31.05
niedziela
Włocławek
I
14.06
niedziela
Łódź
II
28.06
niedziela
Brodnica
III
02.08
niedziela
Olsztyn
IV
15.08
sobota
Ełk
V
29.08
sobota
Koluszki
VI
13.09
niedziela
Puławy
VII
20.09
niedziela
Józefów
VIII
04.10
niedziela
Piaseczno
IX
18.10
niedziela
Legionowo
X
25.10
niedziela
?
XI
08.11
niedziela
?
XII
Hotel Holiday Inn w Józefowie ****

Weekend w hotelu Holiday Inn w Józefowie **** to doskonała propozycja dla osób szukających wypoczynku pod Warszawą bez konieczności długiej podróży. Hotel jest zlokalizowany około 40-50 minut od centrum w zależności od środka komunikacji (samochód, autobus, pociąg). To też wygodna baza wypadowa do organizacji wycieczki rowerowej po Mazowieckim Parku Krajobrazowym i okolicach.

Holiday Inn Józefów jest jednym z najpiękniej usytuowanych hoteli pod Warszawą, a zarazem dysponuje unikalnym zestawem atrakcji sportowych i kulturalnych. Na miejscu znajduje się restauracja LunaSol (a la carte, brunch), bar Fornax, Grill House oraz kilka ogródków pozwalających zjeść rodzinny posiłek na świeżym powietrzu.

Sportowe atrakcje na Linii Warszawa - Otwock

Najnowszym obiektem, który warto odwiedzić jest Minigolf Józefów. Jest to pierwsze na Mazowszu sportowe pole typu Felt B do gry w minigolfa certyfikowane przez Światową Federację Sportu (WMF) pozwalające na, oprócz codziennej rekreacji dla Gości indywidualnych, organizację turniejów sportowych i akademii minigolfa dla grup zorganizowanych. Pole do minigolfa przeznaczone jest dla osób dorosłych i dzieci powyżej 3-go roku życia. Dzieci do 14 roku życia na terenie pola do minigolfa muszą pozostawać pod opieką osób dorosłych.

W hotelu znajduje się największy na Mazowszu Park Linowy Józefów, który posiada trasy dla dorosłych i dzieci już od lat 3. Trasy Parole (od 135 cm wzrostu), Grande (od 140 cm wzrostu), Extrema (od 150 cm wzrostu) oraz Bambino (dla dzieci od 130 cm wzrostu) mają łączną długość 1374 metrów, a w najwyższym punkcie podest znajduje się na wysokości aż 9 metrów! Maluszkom dedykowana jest najnowsza trasa o nazwie Piccolo, która jest całkowicie osiatkowana i ma przeszkody zaprojektowane dla dzieci w wieku co najmniej 3 lat. Szczególnych wrażeń dostarcza gościom parku Trasa Pięciu Tyrolek (od 135 cm wzrostu), która pozwala przeżyć emocjonujące zjazdy między drzewami.

Z myślą o dzieciach powstał nowatorski Plac Zabaw z konstrukcją wspinaczkową i szachami na świeżym powietrzu. Nowością w hotelu jest również strefa hamaków do relaksu na świeżym powietrzu oraz siłownia pod chmurką pozwalająca na trening kalisteniczny,

Miłośnicy wodnego relaksu zrelaksują się zaś w Centrum Delphinus zlokalizowanym obok SPA, w którym znajdują się Mini Gym, basen z hydromasażem, Jacuzzi, sauna sucha oraz nowa ceramiczna łaźnia parowa z systemem światłoterapii relaksacyjnej.

W hotelu Holiday Inn Józefów obowiązuje opcja tzw. Biletu rodzinnego, który uprawnia do -10% zniżki przy zakupie biletu na jednorazowy wstęp na basen, minigolf i park linowy dla dwóch osób dorosłych i co najmniej jednego dziecka do lat 13. Hotel honoruje również Kartę Dużej Rodziny 3+

Kulturalny Józefów
W hotelu co niedzielę odbywa się brunch w cenie 85 pln za osobę dorosłą (dzieci 4 – 13 lat – 45 pln, 0-3 lata gratis). Dodatkowo w wybrane niedziele po brunchu organizowane są kabarety i koncerty polskich artystów w ramach Sceny Kulturalnej. Bilety, również z opcją wejścia na brunch w specjalnej niższej cenie, można zakupić poprzez Recepcję hotelu (22 77 83 000, recepcja@holiday.aquila.pl). Agenda wydarzeń znajduje się na stronie www.holiday.aquila.pl oraz w Recepcji.


Rodzinny hotel pod Warszawą
Hotele Holiday Inn są przyjazne rodzicom z dziećmi i zapewniają szereg udogodnień w zakresie bezpieczeństwa i opieki nad dziećmi (lista znajduje się na stronie www.holiday.aquila.pl w zakładce dla dzieci), a także preferencyjne warunki pobytu (Twoje dzieci nocują u nas bezpłatnie, gdy dzielą z Tobą hotelowy pokój. Jedzą z dziecięcego menu bezpłatnie, gdy Ty skorzystasz z co najmniej jednego dania głównego w restauracji LunaSol. Dla każdego dziecka przygotowana jest mała niespodzianka w ramach pobytu. Jaka? Nie zdradzimy tajemnicy w tym artykule, ale zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas w ramach pakietu rodzinnego, aby się przekonać ?

Holiday Inn Józefów dla firm

Na gości konferencyjnych czeka 148 pokoi, 220 miejsc parkingowych oraz Centrum Konferencyjne (12 sal, łącznie 1169m2) z kompleksowym zapleczem do organizacji spotkań firmowych, pikników do 5000 osób i rekreacji dla biznesu. Hotel udostępnia największy w Polsce centralnej namiot sferyczny z Grill House (515m2, do 600 osób) pozwalający uzyskać niezwykłą wizualnie oprawę eventów. Trwają przygotowania do otwarcia Pola Ogniskowego, które składać się będzie z dwóch wiat, ławostołów oraz siedziska wokół paleniska. Obiekt pomieści grupy do 60 osób. Wewnętrzy dział eventów dysponuje kompleksową bazą atrakcji do wykorzystania podczas planowanych wydarzeń i wspiera Organizatorów w tworzeniu oryginalnych scenariuszy imprez.

2019-05-19 POWRÓT
Partnerzy