07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
05.10
sobota
Piaseczno
XIII

BIURO ZAWODÓW
Piaseczno
ul. 1 Maja 16 (stadion miejski)

START i META
Piaseczno-Żabieniec
dukt leśny przy ul. Leśnej

RODZAJ START DYSTANS
Hobby
Fit
½Pro
Pro
10:30
11:40
12:00
12:00
6 km
20 km
45 km
68 km


BUFETY
Fit: 14 km
½Pro: 19, 29 km
Pro: 19, 42, 52 km

ROZJAZDY
Fit/½Pro 9 km
½Pro/Pro 39 km (limit wjazdu: 14:00)

OPŁATA STARTOWA

Patrz pkt 4 regulaminu


LISTA STARTOWA

Zdjęcia wybrane. Autor: Zbyszek Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Na Pro triumfował Jarosław Wołosiuk, który 58 km przejechał z czasem 02:10:42. Drugi finiszował Kamil Karwat z czasem 02:12:09. Trzeci był Ernest Kurowski z czasem 02:15:42. Wśród kobiet najlepsza była Urszula Luboińska z czasem 02:41:05, za którą na metę kolejno wjechały: Magdalena Kuszmider z czasem 02:48:40.

Na dystansie ½Pro zwyciężył Karol Rumsicki, który 38 km pokonał z czasem 01:26:41. Tuż za nim wjechał Adam Płoski z czasem 01:26:42. Trzeci był Marcin Marchlewski z czasem 01:26:58. Wśród kobiet najszybsza była Justyna Tarnowska z czasem 01:39:03, za którą na metę kolejno wjechały: Anna Kołatka z czasem 01:41:27 i Anna Ostrowska z czasem 01:44:26.

Na dystansie Fit zwyciężył Michał Lech, który 18 km przejechał z czasem 00:40:17. Za nim był Robert Zalewski z czasem 00:41:25. Trzeci przyjechał Mikołaj Kuczwalski z czasem 00:41:41. Wśród kobiet najszybsza była Martyna Dykalska z czasem 00:50:56, za którą na metę wjechała Jolanta Bagieńska z czasem 00:51:41 i Katarzyna Gregorowicz z czasem 00:52:18.

Na Hobby triumfował Maciej Gregorowicz, który 6 km przejechał z czasem 00:21:13. Drugi wjechał Adam Wyszomierski z czasem 00:21:30. Trzecie miejsce zajął Maciej Stefański z czasem 00:21:32. Wśród kobiet najszybsza była Zuzanna Gruszewska z czasem 00:21:34, za którą na metę kolejno wjechały: Aleksandra Gajewska z czasem 00:22:28 i Zofia Borysiuk z czasem 00:24:02.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

22.09.2019 - Józefów   |  

Na pewno znacie tę markę. Na maratonach Mazovii towarzyszy Wam od lat, ubierając Was w szykowne, ale i funkcjonalne kolarskie stroje.

22.09.2019 - Józefów   |  

Podczas maratonu w Józefowie przy zakupie 1 produktu z kolekcji dziecięcej, drugi otrzymacie gratis!

22.09.2019 - Józefów   |  

Za niewielkie pieniądze będziecie mogli kupić sportową odzież wielkiego formatu.

22.09.2019 - Józefów   |  

Mowa o kilometrach, które przejeżdżacie na rowerach. Podczas maratonu w Józefowie będziemy zbierać je na rzecz Fundacji Avalon, która dba o niepełnosprawnych sportowców.

Więcej
Etapy
07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
05.10
sobota
Piaseczno
XIII
Partnerzy