07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zdjęcia wybrane. Autor: Zbyszek Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Na Pro triumfował Jarosław Wołosiuk, który 65 km pokonał z czasem 03:12:17. Drugi był Andrzej Poczopko z czasem 03:18:25. Trzecie miejsce zajął Bartek Borowicz z czasem 03:19:46. Wśród kobiet najszybsza była Barbara Kleczaj z czasem 04:14:35, za którą na metę kolejno wjechały: Magdalena Kuszmider z czasem 04:24:35.

Na dystansie ½Pro zwyciężył Marcin Mróz, który 41 km pokonał z czasem 01:57:14. Za nim finiszował Marcin Marchlewski z czasem 02:00:20. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Kindrasz z czasem 02:02:32. Wśród kobiet najszybsza była Aleksandra Kapłon z czasem 02:19:36, za którą na metę kolejno wjechały: Anna Ostrowska z czasem 02:32:00 i Małgorzata Lutecka z czasem 02:33:05.

Na Fit triumfował Michał Lech, który 20 km pokonał z czasem 00:54:38. Za nim wjechał Remigiusz Gęsicki z czasem 00:55:29. Trzecie miejsce zajął Karol Przyłuski z czasem 00:56:43. Wśród kobiet najszybsza była Beata Blokowska z czasem 01:05:38, za którą na metę kolejno wjechały: Martyna Dykalska z czasem 01:10:16 i Maja Józkowicz z czasem 01:11:29.

Zwycięzcą na dystansie Hobby został Czarek Wścisły, który 6 km przejechał z czasem 00:17:40. Za nim wjechał Michał Jedynak z czasem 00:18:40. Trzeci był Aleksy Mróz z czasem 00:18:47. Wśród kobiet najszybsza była Zuzanna Gruszewska z czasem 00:19:17, za którą na metę wjechała Aleksandra Gajewska z czasem 00:20:54 i Nina Szulińska z czasem 00:20:56.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

15.08.2019 - Ełk   |  

Maraton Mazovii, finał pucharu Continental MTB Warmia i Mazury, I etap Gwiazdy Północy. I jeszcze więcej.

15.08.2019 - Ełk   |  

Przygotujcie się z nami na jeden z najtrudniejszych maratonów w sezonie.

15.08.2019 - Ełk   |  

Uwaga - to będzie najtrudniejsza przeprawa MTB w cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019!

Więcej
Etapy
07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Partnerzy