
1Dąbrowski Dariusz, Piaseczno
4Dąbrowski Jarosław, Szczecin
3Dąbrowski Maciej, warszawa
3Dąbrowski Marcin, Łomianki
5Dąbrowski Patryk, Wrocław
1Dąbrowski Tomasz, Warszawa
4Dembiński Henryk, Iława
4Dembowski Marek, Piaseczno
6Demczuk Ewa, WARSZAWA
2Demianiuk Mariusz, Bielsk Podlaski
2Demiańczuk Tomasz, Otwock
9Depczyńska Dagmara, ŁÓDŹ
8Deptuła Jan, Olsztyn
7Deptuła Tomasz, Szczytno
6Desiewicz Zbigniew, Radosna
6Dębicki Rafał, ŁÓDŹ
6Dębiec Rafał, JANÓW LUBELSKI
6Dębowski Grzegorz, Sulejówek
8Dębski Jan, Olsztyn
5Dębski Łukasz, Skierniewice
1Dianov Andrey
S Nazwisko i Imię  
2Dłoniak Sławomir, Bogdany
2Długołęcki Marek, Komorów
5Dmitruk Dariusz, Białystok
2Dmoch Patryk, Legionowo
6Dobrowolska Malwina, Grudziądz
10Dobrowolski Cezary, JANÓW LUBELSKI
8Dobrowolski Wojciech, Grudziądz
1Dobrzyński Michał, Warszawa Bródno
8Dobrzyński Seweryn, Brzeźnio
8Domański Andrzej, LUBLIN
3Domański Rafał, Warszawa
7Dominiak Adrian, Złotoria
8Dominiak Katarzyna, piaseczno
2Dominiak Mateusz, Łódź
3Dorsz Jacek, Wołomin
10Dowejko Arek, Olsztyn
4Dreksler Marcin, Łódź
2Drela Piotr, Warszawa
9Drewek Przemysław
10Drozd Dawid, Golub-Dobrzyń
8Drozd Jakub, Golub Dobrzyń
8Drozd Maciej (2002), Golub-Dobrzyń
1Drópiewski Michał (123), Warszawa
5Drzewiecki Grzegorz (1979), SKARŻYSKO KOŚCIELNE
1Drzewiecki Marcin (1974), Warszawa
1Duda Robert, warszawa
4Dudek Bogumił, Grójec
2Dudek Dominik, Warszawa
2Dudkiewicz Daniel, Mroków
1Dudko Łukasz, Olsztyn
3Dudman Mateusz, Warszawa
9Dudzik Robert, WARSZAWA
5Duma Paweł, Warszawa
4Dunajewski Mateusz
3Duszyński Marcin, Silno
6Dutkiewicz Draiusz, Aleksandrów Łódzki
2Dużyński Michał, Marki
2Dużyński Sebastian, Marki
5Dwojakowski Daniel, Ełk
7Dwojakowski Jan, Elbląg
10Dworski Adrian, warszawa
4Dyba Tomasz, Łódź
9Dyjas Aneta
6Dykalska Martyna, Rypin
3Dyrek Dariusz (74), Mościska
1Dyzio Piotr, Józefów
3Dziadek Łukasz, Kielce
2Dzidek Andrzej, Warszawa
9Dziduch Piotr, lublin
5Dziedzic Marcin, Krasnystaw
5Dzięcioł Włodzimierz, Wołomin
7Engelmayer Andrzej, Ustanów
9Enzinger Florian, Fribourg
10Evans Chris, Warszawa
5Fabiański Marek, Łódź
1Fabijański Dariusz, Łódź
6Falejczyk Paweł, Ciechanów
2Falkiewicz Krzysztof, Warszawa
1Falkowski Michał, MALBORK
5Fałdziński Artur, kutno
6Faron Piotr, Płońsk
2Fedor Martin, Ciechanów
1Fic Tomasz, Piaseczno
1Fiedurek Mateusz, Warszawa
8Figarski Łukasz, Józefów
9Fijołek Jarek, Gdańsk
4Filipczak Kamil, SZCZYTNO
6Flak Witold, Tarnobrzeg
5Flakowicz Maciej, oPATÓW
2Flis Robert, Zofianka Górna
1Florczak Cezary, Sochaczew
2Foltyn Bartosz, Poznań
6Foryś Leszek, Łódz
10Frankowska Elżbieta, Ciechanów
3Frasuński Krzysztof (1314), Warszawa
4Frąckiewicz Marek (67), Warszawa
6Freliszek Marcin, Warszawa
2Frolov Evgeny (121), Warszawa
3Fronc Szymon, Rawa Mazowiecka
2Fułek Tomasz, Sopot
2Furman Grzegorz, Krasiniec
2Furmanek Slawomir
2Furmański Konrad, Łask
S Nazwisko i Imię  
5Furtak Sławomir, Chotomów
4Fusiara Tomasz, Janow Lubelski
2Fydrych Michał, Rawa Mazowiecka
8Gabler Tomasz, JÓZEFÓW
8Gabryjeluk Sławomir, Warszawa
7Gabrylewicz Ewa, EŁK
2Gabrylewicz Kazimierz, Ełk
3Gadomski Sławomir, Siedlce
4Gajdulewicz Mateusz, Józefów
10Gajdzińska-Supińska Paula, Prostki
2Gajdziński Dariusz, Prostki
6Gajewski Karol, Stare Lipiny
5Gajewski Krzysztof, KSIĄŻENICE
1Gajewski Piotr, Łódź
4Gajewski Rafał, Warszawa
1Gałązka Norbert, Dziekanów Leśny
2Gałkowski Marcin, Toruń
1Gamza Rafał (998), Szczytno
7Gaweł Andrzej, Olsztyn
8Gawron Bartłomiej, Warszawa
3Gawron Marek (54), Bełchatów
10Gawron Michał, JANÓW LUBELSKI
2Gawroński Grzegorz, Warszawa
5Gawroński Wojciech, Warszawa
5Gawryszek Piotr, puławy
5Gąbka Michał, Janów Lubelski
2Gembara Dariusz, Warszawa
7Gembara Marzena, Warszawa
3Gęsicki Maciej, Szczytno
3Giak Marek, Olsztyn
8Gidaszewska Justyna, WŁOCŁAWEK
5Gidaszewski Grzegorz
1Gidel Łukasz, Marki
4Giedzicz Andrzej, Łomianki
6Giera Marcin, Cegielnia Radzymin
1Gierczak Przemysław, Opoczno
9Giernatowski Michał
1Giez Wojciech, Warszawa
3Ginalski Łukasz, Łomianki
1Glanz Michał, Warszawa
10Gliniak Monika, Warszawa
1Gliszczyński Michał, Warszawa
6Gładysz Marcin, Wiśniowa Góra
6Głodowski Filip
4Głogowski Jerzy, WARSZAWA
3Głogowski Marcin, CHOTOMÓW
5Głowacka Urszula, Białystok
1Główczyk Bartłomiej, Radom
10Godlewski Tomasz, łódź
6Gogulski Grzegorz, Toruń
9Goguła Adam, radom
9Golan Bolesław, LEGIONOWO
2Golub Dariusz, EŁK
7Golubski Kacper, NOWE MIASTO LUBAWSKIE
3Goluch Marcin
8Gołębiewski Adam, Warszawa
5Gołębiewski Paweł, Płońsk
5Gołębiowski Bartłomiej, Olsztyn
10Gołębiowski Rafał, Piaseczno
9Gołowicz Andrzej, Mińsk Mazowiecki
6Gołowicz Maciej (404), Mińsk Mazowiecki
3Gontek Łukasz, LUBLIN
10Gorczycki Jakub, CZARNOWO
10Gorczycki Piotr, CZARNOWO
4Gordon Piotr (1964), Warszawa
9Gorgas Waldemar, Rawa Mazowiecka
9Gorlich Łukasz, KRAKÓW
7Gortat Bogumił, Kobylnica
8Gortatowska Marlena, Olsztyn
3Gorzoch Karol, Łomża
6Goszczyński Kamil, Kobyłka
10Gościcka Alina, Warszawa
3Gozdecki Krzysztof, Kampinos
4Goździńska Agnieszka (1312), Rogów
4Goździński Bernard (1311), Rogów
3Goździński Paweł (1310), Rogów
6Góral Piotr, Józefosław
5Góralczyk Radek, LEGIONOWO
3Góralczyk Radosław, LEGIONOWO
1Góralewski Łukasz, WYSZKóW
6Góralewski Sławomir, Wyszków
3Góralski Piotr, Płock
1Górczyński Tomasz, Warszawa
S Nazwisko i Imię  
2Górecki Karol, Izabelin
7Górecki Krzysztof, Golub Dobrzyń
1Górecki Marek (73), Buczek
10Górecki Wojciech, WARSZAWA
1Górnicki Marcin (188), Warszawa
7Górnik Adam (897), Łódź
5Górny Bartłomiej, Malbork
7Górski Artur, Warszawa
3Górski Paweł (218), Nowy Dwór Mazowiecki
2Górski Roman
8Górski Zdzisław, Ciechanów
4Grabek Radek
8Grabiński Marcin, Gdańsk
7Grabowski Andrzej, KRĘPA
3Grabowski Jakub, Piaseczno
8Grabowski Marek, WARSZAWA
5Grabowski Tomasz, Warszawa
6Grabski Marcin, Łódź
6Graczyk Sylwester, Łódź
2Graczykowski Marcin, Kalisz
2Grajczyk Krzysztof, Chełm
4Grajewski Tomasz, Nadarzyn
6Gramann Andrzej, Krubin
9Granoszek Radosław, Przasnysz
5Granowski Paweł, Nakło nad Notecią
2Grądkowski Grzegorz, Warszawa
4Gregorowicz Katarzyna
1Gregorowicz Marek, Warszawa
3Grela Wiesław, Ełk
2Greś Ernest, Skoółka
1Grędziński Bartosz, Mława
4Grochowski Bartek, Warszawa
7Grochowski Jacek, warszawa
8Grochowski Jakub, Warszawa
6Grodzki Adam, Nowe Grodzkie
3Gromadko Piotr (22), Warszawa
5Gromelski Piotr, Olsztyn
3Gronowski Marek, michałów-reginów
6Grotek Tomasz, Warszawa
8Grotkowski Radek, Pasym
7Gruba Przemysław, Lublin
6Grubba Marek, Koronowo
6Gruca Karolina, Warszawa
5Gruca Marcin, Warszawa
3Gruda Łukasz, RZYCZYCA
10Grudna Monika (51)
4Grudniewski Tomasz, Otwock
2Grudny Bartłomiej (52), Warszawa Bródno
9Grudny Jakub, WARSZAWA
2Grudziński Jakub, Otwock
4Grudziński Tomasz, Sękocin Stary
2Gryciuk Adam, EŁK
1Gryn Szymon, EŁK
7Gryżewski Maciej, Ełk
2Grządka Przemysław, Warszawa
3Grzegorczuk Tomasz, Warszawa
8Grzegorczyk Aneta, Ełk
6Grzegorczyk Daniel, Ełk
8Grzegorczyk Tadeusz, Ełk
6Grzempa Grzegorz, BIELSKO-BIAŁA
6Grzesińska Paulina, Piaseczno
4Grzesiński Marek (964), Warszawa
7Grzeszczak Bogusław, Warszawa
4Grzyb Paweł, Warszawa
5Grzybowski Marcin, Włocławek
1Grzybowski Paweł, Janowice
10Grzybowski Tomasz, Bydgoszcz
5Grzymkowski Kuba, EŁK
1Gukiewicz Łukasz, Warszawa
2Gula Konrad, Stara Wieś
8Gulczyński Krzysztof, CIECHANÓW
2Gumieniak Joanna, Warszawa
1Gumieniak Piotr, Warszawa
3Gurzyński Dariusz, Szczytno
5Gutowski Tomasz, Olsztyn
2Guzewicz Artur (714), Olsztyn
2Gwoździej Andrzej, Łapy
1Hajzler Mariusz, łask
9Haladyn Katarzyna (1888), Włocławek
2Haladyn Paweł (1988), Włocławek
1Hałas Jarosław, PSZCZYNA
5Hanas Arkadiusz, Olsztyn
7Harazim Mateusz, Ostróda
S Nazwisko i Imię  
10Harrison Peter
4Hasiuk Jarosław, otwock
4Hawro Dariusz, Warszawa
7Herman Damian, Warszawa
6Hibner Ilona, Warszawa
5Hilczer Piotr, Warszawa
1Hoffmann Arkadiusz, Bydgoszcz
3Hofman Tomasz (808), Warszawa
3Horszwald Wiktor
3Hryckiewicz Łukasz (1222), Mysiadło
3Hryszczyk Michał (1234), Warszawa
6Hupko Jarosław, Mrozy
3Imianowski Michał
3Irzykowski Tomasz, Kalisz
3Iwan Dominik, Pruszków
3Iwański Janusz Michał, MŁAWA
10Jacak Andrzej, Łódz
3Jachymek Arkadiusz, Lublin
5Jackiewicz Kornelia, SOKÓŁKA
2Jackowski Rafał, Warlubie
8Jaczyński Jacek, Warszawa
7Jakóbczyk Michał, Zwoleń
4Jakubczyk Marcin, Warszawa
7Jakubowska Katarzyna, Brodnica
9Jakubowska Małgorzata, Olsztyn
5Jakubowska-Olech Edyta, Świecie
2Jakubowski Adam, Warszawa
1Jakubowski Dominik, Brodnica
5Jakubowski Piotr, Warszawa
8Jałowiec Marcin, Toruń
2Janas Mateusz, łodź
8Janicki Adrian, KOBYŁKA
9Jankiewicz Andrew, JÓZEFÓW
4Jankowski Cezary, Warszawa
3Jankowski Kamil, Nasielsk
3Jankowski Łukasz, STAROWA GÓRA
8Jankowski Patryk, Legionowo
2Jankowski Paweł, RADZYMIN
8Jankowski Piotr, załuski
7Jankowski Robert, Legionowo
5Janus Dawid, Kętrzyn
6Januszewski Marek, Ełk
3Januszkiewicz Daniel, ZABORÓW
6Januszkiewicz Jakub, ZABORÓW
2Jarczyk Tomasz, Olsztyn
10Jarecka Ilona, łódź
6Jarecki Piotr, Toruń
8Jarociński Krzysztof, WARSZAWA
1Jaruga Paweł, Łódź
6Jary Hubert, Łódź
7Jarzębski Rafał, MIŃSK MAZOWIECKI
8Jasek Krzysztof, Warszawa
7Jasiak Karolina
1Jasiński Marcin, Lubawa
5Jasiński Marcin Paweł, Koło
5Jasiński Tomasz, Zalesie Górne
7Jasionowicz Robert, Olsztyn
4Jastrzębowski Janusz, Mława
9Jastrzębski Artur, Warszawa
3Jastrzębski Piotr, Brzeziny
6Jastrzębski Stanisław, WYSZKÓW
7Jaszczuk Jakub, Olsztyn
8Jaszczuk Maciej, Warszawa
2Jatelnicki Olgierd, Kamionka
6Jaworski Bartosz, Kwidzyn
9Jaworski Damian, BRZEZINY
2Jaworski Paweł, Brodnica
5Jazgara Robert, Warszawa
4Jaźwiecki Michał, klęk
7Jedynak Jakub, Rogów
9Jedynak Mikołaj, RODÓW
1Jermakowicz Bartłomiej (124), Piaseczno
3Jerzabek Maciej, Warszawa
9Jeżewski Dariusz, Ełk
9Jęczmieniowski Paweł, Aleksandrów
1Jędrej Andrzej (1515), Brwinów
2Jędrusik Wojciech, Mława
1Jędruszczak Robert, Piaseczno
2Jędryka Grzegorz, Warszawa
6Jędrzejczuk Tomasz, Warszawa
2Jędrzejewski Paweł, Łomianki
1Job Andrzej
8Józefowicz Sebastian, Iława
S Nazwisko i Imię  
9Józkowicz Maja, Gdynia
1Józkowicz Michał, Gdynia
7Judycki Maciej, OLSZTYN
1Jusiński Arkadiusz, Jasienica
8Justynowicz Arkadiusz, Samolubie
8Kacprzak Marcin, warszawa
9Kaczmarek Karolina, WARSZAWA
8Kaczorowska Marta, Piaseczno
9Kaczorowski Jakub, Ciechanów
4Kaczorowski Maciej, Łbiska
4Kaczyński Piotr, Bydgoszcz
4Kadzikiewicz Kamil, Warszawa
8Kaflik Daniel, Józefów
4Kafliński Krzysztof, Warszawa
2Kalandyk Robert, Ożarów Mazowiecki
10Kalata Katarzyna, warszawa
4Kalata Paweł, Warszawa
3Kalbarczyk Piotr, Warszawa
2Kalich Andrzej, Rypin
4Kalicki Grzegorz, Warszawa
4Kalinowski Grzegorz, Olsztyn
3Kalinowski Michał, Warszawa
2Kalinowski Paweł, Warszawa
4Kalinowski Szymon
4Kalinowski Tomasz (555), Iława
7Kalita Łukasz, Gdańsk
2Kalita Marek, BEŁCHATÓW
6Kalitowski Maciej (1331), Nowy Dwór Mazowiecki
1Kalkowski Radosław (644), Pruszków
7Kalmane Anuj
3Kalwasiński Mateusz, warszawa
2Kałużny Marcin, Zgierz
5Kałużny Sylwester (420), Łódź
10Kamać Wojciech, Józefów
3Kamecki Jerzy, Warszawa
3Kamińska Izabela, Pęchery
10Kamińska Maria, Nowosiedliny
4Kamiński Damian, Żelazków
2Kamiński Krystian, Wasilków
10Kamiński Łukasz
2Kamiński Marcin, Toruń
1Kamiński Michał (947), Biała Podlaska
9Kamiński Mirosław, Pęchery
2Kamiński Piotr, wąbrzeżno
1Kamiński Radosław, Ciechanów
7Kamiński Rafał, Ciechanów
6Kamiński Robert, Nidzica
2Kamiński Wiesław, Warszawa
3Kamiński Wiesław, Nowosiedliny
4Kamiński Witold, Brodnica
10Kamola Jerzy, Wyględy
6Kamrowski Sławek, Grudziądz
2Kania Robert, Konskie
3Kapala Zygmunt, Tychy
6Kapusta Jarosław, Piaseczno
5Karaczewski Jarosław, ZGIERZ
5Karalus Łukasz, RAWA MAZOWIECKA
9Karapuda Natalia, Olsztyn
7Karczewski Ireneusz
3Karczewski Krzysztof (40), Toruń
2Karczewski Marcin, Gdańsk
7Karczmarczyk Daniel (64), Rębków
1Karczmarek Maciek, Izabelin
9Kardas Kamil, Nowodwór
5Karkowski Rafał, Płock
9Karłowicz Maciej (199), warszawa
2Karpiesiuk Łukasz, Chotomów
4Karpiński Andrzej (177), Michałowice
1Karwat Kamil, Józefów
10Karwicki Łukasz, Gzin
7Karwicki Piotr, warszawa
2Kasiński Ryszard, Łódź
9Kaska Paweł, Mińsk Mazowiecki
3Kasprzak Maciej, Warszawa
3Kasprzak Marcin (977), Janów Lubelski
7Kasprzak Michał, Starowa Góra
9Kasprzak Piotr, Warszawa
7Kasprzak Tomasz, Józefów
4Kaszluga Michał, Tomaszów
5Kawa Bartłomiej, Warszawa
2Kawalec Marcin, Solec
10Kawęcka Dominika, Sandomierz
6Kazińska Katarzyna, Warszawa
S Nazwisko i Imię  
6Kaźmierczak Bartek, Wiktorów
4Kaźmierczak Bruno, Raszyn
9Kaźmierczak Dorota, Łódź
3Kaźmierczak Łukasz, Bełchów
3Kaźmierczak Maciej, Łódź
2Kaźmierczak Tomasz, Grudziądz
8Kądzielski Tomasz, Warszawa
1Kąkol Sławomir, Nowy Dwór Mazowiecki
10Kemicer Nikodem, Ełk
8Kempka Anna, Józefów
3Kędzierski Adam, Łódź
8Kędziora Marcin, Staszów
3Kędziorek Piotr (69), Warszawa
6Kędziorek Rafał (39), Warszawa
4Kępka Grzegorz, Józefów
9Kępka Kamil, CELESTYNÓW
2Kępski Mariusz, Bełchatów
6Kida Antoni, Brześce
6Kielak Hubert, Tłuszcz
4Kielak Igor
3Kielak Sławomir, Tłuszcz
1Kieliszek Paweł, Warszawa
3Kielman Jan (600), Józefów
4Kierus Michał, Lodz
8Kirzyński Mateusz, Sulejówek
1Kiselev Iurii, KALININGRAD
2Kisiel Krzysztof, Głosków
7Kisiołek Dariusz, Warszawa
10Klaczyński Robert, OLSZTYN
8Klasa-Lewandowska Magdalena (103), Toruń
4Klaus Albert, Piaseczno
8Klaus Monika, Piaseczno
5Klech Jerzy, Olsztyn
3Kleczaj Barbara, warszawa
5Klemański Marcin, Gronity
2Klementowicz Krzysztof (1777), Otwock
4Klepacz Filip, Warszawa
8Klepczyński Paweł, Białystok
4Klewaczew Andrzej, Orło
4Klimaszewski Maciej, Turowo
7Klimaszewski Mariusz, Turowo
1Klimaszewski Piotr, Warszawa
3Klimek Andrzej
1Klimiuk Krzysztof, Otwock
3Klimiuk Tomasz, Piaseczno
8Klimkiewicz Piotr (1077), LEGIONOWO
2Klimowicz Damian, Białystok
9Klinicki Jacek, Stawiguda
3Klink Artur, Olsztyn
6Kliś Jakub, józefów
8Kluk Maciej
7Kłęk Piotr, Warszawa
2Kłos Rafał, Ciechanów
10Kłosek Kamila, Milanówek
3Kłosiński Krzysztof (470), Ząbki
4Kłosowski Krzysztof, Krosno
7Kłoszewski Artur, Piaseczno
3Knap Piotr, Wyszków
4Knapczyk Małgorzata, Skrzeszew
1Knapczyk Piotr, Skrzeszew
7Kobus Irek, Warszawa
9Kobza Rafał (1313), Warszawa
4Koc Andrzej
2Koc Tomasz (95), Warszawa
8Kochaniecki Krzysztof, Łódź
2Kochanowski Tomasz, Radom
6Kochański Sebastian, Lublin
9Kocięcki Dariusz, Warszawa
8Kociołowicz Jakub
2Koenig Marcin, Warszawa
10Kokoryk Michał, Międzyborów, Stare Budy
4Kolanowski Marek (1464), Włocławek
1Kolasiński Dorian, Rozalin
5Kolasiński Tomasz, Łódź
3Kołacz Konrad, Puławy
2Kołak Marcin, Warszawa
10Kołakowski Andrzej, Bydgoszcz
9Kołakowski Artur, Olsztyn
5Kołakowski Damian, MŁOCK
2Kołakowski Rafał, Działdowo
5Kołatka Anna, Iława
3Kołatka Zbigniew, IŁAWA
2Kołodziejek Paweł, Warszawa
S Nazwisko i Imię  
3Kołomański Bartłomiej, Wawer
4Kołowiecki Stanisław, Otwock
9Kołpak Marcin, Ryki
6Komarowski Krzysztof, Łomianki
9Komorowski Piotr, Ciechanów
2Komorowski Zbigniew, Grójec
4Kompa Tomasz (1216), Gałków Mały
8Kondracki Łukasz, Łomianki
2Kondratowicz Sebastian, Warszawa
2Konieczny Krzysztof, Józefosław
6Konwiński Andrzej, Brzeziny
2Konwiński Mateusz, Brzeziny
8Kopeć Cezary
2Kopeć Michał, Jonkowo
5Koper Kamil, Rawa Mazowiecka
8Koperski Marcel, Rawa Mazowiecka
10Korajczyk Dominika, Legionowo
3Korajczyk Mariusz, Legionowo
1Korc Artur, Olsztyn
3Kordaczuk Tomasz, Granica
2Kordek Sergiusz, Kiełpin
4Kordowski Konrad
4Korkowski Krzysztof
5Kornas Sebastian, Konsatncin Jeziorna
3Kornatowski Mateusz, Płońsk
9Korpalski Arkadiusz, Warszawa
2Korytkowski Robert, WYSZKÓW
10Korzeniewski Andrzej, Józefów
4Korzeniewski Bartosz, Jozefow
5Kosarski Krzysztof, LUBLIN
4Kosiecz Daniel, Lublin
2Kosiński Włodzimierz, Kozłów Biskupi
3Kosko Magdalena, Ząbki
1Kostrzewa Bogusław, Kobyłka
8Kosturowski Daniel, Warszawa
8Kosut Tomasz, Łódź
6Kościński Bartłomiej (87), Lidzbark
2Kot Julian, Warszawa
2Kotarski Jacek, Gdańsk
9Kotwicki Łukasz, Kowale
7Kowal Krzysztof, Warszawa
8Kowalczyk Adrian, Józefów
3Kowalczyk Łukasz, Pionki
8Kowalska Małgorzata, Warszawa
6Kowalski Andrzej (2000), Świercze
4Kowalski Artur, Warszawa
7Kowalski Edmund
2Kowalski Ireneusz, Otwock
9Kowalski Krzysztof
6Kowalski Marcin, dobrzyń
8Kowalski Mariusz, Olsztyn
2Kowalski Paweł, Warszawa
1Kowalski Paweł, Nowe Racibory
3Kowalski Rafał, Łódź
10Kowalski Robert, Wąbrzeźno
9Kowalski Ryszard, Gdansk
1Koza Przemysław, Puławy
8Kozak Dariusz, ŁOMIANKI
9Kozakiewicz Paweł, Warszawa
3Kozakowski Tomasz
3Koziarski Marek, ROGÓW
3Kozicki Sławomir, Włocławek
5Kozioł Sebastian, Tłuszcz
3Koziorowski Grzegorz, Olsztynek
2Koziróg Jacek, Łódź
6Kozłowska Magdalena, Warszawa
4Kozłowski Cezary, Bielsk
4Kozłowski Jacek, Płock
7Kozłowski Jakub, Warszawa
3Kozłowski Jan, Sulejówek
3Kozłowski Konrad, Łódź
3Kozłowski Piotr, Chotomów
7Kozub Rafał, STYKÓW
7Kraczkowski Paweł, Zwoleń
2Krajewski Marek, Płock
7Krajza Ireneusz, Ojrzeń
1Krakowski Michał (29), Jabłonna
10Krakowski Mirosław
6Krasiński Ryszard, Lipsko
2Kraska Adam, Łódź
5Kraska Wojciech, Łódź
3Krasuski Andrzej, Warszawa
8Krasuski Bartłomiej, Warszawa
S Nazwisko i Imię  
3Kraśniewski Piotr, Ciechanów
10Krawczyk Michał
5Krawczyk Radosław, Łódź
8Krawczyk Szymon
3Krawczyk Wojtek, łodź
9Kreczmer Norbert, Warszawa
5Krogulski Karol, Warszawa
2Krom Wojciech, Olsztyn
6Król Paweł, Ełk
4Król Paweł, Warszawa
4Król Piotr, Warszawa
2Król Zbigniew, Warszawa
2Królik Maciej, Tłuszcz
6Kruba Beata, Dobre Miasto
2Kruba Emil, Dobre Miasto
4Kruczek Kamil (1060), warszawa
8Kruczek Monika, warszawa
7Krupa Adam, Łomianki
1Krupa Robert, Piaseczno
4Krupiński Marcin, Warszawa
8Krupowicz Marcin, WARSZAWA
2Krupski Tomasz, Warszawa-Gdynia
5Kruszewska Izabela, Warszawa
4Kruszewski Andrzej, Warszawa
1Krynicki Przemysław, Zielona
1Kryński Piotr, Białystok
8Kryński Rafał, Warszawa
3Krysik Robert, Stefanówka
10Krystofik Marek, Olsztyn
7Krysztofczyk Piotr, Łódź
1Krzemiński Jarosław, Warszawa
1Krzyczkowski Michał (200), Warszawa
5Krzyślak Arkadiusz, Warszawa
4Krzywicki Grzegorz, Lublin
1Krzywiel Mariusz, Lidzbark Warmiński
9Krzyżanowski Marek, Kowalewo Pomorskie
3Krzyżykowski Jakub, Grębocin
10Krzyżykowski Sławomir, Grębocin
6Księżak Karolina, Warszawa
2Kubat Robert
3Kubecki Michał, Łódź
4Kubera Piotr, Józefów
4Kubiak Adam
3Kubiak Ewa
3Kubiak Szymon, Warszawa
4Kubicki Adam, Warszawa
3Kucharski Bartosz, Gdynia
2Kucharski Cezary, LESZNO
4Kucharski Robert, Otwock
5Kuczewski Tomek, Warszawa
3Kuczkowski Tomasz, Łomianki
5Kuczyński Piotr, Skrzeszew
3Kuczyński Tomasz, Ełk
3Kuflewski Piotr, Puławy
9Kukawka Agnieszka
7Kukułka Tomasz, Warszawa
10Kulesza Artur, Warszawa
3Kulesza Krzysztof, Warszawa
2Kulesza Łukasz
7Kulesza Michał, Warszawa
1Kulik Marek, Puławy
6Kulik Robert, PUŁAWY
2Kulik Ryszard, Ełk
9Kulińska Dorota, Toruń
3Kuliński Paweł, Toruń
6Kulma Tomasz, Mińsk Mazowiecki
7Kułakowski Paweł, Gdynia
3Kułakowski Tomasz, Olsztyn
4Kumor Apoloniusz, Puławy
9Kumor Patryk, Dębówka
5Kunstetter Andrzej, Warszawa
4Kupiec Piotr, Legionowo
8Kuprian Szymon, Olsztyn
7Kurak Michał
6Kurczewski Tomasz (1976), Poddębice
4Kurek Darek, KOMORÓW
2Kuriata Mirosław, Kętrzyn
10Kurkowski Jakub, Warszawa
2Kurlanc Maciej, Warszawa
7Kurosad-Kurasiewicz Wojciech, Warszawa
4Kurowski Michał, Warszawa
5Kurzątkowski Tomasz, Warszawa
3Kurzynowski Jacek, Warszawa
S Nazwisko i Imię  
8Kusajda Sławomir, Olsztyn
1Kuszmider Kamil, płońsk
2Kuszmider Magdalena, Legionowo
5Kuśmierz Zbigniew, KRAŚNIK
10Kuśnirek Arkadiusz, OLSZTYN
8Kuzma Pawel, Warszawa
5Kuźdub Piotr, LEGIONOWO
1Kwapisz Bartłomiej, Piaseczno
9Kwapisz Kacper, Kołobrzeg
10Kwiatkowska-Sioch Edyta, WARSZAWA
4Kwiatkowski Kamil, Maciejowice
2Kwiatkowski Krzysiek, Warszawa
1Kwiatkowski Michał, Ząbki
6Kwieciński Sebastian, Mława
3Lach Aleksandra, Wołomin
2Lachowicz Dariusz, Warszawa
7Lachowicz Michalina, Prostki
2Lachowicz Michał, Warszawa
9Lachowski Michał, Warszawa
6Lackowski Andrzej, Lublin
4Lalak Jacek, Ciechanów
4Lamparski Grzegorz, Olsztyn
3Lang Norbert, Warszawa-Żelechów
1Lange Marcin, Ciechanów
6Langer Marcin, Stasi Las
1Langner Michał, Warszawa
3Larwiński Patryk, Warszawa
2Laseczka Marcin, Warszawa
7Lasek Marcin, Legionowo
4Laskowski Andrzej, Nowy Dwór Mazowiecki
4Laskowski Sebastian, Nowe Miasto Lubawskie
2Lasota Sławomir, Gostynin
10Latarska-Smuga Dorota, WARSZAWA
1Latoszek Krzysztof, Warszawa
1Lech Krzysztof (1971), michałowice
2Lech Michał, Warszawa
6Lech Mikołaj, Otwock
8Lech Paweł, Warszawa
9Lech Sandra, Świeradów Zdrój
5Leciejewski Mateusz, Człuchów
9Lenart Tomasz
1Lenkiewicz Paweł, Wydminy
4Lesiak Daniel, Otwock
3Lesiak Daniel, Pyszków
9Lesiak Kamil, Piaseczno
5Lesiak Katarzyna, Otwock
5Lesiak Łukasz, Otwock
7Lesisz Jarosław, Bytom
8Leska Zygfryd (1945), Szczytno
8Leśniewska Joanna, Rogów
6Leśniewski Marek, Gdańsk
4Leśniewski Michał, Otwock
9Leśniewski Miłosz, Toruń
2Leśniewski Paweł, Rogów
5Leśnodorski Paweł, Warszawa
9Letachowicz Piotr, Warszawa
6Lewandowicz Jakub, Brodnica
1Lewandowicz Michał (1112), Toruń
9Lewandowska Izabella, Brodnica
1Lewandowski Bartłomiej, warszawa
2Lewandowski Jacek, Brodnica
9Lewandowski Łukasz, Olsztyn
5Lewandowski Michał, Wąbrzeźno
4Lewandowski Rafał, Działdowo
8Lewandowski Robert, Toruń
4Lewczuk Sławomir, Urzut
10Lewenstam Wojciech, Warszawa
1Lewicki Łukasz, Brodnica
1Lewicki Maurycy, Osieczna
6Libuda Adrian, LUBAWA
6Lichoń Jacek, Sulejówek
6Lipińska Katarzyna, Skarżysko Kamienna
2Lipiński Marek, Skarżysko-Kamienna
3Lipiński Marek, Piaseczno
6Lipka Rafał, Legionowo
4Lis Sebastian, Łódź
10Loewnau Daniel, Olsztyn
4Loewnau Eugeniusz, Olsztyn
2Lorenc Robert, Skierniewice
2Lorenz Daniel
2Luboińska Urszula, Warszawa
6Luchowski Jarosław, Warszawa
10Lucimiński Tomasz, Łódź
S Nazwisko i Imię  
8Ludwicki Piotr, Warszawa
9Ludwinowski Dariusz, Grudziądz
3Lutecka Małgorzata, Łódź
2Lutecki Tomasz, Łódź
5Łabanowski Hubert, Warszawa
2Łabanowski Krzysztof (23), WARSZAWA
7Łabędzki Artur, Ryki
8Łabuć Krystian, Lidzbark Warmiński
6Łabuć Leszek, Lidzbark Warmiński
3Łabuć Norbert, Lidzbark Warmiński
5Ładzieński Gustaw, Dziechciniec
7Łakomy Jacek, Warszawa
10Łaniewska Martyna, Warszawa
5Łaniewski Piotr, LEGIONOWO
5Łapiński Paweł, Piaseczno
3Łasiński Jarosław, Otwock
1Łasiński Paweł (911), Brodnica
7Łasiński Piotr, Warszawa
6Ławiak Tomasz, Warszawa
4Ławicki Przemyslaw, Nowe Miasto Lubawskie
9Łącka Agnieszka, Nowy Dwór Mazowiecki
1Łomnicki Michał (28), Kwidzyn
2Łopatek Kamil (700), Olsztyn
3Łuciuk Radosław (43), WARSZAWA
3Łuczyński Robert, Warszawa
4Łuczyński Wojciech, warszawa
4Łuczyński Zbyszek, Pruszków
3Łukasiak Łukasz (333), Józefów
2Łukasiewicz Marcin (222), Warszawa
10Łukasik Adam, Otwock
5Łukasik Arek, Warszawa
10Łukaszewicz-Bernady Joanna, Warszawa
1Łukaszewski Łukasz, Witowo (Szczytno)
4Łukawski Piotr, Izabelin
1Łukawski Rafał
4Łusiak Piotr, Trawniki
5Łuszcz Wojciech, Legionowo
9Łuszczyk Emil, Józefów
2Łyżwa Kamil, Wrocław
2Macieja Kacper, Włocławek
1Macieja Krzysztof (1008), Włocławek
2Macieja Przemysław, Włocławek
6Maciejewski Eryk, Rypin
3Maciejewski Zbigniew, Warszawa
2Macutkiewicz Izabela (26), Warszawa
7Maćkowiak Łukasz (927), Toruń
10Madaliński Grzegorz, Warszawa
7Madej Michał, Warszawa
4Madejek Robert
8Magnuszewski Przemysław, Białystok
3Magun Krzysztof
5Maj Radosław, Warszawa
6Majchrzak Marcin, człuchów
6Majchrzyk Paweł, Rawa Mazowiecka
4Majdak Janusz
8Majek Marian, Trąbki
6Majewski Marek, Prabuty
4Majewski Piotr, Białystok
1Majkowski Daniel, Gdynia
7Majkowski Krzysztof, Dobrzyń
9Majkowski Ryszard, Janów Lubelski
1Majszak Krzysztof, Toruń
4Majtyka Grzegorz, Warszawa
5Makowski Jacek, Legionowo
3Makowski Piotr, Warszawa
9Maksymowicz Krzysztof, Świeradów Zdrój
7Makuch Rafał, Zwoleń
4Malczyk Bartłomiej, Otwock
9Malec Agnieszka (36), Warszawa
6Maleszka Mateusz, BRĄSWAŁD
7Malewicz Grzegorz, Urzut
3Malicki Dominik, Łomianki Dolne
1Malicki Michał, Warszawa
6Malik Witosław (1204), Łódź
1Malinowski Jacek, PŁOCK
8Malinowski Marcin, Grajewo
10Malinowski Patryk, Warszawa
6Malinowski Zenon, Łomża
2Maliszewski Jerzy, Olsztyn
5Malt Michał, Szwecja
2Małecki Łukasz, Ciechanów
2Małecki Marek, Ełk
8Małecki Piotr, PIASECZNO
S Nazwisko i Imię  
2Małysa Krzysztof, rADOM
5Małyska Emil, LUBLIN
3Małysz Michał, Legionowo
7Maniecki Tomasz, Radzymin
2Mantiuk Andrzej, Karakule
2Mańczak Adam, Górna Grupa
7Mańka Wojciech, Garbów
7Mańkowski Marek, Grudziądz
2Marchlewski Marcin, Lubawa
7Marciak Karol, Stawiguda
4Marciniak Adam, Ryki
3Marciniak Artur, Warszawa
1Marciniak Daniel (88), Warszawa
7Marciniak Krzysztof, Łomianki Dolne
3Marciniak Marcin (30), Warszawa
2Marciniak Wojciech (55), WARSZAWA
9Marciniak Wojciech, Ryki
5Marcinkiewicz Alicja, Warszawa
1Marcinkiewicz Grzegorz Henryk, Warszawa Wesoła
6Marcinkiewicz Przemysław
6Marcinkiewicz Radosław
2Marczak Marek, Węgrów
1Markiewicz Adam
6Markiewicz Marcelina, Warszawa
7Markiewicz Marek, Olsztyn
4Markowski Marcin (24), Żabieniec
5Markowski Przemysław, Stara Iwiczna
4Marowski Mariusz, Kwidzyn
5Marski Michał, Papowo Toruńskie
6Marszałek Łukasz, Ożarów Mazowiecki
6Marszałek Michał
9Martczak Paweł, zgierz
8Martin Benjamin
3Marzec Piotr, Bartoszyce
9Marzejon Dariusz, Chłapowo
3Marzejon Mikołaj, Chłapowo
1Masłowski Julian
8Mastalerz Piotr, julianów, gm. piaseczno
4Maszerowski Dawid, SUŁOCIN
4Maszkowski Robert, Ełk
4Mata Alejandro
3Matkowski Jakub, Chotomów
10Matla Dariusz, Ciechanów
4Matraszek Piotr, Chotomów
2Matusiak Bartosz, sieradz
7Matuszak Andrzej (1957), Warszawa
9Matwiejczyk Arkadiusz, Ełk
8Matysik Filip, Regóły
8Maykowski Tadeusz, Morąg
10Mazur Maja, LUBLIN
2Mazur Rafał, Warszawa
5Mazurek Patryk, Warszawa
1Mazurek Sławomir, Żyrardów
4Mazurkiewicz Karol, Warszawa
4Mączewski Andrzej, Grudziąc
3Mączyński Czesław, Płock
10Mechliński Mateusz, GRONITY
6Medźwiedzki Daniel, Szczytno
9Melon Michał, Warszawa
5Merkiewicz Olgierd, Przasnysz
5Mędel Piotr, Książenice
5Mętrak Marcin, józefów
7Miastowski Arkadiusz, Warszawa
7Miazio Lech, Olsztyn
7Michalczyk Anna, Warszawa
3Michalik Jarosław, Kwidzyn
2Michalski Bartosz, TORUŃ
2Michalski Łukasz, Kalisz
2Michalski Maciej, Warszawa
3Michałek Marcin, Janów Lubelski
1Michnowski Sebastian, Warszawa
1Mielewczyk Artur, Warszawa
8Mierzejewski Andrzej, EŁK
9Mieszkowska Luiza, Otwock
2Migała Zygmunt, Siedlce
8Mijakowski Adam, Warszawa
8Mikielis Joanna, Łódź
2Mikielski Witold, Olsztynek
7Mikołajczyk Małgorzata, Warszawa
2Mikołajczyk Paweł (48), Włocławek
4Mikołajczyk Paweł (255), Warszawa
3Mikołajun Maciej, Zielonka
3Mikucki Piotr, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
S Nazwisko i Imię  
8Mikulski Jacek
5Mikulski Robert, Brzeziny
2Milewski Bartosz, Warszawa
5Milewski Benedykt, Nowe Miasto Lubawskie
4Milewski Ireneusz, Warszawa
6Milewski Jacek, KIEŹLINY
4Miller Sebastian (335), Warszawa
1Miłogrodzki Robert, Toruń
6Minkowicz Jarosław, PIASECZNO
3Mińkowski Robert (2012), Grodzisk Mazowiecki
4Mirowski Marian, RAWA MAZOWIECKA
5Misiak Rafał, Bełchatów
2Misiaszek Michał, Toruń - Toporzysko
1Misiaszek Sławomir, Toruń
7Miszczak Sławomir
2Miszczuk Andrzej, LUBLIN
3Miszczuk Piotr, Nadarzyn
1Mitas Jarosław (1113), Warszawa
8Mizera Sebastian, Lodz
2Miziołek Andrzej, Warszawa
3Młynarczyk Adam, Rawa Mazowiecka
7Młynarz Grzegorz, Siedlce
4Moch Paweł, Kwidzyn
5Moczydłowski Piotr (444), Ząbki
4Moćko Beata (234), Wołomin
6Mogiła-Lisowski Zygmunt, Ząbki
5Mokosa Michał, Julianów
6Mokrogulski Piotr, Tomaszów Mazowiecki
6Molenda Tomasz, Włocławek
9Mołotkiewicz Jakub, Warszawa
3Momot Łukasz, Łomianki
4Moruzgała Mariusz, Łódź
8Motylewska Marta, Płock
2Mourygin Andrei, Grodno
10Mozgawa Andrzej, Dęblin
5Możański Grzegorz, Warszawa
3Mroczek Mariusz, Pruszków
5Mroczka Jakub, Gdynia
4Mroczka Łukasz, Kopanino
2Mroczkiewicz Robert, Grodzisk Mazowiecki
6Mroczkowski Tomasz, Warszawa
1Mrowiec Kamil, Warszawa
2Mrowiński Adam, Radzymin
9Mrozek Waldemar, Legionowo
1Mrożewski Krzysztof, Warszawa
1Mróz Mateusz, Poznań
9Mudlaff Kamil, Toruń
5Mudlaff Krzysztof, Toruń
8Murawski Adam, BRATIAN
5Murawski Michał, Warszawa
1Murdzia Tomasz, Warszawa
7Muszyński Piotr, Mława
1Muśko Patryk, Grabówka
7Mycielska Ewa, Łódz
1Mycielski Maciej, Otwock
5Myczkowski Paweł, Legionowo
4Mydło Kazimierz, Olsztyn
2Myszkowski Rafał (1984), Konstancin-Jeziorna
1Nabiałek Michał, Częstochowa
3Namiotko Wojciech, Olsztyn
2Napierała Marek (35), Piastów
6Napióra Alicja (1640), Sokolniki Las
4Napióra Wiktor, Łęczyca
5Nasiłowski Jarosław, Warszawa
9Nawotczyński Dariusz, Olsztyn
7Nawrocki Dariusz, Bydgoszcz
5Nawrocki Marcin, Warszawa
5Nawrot Paweł, CIECHANÓW
2Nazarski Jacek, Brzeziny
7Nesterowicz Jakub, Zielonki
8Nesterowicz Sambor, Zielonki Wieś
3Nestorowicz Artur, Kętrzyn
2Niciński Sławek, Otwock
7Niecikowski Zdzisław, Olsztyn
6Niedźwiecki Marcin, Ełk
7Niemaczek Aleksandra, Warszawa
6Niemczyk Michał, Warszawa
2Niemczyk Rafał, Stare Babice
7Niesiobędzki Grzegorz, Lubawa
9Niewęgłowski Jarosław (46), Toruń
6Niewiadomski Krzysztof, Warszawa
2Niewiadomski Łukasz, Żyrardów
4Niewiarowski Kazimierz, Przasnysz
S Nazwisko i Imię  
6Niklewicz Artur, Julianów
3Niklewicz Damian, Julianów
7Niklewicz Ewa, Julianów
2Niklewicz Sebastian, Julianów
4Nizioł Marek, Warszawa
8Noceń Mirosław, Warszawa
9Nocuń Anna, Warszawa
2Nowak Jan, Tłuszcz
6Nowak Kamil, Kielce
9Nowak Mariusz, Płock
10Nowak Paulina, Grójec
5Nowak Sebastian, Toruń
2Nowakowski Adam, Olsztyn
6Nowakowski Krzysztof
2Nowakowski Paweł, Warszawa
4Nowakowski Rafał, Warszawa
8Nowicka Monika
7Nowicki Grzegorz, Augustów
6Nowicki Jarosław, Włocławek
8Nowiński Artur, Warszawa
4Nowociński Marcin, Pasym
8Nowoczyński Piotr, Mława
2Nowogródzki Piotr, Sadowa
8Nowotka Wiktor, Piaseczno
8Nożewski Adam, Piaseczno
2Obel Marcin, Lesznowola
8Obidziński Dariusz (1201), Łódź
9Obidziński Paweł, Warszawa
4Obidziński Piotr, Warszawa
4Obłękowski Mariusz, Książenice, Grodzisk Mazowiecki
4Ochędzan Grzegorz, Jabłonna
2Ochocki Andrzej, BRODNICA
9Ochrymczuk Anna, Olsztyn
8Ogrodnik Bartek, Józefów
8Ogrodowska Małgorzata, Gdynia
1Olbryś Jacek, Warszawa
4Olchowy Mariusz, Olsztyn
10Olczak Marcin, Józefów
3Olech Jacek, Świecie
8Olechno Robert, Białystok
7Olejniczak Agnieszka, Lódz
1Olejniczak Przemysław, Kurnos Drugi
8Olejnik Michał, Łódź
2Olesiak Damian, Łódź
7Olesiejuk Paweł, Warszawa
1Oleszkiewicz Arkadiusz, Warszawa
6Oleszkiewicz Ernest, Józefów
10Olewińska Mariola, Długa szlachecka
3Olewnik Piotr (1977), ELBLĄG
4Olpeter Adam, Kwidzyn
2Olszewski Artur, Warszawa
2Olszewski Sławomir, Ełk
4Ołdakowski Karol (2017), Olsztyn
4Omiotek Jakub, Goraj
2Oniśk Damian, Łochów
8Opaliński Tomasz, Ostróda
8Opęchowski Marian, BISKUPIEC
1Opolski Arkadiusz, Lublin
2Orszulak Adam, Grodzisk Mazowiecki
3Orzołek Mariusz, Olsztyn
4Osiak Marcin, Warszawa
8Osowski Cyprian, Warszawa
2Ostraszewski Zbigniew, Potulice
4Ostromecki Szymon, Ciechanów
2Ostrowska Anna, Chorzele
2Ostrowski Grzegorz, Chorzele
9Ostrowski Mariusz, Warszawa
6Oszkiel Jakub, Seroki-Parcela
1Oszkiel Kamil, Seroki-Parcela
7Oszkiel Katarzyna
9Oszkiel Łukasz, Seroki-Parcela
2Oszkiel Mateusz, Seroki-Parcela
6Oszkiel Milena, Seroki-Parcela
3Oszkiel Rafał, Seroki-Parcela
9Ościłowski Grzegorz, Olsztyn
2Owczarek Jan, Warszawa
10Owczarek Jarosław, Warszawa
5Owczarek Tomasz, warszawa
8Owczarz Artur, Puławy
4Owsianko Maciej, Warszawa
4Pacholczak Maciej, Piaseczno
1Packi Daniel, Tomaszów Mazowiecki
5Pacocha Igor, Łódź
S Nazwisko i Imię  
4Pacuk Dariusz, Toruń
6Paczka Tomasz, Warka
1Paczkowski Andrzej, Nowa Wieś
10Paczkowski Jacek, Dąbrowa
7Paderewski Michał, Toruń
8Padlewska Anna, Warszawa
5Padziński Mariusz, Lublin
3Pakulczyk Michał, GŁOWNO
2Pakulska Katarzyna, Gostynin
3Pakuła Paweł, Milanówek
4Palka Damian, Częstochowa
2Palka Piotr, Częstochowa
9Paluch Maciej, Grodzisk Mazowiecki
5Paluszyński Andrzej, Józefów
3Pałka Marek, Warszawa
1Pałyga Mariusz, Grodzisk Mazowiecki
10Pałysa Kinga, Józefów
7Pałyska Kamil, Warszawa
2Pałyska Karol, Toruń
7Panufnik Michał, Henryszew
4Papis Paweł
6Paprota Przemysław, Płońsk
2Parzych Mariusz, LIDZBARK WARMIŃSKI
4Parzyszek Marek, Warszawa
5Paszczyk Katarzyna, Elk
2Paszczyk Mariusz, Ełk
6Paszkiewicz Arkadiusz, Ełk
8Paterak Anna, Warszawa
2Patrzałek Sławomir, Łomianki
4Pawelczyk Magdalena, Warszawa
4Pawełczak Krzysztof, Tarnobrzeg
3Pawełczak Waldemar, Warszawa
1Pawlak Łukasz, Łódź
2Pawlak Łukasz, Łódź
8Pawlak Zofia, Karczew
5Pawlikowski Cezary, Warszawa
10Pawlikowski Krzysztof, Warszawa
7Pawluczuk Tomasz, Ełk
1Pawłowski Stanisław, Włocławek
10Pawłowski Tomasz, Radom
2Pazdrowski Robert, ZALESIE GÓRNE
3Pągowski Krzysztof, WARSZAWA
5Pecelt Mateusz, Radom
7Peciak Paweł, Wyszków
2Peciakowski Robert (1973), Bielsk
7Pelucha Kamil, Zalesie Górne
8Pepliński Marcin
2Perczyński Radek, Warszawa
8Perdas Mariusz, Dmosin
8Pergoł Edward, Warszawa
1Perkowski Damian
8Perschke Kacper
4Perzanowska Karolina, Łódź
8Petkowicz Paweł
6Petryczko Igor, Ciechanów
9Pęczalska Basia, Otwock
4Pęczkowski Andrzej, Jabłonna
10Pfadt Olaf
5Piasecki Andrzej, Mrągowo
7Piasecki Krzysztof, rypin
9Piasecki Tomazs, Radzymin
9Piątek Daniel, Lidzbark Warmiński
2Piątkowski Tadeusz, Nowe Miasto Lubawskie
1Piechowski Zdzisław, Ełk
8Pieczyński Karol (670), Warszawa
6Piejko Dominik, Warszawa
10Piekarski Maciej, Mińsk Mazowiecki
2Pieńkowski Dariusz, WARSZAWA
9Pierzchalski Jerzy, Łódz
6Pierzchała Robert, Olsztyn
9Piesio Ewa, Garwolin
2Pieściński Jacek, Grudziądz
2Pietrak Marcin, Warszawa
1Pietrzak Andrzej, Mysiadło
10Pietrzak Edmund, Rawa Mazowiecka
6Pietrzak Gustaw, Rawa Mazowiecka
7Pietrzak Jakub, KRĘPA
5Pietrzak Maciej, Rawa Mazowiecka
8Pietrzak Miłosz, Rawa Mazowiecka
10Pietrzak Wojciech, Rawa Mazowiecka
6Pięta Dominik, Garwolin
1Pięta Paweł, Zabrze
3Piętka Jarosław, Otwock
S Nazwisko i Imię  
6Piętka Michał, Józefów
9Pilas Szymon, Warszawa
4Pilichowski Wojciech, Białystok
6Pilski Wojciech, Gdańsk
2Pilsyk Bartłomiej, bielsko-biała
4Piotrowicz Kamil, Ciechanów
3Piotrowski Dariusz, Świecie
5Piotrowski Krzysztof, Działdowo
10Piotrowski Miłosz, Warszawa
3Piotrowski Rafał, Magdalenka
3Piotrowski Robert, pUŁTUSK
9Piotrowski Roman
2Piotrowski Tomasz (1410), Olsztyn
6Piotrowski Tomasz, Warszawa
8Piwowar Maciej, Włocławek
6Plaszewska Aneta, Olsztyn
5Plich Anna, Bełchatów
3Plocek Przemysław
8Pluta Tomasz (1709), Warszawa
3Płatek Jakub, Brzóze
4Płonka Andrzej
3Płonka Arkadiusz, Czechowice-Dziedzice
8Płońska Aneta (113), SEROCK
1Płoski Adam, Ciechanów
3Płudowski Leszek, Warszawa
6Płudowski Przemysław, Warszawa
1Płusa Szczepan, Starachowice
2Pływacz Wojciech, BOGATYNIA
9Pniak Szymon, Łódź
10Pociask Adam, NOWA WIEŚ
4Pociask Maciej (112), Nowa Wieś
1Poczopko Andrzej, Olsztyn
2Podeszwa Wiesław, Ostrołęka
3Podębski Darek, Warszawa
2Podgórski Adam, Rypin
1Podgórski Adam, Dębe Wielkie
1Podkoński Cezary, Warszawa
5Podlewski Krzysztof, Sulejów
5Podliński Sebastian, LUBAWA
7Pogorzelski Maciej, Mrągowo
10Polański Karol, Pruszków
9Polański Rafal, Warszawa
1Polonis Wiktor, Płock
2Polowczyk Piotr, WARSZAWA
3Poluchowicz Artur (1601), Łęczyca
2Pomaski Paweł, Ciechanów
1Pomorski Mariusz, Łódź
1Pomorski Szymon, Łódź
9Ponikowska Edyta, Olsztyn
8Popis Maciej, Dąbrówka
9Popowiecki Jacek, Olsztyn
1Posadzy Tomasz, Stara Wieś
4Postój Andrzej, Olsztyn
2Potrykus Filip, Chłapowo
2Powierża Paweł, warszawa
10Półjanowicz Małgorzata, Warszawa
5Półkośnik Łukasz (66), Białystok
7Pracz Marcin, Warszawa
2Prajel Maciej, Warszawa
7Praszczałek Marcin, ZŁOTOKŁOS-PIASECZNO
6Prażanowski Damian
10Prażanowski Mariusz, Kwidzyn
7Prejs Justyna, Celestynów
2Prętki Jarosław
6Prokopczyk Piotr, Wolanów
10Prokopowicz Marcin
3Proniewicz Piotr, Mińsk Mazowiecki
10Prus Małgorzata
9Przerwa Zbigniew, Rawa Mazowiecka
7Przesław Damian, Warszawa Wesoła
3Przęzak Marcin
1Przybylski Piotr, Wiązowna
8Przybyłek Mateusz
5Przybysz Sebastian, Warszawa
2Przygoda Łukasz, LEGIONOWO
5Przygoda Michał, Warszawa
10Psut Daniel, Warszawa
6Pszczółkowski Łukasz, Ciechanów
8Puc Patryk, Brodnica
4Puchała Łukasz, KRAKÓW
4Purchała Paweł, Warszawa
5Pykało Wojciech, Warszawa
8Pyłko Grzegorz, Mława
S Nazwisko i Imię  
3Pytlak Adam, Mińsk Mazowiecki
9Pyzel Michał, Olsztyn
3Raczyński Maciej, Warszawa
9Radliński Wojciech, ŁÓDŹ
7Radomski Bolesław, Toruń
3Radomski Paweł, Nowe Miasto
3Radziejewski Krzysztof, Łódź
2Radziejowski Tomasz, Zarzecze
9Radzikowski Jarosław, Łódź
6Radzikowski Marcin, Warszawa
4Rajczyk Patrycjusz, Warszawa
3Rajska Dorota, Warszawa
6Rakowska Gizela, Gniezno
8Raniszewski Tomasz, Pasym
8Rapczyński Grzegorz, Ełk
6Raszewski Robert, WARSZAWA
6Raszkiewicz Marta, Olsztyn
5Raszyk Piotr, Łódź
8Ratajczak Tomasz, Tuchorza
2Rawdanowicz Paweł, Samborowo
9Raźniewski Karol, Warszawa
8Rdest Łukasz, Sochaczew
1Redko Błażej, Łódź
3Rees Robert (33), Kozery
7Reszke Marcin, Lódz
7Rochala Daniel
2Rochowiak Mateusz
7Rocki Janusz, Nowy Dwór Mazowiecki
3Rocki Mariusz (81), Warszawa
1Rogalski Franciszek, Bialystok
1Rogalski Sebastian, Działdowo
2Rogiński Marcin, Ciechanów
7Rogozińska Joanna, NATERKI
4Rogulski Leszek, Otwock
10Roguski Piotr, Józefów
4Rojda Tomasz, Warszawa
1Rojek Kamil, Wyszków
2Roman Piotr, Wietrzychowo
2Romanowski Kamil, Marki
6Romanowski Maciej, Włocławek
1Romanowski Mateusz, Stare Pole
5Romaszewski Piotr, Warszawa
8Rosa Justyna, PIASECZNO
3Rosa Łukasz, Piaseczno
9Rosiak Bogusława, Olsztyn
5Rosiński Michał, WARSZAWA
9Rosiński Piotr, Ełk
4Rosochacki Dawid, Stojadła
9Rostkowski Krzysztof, WARSZAWA
7Rowicka Olga, Ruda
8Rowicki Przemysław, Warszawa
3Rowicki Rafał, Ruda
1Rozpłoch Andrzej
5Rozwadowski Cezary, Mińsk Mazowiecki
8Rożek Maciej
10Rój-Karkowska Agata, Płock
1Różański Mateusz
2Różycki Jacek, Nowy Dwór Mazowiecki
5Różyło Marek, Olsztyn
10Ruc Rafał, KĘBŁOWO
3Ruchlicki Stanisław, Kleosin
5Ruciński Grzegorz, Warszawa
5Ruciński Radek, Warszawa
3Ruczyński Arkadiusz, Elbląg
2Ruczyński Radosław, Elbląg
10Rudziński Andrzej, Jonkowo
9Rumianek Paweł
2Rumik Grzegorz (1981), Lublin-Bystrzyca Nowa
1Rumsicki Karol, Otwock
2Rumsicki Sylwester, Otwock
8Rusak Piotr, Warszawa-Wesoła
5Rusek Marta, Warszawa
3Rusek Piotr, Warszawa
6Rusin Bartosz, Jabłonna
4Rutkowski Grzegorz, Warszawa
4Rutkowski Grzegorz, Reszel
7Rutkowski Krzysztof, Nowa Iwiczna
2Rutkowski Łukasz, Warszawa
4Rutkowski Piotr (2010), Piastów
3Rutkowski Robert, Brzeziny
3Ruziewicz Wojciech, Warszawa
2Rybak Artur, Cybulice Małe
7Rychter Maciej, Warszawa-Targówek
S Nazwisko i Imię  
4Rychter Radosław, Łódź
3Ryciuk Tomasz, Warszawa
3Rydel Marcin, Nowy Dwór Mazowiecki
4Rykowski Łukasz, Mława
1Rymarz Rafał, Piotrków Trybunalski
7Rymszo Bogusław
3Rypiński Maciej, OLSZTYN
2Rytel Andrzej, Siedlce
1Rządca Jacek, Warszawa
3Rzucidło Kamil, Warszawa
2Sacharczuk Paweł, Karczew
1Sachs Karol, Warszawa
9Sadkowska Magdalena, Warszawa
1Sadłecki Andrzej, Łódź
5Sadowski Karol, Kanie
4Sadowski Piotr, Gdańsk
6Sadowski Waldemar, Białystok
10Sadurski Stanislaw, Toruń
8Sajna Marian, Nowy Dwór Mazowiecki
6Sakowski Jan, Nisko
7Sakowski Miłosz, Ełk
2Samborski Andrzej, Białystok
2Samborski Bartosz, Białystok
2Samsel Adam, Warszawa
8Saniuk Sebastian, Gołdap
1Sankowski Robert, TOMASZÓW MAZOWIECKI
1Sawa Robert, Turka
3Sawicka Aleksandra, Warszawa
4Sawicki Andrzej, Lublin
9Sawicki Andrzej, Warszawa
4Sawicki Kostek, Olsztyn
3Sawicki Ryszard, Olsztyn
7Sąsiadek Cezary, Gdańsk
3Schabowicz Krzysztof, Komorów
7Schrewe Michae, Warszawa
8Schröder Steffen, Piaseczno
6Schveitżer Jens, BESIGHEIM
7Sczaniecka Karolina, Ciechanow
3Seferyniak Jacek, Warszawa
3Sekuła Maciej, Olsztyn
5Shevchenko Vadym, Józefów
2Shevcov Aleksander, Kaliningrad
4Sibiński Dariusz, Płock
8Sidorczuk Marta (150), Warszawa
7Siedlaczek Klaudiusz, Gronowo Górne
2Siejka Tomasz, Warszawa
6Siemaszko Michał, Warszawa
1Siemiaszko Dariusz, Warszawa
2Siemiaszko Jacek, Augustów
2Siemieniuk Marcin, Białystok
5Siemiński Ryszard, Toruń-Brzozówka
2Sieniuć Jakub, Piaseczno
1Sienkiewicz Artur, Komornica
2Sienkiewicz Sebastian, Komornica
3Sienkiewicz Zbigniew, Komornica
9Siennicka Anna, Goszczyn
5Sieńko Katarzyna, BIAŁYSTOK
1Sieński Krzysztof, Działdowo
2Siepracki Mirosław, Warszawa
3Sieroński Marcin, Gdynia
2Siess Mateusz, Warszawa
3Siewierski Piotr, Łódź
10Sikora Marcin, ŁÓDŹ
2Sikora Robert, Sochaczew
6Sikora Robert, Bartąg
2Sikorski Andrzej, Sochaczew
3Silbernagel Przemysław, ŚREM
2Sioch Radosław, Warszawa
5Sirocki Rafał, Olsztyn
6Sitarski Michał, Warszawa
7Sitek Wojciech, Nowy Dwór Mazowiecki
6Sitkiewicz Jacek
3Siwczak Jerzy, Lublin
6Siwik Marek, Olsztyn
2Siwiński Łukasz, Julianów
4Siwiński Zdzisław, WARSZAWA
1Skalski Kacper, Warszawa
2Skalski Mariusz, Stanisławów
1Skalski Tomasz, Mrągowo
8Skiba Norbert, Rudnik nad Sanem
2Skibicki Jacek, łódź
4Skibiński Daniel, Brodnica
5Skibski Krzysztof, Warszawa
S Nazwisko i Imię  
2Skibski Piotr, Warszawa
3Skolik Maksymilian
9Skop Adam, Legionowo
3Skorek Marek, Otwock
2Skorobogaty Rafał, Olsztyn
2Skowronek Marcin, Warszawa
5Skóra Kamil, warszawa
4Skroński Tomasz, Sochaczew
2Skrzyniarz Przemysław, Warszawa
5Skrzyński Mariusz, Warszawa
1Skrzypczak Szymon, Lublin
4Skrzypnik Łukasz, Łódź
3Skumiał Norbert, WARSZAWA
4Skutnik Sławomir, Ełk
9Skwara Mariusz, Warszawa
5Skwara Tomasz, Otwock
3Skwarski Witold (705), Olsztyn
3Sławiński Adam, ZGIERZ
5Sławiński Jakub, Jedlnia Letnisko
10Sławiński Krzysztof, Jedlnia Letnisko
6Sławiński Piotr, Jedlnia letnisko
8Sławkowska Gabriela, Włocławek
8Słomski Marcin, Wrocław
9Słowik Marek, Warszawa
1Słupek Paweł, Warszawa
5Smagalski Michał, Milanówek
8Smejda Andrzej, Warszawa
10Smoliński Krzysztof, Włocławek
6Smoliński Marcin, Warszawa
4Smołka Krzysztof, Warszawa
5Smuga Andrzej, Warszawa
6Snakowski Piotr, Warszawa
5Snopczyński Maksymilian, Lipków
3Snopczyński Michał, Lipków
4Sobala Arnold, Warszawa
9Sobczaj Adam
5Sobczak Artur, Warszawa
1Sobczak Batrosz, WARSZAWA
4Sobczak Grzegorz, Łódź
3Sobczuk Joanna (1881), Warszawa
6Sobczyk Bartłomiej, Warszawa
1Sobczyk Marcel, Warszawa
1Sobieraj Wojciech, Warszawa
2Sobierajski Piotr, Bartoszyce
2Sobieralski Piotr, Tczew
8Sobieska Ilona, Pasłęk
2Sobkowiak Jan, Toruń
5Sobociński Michał, PRAŻMÓW
5Sobolewski Krzysztof, Warszawa - Białołęka
4Sobolewski Roman, Pęcice
7Soboń Andrzej, Zgorzała
10Soboń-Mużdżak Magdalena, Łódź
6Sobótka Robert, Legionowo
1Socha Tomasz, ŁÓDŹ
8Socha-Mudlaff Monika, TORUŃ
10Sokolińska Patrycja, Pruszków
4Sokolnicki Andrzej (96), WARSZAWA
2Sokolnicki Sławomir (1966), Ciechanów
5Sokołowski Arkadiusz, Olsztyn
4Solarek Piotr, Warszawa
7Solarek Sylwia, Warszawa
4Sołtys Zofia, Warszawa
8Sołtysiak Marcin, Piaseczno
2Somow Dariusz, Warszawa
4Somow Norbert, Warszawa
10Sontowski Patryk, Lubawa
3Sońta Artur, PUŁAWY
2Sosna Andrzej, Niewodnica Korycka
6Sosnowska-Dłoniak Jolanta, Bogdany
8Sosnowski Cezary, Janów
10Sosnowski Grzegorz, EŁK
9Soszyńska Gosia, warszawa
2Sotyn Marcin (44), Celestynów
7Sowik Marcin
2Sowjak Paweł, Błaszki
4Spławska Sylwia, WARSZAWA
5Spodek Maciej, Warszawa
3Sprusiński Jakub, Ciechanów
5Stachowicz Jacek, Granica
8Stachulski Adam, Warszawa
7Stan Jarek, Warszawa
7Stanek Tomasz, Józefosław
4Staniak Mariusz, Warszawa
S Nazwisko i Imię  
1Staniec Artur, Warszawa
2Staniec Maciej, Warszawa
3Staniewski Michał (666), Warszawa
3Staniszewski Olek, Wiązowna
8Stańczuk Lech, Olsztyn
4Stapf Tomasz, Toruń
2Starachowski Tomasz (202), Warszawa
1Starczyński Tomasz, Gowarzewo
2Starosielec Marcin, Ząbki
4Startek Piotr, JANÓW LUBELSKI
5Stasiak Jarosław, Warszawa
6Stasiak Wojciech, Warszawa
3Stec Krzysztof
1Steciuk Marek, Łódź
5Steckiewicz Edmund, rypin
7Steckiewicz Edwin, Rypin
7Stefaniak Grzegorz, Rawa Mazowiecka
7Steffen Paweł, Samborowo
9Stelmach Marcin, Toruń
1Stelmaszczyk Arkadiusz (41), Ursynów
3Stelmaszczyk Grzegorz, Warszawa
4Stempień Marek, WARSZAWA
3Sternicki Tomasz, Mrągowo
3Stępień Karol, Warszawa
2Stępień Mateusz, Kady
5Stępień Norbert, Racławice
1Stępień Rafał, Łódź
4Stokłuska Grzegorz, Piaseczno
2Stolarczyk Marcin, Olsztyn
6Storma Karol, GRUDZIADZ
4Storzyński Maciej, Szubin
3Stradowski Robert, Ostrówek
1Stram Marek, Dziekanów Leśny
4Straszak Jarosław, Olkusz
8Stręciwilk Adam, DZWOLA
2Stronias Paweł, opoczno
10Struss Ksawery
1Struzik Bartosz, Wola Aleksandra
9Stryjewski Kacper, Warszawa
3Stryjewski Robert, CIECHANÓW
7Strzelczyk Waldemar, Kozienice
1Strzemieczny Tomasz, PŁOCK
8Stypułkowska-Sosna Katarzyna, Niewodnica Korycka
5Suchowiecki Wojtek, Olsztyn
1Sudnik Irek, józefosław
3Sudoł Dariusz, Olsztyn
1Sudoł Robert, Poznań
5Sujecki Paweł, Piaseczno
8Sulewska Dorota, Warszawa
5Sulowski Janusz, Janów Lubelski
4Sułkiewicz Marcin, Olsztyn
4Sułowski Krzysztof, Ryn
8Supeł Krzysztof, Węgrów
1Supiński Janusz, Prostki
5Surała Krzysztof, WARSZAWA
10Surdyk Joanna, Nowe Załubice
2Surdyk Maciej, ZAŁUBICE NOWE
3Surmacki Michał, Warszawa
4Swajda Adam, Siemiatycze
5Sydoruk Aleksander, Gronity
4Sypuła Piotr, Rawa Mazowiecka
5Syrewicz Krzysztof, Lidzbark Warmiński
5Syrwid Wojciech, Olsztyn
9Syzduł Michał, wARSZAWA
1Szafran Arkadiusz, Zelów
4Szafraniec Michał, Piotrków Trybunalski
7Szajkowski Tomasz, Tczew
7Szaryńska Paulina, Warszawa
5Szawurski Marcin, Warszawa
5Szczawiński Sławomir, Lubawa
1Szczawiński Witold, Lubawa
5Szczechura Maciej, Warszawa
3Szczepaniak Andrzej, ROGÓW
6Szczepaniak Paweł, Piaseczno
2Szczepański Artur, Dorotowo
1Szczepański Mariusz, KRÓLOWA WOLA
7Szczepański Tomasz, Otwock
4Szczepański Wojciech, Mińsk Mazowiecki
6Szczęsna Magdalena, Józefów
3Szczurowski Łukasz, Ciechanów
2Szczygielski Pawel, Szczytno
4Szczypek Łukasz, Otwock
7Szegda Łukasz, Garbów
S Nazwisko i Imię  
7Szelenbaum Paweł
5Szerszeń Michał, Kwidzyn
3Szewczak Daniel, Warszawa
4Szewczyk Andrzej, Warszawa
5Szewczyk Benedykt, Płock
1Szewczyk Marcin (90), Warszawa
3Szklarczyk Artur, Warszawa
2Szklarczyk Michał, Warszawa
5Szklarz Adam, Warszawa
7Szlasa Grzegorz (204), Piaseczno
7Szlassa Marcin, Ławki
6Szmuk Aleksandra, Nowa Iwiczna
9Szoblik Paweł, Jabłonna
4Szoch Tomasz, Bydgoszcz
3Szopiński Tomasz, Warszawa
9Szorski Tomasz, Głosków Letnisko
1Szperna Hubert, Tomaszów Mazowiecki
5Szpitun Maciej, Lublin
3Sztęborowski Adam, Warszawa
3Sztuka Artur, WARSZAWA
1Szturnoga Sylwester, SMARDZEWICE
3Sztylka Rafał, Warszawa
6Szuchnik Sebastian, Kąty
7Szukieć Arkadiusz, ełk
6Szulc Paweł, Legionowo
10Szwabowska Urszula, Warszawa
6Szwaj Jarosław, WARSZAWA
6Szwed Marek, SIERADZ
10Szychowska Katarzyna, Brodnica
7Szydłowski Szymon, Pasłęk
7Szymanek Katarzyna, Puławy
2Szymaniak Arkadiusz, Grodzisk Mazowiecki
9Szymanik Marcin, Warszawa
3Szymaniuk Wojciech, Jabłonna
9Szymańska Agnieszka, Janów Lubelski
9Szymański Dominik, Gąski
1Szymański Mateusz, Tomaszów Mazowiecki
6Szymański Michał, Rawa Mazowiecka
7Szymański Piotr, Józefów
3Szymański Radoslaw, Janów Lubelski
4Szymański Tomasz, Pruszków
8Szymczak Andrzej, Lisewo
2Szymczak Marcin, Płock
10Szymczakowski Marek, SKRZESZW
10Szymerski Paweł (1969), Łęg Probostwo
5Szymoński Andrzej, MIŃSK MAZOWIECKI
7Szypszak Anna
7Szypulski Radosław, EŁK
2Szyrwiński Marek, Olsztyn
4Szyszko Tomasz, Otwock
4Ścibisz Paweł
10Śledziona Marek, Bolesławiec
6Śledź Emil, PUŁAWY
8Ślinko Grzegorz, STOCK
4Śliwa Tadeusz (75), Teresin
5Śliwiński Piotr, Milanówek
7Śliz Krzysztof, Łódź
8Śliżewski Michał, Mała Nieszawka
1Ślusarz Jerzy (110), Warszawa
2Śmiertka Przemysław, Warszawa
6Śmieszny Michał
4Śniadówka Łukasz, Chełm
3Śpica Agnieszka, Warszawa
4Świątek Artur, Bartoszyce
9Świątek Elżbieta, Bartoszyce
8Świątek Jaromir, Olsztyn
5Świątek Mariusz, Świdnik
6Świątkowski Maciej, Piaseczno
3Świątkowski Stanisław, Piaseczno
8Świderska Anna, Ełk
3Świderski Antoni, Osowiec
2Świderski Cyprian, Radonie
5Świderski Dariusz, Warszawa
1Świderski Michał (50), Radonie
1Świderski Paweł, Sulejówek
2Świderski Tadeusz, Nowy Dwór Mazowiecki
2Świderski Wojciech, Mińsk Mazowiecki
6Świerczewski J.j. (999), Warszawa
2Świerczyński Tomasz, Łódź
4Świętkowski Kacper, Warszawa
10Taciak Sebastian, Warszawa
2Tarasiński Jarosław, Skarżysko-Kamienna
6Tarasiuk Karol, ŚWIDNIK
S Nazwisko i Imię  
3Taraszkiewicz Kacper, Mrągowo
4Tarnicki Ireneusz, Mrągowo
2Tarnowska Justyna, WIĄZOWNA
5Teleon Piotr, Warszawa
1Tenderenda Jan, Warszawa
7Teper Paweł, Nowa Wieś
10Teper Zofia, Nowa Wieś
4Teperski Wojciech, Warszawa
7Terentieva Hanna (122), Warszawa
2Tereszczuk Jacek, Lublin
3Tereszczuk Jakub, Warszawa
2Teterycz Michał, Białystok
6Tężycki Antoni, Skępe
4Tężycki Jarosław, Józefosław
2Tężycki Marcin, Skępe
8Thomas Aleksander, Warszawa
3Tkaczyk Maciej, Piaseczno
2Tokarski Robert, Wolanów
4Tomanek Szymon, Warszawa
8Tomaszewska Julita, Legionowo
5Tomaszewski Adam (900), Karczew
3Tomaszewski Bogdan, Marki
4Tomaszewski Jakub, Legionowo
7Tomaszewski Krzysztof, DANOWSKIE 22
3Tomczak Mariusz, Piaseczno
9Tomczak Mateusz, Rąbień
3Tomczuk Artur, Ząbki-Warszawa
10Tomczyk Maciej, Gravesend
10Tomczyk Michał, OLSZTYN
4Torba Adrian, Janów Lubelski
3Toruszewski Zdzisław, Jasienica
1Traczyk Damian, Kiełczówka
2Trawkowski Paweł, Warszawa
4Troinska Agnieszka, Warszawa
10Trojak Łukasz, PIĄTEK
6Trojan Gabryś, Rusiec
6Trojanek Łukasz, Warszawa
9Trómińska- Starczyńska Joanna, Gowarzewo
5Truszczyński Marcin, Warszawa
1Truszczyński Piotr, Warszawa
10Truszkowski Łukasz, Warszawa
1Trybuła Zdzisław (68), Warszawa
9Tryc Marcin, Warszawa
9Trzaskowski Piotr, karczew
5Trzciński Marcin, Piaseczno
1Trzciński Paweł, Wyszków
7Trzebiatowska Aldona, Gdynia
1Tumaniec Dariusz, Olsztyn
10Tumaniec Joanna, Olsztyn
2Tumialevich Mikhail, Grodno
5Turczyński Grzegorz, Janówek Pierwszy
3Tworkowski Wojciech (114), Szczytno
4Tyszecki Krzysztof, Paslek
4Tyszkiewicz Jerzy, Gdańsk
9Ucińska Agnieszka, WARSZAWA
2Uczkiewicz Jarek (975), Warszawa
8Ujda Zbigniew, Warszawa
3Uliczny Marcin, Płock
6Urban Krzysztof, Rydzyna
7Urbański Krzysztof, Warszawa
6Urbański Maciej (2013), Warszawa
2Urbański Marek, PIASECZNO
3Urbański Michał, Karczew
3Urbański Szymon, Warszawa
7Wachnik Bożena, Otwock
3Wachnik Wojtek, OTWOCK
5Wacławek Adam, Kanie
2Wacławek Bogusław (1500), Kanie
10Wacławek Hanna, Kanie
3Wacławski Bartosz, Wilcza Góra
7Wajda Mateusz, Warszawa
10Wajszczuk Błażej, Warszawa
5Walczak Marek (220), Legionowo
5Walczak Paweł, Juszkowo
5Walewicz Grzegorz, Olszewnica Stara
5Walewicz Tomasz (157), Lipno
2Walicki Filip, Warszawa
8Walicki Robert, Piaseczno
8Walkiewicz Tomasz
7Warzyński Artur, Warszawa
7Warzywoda Jakub, Warszawa
3Wasiak Rafał, Józefosław
8Wasilewski Rafał, Piaseczno
S Nazwisko i Imię  
3Wasylkiewicz Andrzej, Namysłów
4Waśniewski Arkadiusz (983), Ząbki
1Wawer Adrian, Puławy
7Wawryszuk Nina, Mińsk Mazowiecki
2Wawryszuk Patryk, Mińsk Mazowiecki
3Wawrzyn Wojciech, Olsztyn
3Wawrzyniak Sławomir (313), Olsztyn
9Wawrzyniuk Ernest, Silno
1Ważny Adam, Warszawa
7Wąs Grzegorz, Opatów
6Wąsewicz Magdalena, Warszawa
5Wąsik Jarosław, Lublin
3Weber Marek, Grudziądz
7Wekiera Michał, Warszawa
8Werbicki Piotr, Lidzbark Warmiński
5Werder Jacek, Marianów
1Wereski Piotr, Czosnów
3Werner Arkadiusz, GORCZENICA
7Wester Stanisław, Wieliszew
3Węgier Mikołaj, Lublin
9Węgorz Grzegorz, Węgrów
4Węgrzynowski Mariusz, Otwock
6Widłak Jakub, Grodzisk Mazowiecki
8Widuch Małgorzata, Warszawa
3Widuch Tomasz, Warszawa
1Wieczorek Maciej, Legionowo
7Wielgo Kamila, Białki
7Wieliński Wojciech, Bydgoszcz
4Wiereska Tomasz, WIELISZEW
1Wierzbicki Grzegorz, Siedlce
2Wierzbicki Jerzy, Warszawa
3Wierzbicki Maciej, Warszawa
8Wierzbowicz Krzysztof, LUBLIN
6Wierzchoń Marek, Lublin
6Wierzchowski Paweł, Warszawa
2Wieszczyk Tomasz, Stare Babice
2Więckiewicz Rafał, Sochaczew
2Wiktorzak Sebastian, Warszawa
4Wilczewski Piotr, Warszawa
3Wilczyński Dariusz, Pułtusk
4Wilczyński Jan, Pułtusk
8Wilczyński Krzysztof, DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
4Wilga Hubert, Płońsk
6Wilk Włodzimierz, otwock
7Winek Tomasz, Warszawa
8Winkler Szymon, Rybnik
1Wiszniewski Mateusz, Mrągowo
8Wiśniakowski Jacek, Piaseczno
5Wiśniewska Dominika, Nowy Dwór Mazowiecki
9Wiśniewska-Kamienik Małgorzata, Radom
3Wiśniewski Dariusz, Olsztyn
4Wiśniewski Dariusz, Gdynia
2Wiśniewski Dominik, Adamowizna
1Wiśniewski Piotr, Ełk
9Wiśniewski Przemysław, nOWY dWÓR mAZOWIECKI
5Wiśniewski Przemysław, Białystok
10Witaszek Franciszek
9Witaszek Jakub, bRWINÓW
5Witaszewski Krzysztof, Warszawa
6Witaszewski Marek, Warszawa
7Witczak Tomasz, Warszawa
4Witeska Piotr, Gdynia
2Witkowski Andrzej, Józefów
6Witkowski Grzegorz, Warszawa
3Witkowski Grzegorz, Gdynia
4Witkowski Michał, Warszawa
3Witkowski Tomasz, Janowice
3Wittlieb Robert, Ełk
9Włazałek Aleksander (1999), Pilawa
4Włazałek Mariusz (1997), Pilawa
6Włodarczyk Mariusz, Klonowy Dwór
8Włoszycka Magdalena, STARE BABICE
10Wnorowski Sławomir
5Wojciechowska Marta, Warszawa
4Wojciechowski Krystian (31), Wieniec
4Wojciechowski Marcin, Warszawa
2Wojciechowski Michał, Zalesie Górne
3Wojciechowski Patryk, Warszawa
2Wojciechowski Wojciech, Wyszków
8Wojciechowski Wojciech, Toruń
3Wojda Leszek, Olsztyn
3Wojewoda Adam, Rumia
4Wojtal Zbyszek (500), Olsztyn
S Nazwisko i Imię  
10Wojtaszek Piotr, Kalisz
1Wojtkowski Tomasz, Warszawa
6Wolak Artur, Warszawa
6Wolcendorf Edward, Brwinów
7Woldanowski Radosław, Tomaszów Maz.
4Wolf Mateusz, Warszawa
7Wolny Piotr, Warszawa
2Wołosiuk Jarosław, OLSZTYN
6Wołoszczuk Wojciech, Warszawa
5Woroniecki Dawid (1913), Łaskarzew
8Woronkow Piotr
4Woskowicz Marcin, Łódź
6Woś Krzysztof, Józefów
2Woźniak Jan, Warszawa
5Woźniak Krzysztof, Otwock
2Woźnica Dariusz, Otwock
6Woźnica Małgorzata (1780), Łomianki
4Woźnica Mariusz (1779), Łomianki
3Wódka Wojciech, Warszawa
9Wójcik Kamil, Halinów
4Wójcik Leszek (1064), warszawa
3Wójcik Marcin, Lublin
2Wójcik Marek, Ciechanów
2Wójcik Przemysław, Glina
1Wójtowicz Wiesław, Chełm
4Wójtowicz Wojciech, Puławy
2Wrona Patryk, Włocławek
5Wrona Paweł, WARSZAWA
3Wrona Piotr, Warszawa
5Wroniecki Adam (1989), TORUŃ
7Wroniecki Waldemar (83), Chełmża
8Wroński Piotr, Ciechanów
2Wrotek Piotr, Warszawa
2Wróbel Karol, Adamów
8Wróblewska-Pecelt Aneta, Radom
5Wróblewski Janusz, Bartoszyce
7Wróblewski Kamil, Łuków
2Wróblewski Wojciech, Zgierz
1Wrzesień Robert, Tomaszów Mazowiecki
2Wrzesiński Jacek, Warszawa
4Wszołek Artur, CHEŁMNO
5Wyczółkowski Paweł, PUŁAWY
5Wydro Mateusz, Puławy
4Wypich Marcin, Nowy Dwór Mazowiecki
4Wypych Krzysztof, WARSZAWA
10Wypych Marcin, SKUBIANKA
6Wypych Michał, WARSZAWA
6Wyrzykowska Katarzyna, Olsztyn
2Wysocki Adam, warszawa
5Wysocki Bartłomiej, Piaseczno
8Wysocki Grzegorz, GÓRA
3Wysocki Sławomir, Warszawa
8Wysocki Wiesław, Skierniewice
10Wysokiński Marek, Olsztyn
1Wyszkowski Arkadiusz, Ciechanów
7Wyszomierski Marcin, Mysiadło
3Wyszyński Paweł, Kołaków
8Wyszyński Rafał, Warszawa
5Wywrot Tomasz, Otwock
1Wyżlic Michał, Lubawa
3Zaborowski Stanisław, Lipno
2Zacharewicz Dominik, Warszawa
9Zacharewicz Jacek, Józefosław
6Zacharewicz Paweł, Łomianki
3Zacharewicz Radosław, Łomianki
7Zachwieja Cezary, Błonie
7Zachwieja Eugeniusz, Wyględy
8Zadrożny Grzegorz, Gietrzwałd
8Zagórski Dominik, Ząbki
6Zagroba Agnieszka, WARSZAWA
10Zajączkowski Tomasz, Kąty Węgierskie
5Zakrzewski Dawid, Warszawa
1Zakrzewski Jerzy, Warszawa
3Zakrzewski Piotr, Nisko
5Zalewski Mirosław, Warszawa
1Zalewski Pawel, Ełk
1Zalewski Robert, Warszawa-Ursynów
3Zalewski Wiesław, Mrągowo
1Zamana Cezary, Łomianki
5Zaniewska Iwona (1163), Olsztyn
10Zaręba Krzysztof
1Zaród Łukasz, Łomianki
1Zarzycki Arkadiusz, Gdansk
S Nazwisko i Imię  
8Zasada Aleksandra, Warszawa
3Zawistowski Piotr, Warszawa
3Zawrot Tomasz, Ciechanów
7Zawrzykraj Przemysław
4Zbojna Mariusz (167), Piastów
4Zduńczyk Dariusz, Słupy
10Zduńczyk Tomasz, Warszawa
9Zgudka Aleksandra
9Ziarko-Teperska Maja, Warszawa
2Zielak Dariusz, Warszawa
6Zielińska Katarzyna, Olsztyn
1Zieliński Arkadiusz, Warszawa
4Zieliński Dariusz, Warszawa
1Zieliński Krzysztof, Olsztyn
6Zieliński Marcel, Elbląg
9Zieliński Mateusz
3Zielonka Włodzimierz, Płock
7Ziemiński Artur, LUBLIN
8Zienkiewicz Jan, Warszawa www.patnet.com.pl
2Zięba Bartosz, Nidzica
5Zimakowski Rafał, Jabłonna
8Zimoląg Paulina, Warszawa
7Ziółek Marcin, Warszawa
6Ziółkowski Bartłomiej, Warszawa
1Ziółkowski Dariusz, Nowy Dwór Mazowiecki
4Ziółkowski Grzegorz, Kętrzyn
1Ziółkowski Jarosław, Łódź
10Ziółkowski Michał, Łódź
3Ziółkowski Tomasz, Rogów
3Ziółkowski Zbigniew, Kwidzyn
8Zubel Kamil, DOBRE MIASTO
10Zurel Anna, Rypin
2Zurel Michał, Rypin
7Zurel Waldemar, Rybin
6Zwolak Leszek, GDAŃSK
8Zygmunt Ireneusz, Osowiec
2Zygmunt Tymoteusz, Osowiec
6Żaczkiewicz Max, Warszawa
10Żarnicka Anna, Turka
5Żarnicki Kamil, Turka
8Żarski Grzegorz, Ełk
5Żebrowski Jędrzej, Ostróda
4Żebrowski Robert, Ostróda
3Żelazo Mateusz, Otwock
3Żołyniak Grzegorz, Chotomów
3Żuchliński Adam, Suchy Dwór
9Żuchliński Maksym, Suchy Dwór
3Żuczkowski Marcin (80), Olsztyn
7Żukowski Michał
6Żydkiewicz-Gronau Paweł, Warszawa
2Żywicki Adam, Nałęczów
4Żywółko Jarosław, Olsztyn
3Żyżyńska-Galeńska Krystyna, Warszawa
Sektor: 11 - Pozostali zawodnicy, którzy nie zostali wymienieni na tej liście
(w szczególności nowo zarejestrowani)
.