07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

28.04.2019 - Janów Lubelski   |  

Prezentujemy opisy tras na dystansach Hobby, Fit, 1/2 Pro i Pro.

Continental i SklepOpon.com przygotowali prezent powitalny dla debiutantów w cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Zdjęcia wybrane, wszystkie i spakowane. Autor: Zbyszek Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zwycięzcą na dystansie Pro został Jarosław Wołosiuk, który 58 km przejechał z czasem 01:59:58. Drugi przyjechał Kacper Cacko z czasem 02:01:54. Trzecie miejsce zajął Bartek Borowicz z czasem 02:01:55. Wśród kobiet najlepsza była Urszula Luboińska z czasem 02:25:39, za którą na metę wjechała Katarzyna Radziszewska z czasem 02:39:26.

Na dystansie ½Pro zwyciężył Paweł Baranek, który 44 km pokonał z czasem 01:25:03. Za nim był Łukasz Giziński z czasem 01:27:54. Trzeci finiszował Adam Płoski z czasem 01:27:55. Wśród kobiet najlepsza była Anna Ostrowska z czasem 01:44:07, za którą na metę kolejno wjechały: Magdalena Kuszmider z czasem 01:47:53 i Anna Kołatka z czasem 01:50:56.

Na dystansie Fit zwyciężył Paweł Kuliński, który 20 km przejechał z czasem 00:46:31. Za nim wjechał Dariusz Siemiaszko z czasem 00:46:56. Trzeci finiszował Michał Sielski z czasem 00:46:57. Wśród kobiet najlepsza była Aneta Płońska z czasem 00:59:29, za którą na metę kolejno wjechały: Natalia Wielgo z czasem 00:59:34 i Martyna Dykalska z czasem 00:59:35.

Na Hobby triumfował Bartosz Zelcer, który 8 km pokonał z czasem 00:20:17. Za nim wjechał Adam Wyszomierski z czasem 00:20:29. Trzeci finiszował Jacek Żytowiecki z czasem 00:20:57. Wśród kobiet najlepsza była Zofia Krysik z czasem 00:20:24, za którą na metę kolejno wjechały: Zuzanna Gruszewska z czasem 00:20:25 i Aleksandra Gajewska z czasem 00:22:07.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

Więcej
Etapy
07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Partnerzy