06.10
niedziela
Piaseczno
XIII

Na dystansie Pro zwyciężył Andrzej Poczopko, który 68 km przejechał z czasem 02:25:08. Tuż za nim wjechał Jarosław Wołosiuk z czasem 02:25:11. Trzeci przyjechał Bartek Borowicz z czasem 02:27:06. Wśród kobiet najszybsza była Urszula Luboińska z czasem 02:46:43, za którą na metę kolejno wjechały: Magdalena Kuszmider z czasem 02:57:27 i Barbara Kleczaj z czasem 02:57:55.

Na ½Pro triumfował Bartosz Grędziński, który 42 km pokonał z czasem 01:36:23. Drugi wjechał Adam Płoski z czasem 01:36:40. Trzeci przyjechał Marcin Marchlewski z czasem 01:36:44. Wśród kobiet najszybsza była Małgorzata Lutecka z czasem 01:52:20, za którą na metę kolejno wjechały: Anna Kołatka z czasem 01:52:54 i Anna Ostrowska z czasem 01:52:55.

Zwycięzcą na dystansie Fit został Michał Lech, który 24 km pokonał z czasem 00:55:01. Za nim finiszował Robert Sobótka z czasem 00:56:13. Trzeci przyjechał Andrzej Ochocki z czasem 00:56:18. Wśród kobiet najlepsza była Katarzyna Gregorowicz z czasem 01:06:00, za którą na metę kolejno wjechały: Małgorzata Woźnica z czasem 01:09:12 i Aneta Płońska z czasem 01:09:41.

Zwycięzcą na dystansie Hobby został Maciej Gregorowicz, który 6 km przejechał z czasem 00:15:49. Tuż za nim wjechał Michał Jedynak z czasem 00:15:51. Trzecie miejsce zajął Bartosz Zelcer z czasem 00:15:59. Wśród kobiet najlepsza była Zuzanna Gruszewska z czasem 00:16:44, za którą na metę kolejno wjechały: Aleksandra Gajewska z czasem 00:16:50 i Natalia Kowalik z czasem 00:17:48.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!

Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

Maraton w Ciechanowie rozpoczniemy od minuty ciszy na cześć pamięci Piotra Gordonia.

16.06.2019 - Ciechanów   |

Zobaczcie, jak zapowiada się niedzielne ściganie pod Zamkiem Książąt Mazowieckich.

Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nasz partner i-Sport przygotował dla Was atrakcyjną promocję.

Przygotujcie się na wachlarz wyzwań, kryjących się na trasach najbliższego maratonu w Ciechanowie.