07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zdjęcia wybrane. Autor: Zbyszek Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Na dystansie Pro zwyciężył Jarosław Wołosiuk, który 65 km pokonał z czasem 03:12:17. Za nim przyjechał Andrzej Poczopko z czasem 03:18:25. Trzecie miejsce zajął Bartek Borowicz z czasem 03:19:46. Wśród kobiet najszybsza była Barbara Kleczaj z czasem 04:14:35, za którą na metę kolejno wjechały: Magdalena Kuszmider z czasem 04:24:35.

Na ½Pro triumfował Marcin Mróz, który 41 km przejechał z czasem 01:57:14. Drugi był Marcin Marchlewski z czasem 02:00:20. Trzeci przyjechał Krzysztof Kindrasz z czasem 02:02:32. Wśród kobiet najlepsza była Aleksandra Kapłon z czasem 02:19:36, za którą na metę kolejno wjechały: Anna Ostrowska z czasem 02:32:00 i Małgorzata Lutecka z czasem 02:33:05.

Na Fit triumfował Michał Lech, który 20 km przejechał z czasem 00:54:38. Drugi wjechał Remigiusz Gęsicki z czasem 00:55:29. Trzeci przyjechał Karol Przyłuski z czasem 00:56:43. Wśród kobiet najszybsza była Beata Blokowska z czasem 01:05:38, za którą na metę wjechała Martyna Dykalska z czasem 01:10:16 i Maja Józkowicz z czasem 01:11:29.

Na dystansie Hobby zwyciężył Czarek Wścisły, który 6 km przejechał z czasem 00:17:40. Za nim był Michał Jedynak z czasem 00:18:40. Trzeci przyjechał Aleksy Mróz z czasem 00:18:47. Wśród kobiet najlepsza była Zuzanna Gruszewska z czasem 00:19:17, za którą na metę kolejno wjechały: Aleksandra Gajewska z czasem 00:20:54 i Nina Szulińska z czasem 00:20:56.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

15.08.2019 - Ełk   |  

Maraton Mazovii, finał pucharu Continental MTB Warmia i Mazury, I etap Gwiazdy Północy. I jeszcze więcej.

15.08.2019 - Ełk   |  

Przygotujcie się z nami na jeden z najtrudniejszych maratonów w sezonie.

15.08.2019 - Ełk   |  

Uwaga - to będzie najtrudniejsza przeprawa MTB w cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019!

Więcej
Etapy
07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Partnerzy