07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Już w najbliższy weekend 22-23 czerwca widzimy się w Zagnańsku na jedynej w roku takiej imprezie – czyli Mazovia 24H Marathon.

Na dystansie Pro zwyciężył Andrzej Poczopko, który 68 km pokonał z czasem 02:25:08. Tuż za nim wjechał Jarosław Wołosiuk z czasem 02:25:11. Trzecie miejsce zajął Bartek Borowicz z czasem 02:27:06. Wśród kobiet najszybsza była Urszula Luboińska z czasem 02:46:43, za którą na metę wjechała Magdalena Kuszmider z czasem 02:57:27 i Barbara Kleczaj z czasem 02:57:55.

Zwycięzcą na dystansie ½Pro został Bartosz Grędziński, który 42 km pokonał z czasem 01:36:23. Za nim był Adam Płoski z czasem 01:36:40. Trzeci wjechał Marcin Marchlewski z czasem 01:36:44. Wśród kobiet najszybsza była Małgorzata Lutecka z czasem 01:52:20, za którą na metę kolejno wjechały: Anna Kołatka z czasem 01:52:54 i Anna Ostrowska z czasem 01:52:55.

Na dystansie Fit zwyciężył Michał Lech, który 24 km przejechał z czasem 00:55:01. Za nim finiszował Robert Sobótka z czasem 00:56:13. Trzecie miejsce zajął Andrzej Ochocki z czasem 00:56:18. Wśród kobiet najszybsza była Katarzyna Gregorowicz z czasem 01:06:00, za którą na metę wjechała Małgorzata Woźnica z czasem 01:09:12 i Aneta Płońska z czasem 01:09:41.

Na Hobby triumfował Maciej Gregorowicz, który 6 km pokonał z czasem 00:15:49. Tuż za nim wjechał Michał Jedynak z czasem 00:15:51. Trzecie miejsce zajął Bartosz Zelcer z czasem 00:15:59. Wśród kobiet najszybsza była Zuzanna Gruszewska z czasem 00:16:44, za którą na metę wjechała Aleksandra Gajewska z czasem 00:16:50 i Natalia Kowalik z czasem 00:17:48.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

16.06.2019 - Ciechanów   |  

Zobaczcie, jak zapowiada się niedzielne ściganie pod Zamkiem Książąt Mazowieckich.

Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Więcej
Etapy
07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Partnerzy